Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 14 Aprilie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:05:00Eng. Premier LeagueCrystal Palace – Manchester City21.33
16:30:00Eng. Premier LeagueLiverpool – Chelsea1X1.20
14:00:00French Ligue 1Montpellier – Toulouse1X1.22
14:00:00French Ligue 1Rennes – Nice1X1.22
16:00:00French Ligue 1Saint-Etienne – Bordeaux1X1.17
20:00:00French Ligue 1Lille – Paris Saint-GermainX21.22
12:30:00German BundesligaHoffenheim – Hertha BerlinOver 1.51.09
14:30:00German BundesligaFortuna Dusseldorf – Bayern Munich21.21
17:00:00German BundesligaEintracht Frankfurt – AugsburgOver 1.51.17
11:30:00Italian Serie ATorino – Cagliari1X1.19
14:00:00Italian Serie ASampdoria – Genoa1 or 21.35
14:00:00Italian Serie AFiorentina – Bologna1X1.24
14:00:00Italian Serie ASassuolo – Parma1X1.19
17:00:00Italian Serie AChievo – Napoli21.35
19:30:00Italian Serie AFrosinone – Inter Milan21.56
11:00:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – GetafeX21.35
13:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – Rayo Vallecano1X1.17
15:15:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – Eibar1 or 21.32
17:30:00Spanish Liga PrimeraGirona – Villarreal1 or 21.32
19:45:00Spanish Liga PrimeraValencia – LevanteOver 1.51.16
11:15:00Dutch EredivisiePSV Eindhoven – De GraafschapOver 3.51.54
13:30:00Dutch EredivisieWillem II – ZwolleUnder 3.51.60
13:30:00Dutch EredivisieHeerenveen – Groningen1 or 21.32
15:45:00Dutch EredivisieUtrecht – VitesseUnder 3.51.58
17:00:00Belgian First Division AGenk – Club Brugge1 or 21.30
19:00:00Belgian First Division ARoyal Charleroi SC – Westerlo1X1.25
15:00:00Swiss Super LeagueLugano – Sion1 or 21.35
15:00:00Swiss Super LeagueFC Thun – St GallenUnder 3.51.57
15:00:00Swiss Super LeagueZurich – Young BoysX21.27
12:00:00English ChampionshipWigan – Norwich CityX21.26
12:30:00German Bundesliga 2Bochum – Greuther Furth1X1.25
12:30:00German Bundesliga 2FC Ingolstadt 04 – Holstein Kiel1 or 21.32
12:30:00German Bundesliga 2FC St. Pauli – Arminia Bielefeld1 or 21.32
14:00:00Italian Serie BPadova – Cosenza1 or 21.40
14:00:00Italian Serie BSpezia – Ascoli1X1.19
20:00:00Italian Serie BBenevento – Palermo1 or 21.35
11:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – ElcheUnder 3.51.20
15:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – MallorcaX21.50
17:00:00Spanish Liga SegundaCordoba – Lugo1 or 21.35
19:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – CadizUnder 3.51.18
19:30:00Spanish Liga SegundaZaragoza – AlcorconUnder 3.51.20
15:00:00Portuguese Prim. LigaMaritimo – Feirense1X1.16
15:00:00Portuguese Prim. LigaRio Ave FC – Vitoria GuimaraesX21.42
17:30:00Portuguese Prim. LigaBoavista – Nacional1X1.25
17:30:00Portuguese Prim. LigaSporting Braga – TondelaOver 1.51.25
20:00:00Portuguese Prim. LigaBenfica – Vitoria SetubalOver 2.51.52
13:30:00Austrian BundesligaWolfsberger – Austria ViennaUnder 3.51.28
13:30:00Austrian BundesligaLASK Linz – SKN St. Pölten11.23
16:00:00Austrian BundesligaSalzburg – Sturm Graz11.28
11:30:00Turkish Super LigKayserispor – Ankaragucu1X1.21
14:00:00Turkish Super LigMalatyaspor – AlanyasporX21.50
14:00:00Turkish Super LigAntalyaspor – KasimpasaX21.52
17:00:00Turkish Super LigFenerbahce – Galatasaray1 or 21.31
17:00:00Greek SuperleagueLarissa – PAOK21.45
17:00:00Greek SuperleagueApollon Smyrnis – PanaitolikosX21.21
17:00:00Greek SuperleagueLamia – AEK AthensX21.23
17:00:00Greek SuperleagueLevadiakos – Panionios1 or 21.35
17:00:00Greek SuperleagueOlympiakos – XanthiOver 2.51.44
17:00:00Greek SuperleaguePanathinaikos – OFI CreteUnder 3.51.26
17:00:00Greek SuperleaguePAS Giannina – Asteras TripoliX21.46
17:00:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – AtromitosUnder 3.51.17
14:00:00Scottish FA CupAberdeen – Celtic21.57
11:00:00Danish SuperligaHobro – RandersX21.46
13:00:00Danish SuperligaFC Nordsjaelland – Esbjerg1X1.20
15:00:00Danish SuperligaBrondby IF – CopenhagenX21.40
17:00:00Danish SuperligaFC Midtjylland – Odense BK1X1.18
14:00:00Swedish AllsvenskanAIK – IK Sirius FKOver 1.51.28
14:00:00Swedish AllsvenskanIF Elfsborg – GIF Sundsvall1 or 21.33
16:30:00Swedish AllsvenskanMalmö FF – Ostersunds FKOver 1.51.24
14:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – Vaasa1X1.16
12:00:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – FC KrasnodarX21.34
14:30:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – Anzhi MakhachkalaOver 3.51.77
17:00:00Russian Premier LeagueFC Rostov – Spartak MoscowX21.45
17:00:00Norwegian EliteserienRanheim – HaugesundX21.51
17:00:00Norwegian EliteserienOdds BK – Kristiansund BK1X1.17
17:00:00Norwegian EliteserienBodø/Glimt – MoldeX21.41
17:00:00Norwegian EliteserienStabæk – Rosenborg BKX21.26
17:00:00Norwegian EliteserienSarpsborg – Lillestrøm SK1X1.21
19:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – Tromsø IL1X1.21
14:30:00Czech 1. LigaFK Jablonec – Dukla Praha11.25
17:00:00Czech 1. LigaSlavia Prague – Sparta Prague1X1.20
18:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Club Tijuana1 or 21.35
22:00:00Mexican PrimeraLobos BUAP – UANL Tigres21.66
14:00:00Norwegian Division 1Nest-Sotra – Ham-Kam1 or 21.34
14:00:00Norwegian Division 1Skeid – Jerv1 or 21.33
14:00:00Norwegian Division 1Strommen – Sandnes Ulf1X1.23
17:00:00Norwegian Division 1Start – RaufossOver 1.51.24
17:00:00Norwegian Division 1Sogndal – Notodden FK1X1.17
17:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – Ullensaker/KisaX21.41
14:00:00Swedish SuperettanIF Brommapojkarna – GAIS1X1.27
16:30:00Swedish SuperettanSyrianska FC – VarbergsX21.45
19:00:00Belgian First Division BOud-Heverlee Leuven – RoeselareUnder 3.51.35
06:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Kashima Antlers1 or 21.35
06:00:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Kawasaki Frontale21.62
07:00:00Japanese J-LeagueIwata Jubilo – Shimizu S-PulseX21.48
08:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Urawa Red Diamonds1 or 21.32
08:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Sanfrecce Hiroshima1 or 21.35
08:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Vegalta SendaiUnder 3.51.32
09:00:00Japanese J-LeagueShonan Bellmare – Matsumoto YamagaX21.48
12:00:00Ukrainian Premier LeagueDesna Chernigov – Karpaty Lviv1 or 21.38
15:00:00Ukrainian Premier LeagueArsenal Kiev – Vorskla PoltavaX21.35
17:30:00Ukrainian Premier LeagueChornomorets Odessa – Olimpik DonetskX21.48
15:30:00Croatian 1. HNLHNK Gorica – NK Slaven BelupoUnder 3.51.19
18:00:00Croatian 1. HNLLokomotiva Zagreb – Hajduk Split1 or 21.27
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Holstein Kiel IIUnder 3.51.38
14:00:00German Regionall. North1. FC Germ Egestorf/Langreder – Werder Bremen IIX21.23
14:00:00German Regionall. NorthLupo Martini Wolfsburg – Wolfsburg II21.40
14:00:00German Regionall. NorthOldenburg – Hamburger II1 or 21.27
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – FredericiaX21.38
12:45:00Danish Division 1Thisted – Viborg21.61
12:45:00Danish Division 1LFA Nykobing – FC Roskilde1 or 21.27
12:45:00Danish Division 1HB Køge – Fremad AmagerUnder 3.51.29
12:45:00Danish Division 1Lyngby BK – Hvidovre IF1X1.22
13:30:00Dutch Eerste DivisieSparta Rotterdam – FC Oss11.28
14:30:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – VereyaOver 3.52.15
17:00:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Ludogorets Razgrad21.51
13:30:00Slovenian 1. SNLNK Celje – NŠ Mura1 or 21.28
16:00:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NK AluminijOver 1.51.16
18:00:00Slovenian 1. SNLND Gorica – NK Krsko1X1.15
16:00:00Romanian Liga 1Voluntari – Gaz Metan MediasX21.45
19:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – SteauaX21.45
14:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – Slovan BratislavaX21.32
15:00:00Cypriot Division 1AEL Limassol – AEK LarnacaX21.28
16:00:00Cypriot Division 1Omonia Nicosia – Apollon LimassolX21.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – UD Las Palmas Atletico1X1.19
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – Sadcf Internacional De Madrid Dsl1X1.20
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – Real Valladolid BOver 1.51.43
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Burgos CF – Cultural LeonesaX21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Deportivo Fabril – Atletico Madrid BX21.20
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – Pontevedra1 or 21.32
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Guijuelo – Real Madrid Castilla1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – SCD DurangoUnder 3.51.15
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Oviedo B – Real Sociedad B1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Gimnastica Torrelavega – Racing Santander21.80
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – Sporting Gijon B1 or 21.32
16:30:00Spanish Seg. B Gr.2CD Vitoria – UD LogronesX21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Peralada – Badalona1 or 21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atletico Baleares – UD Cornella1X1.18
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – Espanyol B1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – LleidaX21.32
16:15:00Spanish Seg. B Gr.3Alcoyano – CD Castellon1 or 21.35
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – UD MelillaX21.30
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Recreativo Huelva – CF Talavera de la Reina1X1.15
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD Badajoz – JumillaOver 1.51.53
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Ibiza – CartagenaX21.32
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Villanovense – Almeria B1X1.12
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD EL Ejido 2012 – Don Benito1 or 21.32
13:45:00French Div. 1 W.Girondins Bordeaux W. – Lille W.1X1.19
11:15:00Port. Segunda LigaSporting Farense – Estoril PraiaX21.29
15:00:00Port. Segunda LigaArouca – SC Covilha1X1.23
15:00:00Port. Segunda LigaLeixoes – Mafra1X1.23
18:00:00Port. Segunda LigaPenafiel – Varzim1X1.21
15:00:00Swiss Challenge LeagueServette – Chiasso11.34
15:00:00Swiss Challenge LeagueVaduz – Kriens1 or 21.30
12:00:00German 3. LigaSpVgg Unterhaching – Zwickau1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaUerdingen – OsnabrückX21.23
16:00:00Polish 1 LigaRakow Czestochowa – Warta Poznan1X1.15
17:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – GKS Katowice1 or 21.37
08:00:00Australian A-LeagueMelbourne Victory – Central Coast Mariners11.34
10:00:00Australian A-LeaguePerth Glory – Newcastle JetsOver 1.51.17
09:30:00Austrian 1st DivisionVorwarts Steyr – Wacker Innsbruck IIX21.42
17:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Hadera – Bnei YehudaX21.22
18:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Haifa – Maccabi NetanyaUnder 3.51.28
20:00:00Brazilian CariocaVasco DA Gama – Flamengo21.77
20:00:00Brazilian GauchoInternacional RS – Gremio RS1 or 21.35
20:00:00Brazilian MineiroCruzeiro – Atletico MineiroUnder 3.51.26
20:00:00Brazilian PaulistaSao Paulo SP – CorinthiansUnder 3.51.13
20:15:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – America de Quito1 or 21.32
23:00:00Ecuadorian Serie AGuayaquil City – Club Sport Emelec21.60
14:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – Atletico Fenix MontevideoX21.28
20:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Juventud de Las Piedras1 or 21.23
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Rampla Juniors1 or 21.23
12:05:00Polish 2 LigaWidzew Lodz – Pogon Siedlce1X1.15
15:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Ruch Chorzow1 or 21.28
16:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Masry – Ismaily SC1 or 21.37
15:00:00Tunisian Ligue 1Stade Gabesien – Avenir Gabesien1 or 21.38
15:00:00Tunisian Ligue 1US Ben Guerdane – Stade Tunisien1 or 21.36
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC BATE Borisov – Dinamo BrestUnder 3.51.34
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaIsloch – Neman Grodno1 or 21.27
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaFC Vitebsk – Torpedo Maz MinskOver 1.51.33
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Minsk – GorodeyaOver 1.51.32
08:30:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Guangzhou Evergrande21.37
10:30:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Dalian Yifang1X1.22
12:35:00Chinese Super LeagueShanghai SIPG – Wuhan Zall11.29
12:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Henan Jianye11.27
11:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Paide Linnameeskond21.52
13:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – Jalgpallikool Tammeka11.34
06:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – Yokohama FCUnder 3.51.21
06:00:00Japanese J-League 2Gifu – V-Varen NagasakiX21.38
06:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Zwiegen KanazawaX21.28
06:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Mito Hollyhock1 or 21.36
07:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Fagiano OkayamaX21.41
07:00:00Japanese J-League 2Kashiwa Reysol – TochigiOver 1.51.33
08:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Ehime1X1.23
08:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Kagoshima United1X1.27
19:30:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – FBC Melgar1 or 21.32
21:30:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – Carlos MannucciUnder 3.51.24
22:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – UTC de Cajamarca11.33
06:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – DaeguX21.45
08:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – FC SeoulX21.38
08:00:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Ulsan HyundaiX21.25
17:00:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Universidad de Chile1X1.25
23:00:00Chilean PrimeraAntofagasta – Palestino1 or 21.32
18:00:00Icelandic CupUlfanir – VatnaliljurOver 1.51.02
14:30:00Czech 2. LigaMas Taborsko – Zbrojovka BrnoX21.27
15:30:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – MFk Chrudim1X1.16
15:30:00Hungarian NB 2Budaorsi – Budafoki MTE1 or 21.27
15:30:00Hungarian NB 2Cegledi Vse – MosonmagyarovarUnder 3.51.26
15:30:00Hungarian NB 2Dunakanyar – Csakvari1 or 21.27
15:30:00Hungarian NB 2Monori SE – Gyirmot SEX21.17
16:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – BalmazújvárosiOver 1.51.24
16:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – SoroksarUnder 3.51.34
16:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – Dorogi FC1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Duna Aszfalt TVSE1X1.16
16:00:00Hungarian NB 2Zalaegerszegi – Kazincbaricika BSCOver 1.51.23
17:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Kaposvári Rákóczi1 or 21.27
12:00:00Turkish Lig 1Kardemir Karabukspor – Giresunspor21.16
14:30:00Turkish Lig 1Genclerbirligi – BalikesirsporOver 1.51.25
17:30:00Turkish Lig 1Gazisehir Gaziantep FK – Adanaspor1X1.14
14:00:00S. African Pr. LeagueBloemfontein Celtic – Cape Town City FCX21.30
14:00:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Amazulu Durban1 or 21.40
20:00:00Brazilian CatarinenseAvai – Criciuma SC1X1.16
20:00:00Brazilian CatarinenseChapecoense SC – Figueirense1 or 21.25
20:00:00Brazilian GoianoAtletico Goianiense – GoiasX21.36
19:30:00Argentinian Primera B NacionalCA Platense – Instituto AC Cordoba1X1.12
20:00:00Argentinian Primera B NacionalVilla Dalmine – Gimnasia Y Esgrima Jujuy1X1.18
20:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Agropecuario – Defensores de Belgrano1 or 21.30
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGuillermo Brown – Quilmes ACX21.35
20:30:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – Santamarina de Tandil1X1.13
21:30:00Argentinian Primera B NacionalCentral Cordoba Sde – Mitre Santiago Del Estero1 or 21.30
21:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – MillonariosX21.40
21:00:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – Cucuta Deportivo1 or 21.32
23:00:00Colombian Primera AEnvigado – Atletico Huila1X1.23
23:00:00Colombian Primera ADeportes Tolima – Deportivo Pasto1X1.15
23:00:00Colombian Primera AJunior FC – Atletico Nacional1 or 21.35
22:00:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Libertad AsuncionX21.24
15:30:00Bosnian Premijer LigaGosk Gabela – Sloboda TuzlaX21.40
18:30:00Bosnian Premijer LigaSarajevo – Siroki Brijeg1X1.13
20:30:00Costa Rican Primera DivisionCarmelita – AlajuelenseX21.15
22:05:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Perez ZeledonX21.35
20:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – CaracasX21.25
20:00:00Venezuelan PrimeraLlaneros FC – Deportivo TachiraX21.28
21:00:00Venezuelan PrimeraMineros de Guayana – Metropolitanos FC1X1.22
21:00:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – Estudiantes Merida1 or 21.24
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Zamora FCX21.35
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – AraguaUnder 3.51.37
10:30:00Singaporean S-LeagueYoung Lions – Geylang International FCX21.28
11:00:00Vietnamese V-LeagueSong Lam Nghe An – Thanh Hoa1X1.19
11:00:00Vietnamese V-LeagueHai Phong – Da NangUnder 3.51.33
13:00:00Vietnamese V-LeagueSai Gon – QNK Quang Nam1X1.24
09:00:00Romanian Liga 2Acs Energeticianul – Ripensia TimisoaraX21.42
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – UTA Arad1 or 21.27
10:00:00Romanian Liga 2FC Chindia Targoviste – ACS Poli Timisoara11.28
12:00:00Romanian Liga 2Luceafarul Oradea – Petrolul Ploiesti21.69
13:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – Unirea Braila11.29
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – Hodd11.35
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asker – KjelsasUnder 3.51.71
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asane – Senja11.25
13:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Sandvikens IF21.55
13:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Team TG FF1X1.23
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Rynninge IKUnder 3.51.55
14:00:00Swedish Div. 1 NorraUmea – FC Linkoping CityX21.39
16:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Karlslunds FF1X1.21
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – Landskrona BoIS1 or 21.31
16:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – IFK VärnamoX21.31
13:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas Klaipeda – FK Panevezys1X1.24
15:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK PalangaOver 3.51.52
07:00:00Aus. NPL VictoriaSouth Melbourne – Hume City1 or 21.27
12:00:00Armenian Premier LeagueAlashkert – FC Lori1 or 21.32
13:00:00Armenian Premier LeagueGandzasar Kapan – Ararat Yerevan1X1.20
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueKlaksvik – NSÍ Runavík1 or 21.23
12:00:00Latvian VirsligaFS Metta LU – FK Spartaks Jurmala21.64
14:00:00Latvian VirsligaValmiera FK – FK Liepaja21.64
14:00:00Latvian VirsligaRiga FC – Ventspils1 or 21.31
06:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Mt Druitt Town RangersOver 1.51.10
07:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Sydney OlympicX21.32
08:00:00Aus. NPL NSWHakoah – APIA Leichhardt Tigers21.61
12:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiKeshla FK – GabalaX21.28
14:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – NeftchiX21.23
15:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – MFK Dubnica1 or 21.25
18:00:00Slovakian 2. LigaMSK Zilina B – Lokomotiva Košice1X1.20
17:45:00Albanian SuperligaSkenderbeu – Kastrioti Kruje1X1.19
17:45:00Albanian SuperligaTeuta – TiranaUnder 3.51.18
15:00:00Maltese Pr. LeagueHamrun Spartans – Balzan Youths FC1 or 21.30
17:00:00Maltese Pr. LeagueSt Andrews FC – Valletta FC21.15
20:00:00Brazilian CearenseFortaleza CE – Ceara CE1 or 21.35
20:00:00Brazilian PernambucanoNautico PE – Sport RecifeX21.47
15:00:00Macedonian 1. MFLKF Shkupi Skopje – Sileks KratovoUnder 3.51.15
15:00:00Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – Akademija Pandev1 or 21.30
15:00:00Macedonian 1. MFLFK Renova – FK Rabotnicki SkopjeX21.32
15:00:00Macedonian 1. MFLVardar Skopje – Skendija TetovoX21.32
22:30:00CONMEBOL Champs. U17Peru U17 – Uruguay U171 or 21.30
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Atyrau1 or 21.32
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueZhetysu – Kairat AlmatyX21.25
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – Tobol KostanayX21.25
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – Irtysh Pavlodar1 or 21.32
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTaraz – Kaisar KyzylordaX21.40
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAstana – OrdabasyOver 1.51.28
12:15:00Uzbek PFLSurkhon Termez – Pakhtakor Tashkent21.62
13:00:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – FK Buxoro1 or 21.33
14:20:00Uzbek PFLLokomotiv Tashkent – OlmaliqOver 1.51.37
20:00:00Bolivian Profesional LigaSan Jose Oruro – Always ReadyOver 1.51.14
20:00:00Bolivian Profesional LigaThe Strongest – Oriente PetroleroOver 2.51.37
22:15:00Bolivian Profesional LigaJorge Wilstermann – Royal Pari SionOver 1.51.15
13:30:00Italian Serie DAvellino – Budoni11.32
13:30:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – Ostia MareOver 1.51.20
14:00:00Italian Serie DReal Hyria Nola – Fidelis AndriaX21.35
14:00:00Italian Serie DAC Mantova – Darfo Boario11.30
14:00:00Italian Serie DModena – Sasso Marconi11.23
14:00:00Italian Serie DBustese – GS Arconatese 19261X1.17
14:00:00Italian Serie DSestri Levante – Ligorna 1922X21.32
14:00:00Italian Serie DPro Dronero – BorgosesiaX21.35
14:00:00Italian Serie DFezzanese – Lavagnese1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DSanremese – LeccoX21.38
14:00:00Italian Serie DChieri – Casale1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DLegnago – Villafranca1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – ASD Cartigliano1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DUnion Arzignanochiampo – Virtus BolzanoOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DUSD Adriese 1906 – Chions 197211.36
14:00:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – UC Sinalunghese1X1.13
14:00:00Italian Serie DBastia Calcio – ASD Seravezza Pozzi CalcioX21.28
14:00:00Italian Serie DASD Cittanovese – US Palmese 1912Under 3.51.29
14:00:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – Calcio San DonaOver 1.51.22
14:00:00Italian Serie DChioggia – AC Delta Calcio Rovigo1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DForli – A.C. SangiusteseX21.30
14:00:00Italian Serie DIsernia – Olympia Agnonese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DLentigione Calcio – USD Classe1X1.15
14:00:00Italian Serie DUS Pergolettese – FiorenzuolaOver 1.51.29
14:00:00Italian Serie DRecanatese – MatelicaX21.35
14:00:00Italian Serie DPrato – Ponsacco1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DVigor Carpaneto – AC CremaX21.32
14:00:00Italian Serie DSavona – Caratese1X1.15
14:00:00Italian Serie DComo – Sondrio CalcioOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – Scanzorosciate CalcioX21.35
14:00:00Italian Serie DSan Pietro – USD Caravaggio1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DPro Sesto – USD 1913 Seregno Calcio1X1.20
14:00:00Italian Serie DAdrense 1909 – AC Calvina Sport1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DASD Axys Zola – Reggio AudaceX21.35
14:00:00Italian Serie DMezzolara – FanfullaX21.38
14:00:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – GavorranoUnder 3.51.18
14:00:00Italian Serie DSantarcangelo – FC FrancavillaX21.35
14:00:00Italian Serie DVastese Calcio – ASD Romagna Centro CesenaX21.27
14:00:00Italian Serie DSFF Atletico – ASD TrastevereX21.30
14:00:00Italian Serie DAlbalonga – Latina1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Sarnese1X1.22
14:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Nardo CalcioOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DBitonto – Gelbison Vallo DL1X1.16
14:00:00Italian Serie DUS Ladispoli – SS CassinoX21.24
14:00:00Italian Serie DCitta Di Anagni – Lupa Roma1X1.23
14:00:00Italian Serie DSan Marino Calcio – Pavia1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DBari – Portici 190611.26
14:00:00Italian Serie DMessina – Asg Nocerina1X1.17
14:00:00Italian Serie DAP Turris Calcio – Citta Di Messina11.35
15:00:00Italian Serie DSS Taranto 1927 – SSCD Granata 1924Over 2.51.39
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor PKNS – Pahang FA1 or 21.27
06:00:00Aus. NPL ACTTuggeranong United – Canberra FCX21.18
06:00:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Gungahlin United FC11.25
06:00:00Aus. NPL ACTCooma Tigers – Monaro PanthersOver 1.51.03
14:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – Karabakh WienX21.25
20:30:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – Deportes Magallanes1X1.12
20:30:00Chilean Primera BLa Serena – Nublense1X1.15
21:00:00Chilean Primera BCobreloa – San Luis Quillota1X1.17
12:30:00Chinese League 1Meizhou Hakka – Changchun YataiX21.42
11:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – FCI Levadia U21Under 3.51.74
11:00:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – JK Tallinna Kalev U211 or 21.22
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Coban Imperial1 or 21.23
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Siquinala FC1X1.14
20:30:00Guatemalan Liga NacionalCD Chiantla – Antigua GFC1 or 21.24
09:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Kamaz Nab ChelnyX21.20
12:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Zvezda PermX21.24
12:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – Syzran-20031 or 21.28
13:00:00Russian Division 2 UralNeftekhimik – Ural-211.26
05:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – FC AnyangX21.33
07:00:00S. Korean K-League ChallengeGwangju FC – Daejeon CitizenUnder 3.51.30
13:30:00Croatian 2. HNLDinamo Zagreb – Varazdin1 or 21.30
15:30:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – NK Zadar1 or 21.30
18:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Avaldsnes W.X21.35
14:00:00German BayernligaSchwabmünchen – SSV Jahn Regensburg II1 or 21.22
14:00:00German BayernligaDJK Don Bosco Bamberg – DJK GebenbachX21.17
16:00:00German BayernligaSpVgg Hankofen-Hailing – SV Türkgucu-Ataspor Munchen21.43
10:00:00German Bundesliga W.Duisburg W. – Sand W.X21.22
10:00:00German Bundesliga W.Borussia M’gladbach W. – Hoffenheim W.21.03
10:00:00German Bundesliga W.Werder Bremen W. – Frankfurt W.X21.25
12:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Turbine Potsdam W.1 or 21.23
14:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Essen-Schönebeck W.Over 1.51.08
23:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – Marathon1 or 21.24
15:00:00Luxembourg Division 1CS Fola Esch – US RumelangeOver 2.51.49
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – Karlbergs BKX21.30
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Umea fc Akademi11.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – YtterhogdalsX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandStafsinge IF – Onsala BK1 or 21.20
12:00:00Swedish DamallsvenskanEskilstuna United W. – Rosengård W.21.56
13:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Limhamn Bunkeflo W.11.28
14:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Djurgardens W.Over 1.51.22
15:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Vittsjö GIK W.X21.38
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupUtas Usakspor A.s – Bayrampasa1 or 21.28
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSakaryaspor – Bodrum Belediyesi BodrumsporOver 1.51.30
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – KeçiörengücüX21.38
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupDarica G Birligi – Sanliurfaspor21.35
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFatih Karagümrük – A. SelcuklusporOver 1.51.16
13:00:00Turkish Lig 3 Group 1Nazilli Bld Spor – YomrasporOver 1.51.36
13:00:00Turkish Lig 3 Group 2Kemerspor 2003 – CatalcasporX21.42
13:00:00Turkish Lig 3 Group 31461 Trabzon – Serik Belediyespor1 or 21.32
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – BFC Dynamo1 or 21.28
12:30:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – Rot-Weiss Erfurt1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastFC Oberlausitz – Auerbach1 or 21.27
13:00:00German Regionall. SouthwestStuttgart II – Hoffenheim II1 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – Alemannia AachenX21.19
07:00:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Metro Stars1 or 21.25
10:00:00Czech Liga U21Sigma Olomouc – FC Hradec Kralove1X1.32
12:00:00Czech Liga U21FK Teplice – Vysocina Jihlava1 or 21.16
13:30:00Czech Liga U21Ceske Budejovice – MFK Okd Karvina1X1.32
05:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Blaublitz AkitaX21.40
05:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Nagano ParceiroUnder 3.51.28
05:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Fujieda MYFC1 or 21.30
05:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – Kataller Toyama1 or 21.30
06:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – Yokohama SCC1X1.20
06:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Thespakusatsu1 or 21.30
16:00:00Argentinian Primera B MetroSan Telmo – CSD Flandria1 or 21.35
19:30:00Argentinian Primera B MetroJJ Urquiza – Club Atletico Talleres1X1.16
19:30:00Argentinian Primera B MetroCA San Miguel – EstudiantesX21.19
19:30:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – Atletico AtlantaX21.30
10:30:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Valencia W.1X1.24
11:00:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Cdef Logrono W.11.23
11:00:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Atletico Madrid W.21.08
13:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – UD Granadilla Tenerife W.21.59
21:00:00Colombian Primera BLlaneros FC – Valledupar1 or 21.24
21:00:00Colombian Primera BBarranquilla – Atletico1X1.18
21:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Universitario De Popayan1X1.14
05:30:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Glenorchy KnightsOver 2.51.07
22:00:00United States NWSLOrlando Pride W. – Portland Thorns W.X21.32
23:00:00United States NWSLHouston Dash W. – Seattle Reign W.X21.35
13:30:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – Siracusa1X1.20
13:30:00Italian Serie C Girone CCavese – Urbs Sportiva Reggina 19141 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone CTrapani – Potenza1X1.19
13:30:00Italian Serie C Girone CFC Rieti – Rende1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone CViterbese – Catanzaro1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – Juve StabiaX21.23
15:30:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – Calcio CataniaX21.38
17:30:00Italian Serie C Girone CVibonese – SS Monopoli1 or 21.27
13:30:00Italian Serie C Girone BTriestina – Fermana1X1.14
15:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – Albinoleffe1 or 21.35
15:30:00Italian Serie C Girone BVicenza – GubbioUnder 3.51.15
15:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – FanoUnder 3.51.11
15:30:00Italian Serie C Girone BPordenone – Teramo1X1.14
15:30:00Italian Serie C Girone BSSD Monza 1912 – Rimini Calcio1X1.12
15:30:00Italian Serie C Girone BTernana – Sudtirol1 or 21.32
19:30:00Italian Serie C Girone BRenate – Giana Erminio1 or 21.30
19:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – Ravenna1 or 21.28
16:30:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – Africa Sports1X1.15
15:00:00Gibraltar Premier DivisionGlacis United – Gibraltar Phoenix FC21.56
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rommen – TraeffX21.40
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – Storm FCOver 1.51.09
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stromsgodset II – Vard Haugesund1X1.32
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjetten – Skjervoy1X1.24
10:00:00Turkish Super Lig U21Fenerbahce U21 – Galatasaray U211 or 21.25
14:00:00Finnish Naisten LiigaTiPS W. – Honka W.1 or 21.20
22:00:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – Santa Tecla FC1 or 21.24
22:15:00El Salvador PrimeraAlianza FC – CD PasaquinaOver 1.51.16
22:30:00El Salvador PrimeraCD Fas – CD Audaz1X1.14
09:00:00Turkish Lig 1 U21Karabukspor U21 – Giresunspor U21Under 3.51.36
11:00:00Turkish Lig 1 U21Genclerbirligi U21 – Balikesirspor U21Over 1.51.16
12:00:00Kenyan Premier LeaguePosta Ranger FC – NakumattUnder 3.51.54
13:30:00Cameroonian Elite OneFeutcheu FC – Yong Sports Academy1 or 21.35
14:00:00Cameroonian Elite OneAS Fortuna Mfou – Fovu de Baham1 or 21.35
15:30:00Cameroonian Elite OneUnisport de Bafang – Stade RenardX21.35
15:30:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – Les Astres FC de DoualaUnder 3.51.13
16:00:00Cameroonian Elite OneDragon Club – Union Sportive de Douala1 or 21.35
16:00:00Cameroonian Elite OneAPEJES Academy – Colombe FCUnder 3.51.13
16:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Kwara UnitedOver 1.51.60
16:00:00Nigerian Premier LeagueHeartland – Nasarawa UnitedOver 1.51.42
16:00:00Nigerian Premier LeagueAbia Warriors FC – Yobe Desert Stars FCOver 1.51.53
16:00:00Nigerian Premier LeagueAkwa United – Kano Pillars1X1.12
16:00:00Nigerian Premier LeagueMFM FC – Lobi StarsOver 1.51.46
16:00:00Nigerian Premier LeagueKatsina United FC – Rivers United1X1.12
05:30:00Aus. NPL Northern NSWCharlestown City Blues FC – Maitland FCX21.28
05:30:00Aus. NPL Northern NSWNewcastle Jets Youth – Weston Workers Bears FC1 or 21.22
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Spartak Hulin1 or 21.23
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – MFK Frydek-Mistek1 or 21.23
14:30:00Czech MSFLVrchovina – Valasske MeziriciOver 2.51.34
09:30:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – Zivanice1X1.25
16:00:00Czech CFLSokol Brozany – Usti Orlici1 or 21.24
22:00:00Nicaraguan Primera DivisionChinandega FC – ART Municipal Jalapa1 or 21.24
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – CC Taipas11.25
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSC Coimbroes – Agueda1 or 21.28
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Santa Iria – Gd PenicheUnder 3.51.18
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGDU Torcatense – FC Vizela21.40
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTrofense – Limianos11.33
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSintrense – Caldas SCUnder 3.51.18
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSAO Martinho – AD OliveirenseOver 1.51.25
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaria Da Fonte – Pedras Salgadas1 or 21.25
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Desportivo De Alcains – Benfica Castelo Branco21.43
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Rubras – SanjoanenseX21.38
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPenalva Do Castelo – EspinhoX21.18
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – Praiense1 or 21.28
16:00:00Portuguese Campeonato de Portugal1 Dezembro – CD OS ArmacenensesUnder 3.51.26
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmora FC – Vasco da Gama1X1.19
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLouletano – Clube Oriental LisboaX21.27
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCesarense – Lusitano Fcv21.50
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVilaverdense – Gil Vicente21.65
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFatima – AD Macao11.31
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGafanha – SPG MedaOver 2.51.42
09:30:00Vietnamese V-League 2An Giang – Dong Tam Long An1 or 21.27
09:30:00Vietnamese V-League 2Dak Lak – Pho Hien FC1X1.16
11:00:00Vietnamese V-League 2TP Can Tho – Binh Dinh1X1.16
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Sokol Sieniawa1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiUnder 3.51.34
08:00:00Chinese League 2Shenzhen Pengcheng FC – Zhejiang YitengX21.32
09:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Chertanovo W.X21.17
13:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – Lokomotiv Moscow W.X21.30
14:00:00Russian Top Division W.Kubanochka Krasnodar W. – CSKA Moscow W.X21.35
16:30:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – Torpedo Izhevsk W.Over 2.51.14
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – Sokol OstrodaX21.42
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie11.33
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2Lech Poznan II – Jarota Jarocin11.24
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Gornik Zabrze II1X1.18
14:30:00Kosovan SuperligaKF Drita – KF Drenica SkenderajUnder 3.51.26
14:30:00Kosovan SuperligaKF Flamurtari – Liria Prizren1 or 21.28
19:30:00Argentinian Superliga CupEstudiantes de La Plata – BanfieldUnder 3.51.17
21:45:00Argentinian Superliga CupSan Lorenzo – CA Huracan1 or 21.28
12:00:00Monte Carlo ATPMatteo Berrettini – Grigor Dimitrov21.73
12:00:00Monte Carlo ATPLaslo Djere – Guido Pella21.67
13:00:00Monte Carlo ATPLucas Pouille – Stanislas Wawrinka21.47
14:00:00Marrakech ATPBenoit Paire – Pablo Andujar21.77
12:00:00Monte Carlo ATP DoublesMarach O / Pavic M – Mclachlan B / Struff J L11.68
13:00:00Monte Carlo ATP DoublesMurray J / Soares B – Bopanna R / Inglot D11.45