Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 Septembrie 2020

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueFulham – Arsenal21.56
15:00:00Eng. Premier LeagueCrystal Palace – SouthamptonX21.35
17:30:00Eng. Premier LeagueLiverpool – Leeds11.31
20:00:00Eng. Premier LeagueWest Ham – NewcastleUnder 3.51.34
16:00:00French Ligue 1Montpellier – NiceUnder 3.51.26
20:00:00French Ligue 1Saint-Etienne – StrasbourgUnder 3.51.22
15:00:00Spanish Liga PrimeraEibar – Celta Vigo1 or 21.38
17:30:00Spanish Liga PrimeraGranada – Athletic BilbaoX21.42
20:00:00Spanish Liga PrimeraCádiz – OsasunaX21.42
14:00:00French Ligue 2Guingamp – Le HavreUnder 3.51.20
18:00:00French Ligue 2Auxerre – Clermont Foot1 or 21.42
18:00:00French Ligue 2Valenciennes – ChateaurouxUnder 3.51.24
18:00:00French Ligue 2Rodez Aveyron – CaenX21.42
18:00:00French Ligue 2Troyes – Pau1X1.20
18:00:00French Ligue 2Amiens – Paris FC1 or 21.39
18:00:00French Ligue 2Ajaccio – DunkerqueUnder 3.51.18
18:00:00French Ligue 2Niort – NancyX21.47
18:00:00French Ligue 2FC Chambly Oise – Grenoble Foot 38X21.37
17:45:00Dutch EredivisieHeerenveen – Willem II1 or 21.32
19:00:00Dutch EredivisieZwolle – FeyenoordX21.23
20:00:00Dutch EredivisieTwente – Fortuna Sittard1X1.27
15:15:00Belgian First Division AKV Mechelen – Oostende1X1.27
17:30:00Belgian First Division AOud-Heverlee Leuven – Standard Liege21.65
19:45:00Belgian First Division AClub Brugge – Waasland-BeverenOver 2.51.41
12:30:00English ChampionshipWycombe – RotherhamX21.44
12:30:00English ChampionshipBirmingham – BrentfordX21.23
15:00:00English ChampionshipDerby – ReadingUnder 3.51.34
15:00:00English ChampionshipBournemouth – BlackburnUnder 3.51.33
15:00:00English ChampionshipQPR – Nottingham ForestX21.43
15:00:00English ChampionshipBarnsley – LutonUnder 3.51.32
15:00:00English ChampionshipCardiff – Sheffield WednesdayUnder 3.51.25
15:00:00English ChampionshipPreston North End – Swansea1 or 21.38
15:00:00English ChampionshipMillwall – Stoke1 or 21.41
15:00:00English ChampionshipBristol City – CoventryUnder 3.51.30
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – Norwich CityX21.34
15:00:00Spanish Liga SegundaPonferradina – CD Castellon1 or 21.42
17:15:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – UD LogronesUnder 3.51.18
17:15:00Spanish Liga SegundaLeganes – Las Palmas1X1.22
20:00:00Spanish Liga SegundaEspanyol – Albacete Balompie1X1.15
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Hamilton1X1.18
15:00:00Scottish PremiershipAberdeen – Kilmarnock1X1.24
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – HibernianX21.22
15:00:00Scottish PremiershipRangers – Dundee UnitedOver 2.51.51
15:00:00Scottish PremiershipRoss County – Celtic21.17
15:00:00Scottish PremiershipMotherwell – St Johnstone1 or 21.38
16:00:00Austrian BundesligaAltach – HartbergUnder 3.51.54
15:00:00Turkish Super LigFatih Karagümrük – MalatyasporX21.47
15:00:00Turkish Super LigSivasspor – AlanyasporUnder 3.51.47
18:00:00Turkish Super LigGoztepe – Denizlispor1 or 21.33
18:00:00Turkish Super LigGalatasaray – Gazisehir Gaziantep FKOver 1.51.19
16:00:00Greek SuperleagueOFI Crete – Panaitolikos1X1.19
14:30:00German DFB CupNuremberg – RB Leipzig21.37
14:30:00German DFB CupUnion Fürstenwalde – Wolfsburg21.04
14:30:00German DFB CupFV Engers 07 – Bochum21.05
14:30:00German DFB CupTodesfelde – Osnabrück21.16
14:30:00German DFB CupAltglienicke – Cologne21.18
14:30:00German DFB CupMTV Eintracht Celle – Augsburg21.01
14:30:00German DFB CupFC Oberneuland – Borussia M’gladbach21.01
14:30:00German DFB CupRSV Meinerzhagen – Greuther Furth21.14
14:30:00German DFB Cup1860 Munich – Eintracht Frankfurt21.51
17:30:00German DFB CupUlm 1846 – Erzgebirge AueX21.35
17:30:00German DFB CupFC Ingolstadt 04 – Fortuna DusseldorfX21.40
17:30:00German DFB CupKarlsruhe – Union BerlinX21.28
19:45:00German DFB CupCarl Zeiss Jena – Werder Bremen21.23
15:00:00Austrian CupASV St. Marienkirchen/Wallern – SVG ReichenauX21.18
19:00:00Greek CupAEK Athens – OlympiakosX21.37
14:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – IF ElfsborgUnder 3.51.43
15:00:00Finnish VeikkausliigaHaka Valkeakoski – SJKX21.45
15:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – Honka21.45
11:45:00Russian Premier LeagueFC Tambov – FC UfaX21.37
14:30:00Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg – FC Khimki1 or 21.41
17:00:00Russian Premier LeagueAkhmat Grozny – FC Sochi1 or 21.36
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – Viking FKUnder 3.51.82
19:30:00Norwegian EliteserienStabaek – Haugesund1 or 21.34
20:30:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Coritiba PR1X1.22
23:00:00Brazilian Serie ASantos – Sao Paulo SPX21.45
16:00:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – SFC OpavaUnder 3.51.25
16:00:00Czech 1. LigaFK Jablonec – Banik Ostrava1X1.29
16:00:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Slovan LiberecX21.38
16:00:00Czech 1. LigaFK Teplice – 1 FC SlovackoX21.45
18:30:00Czech 1. LigaFK Pardubice – Slavia Prague21.08
14:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Stal Mielec1X1.23
16:30:00Polish EkstraklasaWarta Poznan – Piast GliwiceX21.26
19:00:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – Lech PoznanX21.43
15:00:00English League 1Northampton Town – AFC WimbledonUnder 3.51.27
15:00:00English League 1Lincoln – Oxford UnitedX21.42
15:00:00English League 1Swindon Town – Rochdale1X1.27
15:00:00English League 1Fleetwood – Burton Albion1X1.27
15:00:00English League 1Crewe – CharltonX21.45
15:00:00English League 1Portsmouth – Shrewsbury1X1.20
15:00:00English League 1Accrington – Peterborough UnitedX21.35
15:00:00English League 1Gillingham – Hull1 or 21.35
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – Milton Keynes DonsUnder 3.51.26
15:00:00English League 1Sunderland – Bristol Rovers1X1.19
15:00:00English League 1Plymouth Argyle – Blackpool1 or 21.35
23:00:00Mexican PrimeraAtlas de Guadalajara – Mazatlán FCUnder 3.51.31
15:00:00Swiss CupTuggen – Winterthur21.47
15:15:00Swiss CupNyon – Lausanne21.17
15:30:00Swiss CupStade Ls Ouchy – GrasshopperX21.23
17:30:00Swiss CupAarau – WilUnder 3.51.93
18:00:00Swiss CupVevey Sports – Koniz1 or 21.24
14:00:00Swedish SuperettanGAIS – GIF SundsvallX21.25
16:30:00Swedish SuperettanDegerfors IF – Jönköpings Södra1X1.21
16:30:00Swedish SuperettanAFC Eskilstuna – Halmstads21.65
13:00:00Finnish YkkonenSJK Akatemia – AC Oulu21.28
13:00:00Finnish YkkonenGnistan – AC KajaaniX21.40
14:00:00Finnish YkkonenEIF – KPV KokkolaUnder 3.51.46
15:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – KTPX21.38
15:00:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – VaasaX21.22
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Kashima AntlersX21.22
11:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – FC Tokyo1 or 21.27
20:30:00United States MLSChicago Fire – Columbus CrewX21.37
14:00:00Irish Premier LeagueCork City – Shamrock Rovers21.25
17:00:00Irish Premier LeagueSt. Patrick’s Athletic – Sligo Rovers1X1.22
13:00:00Club FriendliesHallescher – Eintracht BraunschweigX21.38
14:00:00Club FriendliesBologna – Virtus EntellaOver 1.51.16
15:00:00Club FriendliesHyde FC – Farsley CelticX21.26
15:00:00Club FriendliesRadcliffe FC – ChorleyX21.31
15:00:00Club FriendliesWarrington Town – AFC FyldeX21.16
15:00:00Club FriendliesRushall Olympic – Stourbridge1 or 21.25
16:00:00Club FriendliesPanachaiki – Ionikos Nikea FC1X1.34
16:00:00Club FriendliesUS Alessandria Calcio – Albinoleffe1X1.28
16:00:00Club FriendliesUS Pergolettese – RenateX21.38
12:00:00Ukrainian Premier LeagueSK Dnipro-1 – Olimpik Donetsk1X1.27
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – FK Lviv1X1.18
16:00:00Croatian 1. HNLNK Osijek – RijekaUnder 3.51.40
18:05:00Croatian 1. HNLHajduk Split – Dinamo ZagrebX21.28
13:00:00Danish Division 1Skive – EsbjergX21.19
15:00:00Danish Division 1Fremad Amager – Vendsyssel1 or 21.28
15:00:00English League 2Southend United – Harrogate Town1 or 21.35
15:00:00English League 2Mansfield – Tranmere1 or 21.35
15:00:00English League 2Barrow – StevenageUnder 3.51.30
15:00:00English League 2Salford City – ExeterUnder 3.51.31
15:00:00English League 2Cambridge United – Carlisle1 or 21.35
15:00:00English League 2Bradford City – ColchesterUnder 3.51.25
15:00:00English League 2Scunthorpe – Newport1 or 21.38
15:00:00English League 2Cheltenham – Morecambe1X1.24
15:00:00English League 2Port Vale – Crawley Town1X1.27
15:00:00English League 2Bolton – Forest GreenUnder 3.51.30
15:00:00English League 2Walsall – GrimsbyUnder 3.51.31
15:00:00English League 2Oldham – Leyton Orient1 or 21.35
15:30:00Dutch Eerste DivisieDe Graafschap – RodaOver 1.51.13
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueCherno More Varna – CSKA SofiaX21.32
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueLudogorets Razgrad – Lokomotiv PlovdivOver 1.51.28
17:00:00Slovenian 1. SNLMaribor – AŠK BravoOver 1.51.14
19:15:00Slovenian 1. SNLNK Celje – Domzale1X1.27
13:30:00Romanian Liga 1FC Clinceni – FC Chindia Targoviste1 or 21.38
16:00:00Romanian Liga 1Iasi – Gaz Metan Medias1 or 21.40
19:00:00Romanian Liga 1Voluntari – FCSB21.63
13:45:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – Budafoki MTE1X1.22
16:00:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – Budapest Honved1 or 21.34
17:30:00Slovakian Super LigaSlovan Bratislava – Spartak Trnava11.27
18:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – TrencinX21.38
18:00:00Slovakian Super LigaDunajska Streda – Ruzomberok11.28
18:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – FK Pohronie1 or 21.29
18:00:00Slovakian Super LigaSered – MŠK ŽilinaX21.32
16:30:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – AEL Limassol1X1.16
17:30:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – Pafos FCOver 1.51.24
18:30:00Cypriot Division 1Anorthosis Famagusta – Omonia Nicosia1 or 21.28
13:30:00French Div. 1 W.Dijon FCO W. – GPSO 92 Issy W.1X1.24
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Soyaux W.1X1.19
13:30:00French Div. 1 W.Le Havre W. – Fleury 91 W.1 or 21.25
11:40:00Polish 1 LigaLKS Lodz – Stomil OlsztynOver 1.51.37
18:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – MKS Sandecja Nowy SaczUnder 3.51.39
19:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – GKS Belchatow1X1.16
13:30:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – Austria Wien IIX21.43
19:00:00Austrian 1st DivisionGrazer AK – Dornbirn1X1.26
16:00:00Israeli Premier LeagueIroni Kiryat Shmona – Hapoel Haifa1 or 21.32
16:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – Bnei Sakhnin1X1.20
17:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Petach-Tikva – Hapoel Kfar Saba1 or 21.32
18:30:00Israeli Premier LeagueBnei Yehuda – Maccabi Tel-Aviv21.51
22:00:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – Tecnico Universitario1 or 21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – Cerro Largo FCUnder 3.51.29
21:15:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Plaza Colonia1X1.19
14:30:00Welsh Premier LeagueAberystwyth – Cardiff Met University1 or 21.24
14:30:00Welsh Premier LeagueCaernarfon – PenybontOver 1.51.14
14:30:00Welsh Premier LeagueFlint Town United – Newtown AFCX21.20
14:30:00Welsh Premier LeagueBarry Town – The New Saints FC21.41
14:30:00Welsh Premier LeagueHaverfordwest County – Cefn DruidsX21.32
17:45:00Welsh Premier LeagueConnah’s Quay – Bala TownUnder 3.51.55
14:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Olimpia Grudziadz1X1.22
16:00:00Polish 2 LigaChojniczanka Chojnice – Znicz Pruszkow1X1.20
17:00:00Polish 2 LigaBytovia Bytow – Olimpia Elblag1X1.22
17:00:00Polish 2 LigaSokol Ostroda – Pogon SiedlceUnder 3.51.45
17:00:00Polish 2 LigaMotor Lublin – Blekitni Stargard SzczecinskiUnder 3.51.43
17:00:00Polish 2 LigaKks Kalisz – Garbarnia KrakowUnder 3.51.37
17:00:00Egyptian Pr. LeagueENPPI – Wadi Degla1 or 21.38
12:00:00Belarusian Vysshaya LigaRuh Brest – Neman GrodnoX21.37
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC BATE Borisov – FC Smolevichi-STIOver 3.52.11
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaShakhtyor Soligorsk – FC VitebskOver 1.51.31
18:00:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Minsk – Dinamo BrestUnder 3.51.20
11:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Flora Tallinn21.03
14:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond21.24
19:00:00Irish Division 1Cobh Ramblers – University College Dublin1 or 21.31
19:30:00Irish Division 1Longford Town – Drogheda UnitedX21.39
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Zwiegen Kanazawa1X1.19
11:00:00Japanese J-League 2Ehime – JEF United ChibaX21.41
17:00:00Peruvian PrimeraDeportivo Llacuabamba – Universitario de Deportes1 or 21.33
17:30:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Sport HuancayoX21.39
21:00:00Peruvian PrimeraCarlos Stein – Universidad Cesar VallejoX21.23
21:30:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – FBC MelgarX21.23
08:00:00S. Korean K-LeagueGwangju FC – Jeonbuk Hyundai Motors21.58
11:00:00S. Korean K-LeagueSangju Sangmu Phoenix – Seongnam Ilhwa1 or 21.32
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Daegu1X1.20
15:00:00Brazilian Serie BGuarani SP – Brasil De Pelotas RS1X1.15
20:30:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – Operario PRX21.32
23:00:00Brazilian Serie BNautico PE – Botafogo SPUnder 3.51.15
22:30:00Chilean PrimeraUnion La Calera – Colo Colo1 or 21.30
16:00:00Czech 2. LigaLisen – FK Varnsdorf1X1.25
16:00:00Czech 2. Liga1.SK Prostejov – Viktoria ZizkovX21.25
14:30:00Turkish Lig 1Boluspor – Keciorengucu1X1.22
14:30:00Turkish Lig 1Ümraniyespor – BandirmasporUnder 3.51.43
17:00:00Turkish Lig 1Osmanlispor – EskisehirsporUnder 3.51.45
16:15:00Qatari Stars LeagueAl-Kharaityat – Al SailiyaX21.19
18:30:00Qatari Stars LeagueAl Wakrah – Umm SalalUnder 3.51.38
18:30:00Qatari Stars LeagueQatar SC – Al RayyanX21.16
14:00:00S. African Pr. LeagueTshakhuma Tsha – Black LeopardsX21.30
16:00:00Jordanian Pro LeagueAl-Jazeera Amman – Al Ahli AmmanOver 1.51.34
22:30:00Paraguayan PrimeraSol de America – GuaraniX21.28
15:30:00Bosnian Premijer LigaOlimpik Sarajevo – Velez Mostar21.53
19:00:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Mladost Doboj Kakanj11.33
23:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – CS HeredianoX21.22
16:00:00Serbian Super LigaTSC Backa Topola – Radnicki NisUnder 3.51.35
16:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – FK Novi Pazar11.36
16:00:00Serbian Super LigaVozdovac – Metalac GMUnder 3.51.40
16:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – FK Indija1X1.20
19:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Rad BelgradeOver 2.51.37
09:00:00Romanian Liga 2CS Aerostar Bacau – Scolar ResitaX21.40
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – Concordia Chiajna1 or 21.32
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Turris-Oltul Turnu Magurele21.58
09:00:00Romanian Liga 2Unirea 2004 Slobozia – CS MioveniX21.32
09:00:00Romanian Liga 2ASF Comuna Recea – ACS SirineasaX21.40
11:00:00Romanian Liga 2CSM Slatina – FC Rapid 1923X21.20
16:00:00Romanian Liga 2U Craiova 1948 SA – Dunarea CalarasiUnder 3.51.27
13:00:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – Nurmijarven JalkapalloseuraOver 1.51.14
14:00:00Finnish Kakkonen Group AEPS – Viikingit11.34
12:00:00Finnish Kakkonen Group BTPV Tampere – Tampereen Ilves IIX21.24
13:00:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – JazzX21.32
15:00:00Finnish Kakkonen Group BFC HJS Akatemia – SalPa1X1.25
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVaajakoski – SC Kufu 98X21.40
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – OLS Oulu1X1.18
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – Moss11.28
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – AltaOver 1.51.12
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Egersund IKX21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Flekkeroy – Sotra SKOver 1.51.15
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Levanger – Fram LarvikOver 1.51.12
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Notodden FK – Vard Haugesund1 or 21.24
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Sandvikens IFUnder 3.51.56
16:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Karlslunds FFOver 1.51.14
16:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – Sollentuna FK1 or 21.25
12:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – IFK Värnamo21.53
12:30:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – Landskrona BoIS21.47
12:30:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Oskarshamns AIK1X1.20
14:00:00Swedish Div. 1 SödraFC Linkoping City – Eskilsminne IFOver 1.51.11
14:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – Assyriska IK21.53
14:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Torns IFUnder 3.51.52
14:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – MotalaOver 1.51.13
08:30:00Aus. Brisbane PLGrange Thistle – North Star Bpl FirstsOver 2.51.23
09:00:00Aus. Brisbane PLAcacia Ridge All Stars – Brisbane Knights1X1.32
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – St George Willawong21.21
10:00:00Aus. Brisbane PLToowong – Taringa Rovers SfcUnder 3.51.89
10:00:00Aus. Brisbane PLCentenary Stormers – Bayside UnitedX21.20
16:45:00Armenian Premier LeagueGandzasar Kapan – FC Pyunik Yerevan1 or 21.28
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueKlaksvik – HB Torshavn1 or 21.24
20:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – B36 Torshavn1 or 21.24
14:00:00Latvian VirsligaVentspils – Riga FC21.64
14:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – BFC Daugavpils1X1.18
16:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – FK JelgavaOver 1.51.22
07:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Mt Druitt Town RangersOver 1.51.13
16:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – Zira1 or 21.30
17:00:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – FK PodgoricaUnder 3.51.21
17:00:00Montenegrin 1. CFLRudar Pljevlja – OFK Petrovac1 or 21.30
19:00:00Montenegrin 1. CFLZeta Golubovci – Decic1X1.19
19:00:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – OFK Titograd11.36
15:00:00Slovakian 2. LigaFK Vysne Opatske – KFC KomarnoOver 1.51.22
15:00:00Slovakian 2. LigaPuchov – Slovan Bratislava B11.24
15:00:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – FC STK 1914 ŠamorínOver 1.51.29
15:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – MFK DubnicaUnder 3.51.38
17:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – Dukla Banska Bystrica21.22
17:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – Slavoj TrebisovOver 2.51.42
18:00:00Georgian U’lesi LigaFC Dinamo Batumi – Dinamo TbilisiX21.40
15:00:00North Macedonian 1. MFLFK Belasica – Skendija Tetovo21.57
15:00:00North Macedonian 1. MFLStruga Trim-Lum – Sileks KratovoX21.20
15:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Leiknir Faskrudsfjördur11.31
15:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – GrindavikX21.40
15:00:00Icelandic 1 DeildIBV Vestmannaeyjar – Keflavik IF1 or 21.27
15:00:00Icelandic 1 DeildFram Reykjavik – IF VestriOver 1.51.14
17:45:00Icelandic 1 DeildMagni – Throttur Reykjavik1 or 21.25
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – AstanaX21.20
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – Kyzylzhar Petropavlovsk1X1.17
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – Kaisar KyzylordaOver 1.51.28
14:00:00Malaysian Super LeagueFelda United – KedahX21.25
14:00:00Malaysian Super LeaguePahang FA – PDRM11.29
14:00:00Malaysian Super LeaguePetaling Jaya City – Sabah1X1.27
17:00:00Lithuanian CupZalgiris Vilnius – Zalgiris KaunasOver 1.51.18
14:00:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – Austria SalzburgX21.30
15:00:00Austrian RegionalligaFC Anif / Salzburg II – BischofshofenOver 1.51.08
15:00:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – Allerheiligen1 or 21.25
15:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – KalsdorfX21.35
16:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – SV Stripfing21.50
17:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – Wiener SportklubX21.25
17:00:00Austrian RegionalligaSC Team Wiener Linien – NeusiedlOver 1.51.16
17:00:00Austrian RegionalligaSC Imst 1933 – Schwaz1X1.24
18:00:00Austrian RegionalligaSturm Graz Am. – Gleisdorf1X1.20
09:30:00Czech Liga U19Viktoria Plzen – Opava11.33
10:00:00Czech Liga U19Meteor Praha – 1 FK PribramX21.38
10:00:00Czech Liga U19SK Slavia Praha – FC Hradec Kralove11.27
11:30:00Czech Liga U19AC Sparta Praha – Sigma OlomoucOver 1.51.08
12:00:00Czech Liga U19FK Pardubice – Fastav Zlin1 or 21.20
12:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Ceske BudejoviceOver 1.51.08
13:45:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – Karvina1X1.32
17:00:00Estonian EsiliigaTartu JK Tammeka II – FCI Levadia U21Over 1.51.08
17:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – FC ElvaOver 1.51.08
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Comunicaciones1 or 21.28
20:00:00Guatemalan Liga NacionalCoban Imperial – Club Social y Deportivo Sacachispas1X1.15
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo Sanarate FCOver 1.51.40
10:15:00Polish Ekstraklasa W.Gornik Leczna W. – GKS Katowice W.11.30
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Kkp Bydgoszcz W. – Wroclaw W.1 or 21.24
13:00:00Polish Ekstraklasa W.Olimpia Szczecin W. – UJ Kraków W.21.46
17:00:00Polish Ekstraklasa W.APLG Gdansk W. – Medyk Konin W.21.08
11:00:00Russian Division 2. Group 4Krylya Sovetov II – FC Tyumen21.40
12:00:00Russian Division 2. Group 4Lada Togliatti – Volna Nizhny Novgorod Oblast21.16
13:00:00Russian Division 2. Group 4Lada Dimitrovgrad – Volga UlyanovskX21.17
14:00:00Russian Division 2. Group 4Kamaz Nab Chelny – FC Orenburg-211.30
15:30:00Serbian Division 1FK Radnicki 1923 – Graficar Beograd1 or 21.28
15:30:00Serbian Division 1Zarkovo – FK Radnicki Sremska Mitrovica1X1.25
18:30:00Serbian Division 1Borac Cacak – Sloga KraljevoOver 1.51.40
08:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Chungnam Asan1X1.22
10:30:00S. Korean K-League ChallengeJeonnam Dragons – Gyeongnam1 or 21.32
12:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Prachuap FC11.36
13:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Nakhon Ratchasima FCUnder 3.51.49
15:30:00Croatian 2. HNLRudes – OpatijaX21.35
15:30:00Croatian 2. HNLHNK Orijent 1919 – Medimurje CakovecUnder 3.51.36
15:30:00Croatian 2. HNLSolin – NK Dinamo Zagreb II1 or 21.30
15:30:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – Dugopolje1 or 21.28
17:00:00Croatian 2. HNLHNK Cibalia – Kustosija1 or 21.30
13:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Kolbotn W.1 or 21.27
14:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Valerenga W.X21.38
14:00:00Norwegian Toppserien W.Rosenborg W. – Røa IL W.11.24
15:30:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Sandviken W.21.20
16:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Lillestrøm SK W.21.54
17:30:00Luxembourg Division 1Progres Niedercorn – F91 Dudelange1 or 21.23
10:00:00Myanmese National LeagueYangon United – Southern Myanmar UnitedOver 2.51.38
10:00:00Myanmese National LeagueIspe FC – Ayeyawady United21.17
14:00:00San Marino CampionatoJuvenes/Dogana – Murata1 or 21.24
14:00:00San Marino CampionatoLa Fiorita – AC Libertas11.27
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Vänersborgs IF1X1.27
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Ahlafors IFOver 1.51.10
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Vargarda IK1X1.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Sävedalens IF1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – IFK AamaalOver 1.51.12
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Stockholm Internazionale – Enskede IK11.36
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Kvarnsvedens IKOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Fagersta Södra IK11.24
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Enköpings SK1 or 21.24
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Osteraakers FK – Karlbergs BK21.31
16:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – IFK Stocksund1X1.30
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – Notvikens IKOver 2.51.31
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBodens – IFK UmeaOver 2.51.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandMorön BK – Taftea IK1 or 21.23
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Friska Viljor FCUnder 3.51.76
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Skellefteå FFX21.27
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Stöde IFOver 1.51.06
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVastra Frolunda – RosengardUnder 3.51.76
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Malmö1 or 21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIF Limhamn Bunkeflo – Vinbergs IFX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Varbergs11.26
13:00:00German Regionall. SouthwestBahlinger – Hoffenheim IIX21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestHessen Kassel – TSV Schott Mainz1X1.20
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – TSG Balingen 18481X1.17
13:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – Freiburg II1 or 21.25
13:00:00German Regionall. SouthwestEintracht Stadtallendorf – FK 03 PirmasensUnder 3.51.36
13:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – Bayern Alzenau1X1.24
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Koblenz1X1.22
13:00:00German Regionall. WestRot Weiss Ahlen – Alemannia Aachen21.56
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – HombergOver 1.51.22
13:00:00German Regionall. WestBorussia Mönchengladbach II – SV RodinghausenX21.35
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – Cologne II1X1.17
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – SV 19 StraelenOver 1.51.25
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – WuppertalerX21.38
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – Bonner1X1.25
13:00:00German Regionall. WestPreussen Munster – Bergisch Gladbach11.30
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Adelaide United YouthOver 1.51.08
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – Adelaide RaidersUnder 3.51.51
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Adelaide Blue EaglesX21.22
08:30:00Aus. NPL South AustraliaCumberland United – Croydon KingsX21.35
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Modbury JetsUnder 3.51.65
16:20:00English Super League W.West Ham W. – Arsenal W.21.11
12:00:00Russian Division 2. Group 3FC Kaluga – Sakhalin Sakhalinsk11.34
12:00:00Russian Division 2. Group 3Znamya Noginsk – Kvant Obninsk1X1.22
13:00:00Russian Division 2. Group 3Salyut Belgorod – Khimik NovomoskovskOver 1.51.26
13:00:00Russian Division 2. Group 3Strogino – FC Ryazan21.56
15:00:00Russian Division 2. Group 3Metallurg Lipetsk – FC KrasnyOver 1.51.16
15:00:00Russian Division 2. Group 3Saturn Ramenskoye – Sokol Saratov21.45
13:30:00Russian Division 2. Group 1Anzhi Makhachkala – FC Yessentuki11.33
11:00:00Russian Division 2. Group 2Leningradets – Olimp Dolgoprudny1 or 21.27
14:00:00Russian Division 2. Group 2Luki-Energia Velikiye Luki – Zenit Irkutsk1 or 21.28
14:00:00Russian Division 2. Group 2FC Smolensk – FC Chita1X1.22
15:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – FC Tver1 or 21.28
15:00:00Russian Division 2. Group 2Lokomotiv-Kazanka – Zvezda St. Petersburg1X1.20
16:00:00Russian Division 2. Group 2FC Murom – Zenit-2 St. Petersburg1 or 21.28
16:00:00Russian Division 2. Group 2Torpedo Vladimir – FK Kolomna1X1.18
19:00:00S. African CupBloemfontein Celtic – Mamelodi SundownsX21.20
05:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – Yokohama SCC1 or 21.27
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kamatamare Sanuki1X1.20
10:30:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Gamba OsakaOver 1.51.18
11:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – SC Sagamihara1X1.27
11:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Azul Claro NumazuUnder 3.51.32
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIK Tord – IFÖ Bromölla1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – Hässleholms IF1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Älmeboda/Linneryd1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – Osterlen FF21.51
07:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United FC – Olympic FCX21.16
08:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Redlands United1X1.20
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Brisbane Strikers11.30
10:00:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – Capalaba FC1X1.32
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Devonport StrikersX21.32
05:15:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – Olympia FC21.22
07:30:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Glenorchy KnightsX21.16
07:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – Kingborough LionsX21.25
19:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – Boa EC1X1.17
21:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – Vila Nova1 or 21.32
23:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Imperatriz MA11.36
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaHonka W. – TPS W.Over 2.51.55
19:00:00United States USLReal Monarchs – New Mexico United21.53
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Charlestown City Blues FC1X1.27
05:30:00Aus. NPL Northern NSWEdgeworth FC – Valentine FCOver 2.51.33
05:30:00Aus. NPL Northern NSWBroadmeadow Magic – Weston Workers Bears FC1X1.24
09:15:00Czech MSFLViktoria Otrokovice – FC Fastav Zlin BX21.35
09:15:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – SK Unicov1X1.23
09:30:00Czech MSFLFC Vysocina Jihlava B – Msa Dolni Benesov1 or 21.23
15:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Uhersky BrodOver 1.51.13
17:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Vyskov1 or 21.24
18:00:00Czech MSFL1. SC Znojmo – Slovacko BX21.40
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Korona II Kielce – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Avia Swidnik21.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Orleta Radzyn PodlaskiOver 1.51.17
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – LKS LagowX21.38
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.27
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Stal Stalowa Wola1 or 21.28
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – GKS WikielecUnder 3.51.46
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Pogon Grodzisk Mazowiecki1 or 21.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – Lechia Tomaszow Mazowiecki1 or 21.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – Concordia ElblagX21.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Jagiellonia Bialystok II1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Swit Nowy Dwor Mazowiecki1 or 21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – KS Pelikan LowiczX21.38
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – KS Ursus WarszawaOver 1.51.21
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Górnik KoninOver 2.51.31
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pomorzanin Torun – Elana Torun21.54
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – SKS Unia SwarzedzUnder 3.51.42
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2MLKS Unia Janikowo – Pogon Szczecin II1 or 21.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Baltyk KoszalinOver 1.51.14
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – GKS Przodkowo1X1.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Chemik PoliceOver 1.51.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Mieszko Gniezno11.26
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gryf Wejherowo – Gwardia KoszalinUnder 3.51.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Jarota JarocinUnder 3.51.39
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Warta Gorzów Wielkopolski1X1.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Gornik Zabrze IIUnder 3.51.41
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – GKS Pniowek 741 or 21.27
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Piast ZmigródUnder 3.51.41
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Nysa – LKS Goczalkowice-ZdrojX21.18
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Miedz II Legnica1X1.18
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Zielona Gora – Polonia/Stal Swidnica1 or 21.27
09:30:00Belarusian Reserve LeagueEnergetik-BGU Reserves – FC Slutsk Reserves1X1.40
15:00:00Belarusian Reserve LeagueBelshina Bobruisk Reserves – Isloch Minsk Reserves21.37
07:30:00FIFA Liga ProFin Fints – Pwr Pele Warriors Fifa1X1.22
07:55:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.22
08:20:00FIFA Liga ProFin Fints – Frz Forze FifaOver 1.51.07
08:45:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.29
09:10:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – TES Tundra FIFAX21.33
09:35:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Fin FintsX21.20
10:00:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Pwr Pele Warriors FifaX21.26
10:50:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – TES Tundra FIFAX21.24
11:15:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Frz Forze FifaX21.32
14:30:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Ina Inactivetv Fifa11.30
15:20:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Gambit EsportsX21.25
16:10:00FIFA Liga ProGambit Esports – Fin FintsX21.38
17:00:00FIFA Liga ProGambit Esports – Ina Inactivetv Fifa11.32
17:25:00FIFA Liga ProFin Fints – Veg Vega Squadron Fifa1X1.24
17:50:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Fin FintsX21.18
09:00:00Virtual LaLigaGranada (Virtual) – Athletic Bilbao (Virtual)X21.47
09:00:00Virtual LaLigaCadiz CF(Virtual) – Osasuna (Virtual)X21.46
09:00:00Virtual LaLigaEibar (Virtual) – Celta (Virtual)1 or 21.39
10:00:00Virtual Premier LeagueCrystal Palace (Virtual) – Southampton (Virtual)X21.41
10:00:00Virtual Premier LeagueFulham FC (Virtual) – Arsenal (Virtual)21.54
10:00:00Virtual Premier LeagueLiverpool (Virtual) – Leeds United (Virtual)11.31
10:00:00Virtual Premier LeagueWest Ham United (Virtual) – Newcastle United (Virtual)Under 3.51.32
11:00:00Virtual Ligue 1Saint-Etienne (Virtual) – Strasbourg (Virtual)Under 3.51.22
11:00:00Virtual Ligue 1Montpellier (Virtual) – Nice (Virtual)Under 3.51.27
08:00:00Virtual Turkish Super LigFatih Karagumruk (Virtual) – Malatyaspor (Virtual)X21.46
08:00:00Virtual Turkish Super LigGalatasaray (Virtual) – Gaziantep FK (Virtual)Over 1.51.20
08:00:00Virtual Turkish Super LigGoztepe (Virtual) – Denizlispor (Virtual)1 or 21.36
08:00:00Virtual Turkish Super LigSivasspor (Virtual) – Alanyaspor (Virtual)1 or 21.32
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Tambov (Virtual) – Ufa (Virtual)X21.37
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg (Virtual) – FK Khimki SRL1 or 21.39
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueAkhmat Grozny (Virtual) – FC Sochi (Virtual)1 or 21.39
15:00:00Faroe Islands 1 DeildB71 Sandoy – AB Argir IIOver 1.51.47
16:00:00Istanbul WTATereza Martincova – Patricia Maria Tig21.65
21:00:00US Open W.Naomi Osaka – Victoria Azarenka11.56
11:00:00Kitzbuhel ATPYannick Hanfmann – Laslo Djere21.70
14:00:00Kitzbuhel ATPMarc-Andrea Huesler – Miomir Kecmanovic21.33
09:00:00Rome Masters ATP QualifyingJeremy Chardy – Michael Venus11.04
09:00:00Rome Masters ATP QualifyingYuichi Sugita – Lloyd Harris21.28