Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 13 Aprilie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueTottenham – HuddersfieldOver 2.51.45
15:00:00Eng. Premier LeagueBurnley – Cardiff1X1.24
15:00:00Eng. Premier LeagueFulham – Everton21.75
15:00:00Eng. Premier LeagueSouthampton – WolverhamptonX21.50
15:00:00Eng. Premier LeagueBrighton – Bournemouth1 or 21.35
17:30:00Eng. Premier LeagueManchester United – West HamOver 1.51.16
16:00:00French Ligue 1Marseille – NimesOver 1.51.22
19:00:00French Ligue 1Strasbourg – GuingampUnder 3.51.20
19:00:00French Ligue 1Caen – AngersX21.40
19:00:00French Ligue 1Monaco – Reims1X1.23
14:30:00German BundesligaHannover 96 – Borussia M’gladbach21.65
14:30:00German BundesligaRB Leipzig – Wolfsburg1X1.17
14:30:00German BundesligaStuttgart – Bayer LeverkusenX21.25
14:30:00German BundesligaWerder Bremen – Freiburg1X1.18
17:30:00German BundesligaBorussia Dortmund – Mainz11.30
14:00:00Italian Serie ASPAL – JuventusX21.25
17:00:00Italian Serie ARoma – UdineseOver 1.51.20
19:30:00Italian Serie AMilan – LazioX21.50
12:00:00Spanish Liga PrimeraEspanyol – Alaves1X1.20
15:15:00Spanish Liga PrimeraHuesca – BarcelonaX21.25
17:30:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Celta VigoOver 1.51.30
19:45:00Spanish Liga PrimeraSeville – Betis1X1.20
17:30:00Dutch EredivisieAZ – ADO Den Haag11.29
17:30:00Dutch EredivisieAjax – SBV ExcelsiorOver 2.51.21
19:45:00Dutch EredivisieFortuna Sittard – VVV Venlo1 or 21.30
19:45:00Dutch EredivisieFeyenoord – Heracles11.27
17:00:00Belgian First Division AKfco Beerschot Wilrijk – EupenUnder 3.51.45
17:00:00Belgian First Division AZulte Waregem – Mouscron-Peruwelz1X1.28
19:00:00Belgian First Division AKortrijk – Union Saint-Gilloise1X1.28
19:00:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – Oostende1X1.24
19:00:00Belgian First Division ACercle Brugge – Waasland-Beveren1X1.23
19:30:00Belgian First Division AGent – AntwerpUnder 3.51.43
18:00:00Swiss Super LeagueFC Basel – Grasshopper11.35
18:00:00Swiss Super LeagueLuzern – Neuchatel Xamax1X1.22
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – Hull1X1.28
15:00:00English ChampionshipDerby – BoltonOver 1.51.25
15:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – Preston North End1X1.29
15:00:00English ChampionshipSheffield United – Millwall1X1.17
15:00:00English ChampionshipNottingham Forest – Blackburn1 or 21.37
15:00:00English ChampionshipQPR – SwanseaX21.41
15:00:00English ChampionshipReading – BrentfordX21.38
15:00:00English ChampionshipAston Villa – Bristol City1X1.28
15:00:00English ChampionshipIpswich – BirminghamX21.33
15:00:00English ChampionshipStoke – Rotherham1X1.21
17:30:00English ChampionshipLeeds – Sheffield WednesdayOver 1.51.27
12:00:00German Bundesliga 2Magdeburg – DarmstadtUnder 3.51.27
12:00:00German Bundesliga 2SC Paderborn 07 – DuisburgOver 1.51.13
12:00:00German Bundesliga 2Sandhausen – Dynamo Dresden1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BCrotone – Cremonese1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BLecce – CarpiOver 1.51.27
14:00:00Italian Serie BSalernitana – CittadellaX21.42
17:00:00Italian Serie BVenezia – Foggia1 or 21.38
15:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Extremadura1X1.15
17:00:00Spanish Liga SegundaOsasuna – Deportivo La CorunyaUnder 3.51.22
17:00:00Spanish Liga SegundaAlmeria – Gimnastic Tarragona1X1.17
19:30:00Spanish Liga SegundaCF Rayo Majadahonda – Tenerife1 or 21.35
15:30:00Portuguese Prim. LigaCD Santa Clara – MoreirenseX21.45
18:00:00Portuguese Prim. LigaPortimonense – Porto21.45
20:30:00Portuguese Prim. LigaAves – Sporting Lisbon21.72
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – SV MattersburgOver 1.51.21
16:00:00Austrian BundesligaHartberg – AltachX21.41
16:00:00Austrian BundesligaWacker Innsbruck – Admira WackerUnder 3.51.29
14:00:00Turkish Super LigCaykur Rizespor – Goztepe1X1.29
14:00:00Turkish Super LigKonyaspor – Sivasspor1 or 21.36
17:00:00Turkish Super LigBesiktas – Istanbul Basaksehir1 or 21.32
12:15:00Scottish FA CupHeart of Midlothian – Inverness Caledonian ThistleOver 1.51.28
15:00:00Danish SuperligaVendsyssel – Aalborg BKX21.40
12:30:00Swedish AllsvenskanFalkenbergs FF – Häcken21.63
15:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – IFK Norrkoping FKX21.39
13:00:00Finnish VeikkausliigaInter Turku – SJK1X1.25
13:00:00Finnish VeikkausliigaKPV Kokkola – RovaniemiX21.32
15:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – HJK HelsinkiX21.34
09:30:00Russian Premier LeagueYenisey Krasnoyarsk – FC UfaX21.44
12:00:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – FC OrenburgOver 1.51.36
12:00:00Russian Premier LeagueArsenal Tula – Ural Yekaterinburg1X1.26
17:30:00Russian Premier LeagueAkhmat Grozny – Lokomotiv MoscowX21.34
19:00:00Norwegian EliteserienViking FK – BrannX21.46
14:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – Sigma Olomouc1 or 21.35
14:30:00Czech 1. LigaKarvina – Fastav Zlín1X1.24
14:30:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – 1 FK Pribram1X1.20
17:00:00Czech 1. LigaViktoria Plzen – Banik OstravaOver 1.51.29
17:00:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Wisla KrakowUnder 3.51.45
17:00:00Polish EkstraklasaLech Poznan – Jagiellonia BialystokUnder 3.51.30
17:00:00Polish EkstraklasaZaglebie Sosnowiec – Wisla Plock1 or 21.32
17:00:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – Gornik ZabrzeUnder 3.51.35
17:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Lechia Gdansk1 or 21.38
17:00:00Polish EkstraklasaArka Gdynia – Miedz Legnica1 or 21.35
17:00:00Polish EkstraklasaLegia Warsaw – Pogon Szczecin1X1.23
17:00:00Polish EkstraklasaPiast Gliwice – Korona Kielce1X1.22
15:00:00English League 1Barnsley – Fleetwood1X1.20
15:00:00English League 1Oxford United – AFC WimbledonUnder 3.51.24
15:00:00English League 1Blackpool – Peterborough United1 or 21.35
15:00:00English League 1Gillingham – ShrewsburyX21.45
15:00:00English League 1Accrington – Walsall1 or 21.35
15:00:00English League 1Bristol Rovers – Bradford City1X1.25
15:00:00English League 1Sunderland – Coventry1X1.22
15:00:00English League 1Portsmouth – RochdaleOver 1.51.23
15:00:00English League 1Charlton – LutonX21.35
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – Plymouth Argyle1X1.23
15:00:00English League 1Scunthorpe – Burton AlbionX21.42
15:00:00English League 1Southend United – Wycombe1 or 21.38
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Deportivo TolucaX21.30
14:30:00Norwegian Division 1Sandefjord – Aalesund1 or 21.35
12:30:00Swedish SuperettanMjallby AIF – Vasteras1 or 21.33
15:00:00Swedish SuperettanBrage – HalmstadsX21.36
07:00:00Japanese J-LeagueCerezo Osaka – SapporoUnder 3.51.37
11:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Nagoya Grampus1 or 21.30
18:00:00United States MLSMontreal Impact – Columbus Crew1 or 21.32
20:00:00United States MLSHouston Dynamo – San Jose EarthquakesOver 1.51.15
21:00:00United States MLSSeattle Sounders – Toronto FC1X1.24
22:00:00United States MLSMinnesota United – New York City FC1X1.27
12:00:00Ukrainian Premier LeagueFC Mariupol – Dynamo Kiev21.40
15:00:00Ukrainian Premier LeagueShakhtar Donetsk – Zorya Luhansk11.24
17:30:00Ukrainian Premier LeagueFK Lviv – PFC OleksandriaX21.30
15:30:00Croatian 1. HNLIstra 1961 – Dinamo Zagreb21.27
18:00:00Croatian 1. HNLRijeka – Inter Zapresic11.26
12:00:00German Regionall. NorthHannover 96 II – VfL OldenburgOver 1.51.17
12:30:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – TSV Havelse1X1.20
14:00:00German Regionall. NorthRehden – Lubeck21.57
15:00:00German Regionall. NorthSSV Jeddeloh – Eintracht Norderstedt1 or 21.25
15:00:00English League 2Yeovil – Crawley Town1 or 21.38
15:00:00English League 2Morecambe – Grimsby1 or 21.38
15:00:00English League 2Oldham – Swindon Town1 or 21.35
15:00:00English League 2Northampton Town – MansfieldX21.40
15:00:00English League 2Tranmere – Milton Keynes DonsX21.52
15:00:00English League 2Stevenage – CarlisleX21.45
15:00:00English League 2Lincoln – Cheltenham1X1.18
15:00:00English League 2Forest Green – Macclesfield1X1.18
15:00:00English League 2Exeter – Port Vale1 or 21.40
15:00:00English League 2Cambridge United – Newport1 or 21.38
15:00:00English League 2Bury – Colchester1X1.27
15:00:00English League 2Crewe – Notts County1 or 21.35
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Plovdiv – Cherno More VarnaUnder 3.51.26
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA Sofia – Beroe Stara ZagoraOver 1.51.27
13:30:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – Rudar Velenje1 or 21.25
15:45:00Slovenian 1. SNLMaribor – Domzale1X1.19
15:00:00Scottish ChampionshipRoss County – Partick1X1.17
15:00:00Scottish ChampionshipAlloa – Queen of the SouthX21.38
15:00:00Scottish ChampionshipDunfermline – FalkirkUnder 3.51.25
16:30:00Romanian Liga 1Botosani – AFC HermannstadtUnder 3.51.18
19:30:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – CS Universitatea CraiovaX21.45
16:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – Diosgyori VtkUnder 3.51.31
16:00:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – Ferencvárosi TC21.62
16:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Debreceni VSCUnder 3.51.24
16:00:00Hungarian NB 1Szombathelyi Haladás – MTK Budapest FCUnder 3.51.41
16:00:00Hungarian NB 1Paksi SE – Puskas Akademia1 or 21.35
18:30:00Hungarian NB 1MOL Vidi – Ujpest1X1.25
14:00:00Slovakian Super LigaSered – Dunajska StredaX21.28
14:30:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Zemplin Michalovce1X1.23
16:00:00Slovakian Super LigaTrencin – FC Vion Zlate MoravceOver 1.51.23
16:00:00Slovakian Super LigaZP Sport Podbrezova – Spartak Trnava1 or 21.32
16:00:00Slovakian Super LigaSenica – FC NitraX21.47
15:00:00Cypriot Division 1Doksa Katokopias – Enosis Neon Paralimni1X1.22
16:00:00Cypriot Division 1Alki Oroklini – Pafos FCX21.40
17:00:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – Nea Salamina11.32
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1Union Adarve Barrio del Pilar – Club Rápido de BouzasUnder 3.51.20
19:00:00Spanish Seg. B Gr.1Ponferradina – NavalcarneroOver 1.51.32
19:45:00Spanish Seg. B Gr.1Salmantino – Unionistas CF1 or 21.27
15:30:00Spanish Seg. B Gr.2Amorebieta – IzarraUnder 3.51.18
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Leioa – Arenas Club De Getxo1X1.19
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Athletic Bilbao B – Barakaldo1 or 21.27
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Gernika – MirandesX21.22
18:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – UP Langreo1 or 21.27
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Conquense – Valencia CF MestallaX21.40
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – CD Ebro1X1.15
17:45:00Spanish Seg. B Gr.3Barcelona B – Atlético Levante1X1.16
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3SD Ejea – HerculesX21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – Real Balompedica Linense1 or 21.24
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Granada CF BOver 1.51.42
17:30:00Spanish Seg. B Gr.4Atletico Sanluqueno – Malaga B1X1.16
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Murcia – UCAM Murcia1 or 21.27
13:30:00French Div. 1 W.Metz W. – Paris FC W.X21.40
13:30:00French Div. 1 W.Dijon FCO W. – Fleury 91 W.1 or 21.27
13:30:00French Div. 1 W.Rodez Aveyron W. – Montpellier W.21.18
13:30:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Soyaux W.1 or 21.28
19:45:00French Div. 1 W.Lyon W. – Paris SG W.Over 1.51.30
11:00:00Port. Segunda LigaFamalicao – Academica CoimbraUnder 3.51.22
15:00:00Port. Segunda LigaFC Porto B – Pacos FerreiraX21.26
16:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Vitoria Guimaraes B1X1.25
14:00:00CAF Champions LeagueTP Mazembe – Simba SC11.24
17:00:00CAF Champions LeagueAl-Ahly Cairo – Mamelodi Sundowns11.29
20:00:00CAF Champions LeagueWydad Casablanca – Horoya AC11.34
20:00:00CAF Champions LeagueEsperance Sportive Tunis – ConstantineOver 1.51.48
16:00:00Swiss Challenge LeagueLausanne – WilOver 1.51.27
16:30:00Swiss Challenge LeagueSchaffhausen – Rapperswil-Jona1X1.32
13:00:00German 3. LigaEnergie Cottbus – Kaiserslautern1 or 21.28
13:00:00German 3. Liga1860 Munich – Preussen Munster1X1.20
13:00:00German 3. LigaAalen – Sportfreunde LotteUnder 3.51.21
13:00:00German 3. LigaHansa Rostock – Carl Zeiss JenaOver 1.51.30
13:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – Fortuna CologneOver 1.51.22
13:00:00German 3. LigaEintracht Braunschweig – Sonnenhof Grossaspach1X1.14
15:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – Bytovia Bytow1 or 21.33
16:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.39
16:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Garbarnia Krakow1X1.20
16:00:00Polish 1 LigaOdra Opole – Stomil OlsztynUnder 3.51.36
16:45:00Polish 1 LigaGKS Tychy – LKS LódzX21.32
18:10:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Podbeskidzie Bielsko Biala1 or 21.37
08:35:00Australian A-LeagueMelbourne City – Adelaide United FC1 or 21.32
10:50:00Australian A-LeagueWestern Sydney – Sydney FC YouthX21.27
15:30:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – FC Blau-Weiss Linz1X1.29
16:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Haifa – Hapoel Raanana1 or 21.30
16:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Tel-Aviv – Ironi Kiryat ShmonaUnder 3.51.25
17:00:00Israeli Premier LeagueMS Ashdod – Bnei Sakhnin1X1.19
18:30:00Israeli Premier LeagueBeitar Jerusalem – Maccabi Petach-Tikva1X1.19
15:00:00N. Irish PremiershipDungannon – Institute FC1 or 21.27
15:00:00N. Irish PremiershipGlenavon – Coleraine1X1.23
15:00:00N. Irish PremiershipCliftonville – BallymenaX21.40
15:00:00N. Irish PremiershipArds FC – GlentoranX21.25
15:00:00N. Irish PremiershipLinfield – CrusadersUnder 3.51.42
17:30:00N. Irish PremiershipWarrenpoint Town – Newry City1 or 21.23
15:00:00Scottish League 1Raith – StranraerOver 1.51.17
15:00:00Scottish League 1Forfar – Dumbarton1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1Brechin City FC – Arbroath21.57
15:00:00Scottish League 1East Fife – Montrose1 or 21.28
17:15:00Scottish League 1Airdrieonians – StenhousemuirUnder 3.51.32
15:00:00Scottish League 2Annan – Stirling Albion1X1.19
15:00:00Scottish League 2Berwick – Queens Park FC21.65
15:00:00Scottish League 2Edinburgh City – Clyde1 or 21.30
15:00:00Scottish League 2Cowdenbeath – Elgin CityX21.38
15:00:00Scottish League 2Peterhead – Albion Rovers11.25
21:00:00Ecuadorian Serie AMacara – Mushuc RunaOver 1.51.33
23:15:00Ecuadorian Serie AIndependiente Del Valle – Universidad CatolicaUnder 3.51.25
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Cerro – CA Progreso1 or 21.24
20:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Defensor Sporting1X1.20
23:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Penarol de Montevideo21.64
23:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Liverpool1 or 21.24
14:30:00Welsh Premier LeagueCarmarthen – Llanelli AFCOver 1.51.12
14:30:00Welsh Premier LeagueLlandudno FC – Cardiff Met University21.59
19:30:00Welsh Premier LeagueBarry Town – The New Saints FC21.35
12:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Siarka Tarnobrzeg1X1.19
14:00:00Polish 2 LigaRozwoj Katowice – Olimpia Elblag1 or 21.30
15:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – RKS RadomiakX21.32
15:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – GKS BelchatowX21.38
16:00:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.20
19:15:00Polish 2 LigaEnergetyk Row Rybnik – Skra CzestochowaX21.35
12:30:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – FC Minsk1X1.17
14:30:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – Energetik-BGUUnder 3.51.26
08:30:00Chinese Super LeagueChongqing Lifan – Hebei China Fortune FCX21.50
12:35:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Tianjin Quanjian1X1.30
12:35:00Chinese Super LeagueShenzhen Hongzuan – Jiangsu SuningX21.38
11:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Maardu Linnameeskond1 or 21.23
11:00:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Viljandi JK TulevikOver 3.51.46
14:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – Flora TallinnX21.18
19:30:00Irish Division 1Longford Town – Bray Wanderers1 or 21.32
06:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Machida Zelvia1 or 21.36
06:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Ryukyu1 or 21.32
06:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Montedio Yamagata1 or 21.38
21:30:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – Molinos El PirataOver 1.51.29
08:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Spartak-2 Moscow1X1.15
11:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Luch-Energia Vladivostok1X1.17
11:00:00Russian Division 1FC Tyumen – Avangard KurskX21.35
11:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Fakel VoronezhUnder 3.51.20
11:00:00Russian Division 1Chertanovo – Tom Tomsk1 or 21.32
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Rotor Volgograd1X1.18
13:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Shinnik YaroslavlX21.30
13:30:00Russian Division 1FC Tambov – FC SochiUnder 3.51.21
15:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Zenit-2 St. PetersburgOver 1.51.42
15:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – FC Khimki1 or 21.35
06:00:00S. Korean K-LeagueJeju United – Jeonbuk Hyundai MotorsX21.25
08:00:00S. Korean K-LeagueGyeongnam – Sangju Sangmu Phoenix1 or 21.35
08:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Pohang SteelersX21.48
17:30:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – Union EspanolaX21.47
20:30:00Chilean PrimeraColo Colo – O’Higgins1X1.21
23:00:00Chilean PrimeraAudax Italiano – Coquimbo UnidoX21.43
15:00:00Icelandic CupAugnablik Kopavogur – Árborg1 or 21.24
09:15:00Czech 2. LigaBaník Sokolov – TrinecUnder 3.51.35
12:00:00Czech 2. LigaFK Pardubice – Viktoria Zizkov1X1.18
12:00:00Turkish Lig 1Hatayspor – Afjet AfyonsporOver 1.51.28
17:30:00Turkish Lig 1Denizlispor – Boluspor1X1.15
17:30:00Turkish Lig 1Eskisehirspor – Elazigspor1X1.15
16:20:00Qatari Stars LeagueAl Shahaniya – Al Gharafa1 or 21.25
16:20:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Umm Salal11.24
16:20:00Qatari Stars LeagueAl Arabi – Al-Duhail SC21.67
18:30:00Qatari Stars LeagueAl Rayyan – Qatar SC1X1.16
18:30:00Qatari Stars LeagueAl Sailiya – Al-Kharaityat1X1.19
18:30:00Qatari Stars LeagueAl Ahli Doha SC – Al Khor1 or 21.22
14:00:00S. African Pr. LeagueBlack Leopards – Kaizer ChiefsX21.25
14:00:00S. African Pr. LeagueHighlands Park – Maritzburg United1X1.22
19:15:00S. African Pr. LeagueSupersport United – Polokwane City1 or 21.40
19:15:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Free State StarsOver 1.51.40
14:50:00UAE Premier LeagueIttihad Kalba – Al Jazira21.40
14:55:00UAE Premier LeagueAl Ain – Ajman1X1.22
16:50:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Nasr Riyadh – Al Ittihad Jeddah1X1.27
12:35:00English National LeagueSalford City – MaidenheadOver 1.51.25
15:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Havant & Waterlooville11.33
15:00:00English National LeagueChesterfield – Maidstone UnitedOver 1.51.31
15:00:00English National LeagueSutton – Leyton OrientX21.24
15:00:00English National LeagueHarrogate Town – Boreham Wood1X1.14
15:00:00English National LeagueBraintree – AFC Fylde21.57
15:00:00English National LeagueBarnet – WrexhamX21.28
15:00:00English National LeagueEastleigh FC – Gateshead1X1.22
15:00:00English National LeagueHalifax – Bromley1 or 21.30
15:00:00English National LeagueEbbsfleet – Dagenham and Redbridge1X1.14
15:00:00English National LeagueAldershot – Hartlepool United1 or 21.28
15:00:00English National LeagueBarrow – DoverUnder 3.51.28
15:00:00Jordanian Pro LeagueShabab Al-Ordon – Al Ahli Amman1X1.18
17:30:00Jordanian Pro LeagueAl Hussein – Al Faisaly21.54
19:30:00Argentinian Primera B NacionalCA Los Andes – Chacarita JuniorsUnder 3.51.11
20:00:00Argentinian Primera B NacionalFerro Carril Oeste – CA Brown De Adrogue1 or 21.27
20:00:00Argentinian Primera B NacionalOlimpo – Independiente Rivadavia1 or 21.25
21:05:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – Club Atletico Temperley1 or 21.25
20:00:00Colombian Primera ARionegro Águilas – Union MagdalenaX21.68
22:00:00Colombian Primera AOnce Caldas – Jaguares De CordobaOver 1.51.45
22:15:00Paraguayan PrimeraOlimpia Asuncion – Sol de AmericaOver 1.51.19
15:00:00Bosnian Premijer LigaZvijezda 09 – Mladost Doboj KakanjX21.40
15:30:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – Radnik Bijeljina1 or 21.32
15:30:00Bosnian Premijer LigaFK Krupa – Celik ZenicaX21.30
15:30:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Zeljeznicar1X1.22
17:00:00Serbian Super LigaFK Mladost Lucani – Napredak1X1.11
17:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – FK Backa BP1X1.13
17:00:00Serbian Super LigaRed Star Belgrade – Radnicki NisOver 1.51.18
18:00:00Serbian Super LigaVozdovac – ZemunOver 1.51.30
18:00:00Serbian Super LigaVojvodina – Proleter Novi Sad1X1.14
18:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – Dinamo Vranje1X1.12
18:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Cukaricki1X1.12
20:30:00Venezuelan PrimeraAnzoategui – Monagas SCX21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Trujillanos FC1 or 21.24
21:00:00Venezuelan PrimeraLALA FC – Academia Puerto Cabello1 or 21.24
10:30:00Singaporean S-LeagueWarriors – Albirex Niigata FC21.39
10:30:00Singaporean S-LeagueBalestier Central – DPMMX21.25
11:00:00Vietnamese V-LeagueHoang Anh Gia Lai – Than Quang Ninh1 or 21.25
13:00:00Vietnamese V-LeagueViettel – Nam DinhUnder 3.51.40
09:00:00Romanian Liga 2CS Aerostar Bacau – CS Juventus Bucuresti1 or 21.25
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – FC Clinceni21.65
10:00:00Romanian Liga 2Balotesti – CS Sportul Snagov21.54
12:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – Farul Constanta11.34
15:00:00Ukrainian Persha LigaKolos Kovalivka – Rukh Vynnyky11.36
15:00:00Ukrainian Persha LigaPrykarpattya – Girnik Sport1X1.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Moss1X1.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund IK – Bryne1X1.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Sola – Kvik HaldenX21.47
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nardo – Vidar1 or 21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Arendal – Stjørdals-Blink1X1.19
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Byaasen Toppfotball – BrattvågX21.38
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – GrorudX21.31
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – Floro1 or 21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – ElverumX21.40
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Alta – Mjolner1X1.23
15:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Carlstad United1 or 21.27
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Karlstad BKX21.33
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Nyköpings BIS1 or 21.29
12:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Utsiktens1 or 21.29
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Ljungskile SKX21.28
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Eskilsminne IFX21.38
14:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Kristianstad11.31
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Assyriska IK1X1.23
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Torns IF1 or 21.33
11:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – FK Riteriai1 or 21.25
15:30:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – Zalgiris VilniusX21.27
06:15:00Aus. NPL VictoriaAvondale Heights – Dandenong Thunder11.22
09:00:00Aus. NPL VictoriaHeidelberg United – Bentleigh Greens1 or 21.25
09:00:00Aus. NPL VictoriaPort Melbourne Sharks – Oakleigh CannonsUnder 3.51.46
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Manly United1 or 21.25
10:00:00Aus. NPL NSWSydney FC Youth – Blacktown City FCX21.27
10:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Sydney United1 or 21.27
23:00:00Mexican Liga AscensoPotros Uaem – AtlanteX21.34
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiZira – FK SumgayitUnder 3.51.16
15:30:00Azerbaijani Premyer LiqasiQarabag – SabahOver 1.51.33
13:00:00Moldovan Div. 1Dinamo Auto – SperantaX21.30
15:00:00Montenegrin 1. CFLGrbalj Radonovici – OFK PetrovacUnder 3.51.16
15:00:00Montenegrin 1. CFLFK Sutjeska – FK LovcenOver 1.51.34
15:00:00Montenegrin 1. CFLMornar Bar – Buducnost Podgorica21.23
15:00:00Montenegrin 1. CFLZeta Golubovci – Rudar Pljevlja1X1.15
15:00:00Montenegrin 1. CFLOFK Titograd – FK Iskra DanilovgradUnder 3.51.16
15:00:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – MFK SkalicaX21.35
15:00:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – Odeva Lipany1X1.18
15:00:00Slovakian 2. LigaInter Bratislava – 1. FC Tatran Prešov1X1.20
15:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – FK Poprad1 or 21.27
15:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – Petrzalka1X1.19
15:00:00Maltese Pr. LeagueTarxien Rainbows – Pieta Hotspurs1X1.22
17:00:00Maltese Pr. LeagueBirkirkara FC – Mosta FC1X1.13
12:15:00Uzbek PFLDinamo Samarqand – Sogdiyona Jizzax1X1.21
14:30:00Iranian Pro LeaguePeykan – Zob AhanX21.34
15:30:00Iranian Pro LeaguePersepolis – SaiPa KaradjOver 1.51.45
20:00:00Bolivian Profesional LigaSport Boys Warnes – Real PotosiOver 1.51.12
14:00:00Italian Serie DMonterosi FC – SC Castiadas11.34
14:00:00Italian Serie DMontebelluna – Trento Calcio 19211X1.23
14:00:00Italian Serie DCampodarsego – Belluno1X1.17
15:00:00Italian Serie DBorgaro – US InverunoX21.27
14:00:00Malaysian Super LeagueFelda United – Kuala Lumpur1X1.23
14:00:00Malaysian Super LeaguePKNP FC – Melaka1 or 21.25
14:00:00Malaysian Super LeagueMISC-MIFA – Johor Darul21.51
06:00:00Aus. NPL ACTBelconnen United – Riverina Rhinos FCOver 2.51.21
15:00:00Austrian RegionalligaGleisdorf – Liebherr GAKX21.38
15:00:00Austrian RegionalligaDornbirn – Altach IIOver 1.51.13
15:00:00Austrian RegionalligaFC Anif / Salzburg II – FC Pinzgau SaalfeldenOver 2.51.23
20:00:00Chilean Primera BDeportes Temuco – Barnechea1X1.14
20:00:00Chilean Primera BUnion San Felipe – MelipillaX21.32
21:00:00Chilean Primera BSantiago Morning – CD Santa Cruz1X1.13
22:00:00Chilean Primera BRangers Talca – Puerto MonttUnder 3.51.20
08:30:00Chinese League 1Nei Mongol Zhongyou – Shaanxi Changan Athletic1 or 21.25
08:30:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Liaoning HongyunX21.18
08:30:00Chinese League 1Qingdao Hainiu – Guizhou Zhicheng1 or 21.25
08:30:00Chinese League 1Shanghai Shenxin – Guangdong Southern TigersX21.38
08:30:00Chinese League 1Heilongjiang Lava Spring – Nantong Zhiyun1X1.22
08:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Shijiazhuang Ever Bright1 or 21.25
09:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – 1 FK Pribram1 or 21.22
10:00:00Czech Liga U19Sigma Olomouc – FK PardubiceOver 1.51.17
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Mlada BoleslavOver 1.51.26
10:00:00Czech Liga U19Karvina – FC Zbrojovka BrnoX21.35
10:00:00Czech Liga U19Vysocina Jihlava – Dukla PrahaOver 1.51.12
12:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – AC Sparta PrahaX21.23
12:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – SK Slavia PrahaX21.42
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – FC Elva11.28
11:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka IIOver 1.51.14
20:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – CSD Municipal1 or 21.24
09:00:00Russian Youth LeagueZenit St Petersburg Youth – Anzhi Makhachkala YouthOver 2.51.34
12:00:00Russian Youth LeagueFK Rostov Youth – Spartak Moscow YouthX21.28
14:00:00Russian Youth LeagueDinamo Moscow Youth – FK Krasnodar Youth1 or 21.24
05:00:00S. Korean K-League ChallengeAsan Mugunghwa FC – Busan I ParkX21.34
07:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Jeonnam DragonsX21.45
07:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Ansan GreenersX21.45
15:30:00Croatian 2. HNLSolin – Radnik Sesvete1X1.16
15:30:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – Kustosija1X1.22
15:30:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – Bijelo Brdo11.28
13:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Røa IL W.1X1.30
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Kolbotn W.X21.42
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Arna-Bjørnar W.Over 2.51.42
14:00:00Norwegian Toppserien W.Vålerenga W. – Fart W.Over 2.51.35
14:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Stabaek W.Over 1.51.14
13:00:00German BayernligaRain/Lech – FC UnterföhringOver 1.51.14
13:30:00German BayernligaNeumarkt – Tsv AbtswindX21.22
14:00:00German BayernligaSpVgg Jahn Forchheim – Atsv 1898 Erlangen1 or 21.24
14:00:00German BayernligaSpVgg Ansbach – SpVgg Bayern Hof1 or 21.23
14:00:00German BayernligaTUS Holzkirchen – FC Ismaning21.48
14:00:00German BayernligaDJK Vilzing – 1860 Munich II1X1.27
14:00:00German BayernligaSV Kirschanschoering – TSV 1874 KotternUnder 3.51.54
14:30:00German BayernligaTSV Nordlingen – 1865 DachauX21.40
15:00:00German Bayernliga1. FC Sonthofen – PullachX21.40
15:00:00German Bayernliga1 FC Sand – Eltersdorf21.43
15:00:00German BayernligaFSV Erlangen-Bruck – TSV Aubstadt21.40
15:00:00German BayernligaGrossbardorf – Würzburger1 or 21.23
12:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Vargarda IK1X1.19
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – IK Gauthiod21.51
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Lidköpings1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Örebro Syrianska IF1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Stenungsunds IFX21.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Nordvarmland FF1 or 21.22
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Taby FKUnder 3.51.62
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Gamla Upsala SKOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – Enköpings SKUnder 3.51.54
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Kungsangens IF11.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – Kvarnsvedens IKUnder 3.51.67
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Sundbyberg1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – IFK TimråUnder 3.51.71
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Piteå IF21.19
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Anundsjö IFOver 1.51.09
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Skellefteå FFX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Kramfors-Alliansen1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – YtterhogdalsX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – Newroz FC21.55
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – Motala21.51
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Haninge – Värmbols FC11.23
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandArameiska-Syrianska – Assyriska FFX21.42
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – FC Stockholm InternazionaleX21.35
11:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – Angelholms FFUnder 3.51.59
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – Assyriska BKOver 1.51.13
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – KSF Prespa BirlikX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – RosengardX21.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Vinbergs IF1 or 21.20
14:00:00Swedish DamallsvenskanKungsbacka Dff – Göteborg FC W.21.17
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – Adana Demirspor1X1.20
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – SamsunsporX21.17
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFethiyespor – Etimesgut BelediyesporX21.38
13:00:00Turkish Lig 3 Group 1Silivrispor – Gebzespor1 or 21.27
13:00:00Turkish Lig 3 Group 2Alibeyköyspor – BergamaOver 1.51.24
15:00:00English Isthmian PremierBognor Regis Town – HarlowOver 1.51.15
15:00:00English Isthmian PremierBurgess Hill Town – Brightlingsea Regent1 or 21.24
15:00:00English Isthmian PremierBishop’s Stortford – Worthing FC1 or 21.24
15:00:00English Isthmian PremierHornchurch – WhitehawkUnder 3.51.39
15:00:00English Isthmian PremierLeatherhead – LewesUnder 3.51.38
15:00:00English Isthmian PremierTonbridge Angels – Dorking Wanderers1 or 21.25
15:00:00English Isthmian PremierMargate FC – Potters Bar Town FC1 or 21.25
15:00:00English Isthmian PremierMerstham – Folkestone Invicta1 or 21.24
15:00:00English Isthmian PremierEnfield Town – Carshalton Athletic1 or 21.24
15:00:00English Isthmian PremierCorinthian Casuals – Wingate & Finchley1 or 21.25
15:00:00English Isthmian PremierHaringey Borough – KingstonianOver 1.51.19
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Rockingham City FC1X1.20
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Inglewood United1X1.28
08:00:00Aus. NPL WesternStirling Lions – Perth Glory FC Youth21.36
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Floreat Athena1X1.23
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – BalcattaX21.27
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Bayswater CityX21.32
15:00:00Eng. National NorthSouthport – Hereford1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthStockport – Blyth SpartansOver 1.51.17
15:00:00Eng. National NorthFC United of Manchester – Kidderminster HarriersX21.24
15:00:00Eng. National NorthChester – York City1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthGuiseley – Ashton Utd1X1.23
15:00:00Eng. National NorthLeamington – Alfreton Town FC1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthAltrincham – ChorleyX21.38
15:00:00Eng. National NorthSpennymoor Town – BrackleyX21.35
15:00:00Eng. National NorthBoston United – DarlingtonUnder 3.51.50
15:00:00Eng. National NorthBradford Park – Nuneaton Town FC11.32
15:00:00Eng. National NorthTelford – Curzon Ashton FC1X1.16
15:00:00Eng. National SouthSlough Town – Welling UnitedX21.35
15:00:00Eng. National SouthDulwich Hamlet – Hungerford Town FC1X1.23
15:00:00Eng. National SouthBath City – St Albans City1X1.24
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Woking1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthEast Thurrock United – Weston-Super-Mare1X1.24
15:00:00Eng. National SouthDartford – Chippenham Town1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthTorquay – Eastbourne11.27
15:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – Wealdstone FCX21.30
15:00:00Eng. National SouthConcord Rangers – Oxford CityUnder 3.51.49
15:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – Truro City1X1.27
15:00:00Eng. National SouthGloucester City – BillericayX21.40
12:30:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – Budissa Bautzen11.32
12:30:00German Regionall. NortheastAltglienicke – Union Fürstenwalde1X1.25
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – BabelsbergX21.35
12:30:00German Regionall. NortheastHertha Berlin II – Germania Halberstadt1X1.24
13:00:00German Regionall. SouthwestElversberg – SaarbruckenX21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – Freiburg IIX21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestKickers Offenbach – Waldhof MannheimX21.30
13:00:00German Regionall. SouthwestWormatia Worms – TSV SteinbachX21.32
13:00:00German Regionall. SouthwestFC 08 Homburg-Saar – Eintracht StadtallendorfOver 1.51.22
13:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – TSG Balingen 18481 or 21.30
13:00:00German Regionall. SouthwestUlm 1846 – SC Hessen Dreieich11.30
13:00:00German Regionall. WestHerkenrath – Viktoria Köln21.18
13:00:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Fortuna Düsseldorf II1X1.16
13:00:00German Regionall. West1. FC Kaan-Marienborn – Oberhausen21.53
13:00:00German Regionall. WestRot-Weiss Essen – Borussia Dortmund II1 or 21.30
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – WiedenbruckX21.42
13:00:00German Regionall. WestCologne II – Wattenscheid 091X1.24
13:00:00German Regionall. WestBonner – SV 19 Straelen1X1.20
13:00:00German Regionall. BavariaFV Illertissen – Viktoria Aschaffenburg1X1.23
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – VfR GarchingX21.38
13:00:00German Regionall. BavariaNuremburg II – BayreuthUnder 3.51.46
13:00:00German Regionall. BavariaWacker Burghausen – SV Heimstetten1X1.25
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – Schweinfurt 05X21.35
13:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – Memmingen1X1.18
13:00:00German Regionall. BavariaFC Pipinsried – FC Augsburg II1 or 21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Campbelltown City21.45
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – South Adelaide FC11.23
08:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Adelaide Blue EaglesX21.38
08:30:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Adelaide City21.50
10:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide Raiders1X1.22
11:00:00Russian Division 2 CenterZorkiy Krasnogorsk – Metallurg LipetskX21.40
11:00:00Russian Division 2 CenterKhimki-M – FC RyazanX21.23
12:00:00Russian Division 2 CenterRotor Volgograd II – Dynamo BryanskX21.20
12:00:00Russian Division 2 CenterFC Kaluga – Torpedo Moscow21.58
14:00:00Russian Division 2 CenterSalyut Belgorod – Sokol SaratovX21.18
14:00:00Russian Division 2 CenterStrogino – Kvant Obninsk1 or 21.30
15:00:00Russian Division 2 CenterSaturn Ramenskoye – Khimik NovomoskovskX21.30
11:00:00Russian Division 2 WestVeles – Tekstilshik Ivanovo1 or 21.30
13:00:00Russian Division 2 WestLeningradets – Luki-Energia Velikiye Luki1X1.17
13:00:00Russian Division 2 WestFC Pskov-747 – Znamya Truda1 or 21.27
14:00:00Russian Division 2 WestTorpedo Vladimir – FC Dolgoprudny1 or 21.30
15:00:00Russian Division 2 WestLokomotiv-Kazanka – FC Murom1X1.19
06:00:00Japanese J-League 3FC Tokyo – Vanraure HachnoheX21.24
06:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Roasso KumamotoX21.38
10:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Azul Claro Numazu1 or 21.32
17:05:00Argentinian Primera B MetroColegiales – Comunicaciones1X1.10
19:30:00Argentinian Primera B MetroClub Atletico Fenix – Deportivo RiestraX21.25
19:30:00Argentinian Primera B MetroSacachispas FC – Deportivo Español1X1.10
19:30:00Argentinian Primera B MetroDefensores Unidos – Tristan Suarez1 or 21.32
19:35:00Argentinian Primera B MetroCA All Boys Santa Rosa – CA AcassusoX21.32
10:00:00Spanish Liga Primera W.Fundacion Albacete W. – Athletic Bilbao W.X21.20
10:00:00Spanish Liga Primera W.Rayo Vallecano W. – Espanyol W.1 or 21.25
12:00:00Spanish Liga Primera W.Real Betis W. – Sevilla W.1X1.23
20:00:00Colombian Primera BBogota FC – Real Santander1 or 21.25
20:30:00Colombian Primera BFortaleza FC – Tigres FCUnder 3.51.35
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Hässleholms IF1 or 21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – Räppe GOIF1 or 21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – Dalstorps IFUnder 3.51.56
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Älmeboda/Linneryd1X1.14
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – IFK BergaX21.28
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – FK KarlskronaX21.32
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – Osterlen FF1X1.20
08:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Peninsula Power21.05
09:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Brisbane Roar Youth1 or 21.20
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – Queensland Lions21.10
05:30:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – South Hobart21.03
13:30:00Italian Serie C Girone AJuventus U23 – Olbia 19051 or 21.35
13:30:00Italian Serie C Girone AAlbissola – Robur SienaX21.20
13:30:00Italian Serie C Girone AArzachena – PisaX21.22
13:30:00Italian Serie C Girone ACarrarese – Gozzano1X1.16
15:30:00Italian Serie C Girone APro Patria – Virtus EntellaX21.27
15:30:00Italian Serie C Girone APiacenza – Cuneo1X1.17
15:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Lucchese1X1.19
19:30:00Italian Serie C Girone ANovara – US Alessandria Calcio1 or 21.28
19:30:00Italian Serie C Girone APontedera – PistoieseUnder 3.51.20
19:00:00Ivory Coast Ligue 1Racing Club Dabidjan – Lys Sassandra1X1.15
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – SpjelkavikX21.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – KrakeroyUnder 3.51.81
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – Eidsvold Turn21.34
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ullern IF – Lokomotiv Oslo1X1.27
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – Halsen IF1X1.32
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Frigg Oslo FK – Ørn-Horten FK1 or 21.19
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – LynX21.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Drobak-Frogn – IF ReadyX21.18
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – IL Brodd1X1.27
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flint – Mandalskameratene11.28
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flekkeroy – Staal JørpelandOver 1.51.06
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Os – Stord1X1.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – FjøraOver 1.51.06
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4SK Djerv 1919 – FyllingsdalenX21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Valdres – Bergen Nord1X1.30
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – FK Gjovik-Lyn1 or 21.18
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Strindheim – Brumunddal1 or 21.17
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Nybergsund IL-TrysilUnder 3.51.95
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – Harstad1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Melbo – Gjelleråsen1 or 21.17
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Lillestrøm SK II – Leknes FK1X1.27
19:00:00Brazilian Paulista A2Santo Andre SP – EC Agua Santa SPX21.30
23:00:00Brazilian Paulista A2Inter De Limeira SP – XV de Piracicaba1 or 21.25
10:00:00Turkish Super Lig U21Caykur Rizespor U21 – Göztepe U211 or 21.27
11:00:00Turkish Super Lig U21Konyaspor U21 – Sivasspor U2111.29
11:00:00Finnish Naisten LiigaTPS W. – Kuopion Palloseura W.Under 3.51.48
14:00:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – Åland United W.21.25
16:30:00Finnish Naisten LiigaHJK Helsinki W. – IK Myran W.Over 3.51.69
22:45:00El Salvador PrimeraCD Aguila – CD SonsonateOver 1.51.34
11:00:00Turkish Lig 1 U21Eskisehirspor U21 – Elazigspor U211X1.25
11:00:00Turkish Lig 1 U21Denizlispor U21 – Boluspor U211 or 21.27
19:00:00Brazilian Paulista A3Desportivo Brasil SP – Comercial SPUnder 3.51.21
21:00:00Brazilian Paulista A3Capivariano SP – Monte Azul SPOver 1.51.31
22:00:00Brazilian Paulista A3Velo Clube SP – GO Audax SP1X1.11
22:00:00Brazilian Paulista A3Noroeste SP – Barretos SPUnder 3.51.30
19:00:00United States USLOttawa Fury FC – Loudoun United1X1.15
05:30:00Aus. NPL Northern NSWValentine FC – Lambton Jaffas FC21.34
09:30:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Lake Macquarie CityOver 1.51.11
10:30:00Aus. NPL Northern NSWEdgeworth FC – Adamstown Rosebud FC11.24
14:30:00Czech MSFLVyskov – Viktoria Otrokovice11.22
14:30:00Czech MSFLHlucin – Odra Petrkovice1 or 21.24
14:30:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – FK HodoninUnder 3.51.73
14:30:00Czech MSFLRymarov – Uhersky BrodUnder 3.51.73
09:15:00Czech CFLPrevysov – Pisek1X1.22
09:30:00Czech CFLKraluv Dvur – ZapyX21.22
16:00:00Czech CFLSlovan Velvary – LitomerickoUnder 3.51.27
16:00:00Czech CFLDomazlice – Loko Vltavin1 or 21.20
16:00:00Czech CFLDobrovice – VysehradX21.19
14:50:00UAE Division 1Al Thaid – Masfoot Sports Club1X1.18
14:50:00UAE Division 1Al-Khaleej Khor Fakkan – Hatta1 or 21.24
14:00:00Lebanese Premier LeagueNejmeh – Chabab GhaziehOver 1.51.23
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – ARC OleirosOver 1.51.27
13:15:00Malaysian Premier LeagueSabah – Uitm FC1X1.25
14:00:00Malaysian Premier LeagueUKM FC – Selangor United1 or 21.27
14:00:00Malaysian Premier LeagueTerengganu II – SarawakUnder 3.51.41
09:30:00Vietnamese V-League 2Dong Thap – Xm Fico Tay Ninh1X1.15
10:30:00Vietnamese V-League 2Binh Phuoc – Phu Dong1X1.24
20:00:00Brazilian BrasilienseGama – Brasiliense1 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – Stal Rzeszow21.40
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Czarni Polaniec – Motor Lublin21.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sola Oswiecim – Podhale Nowy Targ21.36
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Hutnik Krakow SSA – Stal Krasnik1X1.22
08:00:00Chinese League 2Jiangxi Liansheng FC – Hunan XiangtaoOver 1.51.30
08:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Fujian TianxinX21.35
08:00:00Chinese League 2Hangzhou Wuyue Qiantang – Lhasa Chengtou1 or 21.25
08:00:00Chinese League 2Baoding Rongda – Shenyang City FCX21.27
08:00:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Xian Daxing ChongdeOver 1.51.26
08:00:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Yanbian Beiguo1X1.25
08:30:00Chinese League 2Yunnan Kunlu – KunshanX21.22
08:30:00Chinese League 2Beijing Ligong – Hebei JingyingX21.28
08:30:00Chinese League 2Jilin Baijia – Qingdao Jonoon21.56
08:30:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Chengdu Better CityX21.38
09:00:00Chinese League 2Zibo Cuju – Dalian ChanjoyOver 1.51.19
12:30:00Chinese League 2Suzhou Jinfu – Guangxi BaoyunOver 1.51.19
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Elk – LKS 1926 LomzaOver 1.51.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Olimpia Zambrow1X1.17
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Bron RadomOver 1.51.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Polonia Warszawa1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Swit Nowy Dwor MazowieckiUnder 3.51.46
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Victoria Sulejówek – MLKS Znicz Biala PiskaX21.35
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Pogon Szczecin II1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Chemik Bydgoszcz11.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Gwardia Koszalin1X1.16
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Gwarek Tarnowskie GóryUnder 3.51.41
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Warta Gorzów WielkopolskiUnder 3.51.42
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Polkowice – GKS Pniowek 741X1.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Radzionkow – Rekord Bielsko Biala1 or 21.24
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Dzierzoniów – Stilon Gorzow1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Ruch Zdzieszowice1 or 21.24
16:00:00Indian Super CupFC Goa – Chennaiyin FCOver 1.51.18
11:00:00Portuguese League U23Vitoria de Guimaraes U23 – Vitoria Setubal U231 or 21.25
11:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – Estoril Praia U231 or 21.27
16:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – Feirense U231 or 21.23
19:30:00Argentinian Superliga CupSan Martin-San Juan – Talleres de CórdobaX21.35
21:45:00Argentinian Superliga CupBelgrano – Atletico LanusX21.35
19:30:00Houston ATPSam Querrey – Christian Garin11.77
12:00:00Marrakech ATPGilles Simon – Pablo Andujar11.80
13:00:00Marrakech ATPBenoit Paire – Jo-Wilfried Tsonga21.38
08:00:00ITF W60 IstanbulAnkita Raina – Cagla Buyukakcay21.80
08:00:00ITF W60 IstanbulJana Cepelova – Valentini Grammatikopoulou11.40
08:00:00ITF W60 IstanbulGreet Minnen – Marie Bouzkova21.69