Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 10 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:00:00Spanish Liga SegundaSabadell – MirandesX21.40
15:00:00Spanish Liga SegundaEspanyol – AlcorconOver 1.51.41
15:00:00Spanish Liga SegundaUD Logrones – AlmeriaX21.41
17:30:00Spanish Liga SegundaTenerife – Rayo VallecanoX21.41
18:00:00Belgian CupWaasland-Beveren – PetegemOver 2.52.39
18:30:00Belgian CupKVV Thes Sport Tessenderlo – DeinzeX21.35
19:00:00Belgian CupS.C. City Pirates Antwerpen – Rupel Boom21.44
19:00:00Belgian CupLokeren – KVC Jong LedeOver 1.51.18
12:30:00Scottish League CupCove Rangers – Hibernian21.20
15:00:00Scottish League CupBrora Rangers – Dundee21.18
15:00:00Scottish League CupRaith – East Fife1X1.27
15:00:00Scottish League CupCowdenbeath – Heart of Midlothian21.20
15:00:00Scottish League CupDundee United – PeterheadOver 2.51.38
15:00:00Scottish League CupSt Johnstone – Brechin City FCOver 3.51.79
15:00:00Scottish League CupArbroath – MontroseOver 1.51.14
15:00:00Scottish League CupElgin City – Stirling AlbionUnder 3.51.53
15:00:00Scottish League CupClyde – Dumbarton1X1.27
15:00:00Scottish League CupHamilton – AyrUnder 3.51.46
15:00:00Scottish League CupAnnan – StranraerX21.40
15:00:00Scottish League CupLivingston – Alloa11.34
15:00:00Scottish League CupQueen of the South – St MirrenX21.24
15:00:00Scottish League CupPartick – Queens Park FCOver 1.51.14
15:00:00Scottish League CupEdinburgh City – Stenhousemuir1X1.17
14:00:00Portuguese CupCaldas SC – SC CovilhaX22.05
15:00:00Portuguese CupAD Ovarense – Oriental DragonX22.05
15:00:00Portuguese CupVidago FC – VilafranquenseX22.05
15:00:00Portuguese CupUnião Montemor – Feirense21.16
16:00:00Portuguese CupEsperanca de Lagos – PenafielX22.05
21:00:00Brazilian Serie AVasco DA Gama – Flamengo21.53
23:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Sao Paulo SP1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie ACoritiba PR – Fortaleza CEX21.40
13:00:00English League 1Gillingham – Oxford UnitedX21.40
15:00:00English League 1Blackpool – Ipswich1 or 21.38
15:00:00English League 1Swindon Town – AFC WimbledonUnder 3.51.40
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – Shrewsbury1X1.27
15:00:00English League 1Accrington – Rochdale1X1.30
15:00:00English League 1Portsmouth – Milton Keynes Dons1X1.19
15:00:00English League 1Northampton Town – Peterborough UnitedX21.22
15:00:00English League 1Crewe – WiganUnder 3.51.32
15:00:00English League 1Plymouth Argyle – Burton AlbionUnder 3.51.49
15:00:00English League 1Lincoln – Bristol Rovers1X1.23
14:30:00Norwegian Division 1Jerv – Raufoss1 or 21.29
12:00:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – Akropolis IF1 or 21.36
14:00:00Swedish SuperettanUmeå FC – Jönköpings SödraX21.23
16:30:00Swedish SuperettanGAIS – HalmstadsX21.26
16:30:00Swedish SuperettanBrage – Degerfors IFX21.21
16:30:00Swedish SuperettanDalkurd FF – Ljungskile SK1X1.27
12:00:00Finnish YkkonenEIF – Mikkelin PalloilijatOver 1.51.17
12:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – AC KajaaniOver 1.51.15
12:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – Musa PoriOver 1.51.15
15:00:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – GnistanX21.17
06:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Gamba Osaka1X1.30
06:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Sanfrecce HiroshimaX21.23
06:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Cerezo Osaka1 or 21.32
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Shonan Bellmare1X1.19
07:00:00Japanese J-LeagueKashiwa Reysol – Vissel Kobe1 or 21.23
08:00:00Japanese J-LeagueKashima Antlers – Yokohama FCOver 1.51.14
08:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Oita TrinitaOver 1.51.11
10:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Vegalta SendaiOver 2.51.29
10:00:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Urawa Red Diamonds1 or 21.28
22:00:00United States MLSInter Miami CF – Houston Dynamo1X1.19
23:00:00United States MLSAtlanta United – New York Red BullsX21.44
17:00:00Irish Premier LeagueWaterford United – Shelbourne FCX21.42
14:00:00Club FriendliesPortadown – PSNIOver 2.51.16
15:30:00Club FriendliesAsteras Tripoli – Apollon SmyrnisUnder 3.51.32
15:00:00English League 2Bolton – Grimsby1X1.28
15:00:00English League 2Cheltenham – Crawley Town1X1.24
15:00:00English League 2Oldham – Morecambe1 or 21.35
15:00:00English League 2Mansfield – Stevenage1X1.27
15:00:00English League 2Walsall – Colchester1 or 21.35
15:00:00English League 2Southend United – Exeter21.67
15:00:00English League 2Port Vale – CarlisleUnder 3.51.26
15:00:00English League 2Cambridge United – NewportX21.45
15:00:00English League 2Scunthorpe – Forest GreenX21.30
15:00:00English League 2Barrow – Leyton Orient1 or 21.38
15:00:00English League 2Salford City – TranmereUnder 3.51.28
15:30:00Dutch Eerste DivisieMVV Maastricht – Go Ahead EaglesX21.38
17:45:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – Roda1X1.32
20:00:00Dutch Eerste DivisieTelstar – FC OssOver 1.51.16
13:30:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Soyaux W.Under 3.51.28
13:30:00French Div. 1 W.Girondins Bordeaux W. – Fleury 91 W.11.33
13:30:00French Div. 1 W.Le Havre W. – Reims W.X21.35
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – GPSO 92 Issy W.Over 3.53.15
19:45:00French Div. 1 W.Paris SG W. – Montpellier W.Over 1.51.19
18:00:00Croatian CupVaraždin – HNK CibaliaOver 2.51.35
13:00:00German 3. LigaDynamo Dresden – Magdeburg1X1.22
13:00:00German 3. LigaUerdingen – FC Bayern München IIX21.38
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – Waldhof MannheimUnder 3.51.40
13:00:00German 3. Liga1860 Munich – Lubeck1X1.20
13:00:00German 3. LigaVerl – Hansa RostockX21.35
13:00:00German 3. LigaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – SV Wehen Wiesbaden1 or 21.28
11:40:00Polish 1 LigaArka Gdynia – LKS LodzX21.38
16:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Resovia Rzeszow1 or 21.32
17:00:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – Zaglebie SosnowiecX21.28
16:30:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – River Plate MontevideoUnder 3.51.36
19:30:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Penarol de MontevideoX21.19
14:30:00Welsh Premier LeagueNewtown AFC – Barry TownX21.32
14:30:00Welsh Premier LeaguePenybont – The New Saints FC21.15
14:30:00Welsh Premier LeagueFlint Town United – Haverfordwest CountyUnder 3.51.46
14:30:00Welsh Premier LeagueCardiff Met University – Connah’s Quay21.42
17:15:00Welsh Premier LeagueBala Town – Aberystwyth11.28
11:00:00Polish 2 LigaSlask Wroclaw ll – Chojniczanka ChojniceX21.32
13:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Stal RzeszowX21.28
14:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – KS Hutnik Krakow SSAUnder 3.51.46
14:00:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Sokol OstrodaUnder 3.51.35
16:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – GKS KatowiceX21.18
17:00:00Polish 2 LigaWigry Suwalki – Motor Lublin1X1.23
17:00:00Polish 2 LigaOlimpia Grudziadz – Gornik Polkowice1 or 21.28
17:15:00Polish 2 LigaKks Kalisz – Bytovia BytowX21.35
19:00:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Misr Lel MakasaX21.39
15:00:00Irish Division 1Shamrock Rovers II – Bray Wanderers21.42
06:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – EhimeOver 1.51.37
06:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Renofa YamaguchiOver 1.51.23
06:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Thespakusatsu1X1.23
06:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Iwata JubiloX21.26
06:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Ryukyu1X1.19
06:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – TochigiUnder 3.51.13
06:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Niigata Albirex1 or 21.34
07:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Mito HollyhockX21.40
07:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Avispa Fukuoka1 or 21.34
17:00:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Sport Boys Association1 or 21.31
19:15:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Alianza LimaX21.25
21:00:00Peruvian PrimeraAtlético Grau – Real GarcilasoX21.38
21:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – EM Deportivo BinacionalOver 1.51.24
15:00:00Brazilian Serie BJuventude RS – Brasil De Pelotas RS1X1.16
20:00:00Brazilian Serie BVitoria BA – AvaiUnder 3.51.25
20:30:00Brazilian Serie BGuarani SP – CRB AL1 or 21.32
22:30:00Brazilian Serie BCS Alagoano – ParanaUnder 3.51.16
15:00:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – Audax ItalianoX21.37
17:30:00Chilean PrimeraHuachipato – Antofagasta1 or 21.31
20:00:00Chilean PrimeraEverton Vina – Santiago Wanderers1X1.22
22:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Universidad Concepcion11.30
15:00:00Czech 2. LigaVysehrad – Mas Taborsko1X1.16
15:00:00English National LeagueNotts County – Barnet1X1.17
15:00:00English National LeagueChesterfield – Woking1 or 21.27
15:00:00English National LeagueStockport – Dover1X1.16
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – Halifax1X1.27
15:00:00English National LeagueEastleigh FC – Altrincham1X1.27
15:00:00English National LeagueMaidenhead – Hartlepool UnitedX21.23
15:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Kings Lynn1X1.22
15:00:00English National LeagueWeymouth – SuttonX21.32
15:00:00English National LeagueBromley – TorquayUnder 3.51.40
15:00:00English National LeagueYeovil – WrexhamUnder 3.51.29
17:20:00English National LeagueDagenham and Redbridge – Wealdstone FC1X1.28
17:30:00Jordanian Pro LeagueAl Salt – Al Aqaba1 or 21.30
20:00:00Colombian Primera ADeportivo La Equidad – Once Caldas1 or 21.39
22:00:00Colombian Primera ADeportes Pereira – Envigado1 or 21.35
18:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – CS HeredianoX21.22
23:00:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – Guadalupe1 or 21.28
09:00:00Romanian Liga 2Gloria Buzau – Csikszereda1X1.18
09:00:00Romanian Liga 2Unirea 2004 Slobozia – Ripensia TimisoaraUnder 3.51.23
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – Scolar Resita1X1.19
14:45:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – CS MioveniUnder 3.51.22
18:45:00Romanian Liga 2U Craiova 1948 SA – FC Rapid 19231 or 21.30
12:00:00Finnish Kakkonen Group BKaaPo Kaarina – Grankulla IFK1X1.28
12:00:00Swedish Div. 1 NorraÖrebro Syrianska IF – Nyköpings BIS1X1.23
13:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – Utsiktens21.46
15:00:00Lithuanian A LygaBanga Gargzdai – Suduva Marijampole21.31
09:00:00Aus. Brisbane PLToowong – Albany CreekX21.40
09:00:00Aus. Brisbane PLAcacia Ridge All Stars – THE Gap1 or 21.22
09:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Sydney Olympic21.45
14:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – PetrzalkaUnder 3.51.32
14:00:00Slovakian 2. LigaMFK Dubnica – FC STK 1914 Šamorín1X1.19
14:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – Partizan BardejovOver 2.51.23
15:30:00Slovakian 2. LigaMSK Zilina B – PuchovOver 1.51.13
17:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – FK Vysne Opatske1 or 21.30
14:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Johor Darul21.45
14:00:00Malaysian Super LeaguePetaling Jaya City – Pdrm11.31
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor – Felda UnitedOver 1.51.14
13:00:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – FC Anif / Salzburg IIX21.25
14:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – USV RB Weindorf St Anna1 or 21.22
16:00:00Austrian RegionalligaFC Pinzgau Saalfelden – SeekirchenOver 1.51.07
16:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – SV LeobendorfX21.32
10:00:00Czech Liga U19AC Sparta Praha – Mlada BoleslavOver 2.51.19
10:00:00Czech Liga U19Viktoria Plzen U19 – 1 FC SlovackoOver 1.51.09
12:15:00Czech Liga U191 FK Pribram – Banik OstravaX21.20
12:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – FC Hradec Kralove1 or 21.22
14:00:00German Bundesliga A-JuniorenArminia Bielefeld U19 – Viktoria Koln U191X1.24
18:00:00Guatemalan Liga NacionalCoban Imperial – Achuapa FCOver 1.51.08
20:05:00Guatemalan Liga NacionalClub Social y Deportivo Sacachispas – Deportivo Sanarate FC1X1.22
22:10:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – CSD Municipal1 or 21.30
09:15:00Polish Ekstraklasa W.UKS Lodz W. – Medyk Konin W.X21.27
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Wroclaw W. – Czarni Sosnowiec W.21.11
13:00:00Polish Ekstraklasa W.UJ Kraków W. – APLG Gdansk W.Over 1.51.16
13:00:00Serbian Division 1FK Radnicki 1923 – ZarkovoOver 1.51.23
14:00:00Serbian Division 1Radnicki Pirot – Zemun1X1.18
14:00:00Serbian Division 1FK Kabel Novi Sad – Borac Cacak11.32
05:30:00S. Korean K-League ChallengeGyeongnam – FC Anyang1X1.25
08:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Suwon FCX21.30
12:00:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Bangkok UnitedX21.35
13:00:00Thai Premier LeagueBangkok Glass – Buriram United FC1 or 21.30
11:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Grebbestads IFOver 1.51.10
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Vänersborgs IFX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Sävedalens IFX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Carlstad UnitedUnder 3.52.04
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – IFK Tidaholm1X1.27
13:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Karlbergs BKX21.19
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Fagersta Södra IKOver 2.51.26
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Stockholm Internazionale – Skiljebo SK1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFanna BK – Kvarnsvedens IK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Osteraakers FK – Hudiksvalls Förenade FFX21.18
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandMorön BK – Bodens21.08
12:30:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Stöde IFUnder 3.51.72
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – IFK UmeaUnder 3.51.57
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – MalmöX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – Eslövs BK1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – RosengardUnder 3.51.70
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Vinbergs IFOver 1.51.14
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupUtas Usakspor A.s – AmedsporOver 1.51.27
12:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Ergene Velimese1 or 21.30
12:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupDuzyurtspor – Anagold 24 Erzincanspor1X1.20
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – Sancaktepe Belediye SporX21.27
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupZonguldakspor – Adana DemirsporX21.38
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Nigde BelediyesporOver 1.51.22
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupManisa Buyuksehir Belediyespor – Inegölspor11.34
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupIdare Genclik – Kardemir Karabukspor11.22
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPazarspor – Vanspor21.55
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupElazigspor – TurgutlusporX21.25
12:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Serik BelediyesporX21.40
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – A. Selcukluspor1X1.20
13:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPendikspor – Etimesgut Belediyespor1X1.25
13:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – Kirklarelispor1X1.20
13:00:00Turkish Lig 3 Group 3Yeni Altindag BS – Erbaaspor1 or 21.30
15:00:00English Isthmian PremierCarshalton Athletic – Corinthian Casuals1X1.20
15:00:00English Isthmian PremierBrightlingsea Regent – Haringey BoroughX21.32
15:00:00English Isthmian PremierWingate & Finchley – Horsham1 or 21.25
15:00:00English Isthmian PremierEnfield Town – LeatherheadUnder 3.51.54
15:00:00English Isthmian PremierFolkestone Invicta – Potters Bar Town FC1X1.24
15:00:00English Isthmian PremierWorthing FC – Bowers & PitseaUnder 3.51.50
15:00:00English Isthmian PremierKingstonian – Hornchurch1 or 21.28
15:00:00English Isthmian PremierLewes – Margate FCX21.30
15:00:00English Isthmian PremierCheshunt FC – Bognor Regis Town1 or 21.25
15:00:00English Isthmian PremierEast Thurrock United – MersthamUnder 3.51.51
15:00:00Eng. National NorthBlyth Spartans – TelfordX21.22
15:00:00Eng. National NorthGateshead – AFC Fylde1 or 21.30
15:00:00Eng. National NorthKettering – Southport1 or 21.30
15:00:00Eng. National NorthDarlington – Kidderminster HarriersUnder 3.51.24
15:00:00Eng. National NorthAlfreton Town FC – Spennymoor TownX21.40
15:00:00Eng. National NorthBrackley – Curzon Ashton FC1X1.16
15:00:00Eng. National NorthBoston United – GuiseleyUnder 3.51.26
15:00:00Eng. National NorthChester – LeamingtonOver 1.51.16
15:00:00Eng. National NorthFarsley Celtic – York CityX21.27
15:00:00Eng. National NorthChorley – Gloucester City1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthHavant & Waterlooville – Maidstone United1X1.25
15:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – Dartford1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthBath City – Billericay1X1.24
15:00:00Eng. National SouthEbbsfleet – Dulwich Hamlet1X1.22
15:00:00Eng. National SouthConcord Rangers – St Albans City1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Oxford CityUnder 3.51.50
15:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – EastbourneUnder 3.51.31
15:00:00Eng. National SouthTonbridge Angels – Hungerford Town FCUnder 3.51.42
15:00:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Slough Town1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – Braintree1X1.22
13:00:00German Regionall. SouthwestElversberg – FK 03 PirmasensOver 1.51.15
13:00:00German Regionall. SouthwestBahlinger – GiessenUnder 3.51.33
13:00:00German Regionall. SouthwestAalen – TSV Schott Mainz1X1.23
13:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – Eintracht StadtallendorfUnder 3.51.52
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – Stuttgart IIUnder 3.51.54
13:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – Hessen KasselUnder 3.51.36
13:00:00German Regionall. SouthwestHoffenheim II – Freiburg II1 or 21.23
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – Bonner1 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Wiedenbruck1X1.30
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – OberhausenUnder 3.51.37
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – FC Wegberg-Beeck11.22
13:00:00German Regionall. WestBergisch Gladbach – SV 19 StraelenX21.32
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – Rot-Weiss EssenX21.30
13:00:00German Regionall. WestPreussen Munster – Sportfreunde LotteOver 1.51.16
14:30:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – Wuppertaler1 or 21.27
12:00:00German Regionall. BavariaRain/Lech – MemmingenUnder 3.51.41
13:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – Nuremburg II1 or 21.27
13:00:00German Regionall. BavariaSV Heimstetten – Viktoria AschaffenburgX21.40
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – FC Augsburg II1 or 21.28
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – TSV 1860 RosenheimUnder 3.51.54
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Aubstadt – FV Illertissen1X1.28
13:00:00German Regionall. BavariaWacker Burghausen – TSV BuchbachUnder 3.51.34
05:00:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Para HillsOver 1.51.12
05:30:00Aus. NPL South AustraliaCumberland United – Adelaide City1 or 21.25
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Metro StarsX21.32
12:30:00English Super League W.Tottenham W. – Manchester United W.21.44
14:00:00Russian Division 2. Group 3FC Ryazan – Khimik Novomoskovsk1 or 21.25
10:30:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Eibar W.Over 3.51.66
11:00:00Spanish Liga Primera W.Real Betis W. – Santa Teresa W.1X1.20
11:30:00Spanish Liga Primera W.Atletico Madrid W. – UD Granadilla Tenerife W.Over 3.51.67
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Kristianstad1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIK Tord – Älmeboda/Linneryd1 or 21.23
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – Dalstorps IFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Hässleholms IFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Osterlen FF21.37
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – IFK Karlshamn1X1.25
09:30:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Gold Coast United FC11.36
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Capalaba FC1X1.23
10:00:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Gold Coast Knights SC21.48
06:30:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – RiversideOver 3.51.30
06:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – Olympia FC21.28
08:30:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – South HobartX21.20
19:00:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Boa EC1X1.18
21:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – Ferroviario1 or 21.32
23:00:00Brazilian Serie CRemo – Jacuipense BA1X1.20
19:45:00Italian Serie C Girone AUS Pergolettese – US Grosseto1 or 21.30
15:00:00English Northern PremierMickleover Sports – Warrington TownX21.22
15:00:00English Northern PremierRadcliffe FC – Basford United1 or 21.27
15:00:00English Northern PremierWhitby Town – Grantham Town1X1.19
15:00:00English Northern PremierMatlock Town – Ashton Utd1 or 21.27
15:00:00English Northern PremierBamber Bridge – South ShieldsX21.24
15:00:00English Northern PremierLancaster City – Gainsborough Trinity1 or 21.25
15:00:00English Northern PremierStalybridge Celtic – Buxton FCX21.30
15:00:00English Northern PremierWitton Albion – Scarborough AthleticX21.35
15:00:00English Northern PremierStafford Rangers – Hyde FC1 or 21.25
12:00:00Finnish Kansallinen LiigaTiPS W. – JyPK W.Over 2.51.29
12:00:00Finnish Kansallinen LiigaPK-35 Helsinki W. – Honka W.1 or 21.27
12:00:00Finnish Kansallinen LiigaIlves W. – TPS W.Over 1.51.17
19:00:00Brazilian Paulista A3Barretos SP – Marilia SPX21.18
19:00:00Brazilian Paulista A3Atletico Linense SP – Rio Preto SPUnder 3.51.29
19:00:00Brazilian Paulista A3Capivariano SP – Sao Bernardo1 or 21.32
19:00:00Brazilian Paulista A3Comercial SP – Batatais FC SP1X1.15
19:00:00Brazilian Paulista A3Desportivo Brasil SP – OlimpiaUnder 3.51.46
19:00:00Brazilian Paulista A3Noroeste SP – GE Osasco SP1X1.16
19:00:00Brazilian Paulista A3Nacional – Primavera SP1 or 21.32
09:15:00Czech MSFLViktoria Otrokovice – Msa Dolni BenesovOver 1.51.07
09:15:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – HlucinOver 1.51.10
09:15:00Czech MSFLBanik Ostrava B – Vyskov1X1.32
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – FC Vysocina Jihlava BOver 1.51.11
14:00:00Czech MSFLUhersky Brod – Slovan Rosice1 or 21.25
14:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – VrchovinaOver 1.51.09
14:00:00Italian Serie A W.Empoli W. – AC Milan W.X21.27
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Jutrzenka GiebultówX21.38
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Lewart Lubartów – MKS Podlasie Biala PodlaskaOver 1.51.14
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wiazownica – Stal Stalowa WolaX21.18
14:30:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Korona II Kielce1X1.19
14:00:00Belarusian Pr. League W.Dinamo-BGU W. – Zorka BDU W.Over 3.51.30
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – KS Ursus WarszawaUnder 3.51.45
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Jagiellonia Bialystok II – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Bron RadomOver 1.51.15
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Concordia Elblag1 or 21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Swit Nowy Dwor MazowieckiX21.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – Pogon Grodzisk Mazowiecki1 or 21.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – KS Blonianka BlonieUnder 3.51.41
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – KS WasilkowOver 2.51.37
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pomorzanin Torun – GKS Przodkowo1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – OKS Swit SkolwinX21.40
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – SKS Unia Swarzedz11.31
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Gryf WejherowoOver 1.51.12
18:30:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Chemik PoliceOver 1.51.15
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Polonia/Stal SwidnicaOver 1.51.16
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – MKS Kluczbork1 or 21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Zaglebie II LubinX21.30
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczalkowice-Zdroj1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Zielona Gora – Piast ZmigródOver 1.51.18
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Ruch Chorzow21.46
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – GKS Pniowek 741 or 21.27
14:00:00UEFA Nations LeagueMontenegro – Azerbaijan1X1.17
14:00:00UEFA Nations LeagueLuxembourg – CyprusUnder 3.51.19
17:00:00UEFA Nations LeagueLiechtenstein – Gibraltar1X1.16
17:00:00UEFA Nations LeagueFaroe Islands – Latvia1 or 21.40
19:45:00UEFA Nations LeagueAndorra – MaltaX21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueUkraine – Germany21.27
19:45:00UEFA Nations LeagueSpain – SwitzerlandOver 1.51.24
14:00:00Faroe Islands 1 DeildAB Argir II – FC HoyvikOver 1.51.08
15:00:00French Open Dbls M.Pavic M / Soares B – Krawietz K / Mies A11.62
09:00:00St. Petersburg ATP QualifyingNino Serdarusic – Cem Ilkel11.85
09:00:00St. Petersburg ATP QualifyingNikola Milojevic – Evgeny Karlovskiy11.35
10:20:00St. Petersburg ATP QualifyingPavel Kotov – Jurij Rodionov21.40
11:40:00St. Petersburg ATP QualifyingEmilio Gomez – Teymuraz Gabashvili11.44
12:00:00St. Petersburg ATP QualifyingJeffrey John Wolf – Alexey Vatutin11.24