Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 August 2020

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueAtalanta – Paris Saint-GermainX21.30
20:00:00Italian Serie BPordenone – Frosinone1 or 21.38
19:45:00Scottish PremiershipMotherwell – LivingstonUnder 3.51.24
19:45:00Scottish PremiershipRangers – St JohnstoneOver 2.51.65
19:45:00Scottish PremiershipRoss County – KilmarnockX21.39
18:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – Mjallby AIFOver 1.51.28
18:00:00Swedish AllsvenskanMalmö – Örebro11.32
23:15:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Corinthians1X1.20
23:15:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Goias11.24
23:15:00Brazilian Serie ABragantino – Botafogo1X1.19
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Cruz AzulX21.25
18:00:00Swedish SuperettanLjungskile SK – AFC Eskilstuna1X1.28
18:00:00Swedish SuperettanGAIS – Degerfors21.49
18:00:00Swedish SuperettanBrage – Norrby IFUnder 3.51.39
18:00:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – VasterasX21.46
18:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Dalkurd FF1X1.27
15:00:00Club FriendliesBorussia M’gladbach – VerlOver 3.51.37
16:00:00Club FriendliesAltach – Borussia Dortmund21.09
18:00:00Slovakian Super LigaSered – Senica1 or 21.29
18:00:00Slovakian Super LigaTrencin – FC Vion Zlate MoravceOver 1.51.15
18:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – Dunajska StredaX21.18
11:00:00Japanese League CupShimizu S-Pulse – Kashima AntlersX21.30
11:00:00Japanese League CupVegalta Sendai – Cerezo OsakaX21.30
11:00:00Japanese League CupNagoya Grampus – Kawasaki FrontaleX21.30
11:00:00Japanese League CupSanfrecce Hiroshima – Sagan TosuOver 1.51.31
11:00:00Japanese League CupSapporo – Yokohama FCOver 1.51.20
11:00:00Japanese League CupShonan Bellmare – Gamba OsakaX21.24
11:00:00Japanese League CupKashiwa Reysol – Oita Trinita1X1.18
08:35:00Australian A-LeaguePerth Glory – Western United FC1 or 21.32
11:10:00Australian A-LeagueWestern Sydney – Melbourne Victory1 or 21.30
17:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – CS ChebbaX21.42
17:00:00Tunisian Ligue 1Kairouan – Club AfricainX21.31
17:00:00Tunisian Ligue 1US Tataouine – Stade Tunisien1 or 21.35
17:00:00Tunisian Ligue 1Bizertin – Etoile Sportive du SahelX21.33
19:10:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Club Sportif Sfaxien1X1.19
15:30:00Belarusian Vysshaya LigaFC Minsk – Slavia Mozyr1 or 21.32
11:00:00Chinese Super LeagueShanghai SIPG – Wuhan Zall11.35
13:00:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Hebei China Fortune FC11.29
10:30:00Japanese J-League 2Kyoto – Mito HollyhockUnder 3.51.26
11:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – ThespakusatsuOver 1.51.28
11:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Zwiegen Kanazawa1 or 21.31
11:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Tokushima VortisX21.25
11:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Matsumoto Yamaga1 or 21.36
11:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Tokyo Verdy1 or 21.34
11:00:00Japanese J-League 2Ehime – Montedio YamagataX21.36
11:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – Iwata Jubilo1 or 21.35
11:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – Ventforet KofuX21.38
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Renofa Yamaguchi1X1.18
11:30:00Japanese J-League 2Tochigi – Fagiano OkayamaX21.42
12:30:00Russian Division 1Tom Tomsk – Spartak-2 Moscow1X1.25
14:30:00Russian Division 1Irtysh Omsk – ChertanovoX21.38
15:00:00Russian Division 1FC Orenburg – Alania VladikavkazOver 1.51.32
16:00:00Russian Division 1Dynamo Bryansk – FC Volga-OlimpiyetsX21.28
16:00:00Russian Division 1Neftekhimik – Yenisey KrasnoyarskUnder 3.51.22
16:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – FK ChaikaX21.28
16:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – SKA-Khabarovsk1X1.16
16:00:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Veles1 or 21.30
16:30:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Krasnodar-21X1.17
17:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Baltika Kaliningrad1 or 21.32
17:30:00Russian Division 1Torpedo Moscow – FC AkronOver 1.51.31
21:00:00Brazilian Serie BCrb AL – Oeste1X1.20
17:00:00S. African Pr. LeagueKaizer Chiefs – Bidvest WitsUnder 3.51.17
16:55:00Saudi Arabian Division 1Al Thoqbah Club – Al Qadisiyah FCX21.32
17:20:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Al Nojoom1 or 21.28
17:45:00Israeli Toto CupHapoel Haifa – Ironi Kiryat Shmona1 or 21.32
18:00:00Israeli Toto CupHapoel Bnei Sakhnin – Maccabi Haifa21.35
21:00:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – Guairena FC1 or 21.32
23:30:00Paraguayan Primera12 de Octubre de Itaugua – Sportivo San Lorenzo1 or 21.29
16:00:00Bosnian Premijer LigaSarajevo – FK Tuzla CityOver 1.51.27
16:30:00Bosnian Premijer LigaFK Krupa – Olimpik Sarajevo1X1.17
16:30:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Mladost Doboj Kakanj1X1.23
18:00:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Radnik Bijeljina1X1.14
16:30:00Finnish Kakkonen Group CJakobstads Bollklubb – GBK Kokkola1 or 21.25
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Team TG FF11.24
17:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Berga – Sollentuna FK21.54
17:30:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – IFK Luleå1 or 21.25
18:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Taby FK1X1.25
18:00:00Swedish Div. 1 NorraIF Brommapojkarna – Karlstad BKOver 1.51.11
18:00:00Swedish Div. 1 NorraÖrebro Syrianska IF – SylviaX21.21
18:30:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – IK Frej Taby1X1.28
18:30:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Vasalunds IFX21.29
17:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Motala1X1.19
18:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Utsiktens1 or 21.25
18:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Eskilsminne IF1X1.18
18:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – FC Linkoping CityX21.38
18:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – Lunds BK21.41
18:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – IFK VärnamoX21.22
18:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Tvååkers IFOver 1.51.17
19:00:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – TrollhattanX21.32
17:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – Zalgiris Vilnius1 or 21.28
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueHB Torshavn – AB ArgirOver 2.51.20
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueSkála ÍF – B36 Torshavn21.10
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – Víkingur Gøta1X1.22
16:00:00Latvian VirsligaJelgava – Rigas Futbola Skola21.39
16:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – Valmiera FKUnder 3.51.81
18:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – Ventspils1 or 21.30
18:00:00Georgian U’lesi LigaFC Telavi – Dinamo Tbilisi12.57
17:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Vålerenga W.21.19
14:30:00Georgian Pirveli LigaFC Gagra – Samgurali Tskaltubo1X1.20
18:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Linkopings W.11.26
18:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – IK Uppsala W.Over 1.51.11
18:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Djurgardens W.1X1.27
18:00:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Göteborg FC W.21.17
18:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – Eskilstuna United W.21.54
18:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Vaxjo W.11.26
12:00:00Aus. NPL WesternSorrento – BalcattaUnder 3.51.76
12:30:00Aus. NPL WesternCockburn City – Gwelup Croatia SCX21.23
12:30:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – Perth Glory FC Youth1X1.22
12:30:00Aus. NPL WesternPerth SC – Armadale SC1X1.24
12:30:00Aus. NPL WesternInglewood United – Rockingham City FCOver 1.51.10
12:30:00Aus. NPL WesternBayswater City – ECU Joondalup1X1.28
14:00:00Russian Division 2. Group 2Olimp Dolgoprudny – Zenit IrkutskOver 1.51.15
15:00:00Russian Division 2. Group 2FC Tver – FC Chita1 or 21.24
17:00:00Brazilian BrasilienseCapital CF – Real FCX21.48
21:30:00Brazilian BrasilienseSobradinho DF – Gama21.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Podhale Nowy Targ1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – Hetman ZamoscOver 1.51.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Jutrzenka GiebultówOver 1.51.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Cracovia Kraków II – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiX21.35
17:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Korona II KielceOver 1.51.23
17:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Lewart LubartówOver 1.51.26
16:30:00Romanian Liga 1 PlayoffsCS Mioveni – FC Chindia TargovisteX21.42
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Polonia BytomX21.20
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Polonia Nysa1X1.27
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia/Stal Swidnica – MKS KluczborkX21.20
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Foto-Higiena Gac1X1.20
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Piast Zmigród1X1.28
18:20:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Chorzow – Warta Gorzów WielkopolskiOver 2.51.33
07:30:00FIFA Liga ProGambit Esports – TES Tundra FIFA1X1.33
07:55:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – CFC Catalonia FC FifaUnder 3.51.73
08:20:00FIFA Liga ProGambit Esports – Team Ruspro R111X1.20
08:45:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – CFC Catalonia FC FifaX21.29
09:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Nfc Nyancat FC FifaX21.17
09:35:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Gambit Esports1X1.29
10:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – TES Tundra FIFA1 or 21.24
10:25:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Gambit Esports1 or 21.24
10:50:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Nfc Nyancat FC FifaX21.29
11:15:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Team Ruspro R111X1.20
14:30:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Veg Vega Squadron FifaX21.34
14:55:00FIFA Liga ProWestcoastunt – KAB Kabush FIFAUnder 3.51.73
15:20:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.07
15:45:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – KAB Kabush FIFA1 or 21.24
16:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – WestcoastuntX21.24
16:35:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Rub FC Kazan FIFAX21.32
17:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Veg Vega Squadron FifaX21.30
17:25:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Rub FC Kazan FIFA1X1.30
17:50:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – WestcoastuntX21.32
18:15:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.26
14:00:00Virtual Champions LeagueAtalanta (Virtual) – PSG (Virtual)X21.36
12:00:00Prague WTALesia Tsurenko – Ana Bogdan11.71
13:00:00Prague WTACamila Giorgi – Elise Mertens11.81
10:00:00Prague WTA DoublesKolodziejova M / Maleckova J – van Der Hoek R / Wickmayer Y21.77
12:00:00Prague WTA DoublesHalep S / Strycova B – Kudermetova V / Pavlyuchenkova A11.43
13:00:00Prague WTA DoublesKrejcikova B / Siniakova K – Friedsam A-L / Paar L I11.15
14:00:00Prague WTA DoublesRus A / Zidansek T – Perez E / Sanders S11.78