Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 10 Noiembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Eng. Premier LeagueWolverhampton – Aston Villa1X1.25
14:00:00Eng. Premier LeagueManchester United – Brighton1X1.17
16:30:00Eng. Premier LeagueLiverpool – Manchester CityX21.50
14:00:00French Ligue 1Rennes – AmiensUnder 3.51.25
16:00:00French Ligue 1Nantes – Saint-EtienneUnder 3.51.21
16:00:00French Ligue 1Montpellier – Toulouse1X1.22
20:00:00French Ligue 1Marseille – LyonX21.48
12:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – Werder Bremen1X1.24
14:30:00German BundesligaWolfsburg – Bayer LeverkusenX21.40
17:00:00German BundesligaFreiburg – Eintracht FrankfurtX21.45
11:30:00Italian Serie ACagliari – FiorentinaX21.42
14:00:00Italian Serie ALazio – Lecce11.24
14:00:00Italian Serie ASampdoria – AtalantaX21.25
14:00:00Italian Serie AUdinese – SPALUnder 3.51.26
17:00:00Italian Serie AParma – RomaX21.27
19:45:00Italian Serie AJuventus – MilanOver 1.51.26
11:00:00Spanish Liga PrimeraMallorca – VillarrealX21.32
13:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – Levante1X1.18
15:00:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – EspanyolOver 1.51.45
17:30:00Spanish Liga PrimeraGetafe – Osasuna1X1.24
20:00:00Spanish Liga PrimeraBetis – SevilleX21.32
11:15:00Dutch EredivisieAjax – Utrecht11.26
13:30:00Dutch EredivisieWillem II – PSV EindhovenX23.70
13:30:00Dutch EredivisieTwente – ZwolleUnder 3.51.69
15:45:00Dutch EredivisieFeyenoord – RKC Waalwijk11.21
19:00:00Dutch EredivisieAZ – EmmenOver 2.51.37
13:30:00Belgian First Division AAntwerp – Club BruggeX21.32
17:00:00Belgian First Division AGenk – Gent1 or 21.30
19:00:00Belgian First Division AStandard Liege – KV MechelenOver 1.51.21
15:00:00Swiss Super LeagueLugano – FC BaselX21.29
15:00:00Swiss Super LeagueZurich – Sion1X1.33
15:00:00Swiss Super LeagueYoung Boys – St GallenOver 1.51.13
12:00:00English ChampionshipCardiff – Bristol City1X1.32
12:30:00German Bundesliga 2Nuremberg – Arminia BielefeldX21.40
12:30:00German Bundesliga 2Heidenheim – Hannover 961 or 21.35
12:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – Jahn Regensburg1 or 21.32
14:00:00Italian Serie BCremonese – Salernitana1X1.25
14:00:00Italian Serie BTrapani – CosenzaX21.45
20:00:00Italian Serie BFrosinone – ChievoUnder 3.51.24
11:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Elche1X1.22
15:00:00Spanish Liga SegundaAlmeria – Zaragoza1X1.27
17:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – FuenlabradaUnder 3.51.14
17:00:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – PonferradinaUnder 3.51.17
20:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – Cadiz1 or 21.35
15:00:00Portuguese Prim. LigaMaritimo – Portimonense1 or 21.38
15:00:00Portuguese Prim. LigaPacos Ferreira – TondelaUnder 3.51.23
18:30:00Portuguese Prim. LigaSporting Lisbon – Belenenses11.36
20:00:00Portuguese Prim. LigaVitoria Guimaraes – Sporting Braga1 or 21.30
21:00:00Portuguese Prim. LigaBoavista – Porto21.60
15:00:00Scottish PremiershipCeltic – MotherwellOver 2.51.58
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Rangers21.28
13:30:00Austrian BundesligaAustria Vienna – SV Mattersburg1X1.25
13:30:00Austrian BundesligaLASK Linz – Admira WackerOver 2.51.44
16:00:00Austrian BundesligaWolfsberger – SalzburgX21.22
11:00:00Turkish Super LigGoztepe – Malatyaspor1 or 21.36
13:30:00Turkish Super LigTrabzonspor – Alanyaspor1 or 21.33
16:00:00Turkish Super LigBesiktas – DenizlisporOver 1.51.21
16:00:00Turkish Super LigIstanbul Basaksehir – Ankaragucu11.25
13:00:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – Asteras TripoliOver 1.51.36
15:00:00Greek SuperleagueXanthi – Panionios1X1.21
15:15:00Greek SuperleagueOlympiakos – AtromitosOver 2.51.65
17:30:00Greek SuperleaguePanathinaikos – AEK AthensX21.36
12:00:00English FA CupDover – Southend UnitedX21.48
12:45:00English FA CupMacclesfield – KingstonianX21.27
12:45:00English FA CupChippenham Town – Northampton TownX21.20
12:45:00English FA CupBristol Rovers – Bromley1X1.24
12:45:00English FA CupGateshead – OldhamX21.35
12:45:00English FA CupLeyton Orient – Maldon & Tiptree FC11.24
12:45:00English FA CupYork City – Altrincham1X1.20
12:45:00English FA CupWrexham – RochdaleX21.32
12:45:00English FA CupBarnet – FleetwoodX21.24
14:15:00English FA CupHayes & Yeading United – Oxford United21.27
11:00:00Danish SuperligaHobro – FC NordsjaellandX21.27
13:00:00Danish SuperligaLyngby BK – Odense BKX21.28
13:00:00Danish SuperligaAGF Aarhus – SonderjyskeUnder 3.51.39
15:00:00Danish SuperligaBrondby IF – Esbjerg1X1.21
17:00:00Danish SuperligaFC Midtjylland – CopenhagenUnder 3.51.29
08:30:00Russian Premier LeagueFC Orenburg – FC UfaUnder 3.51.18
11:00:00Russian Premier LeagueArsenal Tula – Zenit St. Petersburg21.60
13:30:00Russian Premier LeagueFC Sochi – CSKA MoscowX21.25
16:00:00Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow – FC Krasnodar1 or 21.35
17:00:00Norwegian EliteserienLillestrøm SK – Stabæk1 or 21.35
17:00:00Norwegian EliteserienMolde – Strømsgodset IFOver 1.51.14
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – Sarpsborg1 or 21.33
17:00:00Norwegian EliteserienTromsø IL – Vålerenga1 or 21.30
17:00:00Norwegian EliteserienMjondalen – RanheimUnder 3.51.39
19:00:00Norwegian EliteserienRosenborg BK – Bodø/Glimt1X1.23
19:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Fluminense1X1.16
19:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – Atletico MineiroUnder 3.51.23
19:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Atletico ParanaenseUnder 3.51.21
21:00:00Brazilian Serie AFlamengo – Bahia Salvador BA11.28
22:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Gremio RS21.68
22:00:00Brazilian Serie AFortaleza CE – Ceara CE1 or 21.38
22:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Vasco da GamaX21.38
13:30:00Czech 1. LigaViktoria Plzen – Slovan LiberecOver 1.51.26
13:30:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – 1 FC SlovackoUnder 3.51.29
16:00:00Czech 1. LigaSlavia Prague – FK TepliceOver 2.51.48
11:30:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Rakow CzestochowaUnder 3.51.34
14:00:00Polish EkstraklasaLech Poznan – Korona Kielce1X1.18
16:30:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Pogon SzczecinUnder 3.51.30
14:00:00Argentinian PrimeraRiver Plate – Rosario Central11.35
16:15:00Argentinian PrimeraCA Aldosivi – Gimnasia Y EsgrimaX21.42
18:30:00Argentinian PrimeraNewell’s Old Boys – Defensa Y JusticiaUnder 3.51.15
20:45:00Argentinian PrimeraRacing Club – CA Huracan1X1.14
23:00:00Argentinian PrimeraVelez Sarsfield – Boca JuniorsX21.40
18:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Juarez FC1X1.17
05:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Gamba OsakaX21.45
06:00:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Matsumoto YamagaUnder 3.51.17
20:00:00United States MLSSeattle Sounders – Toronto FC1X1.27
12:00:00Ukrainian Premier LeagueZorya Luhansk – Kolos KovalivkaOver 1.51.26
15:00:00Ukrainian Premier LeagueShakhtar Donetsk – Dynamo Kiev1X1.23
17:30:00Ukrainian Premier LeagueOlimpik Donetsk – PFC OleksandriaX21.28
14:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – NK Osijek1X1.22
16:30:00Croatian 1. HNLRijeka – Dinamo ZagrebX21.30
13:00:00German Regionall. NorthFC Altona 93 – Eintracht NorderstedtX21.23
13:00:00German Regionall. NorthHannoverscher SC – TSV HavelseX21.22
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – Rehden1 or 21.24
13:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – Werder Bremen IIX21.38
12:45:00Danish Division 1Fremad Amager – VendsysselX21.25
12:45:00Danish Division 1FC Roskilde – Hvidovre IF1 or 21.27
13:00:00Danish Division 1Fredericia – Skive1X1.17
14:00:00Danish Division 1Kolding – HB KøgeX21.32
19:30:00World Cup U17Netherlands U17 – Paraguay U171X1.29
23:00:00World Cup U17South Korea U17 – Mexico U17X21.39
10:45:00Bulgarian Pr. LeagueBeroe Stara Zagora – Arda FK1X1.21
13:15:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Plovdiv – Levski Sofia21.59
15:45:00Bulgarian Pr. LeagueVitosha Bistritsa – Ludogorets Razgrad21.16
13:00:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – AŠK Bravo1 or 21.27
15:45:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – Tabor Sežana11.32
18:00:00Slovenian 1. SNLNŠ Mura – NK AluminijUnder 3.51.36
14:00:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Gaz Metan MediasX21.48
17:00:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – CFR ClujX21.22
16:15:00Hungarian NB 1Debreceni VSC – Ferencvárosi TCX21.35
14:00:00Slovakian Super LigaFC Vion Zlate Moravce – Slovan Bratislava21.53
15:00:00Swedish CupIFK Värnamo – Malmö FF21.17
15:00:00Cypriot Division 1Pafos FC – Enosis Neon Paralimni1X1.20
16:00:00Cypriot Division 1Olympiakos Nicosia – Ethnikos Achnas1 or 21.25
17:00:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – APOEL NicosiaX21.35
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1UD Melilla – Coruxo1X1.22
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1Getafe B – Sporting Gijon BUnder 3.51.20
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Oviedo B – Sadcf Internacional De Madrid Dsl1 or 21.28
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UP Langreo – UD Las Palmas Atletico1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1CD Las Rozas – PontevedraUnder 3.51.21
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Madrid Castilla – UD Ibiza1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Atletico Baleares1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Santa Eulalia – CF Rayo Majadahonda1 or 21.28
14:45:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – Racing FerrolUnder 3.51.27
10:00:00Spanish Seg. B Gr.2Deportivo Alavés B – Cultural LeonesaX21.25
10:00:00Spanish Seg. B Gr.2Izarra – Arenas Club De Getxo1X1.24
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Guijuelo – Amorebieta1 or 21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Tudelano1X1.23
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Burgos CF – Athletic Bilbao BX21.38
10:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – OrihuelaOver 1.51.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Espanyol B – SD EjeaUnder 3.51.21
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Ebro – Barcelona BX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Valencia CF Mestalla – Atlético LevanteUnder 3.51.18
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – Gimnastic TarragonaX21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Castellon – Hercules1X1.23
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – AE Prat1X1.18
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3UD Cornella – Llagostera1 or 21.25
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3La Nucia – Villarreal B1 or 21.25
10:00:00Spanish Seg. B Gr.4Yeclano Deportivo – Real Balompedica LinenseUnder 3.51.18
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – CartagenaX21.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Murcia – MarbellaX21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Algeciras – UCAM Murcia1 or 21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – CF Talavera de la Reina1X1.16
11:15:00Port. Segunda LigaPenafiel – Benfica Lisbon BUnder 3.51.30
15:00:00Port. Segunda LigaNacional – SC CovilhaUnder 3.51.26
15:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Vilafranquense1X1.22
15:00:00Port. Segunda LigaCD Cova Piedade – Estoril PraiaX21.32
17:15:00Port. Segunda LigaChaves – Casa Pia Atletico11.36
13:30:00Swiss Challenge LeagueKriens – Stade Ls Ouchy1 or 21.30
14:00:00Swiss Challenge LeagueAarau – Vaduz1X1.35
14:00:00Swiss Challenge LeagueLausanne – SchaffhausenOver 1.51.16
12:00:00German 3. LigaFC Bayern München II – MagdeburgX21.35
13:00:00German 3. LigaChemnitz – Kickers WurzburgX21.35
11:40:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Podbeskidzie Bielsko BialaX21.31
05:00:00Australian A-LeagueMelbourne Victory – Wellington Phoenix1X1.30
07:00:00Australian A-LeagueAdelaide United FC – Brisbane Roar1X1.30
09:30:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – Grazer AKUnder 3.51.42
18:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Kfar Saba – Hapoel Hadera1 or 21.25
18:15:00Israeli Premier LeagueBnei Yehuda – MS Ashdod1X1.17
18:15:00Israeli Premier LeagueMaccabi Haifa – Beitar JerusalemUnder 3.51.39
19:00:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Cerro Largo FC1 or 21.23
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – Nacional MontevideoX21.20
19:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool – CA Boston River1X1.20
21:30:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – CA Cerro1X1.17
22:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Racing Club Montevideo1X1.22
12:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Elana TorunX21.35
12:05:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Widzew LodzX21.22
14:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – Beni Mellal1X1.12
16:00:00Moroccan GNF IWydad Casablanca – RSB Berkane1X1.18
13:00:00Tunisian Ligue 1Stade Tunisien – Esperance Sportive TunisX21.22
13:00:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – AS Slimane11.35
13:00:00Tunisian Ligue 1CS Chebba – US Tataouine1X1.23
13:00:00Tunisian Ligue 1Club Africain – Club Athletic BizertinOver 1.51.53
13:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – ES MetlaouiUnder 3.51.10
10:30:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – Torpedo ZhodinoX21.32
12:30:00Belarusian Vysshaya LigaIsloch – Dinamo Brest21.60
14:30:00Belarusian Vysshaya LigaFC Vitebsk – FC BATE Borisov21.41
05:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Avispa FukuokaOver 1.51.30
05:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Fagiano Okayama1 or 21.30
05:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Ehime1X1.16
05:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Renofa Yamaguchi1 or 21.29
05:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – V-Varen Nagasaki1X1.17
05:00:00Japanese J-League 2Tochigi – Omiya ArdijaX21.18
05:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Yokohama FCUnder 3.51.35
06:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Tokyo VerdyUnder 3.51.53
07:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – KyotoX21.26
16:00:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Academia Cantolao1X1.22
18:00:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Sport Huancayo1X1.22
20:00:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – Sport Boys Association1X1.24
20:15:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Alianza LimaOver 1.51.25
22:30:00Peruvian PrimeraCarlos Mannucci – Universidad Cesar Vallejo1 or 21.33
09:00:00Italian PrimaveraAS Roma U19 – Atalanta U191 or 21.22
13:00:00Italian PrimaveraJuventus U19 – Lazio U191X1.25
09:15:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – Usti Nad Labem1 or 21.34
13:00:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – Dukla PrahaX21.23
14:00:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – Vitkovice11.31
12:30:00Hungarian NB 2Kazincbaricika BSC – CsakvariX21.35
12:30:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – SoroksarUnder 3.51.41
12:30:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Szeged 20111 or 21.25
12:30:00Hungarian NB 2Dunakanyar – Gyirmot SE21.44
16:00:00Hungarian NB 2FC Ajka – Dorogi FC1 or 21.25
16:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – Szolnoki Mav FC1X1.17
16:00:00Hungarian NB 2Budafoki MTE – Szombathelyi Haladás1X1.18
16:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Budaorsi1 or 21.25
16:00:00Hungarian NB 2MTK Budapest FC – BGSZ SiofokOver 1.51.14
11:00:00Turkish Lig 1Keciorengucu – Adanaspor1X1.17
11:00:00Turkish Lig 1Ümraniyespor – HataysporX21.35
13:30:00Turkish Lig 1Boluspor – Bursaspor1 or 21.28
16:00:00Turkish Lig 1Balikesirspor – Altinordu1X1.17
13:30:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Mamelodi SundownsX21.23
13:30:00S. African Pr. LeagueBlack Leopards – Cape Town City FCX21.35
22:00:00Colombian Primera AJunior FC – Deportes TolimaUnder 3.51.22
20:30:00Paraguayan PrimeraSportivo San Lorenzo – GuaraniX21.31
22:30:00Paraguayan PrimeraCerro Porteno – Nacional Asuncion1X1.21
12:30:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Borac Banja LukaX21.35
15:30:00Bosnian Premijer LigaSiroki Brijeg – Velez Mostar1X1.17
21:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – Deportivo SaprissaX21.30
13:30:00Serbian Super LigaTSC Backa Topola – Vozdovac1 or 21.30
13:30:00Serbian Super LigaJavor – Red Star Belgrade21.19
15:30:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – FK IndijaOver 2.51.33
15:00:00Venezuelan PrimeraMetropolitanos FC – Aragua1 or 21.35
20:00:00Venezuelan PrimeraLlaneros FC – CaracasX21.30
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Estudiantes Merida1X1.15
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – ZuliaUnder 3.51.26
20:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – Atletico VenezuelaX21.32
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Tachira – Academia Puerto Cabello1X1.14
20:00:00Venezuelan PrimeraZamora FC – Trujillanos FCUnder 3.51.28
20:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Mineros de Guayana1 or 21.25
10:00:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Universitatea Cluj1 or 21.28
12:00:00Ukrainian Persha LigaCherkaskyi Dnipro – Obolon-Brovar Kiev21.48
10:00:00Armenian Premier LeagueArtsakh – FC Lori1 or 21.30
11:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – YerevanOver 2.51.34
18:00:00Mexican Liga AscensoLeones Negros UDEG – Loros Universidad1X1.22
12:30:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabah – FK SumgayitX21.40
15:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiQarabag – Zira11.24
12:00:00Montenegrin 1. CFLFK Sutjeska – Kom Podgorica11.25
09:30:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – Dukla Banska BystricaX21.19
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Partizan Bardejov1X1.25
12:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – FC VSS Kosice1 or 21.25
13:00:00Maltese Pr. LeagueGzira United FC – Sirens FCOver 1.51.16
15:00:00Maltese Pr. LeagueFloriana FC – Hibernians FC Paola1 or 21.25
12:00:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – Skendija Tetovo21.61
09:00:00Indonesian Liga 1Persepar Kalteng Putra – PSM Makassar1 or 21.31
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueZhetysu – Shakhter KaragandyOver 1.51.21
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAstana – Irtysh Pavlodar11.35
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – OkzhetpesUnder 3.51.32
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – Aktobe11.21
14:00:00Euro Champ. Qual. W.Moldova W. – Azerbaijan W.X21.45
13:30:00Italian Serie DPalermo – Savoia11.36
13:30:00Italian Serie DFoggia – SorrentoOver 1.51.27
13:30:00Italian Serie DAudace Cerignola – Francavilla 19311X1.16
13:30:00Italian Serie DASD Cittanovese – ACD San Tommaso1X1.18
13:30:00Italian Serie DMuravera – ASD TrastevereX21.25
13:30:00Italian Serie DLicata – TroinaUnder 3.51.38
13:30:00Italian Serie DOstia Mare – AP Turris Calcio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DLatina – Team Nuova FloridaOver 1.51.24
13:30:00Italian Serie DRoccella – MarsalaX21.38
13:30:00Italian Serie DCasarano Calcio – San Felice Gladiator1X1.18
13:30:00Italian Serie DPortici 1906 – ASD Vis ArtenaUnder 3.51.43
13:30:00Italian Serie DChions 1972 – Luparense FCX21.40
13:30:00Italian Serie DCalcio Caldiero Terme – Chioggia1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cartigliano – Campodarsego1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DPro Sesto – Scanzorosciate Calcio1X1.18
13:30:00Italian Serie DReal Forte Querceta – Fossano Calcio SSD1X1.15
13:30:00Italian Serie DSS Taranto 1927 – Agropoli 192111.22
13:30:00Italian Serie DUsd Breno – Lentigione CalcioUnder 3.51.53
13:30:00Italian Serie DCiliverghe Mazzano – Vigor Carpaneto1X1.20
13:30:00Italian Serie DASD Grumentum Val D’agri – Team AltamuraX21.32
13:30:00Italian Serie DAsg Nocerina – US Citta di FasanoX21.30
13:30:00Italian Serie DCalcio Biancavilla 1990 – Acireale1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSS Cassino – BudoniOver 1.51.19
13:30:00Italian Serie DSEF Torres – Arzachena1X1.17
13:30:00Italian Serie DReal Hyria Nola – FC Giugliano 19281 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVirtus Flaminia – US GrossetoX21.35
13:30:00Italian Serie DVastese Calcio – US Tolentino1X1.24
13:30:00Italian Serie DAC Crema – Sporting FranciacortaUnder 3.51.46
13:30:00Italian Serie DFiorenzuola – Mezzolara1X1.16
13:30:00Italian Serie DAsd Grassina – Aquila Montevarchi1X1.22
13:30:00Italian Serie DUS Follonica Gavorrano – Foligno1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – VastogirardiUnder 3.51.32
13:30:00Italian Serie DMatelica – S.Nicolo Calcio Teramo1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DASD Savignanese – Sasso Marconi1X1.20
13:30:00Italian Serie DGiulianova – A.C. Sangiustese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DAlfonsine – Forli1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DCorreggese – Fanfulla1X1.20
13:30:00Italian Serie DLegnago – BellunoUnder 3.51.32
13:30:00Italian Serie DAlzano V. – Tritium Calcio 19081 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVillafranca – Ambrosiana1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DCasale – Savona1X1.15
13:30:00Italian Serie DGhivizzano Borgoamozzano – Prato1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – AC Legnano 19131 or 21.28
13:30:00Italian Serie DGS Arconatese 1926 – Caratese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DAC Bra – CaronneseX21.40
13:30:00Italian Serie DEste – AC Delta Calcio Rovigo1X1.20
13:30:00Italian Serie DLucchese – Verbania1X1.15
13:30:00Italian Serie DVilla Dalme Calcio – Bustese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSan Pietro – Asd Nibionnoggiono1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DBorgosesia – ASD Seravezza Pozzi Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DA.c. Mestre – ASD Cjarlins MuzaneUnder 3.51.35
13:30:00Italian Serie DA.S.D. Pro Calcio Tor Sapienza – ApriliaX21.32
13:30:00Italian Serie DChieti – Atletico Terme FiuggiUnder 3.51.35
13:30:00Italian Serie DScandicci – Trestina1X1.22
13:30:00Italian Serie DMonterosi FC – Tuttocuoio11.28
13:30:00Italian Serie DProgresso Zola Predosa – AC Mantova21.61
13:30:00Italian Serie DASD Cannara – Ponsacco1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DFB Brindisi – Gelbison Vallo DL1X1.19
14:00:00Italian Serie DLavagnese – ChieriX21.38
14:00:00Italian Serie DSanremese – Ligorna 1922Under 3.51.26
14:00:00Italian Serie DNardo Calcio – BitontoX21.19
14:30:00Italian Serie DGravina – Fidelis AndriaUnder 3.51.32
14:30:00Italian Serie DCitta Di Messina – US Castrovillari1X1.18
17:00:00Brazilian Serie A U20Corinthians SP U20 – Flamengo U20Under 3.51.45
15:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – Wiener Viktoria1 or 21.27
11:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – Tallinna FC Flora U21X21.35
11:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – Tallinna JK Legion21.35
11:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Rakvere JK TarvasX21.38
11:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka II1X1.30
11:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – JK Welco Elekter1X1.20
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenBayer Leverkusen U19 – Cologne U19X21.23
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenOffenbacher Kickers U19 – Bayern Munich U1921.26
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenWolfsburg U19 – RB Leipzig U1911.27
17:30:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – FC Santa Lucia CotzumalguapaOver 1.51.38
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Deportivo MixcoOver 1.51.35
19:30:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Comunicaciones1 or 21.24
20:30:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Siquinala FC11.26
23:00:00Panamanian PrimeraAlianza FC (Pan) – Sporting San Miguelito1 or 21.30
09:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – FK Krasnodar Youth1X1.18
12:00:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – Radnik SesveteX21.40
12:30:00Croatian 2. HNLNK Croatia Zmijavci – HNK SibenikX21.22
12:30:00Croatian 2. HNLRudes – SolinOver 1.51.23
13:00:00German BayernligaDJK Don Bosco Bamberg – WürzburgerX21.30
13:00:00German BayernligaSchwabmünchen – SV DonaustraufOver 1.51.11
15:00:00German Bayernliga1860 Munich II – Turkspor Augsburg 19721 or 21.24
15:30:00German BayernligaIngolstadt 04 II – TSV Landsberg1X1.27
20:00:00Honduran Liga NacionalCD Real Sociedad – MotaguaX21.22
22:00:00Honduran Liga NacionalCD Olimpia – Marathon1X1.18
05:10:00S. Korean CupSuwon Samsung Bluewings – Daejeon Korail1X1.17
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Sancaktepe Belediye Spor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSanliurfaspor – Corum Belediyespor21.06
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Hekimoglu Trabzon1X1.35
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAfjet Afyonspor – Manisa Buyuksehir Belediyespor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupA. Selcukluspor – Zonguldakspor1 or 21.30
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPendikspor – InegölsporUnder 3.51.37
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupTarsus Idman Yurdu – AmedsporUnder 3.51.33
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSamsunspor – Hacettepe SK11.33
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – EyupsporUnder 3.51.29
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKahramanmarasspor – Bandirmaspor1 or 21.28
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Idare Genclik1X1.23
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Kastamonuspor1 or 21.28
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdana Demirspor – ElazigsporOver 1.51.21
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupErgene Velimese – Kirsehir BelediyesporX21.38
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupUtas Usakspor A.s – TuzlasporX21.35
12:30:00German Regionall. NortheastLichtenberg 47 – Rot-Weiss Erfurt1 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastWacker Nordhausen – Berliner AK 071X1.20
13:00:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – Aalen1X1.27
13:00:00German Regionall. SouthwestSaarbrucken – FC 08 Homburg-Saar1X1.22
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – Borussia Mönchengladbach II1 or 21.23
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – Rot-Weiss Essen21.36
11:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Nalchik – Chernomorets NovorossiyskX21.30
11:00:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Krasnodar-31 or 21.27
11:00:00Russian Division 2 SouthBiolog Novokubansk – Mashuk-KMV PyatigorskX21.38
12:00:00Russian Division 2 SouthUrozhay Krasnodar – SC Makhachkala1 or 21.25
13:00:00Russian Division 2 SouthDruzhba Maikop – Dinamo Stavropol1 or 21.28
14:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Volgar AstrakhanX21.16
05:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Giravanz KitakyushuX21.35
05:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Gainare TottoriX21.23
06:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Nagano Parceiro1X1.15
14:00:00Moroccan CupHassania Agadir – Mat Maghrib Association TetouanX21.38
20:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Deportes Pereira1 or 21.25
15:00:00Swedish Div 1Oskarshamns AIK – IFK BergaOver 1.51.14
15:00:00Swedish Div 1Sollentuna FK – Motala1X1.22
14:00:00Italian Serie C Girone ALecco – RenateX21.32
14:00:00Italian Serie C Girone AJuventus U23 – Pistoiese1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone AArezzo – Olbia 19051X1.17
14:00:00Italian Serie C Girone AUS Pianese – US Pergolettese1X1.18
14:00:00Italian Serie C Girone AAlbinoleffe – PontederaX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Giana Erminio1X1.15
16:30:00Italian Serie C Girone ARobur Siena – Gozzano1X1.16
16:30:00Italian Serie C Girone APro Patria – US Alessandria CalcioX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone ANovara – ComoUnder 3.51.15
14:00:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – RendeOver 1.51.34
14:00:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Viterbo CalcioUnder 3.51.28
14:00:00Italian Serie C Girone CAZ Picerno – TeramoX21.38
14:00:00Italian Serie C Girone CUrbs Sportiva Reggina 1914 – US Casertana 1908Over 1.51.28
14:00:00Italian Serie C Girone CCavese – CatanzaroX21.40
16:30:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – Sicula LeonzioOver 1.51.32
16:30:00Italian Serie C Girone CTernana – Paganese1X1.14
16:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – BariX21.18
14:00:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – Rimini Calcio1X1.15
14:00:00Italian Serie C Girone BPiacenza – Gubbio1X1.17
14:00:00Italian Serie C Girone BFermana – Virtus Vecomp VeronaX21.30
14:00:00Italian Serie C Girone BTriestina – VicenzaX21.40
16:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Imolese Calcio1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BPadova – SudtirolUnder 3.51.23
16:30:00Italian Serie C Girone BModena – Fano1X1.17
16:30:00Italian Serie C Girone BUnion Arzignanochiampo – CarpiX21.40
14:00:00Indian Super LeagueBengaluru FC – Chennaiyin FCOver 1.51.16
15:30:00Ivory Coast Ligue 1WAC d’Adjame – USC BassamUnder 3.51.19
15:30:00Ivory Coast Ligue 1San Pedro FC – Société Omnisports de l’Armée1 or 21.35
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Issia Wazi – ASEC Mimosas21.53
18:00:00Ivory Coast Ligue 1Amadou Diallo – Racing Club Dabidjan1 or 21.30
20:45:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – CD Aguila1 or 21.24
21:00:00El Salvador PrimeraOnce Municipal – CD FasX21.22
09:00:00Kenyan Premier LeagueSony Sugar FC – Mathare United FCX21.38
12:00:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Wazito FCUnder 3.51.23
12:00:00Kenyan Premier LeagueGor Mahia – AFC LeopardsOver 1.51.38
12:00:00Kenyan Premier LeagueZoo Kericho – Nzoia United FC1 or 21.32
12:00:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – Bandari FC1 or 21.32
12:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Western Stima1 or 21.32
12:00:00Cameroonian Elite OneAvion FC Du Nkam – Stade Renard1X1.19
12:00:00Cameroonian Elite OneTonnerre Yaoundé – AS Fortuna Mfou1 or 21.35
14:00:00Cameroonian Elite OneYong Sports Academy – UMS de Loum1 or 21.38
14:00:00Cameroonian Elite OneBamboutos – Fovu de Baham1X1.13
14:00:00Cameroonian Elite OneDragon Club – Canon YaoundéUnder 3.51.18
14:00:00Cameroonian Elite OneEding Sport – APEJES Academy1 or 21.35
14:00:00Cameroonian Elite OnePanthère du Ndé – Union Sportive de DoualaUnder 3.51.09
15:00:00Nigerian Premier LeagueRivers United – Heartland11.23
15:00:00Nigerian Premier LeagueMFM FC – Ifeanyiubah FCOver 1.51.51
15:00:00Nigerian Premier LeagueNasarawa United – Wikki TouristOver 1.51.49
15:00:00Nigerian Premier LeagueLobi Stars – Delta Force FC11.35
09:15:00Czech MSFLSK Sigma Olomouc B – Rosice11.34
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Odra PetrkoviceUnder 3.51.41
09:30:00Czech MSFLFC Fastav Zlin B – Slovacko BUnder 3.51.78
13:00:00Scottish Premier League W.Spartans W. – Celtic W.21.20
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmora FC – PinhalnovenseUnder 3.51.21
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSAO Martinho – Sporting Braga B1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMerelinense FC – Pedras Salgadas11.33
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLeca – Gondomar1X1.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalValadares Gaia – Trofense1X1.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFatima – Oliveira Hospital1 or 21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSacavenense – CD OS ArmacenensesUnder 3.51.24
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFabril Barreiro – Sportivo de LouresX21.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalEspinho – Amarante FCOver 1.51.23
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSanjoanense – Pedras RubrasOver 1.51.21
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSC Coimbroes – CF Canelas 20101 or 21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGinasio Figueirense – FC FelgueirasX21.17
15:45:00Portuguese Campeonato de PortugalBeira Mar – Anadia1X1.23
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGD Fontinhas – TorreenseX21.27
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPraiense – Condeixa11.23
18:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – Sertanense1X1.18
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Stal KrasnikUnder 3.51.27
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Wisla Sandomierz1X1.23
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Jutrzenka Giebultów1X1.28
20:00:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Comerciantes UnidosOver 1.51.21
20:00:00Peruvian SegundaCienciano – Santos FC IcaOver 1.51.20
20:00:00Peruvian SegundaCD Sport Loreto – Juan Aurich21.42
20:00:00Peruvian SegundaUnion Huaral – Deportivo Coopsol1X1.19
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Swit Nowy Dwor MazowieckiX21.27
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – Concordia ElblagOver 1.51.27
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Kks KaliszX21.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Gwardia Koszalin11.23
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Piast Zmigród1X1.27
12:00:00Swedish Superettan PlayoffsIK Frej Taby – Umeå FC1X1.22
12:00:00Swedish Superettan PlayoffsÖsters IF – Landskrona BoIS1X1.17
13:45:00Swedish Allsvenskan PlayoffsKalmar FF – Brage1X1.18
13:30:00German Oberliga WestfalenASC 09 Dortmund – TuS Ennepetal1X1.30
13:30:00German Oberliga Westfalen1. FC Kaan-Marienborn – SC Paderborn 07 IIX21.35
13:30:00German Oberliga WestfalenFC Gutersloh – Eintracht RheineUnder 3.51.50
13:30:00German Oberliga WestfalenHammer Spvg – SiegenX21.28
13:30:00German Oberliga WestfalenRSV Meinerzhagen – Holzwickeder SCOver 1.51.13
13:30:00German Oberliga WestfalenRot Weiss Ahlen – SV Schermbeck 1912Over 1.51.20
13:30:00German Oberliga WestfalenTSG Sprockhövel – Preußen Münster llUnder 3.51.50
13:30:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – Westfalia HerneX21.30
21:00:00Ecuadorian CupLiga Deportiva Universitaria – Delfin SC1X1.19
14:00:00ITF M25 Saint DizierHugo Grenier – Harold Mayot11.48
16:00:00Bratislava ChallengerDamir Dzumhur – Dennis Novak11.55
20:00:00Montevideo ChallengerFederico Delbonis – Jaume Antoni Munar Clar21.82
17:45:00Montevideo Challenger DoublesLuz O / Matos R – Bagnis F / Molteni A21.73
14:00:00ATP World Tour FinalsNovak Djokovic – Matteo Berrettini11.13
20:00:00ATP World Tour FinalsRoger Federer – Dominic Thiem11.27