Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Noiembrie 2020

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaZaragoza – Real OviedoX21.46
17:00:00French NationalRed Star – Lyon Duchere1X1.17
17:00:00French NationalQuevilly Rouen – Cholet1 or 21.35
17:00:00French NationalFC Villefranche – Laval1 or 21.38
17:00:00French NationalSete 34 FC – ConcarneauUnder 3.51.12
14:15:00Friendly InternationalsJapan – PanamaOver 1.51.34
17:00:00Friendly InternationalsCosta Rica – Qatar1 or 21.40
10:00:00Club FriendliesFC Hradec Kralove – Bohemians 1905X21.28
12:00:00Club FriendliesBanik Ostrava – Lisen11.32
19:45:00English League 2Bolton – Salford CityX21.32
17:45:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – SBV ExcelsiorX21.25
20:00:00Dutch Eerste DivisieFC Oss – FC Eindhoven1 or 21.28
17:30:00French Div. 1 W.Lyon W. – Soyaux W.Over 3.52.35
18:00:00German 3. LigaViktoria Köln – SaarbruckenX21.38
15:00:00Polish 1 LigaArka Gdynia – GKS BelchatowOver 1.51.23
16:40:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Stomil Olsztyn1X1.25
20:30:00World Cup CONMEBOL Qual.Colombia – UruguayUnder 3.51.27
23:00:00World Cup CONMEBOL Qual.Chile – Peru1X1.23
16:00:00Euro U21 Qual.Malta U21 – Ukraine U2121.17
16:30:00Euro U21 Qual.Lithuania U21 – San Marino U21Over 3.52.12
17:00:00Euro U21 Qual.Wales U21 – Moldova U21Over 1.51.26
17:00:00Euro U21 Qual.Turkey U21 – Austria U21X21.30
17:00:00Euro U21 Qual.Greece U21 – Czech Republic U21X21.30
18:00:00Euro U21 Qual.Kosovo U21 – Albania U21X21.40
19:30:00Euro U21 Qual.England U21 – Andorra U21Over 3.53.07
19:45:00Welsh Premier LeagueCaernarfon – Connah’s QuayX21.16
19:45:00Welsh Premier LeagueCardiff Met University – AberystwythX21.38
13:30:00Hungarian CupSzolnoki Mav FC – Gyirmot SE1 or 21.25
18:15:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Alianza UniversidadOver 1.51.25
19:00:00Brazilian Serie BPonte Preta – Brasil De Pelotas RS1X1.15
19:30:00Brazilian Serie BOperario PR – Nautico PE1X1.20
21:30:00Brazilian Serie BAvai – ParanaX21.38
22:15:00Brazilian Serie BOeste – CRB ALX21.30
16:30:00Chilean PrimeraEverton Vina – O’Higgins1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – BudaorsiX21.28
13:00:00Israeli Liga LeumitIroni Ramat Hasharon – Hapoel AfulaUnder 3.51.21
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Akko – FC Rishon LezionX21.32
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Katamon – Beitar Tel Aviv RamlaUnder 3.51.25
13:00:00Israeli Liga LeumitSektzia Nes Tziona – Hapoel Nazareth IllitX21.35
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Iksal FC – Hapoel Petach-Tikva1X1.25
13:00:00Israeli Liga LeumitSC Kfar Qasem – Hapoel Kfar Shelem1X1.24
13:00:00Israeli Liga LeumitMaccabi Achi Nazereth – Hapoel Um El Fahem1 or 21.35
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Ramat Gan – Hapoel RaananaUnder 3.51.29
19:00:00Friendly Ints. U21Hungary U21 – Russia U21X21.27
11:45:00Singaporean S-LeagueGeylang International FC – Albirex Niigata FCX21.21
11:45:00Singaporean S-LeagueLion City Sailors FC – Tanjong Pagar United11.31
18:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – MotalaOver 1.51.14
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Niger – Ethiopia1X1.27
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Nigeria – Sierra LeoneOver 2.51.61
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Tunisia – Tanzania11.24
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Mali – Namibia11.34
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.South Africa – Sao Tome e PrincipeOver 3.52.01
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Morocco – Central African Republic11.21
12:00:00Serbian Division 1Tabane 1970 – Radnicki PirotUnder 3.51.16
18:15:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Turbine Potsdam W.1 or 21.25
10:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Cerezo OsakaOver 1.51.21
23:00:00Brazilian Serie CRemo – Santa Cruz1 or 21.32
20:00:00Brazilian Paulista A3Velo Clube SP – Sao Bernardo1 or 21.30
19:30:00Belgian Super League W.Genk W. – White Star Woluwe W.1X1.23
18:30:00Dutch Eredivisie W.ADO Den Haag W. – Ajax W.21.34
18:30:00Dutch Eredivisie W.Excelsior W. – Zwolle W.X21.17
18:30:00Dutch Eredivisie W.Heerenveen W. – VV Alkmaar W.1X1.25
18:00:00Brazilian Serie DGama – Villa NovaOver 1.51.24
18:00:00Brazilian Serie DVitoria ES – Uniao Rondonopolis1X1.16
18:00:00Brazilian Serie DGlobo RN – Afogados Ingazeira PE1X1.20
18:00:00Brazilian Serie DCabofriense RJ – Nacional AC PR11.21
18:00:00Brazilian Serie DCentral PE – Potiguar1X1.17
18:00:00Brazilian Serie DCoruripe – Itabaiana SEX21.38
18:30:00Brazilian Serie DMoto Clube MA – Altos PI1 or 21.27
19:00:00Brazilian Serie DCampinense – Guarany CEOver 1.51.31
19:00:00Brazilian Serie DCaxias RS – EC Pelotas RS1X1.16
19:00:00Brazilian Serie DCascavel PR – Ferroviaria SPX21.35
19:00:00Brazilian Serie DAtlético Cajazeirense – Floresta CE1 or 21.28
19:00:00Brazilian Serie DPalmas TO – Alagoinhas Atlético Clube21.13
19:00:00Brazilian Serie DAtletico Tubarao SC – Novorizontino SP21.60
21:00:00Brazilian Serie DGoiania EC – Aparecidense GOX21.35
22:30:00Brazilian Serie DCaldense MG – Tupynambás1X1.19
14:00:00UAE Arabian Gulf CupAl Dhafra – Shabab Al-Ahli Dubai FCX21.22
14:00:00UAE Arabian Gulf CupAl-Khaleej Khor Fakkan – Al AinX21.22
17:00:00UAE Arabian Gulf CupAl Wasl – Al WahdaX21.38
06:30:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Cfi ConfessionX21.30
06:55:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Fin FintsX21.32
07:20:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Old Oldschool XiOver 1.51.01
07:45:00FIFA Liga ProCfi Confession – Fin Fints1X1.25
08:10:00FIFA Liga ProOld Oldschool Xi – PSG Shemyakin Onze FifaX21.25
08:35:00FIFA Liga ProFin Fints – CFC Catalonia FC FifaX21.36
09:00:00FIFA Liga ProOld Oldschool Xi – Cfi Confession21.29
09:25:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.22
09:50:00FIFA Liga ProCfi Confession – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.03
10:15:00FIFA Liga ProFin Fints – Old Oldschool XiOver 1.51.03
13:30:00FIFA Liga ProOwn Owned – Meg MegapoliceX21.24
13:55:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Xal Xalinho FCX21.18
14:20:00FIFA Liga ProOwn Owned – Aru ArukondaUnder 3.52.88
14:45:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – Xal Xalinho FC1 or 21.20
15:10:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Team Ruspro R111 or 21.20
15:35:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Own Owned1X1.24
16:00:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Meg MegapoliceX21.18
16:25:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Own OwnedX21.36
16:50:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – Team Ruspro R111X1.20
17:15:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Aru ArukondaOver 1.51.03
14:30:00Linz WTANadia Podoroska – Ekaterina Alexandrova21.42
15:30:00Linz WTAVeronika Kudermetova – Elise Mertens21.48
16:30:00Linz WTAAryna Sabalenka – Oceane Dodin11.22
10:00:00Bratislava ChallengerSergiy Stakhovsky – Maximilian Marterer21.36
12:00:00Bratislava ChallengerEmil Ruusuvuori – Lukas Klein11.18
13:20:00Bratislava ChallengerTomas Machac – Matteo Viola11.20