Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 15 Mai 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Eng. Premier LeagueTottenham – Burnley11.34
13:00:00Eng. Premier LeagueLeeds – BrightonX21.48
13:00:00Eng. Premier LeagueWatford – LeicesterX21.28
13:00:00Eng. Premier LeagueWolverhampton – Norwich CityOver 1.51.27
13:00:00Eng. Premier LeagueWest Ham – Manchester City21.38
13:00:00Eng. Premier LeagueAston Villa – Crystal PalaceUnder 3.51.32
15:30:00Eng. Premier LeagueEverton – BrentfordUnder 3.51.32
10:30:00Italian Serie ABologna – Sassuolo1 or 21.28
13:00:00Italian Serie ANapoli – Genoa1X1.24
16:00:00Italian Serie AMilan – Atalanta1X1.25
18:45:00Italian Serie ACagliari – Inter Milan21.41
17:30:00Spanish Liga PrimeraCádiz – Real MadridX21.40
17:30:00Spanish Liga PrimeraVillarreal – Real SociedadUnder 3.51.39
17:30:00Spanish Liga PrimeraLevante – AlavesX21.38
17:30:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – OsasunaOver 1.51.31
17:30:00Spanish Liga PrimeraGetafe – BarcelonaX21.32
17:30:00Spanish Liga PrimeraMallorca – Rayo Vallecano1X1.17
17:30:00Spanish Liga PrimeraCelta Vigo – ElcheOver 1.51.31
17:30:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Seville1 or 21.38
17:30:00Spanish Liga PrimeraBetis – GranadaOver 1.51.21
12:30:00Dutch EredivisieAZ – RKC Waalwijk11.26
12:30:00Dutch EredivisieFeyenoord – TwenteOver 1.51.13
12:30:00Dutch EredivisieGroningen – Cambuur Leeuwarden1X1.24
12:30:00Dutch EredivisieHeracles – Sparta Rotterdam1 or 21.40
12:30:00Dutch EredivisieHeerenveen – Go Ahead Eagles1X1.22
12:30:00Dutch EredivisieNEC Nijmegen – Fortuna SittardUnder 3.51.60
12:30:00Dutch EredivisieZwolle – PSV Eindhoven21.47
12:30:00Dutch EredivisieVitesse – Ajax21.43
12:30:00Dutch EredivisieWillem II – UtrechtUnder 3.51.59
11:30:00Belgian First Division AAntwerp – Club BruggeX21.22
14:00:00Belgian First Division AGenk – GentUnder 3.51.47
16:30:00Belgian First Division AAnderlecht – Union Saint-Gilloise1 or 21.32
13:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – SC Paderborn 07Over 1.51.09
13:30:00German Bundesliga 2Nuremberg – Schalke 04X21.38
13:30:00German Bundesliga 2FC St. Pauli – Fortuna Dusseldorf1 or 21.30
13:30:00German Bundesliga 2Werder Bremen – Jahn Regensburg11.23
13:30:00German Bundesliga 2Heidenheim – Karlsruhe1X1.30
13:30:00German Bundesliga 2Sandhausen – Holstein Kiel1 or 21.30
13:30:00German Bundesliga 2Hannover 96 – FC Ingolstadt 041X1.22
13:30:00German Bundesliga 2Hansa Rostock – Hamburger SV21.52
13:30:00German Bundesliga 2Dynamo Dresden – Erzgebirge Aue1X1.27
12:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Las PalmasX21.22
14:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – UD Ibiza1X1.29
14:00:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – GironaX21.46
19:00:00Spanish Liga SegundaTenerife – Malaga1X1.16
17:00:00Portuguese Prim. LigaFamalicao – Sporting BragaX21.40
19:30:00Portuguese Prim. LigaVitoria Guimaraes – Gil Vicente1 or 21.30
11:00:00Scottish PremiershipAberdeen – St Mirren1X1.25
11:00:00Scottish PremiershipHibernian – St Johnstone1X1.24
11:00:00Scottish PremiershipLivingston – Dundee1X1.26
15:00:00Austrian BundesligaSturm Graz – Wolfsberger1X1.33
15:00:00Austrian BundesligaAustria Klagenfurt – Austria ViennaX21.31
15:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – Salzburg21.55
13:00:00Turkish Super LigGoztepe – Besiktas21.52
13:00:00Turkish Super LigTrabzonspor – Altay IzmirOver 1.51.17
16:00:00Turkish Super LigKonyaspor – HataysporOver 1.51.16
16:00:00Turkish Super LigAlanyaspor – Gazisehir Gaziantep FK1X1.21
16:00:00Turkish Super LigFenerbahce – Fatih KaragümrükOver 1.51.15
16:00:00Turkish Super LigKasimpasa – AntalyasporUnder 3.51.56
16:00:00Turkish Super LigGiresunspor – Istanbul BasaksehirX21.29
16:30:00Greek Super LeagueAsteras Tripoli – Apollon SmyrnisOver 1.51.38
16:30:00Greek Super LeagueIonikos Nikea FC – PanaitolikosUnder 3.51.27
16:30:00Greek Super LeagueLamia – Atromitos1 or 21.33
12:00:00Danish SuperligaOdense BK – SonderjyskeOver 1.51.22
12:00:00Danish SuperligaNordsjaelland – Vejle BK1X1.31
14:00:00Danish SuperligaRanders – CopenhagenX21.30
16:00:00Danish SuperligaAalborg BK – Brondby IFUnder 3.51.45
18:00:00Danish SuperligaViborg – AGF Aarhus1X1.24
13:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – Kalmar FF1X1.26
13:00:00Swedish AllsvenskanHammarby – AIK1 or 21.35
15:30:00Swedish AllsvenskanDegerfors IF – Helsingborgs IFUnder 3.51.37
15:30:00Swedish AllsvenskanIFK Goteborg – Varbergs1X1.20
15:30:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – GIF Sundsvall11.28
12:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – Mariehamn1X1.25
19:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Cuiaba ECOver 1.51.41
20:30:00Brazilian Serie ACoritiba PR – America Mineiro1 or 21.35
21:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Fortaleza CE1 or 21.38
21:00:00Brazilian Serie AAvai – Juventude RS1 or 21.40
22:00:00Brazilian Serie AGoias – SantosX21.40
15:00:00Czech 1. LigaViktoria Plzen – Banik OstravaOver 1.51.17
15:00:00Czech 1. LigaSlavia Prague – Sparta Prague1X1.19
15:00:00Czech 1. LigaSlovacko – Hradec Kralova1X1.25
10:30:00Polish EkstraklasaStal Mielec – Slask WroclawX21.45
13:00:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Gornik LecznaOver 1.51.22
15:30:00Polish EkstraklasaRKS Radomiak – Wisla KrakowX21.41
23:00:00Mexican PrimeraAtlas de Guadalajara – Guadalajara Chivas1 or 21.37
12:00:00Swiss CupLugano – St GallenX21.42
16:00:00Norwegian Division 1Stjørdals-Blink – Ranheim1 or 21.32
16:00:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – RaufossUnder 3.51.55
16:00:00Norwegian Division 1Start – Sogndal1X1.29
16:00:00Norwegian Division 1Bryne – Asane1X1.29
16:00:00Norwegian Division 1Mjondalen – KFUM OsloUnder 3.51.42
11:00:00Swedish SuperettanLandskrona BoIS – IF BrommapojkarnaX21.33
13:00:00Swedish SuperettanOstersunds FK – BrageX21.40
15:30:00Finnish YkkonenSJK Akatemia – TPS TurkuX21.22
15:30:00Finnish YkkonenJaro – PK-351X1.19
17:30:00United States MLSAtlanta United – New England Revolution1X1.34
20:00:00United States MLSSeattle Sounders – Minnesota United1X1.17
14:00:00Icelandic ÚrvalsdeildHafnarfjordur – IBV VestmannaeyjarOver 1.51.18
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – KA AkureyriX21.28
19:15:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan Gardabaer – Valur ReykjavikX21.27
15:00:00Croatian 1. HNLNK Osijek – Lokomotiva ZagrebOver 1.51.28
17:05:00Croatian 1. HNLHNK Sibenik – Dinamo Zagreb21.26
12:00:00German Regionall. NorthFC Teutonia Ottensen 1905 – Atlas DelmenhorstUnder 3.51.36
13:00:00Danish Division 1Esbjerg – VendsysselUnder 3.51.29
11:00:00English League 2Swindon Town – Port Vale1 or 21.38
13:00:00Slovenian 1. SNLDomzale – NK Celje1 or 21.30
15:30:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NŠ MuraUnder 3.51.27
18:30:00Romanian Liga 1CFR Cluj – CS Universitatea CraiovaOver 1.51.42
14:00:00Hungarian NB 1Puskas Akademia – Budapest HonvedUnder 3.51.28
14:00:00Hungarian NB 1MTK Budapest FC – Debreceni VSC1X1.22
14:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – Zalaegerszegi1X1.22
18:00:00Slovakian Super LigaDunajska Streda – RuzomberokUnder 3.51.25
16:00:00Cypriot Division 1Aris Limassol – Apollon LimassolX21.27
16:00:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – Anorthosis Famagusta1X1.22
14:00:00Bulgarian CupCSKA Sofia – Levski SofiaX21.32
10:00:00Port. Segunda LigaRio Ave FC – ChavesUnder 3.51.29
10:00:00Port. Segunda LigaLeixoes – Casa Pia AtleticoUnder 3.51.30
14:00:00Port. Segunda LigaFeirense – Nacional1 or 21.30
14:30:00Port. Segunda LigaEstrela – SC CovilhaX21.32
14:30:00Port. Segunda LigaVarzim – MafraX21.32
10:40:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Widzew Lodz1 or 21.32
13:00:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Chrobry Glogow1X1.24
16:00:00Polish 1 LigaLKS Lodz – Odra Opole1X1.23
18:00:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Independiente Del ValleX21.22
20:30:00Ecuadorian Serie AOrense SC – Club Sport EmelecX21.46
23:00:00Ecuadorian Serie ABarcelona Guayaquil – Deportivo CuencaOver 1.51.33
14:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Sokol Ostroda1X1.17
15:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Wigry Suwalki1 or 21.27
15:15:00Polish 2 LigaChojniczanka Chojnice – Olimpia ElblagOver 1.51.24
14:00:00Egyptian Pr. LeagueIsmaily SC – Ceramica Cleopatra1 or 21.37
16:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Mokawloon – ENPPIX21.35
19:00:00Egyptian Pr. LeaguePyramids – Farco FCOver 1.51.38
15:00:00Moroccan Botola ProRapide Oued Zem – Raja Casablanca21.55
17:15:00Moroccan Botola ProChabab Mohammedia – Mas Maghrib A Fes1 or 21.40
18:00:00Algerian Ligue 1MC Alger – USM Alger1 or 21.35
15:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Etoile Sportive du Sahel1X1.11
14:15:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Paide Linnameeskond1X1.23
18:15:00Peruvian PrimeraAlianza Atletico – Sport Boys Association1X1.25
20:30:00Peruvian PrimeraCarlos Mannucci – Universitario de DeportesX21.30
23:00:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – Cienciano1 or 21.30
07:30:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – GangwonOver 1.51.32
10:00:00S. Korean K-LeagueFC Seoul – Pohang Steelers1 or 21.32
10:00:00Italian PrimaveraAC Milan U19 – Genoa U19Under 3.51.48
10:00:00Italian PrimaveraLecce U19 – Torino U191 or 21.27
10:00:00Italian PrimaveraNapoli U19 – Verona U191X1.25
12:00:00Italian PrimaveraRoma U19 – Fiorentina U191X1.24
12:00:00Italian PrimaveraEmpoli U19 – Cagliari U19X21.28
12:00:00Italian PrimaveraAtalanta U19 – Sassuolo U19Over 1.51.16
12:00:00Italian PrimaveraJuventus U19 – Spal U1911.23
12:00:00Italian PrimaveraSampdoria U19 – Inter Milan U19X21.32
19:00:00Brazilian Serie BVasco da Gama – Bahia Salvador BA1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie BNautico PE – CruzeiroX21.30
18:45:00Chilean PrimeraCobresal – O’Higgins1X1.19
21:30:00Chilean PrimeraHuachipato – Nublense1 or 21.31
15:00:00Hungarian NB 2III Ker Tue Upe – Nyiregyhaza Spartacus FC1 or 21.30
15:00:00Hungarian NB 2Szeged 2011 – Gyori Eto FC1X1.27
15:00:00Hungarian NB 2Szentlorinc – BGSZ SiofokX21.38
15:00:00Hungarian NB 2Budafoki MTE – Békéscsabai Elõre FC1 or 21.32
15:00:00Hungarian NB 2Budaorsi – Vasas BudapestX21.28
15:00:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Pecs1 or 21.35
15:00:00Hungarian NB 2Soroksar – Csakvari1 or 21.30
15:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Szolnoki Mav FC1 or 21.32
16:30:00Hungarian NB 2Szombathelyi Haladás – KecskemetiX21.22
14:00:00English National LeagueBoreham Wood – Solihull Moors F.C.X21.32
14:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – WrexhamX21.38
14:00:00English National LeagueAltrincham – Yeovil1 or 21.27
14:00:00English National LeagueAldershot – Wealdstone FC1 or 21.27
14:00:00English National LeagueBarnet – BromleyX21.35
14:00:00English National LeagueDover – WeymouthX21.35
14:00:00English National LeagueSouthend United – Torquay1 or 21.27
14:00:00English National LeagueChesterfield – Woking1X1.18
14:00:00English National LeagueMaidenhead – Notts CountyX21.32
14:00:00English National LeagueEastleigh FC – GrimsbyX21.19
14:00:00English National LeagueStockport – Halifax1X1.24
16:00:00Jordanian Pro LeagueFC Maan – Al Aqaba1 or 21.32
18:00:00Argentinian Primera B NacionalInstituto AC Cordoba – Defensores de Belgrano1X1.20
18:30:00Argentinian Primera B NacionalCSD Flandria – Deportivo Riestra1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Temperley – Club Atletico Guemes1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera B NacionalEstudiantes Rio Cuarto – San TelmoOver 1.51.48
19:30:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Alvarado – Chaco For EverX21.40
20:00:00Argentinian Primera B NacionalIndependiente Rivadavia – Atlético de Rafaela1X1.20
20:10:00Argentinian Primera B NacionalMitre Santiago Del Estero – Chacarita JuniorsUnder 3.51.22
22:10:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – BelgranoX21.20
19:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Deportivo Cali1 or 21.34
21:00:00Paraguayan PrimeraClub Sportivo Ameliano – Libertad AsuncionX21.21
23:15:00Paraguayan PrimeraTacuary Asuncion – Olimpia AsuncionX21.23
13:00:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Borac Banja LukaX21.30
15:00:00Bosnian Premijer LigaNK Posusje – Zrinjski MostarX21.20
21:00:00Costa Rican Primera DivisionSan Carlos – Sporting San Jose FCUnder 3.51.37
21:00:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – AD Guanacasteca1 or 21.32
21:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Deportivo SaprissaX21.22
21:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – CartaginesX21.38
21:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – CS HeredianoX21.23
23:15:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – AlajuelenseX21.30
12:25:00Serbian Super LigaFK Novi Pazar – FK Radnik SurdulicaOver 1.51.38
14:30:00Serbian Super LigaVojvodina – Cukaricki1 or 21.28
16:30:00Serbian Super LigaNapredak – Red Star Belgrade21.11
19:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Monagas SC1 or 21.30
21:15:00Venezuelan PrimeraZulia – Estudiantes MeridaX21.38
11:30:00Estonian CupNarva Trans – Nõmme Kalju21.42
13:00:00Romanian Liga 2AFC Hermannstadt – CSA Steaua Bucuresti11.33
13:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – Universitatea ClujX21.20
13:00:00Romanian Liga 2Unirea 2004 Slobozia – Petrolul Ploiesti1X1.72
14:00:00Finnish Kakkonen Group AJippo – Atlantis FC1X1.22
15:30:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – FC Honka Akatemia1 or 21.27
15:30:00Finnish Kakkonen Group CNarpes Kraft – OLS Oulu1 or 21.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Levanger – KjelsasUnder 3.51.50
11:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – ForwardOver 1.51.17
12:00:00Swedish Div. 1 NorraPiteå IF – FC Stockholm InternazionaleX21.37
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – Vasalunds IF1 or 21.26
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Taby FKOver 1.51.11
12:00:00Lithuanian A LygaFK Panevezys – Dziugas11.29
14:30:00Lithuanian A LygaFutbolo Akademija Siauliai – FC Hegelmann Litauen KaunasX21.23
12:00:00Armenian Premier LeagueAlashkert – Ararat Yerevan1 or 21.30
15:00:00Armenian Premier LeagueFC Pyunik Yerevan – UrartuOver 1.51.17
14:00:00Faroe Islands Pr. LeagueSkála ÍF – HB Torshavn21.27
14:00:00Faroe Islands Pr. League07 Vestur – Klaksvik21.13
16:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – AB Argir1X1.30
11:00:00Latvian VirsligaAuda – Rigas Futbola Skola21.49
13:00:00Latvian VirsligaFS Metta LU – Valmiera FK21.17
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – Qarabag21.13
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiKeshla FK – GabalaX21.25
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabah – FK SumgayitOver 1.51.22
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiNeftchi – ZiraUnder 3.51.21
15:00:00North Macedonian 1. MFLKF Shkupi Skopje – Akademija Pandev1X1.16
15:00:00North Macedonian 1. MFLStruga Trim-Lum – Skendija TetovoX21.24
15:00:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – FK Pelister11.25
15:00:00North Macedonian 1. MFLFK Skopje – Bregalnica Stip1 or 21.30
15:00:00North Macedonian 1. MFLTikves Kavadarci – Gjorce Petrov1 or 21.28
15:00:00North Macedonian 1. MFLFK Borec – FK RenovaX21.18
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueMaktaaral – Kaspiy AktauX21.35
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTaraz – Akzhayik UralskUnder 3.51.14
10:00:00Kazakhstan Division 1Okzhetpes – Yassy TurkistanOver 2.51.31
11:00:00Kazakhstan Division 1Kyran Shymkent – Akademia Ontustyk11.34
11:00:00Kazakhstan Division 1FC Ekibastuz – Baikonur11.27
11:00:00Kazakhstan Division 1Kairat Akademija Almaty – Jenis11.24
11:00:00Kazakhstan Division 1FK Shakhtar-Bulat – FC Igilik1X1.25
19:00:00Bolivian Profesional LigaClub Aurora – Nacional Potosi1X1.23
19:00:00Bolivian Profesional LigaAlways Ready – Blooming11.22
19:00:00Bolivian Profesional LigaRoyal Pari Sion – Bolivar1 or 21.29
19:00:00Bolivian Profesional LigaCD Real Tomayapo – Jorge Wilstermann1 or 21.32
19:00:00Bolivian Profesional LigaIndependiente Petrolero – Universitario de Vinto1 or 21.32
12:00:00Italian Serie DSan Felice Gladiator – ArzachenaX21.35
12:30:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – Real Monterotondo Scalo1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DAprilia – SEF TorresX21.32
13:00:00Italian Serie DMontebelluna – US Levico TermeX21.40
14:00:00Italian Serie DFrancavilla 1931 – Bitonto1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DTroina – Gelbison Vallo DL21.34
14:00:00Italian Serie DVastese Calcio – SSD Porto D’AscoliUnder 3.51.21
14:00:00Italian Serie DCastelnuovo Vomano – ASD Montegiorgio Calcio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DPrato – Aglianese Calcio 19231 or 21.30
14:00:00Italian Serie DChioggia – Union ArzignanochiampoX21.38
14:00:00Italian Serie DSammaurese – MezzolaraX21.40
14:00:00Italian Serie DASD Cartigliano – Spinea 19661X1.18
14:00:00Italian Serie DRavenna – Borgo San Donnino11.33
14:00:00Italian Serie DUS Poggibonsi – Cascina Valdera1X1.17
14:00:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – USD Adriese 1906X21.27
14:00:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – CorreggeseX21.27
14:00:00Italian Serie DForli – Fanfulla1 or 21.35
14:00:00Italian Serie DLentigione Calcio – Athletic Carpi1X1.22
14:00:00Italian Serie DSCD Progresso – Real Forte Querceta1 or 21.35
14:00:00Italian Serie DArezzo – Virtus Flaminia1X1.17
14:00:00Italian Serie DUS Follonica Gavorrano – Trestina1X1.17
14:00:00Italian Serie DPro Livorno 1919 Sorgenti – US Pianese21.45
14:00:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – ASD CannaraOver 3.52.07
14:00:00Italian Serie DTiferno Lerchi – Scandicci1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DASD Cittanova Calcio – CaveseX21.23
14:00:00Italian Serie DEste – ACD San Martino Speme1X1.19
14:00:00Italian Serie DGS Bagnolese ASD – ASD Alcione Milano1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DSambenedettese – Aurora Alto CasertanoOver 2.51.47
14:00:00Italian Serie DS.Nicolo Calcio Teramo – RecanateseX21.24
14:00:00Italian Serie DFano – VastogirardiUnder 3.51.26
14:00:00Italian Serie DCastelfidardo – Nereto Calcio11.23
14:00:00Italian Serie DAsg Nocerina – Casarano Calcio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Nardo Calcio1X1.22
14:00:00Italian Serie DRotonda – Virtus Matino1X1.16
14:00:00Italian Serie DAcireale – Citta Di Sant AgataOver 1.51.33
14:00:00Italian Serie DUS Castrovillari – Licata1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DFC San Giorgio – Audace Cerignola1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DASD Carbonia Calcio – MuraveraX21.35
14:00:00Italian Serie DVado FC – Sestri Levante1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DUsd Breno – Villa d’Almè ValbrembanaUnder 3.51.31
14:00:00Italian Serie DSC Insubria Caronnese Turate – AC BraUnder 3.51.22
14:00:00Italian Serie DUSD Casatese – SSD Virtus CiseranoBergamo 1909Under 3.51.38
14:00:00Italian Serie DCalcio Caldiero Terme – ASD Cjarlins Muzane1X1.25
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – Luparense FC1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DFoligno – Unipomezia 1938Under 3.51.30
14:00:00Italian Serie DSanGiovanniValdarno – Lornano Badesse1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DMontespaccato S.R.L. – Rieti SrlUnder 3.51.26
14:00:00Italian Serie DCampodarsego – Cattolica Calcio 1923Over 1.51.21
14:00:00Italian Serie DSeravezza – Ghivizzano Borgoamozzano1X1.23
14:00:00Italian Serie DSasso Marconi – Rimini Calcio21.42
14:00:00Italian Serie DTeam Altamura – Bisceglie1X1.16
14:00:00Italian Serie DBrindisi – US Mariglianese1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DMolfetta Sportiva 1917 – US Casertana 19081 or 21.32
14:00:00Italian Serie DTrapani – Paterno Calcio1X1.30
14:00:00Italian Serie DSorrento – USD Lavello1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DChieti – ASD TrastevereX21.32
14:00:00Italian Serie DTolentino – ASD Pineto Calcio1 or 21.35
14:00:00Italian Serie DMatese – Atletico Terme FiuggiUnder 3.51.24
14:00:00Italian Serie DFossano Calcio SSD – Asti CalcioUnder 3.51.25
14:00:00Italian Serie DGozzano – ChieriX21.40
14:00:00Italian Serie DLavagnese – BorgosesiaX21.32
14:00:00Italian Serie DNovara – Derthona1X1.20
14:00:00Italian Serie DPont Donnaz Hone Arnad Evancon – Citta Di VareseX21.27
14:00:00Italian Serie DAC Saluzzo Calcio – ASD Imperia 1923X21.25
14:00:00Italian Serie DSanremese – RG TicinoUnder 3.51.20
14:00:00Italian Serie DUS Olginatese 1968 – AC LeonUnder 3.51.38
14:00:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – AS Vis Nova GiussanoOver 1.51.19
14:00:00Italian Serie DDesenzano Calvina – Sona Calcio1X1.20
14:00:00Italian Serie DAC Crema – Sporting Franciacorta1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – USD CaravaggioX21.27
14:00:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – SSD Real Calepina1X1.23
14:00:00Italian Serie DSan Pietro – CarateseX21.35
14:00:00Italian Serie DASD Vis Artena – Team Nuova FloridaX21.28
14:00:00Italian Serie DInsieme Formia – FC Giugliano 192821.53
12:00:00Austrian RegionalligaSturm Graz Am. – Union GurtenOver 1.51.14
14:30:00Austrian RegionalligaKarabakh Wien – Wiener Sportklub1 or 21.25
15:00:00Bulgarian Division 2Ludogorets Razgrad II – FC Septemvri Simitli1X1.22
17:30:00Bulgarian Division 2Litex Lovech – Etar TarnovoX21.22
16:30:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Deportes Copiapo1X1.20
16:30:00Chilean Primera BArturo Fernandez Vial – BarnecheaUnder 3.51.21
09:30:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – FC Nõmme UnitedX21.38
09:30:00Estonian EsiliigaPärnu JK – Ida-Virumaa FC AllianceX21.35
16:45:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Antigua GFCUnder 3.51.18
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Coban Imperial1X1.17
12:00:00Lithuanian 1 LygaDainava Alytus – Riteriai B11.35
23:30:00Panamanian PrimeraTauro FC – Sporting San Miguelito1 or 21.42
14:00:00Paraguayan SegundaGuarani de Trinidad – Rubio NuUnder 3.51.17
10:00:00Polish Ekstraklasa W.Kkp Bydgoszcz W. – Czarni Sosnowiec W.21.20
10:00:00Polish Ekstraklasa W.Wroclaw W. – Olimpia Szczecin W.1X1.24
11:30:00Polish Ekstraklasa W.Rekord Bielsko-Biala W. – Gornik Leczna W.21.13
15:00:00Polish Ekstraklasa W.UKS Lodz W. – APLG Gdansk W.Over 2.51.44
16:00:00Portuguese League U19Tondela U19 – Pacos Ferreira U19X21.38
16:00:00Portuguese League U19Vizela U19 – UD Oliveirense11.22
07:00:00S. Korean K-League ChallengeGwangju FC – Ansan GreenersOver 1.51.30
09:30:00S. Korean K-League ChallengeChungnam Asan – Bucheon FC 19951 or 21.35
11:00:00Armenian First LeagueGandzasar Kapan – Ararat-Armenia-2Under 3.51.59
13:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Avaldsnes W.Over 3.51.75
12:00:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Werder Bremen W.Over 2.51.36
12:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Turbine Potsdam W.Over 1.51.10
12:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Sand W.Over 2.51.30
12:00:00German Bundesliga W.Cologne W. – Freiburg W.X21.20
12:00:00German Bundesliga W.Essen-Schönebeck W. – Carl Zeiss Jena W.Over 2.51.17
12:00:00German Bundesliga W.Wolfsburg W. – Bayer 04 Leverkusen W.Over 3.51.29
23:00:00Honduran Liga NacionalCD Olimpia – MotaguaOver 1.51.29
10:00:00Latvian 1. LigaSC Grobina – Saldus SS/Leevon11.21
14:00:00Luxembourg Division 1US Hostert – Swift Hesperange21.48
14:00:00Luxembourg Division 1US Mondorf-Les-Bains – Victoria Rosport1 or 21.24
14:00:00Luxembourg Division 1Racing FC Union Luxembourg – Una Strassen1 or 21.25
14:00:00Luxembourg Division 1Progres Niedercorn – FC Wiltz 71Over 1.51.15
14:00:00Luxembourg Division 1Etzella Ettelbruck – Differdange 0321.54
14:00:00Luxembourg Division 1Jeunesse Esch – Rodange 9111.33
14:00:00Luxembourg Division 1CS Petange – CS Fola EschX21.18
14:00:00Luxembourg Division 1F91 Dudelange – RM Hamm BenficaOver 3.51.26
14:00:00Andorran Division 1AC d`Escaldes – Sant Julia1 or 21.30
15:00:00Andorran Division 1Inter Club de Escaldes – UE Santa Coloma1X1.17
13:00:00San Marino CampionatoFaetano – Tre FioriX21.32
13:00:00San Marino CampionatoFiorentino – La Fiorita21.30
13:00:00San Marino CampionatoAC Libertas – Tre Penne21.30
13:00:00San Marino CampionatoPennarossa – VirtusX21.27
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Kumla – Herrestads AIF1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAngered BK – Karlslunds FFX21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Mjolby Ai1 or 21.27
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKorsnas IF FK – Hudiksvalls Förenade FF21.30
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – FC Jarfalla1X1.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandRaagsveds IF – IFK StocksundX21.23
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandUnited IK Nordic – IFK EskilstunaOver 2.51.26
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHöganäs BK – Vastra FrolundaX21.19
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – Tolo IF1X1.23
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVarbergs – BK AstrioX21.32
11:00:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Pitea IF W.1X1.19
13:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – Eskilstuna United W.X21.35
14:00:00Eng. National NorthAFC Fylde – Boston United1X1.24
14:00:00Eng. National SouthEbbsfleet – Chippenham Town1X1.16
11:00:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Carl Zeiss JenaX21.17
11:00:00German Regionall. NortheastTennis Borussia Berlin – AuerbachOver 1.51.10
11:00:00German Regionall. NortheastAltglienicke – BFC Dynamo1 or 21.25
11:00:00German Regionall. NortheastChemnitz – SV Tasmania BerlinOver 3.51.69
11:00:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – Lichtenberg 47Under 3.51.57
11:00:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – Babelsberg1 or 21.28
11:00:00German Regionall. NortheastEnergie Cottbus – BSG Chemie Leipzig1X1.19
11:00:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – Optik Rathenow1X1.24
11:00:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – Luckenwalde1X1.27
11:00:00German Regionall. NortheastEilenburg – Hertha Berlin IIX21.38
10:00:00Japanese J-League 3Gifu – SC Sagamihara1 or 21.32
10:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Matsumoto Yamaga1 or 21.32
18:30:00Argentinian Primera B MetroUAI Urquiza – CA AcassusoX21.35
18:30:00Argentinian Primera B MetroSportivo Dock Sud – Argentino de Quilmes1 or 21.35
21:00:00Argentinian Primera B MetroItuzaingo – CA Los AndesUnder 3.51.10
09:30:00Spanish Liga Primera W.Eibar W. – Valencia W.X21.40
09:30:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Madrid CCF W.1X1.27
10:00:00Spanish Liga Primera W.Real Madrid W. – Villarreal CF W.Over 2.51.43
10:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Alaves W.Over 2.51.34
10:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Sevilla W.1X1.20
10:00:00Spanish Liga Primera W.FC Barcelona W. – Atletico Madrid W.Over 3.51.59
21:00:00United States NWSLWashington Spirit W. – Angel City FC W.1X1.20
21:00:00United States NWSLSan Diego Wave W. – Chicago Red Stars W.X21.38
14:00:00Brazilian Serie CFigueirense – Aparecidense GO1X1.20
20:00:00Brazilian Serie CRemo – Mirassol1 or 21.35
21:00:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Brasil De Pelotas RSUnder 3.51.19
22:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – Paysandu PA1 or 21.32
15:30:00Ivory Coast Ligue 1USC Bassam – ASI d’AbengourouX21.38
18:00:00Ivory Coast Ligue 1Sol FC – Bouaké FC1 or 21.38
18:00:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – San Pedro FC1X1.18
18:00:00Ivory Coast Ligue 1Racing Club Dabidjan – AFAD DjekanouUnder 3.51.09
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fredrikstad II – Sarpsborg 08 II1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Byaasen Toppfotball – Rana FK11.30
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – HarstadOver 1.51.07
21:00:00El Salvador PrimeraCD Platense – CD Fas1 or 21.35
21:15:00El Salvador PrimeraAlianza FC – Luis Angel Firpo1X1.16
20:00:00Jamaican Premier LeagueArnett Gardens – Dunbeholden FC1 or 21.35
22:15:00Jamaican Premier LeagueHarbour View – Humble Lions1X1.15
12:00:00Kenyan Premier LeagueNairobi City Stars FC – Tusker FCX21.20
12:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Kenya Commercial Bank1X1.19
15:00:00Nigerian Premier LeagueSunshine Stars – Akwa United1X1.13
15:00:00Nigerian Premier LeagueMFM FC – Kano Pillars1X1.16
15:00:00Nigerian Premier LeaguePlateau United – Wikki Tourist11.23
15:00:00Nigerian Premier LeagueRemo Stars – Enugu RangersOver 1.51.59
17:30:00Uruguayan SegundaMiramar Misiones – CA AtenasX21.38
18:00:00Uruguayan SegundaVilla Espanola – La Luz FCX21.28
22:15:00Uruguayan SegundaRacing Club Montevideo – Rampla JuniorsOver 1.51.37
08:15:00Czech MSFLSK Sigma Olomouc B – FC Fastav Zlin BOver 3.51.64
08:15:00Czech MSFLSlovacko B – FC Vysocina Jihlava BOver 2.51.26
13:00:00Scottish Premier League W.Motherwell W. – Aberdeen W.X21.32
13:00:00Scottish Premier League W.Hibernian W. – Glasgow W.21.49
13:00:00Scottish Premier League W.Heart of Midlothian W. – Partick Thistle W.X21.38
13:00:00Scottish Premier League W.Hamilton Academical W. – Spartans W.X21.22
18:30:00Argentinian Primera C MetroReal Pilar FC – CSD LiniersUnder 3.51.15
18:30:00Argentinian Primera C MetroSan Martín Burzaco – CA Ferrocarril MidlandX21.30
18:30:00Argentinian Primera C MetroPuerto Nuevo – Victoriano ArenasX21.38
18:30:00Argentinian Primera C MetroDeportivo Laferrere – Club Lujan1X1.23
18:30:00Argentinian Primera C MetroBerazategui – CA AtlasUnder 3.51.17
18:30:00Argentinian Primera C MetroArgentino de Merlo – Claypole1 or 21.38
18:30:00Argentinian Primera C MetroLeandro N. Alem – Central Cordoba De Rosario1 or 21.40
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub El Porvenir – Deportivo EspañolX21.20
10:30:00Italian Serie A W.Fiorentina W. – Empoli W.1X1.20
12:30:00Italian Serie A W.Sassuolo W. – Inter Milan W.Under 3.51.50
12:30:00Italian Serie A W.Sampdoria W. – Verona W.Over 1.51.18
14:00:00Brazilian Campeonato W.Red Bull Bragantino W. – Palmeiras W.21.26
18:00:00Brazilian Campeonato W.Cresspom DF W. – Corinthians SP W.21.04
18:00:00Brazilian Campeonato W.AE Kindermann W. – CR Flamengo W.21.43
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – KS Wisloka DebicaOver 1.51.22
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Orleta Radzyn PodlaskiOver 1.51.21
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Sokol SieniawaX21.40
14:00:00Argentinian Primera W.Social Atletico Television W. – San Lorenzo W.21.25
18:00:00Argentinian Primera W.Excursionistas W. – Racing W.21.14
12:10:00Scottish Championship PlayoffsAirdrieonians – Queens Park FCUnder 3.51.24
18:00:00Brazilian Serie DGlobo RN – América-RN21.55
18:00:00Brazilian Serie DPerolas Negras – ParanaX21.24
18:30:00Brazilian Serie DBrasiliense – Ceilandia Esporte Clube DF1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie DFluminense Ec Pi – 4 De JulhoOver 1.51.31
19:00:00Brazilian Serie DAsa – CSE1X1.24
19:00:00Brazilian Serie DJacuipense BA – Santa CruzX21.38
19:00:00Brazilian Serie DSociedade Acao – CEOV Operário21.43
19:00:00Brazilian Serie DJuazeirense BA – Alagoinhas Atlético Clube1X1.20
19:00:00Brazilian Serie DCaldense MG – URT MG1X1.22
19:00:00Brazilian Serie DOeste – Santo Andre SPUnder 3.51.11
20:00:00Brazilian Serie DPortuguesa RJ – Nova Iguacu RJ1 or 21.42
20:00:00Brazilian Serie DAmazonas FC AM – Sao Raimundo1X1.20
20:00:00Brazilian Serie DIcasa CE – Sousa PB1X1.23
21:30:00Brazilian Serie DRetrô FC – Afogados Ingazeira PEOver 1.51.31
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pelikan Lowicz – Wissa Szczuczyn11.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – KS Ursus Warszawa1X1.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pilica Bialobrzegi – KS Blonianka Blonie1 or 21.27
10:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – LKS Goczalkowice-Zdroj11.26
13:00:00Rwandan Division 1Gicumbi – Gasogi UnitedX21.38
13:00:00Rwandan Division 1Musanze – Rayon SportsX21.35
13:00:00Rwandan Division 1Police FC Rwanda – Mukura Victory Sports FCUnder 3.51.15
13:00:00Rwandan Division 1Rutsiro FC – AS Kigali21.84
11:00:00Tanzanian Premier LeagueMbeya City – Polisi TanzaniaUnder 3.51.09
13:00:00Tanzanian Premier LeagueMtibwa Sugar – Coastal Union1 or 21.40
16:00:00Tanzanian Premier LeagueDodoma FC – Young Africans21.71
16:00:00Italian Serie C PlayoffsImolese Calcio – Pistoiese1 or 21.32
13:00:00Kosovan SuperligaKF Prishtina – KF Drita1X1.20
13:00:00Kosovan SuperligaKF Gjilani – KF Malisheva1 or 21.30
13:00:00Kosovan SuperligaKF Dukagjini – KF LlapiOver 1.51.50
10:00:00Portuguese Liga W.CS Maritimo Madeira W. – SCU Torreense W.1 or 21.22
10:00:00Portuguese Liga W.Sporting CP W. – SC Braga W.1X1.23
14:00:00Portuguese Liga W.Famalicao W. – SL Benfica W.X21.16
15:00:00Portuguese Liga W.Clube Condeixa W. – Estoril Praia W.1X1.23
15:00:00Portuguese Liga W.Gil Vicente W. – CA Ouriense W.21.28
15:00:00Portuguese Liga W.Varzim SC W. – Amora FC W.21.31
15:00:00Portuguese Liga W.Valadares Gaia FC W. – Atletico CP W.Over 2.51.28
15:30:00Hungarian NB 1 W.Astra Hungary W. – Ferencvarosi W.21.02
19:00:00Argentinian Copa de la LigaTigre – Argentinos JuniorsX21.40
15:00:00Ecuadorian CupIndependiente Juniors – Independiente AzoguesOver 1.51.22
19:00:00United States USL League TwoFort Wayne FC – Kings Hammer FCX21.20
23:00:00United States USL League TwoCharlotte Independence II – Charlotte Eagles1X1.25
22:00:00United States USL League OneCharlotte Independence – FC TucsonUnder 3.51.44
18:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Cavalry FCX21.35
21:00:00Canadian Premier LeagueValour FC – York United1X1.19
17:00:00Senegalese Ligue 1AS Pikine – AS Douanes Dakar1 or 21.38
17:00:00Senegalese Ligue 1Generation Foot FC – ASEC Ndiambour1X1.13
17:00:00Senegalese Ligue 1Mbour Petite Côte – Guédiawaye FCX21.25
17:00:00Senegalese Ligue 1ASC Linguere – US Gorée1 or 21.45
08:00:00Virtual LaLigaCadiz CF(Virtual) – Real Madrid (Virtual)X21.39
08:00:00Virtual LaLigaVillarreal (Virtual) – Real Sociedad (Virtual)Under 3.51.37
08:00:00Virtual LaLigaAtletico Madrid (Virtual) – Sevilla (Virtual)1 or 21.40
09:00:00Virtual Premier LeagueEverton (Virtual) – Brentford (VIrtual)Under 3.51.32
09:00:00Virtual Premier LeagueLeeds United (Virtual) – Brighton (Virtual)X21.50
09:00:00Virtual Premier LeagueWolves (Virtual) – Norwich City (Virtual)Over 1.51.28
08:00:00Virtual Serie ANapoli (Virtual) – Genoa (Virtual)1X1.27
08:00:00Virtual Serie ACagliari (Virtual) – Inter (Virtual)21.38
07:00:00Virtual Turkish Super LigAlanyaspor (Virtual) – Gaziantep FK (Virtual)1X1.21
07:00:00Virtual Turkish Super LigTrabzonspor (Virtual) – Altay Izmir (Virtual)Over 1.51.18
13:30:00Greek Super League 2Levadiakos – VeriaUnder 3.51.16
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1CD Badajoz – Celta Vigo BUnder 3.51.22
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Racing Ferrol – Athletic Bilbao B1X1.17
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Racing Santander – Real Valladolid BOver 1.51.29
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2UCAM Murcia – Atletico BalearesX21.27
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Sevilla Atletico – Barcelona BX21.38
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2San Fernando – Algeciras1 or 21.32
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Albacete Balompie – Gimnastic Tarragona1X1.22
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Madrid Castilla – LlagosteraOver 1.51.29
10:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSC Salgueiros – Maritimo Madeira BUnder 3.51.23
12:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGD Fontinhas – Olhanense1X1.16
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Vilaverdense1 or 21.32
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Os Belenenses – Sertanense1X1.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMoncarapachense – CA Pero Pinheiro1X1.22
20:00:00United States MLS Next ProNew York City FC 2 – Columbus Crew 21 or 21.30
22:00:00United States MLS Next ProChicago Fire II – FC Cincinnati 2X21.46
13:00:00Ligi regionalneLKS Lesna – Blyskawica Drogomysl21.10
13:00:00Ligi regionalneMaksymilian Cisiec – Jelesnianka Jelesnia1X1.26
15:00:00Ligi regionalneWalka Zabrze – Tecza Wielowies21.30
15:00:00Ligi regionalneSygnaly Gotartowice (Rybnik) – Dab Debiensko11.22
15:00:00Ligi regionalneWisla Jablonna – Coco Jambo WarszawaOver 2.51.74
11:00:00Rome Masters WTAIga Swiatek – Ons Jabeur11.18
10:00:00Strasbourg WTAHarmony Tan – Samantha Stosur11.19
10:30:00Lyon ATPFrancisco Cerundolo – James Duckworth11.09
12:00:00Lyon ATPAdrian Mannarino – Aslan Karatsev21.26
13:30:00Lyon ATPArthur Rinderknech – Holger Vitus Nodskov Rune21.27
12:00:00Rome Masters ATP DoublesIsner J / Schwartzman D – Mektic N / Pavic M21.54