Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00French NationalAvranches – Quevilly RouenX21.35
19:00:00French NationalFC Bastia Borgo – FC Villefranche1 or 21.40
19:00:00French NationalOrléans – Red Star1 or 21.32
19:00:00French NationalSete 34 FC – F. Bourg en Bresse Peronnas 011 or 21.35
19:00:00French NationalSaint-Brieuc – AnnecyUnder 3.51.24
19:00:00French NationalLyon Duchere – Cholet1 or 21.35
19:45:00French NationalConcarneau – Le Mans UC 72X21.38
18:30:00Scottish League CupInverness Caledonian Thistle – CowdenbeathOver 2.51.42
19:30:00Scottish League CupStenhousemuir – AirdrieoniansX21.27
19:30:00Scottish League CupStranraer – Albion Rovers1X1.18
19:45:00Scottish League CupHeart of Midlothian – RaithOver 1.51.19
19:45:00Scottish League CupAyr – Annan11.24
19:45:00Scottish League CupForfar – Hibernian21.15
19:45:00Scottish League CupDundee United – Kelty HeartsOver 2.51.31
19:45:00Scottish League CupPeterhead – Brechin City FC11.27
19:45:00Scottish League CupMontrose – Elgin City1X1.20
19:45:00Scottish League CupBrora Rangers – Cove RangersX21.18
19:45:00Scottish League CupRoss County – ArbroathOver 1.51.19
19:45:00Scottish League CupFalkirk – ClydeOver 1.51.19
19:45:00Scottish League CupKilmarnock – DunfermlineX21.27
19:45:00Scottish League CupQueen of the South – Partick1 or 21.28
19:45:00Scottish League CupGreenock Morton – Queens Park FCOver 1.51.16
19:45:00Scottish League CupAlloa – Edinburgh City1X1.18
15:45:00Friendly InternationalsJapan – Ivory Coast1 or 21.35
19:00:00Friendly InternationalsMorocco – Congo DROver 1.51.31
19:30:00Friendly InternationalsNigeria – Tunisia1 or 21.37
20:00:00Friendly InternationalsSenegal – MauritaniaOver 1.51.29
20:00:00Friendly InternationalsMexico – Algeria1X1.26
11:00:00Turkish CupCarsambaspor – Yozgatspor 19591X1.24
12:30:00Turkish CupYeni Altindag BS – Adliyespor1 or 21.30
13:30:00Turkish CupBergama – Manisaspor1X1.19
22:00:00Brazilian Serie AFlamengo – Goias11.22
19:00:00English League 1Oxford United – CreweUnder 3.51.44
15:00:00Danish CupBallerup Skovlunde Fodbold – Næstved BK21.21
19:45:00Irish Premier LeagueCork City – Dundalk21.34
19:00:00English League 2Walsall – Leyton Orient1X1.27
19:00:00English League 2Cheltenham – Grimsby1X1.18
17:00:00Dutch Eerste DivisieGo Ahead Eagles – De GraafschapX21.38
21:00:00World Cup CONMEBOL Qual.Bolivia – ArgentinaX21.22
22:00:00World Cup CONMEBOL Qual.Ecuador – Uruguay1 or 21.35
23:00:00World Cup CONMEBOL Qual.Venezuela – Paraguay1 or 21.38
13:30:00Euro U21 Qual.Macedonia U21 – Israel U211X1.25
14:00:00Euro U21 Qual.Estonia U21 – Serbia U2121.06
15:00:00Euro U21 Qual.Latvia U21 – Russia U2121.17
15:00:00Euro U21 Qual.Greece U21 – Croatia U21X21.18
15:00:00Euro U21 Qual.Moldova U21 – Belgium U2121.07
16:00:00Euro U21 Qual.Georgia U21 – Azerbaijan U21Over 1.51.25
16:00:00Euro U21 Qual.Luxembourg U21 – Iceland U2121.27
16:30:00Euro U21 Qual.Lithuania U21 – Czech Republic U2121.31
16:30:00Euro U21 Qual.San Marino U21 – Scotland U2121.02
17:00:00Euro U21 Qual.Switzerland U21 – Liechtenstein U21Over 3.51.10
17:00:00Euro U21 Qual.Poland U21 – Bulgaria U21Over 1.51.35
17:00:00Euro U21 Qual.Faroe Islands U21 – Montenegro U2121.59
17:00:00Euro U21 Qual.Denmark U21 – Finland U2111.25
17:15:00Euro U21 Qual.Germany U21 – Bosnia-Herzegovina U21Over 2.51.34
17:30:00Euro U21 Qual.Sweden U21 – Armenia U21Over 3.51.62
17:45:00Euro U21 Qual.Spain U21 – Kazakhstan U21Over 3.51.56
18:00:00Euro U21 Qual.Romania U21 – Malta U21Over 3.51.31
18:00:00Euro U21 Qual.Kosovo U21 – Andorra U21Over 1.51.16
18:00:00Euro U21 Qual.Gibraltar U21 – Portugal U2121.01
18:00:00Euro U21 Qual.Norway U21 – Belarus U2111.25
18:00:00Euro U21 Qual.Northern Ireland U21 – Ukraine U21X21.20
19:30:00Euro U21 Qual.England U21 – Turkey U2111.21
19:45:00Welsh Premier LeagueThe New Saints FC – Connah’s QuayOver 1.51.17
16:30:00Peruvian PrimeraReal Garcilaso – Deportivo Municipal1 or 21.39
19:15:00Peruvian PrimeraAlianza Lima – Deportivo San Martin1X1.18
21:30:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – EM Deportivo Binacional1X1.24
09:30:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Yenisey Krasnoyarsk1X1.20
12:30:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Tom Tomsk1X1.19
14:00:00Russian Division 1Irtysh Omsk – Akron Togliatti1 or 21.32
15:30:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Tekstilshik Ivanovo1X1.17
16:00:00Russian Division 1FK Chaika – FC Orenburg21.55
16:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – Spartak-2 Moscow11.26
16:30:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – NeftekhimikX21.32
17:00:00Russian Division 1Veles – FC Nizhny NovgorodX21.35
17:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Alania VladikavkazX21.28
17:30:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Dynamo BryanskOver 1.51.38
18:30:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – ChertanovoOver 1.51.38
23:15:00Brazilian Serie BAvai – CS Alagoano1 or 21.35
19:45:00EFL TrophyCrawley Town – Arsenal U21X21.38
19:45:00English National LeagueAltrincham – Solihull Moors F.C.X21.28
19:45:00English National LeagueDover – Aldershot1 or 21.28
19:45:00English National LeagueTorquay – ChesterfieldUnder 3.51.51
19:45:00English National LeagueBarnet – Weymouth1X1.23
19:45:00English National LeagueWealdstone FC – StockportX21.25
19:45:00English National LeagueHalifax – YeovilX21.40
19:45:00English National LeagueKings Lynn – Boreham WoodX21.32
19:45:00English National LeagueWoking – Dagenham and RedbridgeX21.32
19:45:00English National LeagueSutton – Notts CountyX21.35
19:45:00English National LeagueHartlepool United – Bromley1X1.20
23:00:00Mexican Liga de ExpansionAtlante – Tampico MaderoOver 1.51.25
18:00:00Austrian RegionalligaSC Weiz – Sturm Graz Am.1 or 21.24
18:00:00Austrian RegionalligaSeekirchen – TSV St. Johann1X1.20
18:00:00Austrian RegionalligaSV Stripfing – SC Team Wiener Linien1X1.18
18:30:00Austrian RegionalligaFC Marchfeld Donauauen – Karabakh Wien1X1.19
17:00:00Chilean Primera BUnion San Felipe – Deportes MagallanesUnder 3.51.25
10:00:00Russian Division 2. Group 4Krylya Sovetov II – Nosta NovotroitskX21.22
11:00:00Russian Division 2. Group 4FC Tyumen – Volna Nizhny Novgorod OblastOver 1.51.27
12:00:00Russian Division 2. Group 4Zenit Izhevsk – FC ChelyabinskX21.20
14:30:00Russian Division 2. Group 4Zvezda Perm – Volga Ulyanovsk1 or 21.25
16:30:00Russian Division 2. Group 4Kamaz Nab Chelny – Ural-2Over 1.51.23
19:45:00English Isthmian PremierEnfield Town – Kingstonian1X1.30
19:45:00English Isthmian PremierCheshunt FC – Folkestone Invicta1 or 21.27
07:00:00Russian Division 2. Group 2Zenit Irkutsk – Lokomotiv-KazankaX21.32
07:00:00Russian Division 2. Group 2FC Chita – FC Murom21.38
11:00:00Russian Division 2. Group 2Znamya Truda – Zvezda St. PetersburgUnder 3.51.22
11:00:00Russian Division 2. Group 2Leningradets – FC SmolenskOver 1.51.26
11:00:00Russian Division 2. Group 2Rodina Moscow – FC TverUnder 3.51.46
15:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – Luki-Energia Velikiye Luki1X1.20
16:00:00Russian Division 2. Group 2Torpedo Vladimir – Olimp DolgoprudnyX21.35
20:00:00Colombian Primera BBogota FC – Real Cartagena1X1.19
21:00:00Colombian Primera BReal Santander – Tigres FCUnder 3.51.27
21:00:00Colombian Primera BBarranquilla – ValleduparX21.38
21:00:00Colombian Primera BLeones FC – OrsomarsoOver 1.51.32
19:45:00English Northern PremierBuxton FC – Scarborough AthleticUnder 3.51.51
19:45:00English Northern PremierAtherton Collieries – Ashton Utd1 or 21.25
17:00:00UEFA Nations LeagueAzerbaijan – Cyprus1 or 21.40
17:00:00UEFA Nations LeagueLatvia – Malta1X1.16
19:45:00UEFA Nations LeagueGermany – SwitzerlandOver 1.51.19
19:45:00UEFA Nations LeagueUkraine – Spain21.36
19:45:00UEFA Nations LeagueMontenegro – Luxembourg1X1.24
19:45:00UEFA Nations LeagueFaroe Islands – AndorraOver 1.51.55
19:45:00UEFA Nations LeagueLiechtenstein – San MarinoOver 2.52.20
19:30:00English FA Cup Qual.Braintree – Maldon & Tiptree FC1X1.07
19:30:00English FA Cup Qual.Sholing FC – Walton CasualsX22.82
19:30:00English FA Cup Qual.Wimborne Town – Maidstone UnitedX22.82
19:30:00English FA Cup Qual.Hartley Wintney – Barking FCOver 1.51.40
19:45:00English FA Cup Qual.Peterborough Sports – Banbury United1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.Bristol Manor Farm – Cray Wanderers21.45
19:45:00English FA Cup Qual.Guiseley – Matlock Town11.36
19:45:00English FA Cup Qual.Leiston – Telford21.40
19:45:00English FA Cup Qual.Chorley – York CityX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Southport – South ShieldsUnder 3.51.23
19:45:00English FA Cup Qual.Havant & Waterlooville – Chatham TownOver 2.52.20
19:45:00English FA Cup Qual.Brackley – Kettering1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.Eastbourne – Sheppey UnitedOver 2.52.20
19:45:00English FA Cup Qual.Marske United FC – Blyth SpartansX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Oxford City – Tamworth1 or 21.23
19:45:00English FA Cup Qual.Cambridge City – Halesowen TownX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Chichester City Utd – Tonbridge AngelsX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Ilkeston Town FC – Alvechurch1 or 21.23
19:45:00English FA Cup Qual.Marine FC – NantwichX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Ebbsfleet – Chippenham Town1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.Darlington – Tadcaster Albion11.36
19:45:00English FA Cup Qual.Weston-Super-Mare – Larkhall Athletic1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.Slough Town – Bath City1 or 21.23
19:45:00English FA Cup Qual.Chester – Spennymoor Town1 or 21.23
19:45:00English FA Cup Qual.Taunton Town – Truro CityX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Farsley Celtic – AFC FyldeX22.82
19:45:00English FA Cup Qual.Hampton & Richmond – Hornchurch1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.St Albans City – Mickleover Sports1X1.07
19:45:00English FA Cup Qual.FC United of Manchester – Alfreton Town FC1 or 21.23
07:30:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Frz Forze FifaX21.38
07:55:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaUnder 3.51.73
08:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – All AllianzX21.18
08:45:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.26
09:10:00FIFA Liga ProAll Allianz – Pwr Pele Warriors FifaUnder 3.51.86
09:35:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Team Ruspro R111X1.20
10:00:00FIFA Liga ProAll Allianz – Frz Forze Fifa1X1.32
10:25:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Team Ruspro R111X1.17
10:50:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Pwr Pele Warriors FifaX21.26
11:15:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – All Allianz1 or 21.22
14:55:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Veg Vega Squadron Fifa1X1.29
15:20:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – WestcoastuntX21.35
15:45:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Veg Vega Squadron Fifa21.50
16:10:00FIFA Liga ProWestcoastunt – CFC Catalonia FC FifaX21.30
16:35:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – TES Tundra FIFA1 or 21.22
17:00:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.04
17:25:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – TES Tundra FIFA1X1.18
18:15:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Westcoastunt1 or 21.22
11:00:00St. Petersburg ATPAdrian Mannarino – Ilya Ivashka11.80
12:00:00St. Petersburg ATPJeffrey John Wolf – Milos Raonic21.28
12:00:00St. Petersburg ATPMikhail Kukushkin – Miomir Kecmanovic21.62
13:00:00St. Petersburg ATPKaren Khachanov – James Duckworth11.10
16:30:00St. Petersburg ATPVasek Pospisil – Andrey Rublev21.41
10:00:00Lisbon ChallengerZdenek Kolar – Federico Gaio11.83