Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Mai 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Italian Serie ABologna – Parma1X1.15
20:00:00Italian Serie AInter Milan – ChievoOver 2.51.40
20:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Real OviedoUnder 3.51.14
19:45:00Scottish PremiershipSt Mirren – HamiltonUnder 3.51.28
18:00:00Turkish Super LigBesiktas – AlanyasporOver 1.51.14
18:00:00Danish SuperligaBrondby IF – FC Nordsjaelland1 or 21.27
18:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – IFK GoteborgUnder 3.51.37
18:00:00Norwegian EliteserienStrømsgodset IF – Viking FK1X1.28
17:00:00Polish EkstraklasaArka Gdynia – Wisla Krakow1X1.20
16:30:00Finnish YkkonenKTP – EIF1X1.20
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueVitosha Bistritsa – PFC Dunav RuseX21.37
18:30:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – Astra Giurgiu1X1.15
16:30:00Euro Champ. U17Italy U17 – Portugal U17Under 3.51.54
19:00:00Euro Champ. U17Hungary U17 – Spain U1721.45
18:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Hadera – Maccabi Haifa21.48
23:00:00Moroccan GNF IKhouribga – FUS Rabat1 or 21.30
23:00:00Moroccan GNF ICra de Hoceima – Dhj Difaa Hassani JdidiX21.30
23:00:00Moroccan GNF IFAR Rabat – Rapide Oued Zem1X1.17
23:00:00Moroccan GNF IRSB Berkane – Wydad CasablancaX21.30
23:00:00Moroccan GNF IHassania Agadir – Mat Maghrib Association Tetouan1X1.17
23:00:00Moroccan GNF IKawkab Marrakech – Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid1X1.11
21:30:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Deportivo San Martin11.33
14:00:00Italian PrimaveraFiorentina – Palermo1X1.17
19:00:00AFC CupAl Ahed – MalkiyaOver 1.51.26
19:00:00AFC CupAl Suwaiq – AL QadsiaX21.26
17:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Akko – Hapoel Iksal FCOver 1.51.43
17:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Petach-Tikva – FC Rishon Lezion1X1.16
17:00:00Israeli Liga LeumitMaccabi Achi Nazereth – Hapoel Bnei Lod1 or 21.25
17:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Marmorek – Ironi Ramat HasharonUnder 3.51.22
15:00:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – Olimpia Asuncion21.56
22:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Sportivo San Lorenzo1 or 21.31
16:30:00Finnish Kakkonen Group CSC Kufu 98 – Kajaanin Haka11.32
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueSkála ÍF – KlaksvikX21.24
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueVíkingur Gøta – EB/StreymurOver 1.51.12
17:00:00Latvian VirsligaValmiera FK – Riga FCX21.26
13:00:00Armenian First LeagueBanants Yerevan 2 – FC Pyunik Yerevan 21X1.18
14:00:00Armenian First LeagueJunior Sevan – YerevanOver 1.51.11
14:00:00Armenian First LeagueFC Alashkert 2 – Banants Yerevan 31X1.17
14:00:00Armenian First LeagueArarat-Armenia-2 – Lokomotiv Yerevan1 or 21.23
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNewroz FC – Assyriska FFUnder 3.51.72
11:00:00S. Korean WK-League W.Busan Sangmu W. – Changnyeong W.Over 1.51.20
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Fylkir Reykjavik – KR Reykjavik W.1X1.22
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.HK Víkingur W. – Selfoss W.Under 3.51.44
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Keflavik – Breidablik W.21.15
10:00:00Czech Liga U21SK Slavia Praha – Baumit JablonecOver 1.51.07
10:00:00Czech Liga U21Sigma Olomouc – Banik OstravaOver 1.51.08
12:00:00Czech Liga U21Sparta Prague – Bohemians 190511.35
12:00:00Czech Liga U21Mlada Boleslav – FC Hradec KraloveOver 1.51.06
12:00:00Czech Liga U21Fastav Zlin – Fotbal Trinec11.23
12:00:00Czech Liga U211 FK Pribram – FK TepliceUnder 3.52.07
13:00:00Czech Liga U21Ceske Budejovice – Dukla PrahaUnder 3.52.51
22:10:00Argentinian Primera B MetroCA All Boys Santa Rosa – Barracas CentralX21.30
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Lorenskog – Molde II1X1.22
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – Stabaek IIUnder 3.52.16
19:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Årvoll – Krakeroy1 or 21.16
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valerenga IF II – Grei11.28
18:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Mjøndalen II – Lokomotiv Oslo1X1.27
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flekkeroy – Start IIOver 1.51.07
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Brann II – Bergen NordOver 1.51.07
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Rosenborg BK II – KolstadOver 1.51.07
18:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Raufoss II – BrumunddalX21.35
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Honefoss – Ullensaker/Kisa IIOver 1.51.06
16:00:00Nigerian Premier LeagueGombe United FC – Ifeanyiubah FC1X1.12
23:00:00Brazilian Serie DURT MG – BrasilienseX21.35
11:00:00Rome Masters ATPDiego Schwartzman – Yoshihito Nishioka11.38
11:00:00Rome Masters ATPAlexander Zverev – Matteo Berrettini11.52
11:00:00Rome Masters ATPStefanos Tsitsipas – Jannik Sinner11.17
11:00:00Rome Masters ATPDavid Goffin – Stanislas Wawrinka21.52
11:00:00Rome Masters ATPDaniil Medvedev – Nick Kyrgios11.42
11:00:00Rome Masters ATPGrigor Dimitrov – Jan-Lennard Struff11.67