Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Mai 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:45:00English ChampionshipLuton – Huddersfield1 or 21.40
18:30:00Italian Serie BAscoli – BeneventoX21.45
19:00:00Spanish Liga SegundaReal Sociedad B – AlmeriaX21.30
19:15:00Portuguese Prim. LigaPacos Ferreira – Benfica21.61
18:45:00French NationalAvranches – Creteil1 or 21.28
18:45:00French NationalFC Bastia Borgo – Sete 34 FCUnder 3.51.36
18:45:00French NationalAnnecy – SedanOver 1.51.23
18:45:00French NationalFC Chambly Oise – Boulogne Cote D’Opale1 or 21.30
18:45:00French NationalStade Briochin – Le Mans FC1 or 21.30
18:45:00French NationalOrléans – Laval1 or 21.28
18:45:00French NationalCholet – ChateaurouxX21.28
18:45:00French NationalRed Star – ConcarneauX21.40
18:45:00French NationalFC Villefranche – F. Bourg en Bresse Peronnas 01Over 1.51.24
15:00:00Finnish VeikkausliigaVPS Vaasa – SJKX21.40
15:00:00Finnish VeikkausliigaAC Oulu – HonkaX21.21
16:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Wisla Plock1X1.26
18:30:00Polish EkstraklasaJagiellonia Bialystok – Legia WarsawX21.38
17:00:00Swedish SuperettanDalkurd FF – SkovdeX21.46
15:30:00Finnish YkkonenJäPS – EIFX21.30
10:30:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Sanfrecce Hiroshima1 or 21.35
18:45:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Derry City1X1.20
18:45:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Drogheda United1X1.24
18:45:00Irish Premier LeagueDundalk – Bohemians DublinUnder 3.51.40
19:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – University College Dublin1X1.16
16:00:00Croatian 1. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – HNK GoricaX21.17
11:00:00Danish Division 1Fremad Amager – HB Køge1 or 21.28
16:30:00Danish Division 1Fredericia – LFA NykobingOver 1.51.11
17:00:00Danish Division 1AC Horsens – FC Helsingør1 or 21.30
14:30:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA 1948 – Arda FK1X1.16
17:00:00Bulgarian Pr. LeagueBeroe Stara Zagora – Lokomotiv Plovdiv1 or 21.32
14:30:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – Gaz Metan MediasOver 3.51.89
17:30:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – UTA AradX21.27
18:15:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – UjpestX21.36
18:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Tatran Liptovsky Mikulas1X1.27
17:15:00Finnish CupMPS/Atletico Malmi – VJS21.37
14:30:00Port. Segunda LigaFC Porto B – Benfica Lisbon BUnder 3.51.51
17:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Penafiel1 or 21.29
19:00:00CAF Champions LeagueWydad Casablanca – Petro LuandaOver 1.51.30
16:00:00Polish 1 LigaSkra Czestochowa – Puszcza NiepolomniceX21.35
18:30:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – Arka Gdynia1 or 21.30
16:30:00Austrian 1st DivisionAmstetten – Grazer AKUnder 3.51.65
16:30:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – Floridsdorfer ACX21.41
16:30:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – KSV 19191 or 21.26
16:30:00Austrian 1st DivisionSKN St. Pölten – Wacker InnsbruckOver 1.51.12
16:30:00Austrian 1st DivisionAustria Wien II – Rapid Vienna II1 or 21.27
16:30:00Austrian 1st DivisionDornbirn – Vorwarts SteyrX21.35
16:30:00Austrian 1st DivisionFC Blau-Weiss Linz – FC Liefering1X1.20
16:30:00Austrian 1st DivisionHorn – Austria LustenauX21.18
18:45:00N. Irish PremiershipGlentoran – Larne1 or 21.27
18:30:00Scottish League 1Annan – Edinburgh CityUnder 3.51.35
17:00:00Moroccan Botola ProFUS Rabat – CRS SalmiUnder 3.51.22
15:00:00Algerian Ligue 1Paradou – JS Saoura1 or 21.35
15:00:00Algerian Ligue 1NC Magra – JS KabylieX21.32
16:00:00Estonian MeistriliigaJalgpallikool Tammeka – Parnu JK VaprusOver 1.51.16
18:45:00Irish Division 1Treaty United – Bray Wanderers1 or 21.30
18:45:00Irish Division 1Athlone – Longford TownX21.18
18:45:00Irish Division 1Wexford – Galway UnitedX21.28
18:45:00Irish Division 1Waterford United – Cobh Ramblers11.26
18:15:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – AyacuchoOver 1.51.20
20:30:00Peruvian PrimeraFBC Melgar – ADT de TarmaOver 1.51.29
22:00:00Brazilian Serie BPonte Preta – Novorizontino SPUnder 3.51.15
22:00:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Union La Calera1X1.22
16:15:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faiha – Dhamk1 or 21.30
17:50:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Raed – Al Nassr RiyadhX21.22
14:30:00Jordanian Pro LeagueAl Hussein – AL Sareeh1X1.18
17:00:00Jordanian Pro LeagueAl Faisaly – Al-Jazeera AmmanOver 1.51.39
16:30:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – TSC Backa TopolaX21.32
21:15:00Venezuelan PrimeraCaracas – Mineros de Guayana1X1.22
23:30:00Venezuelan PrimeraDeportivo Tachira – Portuguesa FCUnder 3.51.20
18:00:00Dutch Eredivisie PlayoffsFC Eindhoven – De Graafschap1 or 21.32
11:45:00Singaporean S-LeagueBalestier Central – Albirex Niigata FC21.35
16:30:00Swedish Div. 1 SödraBK Olympic – Torns IF1X1.22
09:30:00Aus. NPL VictoriaSouth Melbourne – Avondale Heights1 or 21.27
09:30:00Aus. NPL VictoriaMelbourne Knights – Port Melbourne SharksX21.30
10:00:00Aus. NPL VictoriaGreen Gully Cavaliers – Dandenong ThunderUnder 3.51.46
10:30:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Dandenong CityOver 1.51.15
09:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Sydney FC YouthX21.25
15:00:00Slovakian 2. LigaNamestovo – FC Rohoznik21.41
15:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – FK HumenneOver 1.51.20
15:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – Slovan Bratislava BOver 1.51.19
15:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – Partizan BardejovOver 3.51.56
15:00:00Slovakian 2. LigaFK Kosice – MSK Zilina BOver 1.51.16
15:00:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – MFK Dubnica1X1.19
15:00:00Slovakian 2. LigaPuchov – Slavoj Trebisov1X1.18
15:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Petrzalka1X1.19
12:00:00Georgian Erovnuli LigaSioni Bolnisi – Samgurali TskaltuboX21.18
13:00:00Georgian Erovnuli LigaLokomotiv Tbilisi – Torpedo KutaisiX21.35
15:00:00Georgian Erovnuli LigaFC Telavi – FC Gagra1 or 21.32
19:15:00Icelandic 1 DeildFjölnir Reykjavik – Thor Akureyri1X1.22
19:15:00Icelandic 1 DeildUMF Selfoss – Grotta1 or 21.23
19:15:00Icelandic 1 DeildKordrengir – Fylkir ReykjavikX21.32
21:35:00Copa ArgentinaRosario Central – Sol de MayoOver 1.51.30
23:35:00Copa ArgentinaGodoy Cruz – Tristan SuarezOver 1.51.24
17:00:00Austrian RegionalligaUnion Vocklamarkt – SC WeizUnder 3.51.46
17:00:00Austrian RegionalligaGleisdorf – Kalsdorf1X1.25
17:00:00Austrian RegionalligaAllerheiligen – Spittal/DrauOver 1.51.21
17:00:00Austrian RegionalligaFirst Vienna – Twl Elektra1X1.20
17:00:00Austrian RegionalligaNeusiedl – Ask-Bsc Bruck/LeithaUnder 3.51.56
17:30:00Austrian RegionalligaFC Marchfeld Donauauen – Admira Wacker II1X1.23
17:30:00Austrian RegionalligaTraiskirchen Fcm – Wiener Viktoria1 or 21.25
17:30:00Austrian RegionalligaSC Wiener Neustadt – SV LeobendorfX21.19
17:30:00Austrian RegionalligaASV Drassburg – SV Stripfing21.37
16:00:00Danish Division 2Kolding – FA 2000Over 1.51.20
16:00:00Lithuanian 1 LygaFK Babrungas – NevezisX21.32
16:00:00Lithuanian 1 LygaFK Atmosphere – FK SilasX21.20
20:00:00Paraguayan SegundaSportivo Trinidense – Sportivo ItenoOver 1.51.26
14:00:00Croatian 2. HNLNK Jarun – RudesX21.17
15:30:00Croatian 2. HNLNK Sesvete – VaraždinX21.28
17:00:00Croatian 2. HNLInter Zapresic – Bijelo Brdo1 or 21.32
16:00:00Latvian 1. LigaRiga FC II – AFA OlaineOver 1.51.11
17:15:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – Yxhults IK1 or 21.28
17:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Forsbacka IK1X1.25
17:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBodens – IFK LuleåUnder 3.51.41
17:30:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – IF Algarna11.24
16:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Kristianstads Dff W.11.32
13:00:00Turkish Lig 3 Group 268 Aksaray Belediyespor – 76 Igdir BelediyesporX21.19
15:30:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – TSG Balingen 1848Over 1.51.23
17:00:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – WiedenbruckUnder 3.51.32
17:00:00German Regionall. BavariaTSV 1860 Rosenheim – TSV BuchbachX21.25
17:00:00German Regionall. BavariaFC Bayern München II – Wacker BurghausenOver 1.51.11
10:00:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – South Adelaide FC11.28
10:45:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Campbelltown CityX21.35
19:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Keflavik W. – Afturelding W.1 or 21.24
19:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.KR Reykjavik W. – Breidablik W.21.02
19:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – Valur Reykjavik W.21.38
19:15:00Icelandic 2 DeildAegir – Vikingur OlafsvikOver 1.51.11
15:00:00Czech MSFLViktoria Otrokovice – FC VratimovOver 1.51.08
17:00:00Czech MSFLHlucin – Velke MeziriciOver 1.51.12
17:30:00Dutch Eredivisie W.Zwolle W. – Heerenveen W.Over 1.51.10
17:30:00Dutch Eredivisie W.Excelsior W. – ADO Den Haag W.21.19
09:45:00Bangladesh Premier LeagueChittagong Abahani – Swadhinata KS11.27
09:45:00Bangladesh Premier LeagueUttar Baridhara – Muktijoddha SKC1 or 21.30
13:00:00Ugandan Premier LeagueSC Villa – Arua Hill SC1X1.19
18:00:00Argentinian Primera W.Lanus W. – Boca Juniors W.21.16
18:45:00Scottish Premiership PlayoffsArbroath – Inverness Caledonian Thistle1 or 21.36
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – MLKS Unia JanikowoOver 1.51.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Olimpia Grudziadz – Pogon Nowe SkalmierzyceOver 1.51.26
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Zawisza Bydgoszcz – KP Starogard Gdanski1X1.20
07:00:00S. Korean K3 LeagueDaejeon Korail – Siheung CitizenUnder 3.51.17
10:00:00S. Korean K3 LeagueChangwon City – Ulsan Citizen FCUnder 3.51.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Carina Gubin1 or 21.28
23:05:00Mexican Primera W.CF Pachuca W. – Monterrey W.X21.18
13:00:00Tanzanian Premier LeagueNamungo FC – Mbeya Kwanza FCUnder 3.51.09
07:00:00Ethiopian Premier LeagueSidama Bunna – Mekelakeya1 or 21.45
10:00:00Ethiopian Premier LeagueHawassa Kenema SC – Addis Ababa City FC1 or 21.35
13:00:00Hungarian NB 1 W.Viktoria Szombathe W. – Soroksar SC W.11.27
22:00:00United States USL League TwoFC Miami City Champions – Nona FCUnder 3.51.32
23:00:00United States USL League TwoKalamazoo FC – Oakland County FCOver 1.51.12
23:30:00United States USL League TwoTormenta 2 – Tennessee SC1X1.24
23:00:00United States USL League OneGreenville Triumph SC – Forward Madison FCUnder 3.51.17
23:15:00Brazilian AmapaenseSantos AP – EC Macapa11.21
19:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1San Sebastian Reyes – Unionistas CFX21.35
17:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Balompedica Linense – Linares1 or 21.32
10:15:00Rome Masters ATPJannik Sinner – Stefanos Tsitsipas21.45
13:00:00Rome Masters ATPDenis Shapovalov – Casper Ruud21.45
18:30:00Rome Masters ATPNovak Djokovic – Felix Auger Aliassime11.17
09:00:00Rome Masters WTAAryna Sabalenka – Amanda Anisimova11.86
12:30:00Rome Masters WTAIga Swiatek – Bianca Vanessa Andreescu11.11
13:45:00Rome Masters WTAOns Jabeur – Maria Sakkari11.52