Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 11 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Turkish CupAgrispor – Artvin HopasporUnder 3.51.37
12:30:00Turkish CupGorelespor – YomrasporX21.38
12:30:00Turkish CupSanliurfa Belediyespor – Siirt IL Ozel Idaresi Spor1X1.30
12:30:00Turkish CupKelkit Belediyespor – Ofspor1 or 21.32
12:30:00Turkish CupBatman Petrolspor – Mardin Buyuksehir Belediyespor1 or 21.30
12:30:00Turkish CupCizrespor – DiyarbakirsporUnder 3.51.29
13:00:00Turkish CupAdliyespor – Turk Metal Kirikkale1X1.24
13:00:00Turkish Cup1074 Cankirispor – Kastamonu Ozel Idare1X1.32
13:00:00Turkish CupYeni Altindag BS – Yozgatspor 19591X1.23
13:00:00Turkish CupKozan Belediyespor – Payas Belediye1 or 21.35
13:00:00Turkish CupErzin Belediyespor – Kilis Bld Spor1X1.30
13:30:00Turkish CupBayrampasa – BigasporOver 1.51.24
13:30:00Turkish CupDuzcespor – Darica G Birligi1 or 21.35
13:30:00Turkish CupMaltepespor – Kasimpasa EroksporX21.22
13:30:00Turkish CupTavsanli Linyitspor – SomasporX21.24
13:30:00Turkish CupSilivrispor – Bursa Yildirim Spor1X1.35
13:30:00Turkish CupSile Yildizspor – Karacabey Birlikspor1 or 21.35
13:30:00Turkish CupBüyükcekmece Tepecikspor – Halide Edip Adivarspor1 or 21.38
17:00:00Turkish CupFethiyespor – Kizilcabolukspor1X1.23
16:15:00Danish CupMarstal/Rise – AGF Aarhus21.01
16:15:00Danish CupNørresundby – Aalborg BK21.01
19:00:00Danish CupFremad Amager – Lyngby BKX21.32
18:30:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – Hannoverscher SC1X1.16
15:00:00Slovakian CupSpartak Vysoka Nad Kysucou – Puchov21.23
15:00:00Slovakian CupTJ Besenov – Slovan LeviceX21.75
15:00:00Slovakian CupNovohrad Lucenec – KFC KomarnoX21.75
15:00:00Slovakian Cup1. FC Tatran Prešov – FK Poprad21.47
15:00:00Slovakian CupTJ Tatran Krasno Nad Kysucou – Spartak Trnava21.17
15:00:00Slovakian CupFK Kechnec – Mladost Kalša21.30
15:00:00Slovakian CupOFK Šarišské Michalany – FC VSS Kosice21.11
15:00:00Slovakian CupBela – Sered21.01
15:00:00Slovakian CupMFK Vranov nad Toplou – Partizan BardejovX21.14
15:00:00Slovakian CupDruzstevnik Radimov – TJ Slavoj BolerazX21.14
15:00:00Slovakian CupTJ Družstevník Jacovce – Mfk Aleksince21.35
15:00:00Slovakian CupFK Dunajska Luzna – Lokomotiva Devinska Nova Ves1X2.45
15:30:00Slovakian CupFK Strecno – Dukla Banska Bystrica21.03
15:30:00Slovakian CupFC Pata – Petrzalka21.07
15:30:00Slovakian CupFK Bestrent Horna Krupa – MFK Skalica21.03
14:30:00Slovenian CupNK Radomlje – ND GoricaX21.40
14:30:00Slovenian CupTolmin – NK Celje21.15
17:00:00Slovenian CupNafta – NK Krsko1X1.22
14:30:00Romanian CupMetalul Buzau – CSM FocsaniX21.42
14:30:00Romanian CupACS Industria Galda – Avantul ReghinX21.20
14:30:00Romanian CupCSC Sanmartin – Universitatea Cluj21.44
14:30:00Romanian CupScolar Resita – Politehnica Timisoara1 or 21.29
14:30:00Romanian CupCSA Steaua Bucuresti – Concordia ChiajnaX21.34
14:30:00Romanian CupTunari – FC Metaloglobus BucurestiX21.26
14:30:00Romanian CupCS Faurei – Farul Constanta21.44
14:30:00Romanian CupRasnov – CsikszeredaX21.26
14:30:00Romanian CupACS Flacara Horezu – FC Arges21.59
15:00:00Romanian CupRapid Bucuresti – Dunarea Calarasi1X1.20
16:00:00Algerian Ligue 1AS Ain M’lila – MC Oran1X1.15
15:00:00Champions League W.FC Minsk W. – Zurich W.X21.47
17:00:00Champions League W.Chertanovo W. – Glasgow W.X21.20
17:45:00Champions League W.Göteborg FC W. – Bayern Munich W.21.22
18:10:00Champions League W.St. Pölten W. – Twente W.1 or 21.29
19:30:00Champions League W.Juventus W. – FC Barcelona W.21.30
19:45:00Champions League W.Hibernian W. – Slavia Praha W.X21.20
20:15:00Champions League W.Breidablik W. – Sparta Prague W.21.49
19:45:00EFL TrophyRochdale – Manchester City U21X21.35
16:30:00Saudi Arabian Division 1Al Khaleej – Al Nojoom1X1.20
16:40:00Saudi Arabian Division 1Alshoulla – Al Thoqbah ClubUnder 3.51.27
16:40:00Saudi Arabian Division 1Najran – Ohud Medina1X1.25
16:55:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Al Bukayriyah FCUnder 3.51.29
17:05:00Saudi Arabian Division 1AL Tai – Al MujazzalOver 1.51.29
17:10:00Saudi Arabian Division 1Ansar Medina – Jeddah Club1X1.22
22:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – Municipal Grecia1X1.18
22:05:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Perez Zeledon1 or 21.22
20:30:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Caracas1 or 21.23
21:00:00Venezuelan PrimeraLALA FC – Llaneros FCUnder 3.51.37
21:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Zamora FCUnder 3.51.33
21:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Deportivo Lara1 or 21.23
22:00:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – AraguaUnder 3.51.25
22:00:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – ZuliaUnder 3.51.26
23:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Metropolitanos FCUnder 3.51.37
13:00:00Vietnamese V-LeagueHa Noi FC – Nam Dinh11.32
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – Elverum1X1.35
09:30:00Indonesian Liga 1Badak Lampung – Persela LamonganX21.35
09:30:00Indonesian Liga 1PSM Makassar – PSIS SemarangOver 1.51.29
12:30:00Indonesian Liga 1Persipura Jayapura – Persija JakartaOver 1.51.29
19:00:00Italian Serie DSan Pietro – Alzano V.Under 3.51.39
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – AC Vigasio1X1.22
14:00:00Italian Serie DCampodarsego – AC Delta Calcio RovigoUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DASD Cartigliano – Union Feltre ASDUnder 3.51.31
14:00:00Italian Serie DLegnago – MontebellunaUnder 3.51.32
14:00:00Italian Serie DLuparense FC – Asd San Luigi CalcioOver 1.51.20
14:00:00Italian Serie DChioggia – ASD Cjarlins Muzane1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DBustese – CarateseX21.32
14:00:00Italian Serie DUS Inveruno – Castellanzese 19211X1.20
14:00:00Italian Serie DChions 1972 – A.c. MestreUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DUSD Adriese 1906 – Este1X1.17
14:00:00Italian Serie DUSD Caravaggio – AC Legnano 19131 or 21.28
14:00:00Italian Serie DUS Levico Terme – Asd NibionnoggionoUnder 3.51.32
14:00:00Italian Serie DScanzorosciate Calcio – Tritium Calcio 19081 or 21.28
14:00:00Italian Serie DSondrio Calcio – Virtus Bolzano1X1.24
17:00:00Italian Serie DBelluno – Polisportiva Tamai1 or 21.24
19:30:00Italian Serie DPro Sesto – ASD Calcio BrusaportoOver 1.51.19
19:30:00Italian Serie DUSD 1913 Seregno Calcio – GS Arconatese 19261X1.14
15:00:00Brazilian Serie A U20Vasco da Gama U20 – Fluminense U201X1.23
19:00:00Brazilian Serie A U20Flamengo U20 – Atletico Mineiro U201X1.14
19:00:00Brazilian Serie A U20America MG U20 – Cruzeiro U20X21.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Gremio U20 – Botafogo FR U20Under 3.51.34
19:00:00Brazilian Serie A U20EC Vitoria U20 – Coritiba U201 or 21.27
19:00:00Brazilian Serie A U20Chapecoense U20 – Palmeiras U2021.45
19:00:00Brazilian Serie A U20Internacional U20 – Corinthians SP U20X21.25
11:00:00Czech Liga U19Opava – Sigma Olomouc21.29
13:00:00Russian Division 2 UralFC Chelyabinsk – Akron TogliattiUnder 3.51.43
14:00:00Russian Division 2 UralLada Togliatti – Nosta Novotroitsk1 or 21.25
14:30:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Ural-2X21.38
15:00:00Russian Division 2 UralFC Tyumen – FC Ufa II11.25
15:30:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – KustosijaOver 1.51.27
18:00:00German BayernligaIngolstadt 04 II – SSV Jahn Regensburg II1X1.18
18:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Wacker Nordhausen21.59
18:00:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – BSG Chemie Leipzig1X1.22
08:30:00Philippine Division 1Air Force FC – Global Cebu FC1 or 21.22
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – Lorenskog21.48
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Korona II Kielce – MKS Podlasie Biala Podlaska11.35
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Stal Brzeg1 or 21.22
19:45:00English FA Cup Qual.Biggleswade Town – St Neots Town1X1.14
19:45:00English FA Cup Qual.Northwich Victoria – Lancaster CityX21.14
19:45:00English FA Cup Qual.Sunderland RCA – Dunston UtsX21.27
19:45:00English FA Cup Qual.Lewes – LeatherheadUnder 3.51.56
05:15:00Shanghai ChallengerKaichi Uchida – Yusuke Takahashi11.62
05:30:00Shanghai ChallengerJumpei Yamasaki – Enrique Lopez-Perez21.18
06:15:00Shanghai ChallengerShuichi Sekiguchi – Saketh Myneni21.82
06:40:00Shanghai ChallengerAkira Santillan – Teymuraz Gabashvili11.41
06:45:00Shanghai ChallengerSteven Diez – Runhao Hua11.15
07:35:00Shanghai Challenger DoublesWang A / Wu H – Gao X / Sun F21.58