Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 Noiembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Friendly InternationalsUnited Arab Emirates – TajikistanOver 1.5
17:00:00Friendly InternationalsMoldova – Russia21.22
17:00:00Friendly InternationalsBosnia & Herzegovina – IranX21.40
19:45:00Friendly InternationalsWales – USA1 or 21.37
20:00:00Friendly InternationalsEngland – IrelandOver 1.51.29
15:30:00Danish CupKolding – AGF Aarhus21.42
18:00:00Danish CupHvidovre IF – FC Nordsjaelland21.52
15:00:00Club FriendliesKwara United – Niger Tornadoes1X1.13
20:00:00World Cup CONMEBOL Qual.Bolivia – EcuadorX21.28
10:00:00Euro U21 Qual.Georgia U21 – Slovakia U211 or 21.28
13:15:00Euro U21 Qual.Iceland U21 – Italy U21X21.18
15:00:00Euro U21 Qual.Scotland U21 – Croatia U21X21.28
17:30:00Euro U21 Qual.Israel U21 – North Macedonia U211X1.27
18:00:00Euro U21 Qual.Switzerland U21 – Azerbaijan U21Over 3.51.57
18:00:00Euro U21 Qual.Spain U21 – Faroe Islands U21Over 3.51.40
19:30:00Euro U21 Qual.Portugal U21 – Belarus U21Over 3.51.53
19:45:00Euro U21 Qual.Liechtenstein U21 – France U2121.01
13:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – CA Cerro1 or 21.32
15:15:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – TorqueUnder 3.51.33
17:45:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – Nacional MontevideoX21.30
11:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou Evergrande – Jiangsu Suning1X1.19
16:00:00Peruvian PrimeraCarlos Mannucci – FBC MelgarX21.35
20:30:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – Universidad Cesar VallejoX21.25
13:00:00Czech 2. LigaTrinec – FC Sellier & Bellot VlasimUnder 3.51.30
23:00:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Once Caldas1X1.18
21:15:00Paraguayan PrimeraNacional Asuncion – GuaraniX21.30
21:15:00Paraguayan PrimeraSportivo San Lorenzo – Sportivo Luqueño1X1.27
20:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – Municipal Grecia1X1.24
11:45:00Singaporean S-LeagueHougang – Young Lions11.33
11:45:00Singaporean S-LeagueBalestier Central – Tampines Rovers21.34
17:00:00Euro Champ. Qual.Georgia – North MacedoniaX21.48
19:45:00Euro Champ. Qual.Hungary – Iceland1 or 21.38
19:45:00Euro Champ. Qual.Northern Ireland – Slovakia1 or 21.42
19:45:00Euro Champ. Qual.Serbia – Scotland1X1.17
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Uganda – South SudanOver 2.51.83
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Ghana – SudanOver 2.51.85
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Cameroon – MozambiqueOver 1.51.48
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Zambia – BotswanaOver 1.51.39
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Congo – Swaziland11.27
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Ivory Coast – Madagascar11.32
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Algeria – Zimbabwe11.28
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Burkina Faso – MalawiOver 1.51.44
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Gabon – Gambia1X1.15
12:30:00Albanian CupPartizani Tirana – Apolonia Fier11.29
14:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – Melipilla1 or 21.32
14:00:00Chilean Primera BSan Luis Quillota – CobreloaUnder 3.51.20
16:30:00Chilean Primera BCD Santa Cruz – BarnecheaX21.40
20:00:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Union San Felipe1 or 21.32
23:00:00Panamanian PrimeraTauro – Costa del Este FC1 or 21.30
09:00:00Turkish Lig 3 Group 1Tire 1922 Spor – Artvin Hopaspor1X1.19
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Ofspor – Fatsa BelediyesporUnder 3.51.22
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Manisaspor – Nevsehir Belediye Spor21.49
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kemerspor 2003 – Edirnespor1 or 21.32
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor – Kizilcabolukspor1X1.23
10:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yomraspor – Ceyhan SKUnder 3.51.22
10:00:00Turkish Lig 3 Group 2Büyükcekmece Tepecikspor – Kahta 02 Spor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Sile Yildizspor – Yalovaspor1X1.25
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Yeni Altindag BS – Elaziz Belediyespor1 or 21.32
20:00:00Copa do Brasil U20Atletico Mineiro U20 – Goias GO U201X1.35
10:00:00Russian Division 2. Group 2Znamya Truda – FK KolomnaUnder 3.51.28
11:00:00Russian Division 2. Group 2Zvezda St. Petersburg – Zenit-2 St. Petersburg21.30
12:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – Leningradets1 or 21.27
13:00:00Russian Division 2. Group 2Olimp Dolgoprudny – FC Tver1X1.24
14:00:00Russian Division 2. Group 2Luki-Energia Velikiye Luki – FC SmolenskUnder 3.51.27
15:00:00Russian Division 2. Group 2FC Murom – Lokomotiv-KazankaX21.30
15:00:00Russian Division 2. Group 2Torpedo Vladimir – Rodina MoscowUnder 3.51.23
14:00:00Italian Serie C Girone CJuve Stabia – Palermo1X1.22
18:15:00Peruvian SegundaDeportivo Coopsol – Union Comercio1 or 21.27
14:00:00UAE Arabian Gulf CupAjman – Al-Fujairah FC1 or 21.28
14:00:00UAE Arabian Gulf CupBanni Yas – Hatta1X1.18
17:00:00UAE Arabian Gulf CupAl Jazira – Ittihad KalbaUnder 3.51.73
06:30:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Pnz Im Not Over1 or 21.22
06:55:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Cfi ConfessionX21.29
07:20:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Nfc Nyancat FC FifaX21.35
07:45:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – Cfi ConfessionX21.18
08:10:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.36
09:00:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Pnz Im Not Over1 or 21.22
09:25:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.05
09:50:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – CFC Catalonia FC FifaX21.25
10:15:00FIFA Liga ProCfi Confession – Nfc Nyancat FC FifaOver 1.51.03
13:30:00FIFA Liga ProPtm Pikachu Team – Xal Xalinho FCUnder 3.52.88
13:55:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – Aru ArukondaOver 1.51.05
14:20:00FIFA Liga ProPtm Pikachu Team – Team Ruspro R11Over 1.51.06
14:45:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Aru Arukonda1X1.18
15:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Meg MegapoliceX21.20
15:35:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Ptm Pikachu Team21.50
16:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Xal Xalinho FCX21.15
16:25:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – Ptm Pikachu TeamX21.32
16:50:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Meg Megapolice1X1.26
17:15:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Team Ruspro R111 or 21.20
13:30:00Linz WTANadia Podoroska – Camila Giorgi21.80
15:00:00Linz WTAVeronika Kudermetova – Arantxa Rus11.38
16:00:00Linz WTAAryna Sabalenka – Stefanie Voegele11.12
17:00:00Linz WTAVera Zvonareva – Elise Mertens21.44
09:00:00Bratislava ChallengerMatteo Viola – Nikola Milojevic21.41
10:00:00Bratislava ChallengerRoberto Marcora – Antoine Hoang21.63