Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 12 Aprilie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Eng. Premier LeagueLeicester – Newcastle1X1.18
18:00:00French Ligue 1Dijon – Amiens1 or 21.38
19:45:00French Ligue 1Nantes – LyonX21.22
19:30:00German BundesligaNuremberg – Schalke 04X21.35
19:00:00French Ligue 2Metz – ChateaurouxOver 1.51.37
19:00:00French Ligue 2Niort – AuxerreX21.41
19:00:00French Ligue 2Orléans – Clermont FootX21.49
19:00:00French Ligue 2Nancy – BrestX21.45
19:00:00French Ligue 2Sochaux – Le HavreX21.44
19:00:00French Ligue 2Ajaccio – Grenoble Foot 381 or 21.41
19:00:00French Ligue 2Troyes – Gazelec Ajaccio1X1.19
19:00:00French Ligue 2RC Lens – Valenciennes1X1.17
19:00:00French Ligue 2AS Beziers – Red Star1 or 21.41
19:00:00Dutch EredivisieNAC Breda – Emmen1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division AStandard Liege – Anderlecht1 or 21.30
17:30:00German Bundesliga 2Erzgebirge Aue – HeidenheimX21.42
17:30:00German Bundesliga 2Union Berlin – Jahn Regensburg1X1.23
20:00:00Italian Serie BPescara – Perugia1 or 21.38
20:00:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – Granada1 or 21.38
20:30:00Portuguese Prim. LigaChaves – Belenenses1 or 21.40
18:30:00Turkish Super LigBursaspor – Trabzonspor1 or 21.34
19:00:00French NationalFC Chambly Thelle – Marignane1X1.17
19:00:00French NationalFC Villefranche – Jeanne d’Arc1X1.16
19:00:00French NationalPau – Laval1 or 21.28
19:00:00French NationalLe Mans UC 72 – Lyon Duchere1 or 21.28
19:00:00French NationalAvranches – Sannois-Saint-GratienUnder 3.51.21
19:00:00French NationalTours – F. Bourg en Bresse Peronnas 01X21.35
19:00:00French NationalQuevilly Rouen – Concarneau1X1.16
19:00:00French NationalDunkerque – Cholet1X1.18
18:00:00Danish SuperligaVejle BK – AC Horsens1 or 21.34
18:00:00Swedish AllsvenskanAFC Eskilstuna – Orebro SK1 or 21.36
16:30:00Russian Premier LeagueKrylia Sovetov Samara – Rubin Kazan1 or 21.46
18:00:00Norwegian EliteserienStrømsgodset IF – Mjondalen1X1.19
17:00:00Czech 1. LigaFK Teplice – Bohemians 1905Under 3.51.23
18:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Dalkurd FF1X1.22
19:30:00Belgian First Division BLommel United – Tubize1X1.18
18:45:00Irish Premier LeagueCork City – St. Patrick’s AthleticUnder 3.51.16
18:45:00Irish Premier LeagueUniversity College Dublin – Derry CityX21.35
19:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Bohemians DublinX21.20
19:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Waterford United11.36
19:45:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Dundalk21.41
17:00:00Croatian 1. HNLNK Osijek – Rudes11.21
18:30:00German Regionall. NorthSV Drochtersen/Assel – Hansa Lüneburg1 or 21.23
19:00:00Dutch Eerste DivisieJong AZ Alkmaar – RKC WaalwijkX21.35
19:00:00Dutch Eerste DivisieTwente – Telstar11.28
19:00:00Dutch Eerste DivisieFC Eindhoven – Roda1X1.27
19:00:00Dutch Eerste DivisieDordrecht – MVV Maastricht1 or 21.28
19:00:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – Jong Utrecht11.31
19:00:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – Den BoschUnder 3.51.55
19:00:00Dutch Eerste DivisieVolendam – Jong PSV Eindhoven1 or 21.27
19:00:00Dutch Eerste DivisieNEC Nijmegen – Helmond Sport11.34
15:15:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – PFC Dunav Ruse1X1.17
17:30:00Bulgarian Pr. LeagueSeptemvri Sofia – Lokomotiv PlovdivX21.36
19:05:00Scottish ChampionshipDundee United – Ayr1X1.20
16:00:00Romanian Liga 1Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi1 or 21.40
19:00:00Romanian Liga 1Iasi – Dinamo BucharestX21.40
16:00:00Port. Segunda LigaSporting Braga B – CD Cova PiedadeUnder 3.51.21
20:00:00Port. Segunda LigaOliveirense – Benfica Lisbon BX21.48
19:00:00Swiss Challenge LeagueAarau – Winterthur1X1.25
18:00:00German 3. LigaMeppen – HallescherX21.27
19:30:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Stal MielecX21.27
10:50:00Australian A-LeagueBrisbane Roar – Wellington PhoenixX21.25
18:10:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – Austria Wien II1X1.28
18:10:00Austrian 1st DivisionKSV 1919 – SV Lafnitz1 or 21.32
18:10:00Austrian 1st DivisionSC Wiener Neustadt – WattensX21.36
18:10:00Austrian 1st DivisionAustria Klagenfurt – Horn1X1.21
18:10:00Austrian 1st DivisionAmstetten – FC LieferingX21.43
18:10:00Austrian 1st DivisionRied – Floridsdorfer AC11.34
19:45:00Welsh Premier LeagueBala Town – Connah’s QuayX21.19
19:45:00Welsh Premier LeagueAberystwyth – Cefn Druids1X1.20
19:45:00Welsh Premier LeagueCaernarfon – Newtown AFC1 or 21.22
18:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Olimpia GrudziadzX21.35
16:30:00Egyptian Pr. LeagueSmouha SC – El-Entag El-Harby1 or 21.36
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaDnepr Mogilev – Slavia Mozyr1 or 21.25
12:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Shanghai Shenhua1X1.35
19:45:00Irish Division 1Cabinteely FC – AthloneUnder 3.51.37
19:45:00Irish Division 1Drogheda United – Shelbourne FC1 or 21.31
19:45:00Irish Division 1Limerick FC – WexfordOver 2.51.42
19:45:00Irish Division 1Galway United – Cobh Ramblers1 or 21.33
21:30:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Deportivo San Martin11.36
23:45:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Deportivo Municipal1 or 21.33
16:00:00Czech 2. LigaVitkovice – Ceske BudejoviceX21.25
17:00:00Czech 2. LigaUsti Nad Labem – 1.SK Prostejov1X1.19
17:00:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – Vysocina Jihlava1 or 21.36
17:00:00Czech 2. Liga1. SC Znojmo – FC Sellier & Bellot Vlasim1 or 21.35
17:00:00Turkish Lig 1Istanbulspor – OsmanlisporX21.27
19:00:00S. African Pr. LeagueChippa United – Bidvest WitsX21.20
14:50:00UAE Premier LeagueDibba Al Fujairah – Al-Fujairah FCX21.50
15:00:00UAE Premier LeagueBanni Yas – SharjahX21.32
17:30:00UAE Premier LeagueAl Wasl – Shabab Al-Ahli Dubai FCX21.24
17:30:00UAE Premier LeagueEmirates Club – Al DhafraX21.38
17:05:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Taawon – Al Qadisiyah FCOver 1.51.18
18:45:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ahli Jeddah – Al HilalX21.22
14:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Ashkelon FC – Hapoel AfulaX21.30
14:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Bnei Lod – FC Rishon LezionUnder 3.51.27
14:00:00Israeli Liga LeumitMaccabi Achi Nazereth – Hapoel AkkoUnder 3.51.26
14:00:00Israeli Liga LeumitIroni Ramat Hasharon – Hapoel Petach-TikvaX21.32
14:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Marmorek – Hapoel Iksal FCUnder 3.51.34
14:00:00Jordanian Pro LeagueAl Salt – Al Aqaba1X1.23
17:30:00Jordanian Pro LeagueRamtha – That Ras1X1.18
15:30:00Bahraini Pr. LeagueAl Hala – Al-Riffa21.39
18:00:00Bahraini Pr. LeagueAl Hidd – AL Badii1X1.16
16:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – Rad Belgrade1X1.15
21:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Zulia1X1.15
12:45:00Singaporean S-LeagueHougang – Home UnitedX21.29
11:00:00Vietnamese V-LeagueBinh Duong – TP Ho Chi Minh1X1.25
13:00:00Vietnamese V-LeagueKhanh Hoa – Ha Noi FCX21.25
16:00:00Ukrainian Persha LigaSK Dnipro-1 – SumyOver 2.51.57
17:00:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – Volyn Lutsk1 or 21.24
11:15:00Aus. NPL VictoriaPascoe Vale – Melbourne Knights1 or 21.25
11:30:00Aus. NPL VictoriaDandenong City – Altona Magic SCX21.23
12:00:00Moldovan Div. 1Sfintul Gheorghe – Sheriff Tiraspol21.20
14:00:00Moldovan Div. 1Milsami Orhei – Zimbru Chisinau11.30
18:00:00Slovakian 2. LigaFK Pohronie – Dukla Banska BystricaOver 1.51.24
16:00:00Georgian U’lesi LigaDinamo Tbilisi – FC Dila Gori11.36
18:00:00Georgian U’lesi LigaLokomotiv Tbilisi – Sioni Bolnisi1 or 21.25
14:15:00Uzbek PFLMetallurg Bekabad – Qizilqum1X1.27
15:15:00Uzbek PFLNasaf Qarshi – Navbahor Namangan1 or 21.32
13:30:00Iranian Pro LeagueSepidrood Rasht – Tractor Sazi21.50
14:00:00Iranian Pro LeaguePadideh Mashhad – Naft Masjed Soleyman1X1.14
14:15:00Iranian Pro LeagueSepahan – EsteghlalX21.38
15:30:00Iranian Pro LeagueSanat Naft – Pars Jonoubi Jam FC1 or 21.40
14:00:00Malaysian Super LeagueKedah – Terengganu1X1.24
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor – Perak FA1 or 21.25
18:00:00Italian Primavera CupTorino – Fiorentina1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaKalsdorf – Sturm Graz Am.X21.25
18:00:00Austrian RegionalligaSV Wörgl – TSV St. Johann1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaKufstein – FC Kitzbühel1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaUnion Gurten – TUS Bad Gleichenberg1 or 21.19
18:00:00Austrian RegionalligaSC Weiz – Wolfsberger AC Amateure1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaParndorf – Mattersburg II1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaRapid Vienna II – Ask-Bsc Bruck/Leitha1X1.20
18:00:00Austrian RegionalligaUnion Vocklamarkt – Allerheiligen1X1.23
18:00:00Austrian RegionalligaSKN St. Polten II – SV LeobendorfX21.18
18:00:00Austrian RegionalligaLendorf – Deutschlandsberger SC21.51
18:00:00Austrian RegionalligaWSC Hertha Wels – Atsv Stadl-PauraX21.18
18:00:00Austrian RegionalligaVST Völkermarkt – WSC Hertha WelsX21.17
18:30:00Austrian RegionalligaSchwechat – NeusiedlX21.19
18:30:00Austrian RegionalligaASK Ebreichsdorf – SC Team Wiener Linien11.22
18:30:00Austrian RegionalligaWiener Sportklub – FC Stadlau11.29
18:30:00Austrian RegionalligaFC Marchfeld Donauauen – Traiskirchen Fcm1X1.14
10:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Viktoria Plzen U19X21.27
11:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – FC Orenburg YouthOver 2.51.28
12:00:00Russian Youth LeagueArsenal Tula Youth – Ural Yekaterinburg Youth11.33
12:00:00Russian Youth LeagueAkhmat Grozny Youth – Lokomotiv Moscow YouthX21.40
13:00:00Thai Premier LeagueChiangmai FC – Chiangrai UnitedX21.28
15:30:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – Lucko1X1.22
17:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – Dugopolje1 or 21.27
17:30:00German BayernligaSeligenporten – ASV VachOver 1.51.11
17:30:00German BayernligaWurzburger Kickers II – DJK Ammerthal1X1.25
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Vänersborgs IFX21.30
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Aspudden-Tellus – Enskede IK1 or 21.22
18:00:00German Regionall. NortheastOptik Rathenow – Berliner AK 0721.52
18:00:00German Regionall. NortheastWacker Nordhausen – ChemnitzX21.32
18:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – Frankfurt FSVUnder 3.51.40
18:00:00German Regionall. WestVerl – Borussia Mönchengladbach II1 or 21.25
18:00:00German Regionall. BavariaIngolstadt 04 II – TSV Buchbach1 or 21.23
14:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – Biolog Novokubansk1 or 21.32
14:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Vladikavkaz – Mashuk-KMV PyatigorskUnder 3.51.23
14:00:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Dinamo Stavropol1X1.16
15:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Nalchik – SKA Rostov1X1.16
15:30:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Chernomorets Novorossiysk1X1.17
16:00:00Russian Division 2 SouthUrozhay Krasnodar – Angusht NazranOver 2.51.55
12:00:00Azerbaijani Division 1MOIK Baku – Keshla-2Over 1.51.18
12:00:00Azerbaijani Division 1Zira FK 2 – Turan Tovuz1 or 21.25
12:00:00Azerbaijani Division 1FK Sabayil-2 – Garadag LokbatanX21.35
16:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Honefoss – Bodø/Glimt IIOver 1.51.09
11:00:00Turkish Super Lig U21Bursaspor U21 – Trabzonspor U211X1.19
11:00:00Turkish Lig 1 U21Istanbulspor U21 – Osmanlispor U211X1.24
17:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Lisen1 or 21.20
14:50:00UAE Division 1Masafi – Al HamriyahX21.28
14:50:00UAE Division 1Al Arabi – Al OrubaX21.18
14:50:00UAE Division 1Dibba Al-Hisn SC – Al Tawon SC1X1.18
14:00:00Malaysian Premier LeagueJohor Darul Ta’zim II – Negeri Sembilan1 or 21.27
14:00:00Malaysian Premier LeagueKelantan – PDRM1X1.23
11:00:00Vietnamese V-League 2Hong Linh Ha Tinh – Huda HueOver 1.51.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Wierzyca Pelplin11.33
14:30:00Kosovan SuperligaTrepca 89 – KF Ballkani1X1.23
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Rio Ave U23X21.20
19:00:00Houston ATPSam Querrey – Janko Tipsarevic11.43
20:00:00Houston ATPCasper Ruud – Marcel Granollers11.65
11:00:00Marrakech ATPTaro Daniel – Gilles Simon21.40
12:00:00Marrakech ATPPablo Andujar – Jiri Vesely11.65
13:00:00Marrakech ATPJaume Antoni Munar Clar – Benoit Paire11.62
16:30:00Marrakech ATPJo-Wilfried Tsonga – Lorenzo Sonego11.47