Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 Noiembrie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
11:30:00Italian Serie BVenezia – Perugia1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BTernana – Novara1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BAscoli – Foggia1 or 21.30
14:00:00Italian Serie BCarpi – Brescia1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BCesena – SalernitanaUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie BCittadella – Parma1X1.25
14:00:00Italian Serie BCremonese – Palermo1 or 21.35
19:30:00Italian Serie BBari – Pescara1X1.23
11:00:00Spanish Liga SegundaGranada – Sevilla AtleticoOver 1.51.32
15:00:00Spanish Liga SegundaGimnastic Tarragona – Real Oviedo1 or 21.35
17:00:00Spanish Liga SegundaLugo – Numancia1 or 21.35
19:30:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – ValladolidUnder 3.51.32
13:00:00French CupEvreux FC 27 – Le Havre21.28
13:00:00French CupSt Amand – Ajaccio21.28
13:30:00French CupPays Argentonnais – Tours21.14
14:00:00French CupChartres – OrléansX21.38
19:45:00French CupNimes – Marseille ConsolatOver 1.51.17
13:30:00Friendly InternationalsRwanda – EthiopiaX21.38
14:00:00Friendly InternationalsMalta – EstoniaX21.27
21:00:00Friendly InternationalsBenin – TanzaniaOver 1.51.37
19:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Sao Paulo SP1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Flamengo1X1.25
19:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Vitoria BA1X1.15
19:00:00Brazilian Serie AAtletico GO – Sport RecifeX21.35
20:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Atletico Mineiro1X1.27
21:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – Fluminense1X1.17
21:00:00Brazilian Serie ACoritiba PR – Ponte Preta1X1.20
14:30:00English League 1AFC Wimbledon – Peterborough1 or 21.30
14:00:00Norwegian Division 1Ranheim – SandnesUnder 3.51.37
17:00:00Norwegian Division 1Fredrikstad – NotoddenOver 1.51.14
13:30:00Belgian First Division BCercle Brugge – Beerschot1X1.24
17:00:00Belgian First Division BOud-Heverlee Leuven – RoeselareOver 1.51.25
10:00:00Club FriendliesFK Gomel – Dnepr Mogilev1 or 21.27
11:00:00Club FriendliesAlanyaspor – Kardemir Karabukspor1X1.22
12:00:00Club FriendliesJavor – DecicOver 1.51.18
13:00:00German Regionall. NorthFC Altona 93 – St. Pauli IIX21.19
13:00:00German Regionall. North1. FC Germ Egestorf/Langreder – SV Drochtersen/Assel1 or 21.32
13:00:00German Regionall. NorthHildesheim – SSV JeddelohX21.35
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – Wolfsburg IIX21.38
13:00:00German Regionall. NorthOldenburg – TSV Havelse1X1.30
12:00:00Danish Division 1Fremad Amager – FredericiaX21.28
12:45:00Danish Division 1Brabrand IF – Nykøbing FCX21.27
12:45:00Danish Division 1FC Roskilde – Esbjerg fBX21.35
12:45:00Danish Division 1Skive – ViborgX21.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – CoruxoOver 1.51.33
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Union Adarve Barrio del Pilar – Deportivo La Coruna BX21.42
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – San Sebastian ReyesOver 1.51.33
11:15:00Spanish Seg. B Gr.1Toledo – Racing FerrolUnder 3.51.17
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Guijuelo – Real Valladolid B1X1.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Gimnastica Segoviana – CF Talavera de la Reina1 or 21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atlético de Madrid B – Ponferradina1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Club Rápido de Bouzas – CF Rayo Majadahonda1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Navalcarnero1X1.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Sporting Gijon B – Osasuna BOver 1.51.27
15:00:00Spanish Seg. B Gr.2Pena Sport – Caudal DeportivoX21.42
15:30:00Spanish Seg. B Gr.2Izarra – BurgosX21.40
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Racing Santander – CD Lealtad11.28
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – SD Leioa1X1.17
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Mirandes – TudelanoOver 1.51.45
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Gernika – UD Logrones1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Real Zaragoza B – AlcoyanoX21.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atletico Baleares – Atletico Saguntino1X1.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – MallorcaX21.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Elche – SD Formentera11.22
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3SC Pena Deportiva – OntinyentX21.35
15:30:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – Villarreal BX21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – CD Ebro1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – UD Cornella1X1.24
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3CF Peralada – LlagosteraUnder 3.51.16
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Cordoba CF B – Recreativo HuelvaX21.40
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Villanovense – UD MelillaX21.42
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Jumilla – CD Badajoz1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Real Balompedica Linense1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Merida UD – El Ejido1X1.14
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – Ecija1X1.23
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – ExtremaduraUnder 3.51.16
15:00:00Port. Segunda LigaLeixoes – Vitoria Guimaraes B1X1.17
15:00:00Port. Segunda LigaVarzim – Uniao Madeira1 or 21.35
16:00:00Port. Segunda LigaFamalicao – CD Cova Piedade1X1.20
11:00:00Polish 1 LigaGornik Leczna – GKS KatowiceX21.40
11:45:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Zaglebie Sosnowiec1 or 21.32
14:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Chrobry Glogow1 or 21.32
15:00:00Polish 1 LigaBytovia Bytow – Chojniczanka ChojniceX21.35
15:00:00Polish 1 LigaPogon Siedlce – Rakow CzestochowaX21.42
16:00:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Puszcza NiepolomniceOver 1.51.35
08:00:00Australian A-LeagueMelbourne City – Western SydneyUnder 3.51.35
14:30:00World Cup African Qual.Congo – UgandaX21.42
15:30:00World Cup African Qual.Ghana – EgyptUnder 3.51.17
17:00:00World Cup Euro Qual.Switzerland – Northern IrelandOver 1.51.42
19:45:00World Cup Euro Qual.Greece – CroatiaX21.28
14:45:00Scottish Challenge CupThe New Saints FC – Queen of the South1 or 21.30
16:30:00Ecuadorian Serie AIndependiente del Valle – Liga Deportiva Universitaria1X1.20
17:00:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Deportivo CuencaOver 1.51.32
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Atletico Fenix Montevideo1X1.22
20:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – Rampla JuniorsUnder 3.51.25
20:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Nacional MontevideoX21.22
22:30:00Uruguayan PrimeraEl Tanque Sisley – Defensor SportingX21.22
11:00:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – LKS LódzX21.40
12:00:00Polish 2 LigaRadomiak Radom – GKS Belchatow1X1.17
12:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.35
15:00:00Polish 2 LigaMKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola1 or 21.30
04:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Montedio Yamagata1 or 21.35
04:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Fagiano Okayama1X1.24
05:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Renofa Yamaguchi1 or 21.30
06:00:00Japanese J-League 2Ehime – Thespa Kusatsu1X1.18
05:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – Shinnik Yaroslavl1 or 21.38
10:00:00Russian Division 1FC Volga-Olimpiyets – Volgar Astrakhan1 or 21.38
10:00:00Russian Division 1Yenisey – Tambov1X1.18
11:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Tyumen1X1.24
11:00:00Russian Division 1Krylya Sovetov – Khimki11.30
11:00:00Russian Division 1Avangard Kursk – Tom Tomsk1X1.15
12:00:00Russian Division 1Kuban Krasnodar – Dynamo St. Petersburg1X1.24
13:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Spartak-2 MoscowOver 1.51.37
14:00:00Russian Division 1Zenit St Petersburg II – FC Orenburg21.60
15:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Sibir NovosibirskX21.42
12:30:00Hungarian NB 2Budaorsi – Dunakanyar1 or 21.30
12:30:00Hungarian NB 2Budafoki – Szolnoki MÁVX21.32
12:30:00Hungarian NB 2Szeged – Kisvarda FCX21.27
12:30:00Hungarian NB 2Kazincbarcika – BFC SiofokOver 1.51.28
12:30:00Hungarian NB 2Soroksar – Csakvar Tk1X1.23
12:30:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Cegledi Vse1 or 21.32
13:30:00Hungarian NB 2Soproni VSE – Györ ETO FCX21.25
15:00:00Hungarian NB 2MTK Budapest – Zalaegerszeg TE11.35
15:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Békéscsabai Elõre FC1 or 21.30
15:00:00Hungarian NB 2Gyirmot SE – Mosonmagyaróvári TE1X1.19
18:05:00Argentinian Primera B NacionalAll Boys – CA AgropecuarioX21.40
18:05:00Argentinian Primera B NacionalVilla Dálmine – Club Sportivo Estudiantes1X1.20
20:00:00Argentinian Primera B NacionalBoca Unidos – San Martin Tucuman1 or 21.38
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – Deportivo Riestra1X1.20
20:05:00Argentinian Primera B NacionalFerro Carril Oeste – CA Brown De Adrogue1 or 21.38
22:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Mitre – Juventud Unida GualeguaychuUnder 3.51.12
20:00:00Colombian Primera AAtletico Huila – MillonariosX21.35
22:00:00Colombian Primera AClub Cortuluá – Alianza PetroleraOver 1.51.42
22:15:00Colombian Primera APatriotas – Junior FCX21.38
21:00:00Paraguayan PrimeraCerro Porteno – Nacional AsuncionOver 1.51.25
23:10:00Paraguayan PrimeraGuarani Asuncion – Rubio NuOver 1.51.25
17:00:00Costa Rican Primera DivisionZeledon – CS HeredianoX21.30
17:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Municipal Liberia1X1.18
20:00:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – Universidad de Costa Rica1X1.19
21:00:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – Deportivo SaprissaX21.20
21:00:00Venezuelan PrimeraMineros de Guayana – Deportivo La Guaira1X1.17
23:15:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Caracas1X1.25
14:00:00Belarusian CupBATE Borisov – Torpedo Zhodino1X1.07
10:00:00Romanian Liga 2Dunarea Calarasi – SCM PitestiOver 1.51.23
12:00:00Romanian Liga 2AFC Hermannstadt – Academica Clinceni11.35
12:00:00Romanian Liga 2ASU Politehnica Timisoara – Luceafarul Oradea1X1.22