Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 14 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Turkish CupMardin Buyuksehir Belediyespor – Siirt IL Ozel Idaresi SporUnder 3.51.38
11:30:00Turkish CupArnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor – Cengelkoy FutbolUnder 3.51.38
11:30:00Turkish CupAlanya Kestelspor – Karaman Belediyespor1X1.28
11:30:00Turkish CupFatsa Belediyespor – YomrasporUnder 3.51.38
11:30:00Turkish CupSile Yildizspor – Modafen1 or 21.28
11:30:00Turkish CupErzin Belediyespor – Payas Belediye1X1.28
11:30:00Turkish CupKozan Belediyespor – Kahta 02 Spor1 or 21.28
11:30:00Turkish CupTurk Metal Kirikkale – Golcukspor1 or 21.28
11:30:00Turkish CupElaziz Belediyespor – Batman Petrolspor1 or 21.28
11:30:00Turkish CupAlemdag Spor – Edirnespor1 or 21.28
11:30:00Turkish CupMalatya Yesilyurt Belediyespor – Adiyaman 19541 or 21.28
13:00:00Turkish CupTekirdagspor – Bayrampasa1X1.28
13:00:00Turkish CupKutahyaspor – Bursa Yildirim Spor1 or 21.30
17:00:00Turkish CupIcel Idmanyurdu Spor – CeyhansporUnder 3.51.33
22:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Coritiba PROver 1.51.40
23:15:00Brazilian Serie AGremio RS – Botafogo1X1.16
23:15:00Copa do BrasilFortaleza CE – Sao Paulo SPX21.33
17:00:00Norwegian Division 1Jerv – Ullensaker/KisaUnder 3.51.66
10:45:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Kashima AntlersX21.20
11:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Oita Trinita1X1.20
11:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Kawasaki FrontaleX21.19
11:00:00Japanese J-LeagueKashiwa Reysol – Urawa Red Diamonds1X1.25
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Yokohama MarinosX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Yokohama FC1 or 21.27
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Shimizu S-PulseOver 1.51.17
11:30:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Sapporo1X1.27
11:30:00Japanese J-LeagueCerezo Osaka – Shonan BellmareOver 1.51.26
19:45:00Welsh Premier LeagueBala Town – Barry Town1X1.22
16:00:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – El GounahX21.34
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Avispa Fukuoka1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – JEF United Chiba1X1.25
11:00:00Japanese J-League 2Tochigi – Montedio YamagataX21.29
11:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – ThespakusatsuUnder 3.51.38
11:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Mito HollyhockX21.33
11:00:00Japanese J-League 2Ehime – Tokyo VerdyX21.30
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Renofa Yamaguchi1X1.22
11:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – KyotoX21.32
11:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Giravanz Kitakyushu1 or 21.30
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Tokushima VortisX21.26
11:30:00Japanese J-League 2Iwata Jubilo – V-Varen Nagasaki1 or 21.31
17:00:00Peruvian PrimeraFBC Melgar – Atlético GrauOver 1.51.29
19:15:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – CiencianoX21.36
21:30:00Peruvian PrimeraUniversidad Cesar Vallejo – Ayacucho1X1.21
20:00:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – Figueirense1X1.20
23:15:00Brazilian Serie BCRB AL – Chapecoense SCX21.38
15:00:00Chilean PrimeraLa Serena – PalestinoX21.26
17:30:00Chilean PrimeraCobresal – Coquimbo Unido1X1.25
20:00:00Chilean PrimeraHuachipato – Everton VinaX21.43
22:30:00Chilean PrimeraColo Colo – Union Espanola1 or 21.29
17:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Deportivo PastoX21.32
20:00:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Boyacá ChicóOver 1.51.39
22:00:00Colombian Primera AOnce Caldas – Cucuta DeportivoOver 1.51.27
23:00:00Mexican Liga de ExpansionTepatitlan FC – CSD Dorados Sinaloa1X1.24
14:00:00Italian Serie DCasale – Gozzano1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – Union Feltre ASD1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DVirtus Bolzano – Luparense FCX21.38
14:00:00Italian Serie DScandicci – SienaX21.30
14:00:00Italian Serie DRende – ASD Cittanovese1 or 21.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Atlético Paranaense U20 – Goias GO U201X1.25
19:00:00Brazilian Serie A U20Bahia BA Youth U20 – EC Vitoria U20Under 3.51.37
19:00:00Brazilian Serie A U20Botafogo FR U20 – Internacional U20X21.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Fluminense U20 – Cruzeiro U20Under 3.51.28
19:00:00Brazilian Serie A U20Palmeiras U20 – Chapecoense U2011.24
10:30:00Italian Primavera CupFrosinone – Salernitana U191X1.23
18:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Coban Imperial1X1.16
22:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Deportivo GuastatoyaX21.40
11:00:00Russian Division 2. Group 4Dynamo Barnaul – Lada Togliatti11.21
13:00:00Russian Division 2. Group 4FC Novosibirsk – Lada DimitrovgradOver 1.51.24
14:00:00Croatian 2. HNLSolin – Hajduk Split II1 or 21.32
17:00:00German Bundesliga W.Werder Bremen W. – Meppen W.Under 3.51.46
22:00:00Honduran Liga NacionalMarathon – Real Espana1X1.30
12:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnagold 24 Erzincanspor – SanliurfasporOver 2.51.55
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupNigde Belediyespor – Manisa Buyuksehir Belediyespor21.17
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAdana Demirspor – Gumushanespor11.29
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – ZonguldaksporOver 1.51.20
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupErgene Velimese – AS SariyerX21.30
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – Corum BelediyesporUnder 3.51.22
17:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAfjet Afyonspor – KocaelisporOver 1.51.23
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – SakaryasporX21.35
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPazarspor – Sivas 4 Eylül BelediyesporX21.40
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Elazigspor1X1.16
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – BugsassporUnder 3.51.19
13:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – Kirsehir Belediyespor1 or 21.32
13:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirklarelispor – Karacabey Birlikspor1 or 21.30
15:30:00German Regionall. SouthwestBahlinger – Bayern AlzenauUnder 3.51.48
18:00:00German Regionall. SouthwestKoblenz – Stuttgart IIX21.25
18:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – Giessen1X1.19
18:30:00German Regionall. WestFC Wegberg-Beeck – Oberhausen21.57
13:00:00Russian Division 2. Group 2FK Kolomna – Zenit-2 St. PetersburgX21.17
11:00:00Japanese J-League 3Gifu – Blaublitz AkitaX21.32
14:00:00Italian Serie C Girone CFoggia – BisceglieOver 1.51.34
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Stal Stalowa Wola21.32
19:00:00Brazilian Serie DAmerica RN – Guarany CEOver 1.51.15
19:00:00Brazilian Serie DPortuguesa RJ – MirassolX21.38
19:30:00Brazilian Serie DMoto Clube MA – SAO Raimundo RR1X1.19
19:30:00Brazilian Serie DCoruripe – ABCX21.22
20:00:00Brazilian Serie DOperario MT – Goiania EC1 or 21.30
20:00:00Brazilian Serie DPalmas TO – Gama21.05
20:00:00Brazilian Serie DRiver PI – Santos APOver 1.51.05
20:00:00Brazilian Serie DFrei Paulistano SE – Central PEUnder 3.52.29
20:00:00Brazilian Serie DAparecidense GO – Real Noroeste ES1X1.28
23:00:00Brazilian Serie DCampinense – Salgueiro PEX21.35
23:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – Cabofriense RJOver 1.51.05
23:00:00Brazilian Serie DGoianesia GO – Uniao RondonopolisOver 1.51.05
23:00:00Brazilian Serie DBahia de Feira – Caldense MG1X1.16
23:30:00Brazilian Serie DNovorizontino SP – Sao LuizOver 1.51.05
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Zielona Gora – Miedz II LegnicaUnder 3.51.44
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry1X1.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – GKS Pniowek 74Over 1.51.17
17:00:00UEFA Nations LeagueFinland – Ireland1 or 21.40
17:00:00UEFA Nations LeagueLithuania – AlbaniaX21.24
19:45:00UEFA Nations LeaguePoland – Bosnia & Herzegovina1X1.23
19:45:00UEFA Nations LeagueRussia – Hungary1X1.16
19:45:00UEFA Nations LeagueIceland – Belgium21.27
19:45:00UEFA Nations LeaguePortugal – Sweden1X1.17
19:45:00UEFA Nations LeagueEngland – Denmark1X1.19
19:45:00UEFA Nations LeagueNorway – Northern IrelandOver 1.51.27
19:45:00UEFA Nations LeagueItaly – NetherlandsUnder 3.51.27
19:45:00UEFA Nations LeagueSlovakia – IsraelX21.48
19:45:00UEFA Nations LeagueCroatia – FranceX21.30
19:45:00UEFA Nations LeagueScotland – Czech RepublicX21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueRomania – AustriaX21.25
19:45:00UEFA Nations LeagueTurkey – Serbia1 or 21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueBulgaria – WalesX21.27
19:45:00UEFA Nations LeagueNorth Macedonia – Georgia1 or 21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueMoldova – Slovenia21.52
19:45:00UEFA Nations LeagueGreece – Kosovo1X1.16
19:45:00UEFA Nations LeagueBelarus – KazakhstanUnder 3.51.15
19:45:00UEFA Nations LeagueEstonia – ArmeniaX21.28
18:30:00German Oberliga WestfalenSC Paderborn 07 II – Westfalia RhynernX21.17
12:00:00Tanzanian Premier LeagueJKT Tanzania – Ruvu ShootingUnder 3.51.06
14:00:00Tanzanian Premier LeagueKMC – Coastal Union1X1.14
14:00:00Tanzanian Premier LeagueBiashara United – Ihefu FCOver 1.51.47
14:00:00Tanzanian Premier LeagueNamungo FC – Kagera Sugar1X1.19
13:00:00Kosovan SuperligaKF Drita – Trepca 8911.33
19:45:00English FA Cup Qual.Havant & Waterlooville – Chatham TownOver 2.51.25
19:45:00English FA Cup Qual.Bishop’s Stortford – Royston TownUnder 3.51.50
07:30:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – WestcoastuntX21.38
07:55:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – All AllianzUnder 3.51.75
08:20:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.04
08:45:00FIFA Liga ProWestcoastunt – All AllianzX21.32
09:10:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa21.24
09:35:00FIFA Liga ProAll Allianz – Veg Vega Squadron Fifa1 or 21.20
10:00:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Westcoastunt21.25
10:25:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Veg Vega Squadron FifaUnder 3.51.40
10:50:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Ez1 Ez1D 11 Fifa1X1.35
11:15:00FIFA Liga ProAll Allianz – Ina Inactivetv Fifa1X1.17
14:30:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – CFC Catalonia FC Fifa1 or 21.22
14:55:00FIFA Liga ProFin Fints – Pwr Pele Warriors FifaUnder 3.52.00
15:45:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Pwr Pele Warriors Fifa1X1.25
16:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Fin FintsX21.26
16:35:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Nfc Nyancat FC FifaX21.25
17:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.18
17:25:00FIFA Liga ProFin Fints – Nfc Nyancat FC Fifa1 or 21.18
17:50:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Fin Fints1 or 21.18
18:15:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaUnder 3.51.34
11:00:00St. Petersburg ATPViktor Troicki – Denis Shapovalov21.12
12:00:00St. Petersburg ATPCameron Norrie – Miomir Kecmanovic21.53
12:00:00St. Petersburg ATPRoman Safiullin – Emilio Gomez11.57
13:00:00St. Petersburg ATPPavel Kotov – Ugo Humbert21.22
16:30:00St. Petersburg ATPDaniil Medvedev – Richard Gasquet11.12
17:30:00St. Petersburg ATPStan Wawrinka – Evgeny Donskoy11.18