Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 14 Noiembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Italian Serie BVirtus Entella – VeneziaX21.35
13:00:00Spanish Liga SegundaFuenlabrada – EspanyolX21.26
15:15:00Spanish Liga SegundaAlmeria – MirandesUnder 3.51.18
17:30:00Spanish Liga SegundaGirona – MallorcaX21.37
17:30:00Spanish Liga SegundaLugo – Albacete BalompieUnder 3.51.17
16:00:00French NationalAnnecy – FC Bastia BorgoX21.40
16:00:00French NationalF. Bourg en Bresse Peronnas 01 – Creteil1 or 21.35
15:00:00Scottish League CupInverness Caledonian Thistle – East FifeOver 1.51.17
15:00:00Scottish League CupCowdenbeath – Raith21.34
15:00:00Scottish League CupBrechin City FC – Kelty HeartsX21.27
15:00:00Scottish League CupArbroath – Elgin City11.33
15:00:00Scottish League CupCove Rangers – Forfar11.29
15:00:00Scottish League CupPeterhead – St Johnstone21.39
15:00:00Scottish League CupRoss County – Stirling Albion11.34
15:00:00Scottish League CupKilmarnock – Dumbarton11.28
15:00:00Scottish League CupDunfermline – ClydeOver 1.51.15
15:00:00Scottish League CupHamilton – Albion Rovers11.27
15:00:00Scottish League CupPartick – Greenock MortonUnder 3.51.40
15:00:00Scottish League CupAyr – Stranraer11.35
15:00:00Scottish League CupQueens Park FC – St Mirren21.45
15:00:00Scottish League CupLivingston – Airdrieonians11.34
15:00:00Scottish League CupAlloa – StenhousemuirOver 1.51.18
20:00:00Friendly InternationalsMexico – South Korea1X1.19
14:00:00Austrian CupAllerheiligen – AmstettenX21.22
15:00:00Austrian CupSVG Reichenau – FC Blau-Weiss Linz21.33
19:25:00Austrian CupFloridsdorfer AC – Austria KlagenfurtX21.28
14:00:00Finnish VeikkausliigaTPS Turku – KTP1X1.23
19:30:00Brazilian Serie ASantos – Internacional RS21.79
19:30:00Brazilian Serie ASport Recife – Vasco da Gama1 or 21.38
20:00:00Brazilian Serie AGoias – Atletico ParanaenseX21.30
22:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Ceara CE1X1.18
22:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Atletico MineiroX21.28
22:00:00Brazilian Serie AFortaleza CE – Sao Paulo SPX21.28
15:00:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – 1 FK Pribram11.35
15:00:00English League 1Bristol Rovers – FleetwoodX21.38
15:00:00English League 1Sunderland – Milton Keynes Dons1X1.20
15:00:00English League 1Crewe – Peterborough UnitedX21.35
15:00:00English League 1Shrewsbury – Swindon TownUnder 3.51.34
15:00:00English League 1Hull – Burton Albion11.34
15:00:00English League 1Northampton Town – Accrington1 or 21.38
05:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Cerezo OsakaX21.35
05:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Yokohama FCOver 1.51.20
05:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Sagan Tosu1X1.24
06:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Vegalta SendaiOver 1.51.19
07:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Urawa Red Diamonds1 or 21.23
08:00:00Japanese J-LeagueKashima Antlers – Kawasaki FrontaleX21.27
11:00:00Club FriendliesHannover 96 – WolfsburgX21.19
15:00:00English League 2Colchester – Leyton Orient1 or 21.35
15:00:00English League 2Harrogate Town – Crawley TownUnder 3.51.34
15:00:00English League 2Cambridge United – BarrowUnder 3.51.28
15:00:00English League 2Morecambe – Stevenage1 or 21.38
15:00:00English League 2Forest Green – Mansfield1X1.28
15:00:00English League 2Carlisle – Cheltenham1 or 21.35
15:00:00English League 2Walsall – Southend UnitedOver 1.51.28
15:00:00English League 2Port Vale – TranmereUnder 3.51.22
15:00:00English League 2Oldham – Scunthorpe1X1.30
15:00:00English League 2Bradford City – ExeterX21.45
15:30:00Dutch Eerste DivisieDordrecht – De Graafschap21.22
17:45:00Dutch Eerste DivisieNAC Breda – Telstar1X1.20
20:00:00Dutch Eerste DivisieRoda – MVV Maastricht1X1.20
16:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – DomzaleX21.40
19:00:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – Astra Giurgiu1X1.22
12:00:00French Div. 1 W.Le Havre W. – Girondins Bordeaux W.21.35
13:30:00French Div. 1 W.Dijon FCO W. – Montpellier W.21.47
13:30:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Paris FC W.X21.25
11:00:00Port. Segunda LigaEstoril Praia – CD Cova PiedadeOver 1.51.28
11:30:00Polish CupOKS Swit Skolwin – KS Cracovia21.14
12:30:00Croatian CupUdarnik Kuril – NK Osijek21.16
13:00:00German 3. LigaUerdingen – SpVgg Unterhaching1 or 21.32
13:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – FC Ingolstadt 041 or 21.30
13:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – ZwickauUnder 3.51.35
13:00:00German 3. LigaHallescher – Hansa RostockX21.28
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – Magdeburg1X1.20
13:00:00German 3. LigaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – Duisburg1X1.20
11:30:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – LKS Lodz21.42
11:30:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Odra OpoleUnder 3.51.22
11:40:00Polish 1 LigaWidzew Lodz – Resovia Rzeszow1X1.16
12:00:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – Zaglebie Sosnowiec1X1.23
17:00:00Polish 1 LigaKorona Kielce – MKS Sandecja Nowy Sacz1X1.20
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – LinfieldX21.32
17:30:00N. Irish PremiershipLarne – Crusaders1 or 21.27
18:00:00Ecuadorian Serie AGuayaquil City – Mushuc RunaUnder 3.51.36
23:15:00Ecuadorian Serie AMacara – Orense SCOver 1.51.26
18:15:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – CA Progreso1 or 21.32
20:30:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – Atletico Fenix MontevideoUnder 3.51.45
23:15:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – CA Boston RiverOver 1.51.26
14:30:00Welsh Premier LeagueBala Town – PenybontOver 1.51.17
14:30:00Welsh Premier LeagueNewtown AFC – Flint Town United1X1.22
17:15:00Welsh Premier LeagueThe New Saints FC – Barry TownOver 1.51.13
13:45:00Hungarian CupBicskei TC – Ferencvárosi TC21.11
12:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Bytovia BytowUnder 3.51.31
12:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Kks Kalisz1X1.19
12:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Slask Wroclaw llX21.35
12:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Skra CzestochowaUnder 3.51.36
15:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Garbarnia KrakowOver 1.51.19
17:00:00Polish 2 LigaOlimpia Grudziadz – Blekitni Stargard SzczecinskiUnder 3.51.30
17:00:00Polish 2 LigaSokol Ostroda – Motor LublinUnder 3.51.30
11:00:00Estonian MeistriliigaTallinna JK Legion – FC Levadia Tallinn21.42
16:00:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Cienciano1 or 21.31
18:15:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Deportivo San Martin1X1.19
20:30:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – AyacuchoX21.32
23:00:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Sporting Cristal21.42
22:00:00Brazilian Serie BJuventude RS – Sampaio Correa MAUnder 3.51.20
14:00:00Chilean PrimeraPalestino – Colo ColoX21.43
19:00:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – Curico UnidoX21.43
21:30:00Chilean PrimeraUnion Espanola – Union La Calera1X1.29
13:00:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – VysehradOver 1.51.22
15:00:00English National LeagueSutton – Kings LynnOver 1.51.18
15:00:00English National LeagueTorquay – Boreham WoodUnder 3.51.38
15:00:00English National LeagueBarnet – BromleyX21.35
15:00:00English National LeagueAltrincham – AldershotX21.28
15:00:00English National LeagueChesterfield – Maidenhead1 or 21.27
15:00:00English National LeagueWoking – YeovilX21.38
17:20:00English National LeagueEastleigh FC – Hartlepool UnitedX21.40
18:30:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Jaguares De CordobaUnder 3.51.18
23:00:00Colombian Primera AEnvigado – Independiente MedellinX21.42
21:30:00Paraguayan PrimeraGuairena FC – General Diaz1X1.18
23:00:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – Limon1X1.24
11:00:00Estonian CupNarva Trans – Kohtla-Järve JK JärveOver 3.53.35
16:00:00Bosnian CupVelez Mostar – Siroki Brijeg1X1.18
09:00:00Romanian Liga 2ACS Sirineasa – Pandurii Targu Jiu11.35
09:00:00Romanian Liga 2CSM Slatina – FC Metaloglobus BucurestiX21.35
12:30:00Romanian Liga 2Scolar Resita – Universitatea ClujX21.20
12:00:00Swedish Div. 1 NorraÖrebro Syrianska IF – Karlstad BKX21.24
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – Gefle IFX21.36
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – IK Frej Taby1X1.27
13:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Eskilsminne IF1 or 21.26
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Lindome1 or 21.26
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Trollhattan1X1.26
13:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Vilnius – Suduva Marijampole1X1.25
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Benin – LesothoOver 1.51.39
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Congo DR – Angola1X1.20
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Egypt – Togo11.33
14:00:00Italian Serie DVado FC – Derthona1 or 21.28
18:00:00Brazilian Serie A U20Atlético Paranaense U20 – Sport Recife U201X1.22
18:00:00Brazilian Serie A U20Bahia BA Youth U20 – Palmeiras U20X21.32
18:00:00Brazilian Serie A U20Ceara SC CE U20 – Internacional U20X21.38
18:00:00Brazilian Serie A U20São Paulo U20 – EC Vitoria U201X1.27
18:00:00Brazilian Serie A U20Corinthians SP U20 – Cruzeiro U20Over 1.51.22
18:00:00Brazilian Serie A U20Gremio U20 – America MG U201X1.24
18:00:00Brazilian Serie A U20Chapecoense U20 – Botafogo FR U20X21.25
19:05:00Guatemalan Liga NacionalClub Social y Deportivo Sacachispas – Deportivo Iztapa1X1.22
21:00:00Panamanian PrimeraCD Arabe Unido – Atletico IndependienteUnder 3.51.39
12:00:00Serbian Division 1Loznica – Borac CacakX21.40
12:00:00Serbian Division 1GFK Dubocica – Graficar BeogradX21.28
12:30:00Croatian 2. HNLHNK Orijent 1919 – SolinOver 1.51.31
21:00:00Honduran Liga NacionalReal De Minas – MarathonX21.19
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKocaelispor – Sancaktepe Belediye SporX21.32
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Duzyurtspor21.39
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – Ergene Velimese1X1.27
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Anagold 24 ErzincansporUnder 3.51.24
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupManisa Buyuksehir Belediyespor – Kahramanmarasspor11.32
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – Utas Usakspor A.s21.57
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPendikspor – VansporUnder 3.51.22
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupElazigspor – KirklarelisporX21.32
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTurgutluspor – Kastamonuspor1X1.17
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSerik Belediyespor – Eyupspor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – SakaryasporX21.40
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Etimesgut Belediyespor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKardemir Karabukspor – A. Selcukluspor21.43
15:00:00Eng. National NorthSouthport – Spennymoor TownX21.35
15:00:00Eng. National NorthBlyth Spartans – HerefordX21.27
15:00:00Eng. National NorthAFC Fylde – Boston United1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthChorley – Leamington1X1.25
15:00:00Eng. National NorthGateshead – BrackleyX21.40
15:00:00Eng. National NorthGloucester City – Bradford Park1X1.19
15:00:00Eng. National NorthDarlington – Telford1X1.28
15:00:00Eng. National NorthAlfreton Town FC – Farsley CelticUnder 3.51.30
15:00:00Eng. National NorthKettering – Curzon Ashton FC1X1.27
15:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – Welling UnitedUnder 3.51.55
15:00:00Eng. National SouthMaidstone United – Dartford1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – Dulwich HamletUnder 3.51.38
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – EbbsfleetX21.38
15:00:00Eng. National SouthEastbourne – BraintreeOver 1.51.14
15:00:00Eng. National SouthHavant & Waterlooville – Oxford City1X1.27
15:00:00Eng. National SouthBillericay – Slough Town1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Hampton & RichmondUnder 3.51.36
15:00:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Tonbridge AngelsOver 1.51.21
13:00:00German Regionall. WestBonner – SV RodinghausenX21.18
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – Homberg1X1.28
13:00:00German Regionall. WestWiedenbruck – Bergisch Gladbach1X1.23
13:00:00German Regionall. WestCologne II – Wuppertaler1X1.25
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – Preussen Munster21.62
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – Oberhausen1X1.20
13:00:00German Regionall. WestRot Weiss Ahlen – Borussia Mönchengladbach IIX21.32
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Fortuna CologneX21.35
12:30:00English Super League W.Manchester United W. – Manchester City W.X21.35
14:30:00English Super League W.Aston Villa W. – Birmingham City W.Under 3.51.57
16:30:00English Super League W.Everton W. – Reading W.1X1.24
18:30:00English Super League W.Bristol Academy W. – Tottenham W.X21.18
11:00:00Russian Division 2. Group 1Biolog Novokubansk – Druzhba Maikop1X1.28
11:00:00Russian Division 2. Group 1SC Makhachkala – Kuban Krasnodar21.43
12:00:00Russian Division 2. Group 1Dinamo Stavropol – Inter Cherkessk11.35
12:00:00Russian Division 2. Group 1Spartak Nalchik – Mashuk-KMV Pyatigorsk1X1.19
05:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Fukushima United1X1.25
05:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Fujieda MYFCUnder 3.51.30
15:00:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Deportivo La Coruna W.11.28
20:30:00Colombian Primera BAtletico Huila – Tigres FCOver 1.51.40
20:30:00Colombian Primera BBogota FC – Atletico1X1.19
20:30:00Colombian Primera BLlaneros FC – Fortaleza FCUnder 3.51.25
20:30:00Colombian Primera BDeportes Quindio – OrsomarsoOver 1.51.30
20:30:00Colombian Primera BLeones FC – Boca Juniors de Cali1X1.15
20:30:00Colombian Primera BValledupar – BarranquillaOver 1.51.48
20:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Real CartagenaOver 1.51.60
20:30:00Colombian Primera BUnion Magdalena – Real San Andrés1X1.18
06:45:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – Brisbane StrikersUnder 3.52.27
08:30:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Queensland Lions1 or 21.23
08:30:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Wanderers – Gold Coast United FC1X1.30
08:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Capalaba FCOver 2.51.19
18:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Jacuipense BAUnder 3.51.27
19:00:00Brazilian Serie CSão Bento SP – Tombense MG1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie CYpiranga RS – Volta Redonda1X1.16
20:00:00Brazilian Serie CTreze – Manaus Fc/Am1 or 21.35
21:00:00Brazilian Serie CCriciuma SC – Ituano SPX21.38
22:00:00Brazilian Serie CLondrina PR – Brusque1 or 21.35
19:45:00Italian Serie C Girone ALivorno – CarrareseX21.40
19:45:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – VIS Pesaro1X1.22
18:00:00Ghanaian Pr. LeagueLegon Cities – Berekum Chelsea1 or 21.35
13:00:00Palestine West Bank LeagueMosaset AL Bireh – Thagafi Tulkarem1X1.20
16:00:00Palestine West Bank LeagueHilal Al-Quds – TubasOver 1.51.21
13:00:00Belgian Super League W.SC Eendracht Aalst W. – Zulte Waregem W.1X1.32
13:30:00Belgian Super League W.Standard Liège W. – Club Brugge W.11.31
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPevidem SC – FC Tirsense1 or 21.30
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCDC Montalegre – Aguia VimiosoOver 1.51.32
11:30:00Italian Serie A W.Empoli W. – Inter Milan W.1 or 21.25
13:30:00Italian Serie A W.Bari W. – Fiorentina W.21.20
13:30:00Italian Serie A W.Florentia W. – Juventus W.21.16
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamosc11.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – KS Wisloka DebicaUnder 3.51.40
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Cracovia Kraków II – Stal Stalowa WolaX21.24
18:00:00Brazilian Serie DBrasiliense – Bahia de FeiraOver 1.51.19
18:00:00Brazilian Serie DBangu – Portuguesa RJUnder 3.51.48
18:30:00Brazilian Serie DToledo Colonia Work – Mirassol21.13
18:30:00Brazilian Serie DSE Juventude MA – River PI1 or 21.30
19:00:00Brazilian Serie DSalgueiro PE – America RN1 or 21.30
19:00:00Brazilian Serie DVilhenense ES RO – Galvez AC1X1.32
19:00:00Brazilian Serie DMarcílio Dias – Sao Caetano SPOver 2.51.75
19:00:00Brazilian Serie DFast Clube – Bragantino Clube do Pará1 or 21.25
20:00:00Brazilian Serie DSao Luiz – Joinville1 or 21.32
22:00:00Brazilian Serie DAguia Negra MS – Goianesia GOX21.38
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – KS Wasilkow11.26
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Sokol Aleksandrow LodzkiUnder 3.51.40
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Bron Radom1 or 21.27
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – Pogon Grodzisk MazowieckiX21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – Legia II Warszawa21.46
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Gryf WejherowoOver 1.51.16
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Gwardia Koszalin1X1.23
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Flota Swinoujscie – Baltyk KoszalinX21.40
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – MKS Nielba WagrowiecOver 1.51.14
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pomorzanin Torun – Kotwica KolobrzegX21.35
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Energetyk Row Rybnik1X1.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Bytom – Polonia NysaOver 2.51.41
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry1 or 21.25
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia/Stal Swidnica – LKS Goczalkowice-ZdrojX21.20
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Stal Brzeg1X1.20
14:00:00UEFA Nations LeagueMalta – Andorra1X1.14
14:00:00UEFA Nations LeagueSan Marino – Gibraltar21.71
17:00:00UEFA Nations LeagueLatvia – Faroe Islands1 or 21.39
17:00:00UEFA Nations LeagueAzerbaijan – MontenegroX21.28
17:00:00UEFA Nations LeagueCyprus – LuxembourgX21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueSweden – CroatiaX21.45
19:45:00UEFA Nations LeaguePortugal – France1 or 21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueSwitzerland – SpainX21.25
19:45:00UEFA Nations LeagueGermany – Ukraine11.23
11:00:00Portuguese League U23Portimonense U23 – Estoril Praia U2321.56
21:45:00Argentinian Superliga CupRacing Club – Arsenal Sarandi1X1.25
06:30:00FIFA Liga ProOwn Owned – Nht Newton Heath1X1.34
06:55:00FIFA Liga ProFin Fints – Old Oldschool XiOver 1.51.03
07:20:00FIFA Liga ProOwn Owned – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.20
07:45:00FIFA Liga ProNht Newton Heath – Old Oldschool Xi1X1.22
08:10:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Fin FintsX21.35
08:35:00FIFA Liga ProOld Oldschool Xi – Own OwnedX21.20
09:00:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Nht Newton HeathOver 1.51.02
09:25:00FIFA Liga ProFin Fints – Own OwnedX21.32
09:50:00FIFA Liga ProNht Newton Heath – Fin FintsX21.20
13:30:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Tbr Tabula RasaOver 1.51.05
13:55:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Pnz Im Not OverX21.22
14:20:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Team Ruspro R11Over 1.51.03
14:45:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Pnz Im Not Over1 or 21.18
15:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Aru ArukondaX21.38
15:35:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – Xal Xalinho FCX21.38
16:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Tbr Tabula RasaX21.38
16:25:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Xal Xalinho FCX21.25
16:50:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Aru Arukonda1X1.24
17:15:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – Team Ruspro R111X1.22
14:30:00Linz WTAAryna Sabalenka – Barbora Krejcikova11.24
09:00:00Ortisei ChallengerJohannes Haerteis – Viktor Galovic11.49
09:00:00Ortisei ChallengerAlexey Vatutin – Matteo Arnaldi11.28
10:00:00Ortisei ChallengerMischa Zverev – Francesco Forti11.24
10:00:00Ortisei ChallengerPavel Kotov – Alessandro Bega11.61
11:00:00Ortisei ChallengerMichael Geerts – Michael Vrbensky21.66