Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 15 Ianuarie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00French Ligue 1Nimes – RennesX21.35
18:00:00French Ligue 1Amiens – ReimsX21.48
20:00:00French Ligue 1Monaco – Paris Saint-Germain21.49
18:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – Tenerife1X1.16
18:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – NumanciaUnder 3.51.16
19:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – LugoOver 1.51.26
20:00:00Spanish Liga SegundaCadiz – Mirandes1X1.20
19:45:00English FA CupManchester United – Wolverhampton1X1.23
19:45:00English FA CupCarlisle – Cardiff21.70
14:00:00Italian CupFiorentina – AtalantaX21.30
17:00:00Italian CupMilan – SPAL11.34
19:45:00Italian CupJuventus – Udinese11.28
13:00:00Turkish CupAlanyaspor – KasimpasaOver 1.51.20
15:30:00Turkish CupBB Erzurumspor – BesiktasX21.20
17:30:00Turkish CupCaykur Rizespor – GalatasarayX21.32
13:00:00Greek CupPAOK – OFI CreteOver 1.51.29
13:00:00Greek CupLamia – TrikalaOver 1.51.42
15:15:00Greek CupPanathinaikos – PAS Giannina11.23
15:15:00Greek CupPanionios – Panaitolikos1 or 21.36
17:30:00Greek CupOlympiakos – KalamataOver 3.51.81
20:00:00Portuguese CupPacos Ferreira – FamalicaoX21.43
13:00:00Club FriendliesSaarbrucken – Sonnenhof Grossaspach1 or 21.32
17:00:00Cypriot Division 1Ethnikos Achnas – APOEL Nicosia21.21
15:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sporting Gijon B – CF Rayo Majadahonda1 or 21.25
19:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Ibiza – UD Las Palmas AtleticoOver 1.51.29
19:00:00Spanish Seg. B Gr.1Racing Ferrol – San Sebastian ReyesOver 1.51.24
14:00:00Cypriot CupPafos FC – Nea Salamina1 or 21.30
14:00:00Cypriot CupAEL Limassol – Alki OrokliniOver 2.51.48
15:00:00Cypriot CupOlympiakos Nicosia – Anorthosis FamagustaX21.17
17:00:00Cypriot CupErmis Aradippou – Omonia Nicosia21.27
17:15:00Israeli CupHapoel Haifa – SC Kfar QasemOver 1.51.21
17:15:00Israeli CupBnei Yehuda – Hapoel AfulaOver 1.51.24
17:15:00Israeli CupAS Ashdod – Hapoel Raanana21.46
18:15:00Israeli CupBnei Sakhnin – Hapoel Tel-AvivX21.21
15:00:00Egyptian Pr. LeagueEl Gounah – Zamalek21.64
17:30:00Egyptian Pr. LeagueAl-Ahly Cairo – Tanta FC11.23
14:00:00Moroccan GNF IRenaissance Ezzmamra – RSB BerkaneX21.28
18:00:00Moroccan GNF IIttihad Tanger – Raja CasablancaX21.22
13:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Etoile Sportive du Sahel1X1.18
17:30:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Mamelodi SundownsX21.45
17:30:00S. African Pr. LeagueBidvest Wits – Bloemfontein Celtic1 or 21.35
11:30:00Indian League 1Kingfisher East Bengal – Gokulam FCOver 1.51.16
12:15:00Saudi Arabian Division 1Al Jeel – Al Taqadom FC1X1.22
12:40:00Saudi Arabian Division 1Al Tai – Al Bukayriyah FC1 or 21.28
14:50:00Saudi Arabian Division 1Al Qadisiyah FC – Ansar MedinaOver 1.51.36
21:00:00Costa Rican Primera DivisionUniversidad de Costa Rica – CartaginesX21.28
21:00:00Costa Rican Primera DivisionLimon – San CarlosX21.32
18:30:00Brazilian CearenseHorizonte – Caucaia EC21.65
18:30:00Brazilian CearensePacajus EC – UniclinicX21.28
19:00:00Brazilian CearenseBarbalha CE – Guarany CEX21.42
13:30:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – US InverunoOver 1.51.22
13:30:00Italian Serie DAsd Nibionnoggiono – US Levico Terme1X1.20
13:30:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – USD CaravaggioOver 1.51.22
13:30:00Italian Serie DAlzano V. – San PietroUnder 3.51.26
13:30:00Italian Serie DCaratese – BusteseOver 1.51.29
13:30:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – Pro SestoX21.35
13:30:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – Scanzorosciate Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVirtus Bolzano – Sondrio Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DGS Arconatese 1926 – USD 1913 Seregno Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DEste – USD Adriese 19061 or 21.27
13:30:00Italian Serie DAC Vigasio – Ambrosiana21.62
13:30:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – BellunoX21.18
13:30:00Italian Serie DVillafranca – Calcio Caldiero TermeX21.38
13:30:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – CampodarsegoX21.20
13:30:00Italian Serie DA.c. Mestre – Chions 19721X1.22
13:30:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – ASD Cartigliano1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DMontebelluna – LegnagoX21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – Chioggia1 or 21.27
14:30:00Italian Serie DAsd San Luigi Calcio – Luparense FCX21.23
19:45:00English Isthmian PremierCray Wanderers – Hornchurch1 or 21.22
19:45:00Eng. National SouthHavant & Waterlooville – Slough Town1X1.19
10:15:00AFC Championship U23China U23 – Iran U2321.41
13:15:00AFC Championship U23Qatar U23 – Japan U23X21.32
12:00:00Czech Winter LeagueFK Jablonec – Bohemians 19051X1.22
12:00:00Czech Winter LeagueFC Hradec Kralove – Mlada BoleslavX21.19
12:00:00Czech Winter LeagueFC Nitra – MFK Skalica1X1.28
14:00:00Indian Super LeagueHyderabad FC – Delhi DynamosX21.27
19:30:00Gibraltar Premier DivisionManchester 62 – Glacis UnitedX21.27
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueBerekum Chelsea – Dreams1X1.17
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueEleven Wonders FC – Aduana Stars1 or 21.38
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueInter Allies FC – Elmina SharksUnder 3.51.13
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueKing Faisal – Bechem UnitedUnder 3.51.16
19:00:00Ghanaian Pr. LeagueAll Stars – Ashanti GoldX21.23
12:00:00Kenyan Premier LeagueChemelil Sugar FC – Gor Mahia21.14
15:00:00Nigerian Premier LeagueWarri Wolves – Enugu RangersOver 1.51.56
15:00:00Nigerian Premier LeagueAbia Warriors FC – Ifeanyiubah FC11.35
15:00:00Nigerian Premier LeagueKatsina United FC – Kano Pillars1X1.18
15:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Heartland11.32
15:00:00Nigerian Premier LeagueSunshine Stars – Plateau UnitedOver 1.51.55
15:00:00Nigerian Premier LeagueAdamawa United FC – Wikki Tourist1 or 21.35
15:00:00Nigerian Premier LeagueRivers United – Lobi Stars1X1.12
15:00:00Nigerian Premier LeagueAkwa United – Kwara United11.27
13:00:00Zambian Premier LeagueNkwazi – Zesco UnitedX21.22
13:00:00Zambian Premier LeagueZanaco – Nkana FC1 or 21.35
23:00:00Brazilian PotiguarABC – PotiguarOver 1.51.26
23:00:00Brazilian PotiguarGlobo RN – America RN21.57
13:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – Kagera SugarOver 1.51.34
16:00:00Tanzanian Premier LeagueAzam – Lipuli1X1.15
05:30:00Auckland ATPMarco Cecchinato – Ugo Humbert21.33
06:00:00Auckland ATPVasek Pospisil – Denis Shapovalov21.53
07:00:00Auckland ATPKaren Khachanov – John Millman11.55
05:00:00Adelaide ATPJaume Antoni Munar Clar – Albert Ramos21.62
06:30:00Adelaide ATPJan-Lennard Struff – Alex Bolt11.24
08:00:00Adelaide ATPJames Duckworth – Felix Auger Aliassime21.58