Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 14 Iunie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:30:00German BundesligaMainz – Augsburg1 or 21.32
17:00:00German BundesligaSchalke 04 – Bayer Leverkusen21.49
13:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – Atletico MadridX21.27
18:30:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – Eibar11.24
21:00:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – Osasuna1X1.19
12:30:00German Bundesliga 2FC St. Pauli – Erzgebirge Aue1X1.28
12:30:00German Bundesliga 2Karlsruhe – StuttgartX21.22
12:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – Hannover 96X21.48
16:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Sporting GijonX21.47
16:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – Numancia1 or 21.41
18:30:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – AlmeriaX21.38
20:30:00Spanish Liga SegundaCadiz – Rayo Vallecano1 or 21.40
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – WolfsbergerUnder 3.51.58
16:00:00Austrian BundesligaHartberg – Sturm Graz1 or 21.30
18:30:00Austrian BundesligaSalzburg – LASK LinzOver 1.51.14
16:30:00Turkish Super LigGenclerbirligi – Konyaspor1 or 21.35
19:00:00Turkish Super LigCaykur Rizespor – Galatasaray21.69
19:00:00Turkish Super LigGazisehir Gaziantep FK – AnkaragucuUnder 3.51.44
17:15:00Greek SuperleagueOFI Crete – AEK AthensX21.20
19:30:00Greek SuperleagueOlympiakos – Aris Thessaloniki FC11.23
13:00:00Danish SuperligaAalborg BK – FC Midtjylland21.69
15:00:00Danish SuperligaSonderjyske – Lyngby BKUnder 3.51.40
17:00:00Danish SuperligaFC Nordsjaelland – CopenhagenX21.30
19:00:00Danish SuperligaBrøndby IF – AGF Aarhus1 or 21.31
11:00:00Swedish AllsvenskanIK Sirius FK – Djurgardens21.54
13:30:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – Kalmar FF1X1.17
13:30:00Swedish AllsvenskanIFK Goteborg – IF ElfsborgUnder 3.51.31
16:30:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – AIKX21.22
16:30:00Swedish AllsvenskanHammarby – Ostersunds FK11.32
16:00:00Czech 1. LigaKarvina – Mlada Boleslav1X1.25
16:00:00Czech 1. LigaFK Teplice – 1 FK Pribram1 or 21.34
16:00:00Czech 1. LigaBohemians 1905 – FK JablonecX21.45
16:00:00Czech 1. LigaSFC Opava – Ceske BudejoviceX21.40
16:00:00Czech 1. LigaSlovan Liberec – Banik OstravaUnder 3.51.26
16:00:00Czech 1. LigaSigma Olomouc – Viktoria Plzen21.50
16:00:00Czech 1. LigaSlavia Prague – Fastav ZlínOver 2.51.51
16:00:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – Sparta PragueX21.30
17:00:00Polish EkstraklasaArka Gdynia – Wisla Krakow1 or 21.32
17:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Wisla Plock1X1.22
17:00:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Legia WarsawX21.22
17:00:00Polish EkstraklasaJagiellonia Bialystok – Piast Gliwice1 or 21.35
17:00:00Polish EkstraklasaKorona Kielce – Lech PoznanX21.28
17:00:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Lechia Gdansk1 or 21.32
17:00:00Polish EkstraklasaRakow Czestochowa – KGHM Zaglebie Lubin1 or 21.32
17:00:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – LKS Lodz1X1.22
15:00:00Swiss CupLausanne – FC BaselX21.24
16:45:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – KA Akureyri1 or 21.27
19:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKopavogs – HafnarfjordurX21.30
21:15:00Icelandic ÚrvalsdeildBreidablik Kopavogur – Grotta11.25
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – Shakhtar Donetsk21.24
17:30:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Desna ChernigovX21.38
12:00:00Danish Division 1FC Roskilde – HB KøgeX21.32
14:00:00Danish Division 1Hvidovre IF – ViborgX21.24
14:30:00Bulgarian Pr. LeagueArda FK – Levski Sofia21.64
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueLudogorets Razgrad – Botev Plovdiv11.22
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA Sofia – Lokomotiv Plovdiv1X1.21
19:30:00Slovenian 1. SNLMaribor – NK AluminijOver 1.51.19
15:00:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – Iasi1X1.17
18:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – FCSBUnder 3.51.17
18:00:00Hungarian NB 1Kaposvári Rákóczi – Diosgyori Vtk21.55
20:05:00Hungarian NB 1MOL Vidi – Ujpest1X1.22
17:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – Spartak TrnavaOver 1.51.22
12:00:00German 3. LigaCarl Zeiss Jena – UerdingenX21.22
13:00:00German 3. LigaZwickau – SpVgg Unterhaching1 or 21.30
16:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – FC Bayern München IIX21.32
14:10:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Stal MielecX21.29
09:30:00Austrian 1st DivisionFloridsdorfer AC – Austria LustenauX21.37
09:30:00Austrian 1st DivisionRied – KSV 191911.26
13:30:00Austrian 1st DivisionWacker Innsbruck – FC Blau-Weiss LinzUnder 3.51.51
14:00:00Austrian 1st DivisionAustria Wien II – FC LieferingX21.36
19:25:00Austrian 1st DivisionAustria Klagenfurt – SV Lafnitz1X1.20
18:15:00Israeli Premier LeagueHapoel Haifa – Hapoel Tel-Aviv1 or 21.32
12:05:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Gornik Leczna1 or 21.28
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – Belshina BobruiskOver 1.51.22
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaRuh Brest – FC Vitebsk1 or 21.35
18:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC BATE Borisov – Shakhtyor Soligorsk1 or 21.35
11:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Nomme Kalju21.11
13:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Narva TransOver 1.51.17
11:00:00S. Korean K-LeagueGwangju FC – Busan I ParkX21.42
11:00:00S. Korean K-LeagueDaegu – FC SeoulUnder 3.51.22
16:00:00Icelandic CupKF Fjallabyggd – Magni21.37
16:00:00Czech 2. LigaFC Sellier & Bellot Vlasim – MFk ChrudimUnder 3.51.38
16:00:00Czech 2. Liga1.SK Prostejov – Lisen1X1.17
16:00:00Czech 2. LigaBaník Sokolov – Vitkovice1X1.18
17:45:00Israeli Liga LeumitHapoel Bnei Lod – Hapoel Akko1 or 21.35
13:00:00Serbian Super LigaFK Indija – Vojvodina21.65
15:30:00Serbian Super LigaTSC Backa Topola – Red Star BelgradeX21.32
18:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Cukaricki11.29
15:00:00Finnish Kakkonen Group AFC Honka Akatemia – Nurmijarven JalkapalloseuraOver 1.51.16
12:00:00Swedish Div. 1 NorraÖrebro Syrianska IF – Taby FK1X1.28
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Gefle IFUnder 3.51.52
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – Nyköpings BISUnder 3.51.64
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIK Frej Taby – IF Brommapojkarna21.48
14:30:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – IFK Berga11.31
15:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – Karlstad BKX21.19
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Karlslunds FFOver 1.51.14
18:30:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – IFK LuleåOver 1.51.14
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – LindomeX21.43
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Qviding FIF1X1.21
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – FK Karlskrona1X1.18
14:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – UtsiktensX21.31
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Assyriska IK1 or 21.27
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Landskrona BoISX21.20
15:00:00Swedish Div. 1 SödraFC Linkoping City – Trollhattan1X1.29
16:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – MotalaOver 1.51.19
15:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – Suduva Marijampole21.52
16:00:00Albanian SuperligaPartizani Tirana – Luftetari11.32
14:00:00Uzbek PFLSogdiyona Jizzax – Pakhtakor Tashkent21.46
16:00:00Uzbek PFLNasaf – Navbahor Namangan1X1.20
14:00:00Belarusian Pervaya LigaFC Slonim – FC Khimik SvetlogorskOver 1.51.25
15:00:00Belarusian Pervaya LigaNaftan Novopolotsk – FC OshmyanyOver 1.51.25
16:00:00Belarusian Pervaya LigaLokomotiv Gomel – Orsha11.26
13:00:00Danish Division 2FC Helsingør – MiddelfartOver 1.51.10
14:00:00Danish Division 2Vanløse – Aarhus FremadX21.22
14:00:00Danish Division 2Slagelse – FC Sydvest 051X1.28
14:00:00Danish Division 2Holbaek – VSK Arhus1 or 21.25
14:00:00Danish Division 2Skovshoved – Vejgaard BOver 1.51.17
14:00:00Danish Division 2Hellerup IK – ThistedUnder 3.51.54
11:00:00Estonian EsiliigaFC Nõmme United – Tartu JK Tammeka IIOver 1.51.10
11:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – FC Elva1 or 21.22
16:30:00Serbian Division 1FK Trajal Krusevac – ZarkovoUnder 3.51.18
16:30:00Serbian Division 1FK Novi Pazar – FK Radnicki 19231X1.16
16:30:00Serbian Division 1Zemun – FK Backa BP21.47
16:30:00Serbian Division 1Radnicki Pirot – Dinamo VranjeOver 1.51.31
10:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Jeonnam Dragons1 or 21.30
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Chungnam Asan1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – IFK Aamaal11.30
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Stenungsunds IFX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandCarlstad United – Vargarda IKX21.19
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Vänersborgs IFX21.38
13:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Nordvarmland FF1X1.20
16:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandOddevold – Lidköpings11.29
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Enskede IK1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – IFK StocksundUnder 3.51.69
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Fagersta Södra IK11.24
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – IFK Lidingo1X1.30
17:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Kungsangens IF1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Gottne IFOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBodens – Umea fc Akademi11.21
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStöde IF – IFK Umea1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Morön BK11.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Notvikens IK1X1.19
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Kumla – FC GuteUnder 3.51.73
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandForward – Newroz FCOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – Rynninge IK21.49
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska FF – Atvidabergs FFUnder 3.51.86
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – Arameiska-SyrianskaX21.32
17:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Eskilstuna – Trosa-Vagnharad SK1X1.35
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIF Limhamn Bunkeflo – Onsala BKX21.17
17:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.IBV Vestmannaeyjar W. – Throttur Reykjavik W.Over 1.51.13
11:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – KristianstadX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – IFK Hässleholm1X1.19
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Karlshamn – IFÖ BromöllaX21.30
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IK Tord1X1.27
11:00:00Belarusian Pr. League W.Zorka BDU W. – Dnepr Mogilev W.Over 2.51.38
14:00:00Belarusian Pr. League W.FC Minsk W. – Neman W.11.24
11:00:00Tanzanian Premier LeagueAzam – Mbao FC11.24
09:00:00Taiwanese Premier LeagueTaiwan Power Company – Tatung FCUnder 3.51.57
09:00:00Taiwanese Premier LeagueHasus TSU FC – Taichung FUTURO21.36
09:00:00Taiwanese Premier LeagueMing Chuan University – Tainan City FC21.37
16:00:00Kosovan SuperligaKF Ferizaj – KF GjilaniX21.13
08:30:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Nfc Nyancat FC FifaX21.33
08:55:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Pwr Pele Warriors FifaUnder 3.51.65
09:20:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Rub FC Kazan FIFAUnder 3.51.65
09:45:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Pwr Pele Warriors FifaUnder 3.51.40
10:10:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – TES Tundra FIFA1 or 21.22
10:35:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Westcoastunt1 or 21.24
11:00:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Nfc Nyancat FC FifaX21.35
11:25:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – WestcoastuntX21.17
11:50:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – TES Tundra FIFAUnder 3.51.40
12:15:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Rub FC Kazan FIFA1 or 21.24
15:30:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – RLB Royal Bears FIFAUnder 3.51.96
15:55:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.30
16:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Dnk Dimonchello Fifa1X1.32
16:45:00FIFA Liga ProRLB Royal Bears FIFA – Ina Inactivetv Fifa1X1.32
17:10:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaX21.20
17:35:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Team Ruspro R11X21.15
18:00:00FIFA Liga ProDnk Dimonchello Fifa – RLB Royal Bears FIFA1 or 21.20
18:25:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Team Ruspro R111 or 21.22
18:50:00FIFA Liga ProRLB Royal Bears FIFA – PSG Shemyakin Onze FifaX21.44
19:15:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Dnk Dimonchello FifaX21.17
11:30:00Virtual BundesligaMainz (Virtual) – Augsburg (Virtual)1 or 21.35
11:30:00Virtual BundesligaSchalke 04 (Virtual) – Bayer Leverkusen (Virtual)21.51
09:00:00Virtual LaLigaAthletic Bilbao (Virtual) – Atletico Madrid (Virtual)X21.30
09:00:00Virtual LaLigaReal Madrid (Virtual) – Eibar (Virtual)11.24
09:00:00Virtual LaLigaReal Sociedad (Virtual) – Osasuna (Virtual)1X1.21
08:00:00Virtual Turkish Super LigCaykur Rizespor (Virtual) – Galatasaray (Virtual)21.64
08:00:00Virtual Turkish Super LigGaziantep FK (Virtual) – Ankaragucu (Virtual)1X1.31
08:00:00Virtual Turkish Super LigGenclerbirligi (Virtual) – Konyaspor (Virtual)1 or 21.38
15:00:00Belarusian Vtoraya LigaBGU Minsk – Ivatsevichi1 or 21.38
10:30:00Tennis Point Exhibition SeriesBenjamin Hassan – Tim Puetz21.45
12:00:00Tennis Point Exhibition SeriesLuca Gelhardt – Jan Choinski21.42
08:00:00European Pro Tennis SeriesArthur Reymond – Maxime Chazal11.85
08:00:00European Pro Tennis SeriesGabriel Petit – Maxime Tchoutakian21.72
09:30:00European Pro Tennis Series WomenEstelle Cascino – Elixane Lechemia11.50
09:30:00German Pro SeriesAdrian Oetzbach – Niklas Guttau21.40