Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaMallorca – Albacete Balompie1X1.23
20:00:00Friendly InternationalsEgypt – TanzaniaOver 2.51.61
23:15:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Ceara CE1 or 21.38
15:00:00Toulon TournamentChile U21 – China U23Over 1.51.15
16:30:00Finnish YkkonenHaka Valkeakoski Am. – MyPa MyllykoskiOver 2.51.37
17:00:00World Cup WomenAustralia W. – Brazil W.1 or 21.30
20:00:00World Cup WomenSouth Africa W. – China W.21.48
16:30:00Friendly Intls. W.Finland W. – Iceland W.1 or 21.28
11:00:00Vietnamese V-LeagueQNK Quang Nam – Binh DuongUnder 3.51.36
13:00:00Vietnamese V-LeagueHa Noi FC – Sai GonOver 1.51.19
16:30:00Finnish Kakkonen Group ASudet – Lahden ReipasX21.32
16:30:00Finnish Kakkonen Group AKlubi 04 – Mipk MikkeliOver 1.51.12
18:00:00Icelandic 1 DeildMagni – NjarovikX21.30
20:15:00Icelandic 1 DeildKeflavik IF – Throttur Reykjavik1X1.18
20:15:00Icelandic 1 DeildFram Reykjavik – Grotta1X1.17
20:15:00Icelandic 1 DeildAfturelding – Haukar Hafnafjordur1 or 21.22
20:15:00Icelandic 1 DeildFjölnir Reykjavik – Vikingur OlafsvikUnder 3.51.42
22:30:00Copa ChileAntofagasta – Barnechea1X1.23
22:30:00Copa ChileUnion La Calera – Deportes Magallanes1X1.18
17:00:00Estonian EsiliigaTartu JK Tammeka II – Tallinna JK Legion21.27
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Kohtla-Järve JK JärveOver 1.51.08
17:00:00Estonian EsiliigaRakvere JK Tarvas – JK Welco Elekter1X1.16
14:00:00Armenian First LeagueArarat-Armenia-2 – Ararat Yerevan 2Over 2.51.25
14:00:00Armenian First LeagueJunior Sevan – Banants Yerevan 3Over 2.51.32
14:00:00Armenian First LeagueBanants Yerevan 2 – Shirak Gyumri 211.31
14:00:00Armenian First LeagueFC Pyunik Yerevan 2 – Gandzasar Kapan 2Over 1.51.11
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – IFK Tidaholm1X1.24
11:00:00Stuttgart ATPMatteo Berrettini – Karen Khachanov21.70
14:00:00Stuttgart ATPAlexander Zverev – Dustin Brown11.30
16:30:00Stuttgart ATPGilles Simon – Felix Auger Aliassime21.57
08:00:00ITF W25 MinskAnastasiya Komardina – Valeriya Strakhova11.41
08:00:00ITF W25 MinskDaria Lodikova – Jaqueline Adina Cristian21.15
08:00:00ITF W25 MinskIryna Shymanovich – Tessah Andrianjafitrimo11.74