Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 11 Noiembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Spanish Copa del ReyCF Rusadir – CD Rincon21.61
18:00:00Spanish Copa del ReyCD Cardassar – CF EpilaUnder 3.51.39
18:00:00Spanish Copa del ReyReal Titanico FC – CD AnaitasunaX21.40
18:00:00Spanish Copa del ReyCF Montanesa – CD Cantolagua1X1.18
18:00:00Spanish Copa del ReyRacing Rioja CF – CD Colegios DiocesanosOver 1.51.18
18:30:00Spanish Copa del ReyUD Tomares – Cp Chinato1 or 21.32
19:00:00Spanish Copa del ReyMiengo FC – Ribadumia CF21.55
19:00:00Spanish Copa del ReyCF Mostoles – CD Marchamalo1 or 21.32
19:30:00Spanish Copa del ReyUD Guia – CD Buñol1X1.27
19:30:00Scottish League CupStranraer – Hamilton21.35
19:45:00Scottish League CupAirdrieonians – Edinburgh City1X1.22
19:45:00Scottish League CupSt Mirren – Greenock Morton1X1.16
14:45:00Friendly InternationalsGreece – CyprusOver 1.51.37
15:00:00Friendly InternationalsAlbania – Kosovo1 or 21.42
17:00:00Friendly InternationalsLithuania – Faroe IslandsUnder 3.51.18
17:00:00Friendly InternationalsMalta – Liechtenstein1X1.17
17:00:00Friendly InternationalsSan Marino – Latvia21.29
17:00:00Friendly InternationalsMontenegro – Kazakhstan1X1.18
17:00:00Friendly InternationalsNorway – IsraelOver 1.51.21
17:00:00Friendly InternationalsRomania – BelarusOver 1.51.36
17:30:00Friendly InternationalsBulgaria – GibraltarOver 2.51.49
17:45:00Friendly InternationalsTurkey – CroatiaX21.38
18:30:00Friendly InternationalsDenmark – SwedenX21.32
19:30:00Friendly InternationalsLuxembourg – Austria21.28
19:45:00Friendly InternationalsNetherlands – SpainX21.39
19:45:00Friendly InternationalsItaly – EstoniaOver 3.51.77
19:45:00Friendly InternationalsBelgium – Switzerland1X1.18
19:45:00Friendly InternationalsPoland – Ukraine1 or 21.33
19:45:00Friendly InternationalsGermany – Czech RepublicOver 1.51.15
19:45:00Friendly InternationalsPortugal – AndorraOver 3.52.19
19:45:00Friendly InternationalsSlovenia – AzerbaijanOver 1.51.43
20:10:00Friendly InternationalsFrance – FinlandOver 2.51.60
15:00:00Portuguese CupPedras Rubras – SC SalgueirosX21.39
16:30:00Finnish VeikkausliigaKTP – TPS TurkuX21.30
21:45:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Fortaleza CEUnder 3.51.18
19:30:00Copa do BrasilPalmeiras – Ceara CE1X1.14
22:00:00Copa do BrasilCuiaba Esporte Clube – Gremio RSX21.18
12:30:00Danish CupHedensted IF – Fremad Amager21.14
12:30:00Danish CupSkive – Sonderjyske21.37
12:30:00Danish CupBallerup Skovlunde Fodbold – Odense BK21.06
15:30:00Danish CupHB Køge – FC Midtjylland21.48
16:00:00Danish CupAB Gladsaxe – Aalborg BK21.21
18:00:00Danish CupVSK Arhus – AC Horsens21.42
18:00:00Danish CupSlagelse – Lyngby BK21.25
18:00:00Danish CupBraband – Vejle BK21.21
18:00:00Danish CupLFA Nykobing – EsbjergX21.32
10:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Nagoya Grampus1 or 21.30
10:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Vissel Kobe1X1.30
10:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Sapporo1X1.28
10:30:00Japanese J-LeagueShonan Bellmare – Yokohama Marinos21.51
17:45:00Dutch Eerste DivisieDe Graafschap – NAC Breda1X1.30
18:00:00Swedish CupIF Brommapojkarna – IK Sirius FKX21.20
10:00:00Japanese CupKochi United – Tokushima Celeste1X1.18
16:00:00Polish 1 LigaGornik Leczna – GKS Jastrzebie Zdroj1X1.19
17:00:00Polish 1 LigaLKS Lódz – Korona KielceOver 1.51.24
17:15:00Ecuadorian Serie AAucas – CD OlmedoOver 1.51.15
19:30:00Ecuadorian Serie AMushuc Runa – Liga Deportiva Universitaria21.73
21:45:00Ecuadorian Serie AUniversidad Catolica – Guayaquil CityOver 1.51.22
16:30:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – CA Boston River1 or 21.32
19:30:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Penarol de MontevideoX21.24
21:45:00Uruguayan PrimeraDeportivo Maldonado – Defensor SportingX21.38
12:00:00Polish 2 LigaKS Hutnik Krakow SSA – Slask Wroclaw llX21.40
07:30:00Chinese Super LeagueShijiazhuang Ever Bright – Wuhan ZallX21.32
11:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Shanghai SIPG1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Omiya Ardija1X1.22
10:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Fagiano Okayama1X1.19
10:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Ryukyu1X1.22
10:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Thespakusatsu1X1.25
10:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Tochigi1X1.15
10:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Renofa Yamaguchi1X1.24
10:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Ehime1X1.21
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Mito Hollyhock1 or 21.31
10:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – JEF United Chiba1 or 21.33
10:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Tokyo VerdyUnder 3.51.31
10:30:00Japanese J-League 2Iwata Jubilo – Niigata Albirex1 or 21.30
16:00:00Peruvian PrimeraAtlético Grau – Deportivo San MartinX21.30
20:30:00Peruvian PrimeraCarlos Stein – CiencianoX21.29
08:30:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Neftekhimik1 or 21.35
10:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Krylia Sovetov Samara21.36
11:00:00Russian Division 1Veles – Alania VladikavkazX21.25
12:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Baltika KaliningradX21.24
12:00:00Russian Division 1FC Akron – Volgar AstrakhanX21.25
12:00:00Russian Division 1Yenisey Krasnoyarsk – Tom Tomsk1X1.14
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Chertanovo11.24
13:00:00Russian Division 1FC Orenburg – Irtysh Omsk11.27
14:00:00Russian Division 1FK Chaika – Dynamo Bryansk1X1.16
15:30:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Spartak-2 MoscowUnder 3.51.26
16:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Fakel VoronezhOver 1.51.39
18:30:00EFL TrophyTranmere – Wigan1 or 21.28
19:00:00EFL TrophyBlackpool – Leeds United U21Over 1.51.15
19:00:00EFL TrophyMilton Keynes Dons – Southampton U21Over 1.51.16
13:00:00Czech 2. LigaVysehrad – Mas Taborsko1 or 21.29
19:45:00English National LeagueAltrincham – Solihull Moors F.C.X21.25
19:00:00Colombian Primera ADeportivo Cali – EnvigadoOver 1.51.34
21:00:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Junior FCX21.24
23:05:00Colombian Primera ABoyacá Chicó – Rionegro ÁguilasX21.40
22:15:00Paraguayan PrimeraOlimpia Asuncion – 12 de Octubre de Itaugua11.34
17:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Santos de GuapilesOver 1.51.23
21:00:00Costa Rican Primera DivisionSporting San Jose FC – AlajuelenseX21.20
21:00:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Guadalupe1 or 21.32
12:00:00Romanian Liga 2Scolar Resita – Concordia ChiajnaX21.32
12:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – Pandurii Targu JiuOver 1.51.21
09:30:00Aus. Brisbane PLToowong – Centenary StormersOver 1.51.07
10:30:00Aus. Brisbane PLAcacia Ridge All Stars – Caboolture1X1.35
23:00:00Mexican Liga de ExpansionTlaxcala F.C. – CSD Dorados Sinaloa1 or 21.31
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Guinea – ChadOver 2.51.83
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Mauritania – Burundi1X1.17
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Cape Verde Islands – Rwanda1X1.17
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Kenya – Comoros1X1.17
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Senegal – Guinea BissauOver 2.51.53
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Libya – Equatorial Guinea1X1.15
12:15:00Norwegian Cup W.Sandviken W. – Røa IL W.Over 1.51.18
19:00:00Norwegian Cup W.Stabaek W. – Valerenga W.21.31
11:15:00Polish Ekstraklasa W.Czarni Sosnowiec W. – GKS Katowice W.Over 3.51.44
11:00:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – Rayong FC11.27
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupDuzyurtspor – ZonguldaksporOver 1.51.20
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnagold 24 Erzincanspor – Gumushanespor11.25
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – Manisa Buyuksehir Belediyespor21.25
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupErgene Velimese – Afjet AfyonsporX21.35
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKahramanmarasspor – AS SariyerX21.38
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSanliurfaspor – Hacettepe SKX21.27
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – TurgutlusporUnder 3.51.23
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – Serik BelediyesporUnder 3.51.29
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – Idare Genclik11.35
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirklarelispor – Pendikspor1 or 21.32
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPazarspor – Kirsehir BelediyesporX21.27
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – Bodrum Belediyesi BodrumsporOver 1.51.22
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTarsus Idman Yurdu – ElazigsporOver 1.51.25
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – Bugsasspor1X1.18
10:00:00Turkish Lig 3 Group 2Nazilli Bld Spor – TokatsporOver 1.51.20
18:00:00Copa do Brasil U20Avai FC SC U20 – Vasco da Gama U20X21.24
18:00:00Copa do Brasil U20São Paulo U20 – Bahia BA Youth U201X1.16
18:00:00Copa do Brasil U20Palmeiras U20 – Internacional U20Under 3.51.37
19:45:00Eng. National SouthHavant & Waterlooville – Dulwich Hamlet1X1.24
15:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Levante W.1 or 21.27
18:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – Real Sociedad W.X21.25
18:00:00Spanish Liga Primera W.FC Barcelona W. – Atletico Madrid W.11.22
18:30:00Spanish Liga Primera W.Santa Teresa W. – Espanyol W.1X1.25
19:00:00Spanish Liga Primera W.Real Betis W. – Valencia W.1 or 21.27
09:15:00Aus. NPL QueenslandCapalaba FC – Eastern Suburbs BrisbaneX21.16
09:25:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Gold Coast United FCX21.35
11:30:00Italian Serie C Girone AOlbia 1905 – US Pergolettese1 or 21.40
14:00:00Italian Serie C Girone ACarrarese – Renate1 or 21.38
14:00:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Pistoiese1X1.16
14:00:00Italian Serie C Girone AAlbinoleffe – US Alessandria CalcioX21.32
14:00:00Italian Serie C Girone APiacenza – Pro Patria1 or 21.42
16:30:00Italian Serie C Girone ALivorno – Giana Erminio1X1.24
19:30:00Italian Serie C Girone ALecco – Novara1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Viterbo Calcio1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone CTernana – Virtus FrancavillaOver 1.51.28
14:00:00Italian Serie C Girone CFoggia – AP Turris Calcio1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – AvellinoX21.30
16:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – TeramoUnder 3.51.24
19:45:00Italian Serie C Girone CPotenza – BariX21.30
14:00:00Italian Serie C Girone BLegnago – Matelica1 or 21.38
14:00:00Italian Serie C Girone BModena – Carpi1 or 21.40
15:30:00Italian Serie C Girone BTriestina – Imolese Calcio1X1.19
16:30:00Italian Serie C Girone BRavenna – GubbioUnder 3.51.22
16:30:00Italian Serie C Girone BPerugia – PadovaX21.40
17:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Cesena1 or 21.35
19:30:00Italian Serie C Girone BSudtirol – AC Mantova1X1.22
19:45:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – FeralpisaloX21.38
19:45:00Italian Serie C Girone BFermana – Fano1 or 21.35
16:00:00Palestine West Bank LeagueThagafi Tulkarem – Ahli Al KhalilX21.18
21:15:00Nicaraguan Primera DivisionChinandega FC – Managua FC1 or 21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Wisla Sandomierz21.38
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Korona II Kielce – Siarka TarnobrzegX21.20
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – Wisla PulawyX21.27
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – LKS LagowX21.30
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – KS WiazownicaOver 1.51.15
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Lewart LubartówX21.19
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – KS Wisloka DebicaUnder 3.51.41
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Cracovia Kraków II – Podhale Nowy TargX21.30
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Stalowa Wola – Orleta Radzyn PodlaskiOver 1.51.19
15:30:00Peruvian SegundaJuan Aurich – Cultural Santa RosaOver 1.51.19
18:00:00Peruvian SegundaUnion Huaral – Molinos El Pirata1 or 21.28
20:30:00Peruvian SegundaComerciantes Unidos – Santos FC Ica1 or 21.28
23:00:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Sport Chavelines Juniors1 or 21.28
18:30:00Brazilian Serie DABC – Vitoria da ConquistaOver 1.51.24
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – MKS Kutno1 or 21.25
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.18
11:30:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Jagiellonia Bialystok IIUnder 3.51.37
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Blonianka Blonie – GKS Wikielec1X1.22
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – RKS RadomskoX21.40
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie11.29
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Mks Kaczkan Huragan Morag1X1.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Legia II WarszawaX21.40
12:30:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Polonia WarszawaX21.40
12:30:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – Unia Skierniewice21.21
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Górnik Konin11.29
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – MLKS Unia JanikowoX21.38
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gryf Wejherowo – Baltyk GdyniaX21.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Flota Swinoujscie1 or 21.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II1 or 21.27
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – Mieszko GnieznoOver 2.51.32
12:30:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Sokol KleczewOver 1.51.14
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Sleza WroclawX21.28
14:00:00Portuguese League U23Belenenses U23 – CD Cova da Piedade U231X1.25
06:30:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.29
06:55:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – CFC Catalonia FC FifaX21.32
07:20:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Xal Xalinho FC1 or 21.20
07:45:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.26
08:10:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Meg Megapolice1 or 21.20
08:35:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaUnder 3.52.63
09:00:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.32
09:25:00FIFA Liga ProMeg Megapolice – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.20
09:50:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Meg Megapolice1 or 21.20
10:15:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Xal Xalinho FC1X1.34
13:30:00FIFA Liga ProNht Newton Heath – Ptm Pikachu TeamX21.24
13:55:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Tbr Tabula RasaX21.38
14:20:00FIFA Liga ProNht Newton Heath – Team Ruspro R111X1.29
14:45:00FIFA Liga ProPtm Pikachu Team – Tbr Tabula RasaOver 1.51.03
15:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Aru Arukonda1 or 21.20
15:35:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Nht Newton HeathX21.38
16:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Ptm Pikachu TeamX21.17
16:25:00FIFA Liga ProAru Arukonda – Nht Newton HeathX21.32
16:50:00FIFA Liga ProPtm Pikachu Team – Aru ArukondaOver 1.51.02
17:15:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Team Ruspro R111 or 21.18
12:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIKrysztal Werbkowice – Klos Gmina ChelmOver 2.51.29
12:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIHuczwa Tyszowce – Unia HrubieszówOver 1.51.07
11:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIBzura Chodaków – Kasztelan SierpcOver 1.51.07
12:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IWilga Garwolin – Pilica Bialobrzegi21.34
09:00:00Bratislava ChallengerRoberto Marcora – Antoine Hoang21.59
09:00:00Bratislava ChallengerLukas Klein – Lorenzo Giustino11.49
09:00:00Bratislava ChallengerMatteo Viola – Nikola Milojevic21.39
11:00:00Linz WTA DoublesHradecka L / Siniakova K – Begu I-C / Podoroska N11.29
08:00:00ITF M15 HeraklionRio Noguchi – Artem Dubrivnyy21.71
08:00:00ITF M15 HeraklionHenry Patten – Duje Ajdukovic21.07