Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 Iunie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:00:00Brazilian Serie AGoias – Ceara CEX21.42
19:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – America Mineiro1X1.18
21:00:00Brazilian Serie ACoritiba PR – PalmeirasX21.22
22:00:00Brazilian Serie AFortaleza CE – Atletico Paranaense1X1.24
16:00:00Argentinian PrimeraColon de Santa Fe – Union Santa FeUnder 3.51.19
18:30:00Argentinian PrimeraGodoy Cruz – Racing ClubX21.45
21:00:00Argentinian PrimeraVelez Sarsfield – CA Platense1X1.19
23:30:00Argentinian PrimeraCentral Cordoba Sde – Boca JuniorsX21.28
12:30:00Toulon TournamentColombia U19 – Mexico U21X21.25
16:00:00Toulon TournamentFrance U18 – Venezuela U23Over 1.51.20
15:30:00Finnish YkkonenJaro – GnistanUnder 3.51.39
19:00:00United States MLSSporting Kansas City – New England RevolutionX21.40
09:30:00Club FriendliesJerv – Tromsø ILX21.42
15:00:00Euro U21 Qual.Armenia U21 – Ukraine U2121.14
13:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Liverpool MontevideoX21.38
18:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Cerro Largo FCUnder 3.51.15
21:00:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – Torque1X1.19
09:30:00Chinese Super LeagueGuangzhou City – Shandong Taishan21.22
11:30:00Chinese Super LeagueChangchun Yatai – Dalian ProOver 1.51.33
11:30:00Chinese Super LeagueShanghai Shenhua – Wuhan Three Towns21.54
11:30:00Chinese Super LeagueCangzhou Mighty Lions – Chengdu QianbaoX21.46
04:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Fagiano OkayamaX21.35
05:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Montedio YamagataX21.46
05:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Roasso Kumamoto1X1.24
05:00:00Japanese J-League 2Blaublitz Akita – Omiya ArdijaX21.41
09:00:00Japanese J-League 2Thespakusatsu – Tochigi1 or 21.40
09:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Grulla Morioka1X1.19
14:00:00Brazilian Serie BNovorizontino SP – Guarani SP1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie BVasco da Gama – CruzeiroX21.38
22:00:00Brazilian Serie BTombense MG – CS Alagoano1 or 21.35
17:00:00Argentinian Primera B NacionalMitre Santiago Del Estero – EstudiantesX21.38
17:05:00Argentinian Primera B NacionalDeportivo Madryn – BelgranoX21.28
18:00:00Argentinian Primera B NacionalCD Maipu – San Telmo1X1.15
18:30:00Argentinian Primera B NacionalSacachispas FC – Santamarina de TandilUnder 3.51.17
18:30:00Argentinian Primera B NacionalDeportivo Moron – Villa DalmineUnder 3.51.12
19:00:00Argentinian Primera B NacionalEstudiantes Rio Cuarto – Deportivo RiestraUnder 3.51.11
19:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Alvarado – Club Atletico Guemes1 or 21.35
19:10:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Temperley – Almirante Brown1 or 21.35
21:10:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – All Boys1 or 21.35
11:30:00Friendly Intls. W.Austria W. – Denmark W.X21.42
15:00:00Friendly Ints. U21North Macedonia U21 – Bosnia-Herzegovina U21X21.46
23:30:00Friendly Ints. U20Brazil U20 – Uruguay U20Over 1.51.17
20:30:00Paraguayan PrimeraGuairena FC – General Caballero JLMUnder 3.51.20
22:45:00Paraguayan PrimeraSol de America – 12 de Octubre de Itaugua1X1.22
21:00:00Venezuelan PrimeraCaracas – Carabobo1 or 21.38
23:15:00Venezuelan PrimeraCD Hermanos Colmenarez – Mineros de GuayanaUnder 3.51.29
15:30:00Finnish Kakkonen Group APeKa – Nurmijarven Jalkapalloseura1 or 21.25
15:30:00Finnish Kakkonen Group AFC Futura – FC Lapa11.24
15:30:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – Tampere United1 or 21.24
15:30:00Finnish Kakkonen Group CNarpes Kraft – GBK Kokkola1X1.24
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Notodden – Staal Jørpeland1X1.31
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – ArendalX21.43
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – TraeffOver 1.51.12
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Ullensaker/Kisa – BrattvågOver 1.51.11
13:00:00Swedish Div. 1 NorraPiteå IF – Vasalunds IFX21.29
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – Umeå FC1 or 21.29
05:00:00Aus. NPL NSWSydney United – North Shore Mariners1X1.30
05:00:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – APIA Leichhardt TigersUnder 3.51.70
06:00:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Marconi StallionX21.32
12:00:00Latvian CupAFA Olaine – SC Grobina21.12
16:00:00Tunisian CupClub Africain – CS ChebbaOver 1.51.05
12:00:00Kazakhstan Division 1Zhetysu – Akademia Ontustyk11.27
13:00:00Kazakhstan Division 1Baikonur – Kaisar Kyzylorda21.05
20:00:00Bolivian Profesional LigaThe Strongest – Bolivar1 or 21.29
07:30:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Heilongjiang Lava Spring21.18
08:00:00Chinese League 1Suzhou Dongwu – Hebei Kungfu1 or 21.32
11:30:00Chinese League 1Liaoning Shenyang – Sichuan Jiuniu FC21.54
19:00:00Egyptian CupAl-Ahly Cairo – Al Masry BalsloumOver 2.51.53
15:00:00Lithuanian 1 LygaPanevezys B – Nevezis21.33
14:00:00Paraguayan SegundaDeportivo Santani – Guarani de Trinidad1X1.23
14:00:00Paraguayan SegundaClub Fernando De La Mora – 3 de Febrero1 or 21.34
09:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Busan I Park1X1.18
11:00:00S. Korean K-League ChallengeJeonnam Dragons – Gyeongnam1 or 21.30
13:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Vålerenga W.21.08
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Arna-Bjørnar W.11.33
13:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Kolbotn W.21.41
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Stabæk W.1 or 21.28
14:00:00Norwegian Toppserien W.Rosenborg W. – SK Brann W.X21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandYxhults IK – IK GauthiodX21.38
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandForsbacka IK – IFK UppsalaX21.18
12:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Raagsveds IF1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Jarfalla – Kungsangens IF1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – Kiruna FFOver 1.51.13
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – Arameiska-SyrianskaX21.38
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSmedby AIS – IFK Eskilstuna11.29
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – Hoganas BKOver 2.51.22
13:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Umea W.Over 3.51.58
13:00:00Swedish DamallsvenskanHammarby W. – Kalmar W.Over 2.51.27
13:00:00Swedish DamallsvenskanBrommapojkarna W. – Kristianstads Dff W.21.14
13:00:00Swedish DamallsvenskanBK Hacken W. – Vittsjö GIK W.Over 1.51.28
13:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – AIK W.Over 3.51.55
04:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – Yokohama SCC1X1.22
05:00:00Japanese J-League 3Tegevajaro Miyazaki – Kataller ToyamaUnder 3.51.30
05:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Fukushima UnitedX21.27
05:00:00Japanese J-League 3Gifu – Kagoshima United1 or 21.28
05:00:00Japanese J-League 3Vanraure Hachnohe – Gainare TottoriUnder 3.51.29
05:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Iwaki FCX21.18
07:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Ehime1 or 21.30
07:00:00Japanese J-League 3FC Imabari – SC SagamiharaUnder 3.51.14
18:30:00Argentinian Primera B MetroArgentino de Quilmes – Club Atletico TalleresX21.30
13:00:00AFC Championship U23South Korea U23 – Japan U231 or 21.35
16:00:00AFC Championship U23Saudi Arabia U23 – Vietnam U23Over 1.51.36
21:00:00United States NWSLSan Diego Wave W. – OL Reign W.1 or 21.27
22:00:00United States NWSLChicago Red Stars W. – Orlando Pride W.Over 1.51.20
23:00:00United States NWSLHouston Dash W. – Portland Thorns W.1 or 21.30
18:00:00Brazilian Serie CAltos PI – FerroviarioX21.35
20:00:00Brazilian Serie CABC – MirassolX21.40
21:00:00Brazilian Serie CFigueirense – Confianca1X1.19
22:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Botafogo PBUnder 3.51.18
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Lys Sassandra – Sol FCX21.38
18:00:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – USC BassamOver 1.51.35
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Grei – FyllingsdalenX21.28
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Floro – HonefossUnder 3.51.73
13:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Byaasen Toppfotball – Bodø/Glimt IIOver 1.51.06
13:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Trygg/Lade – Innstrandens IL1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Junkeren – SteinkjerOver 3.51.39
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Stromsgodset II – Skjervoy11.36
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Lillestrøm SK II – Bossekop UL11.36
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Senja – Lorenskog21.28
13:15:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Mjøndalen II – Gjelleråsen21.44
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Mjolner – Harstad11.32
20:00:00Jamaican Premier LeagueMolynes United FC – Humble LionsX21.32
20:00:00Jamaican Premier LeaguePortmore United – Mount Pleasant FCX21.17
20:00:00Jamaican Premier LeagueArnett Gardens – Waterhouse FCX21.30
20:00:00Jamaican Premier LeagueDunbeholden FC – Harbour View1 or 21.35
20:00:00Jamaican Premier LeagueMontego Bay United – Vere United FCX21.38
20:00:00Jamaican Premier LeagueCavaliers – Tivoli Gardens1 or 21.35
10:00:00Kenyan Premier LeagueNairobi City Stars FC – FC TalantaUnder 3.51.23
12:00:00Kenyan Premier LeagueKenya Police – Bandari FCX21.42
12:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Kariobangi Sharks1X1.16
12:00:00Kenyan Premier LeagueWazito FC – Vihiga Bullets FCOver 1.51.17
12:00:00Kenyan Premier LeagueBidco United – Kenya Commercial BankX21.38
12:00:00Kenyan Premier LeagueNzoia United FC – AFC LeopardsX21.40
12:00:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Ulinzi Stars FC1 or 21.35
12:00:00Kenyan Premier LeagueTusker FC – Posta Ranger FCOver 1.51.34
07:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Kwara United11.28
15:00:00Nigerian Premier LeagueShooting Stars – Plateau United1X1.17
15:00:00Nigerian Premier LeagueKano Pillars – Wikki TouristOver 1.51.67
15:00:00Nigerian Premier LeagueNasarawa United – Enugu RangersOver 1.51.45
15:00:00Nigerian Premier LeagueAkwa United – Remo Stars1X1.17
15:00:00Nigerian Premier LeagueRivers United – Abia Warriors FC11.23
15:30:00Uruguayan SegundaCA Cerro – Rampla Juniors1X1.22
18:00:00Uruguayan SegundaMiramar Misiones – Villa EspanolaX21.32
23:15:00Uruguayan SegundaLa Luz FC – Uruguay Montevideo FCUnder 3.51.19
04:00:00Aus. NPL Northern NSWValentine FC – Adamstown Rosebud FC11.31
18:30:00Argentinian Primera C MetroReal Pilar FC – Victoriano Arenas1X1.18
18:30:00Argentinian Primera C MetroArgentino de Merlo – Puerto Nuevo1X1.14
18:30:00Argentinian Primera C MetroCentral Cordoba De Rosario – CA Ferrocarril MidlandX21.40
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub Sportivo Italiano – CSD Liniers1X1.16
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub El Porvenir – CA AtlasX21.22
18:30:00Argentinian Primera C MetroLeandro N. Alem – ExcursionistasX21.32
18:30:00Argentinian Primera C MetroBerazategui – Deportivo Laferrere1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera C MetroGeneral Lamadrid – Lujan1 or 21.35
13:00:00Brazilian Campeonato W.ESMAC W. – Atletico Mineiro W.21.32
18:00:00Brazilian Campeonato W.AE Kindermann W. – Cresspom DF W.11.35
04:00:00Japanese L-LeagueCerezo Osaka Sakai W. – Harima W.1X1.19
04:00:00Japanese L-LeagueIga FC Kunoichi W. – Orca Kamogawa FC W.Over 1.51.28
04:00:00Japanese L-LeagueEhime FC W. – NGU Loveledge Nagoya W.X21.38
05:00:00Japanese L-LeagueSetagaya Sfida W. – Speranza FC Osaka Takatsuki W.Over 2.51.52
06:00:00Japanese L-LeagueYokohama Seagulls W. – Nittaidai FC W.1X1.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – Sokol Sieniawa11.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – LKS Wolczanka Wolka PelkinskaOver 1.51.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Czarni PolaniecOver 1.51.18
15:00:00Brazilian Serie DCEOV Operário – Costa Rica EC1 or 21.35
18:00:00Brazilian Serie DCascavel PR – Grêmio Esportivo JuventusOver 1.51.42
18:00:00Brazilian Serie DMarcílio Dias – SER Caxias Do SulX21.40
18:00:00Brazilian Serie DClube Esportivo Aimore – Azuriz FCX21.38
18:00:00Brazilian Serie DEC Prospera SC – Sao LuizX21.30
18:30:00Brazilian Serie DIpora GO – Ceilandia Esporte Clube DF1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie DAmazonas FC – Rio Branco AC1X1.16
19:00:00Brazilian Serie DJacuipense BA – AsaUnder 3.51.18
20:00:00Brazilian Serie DIcasa CE – Retro FC Brasil21.49
21:00:00Brazilian Serie DHumaita AC – Trem DesportivoX21.28
07:00:00S. Korean K3 LeagueSiheung Citizen – Gangneung City1X1.22
08:00:00S. Korean K3 LeagueYangju Citizen FC – Busan Transportation CorporationX21.30
13:00:00UEFA Nations LeagueNorthern Ireland – CyprusOver 1.51.36
16:00:00UEFA Nations LeagueNorway – SwedenUnder 3.51.27
16:00:00UEFA Nations LeagueGeorgia – Bulgaria1X1.17
16:00:00UEFA Nations LeagueNorth Macedonia – GibraltarOver 3.51.88
18:45:00UEFA Nations LeagueSpain – Czech Republic11.30
18:45:00UEFA Nations LeagueSwitzerland – PortugalX21.32
18:45:00UEFA Nations LeagueSlovenia – SerbiaX21.24
18:45:00UEFA Nations LeagueGreece – Kosovo1X1.19
18:45:00UEFA Nations LeagueMalta – San MarinoOver 2.51.68
19:15:00Italian Serie C PlayoffsPalermo – Padova1 or 21.32
15:00:00Portuguese Liga W.Estoril Praia W. – CA Ouriense W.21.36
15:00:00Portuguese Liga W.CF Benfica W. – RP FC W.1 or 21.22
17:00:00Ecuadorian CupClub Leones Del Norte – Aucas21.43
20:00:00Ecuadorian CupFC Insutec – Gualaceo SCX21.20
18:00:00United States USL League TwoWeston – Miami AC21.37
18:00:00United States USL League TwoWSA Winnipeg – Peoria CityX21.40
20:00:00United States USL League TwoS. California Seahorses – Davis Legacy FCUnder 3.51.51
23:00:00United States USL League TwoLong Island Rough Riders – Cedar Stars RushOver 1.51.19
20:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – Pacific FC1 or 21.28
17:00:00Senegalese Ligue 1AS Pikine – Teungueth1 or 21.35
19:00:00Brazilian AmapaenseSantana EC – Independente ECX21.28
21:00:00United States MLS Next ProVancouver Whitecaps II – Tacoma Defiance1 or 21.29
15:00:00Ligi regionalneDab Gaszowice – Polonia Laziska Rybnickie11.30
15:00:00Ligi regionalnePlomien Ochojec (Rybnik) – Górnik Boguszowice (Rybnik)1X1.24
12:30:00Hertogenbosch ATPDaniil Medvedev – Tim Van Rijthoven11.14
10:00:00Hertogenbosch WTAAryna Sabalenka – Ekaterina Alexandrova11.64
14:00:00Hertogenbosch ATP DoublesEbden M / Purcell M – Koolhof W / Skupski N21.62
14:00:00Nottingham ChallengerDaniel Evans – Jordan Thompson11.49
09:05:00Halle ATP QualifyingRadu Albot – Dominic Stephan Stricker21.37
10:30:00Halle ATP QualifyingTallon Griekspoor – Peter Gojowczyk11.43