Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – FuenlabradaX21.42
15:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – ZaragozaX21.38
17:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – Real Oviedo1 or 21.38
17:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – Racing SantanderOver 1.51.40
20:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Deportivo La Corunya1 or 21.38
13:00:00Friendly InternationalsBrazil – Nigeria11.35
14:00:00Friendly InternationalsSouth Africa – Mali1X1.24
14:00:00Friendly InternationalsKenya – Mozambique1X1.29
14:00:00Friendly InternationalsEthiopia – UgandaX21.84
15:00:00Friendly InternationalsArgentina – Ecuador1X1.17
18:00:00Friendly InternationalsIvory Coast – Congo DR1X1.17
19:45:00Friendly InternationalsSlovakia – ParaguayUnder 3.51.27
20:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – FlamengoX21.42
20:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Santos1 or 21.38
20:00:00Brazilian Serie ACeara CE – Avai1X1.17
20:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Fortaleza CE1X1.19
22:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – CorinthiansUnder 3.51.14
23:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – CruzeiroX21.30
23:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Gremio RS1 or 21.35
12:00:00English League 1Coventry – Tranmere1X1.19
15:00:00Belgian First Division BLokeren – Union Saint-GilloiseX21.24
12:00:00German Regionall. NorthOldenburg – SSV Jeddeloh1X1.27
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – LubeckX21.20
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – TSV HavelseUnder 3.51.58
14:00:00German Regionall. NorthHannoverscher SC – Heider1X1.23
14:00:00Danish Division 1Vendsyssel – Næstved BK1X1.17
11:15:00Dutch Eerste DivisieVolendam – Den Bosch1X1.27
13:30:00Dutch Eerste DivisieSBV Excelsior – Dordrecht11.36
13:30:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – Go Ahead EaglesUnder 3.51.71
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1Getafe B – San Sebastian ReyesUnder 3.51.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – CF Rayo MajadahondaX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Melilla – UD Las Palmas Atletico1X1.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Baleares – Sporting Gijon BOver 1.51.27
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1CD Las Rozas – UP Langreo1X1.22
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Marino Luanco – Santa EulaliaX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Oviedo B – Racing FerrolUnder 3.51.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Ibiza – Sadcf Internacional De Madrid DslOver 1.51.27
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Coruxo1X1.16
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Izarra – Cultural LeonesaX21.22
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Burgos CF – Osasuna B1X1.19
16:30:00Spanish Seg. B Gr.2Guijuelo – Salmantino1 or 21.25
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Haro CD1X1.16
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Sociedad B – Deportivo Alavés B1X1.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Ebro – Atlético Levante1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3FC Andorra – Hercules1 or 21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – Espanyol B1 or 21.28
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – AE Prat1X1.12
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3UD Cornella – Villarreal B1 or 21.28
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3La Nucia – Badalona1X1.15
17:30:00Spanish Seg. B Gr.3CD Castellon – SD Ejea1X1.11
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cadiz B – San FernandoX21.27
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4Real Murcia – Merida UD1X1.15
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Algeciras – CordobaX21.32
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Yeclano Deportivo – UCAM Murcia1 or 21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – Cartagena1 or 21.27
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD Badajoz – CP VillarrobledoOver 1.51.41
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Recreativo Huelva – Real Balompedica Linense1X1.15
17:30:00Spanish Seg. B Gr.4Villarrubia CF – Don BenitoUnder 3.51.17
13:45:00French Div. 1 W.Girondins Bordeaux W. – Guingamp W.Over 1.51.20
15:00:00Portuguese League CupSporting Braga – Maritimo11.34
16:00:00Portuguese League CupPenafiel – Pacos FerreiraX21.30
15:00:00Port. Segunda LigaCD Cova Piedade – Sporting FarenseX21.36
16:00:00Port. Segunda LigaVilafranquense – Oliveirense1 or 21.35
05:00:00Japanese League CupSapporo – Gamba OsakaUnder 3.51.57
11:00:00Japanese League CupKashima Antlers – Kawasaki FrontaleX21.48
06:00:00Australian A-LeagueWellington Phoenix – Western United FCX21.40
08:00:00Australian A-LeaguePerth Glory – Brisbane RoarOver 1.51.19
12:05:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Gornik LecznaX21.35
13:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – Skra CzestochowaUnder 3.51.28
12:35:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Chongqing LifanX21.45
06:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Fagiano OkayamaUnder 3.51.26
07:00:00Japanese J-League 2Ehime – Niigata AlbirexX21.43
07:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Kagoshima UnitedUnder 3.51.43
08:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – TochigiOver 1.51.38
17:00:00Peruvian PrimeraMolinos El Pirata – Sport Boys Association1 or 21.31
21:30:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Alianza LimaX21.39
16:30:00Chilean PrimeraO’Higgins – Universidad ConcepcionUnder 3.51.31
20:00:00Colombian Primera ADeportivo La Equidad – Once Caldas1 or 21.37
22:00:00Colombian Primera AUnion Magdalena – EnvigadoUnder 3.51.16
23:00:00Colombian Primera AAtletico Nacional – Rionegro ÁguilasOver 1.51.39
03:00:00Costa Rican Primera DivisionCS Herediano – Deportivo Saprissa1X1.25
18:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Perez Zeledon1X1.17
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Deportivo Tachira1 or 21.24
21:00:00Venezuelan PrimeraLlaneros FC – Aragua1 or 21.23
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Academia Puerto Cabello1 or 21.27
21:00:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – Monagas SC1 or 21.28
21:00:00Venezuelan PrimeraZamora FC – Metropolitanos FCX21.35
12:30:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – Universitatea Cluj21.21
15:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – Pandurii Targu Jiu11.35
17:30:00Romanian Liga 2Petrolul Ploiesti – CS Juventus Bucuresti11.22
14:00:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – FC Balkany Zorya1X1.16
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Bryne – Nardo1X1.31
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Stjørdals-Blink – Fredrikstad1X1.27
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – Levanger1 or 21.24
14:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – Egersund IK1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – SolaOver 1.51.12
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Senja – Fram LarvikX21.36
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – AltaUnder 3.51.48
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Mjolner – Sotra SK1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Odds BK 2 – Baerum1X1.30
12:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – Forward1X1.24
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – BodensOver 1.51.15
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Akropolis IF1 or 21.24
14:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Umeå FC1 or 21.27
16:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – FC Linkoping City1 or 21.25
16:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – Atvidabergs FF1 or 21.29
14:00:00Euro Champ. Qual.Kazakhstan – Belgium21.17
17:00:00Euro Champ. Qual.Cyprus – Russia21.54
17:00:00Euro Champ. Qual.Hungary – Azerbaijan11.36
17:00:00Euro Champ. Qual.Belarus – Netherlands21.21
17:00:00Euro Champ. Qual.Scotland – San MarinoOver 3.51.19
19:45:00Euro Champ. Qual.Poland – North MacedoniaOver 1.51.27
19:45:00Euro Champ. Qual.Wales – CroatiaX21.38
19:45:00Euro Champ. Qual.Slovenia – AustriaX21.38
19:45:00Euro Champ. Qual.Estonia – Germany21.04
09:30:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – FK PopradX21.35
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Dukla Banska Bystrica1 or 21.27
14:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – KFC Komarno1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DCalcio Biancavilla 1990 – Palermo21.28
14:00:00Italian Serie DLicata – SavoiaX21.38
14:00:00Italian Serie DRoccella – AcirealeX21.23
14:00:00Italian Serie DMarsala – US CastrovillariUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DVirtus Flaminia – Asd GrassinaUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DAlbalonga – Trestina1X1.23
14:00:00Italian Serie DMonterosi FC – US Grosseto1X1.24
14:00:00Italian Serie DASD Cannara – Aquila Montevarchi1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DUS Follonica Gavorrano – Aglianese Calcio 1923Under 3.51.25
14:00:00Italian Serie DAgropoli 1921 – Fidelis AndriaX21.38
14:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Bitonto1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Francavilla 1931Over 1.51.28
14:00:00Italian Serie DGravina – San Felice Gladiator1X1.20
14:00:00Italian Serie DCasarano Calcio – Sorrento1X1.18
14:00:00Italian Serie DASD Grumentum Val D’agri – Nardo Calcio1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DSS Taranto 1927 – Team AltamuraOver 1.51.27
14:00:00Italian Serie DFB Brindisi – FoggiaX21.35
14:00:00Italian Serie DLatte Dolce Calcio – Aprilia1X1.17
14:00:00Italian Serie DA.S.D. Pro Calcio Tor Sapienza – Team Nuova Florida1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DSS Cassino – ASD TrastevereUnder 3.51.45
14:00:00Italian Serie DCitta Di Anagni – ArzachenaX21.32
14:00:00Italian Serie DBudoni – AP Turris Calcio21.48
14:00:00Italian Serie DOstia Mare – US Ladispoli1X1.16
14:00:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – ASD Vis Artena1X1.23
14:00:00Italian Serie DVastese Calcio – Vastogirardi1X1.25
14:00:00Italian Serie DUS Tolentino – S.Nicolo Calcio TeramoX21.30
14:00:00Italian Serie DRecanatese – Avezzano CalcioOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – JesinaOver 1.51.36
14:00:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – Chieti1X1.22
14:00:00Italian Serie DAC Crema – Sasso MarconiOver 1.51.28
14:00:00Italian Serie DFiorenzuola – Forli1X1.14
14:00:00Italian Serie DUsd Breno – Ciliverghe Mazzano1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DProgresso Zola Predosa – Lentigione Calcio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DMezzolara – Fanfulla1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – Sondrio Calcio1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DAsd Nibionnoggiono – GS Arconatese 19261X1.24
14:00:00Italian Serie DBustese – US Inveruno1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DAlzano V. – USD 1913 Seregno CalcioX21.30
14:00:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – Pro Sesto1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DUS Levico Terme – USD CaravaggioUnder 3.51.39
14:00:00Italian Serie DCaratese – Scanzorosciate Calcio1X1.23
14:00:00Italian Serie DAsg Nocerina – Gelbison Vallo DLX21.32
14:00:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – ASD Cartigliano21.57
14:00:00Italian Serie DMontebelluna – VillafrancaX21.35
14:00:00Italian Serie DTuttocuoio – San Donato TavarnelleX21.27
14:00:00Italian Serie DScandicci – Pomezia1X1.15
14:00:00Italian Serie DSangiovannese – FolignoX21.35
14:00:00Italian Serie DAtletico Porto Santelpidio – Campobasso CalcioUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DBastia Calcio – Ponsacco21.54
14:00:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – LegnagoX21.32
14:00:00Italian Serie DAC Vigasio – A.c. Mestre1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DEste – Chions 19721 or 21.27
14:00:00Italian Serie DChioggia – Luparense FC1 or 21.25
14:00:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – Campodarsego1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – Belluno1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DCaronnese – Chieri1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DBorgosesia – Ligorna 19221X1.18
14:00:00Italian Serie DLucchese – SavonaX21.35
14:00:00Italian Serie DGhivizzano Borgoamozzano – CasaleOver 1.51.26
14:00:00Italian Serie DReal Forte Querceta – Sanremese1X1.23
14:00:00Italian Serie DVado FC – Fossano Calcio SSD1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DLavagnese – ASD Seravezza Pozzi CalcioX21.28
14:00:00Italian Serie DCitta Di Messina – FC Giugliano 1928Under 3.51.28
14:30:00Italian Serie DASD Cittanovese – MessinaX21.35
18:00:00Brazilian Serie A U20America MG U20 – Flamengo U20X21.23
19:00:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – Cobreloa1 or 21.24
20:00:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – NublenseX21.27
21:00:00Chilean Primera BUnion San Felipe – CD Santa CruzUnder 3.51.24
21:30:00Chilean Primera BDeportes Temuco – La Serena1 or 21.25
21:00:00Panamanian PrimeraCD Universitario – Atletico ChiriquiUnder 3.51.25
22:00:00Panamanian PrimeraCD Arabe Unido – Atletico IndependienteX21.35
11:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Ural-2X21.22
11:00:00Russian Division 2 UralFC Tyumen – FC ChelyabinskUnder 3.51.37
12:00:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – Zenit IzhevskOver 1.51.17
12:00:00Russian Division 2 UralZvezda Perm – Lada Dimitrovgrad1X1.19
14:00:00Russian Division 2 UralLada Togliatti – Akron Togliatti21.33
14:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – SeligenportenX21.20
15:00:00German BayernligaSSV Jahn Regensburg II – 1865 Dachau1 or 21.17
13:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Freiburg W.Over 1.51.08
13:00:00German Bundesliga W.Usv Jena W. – Essen-Schönebeck W.21.30
13:00:00German Bundesliga W.Sand W. – Frankfurt W.X21.35
13:00:00German Bundesliga W.Duisburg W. – Bayer 04 Leverkusen W.X21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Grebbestads IF1 or 21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – IFK TidaholmX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Vanersborgs FKX21.18
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Sävedalens IF1X1.28
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Örebro Syrianska IF21.38
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – FC Gute1X1.24
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – IFK StocksundX21.32
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Kvarnsvedens IKUnder 3.51.66
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Sundbyberg11.23
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – IFK LidingoOver 1.51.08
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – IFK MoraOver 3.51.50
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Hudiksvalls Förenade FF1 or 21.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – IFK Timrå1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Taftea IKOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – IFK Östersund21.30
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Sandviks IKUnder 3.51.64
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – Friska Viljor FC21.29
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK LuleåUnder 3.51.51
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Skellefteå FF1 or 21.20
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – ZonguldaksporUnder 3.51.31
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Elazigspor1 or 21.28
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdana Demirspor – Vanspor1 or 21.28
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKardemir Karabukspor – Tuzlaspor21.57
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupNigde Belediyespor – Kirsehir BelediyesporX21.30
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBandirmaspor – Sakaryaspor1 or 21.28
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupUtas Usakspor A.s – EyupsporUnder 3.51.33
17:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKahramanmarasspor – Idare Genclik1X1.18
14:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Ulm 1846X21.27
12:00:00English Super League W.Liverpool W. – Bristol Academy W.Over 1.51.18
12:30:00English Super League W.Tottenham W. – Manchester United W.21.54
14:00:00English Super League W.Reading W. – Everton W.Over 1.51.19
14:00:00English Super League W.Brighton & Hove W. – West Ham W.X21.24
15:00:00English Super League W.Chelsea W. – Arsenal W.1 or 21.22
11:00:00Russian Division 2 CenterKhimki-M – Strogino1 or 21.25
07:00:00Russian Division 2 EastFC Chita – Sakhalin SakhalinskX21.40
09:00:00Russian Division 2 EastZenit Irkutsk – FC NovosibirskX21.17
05:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Gamba OsakaUnder 3.51.44
05:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Yokohama SCC1X1.19
05:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kamatamare Sanuki1X1.17
06:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Fukushima UnitedUnder 3.51.47
06:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Grulla MoriokaOver 1.51.20
08:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Roasso KumamotoUnder 3.51.34
10:30:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – FC Barcelona W.21.06
11:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – Sevilla W.Under 3.51.46
11:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – CD Tacon W.1 or 21.24
11:30:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – UD Granadilla Tenerife W.1 or 21.25
14:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Real Betis W.X21.30
15:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Athletic Bilbao W.Under 3.51.35
09:00:00Philippine Division 1Mendiola FC – Global Cebu FC11.31
03:30:00United States NWSLPortland Thorns W. – Washington Spirit W.Over 1.51.22
14:00:00Italian Serie C Girone ACarrarese – US Pergolettese1X1.15
14:00:00Italian Serie C Girone ALecco – US PianeseX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone AOlbia 1905 – Pro PatriaUnder 3.51.29
16:30:00Italian Serie C Girone ASSD Monza 1912 – AlbinoleffeOver 1.51.31
16:30:00Italian Serie C Girone ARenate – Gozzano1X1.18
16:30:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – NovaraX21.17
16:30:00Italian Serie C Girone ARobur Siena – Arezzo1X1.14
16:30:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – Como1X1.14
14:00:00Italian Serie C Girone CPotenza – TeramoOver 1.51.39
14:00:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – AZ PicernoOver 1.51.26
14:00:00Italian Serie C Girone CRende – Cavese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – ViboneseUnder 3.51.21
16:30:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – Sicula Leonzio1X1.14
16:30:00Italian Serie C Girone CViterbo Calcio – BisceglieUnder 3.51.20
16:30:00Italian Serie C Girone CFC Rieti – SS Monopoli1 or 21.27
16:30:00Italian Serie C Girone CBari – TernanaUnder 3.51.23
16:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – AvellinoX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BFano – Rimini Calcio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BCesena – Sambenedettese1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BReggio Audace – TriestinaX21.40
14:00:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – VIS Pesaro1X1.19
14:00:00Italian Serie C Girone BFeralpisalo – SudtirolX21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BGubbio – CarpiX21.19
16:30:00Italian Serie C Girone BUnion Arzignanochiampo – ModenaX21.25
16:30:00Italian Serie C Girone BPiacenza – Vicenza1 or 21.25
16:30:00Italian Serie C Girone BFermana – Imolese Calcio1 or 21.27
14:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – RommenOver 1.51.06
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Krakeroy – Herd1X1.25
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – Nordstrand1X1.25
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Molde II – Årvoll11.27
16:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Traeff – Sarpsborg 08 IIX21.15
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lyn – Tonsberg1 or 21.18
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – FlintOver 1.51.09
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Lysekloster – Brann IIOver 1.51.06
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – Kongsvinger IIOver 1.51.07
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Leknes FK – Fløya21.05
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Ullensaker/Kisa II – MelboX21.35
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Bodø/Glimt II – Honefoss1 or 21.17
15:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – Junkeren1X1.17
16:15:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – Skjetten11.31
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Tromso II – FinnsnesX21.17
03:00:00United States USLTacoma Defiance – Colorado Springs Switchbacks FC1 or 21.23
03:30:00United States USLFresno FC – LA Galaxy II1X1.25
03:30:00United States USLSacramento Republic FC – Orange County Blues1 or 21.28
03:30:00United States USLLas Vegas Lights – Reno 1868X21.38
03:30:00United States USLPhoenix Rising FC – Real MonarchsOver 1.51.09
19:00:00United States USLCharleston Battery – Loudoun United1X1.16
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – 1. SC Znojmo1X1.23
09:15:00Czech MSFLBanik Ostrava B – HlucinOver 2.51.27
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Slavia KromerizX21.32
09:30:00Czech MSFLFC Fastav Zlin B – Rosice11.36
13:30:00Dutch Eredivisie W.Ajax W. – PSV Eindhoven W.1 or 21.25
13:30:00Dutch Eredivisie W.Zwolle W. – Excelsior W.1X1.25
14:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTorreense – Beira Mar1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVitoria Guimaraes B – G.d. Chaves BOver 1.51.23
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Salgadas – BragancaX21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Vizela – AD OliveirenseOver 2.51.56
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalArouca – Gondomar1X1.16
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCondeixa – UD Santarem1X1.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSintrense – Esperanca de Lagos1X1.13
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPinhalnovense – Sintra FootballUnder 3.51.34
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – Mineiro AljustrelenseOver 2.51.51
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Oriental Lisboa – Co Do Montijo1X1.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalBenfica Castelo Branco – Caldas SC1X1.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Pedras Rubras1X1.16
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Canelas 2010 – Vila Real11.36
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCD OS Armacenenses – LouletanoX21.16
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalValadares Gaia – SC Coimbroes1 or 21.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalEspinho – AD Castro Daire11.22
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting Clube Ideal – Fatima1X1.19
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPraiense – Uniao De Leiria1 or 21.25
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaritimo Madeira B – CD Cerveira1X1.15
11:30:00Italian Serie A W.Juventus W. – Florentia W.Over 3.52.98
14:00:00Italian Serie A W.Inter Milan W. – AC Milan W.21.55
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Korona II Kielce – Stal Krasnik1X1.19
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Avia SwidnikUnder 3.51.48
19:15:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Juan Aurich1X1.22
21:30:00Peruvian SegundaCultural Santa Rosa – Deportivo CoopsolUnder 3.51.49
21:30:00Peruvian SegundaComerciantes Unidos – Santos FC Ica1 or 21.23
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Pogon Grodzisk Mazowiecki1X1.20
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – KS Pelikan Lowicz1 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Kotwica Kolobrzeg1X1.28
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Zielona Gora – Energetyk Row Rybnik1X1.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Bytom – Slask Wroclaw llX21.30
14:00:00German Oberliga WestfalenTSG Sprockhövel – SiegenUnder 3.51.67
14:00:00German Oberliga WestfalenFC Gutersloh – SV Schermbeck 1912Over 1.51.16
14:00:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – Eintracht Rheine1X1.18
14:00:00German Oberliga WestfalenWiedenbruck – Holzwickeder SCOver 1.51.13
14:00:00German Oberliga Westfalen1. FC Kaan-Marienborn – Preußen Münster llX21.30
14:00:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – Rot Weiss AhlenX21.20
14:00:00German Oberliga WestfalenTuS Ennepetal – SC Paderborn 07 II1 or 21.23
14:00:00German Oberliga WestfalenRSV Meinerzhagen – Hammer Spvg11.32
14:30:00German Oberliga WestfalenASC 09 Dortmund – Westfalia Herne1X1.14
09:30:00Shanghai ATPDaniil Medvedev – Alexander Zverev11.63
09:00:00Luxembourg WTA QualifyingYsaline Bonaventure – Jessika Ponchet11.55
09:00:00Luxembourg WTA QualifyingKatarzyna Piter – Chloe Paquet21.62
10:00:00Luxembourg WTA QualifyingElena Gabriela Ruse – Bibiane Schoofs11.47
10:00:00Luxembourg WTA QualifyingMonica Niculescu – Eden Silva11.08
11:00:00Luxembourg WTA QualifyingStefanie Voegele – Lesley Kerkhove Pattinama11.55