Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 11 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Spanish Liga SegundaLugo – MallorcaX21.37
11:00:00Spanish Liga SegundaFuenlabrada – CD Castellon1X1.25
15:00:00Spanish Liga SegundaLeganes – GironaUnder 3.51.15
15:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Las PalmasX21.45
17:00:00Spanish Liga SegundaZaragoza – Albacete Balompie1X1.25
17:30:00Spanish Liga SegundaPonferradina – Cartagena1 or 21.46
20:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Sporting GijonX21.39
15:00:00Belgian CupCS Vise – FC Dessel Sport1 or 21.30
15:00:00Belgian CupUnion Saint-Gilloise – KSK HeistOver 1.51.15
15:00:00Belgian CupLommel United – KVV Zelzate11.25
15:00:00Belgian CupRoyal Knokke F.C. – Oud-Heverlee Leuven21.53
15:00:00Belgian CupOlsa Brakel – FCV Dender EHX21.27
15:00:00Belgian CupWesterlo – RC Hades11.23
14:00:00Friendly InternationalsTanzania – Burundi1 or 21.41
11:00:00Portuguese CupJuventude Evora – Academica Coimbra21.46
15:00:00Portuguese CupSAO Martinho – Paredes1X1.20
15:00:00Portuguese CupEspinho – ChavesX21.24
15:00:00Portuguese CupARC Oleiros – Mirandela1 or 21.45
15:00:00Portuguese CupSao Joao Ver – Marinhense1 or 21.36
15:00:00Portuguese CupSanjoanense – CF Canelas 20101 or 21.43
15:00:00Portuguese CupCsd Camara de Lobos – FC Vizela21.10
15:00:00Portuguese CupTrofense – Agueda1X1.24
15:00:00Portuguese CupGrupo Desportivo Sesimbra – Oliveirense21.50
15:00:00Portuguese CupCA Pero Pinheiro – FafeX21.21
15:00:00Portuguese CupDesportivo Moncao – FC BarreirenseX21.42
15:00:00Portuguese CupSC Vianense – Vilar PerdizesUnder 3.51.42
15:00:00Portuguese CupSportivo de Loures – Gondomar1 or 21.34
15:00:00Portuguese CupAnca FC – SacavenenseX21.40
15:00:00Portuguese CupVila Real – Casa Pia AtleticoX21.21
15:00:00Portuguese CupGD Carapinheirense – PinhalnovenseX21.43
15:00:00Portuguese CupLusitano Evora – Mortagua1 or 21.36
15:00:00Portuguese CupMoncarapachense – Anadia21.64
15:00:00Portuguese Cup1 Dezembro – Uniao De LeiriaX21.45
15:00:00Portuguese CupAmora FC – FC Ferreiras11.34
16:00:00Portuguese CupSporting Clube Ideal – Merelinense FCX21.41
17:00:00Portuguese CupAlverca Futebol – CamachaOver 1.51.20
20:00:00Brazilian Serie ASantos – Gremio RSX21.32
20:00:00Brazilian Serie AFluminense – Bahia Salvador BA1 or 21.38
22:15:00Brazilian Serie AAtletico Goianiense – Bragantino1 or 21.35
22:15:00Brazilian Serie ASport Recife – Botafogo1 or 21.38
14:30:00Norwegian Division 1Strommen – Kongsvinger ILUnder 3.51.50
14:30:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Ranheim21.57
14:30:00Norwegian Division 1Sogndal – Tromsø ILUnder 3.51.44
14:30:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Grorud1X1.27
14:30:00Norwegian Division 1Asane – Stjørdals-Blink1X1.27
14:30:00Norwegian Division 1Ham-Kam – Sandnes Ulf1 or 21.29
14:30:00Norwegian Division 1Lillestrøm SK – Oeygarden FK11.23
13:30:00Swedish SuperettanVasteras – GIF SundsvallX21.44
16:30:00Swedish SuperettanNorrby IF – Östers IFUnder 3.51.40
21:30:00United States MLSNew York City FC – New England Revolution1X1.24
17:00:00Club FriendliesDon Benito – CD ManhcegoOver 1.51.19
17:00:00Club FriendliesRacing Santander – Amorebieta1X1.20
13:30:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – DordrechtOver 2.51.19
16:00:00French Div. 1 W.Lyon W. – Dijon FCO W.Over 3.51.50
14:00:00Croatian CupNK Rudar Labin – Inter ZapresicX21.40
12:00:00German 3. LigaSpVgg Unterhaching – MeppenUnder 3.51.40
13:00:00German 3. LigaViktoria Köln – FC Ingolstadt 04X21.40
11:40:00Polish 1 LigaKorona Kielce – Odra OpoleUnder 3.51.23
14:15:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – CA Boston RiverUnder 3.51.31
19:30:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – CA RentistasX21.32
19:30:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – TorqueX21.30
19:30:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – Cerro Largo FC1 or 21.35
19:30:00Uruguayan PrimeraNacional Montevideo – Deportivo Maldonado11.34
19:00:00Egyptian Pr. LeagueAl-Ahly Cairo – Pyramids11.34
19:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – RSB Berkane11.34
19:00:00Moroccan GNF IFUS Rabat – Wydad Casablanca21.76
19:00:00Moroccan GNF IRaja Casablanca – FAR RabatOver 1.51.36
19:00:00Moroccan GNF IHassania Agadir – Mouloudia Oujda1 or 21.45
08:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Fagiano OkayamaUnder 3.51.18
20:00:00Brazilian Serie BOeste – CruzeiroX21.18
20:00:00Chilean PrimeraUnion La Calera – PalestinoUnder 3.51.28
22:30:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – La SerenaOver 1.51.24
20:00:00Colombian Primera ACucuta Deportivo – Deportes Tolima21.66
22:00:00Colombian Primera ABoyacá Chicó – Independiente MedellinX21.32
18:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Sporting San Jose FC1X1.15
22:00:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Deportivo SaprissaX21.17
23:00:00Costa Rican Primera DivisionSan Carlos – ADR Jicaral1X1.24
12:00:00Finnish Kakkonen Group CJippo – GBK Kokkola11.31
12:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – IF BrommapojkarnaX21.35
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – IFK BergaOver 2.51.33
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIK Frej Taby – Sollentuna FK1 or 21.24
13:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – IFK Haninge1 or 21.23
14:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – IFK LuleåOver 2.51.29
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Taby FK1 or 21.24
13:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Assyriska IK1X1.30
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Landskrona BoIS21.56
13:00:00Swedish Div. 1 SödraMotala – LindomeX21.28
14:00:00Swedish Div. 1 SödraFC Linkoping City – Tvååkers IF1X1.22
14:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Lunds BK1X1.26
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Trollhattan1X1.21
08:00:00Aus. Brisbane PLSt George Willawong – Grange Thistle1X1.30
18:00:00Mexican Liga de ExpansionClub Celaya – Cimarrones de Sonora1X1.19
22:00:00Mexican Liga de ExpansionAlebrijes De Oaxaca – Venados FCX21.40
14:00:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – Alzano V.1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DSasso Marconi – Real Forte Querceta1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Francavilla 1931Over 1.51.20
14:00:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – BellunoUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DASD Vis Artena – Savoia1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DAC Calvina Sport – Scanzorosciate Calcio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DForli – US CorticellaOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – VastogirardiUnder 3.51.29
14:00:00Italian Serie DASD Trastevere – Montespaccato CalcioOver 1.51.28
14:00:00Italian Serie DFB Brindisi – Nardo CalcioOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DASD Cittanovese – A.S.D. Marina Di Ragusa1X1.15
14:00:00Italian Serie DLuparense FC – Chions 19721X1.28
14:00:00Italian Serie DCalcio Caldiero Terme – ASD Cartigliano1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DLatina – FC Giugliano 1928Over 1.51.16
14:00:00Italian Serie DMonterosi FC – Latte Dolce Calcio1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DMontebelluna – ASD Cjarlins MuzaneX21.40
14:00:00Italian Serie DTrestina – US Follonica Gavorrano1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DAZ Picerno – Team Altamura1X1.17
14:00:00Italian Serie DDerthona – ASD Imperia 19231X1.19
14:00:00Italian Serie DUsd Breno – AS Vis Nova GiussanoUnder 3.51.36
14:00:00Italian Serie DSSD Real Calepina – San PietroUnder 3.51.23
14:00:00Italian Serie DVilla Dalme Calcio – FanfullaX21.30
14:00:00Italian Serie DUSD 1913 Seregno Calcio – Sona CalcioOver 1.51.24
14:00:00Italian Serie DPro Livorno 1919 Sorgenti – CorreggeseX21.40
14:00:00Italian Serie DAquila Montevarchi – Lornano Badesse1X1.17
14:00:00Italian Serie DSiena – Tiferno LerchiOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DAtletico Porto Santelpidio – Cynthia1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DMuravera – Team Nuova FloridaOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DGelbison Vallo DL – Rende1X1.20
14:00:00Italian Serie DPrato – Progresso Zola PredosaOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DRotonda – MessinaX21.28
14:00:00Italian Serie DOstia Mare – Virtus FlaminiaUnder 3.51.39
14:00:00Italian Serie DBorgosesia – Fossano Calcio SSDUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DCastelfidardo – Campobasso Calcio21.34
14:00:00Italian Serie DFoligno – ASD Cannara1X1.19
14:00:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – Asd Nibionnoggiono1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DCitta Di Messina – Troina1X1.18
14:00:00Italian Serie DCalcio Biancavilla 1990 – LicataX21.40
14:00:00Italian Serie DUC Sinalunghese – Sangiovannese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DFC Rieti – US Tolentino1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DMezzolara – Ghivizzano BorgoamozzanoUnder 3.51.35
14:00:00Italian Serie DChieri – GS Arconatese 1926X21.40
14:00:00Italian Serie DArzachena – Real Hyria NolaOver 1.51.20
14:00:00Italian Serie DAC Bra – Caratese1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DGiulianova – RecanateseX21.35
14:00:00Italian Serie DLentigione Calcio – Rimini CalcioX21.40
14:00:00Italian Serie DChioggia – Este1X1.24
14:00:00Italian Serie DAtletico Terme Fiuggi – Vastese Calcio1 or 21.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Flamengo U20 – Atlético Paranaense U201X1.18
19:00:00Brazilian Serie A U20Cruzeiro U20 – America MG U201X1.22
19:00:00Brazilian Serie A U20EC Vitoria U20 – Ceara SC CE U201 or 21.28
14:00:00Malaysian Super LeaguePerak FA – Kedah1 or 21.27
14:00:00Malaysian Super LeagueTerengganu – Pahang FAUnder 3.51.57
13:00:00Austrian RegionalligaSV Wörgl – SC Imst 1933Under 3.51.58
15:00:00Austrian RegionalligaTelfs – Kufstein1 or 21.27
11:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – FCI Levadia U2121.26
11:00:00Estonian EsiliigaPärnu JK – Tallinna FC Flora U21X21.38
14:00:00Estonian EsiliigaMaardu Linnameeskond – FC ElvaOver 1.51.07
18:00:00Guatemalan Liga NacionalFC Santa Lucia Cotzumalguapa – Deportivo Malacateco1X1.25
20:05:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Xelaju1X1.20
08:00:00Hong Kong Premier LeagueHappy Valley AA – Kitchee SC21.06
08:00:00Hong Kong Premier LeagueSouthern District RSA – WarriorsX21.27
08:00:00Hong Kong Premier LeagueEastern Athletic – R&F FC1X1.28
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Kkp Bydgoszcz W. – Olimpia Szczecin W.1X1.24
14:00:00Serbian Division 1Sloga Kraljevo – FK Buducnost Dobanovci1 or 21.32
14:00:00Serbian Division 1FK Radnicki Sremska Mitrovica – FK Trajal KrusevacUnder 3.51.18
14:00:00Serbian Division 1Dinamo Vranje – FK Zeleznicar PancevoX21.30
08:00:00S. Korean K-League ChallengeJeonnam Dragons – Chungnam Asan1X1.17
14:00:00Croatian 2. HNLDugopolje – NK Croatia Zmijavci1X1.20
14:00:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – Radnik Sesvete1 or 21.28
13:00:00German Bundesliga W.Bayer 04 Leverkusen W. – Werder Bremen W.1X1.27
13:00:00German Bundesliga W.Meppen W. – Essen-Schönebeck W.X21.18
13:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Wolfsburg W.21.12
13:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Bayern Munich W.21.39
23:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – CD Real Sociedad1X1.15
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Enskede IKX21.22
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Piteå IFX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Ullareds IK1X1.32
12:00:00Swedish DamallsvenskanVaxjo W. – Pitea IF W.X21.42
14:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – IK Uppsala W.Over 3.52.72
14:00:00Swedish DamallsvenskanEskilstuna United W. – Linkopings W.Under 3.51.50
14:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Kristianstads Dff W.11.22
15:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Djurgardens W.1X1.24
13:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kemerspor 2003 – KizilcaboluksporX21.40
13:30:00Turkish Lig 3 Group 3Karsiyaka – Elaziz Belediyespor1X1.18
13:30:00Turkish Lig 3 Group 3Sile Yildizspor – Isparta 32 SporOver 1.51.25
15:00:00English Isthmian PremierCray Wanderers – Bishop’s Stortford1X1.19
13:00:00German Regionall. SouthwestKoblenz – FC 08 Homburg-Saar21.46
12:30:00English Super League W.Brighton & Hove W. – Arsenal W.21.12
13:00:00English Super League W.Everton W. – West Ham W.11.31
14:00:00English Super League W.Reading W. – Birmingham City W.Over 1.51.20
14:30:00English Super League W.Chelsea W. – Manchester City W.1X1.19
12:00:00Russian Division 2. Group 3Znamya Noginsk – Sokol SaratovX21.19
13:00:00Russian Division 2. Group 3Salyut Belgorod – Metallurg Vidnoye11.28
15:00:00Russian Division 2. Group 3Saturn Ramenskoye – FC Kaluga1X1.20
16:00:00Russian Division 2. Group 3Fakel-M Voronezh – Avangard KurskX21.19
12:00:00Russian Division 2. Group 1FC Tuapse – Kuban Holding Pavlovskaya21.16
12:30:00Russian Division 2. Group 1SC Makhachkala – Chernomorets NovorossiyskX21.23
14:00:00Russian Division 2. Group 1Mashuk-KMV Pyatigorsk – Krasnodar-3Over 1.51.22
15:00:00Russian Division 2. Group 1FC Forte Taganrog – Legion-Dynamo Makhachkala1 or 21.25
15:00:00Russian Division 2. Group 1Druzhba Maikop – SKA RostovX21.38
15:00:00Russian Division 2. Group 1Kuban Krasnodar – Biolog NovokubanskOver 2.51.42
16:00:00Russian Division 2. Group 1Dinamo Stavropol – Spartak Nalchik1 or 21.27
10:00:00Spanish Liga Primera W.Sevilla W. – Athletic Bilbao W.X21.35
11:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – CD Tacon W.X21.32
11:00:00Spanish Liga Primera W.Deportivo La Coruna W. – Real Sociedad W.1 or 21.25
11:00:00Spanish Liga Primera W.FC Barcelona W. – Cdef Logrono W.Over 3.51.25
11:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Espanyol W.1X1.23
08:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Sunshine Coast WanderersX21.30
09:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Olympic FC21.31
09:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Eastern Suburbs BrisbaneX21.16
19:30:00Brazilian Serie CYpiranga RS – BrusqueUnder 3.51.15
22:00:00Brazilian Serie CSanta Cruz – Paysandu PA1X1.23
14:00:00Italian Serie C Girone APontedera – RenateX21.38
14:00:00Italian Serie C Girone APro Patria – Pistoiese1 or 21.35
14:00:00Italian Serie C Girone APro Sesto – Olbia 19051 or 21.35
16:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Lucchese1X1.16
16:30:00Italian Serie C Girone AAlbinoleffe – Giana ErminioUnder 3.51.20
16:30:00Italian Serie C Girone AComo – Lecco1 or 21.35
18:30:00Italian Serie C Girone ACarrarese – Piacenza1X1.15
19:45:00Italian Serie C Girone AUS Pergolettese – US Grosseto1 or 21.35
14:00:00Italian Serie C Girone CPalermo – Avellino1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone CVibonese – CatanzaroX21.38
14:00:00Italian Serie C Girone CJuve Stabia – Virtus Francavilla1X1.18
14:00:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Teramo1X1.18
14:00:00Italian Serie C Girone CViterbo Calcio – Bari21.67
16:30:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – TernanaX21.24
16:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – Cavese1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BAC Mantova – PerugiaX21.27
14:00:00Italian Serie C Girone BSudtirol – GubbioOver 1.51.37
14:00:00Italian Serie C Girone BFermana – PadovaX21.25
14:00:00Italian Serie C Girone BLegnago – TriestinaX21.27
14:00:00Italian Serie C Girone BCesena – Feralpisalo1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – CarpiX21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BModena – RavennaUnder 3.51.15
16:30:00Italian Serie C Girone BArezzo – Virtus Vecomp Verona1 or 21.35
16:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Matelica1 or 21.38
16:30:00Italian Serie C Girone BFano – SambenedetteseX21.35
09:15:00Czech MSFLSK Sigma Olomouc B – Slovacko B1 or 21.25
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – FC Fastav Zlin BOver 1.51.07
11:15:00Dutch Eredivisie W.Twente W. – ADO Den Haag W.Over 1.51.10
11:30:00Italian Serie A W.Inter Milan W. – AS Roma W.21.38
14:00:00Italian Serie A W.Sassuolo W. – San Marino Academy Calcio W.Over 3.52.24
16:00:00Italian Serie A W.Juventus W. – Fiorentina W.Over 1.51.23
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – Orleta Radzyn PodlaskiOver 1.51.16
09:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – FC Zenit Saint Petersburg W.Under 3.51.22
12:00:00Russian Top Division W.Lokomotiv Moscow W. – Chertanovo W.11.21
17:00:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – Kubanochka Krasnodar W.Under 3.51.30
14:00:00Belarusian Pr. League W.ABFF U19 W. – Dnepr Mogilev W.Over 1.51.05
19:00:00Brazilian Serie DBragantino Clube do Pará – Independente PA11.21
19:00:00Brazilian Serie DCentral PE – Vitoria da ConquistaOver 1.51.26
19:30:00Brazilian Serie DPotiguar – ABC21.33
19:30:00Brazilian Serie DAtletico Tubarao SC – Marcílio DiasX21.22
19:30:00Brazilian Serie DNacional AC PR – BanguX21.27
19:45:00Brazilian Serie DAltos PI – River PI1X1.22
20:00:00Brazilian Serie DSinop MT – SAO Raimundo RRX21.17
20:00:00Brazilian Serie DItabaiana SE – Frei Paulistano SE1 or 21.30
20:00:00Brazilian Serie DCascavel PR – Toledo Colonia Work11.24
20:00:00Brazilian Serie DAtlético Cajazeirense – CampinenseX21.32
23:00:00Brazilian Serie DMirassol – Ferroviaria SP1 or 21.30
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1RKS Radomsko – GKS Wikielec1X1.23
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Pelikan LowiczX21.30
14:00:00UEFA Nations LeagueIreland – WalesX21.42
14:00:00UEFA Nations LeagueKazakhstan – AlbaniaX21.35
17:00:00UEFA Nations LeagueLithuania – BelarusX21.38
17:00:00UEFA Nations LeagueFinland – Bulgaria1X1.17
17:00:00UEFA Nations LeagueArmenia – GeorgiaX21.35
17:00:00UEFA Nations LeagueEstonia – North Macedonia21.59
17:00:00UEFA Nations LeagueBosnia & Herzegovina – Netherlands21.55
17:00:00UEFA Nations LeagueEngland – BelgiumX21.48
17:00:00UEFA Nations LeagueCroatia – Sweden1X1.25
17:00:00UEFA Nations LeagueNorway – Romania1X1.22
19:45:00UEFA Nations LeagueNorthern Ireland – Austria21.66
19:45:00UEFA Nations LeagueSerbia – Hungary1X1.19
19:45:00UEFA Nations LeagueRussia – TurkeyUnder 3.51.23
19:45:00UEFA Nations LeagueFrance – Portugal1 or 21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueIsrael – Czech RepublicX21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueScotland – SlovakiaUnder 3.51.25
19:45:00UEFA Nations LeagueIceland – Denmark21.70
19:45:00UEFA Nations LeaguePoland – ItalyX21.23
19:45:00UEFA Nations LeagueGreece – Moldova11.26
19:45:00UEFA Nations LeagueKosovo – SloveniaX21.45
14:00:00German Oberliga WestfalenRSV Meinerzhagen – Holzwickeder SC1X1.27
14:00:00German Oberliga WestfalenASC 09 Dortmund – Wattenscheid 09X21.30
14:00:00German Oberliga WestfalenTUS Haltern – Westfalia RhynernX21.30
14:00:00German Oberliga WestfalenEintracht Rheine – Westfalia HerneUnder 3.51.91
14:00:00German Oberliga WestfalenSV Schermbeck 1912 – SG Finnentrop1X1.24
14:00:00German Oberliga WestfalenSiegen – 1. FC Kaan-MarienbornX21.22
14:00:00German Oberliga WestfalenTSV Victoria Clarholz – SPVGG Vreden 1921X21.35
14:00:00German Oberliga WestfalenHammer Spvg – FC Gutersloh21.19
14:00:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – TSG SprockhövelX21.25
14:30:00German Oberliga WestfalenSC Paderborn 07 II – Preußen Münster llUnder 3.51.98
14:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIKrysztal Werbkowice – Grom Rózaniec1 or 21.23
14:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIGryf Gmina Zamosc – Victoria ZmudzX21.55
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIWisla II Plock – Mlawianka Mlawa1 or 21.23
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IPilica Bialobrzegi – Proch Pionki11.35
10:35:00French Open Dbls W.Guarachi A / Krawczyk D – Babos T / Mladenovic K21.20
11:05:00St. Petersburg ATP QualifyingNikola Milojevic – Nino Serdarusic11.24
12:05:00St. Petersburg ATP QualifyingEmilio Gomez – Pavel Kotov11.81
12:30:00St. Petersburg ATP QualifyingJeffrey John Wolf – Alen Avidzba11.15
14:00:00St. Petersburg ATP QualifyingIlya Ivashka – Viktor Troicki11.66
11:35:00Lisbon Challenger QualifyingSebastian Ofner – Tristan Lamasine11.36