Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 15 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueManchester City – Lyon11.28
15:30:00Belgian First Division AGenk – Oud-Heverlee Leuven11.25
18:00:00Belgian First Division ARoyal Charleroi SC – OostendeOver 1.51.25
18:00:00Belgian First Division AGent – KortrijkOver 1.51.17
15:00:00Scottish PremiershipKilmarnock – St Johnstone1 or 21.40
15:00:00Scottish PremiershipRoss County – Dundee United1 or 21.37
15:00:00Scottish PremiershipHamilton – St MirrenX21.49
17:30:00Scottish PremiershipHibernian – Motherwell1X1.26
14:00:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – DjurgardensX21.27
15:00:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – Honka1X1.16
15:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – SJK1X1.24
13:30:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – Rotor VolgogradOver 1.51.40
13:30:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – Ural YekaterinburgUnder 3.51.25
16:00:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – FC TambovOver 1.51.29
17:00:00Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow – FC KrasnodarX21.48
18:00:00Russian Premier LeagueFC Rostov – Zenit St. PetersburgX21.24
15:00:00Norwegian EliteserienSarpsborg – MoldeX21.31
23:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Corinthians1X1.19
23:30:00Brazilian Serie ACoritiba PR – Flamengo21.63
23:00:00Mexican PrimeraGuadalajara Chivas – San Luis1X1.25
16:30:00Swedish SuperettanGIF Sundsvall – GAISOver 1.51.29
16:30:00Swedish SuperettanÖsters IF – Brage1 or 21.35
16:30:00Swedish SuperettanDalkurd FF – HalmstadsX21.22
14:00:00Finnish YkkonenKTP – Vaasa1X1.22
15:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – AC OuluX21.24
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Kawasaki FrontaleX21.19
10:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Shimizu S-Pulse1 or 21.27
10:00:00Japanese J-LeagueYokohama FC – Shonan Bellmare1 or 21.30
10:30:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Yokohama MarinosX21.20
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Nagoya Grampus1 or 21.30
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Sanfrecce HiroshimaX21.30
11:00:00Japanese J-LeagueKashiwa Reysol – Cerezo Osaka1 or 21.30
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – KA AkureyriOver 1.51.11
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – Fylkir ReykjavikUnder 3.51.69
14:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Bohemians Dublin21.79
17:00:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Derry CityX21.30
15:00:00Club FriendliesNAC Breda – ADO Den Haag1 or 21.25
15:00:00Club FriendliesSturm Graz – SFC Opava1X1.20
15:00:00Club FriendliesRapid Vienna – Slovan Liberec1X1.25
16:55:00Croatian 1. HNLRijeka – HNK SibenikOver 2.51.54
19:05:00Croatian 1. HNLNK Osijek – Slaven BelupoOver 1.51.26
15:45:00Bulgarian Pr. LeagueLokomotiv Plovdiv – Botev Vratsa11.33
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueArda FK – Levski SofiaX21.35
15:30:00Hungarian NB 1Paksi SE – Ujpest1 or 21.35
17:35:00Hungarian NB 1Zalaegerszegi – MOL VidiX21.35
17:00:00Slovakian Super LigaTrencin – MŠK Žilina1 or 21.27
18:00:00Slovakian Super LigaSenica – Zemplin MichalovceUnder 3.51.38
18:00:00Slovakian Super LigaSpartak Trnava – FK PohronieOver 1.51.25
18:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – SeredOver 1.51.20
18:00:00Slovakian Super LigaFC Vion Zlate Moravce – Slovan Bratislava21.44
18:00:00Slovakian Super LigaDunajska Streda – FC Nitra11.25
13:00:00Polish CupGKS Pniowek 74 – Sokol OstrodaX21.25
15:00:00Polish CupKarpaty Krosno – Stal Mielec21.18
15:00:00Polish CupStal Rzeszow – Podbeskidzie Bielsko BialaX21.20
15:00:00Polish CupMLKS Unia Janikowo – Zaglebie Sosnowiec21.42
15:00:00Polish CupPolonia Nysa – Gornik Leczna21.18
15:00:00Polish CupKks Kalisz – Korona KielceX21.38
15:00:00Polish CupUnia Skierniewice – Widzew Lodz21.22
15:30:00Polish CupResovia Rzeszow – Piast Gliwice21.43
18:00:00Polish CupGKS Tychy – Wisla PlockX21.30
18:29:00Polish CupKSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Wisla Krakow21.27
19:30:00Polish CupOdra Opole – Lech Poznan21.43
09:15:00Czech CupSK Libchany – Chlumec Nc21.36
09:15:00Czech CupKladno – BenesovX21.34
09:15:00Czech CupTJ Sokol Libis – Loko VltavinX21.21
09:15:00Czech CupSK Motorlet Praha – Meteor Praha1X1.18
09:15:00Czech CupFC Kolin – FK Pardubice21.09
09:15:00Czech CupSK Slany – HostounX21.28
09:15:00Czech CupBrandys Labem – DomazliceX21.17
09:30:00Czech CupFC Viktoria Marianske Lazne – 1. FC Karlovy VaryX21.17
16:00:00Czech CupCesky Brod – Pisek21.56
16:00:00Czech CupTj Sokol Srbice – Baník Sokolov21.15
16:00:00Czech CupBanik Most – Kraluv DvurX21.23
16:00:00Czech CupSlovan Velvary – MFK Dobris11.35
16:00:00Czech CupSK Vysoké Mýto – ZapyX21.20
16:00:00Czech CupNachod Destne – FC Hradec Kralove21.18
16:00:00Czech CupCesky Lev-Union Beroun – Viktoria Zizkov21.22
16:00:00Czech CupFK Velke Hamry – FC Sellier & Bellot Vlasim21.22
08:00:00Australian A-LeagueSydney – Western United FC1X1.28
22:00:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – Independiente Del ValleX21.34
16:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – Atletico Fenix Montevideo1X1.22
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – Nacional MontevideoX21.22
21:30:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Deportivo Maldonado1X1.17
19:00:00Egyptian Pr. LeagueZamalek – Misr Lel Makasa1X1.14
18:00:00Moroccan GNF IRaja Casablanca – Rapide Oued ZemOver 1.51.36
20:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid1 or 21.35
20:00:00Moroccan GNF IMat Maghrib Association Tetouan – Hassania Agadir1X1.20
22:00:00Moroccan GNF IRSB Berkane – Mouloudia Oujda1 or 21.38
16:30:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – US Ben GuerdaneX21.33
16:30:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – Esperance Sportive TunisX21.27
11:00:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Shenzhen HongzuanOver 1.51.20
13:00:00Chinese Super LeagueDalian Yifang – Guangzhou R&FUnder 3.51.59
14:00:00Estonian MeistriliigaTallinna JK Legion – Nõmme Kalju21.49
17:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond21.50
15:00:00Irish Division 1Shamrock Rovers II – Wexford1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Avispa FukuokaX21.37
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Niigata AlbirexX21.32
11:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Machida ZelviaUnder 3.51.17
11:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Jeonbuk Motors21.56
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Pohang Steelers1X1.27
11:00:00S. Korean K-LeagueFC Seoul – Sangju Sangmu PhoenixX21.38
15:00:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Guarani SPX21.35
20:30:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – OesteUnder 3.51.11
23:00:00Brazilian Serie BNautico PE – CRB AL1 or 21.32
18:15:00Kuwaiti Premier LeagueAl Kuwait – Al Nasr11.26
12:30:00S. African Pr. LeagueStellenbosch FC – Golden Arrows1 or 21.35
12:30:00S. African Pr. LeagueAmazulu Durban – Baroka1 or 21.32
14:30:00S. African Pr. LeaguePolokwane City – Kaizer Chiefs21.43
17:00:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Bidvest WitsUnder 3.51.24
16:55:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Adalh – Al-Hilal Riyadh21.22
17:10:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faisaly – Al Ahli JeddahX21.35
17:15:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Taawon – Dhamk1X1.17
18:50:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Nasr Riyadh – Al-WehdatOver 1.51.21
17:30:00Israeli Toto CupMaccabi Petach-Tikva – Hapoel Kfar Saba1 or 21.30
17:30:00Israeli Toto CupHapoel Hadera – Maccabi NetanyaX21.35
16:00:00Jordanian Pro LeagueAl Hussein – Al Ahli AmmanOver 1.51.33
16:00:00Jordanian Pro LeagueSahab SC – Al Faisaly21.31
18:30:00Jordanian Pro LeagueAl Aqaba – Al Wehdat21.41
16:00:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – FK Tuzla CityX21.19
18:00:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Zeljeznicar21.53
18:00:00Bosnian Premijer LigaVelez Mostar – FK Krupa1X1.16
22:00:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – Santos de GuapilesUnder 3.51.43
23:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – AlajuelenseX21.20
16:00:00Serbian Super LigaFK Indija – Napredak1 or 21.35
18:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – Partizan Belgrade21.28
18:00:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – Macva Sabac11.23
18:00:00Serbian Super LigaFK Zlatibor – Cukaricki21.48
18:00:00Serbian Super LigaFK Novi Pazar – Javor1 or 21.32
13:00:00Finnish Kakkonen Group APkku – Nurmijarven JalkapalloseuraX21.40
13:00:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – PK-351 or 21.23
14:00:00Finnish Kakkonen Group AEPS – Kiffen1 or 21.25
13:00:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – KaaPo KaarinaX21.19
13:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – Grankulla IFKX21.40
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – RoPS FarmiOver 1.51.10
15:00:00Finnish Kakkonen Group CPS Kemi II – OLS OuluUnder 3.51.72
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – Floro1 or 21.26
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Alta – SenjaOver 1.51.12
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – Fredrikstad1 or 21.25
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Nardo – Fram Larvik1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Arendal – Bryne1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Notodden FK – FlekkeroyUnder 3.51.68
15:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vard Haugesund – Asker1 or 21.24
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Oskarshamns AIK1X1.28
14:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – TrollhattanX21.23
08:00:00Aus. Brisbane PLTHE Gap – Taringa Rovers Sfc21.42
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – Bayside United21.23
09:00:00Aus. Brisbane PLAlbany Creek – Brisbane Knights11.21
14:30:00Armenian Premier LeagueFC Van – Gandzasar KapanUnder 3.51.32
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Rockdale City Suns1 or 21.24
19:00:00Montenegrin 1. CFLZeta Golubovci – FK Iskra Danilovgrad1 or 21.32
19:00:00Montenegrin 1. CFLFK Sutjeska – OFK PetrovacOver 1.51.25
19:00:00Montenegrin 1. CFLFK Jezero – Rudar Pljevlja1X1.20
19:00:00Montenegrin 1. CFLFK Podgorica – Mladost Podgorica1X1.22
16:00:00Slovakian 2. LigaPuchov – Partizan Bardejov1 or 21.28
16:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – FC STK 1914 ŠamorínUnder 3.51.50
16:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – Slavoj TrebisovOver 2.51.42
17:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – Slovan Bratislava BOver 2.51.25
18:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – MFK Dubnica1X1.20
16:00:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – FK BelasicaOver 1.51.27
14:45:00Icelandic 1 DeildAfturelding – IF Vestri1 or 21.25
15:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Faskrudsfjördur – GrindavikX21.20
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Thor Akureyri1X1.28
17:15:00Iranian Pro LeagueGol Gohar – PersepolisX21.24
17:15:00Iranian Pro LeagueSaiPa Karadj – Naft Masjed Soleyman1X1.20
17:15:00Iranian Pro LeaguePars Jonoubi Jam FC – Foolad KhuzestanX21.34
17:15:00Iranian Pro LeagueNassaji Mazandaran – Zob AhanX21.38
17:15:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Peykan1X1.18
17:15:00Iranian Pro LeagueTractor Sazi – Machine Sazi Tabriz1X1.19
17:15:00Iranian Pro LeagueSepahan – Padideh Mashhad1 or 21.35
17:15:00Iranian Pro LeagueSanat Naft – Shahin Bushehr1X1.20
06:00:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Cooma Tigers1X1.22
06:00:00Aus. NPL ACTBelconnen United – Monaro Panthers1X1.20
06:45:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Canberra FC21.07
15:00:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – SV Ried IIX21.18
16:00:00Austrian RegionalligaFC Pinzgau Saalfelden – Austria Salzburg11.35
17:00:00Austrian RegionalligaSC Imst 1933 – SV WörglOver 1.51.12
10:00:00Czech Liga U19Sigma Olomouc – Fastav Zlin11.29
10:30:00Czech Liga U191 FC Slovacko – FC Hradec Kralove1 or 21.24
11:00:00Estonian EsiliigaFC Nõmme United – FCI Levadia U2111.25
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – FC Elva1X1.19
11:00:00Estonian EsiliigaVändra JK Vaprus – Parnu JK VaprusX21.25
10:00:00Polish Ekstraklasa W.Gornik Leczna W. – UJ Kraków W.Over 2.51.20
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Wroclaw W. – UKS Lodz W.21.41
16:00:00Polish Ekstraklasa W.Olimpia Szczecin W. – APLG Gdansk W.1X1.19
13:00:00Russian Division 2. Group 4FC Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk11.35
13:00:00Russian Division 2. Group 4Zvezda Perm – Lada DimitrovgradUnder 3.51.73
14:00:00Russian Division 2. Group 4FC Tyumen – Lada Togliatti11.31
16:00:00Serbian Division 1FK Kabel Novi Sad – GFK Dubocica11.30
16:00:00Serbian Division 1FK Radnicki 1923 – FK Zeleznicar PancevoUnder 3.51.21
16:00:00Serbian Division 1Zemun – FK Trajal Krusevac1 or 21.30
16:00:00Serbian Division 1Loznica – Kolubara LazarevacX21.19
16:00:00Serbian Division 1Graficar Beograd – Dinamo VranjeOver 1.51.19
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – Jeonnam DragonsX21.28
12:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Bucheon FC 19951 or 21.30
16:30:00Croatian 2. HNLDugopolje – HNK Cibalia1X1.20
12:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Lyn W.1X1.18
14:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Røa IL W.Over 1.51.16
16:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Lillestrøm SK W.X21.19
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Lidköpings1X1.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Nordvarmland FFOver 1.51.12
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandOddevold – Vargarda IKOver 1.51.12
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandCarlstad United – Sävedalens IFX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Kungsangens IFOver 1.51.09
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Stockholm Internazionale – Fanna BK11.32
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Enskede IK1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Karlbergs BK21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Fagersta Södra IKOver 1.51.11
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Osteraakers FK – IFK LidingoX21.30
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – IFK StocksundUnder 3.51.78
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Stöde IFX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBodens – Taftea IK11.23
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Gottne IF1X1.25
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Umea fc AkademiX21.38
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – IFK Umea1X1.22
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Rosengard1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – BK Olympic1 or 21.22
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVastra Frolunda – Onsala BK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – Assyriska BK1X1.30
08:00:00Aus. NPL WesternGwelup Croatia SC – Perth SCUnder 3.51.69
08:00:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – Cockburn CityUnder 3.51.61
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Sorrento1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – ECU JoondalupX21.19
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – Inglewood United1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – BalcattaUnder 3.51.63
12:30:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – Union FürstenwaldeUnder 3.51.56
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – AuerbachX21.30
12:30:00German Regionall. NortheastLuckenwalde – Germania HalberstadtUnder 3.51.51
12:30:00German Regionall. NortheastOptik Rathenow – MeuselwitzX21.35
13:00:00German Regionall. NortheastCarl Zeiss Jena – Babelsberg1X1.20
13:00:00German Regionall. NortheastHertha Berlin II – Lokomotive LeipzigUnder 3.51.54
15:00:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – BFC Dynamo1 or 21.27
15:00:00German Regionall. NortheastChemnitz – Viktoria BerlinUnder 3.51.51
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – Adelaide Olympic1 or 21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCumberland United – Adelaide Blue EaglesX21.30
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Adelaide RaidersX21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Croydon Kings1X1.22
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Campbelltown City21.53
12:00:00Russian Division 2. Group 3FC Kaluga – FC RyazanUnder 3.51.46
14:00:00Russian Division 2. Group 3Sokol Saratov – Kvant Obninsk11.21
15:00:00Russian Division 2. Group 3Avangard Kursk – Khimik Novomoskovsk1X1.20
15:00:00Russian Division 2. Group 1Spartak Nalchik – Legion-Dynamo Makhachkala1X1.24
16:00:00Russian Division 2. Group 1Dinamo Stavropol – Druzhba MaikopUnder 3.51.48
16:30:00Russian Division 2. Group 1Chernomorets Novorossiysk – Krasnodar-3Over 1.51.18
11:00:00Russian Division 2. Group 2Znamya Truda – Lokomotiv-KazankaX21.27
13:00:00Russian Division 2. Group 2Rodina Moscow – Dynamo-2 MoscowX21.35
15:00:00Russian Division 2. Group 2FK Kolomna – FC MuromX21.35
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – GifuX21.38
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Cerezo OsakaOver 1.51.25
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Blaublitz Akita21.51
11:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Vanraure HachnoheUnder 3.51.32
11:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Fukushima UnitedUnder 3.51.42
11:00:00Japanese J-League 3Kagoshima United – Kataller Toyama1 or 21.27
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – IFÖ Bromölla1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – Asarums IF FKUnder 3.51.67
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – IK TordOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – Nosaby IF1 or 21.25
15:00:00Icelandic 2 DeildKordrengir – IR Reykjavik11.33
17:00:00Icelandic 2 DeildUMF Selfoss – Dalvik Reynir11.35
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Queensland Lions21.24
09:45:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – Sunshine Coast WanderersOver 1.51.05
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Olympic FC21.25
05:30:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Devonport Strikers21.24
20:00:00Brazilian Serie CTombense MG – Sao Jose RSUnder 3.51.20
21:00:00Brazilian Serie CVila Nova – Paysandu PAX21.40
23:00:00Brazilian Serie CCriciuma SC – Boa EC1X1.22
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaHonka W. – TPS W.Over 2.51.68
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaJyPK W. – PK-35 Helsinki W.21.52
16:30:00Finnish Kansallinen LiigaKuopion Palloseura W. – Åland United W.1 or 21.25
22:00:00United States USLColorado Springs Switchbacks FC – New Mexico UnitedX21.32
16:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – VrchovinaX21.28
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Slovan Rosice1X1.19
19:30:00Brazilian PotiguarPalmeira – Santa Cruz RNUnder 3.51.33
21:00:00Brazilian BrasilienseGama – Sobradinho DFOver 2.51.84
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Cracovia Kraków IIUnder 3.51.33
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Wisla Pulawy21.36
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Wisla Sandomierz1 or 21.25
16:30:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Stal Krasnik1X1.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – Olimpia Zambrow1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Ursus Warszawa – Pogon Grodzisk Mazowiecki1X1.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – KS Blonianka BlonieUnder 3.51.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – KS Pelikan Lowicz21.43
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – GKS WikielecOver 1.51.14
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – RKS Radomsko1X1.30
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – Concordia ElblagOver 1.51.12
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Baltyk Koszalin1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – GKS Przodkowo1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Górnik Konin1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Elana TorunUnder 3.51.51
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Jarota Jarocin1 or 21.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Flota Swinoujscie – Mieszko GnieznoOver 2.51.37
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gryf Wejherowo – Radunia Stezyca21.27
18:30:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Sokol Kleczew1X1.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – LKS Goczalkowice-Zdroj1X1.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Warta Gorzów WielkopolskiOver 1.51.14
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Polonia/Stal SwidnicaUnder 3.51.52
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Stal BrzegUnder 3.51.51
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Ruch ChorzowX21.28
15:30:00Hungarian NB 1 W.Viktoria Szombathe W. – Kelen SC W.Over 2.51.42
16:00:00Hungarian NB 1 W.Györi ETO W. – Astra Hungary W.21.30
17:00:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Atletico Ottawa1 or 21.28
20:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Pacific FCX21.40
07:30:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Gambit EsportsX21.30
07:55:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – KAB Kabush FIFA1X1.32
08:20:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Team Ruspro R11Under 3.51.40
08:45:00FIFA Liga ProGambit Esports – KAB Kabush FIFA1X1.26
09:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – CFC Catalonia FC FifaX21.26
09:35:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – TES Tundra FIFA1X1.25
10:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Gambit EsportsX21.22
10:25:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – TES Tundra FIFA1X1.26
10:50:00FIFA Liga ProGambit Esports – CFC Catalonia FC FifaX21.32
11:15:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Team Ruspro R111X1.20
14:30:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Rub FC Kazan FIFA1 or 21.22
14:55:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaX21.22
15:20:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Veg Vega Squadron Fifa1X1.22
15:45:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.22
16:10:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Dnk Dimonchello FifaOver 1.51.03
16:35:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Nfc Nyancat FC Fifa21.33
17:00:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Rub FC Kazan FIFA1 or 21.20
17:25:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – Nfc Nyancat FC Fifa21.34
17:50:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Dnk Dimonchello Fifa11.35
18:15:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Veg Vega Squadron FifaX21.20
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueCSKA Moscow (Virtual) – FC Tambov (Virtual)Over 1.51.28
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueDinamo Moscow (Virtual) – Rotor Volgograd (Virtual)Over 1.51.39
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow (Virtual) – FC Krasnodar (Virtual)1 or 21.39
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Rostov (Virtual) – Zenit St. Petersburg (Virtual)X21.23
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueRubin Kazan (Virtual) – Ural Yekaterinburg (Virtual)Under 3.51.25
14:00:00Virtual Champions LeagueManchester City (Virtual) – Lyon (Virtual)11.26
09:00:00Todi Challenger QualifyingFlavio Cobolli – Carlos Alcaraz Garfia21.12
13:00:00Todi Challenger QualifyingFilippo Baldi – Matteo Gigante11.24
09:30:00Prague Challenger QualifyingMatthias Bachinger – Petr Nouza11.20
09:30:00Prague Challenger QualifyingNicola Kuhn – Jiri Lehecka11.63
11:00:00Prague Challenger QualifyingAndrey Kuznetsov – Tallon Griekspoor21.59
11:00:00Prague Challenger QualifyingBotic Van De Zandschulp – Jonas Forejtek21.55