Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 10 August 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueWest Ham – Manchester City21.26
15:00:00Eng. Premier LeagueBournemouth – Sheffield United1X1.27
15:00:00Eng. Premier LeagueBurnley – SouthamptonX21.48
15:00:00Eng. Premier LeagueWatford – BrightonUnder 3.51.27
15:00:00Eng. Premier LeagueCrystal Palace – EvertonX21.38
17:30:00Eng. Premier LeagueTottenham – Aston Villa11.32
16:30:00French Ligue 1Marseille – Reims1X1.17
19:00:00French Ligue 1Brest – Toulouse1 or 21.35
19:00:00French Ligue 1Dijon – Saint-EtienneX21.32
19:00:00French Ligue 1Montpellier – Rennes1 or 21.35
19:00:00French Ligue 1Angers – Bordeaux1 or 21.38
19:00:00French Ligue 1Nice – AmiensUnder 3.51.17
14:00:00French Ligue 2Clermont Foot – RC Lens1 or 21.43
17:30:00Dutch EredivisieGroningen – TwenteUnder 3.51.36
18:45:00Dutch EredivisieAjax – EmmenOver 3.51.61
19:45:00Dutch EredivisieWillem II – VitesseX21.42
17:00:00Belgian First Division AOostende – Club Brugge21.45
19:00:00Belgian First Division AEupen – Waasland-Beveren1X1.25
19:00:00Belgian First Division ACercle Brugge – Kortrijk1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division AGenk – Zulte Waregem11.24
18:00:00Swiss Super LeagueSt Gallen – Young BoysX21.22
18:00:00Swiss Super LeagueFC Basel – Servette1X1.28
12:30:00English ChampionshipLeeds – Nottingham ForestOver 1.51.26
15:00:00English ChampionshipPreston North End – WiganUnder 3.51.28
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – Brentford1 or 21.36
15:00:00English ChampionshipFulham – Blackburn1X1.25
15:00:00English ChampionshipBirmingham – Bristol City1 or 21.38
15:00:00English ChampionshipDerby – Swansea1 or 21.35
15:00:00English ChampionshipHull – Reading1X1.31
15:00:00English ChampionshipSheffield Wednesday – BarnsleyUnder 3.51.31
15:00:00English ChampionshipCardiff – Luton1X1.27
15:00:00English ChampionshipQPR – Huddersfield1 or 21.37
15:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – Millwall1X1.27
15:00:00English ChampionshipCharlton – StokeX21.36
15:30:00Portuguese Prim. LigaCD Santa Clara – Famalicao1X1.24
19:00:00Portuguese Prim. LigaGil Vicente – Porto21.27
21:30:00Portuguese Prim. LigaBenfica – Pacos FerreiraOver 2.51.42
12:00:00Scottish PremiershipMotherwell – Celtic21.35
14:00:00Scottish PremiershipSt Johnstone – Livingston1 or 21.39
15:00:00Scottish PremiershipHamilton – Kilmarnock21.66
15:00:00Scottish PremiershipHeart of Midlothian – Ross County1X1.27
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – AltachOver 1.51.20
16:00:00Austrian BundesligaSalzburg – Wolfsberger11.23
16:00:00Austrian BundesligaAdmira Wacker – LASK Linz21.49
17:30:00Italian CupAscoli – Pro VercelliOver 1.51.29
14:30:00German DFB CupSV Drochtersen/Assel – Schalke 0421.08
14:30:00German DFB CupViktoria Berlin – Arminia Bielefeld21.17
14:30:00German DFB CupVerl – Augsburg21.30
14:30:00German DFB CupKaiserslautern – Mainz21.63
14:30:00German DFB CupTuS Dassendorf – Dynamo Dresden21.12
14:30:00German DFB CupMagdeburg – FreiburgX21.20
14:30:00German DFB CupAlemannia Aachen – Bayer Leverkusen21.13
14:30:00German DFB CupVillingen – Fortuna Dusseldorf21.04
14:30:00German DFB CupWacker Nordhausen – Erzgebirge AueX21.20
17:30:00German DFB CupUlm 1846 – Heidenheim21.42
17:30:00German DFB CupBaunatal – Bochum21.04
17:30:00German DFB CupKickers Wurzburg – Hoffenheim21.28
15:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – IK Sirius FKOver 1.51.23
17:00:00Swedish AllsvenskanGIF Sundsvall – Ostersunds FKX21.51
15:00:00Finnish VeikkausliigaHonka – SJK1X1.22
15:00:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – LahtiOver 1.51.40
15:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – Inter Turku1 or 21.33
12:00:00Russian Premier LeagueFC Orenburg – FC Tambov1X1.23
17:00:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – Rubin Kazan1X1.16
17:00:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – Zenit St. PetersburgX21.31
14:30:00Norwegian EliteserienRosenborg BK – Tromsø ILOver 1.51.27
21:00:00Brazilian Serie ACeara CE – Chapecoense SC1X1.19
21:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Santos1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie AFlamengo – Gremio RSOver 1.51.37
14:00:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – Bohemians 19051X1.20
16:00:00Czech 1. LigaSigma Olomouc – Karvina1X1.18
16:00:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Ceske Budejovice1 or 21.35
18:30:00Czech 1. LigaSlavia Prague – Slovan Liberec11.27
14:00:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Wisla Krakow1X1.18
16:30:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Arka Gdynia1X1.25
19:00:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Rakow CzestochowaUnder 3.51.35
15:00:00English League 1Ipswich – SunderlandX21.48
15:00:00English League 1Gillingham – Burton AlbionX21.42
15:00:00English League 1Southend United – BlackpoolX21.42
15:00:00English League 1Bolton – Coventry21.40
15:00:00English League 1Oxford United – Peterborough UnitedUnder 3.51.39
15:00:00English League 1Bristol Rovers – WycombeUnder 3.51.27
15:00:00English League 1Fleetwood – AFC Wimbledon1X1.22
15:00:00English League 1Rotherham – Lincoln1X1.30
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – Shrewsbury1 or 21.35
15:00:00English League 1Rochdale – Doncaster RoversX21.48
15:00:00English League 1Portsmouth – TranmereOver 1.51.27
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Pachuca1 or 21.32
23:00:00Mexican PrimeraCruz Azul – Juarez FCOver 1.51.26
14:30:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Sandnes UlfUnder 3.51.61
15:00:00Swedish SuperettanHalmstads – Dalkurd FF1X1.23
17:00:00Swedish SuperettanNorrby IF – Degerfors IFX21.46
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – JaroX21.35
15:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – TPS TurkuX21.17
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – EIF1X1.19
16:00:00Belgian First Division BRoeselare – Kfco Beerschot WilrijkX21.20
19:30:00Belgian First Division BExcelsior Virton – Union Saint-GilloiseX21.22
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Urawa Red Diamonds1X1.32
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Matsumoto Yamaga1X1.28
10:30:00Japanese J-LeagueKashima Antlers – Yokohama Marinos1 or 21.30
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Vegalta Sendai1X1.23
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Vissel Kobe1 or 21.32
11:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Kawasaki FrontaleX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Sanfrecce HiroshimaX21.48
21:00:00United States MLSSeattle Sounders – New England Revolution1X1.27
09:00:00Club FriendliesIsloch – Krumkachy Minsk11.36
11:00:00Club FriendliesAlaves – Sporting GijonUnder 3.51.51
17:00:00Club FriendliesSassuolo – US Alessandria Calcio11.29
17:30:00Club FriendliesBrescia – Real Valladolid1 or 21.23
18:00:00Club FriendliesTudelano – Zaragoza21.56
18:00:00Club FriendliesNumancia – Real Burgos CF1X1.14
18:00:00Club FriendliesBesiktas – PanathinaikosOver 1.51.18
18:00:00Club FriendliesAlcorcon – FuenlabradaUnder 3.51.28
18:30:00Club FriendliesReal Oviedo – AlavesX21.27
19:00:00Club FriendliesLeganes – Albacete Balompie1X1.18
19:00:00Club FriendliesGirona – Huesca1X1.22
19:00:00Club FriendliesCádiz – Malaga1 or 21.23
19:00:00Club FriendliesCelta Vigo – LazioX21.35
19:30:00Club FriendliesCF Talavera de la Reina – CF Rayo Majadahonda1 or 21.22
19:30:00Club FriendliesReal Sociedad – EibarUnder 3.51.39
19:30:00Club FriendliesParma – Sampdoria1 or 21.22
19:45:00Club FriendliesBologna – VillarrealX21.32
19:45:00Club FriendliesKF Feronikeli – Milan21.10
20:00:00Club FriendliesExtremadura – SevilleX21.15
20:00:00Club FriendliesGetafe – Atalanta1 or 21.22
20:00:00Club FriendliesDeportivo La Corunya – BetisX21.32
20:00:00Club FriendliesAtletico Sanluqueno – Real Betis B1 or 21.22
20:30:00Club FriendliesValencia – Inter Milan1 or 21.22
20:30:00Club FriendliesCordoba – Rayo VallecanoX21.25
22:00:00Club FriendliesNapoli – BarcelonaX21.24
15:00:00Ukrainian Premier LeagueDynamo Kiev – Shakhtar DonetskX21.42
17:30:00Ukrainian Premier LeagueVorskla Poltava – FK LvivUnder 3.51.18
17:30:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Olimpik Donetsk1X1.18
18:00:00Croatian 1. HNLInter Zapresic – Varazdin1X1.22
20:00:00Croatian 1. HNLLokomotiva Zagreb – Istra 19611X1.13
12:00:00German Regionall. NorthWolfsburg II – Hamburger II1X1.17
12:30:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – Rehden1X1.19
15:15:00Danish Division 1Vendsyssel – Vejle BK1 or 21.28
13:00:00English League 2Grimsby – Bradford CityX21.38
15:00:00English League 2Swindon Town – Carlisle1X1.25
15:00:00English League 2Oldham – CreweX21.48
15:00:00English League 2Cambridge United – NewportX21.42
15:00:00English League 2Macclesfield – Leyton OrientX21.42
15:00:00English League 2Walsall – Forest Green1 or 21.35
15:00:00English League 2Cheltenham – ScunthorpeX21.45
15:00:00English League 2Stevenage – ExeterX21.45
15:00:00English League 2Port Vale – Northampton Town1 or 21.38
15:00:00English League 2Crawley Town – Salford CityX21.40
15:00:00English League 2Mansfield – MorecambeOver 1.51.33
15:00:00English League 2Plymouth Argyle – ColchesterUnder 3.51.36
18:45:00Dutch Eerste DivisieSBV Excelsior – Jong Utrecht11.27
16:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Plovdiv – Tsarsko Selo 201511.32
18:30:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Beroe Stara ZagoraOver 1.51.31
16:30:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – NŠ Mura1 or 21.27
19:15:00Slovenian 1. SNLMaribor – Tabor Sežana11.28
15:00:00Scottish ChampionshipInverness Caledonian Thistle – Arbroath1X1.18
15:00:00Scottish ChampionshipDundee – AyrUnder 3.51.30
15:00:00Scottish ChampionshipGreenock Morton – Alloa1 or 21.28
15:00:00Scottish ChampionshipQueen of the South – DunfermlineX21.35
16:00:00Romanian Liga 1Gaz Metan Medias – Astra Giurgiu1 or 21.40
19:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – AFC HermannstadtOver 1.51.35
16:00:00Hungarian NB 1Kaposvári Rákóczi – Mezokövesd SEX21.45
18:30:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – UjpestX21.40
17:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – MŠK Žilina1 or 21.33
18:00:00Slovakian Super LigaTrencin – Dunajska StredaX21.40
18:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Senica1 or 21.32
18:00:00Slovakian Super LigaSlovan Bratislava – FC Vion Zlate MoravceOver 3.51.91
18:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – Sered1 or 21.33
11:00:00Port. Segunda LigaNacional – ChavesUnder 3.51.30
16:00:00Port. Segunda LigaVarzim – OliveirenseUnder 3.51.23
18:00:00Port. Segunda LigaSporting Farense – Casa Pia Atletico1X1.23
18:00:00Port. Segunda LigaMafra – CD Cova PiedadeUnder 3.51.19
10:00:00CAF Champions LeagueYoung Africans – Township Rollers11.26
13:30:00CAF Champions LeagueBig Bullets – FC Platinum1X1.22
14:00:00CAF Champions LeagueGreen Eagles – Orlando Pirates1 or 21.28
14:15:00CAF Champions LeagueKMKM – Primeiro de AgostoX21.38
17:00:00CAF Champions LeagueStade Malien – Horoya AC1 or 21.25
13:00:00CAF Confed. CupBandari FC – Al Ahly ShendiOver 1.51.27
14:00:00CAF Confed. CupProline FC – Masters Security11.28
14:00:00CAF Confed. CupBuildcon F.C. – Young Buffalos FCOver 1.51.31
18:00:00CAF Confed. CupAsc Snim – Esae FCX22.30
20:45:00CAF Confed. CupCR Belouizdad – AS CotontchadOver 3.52.08
18:00:00Swiss Challenge LeagueLausanne – Kriens11.34
16:45:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Chrobry GlogowOver 1.51.22
17:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Odra OpoleUnder 3.51.37
18:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – MKS Sandecja Nowy Sacz1 or 21.32
18:00:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – RKS Radomiak1 or 21.34
19:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Zaglebie Sosnowiec1X1.23
15:00:00Irish FA CupSt Michaels – Glengad United FCOver 1.51.11
18:00:00Irish FA CupCrumlin United – Malahide UnitedOver 1.51.10
19:00:00Irish FA CupCobh Ramblers – Dundalk21.23
19:30:00Irish FA CupLongford Town – Athlone11.31
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – Cliftonville1 or 21.24
15:00:00N. Irish PremiershipCrusaders – Carrick Rangers11.26
15:00:00N. Irish PremiershipDungannon – BallymenaX21.25
15:00:00N. Irish PremiershipLinfield – Institute FCOver 2.51.37
15:00:00N. Irish PremiershipLarne – Warrenpoint TownOver 1.51.15
15:00:00Scottish League 1Falkirk – DumbartonOver 1.51.19
15:00:00Scottish League 1East Fife – Peterhead1 or 21.27
15:00:00Scottish League 1Montrose – Airdrieonians1 or 21.27
15:00:00Scottish League 1Raith – Clyde1X1.22
15:00:00Scottish League 1Forfar – Stranraer1X1.20
15:00:00Scottish League 2Cowdenbeath – Stirling AlbionX21.40
15:00:00Scottish League 2Annan – Elgin CityUnder 3.51.51
15:00:00Scottish League 2Queens Park FC – Stenhousemuir1 or 21.27
15:00:00Scottish League 2Albion Rovers – Cove Rangers21.58
15:00:00Scottish League 2Edinburgh City – Brechin City FC1X1.22
18:15:00Ecuadorian Serie AIndependiente Del Valle – Mushuc RunaOver 1.51.28
20:30:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Universidad Catolica1 or 21.32
23:00:00Ecuadorian Serie AGuayaquil City – CD Olmedo1 or 21.33
19:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool – Montevideo Wanderers1X1.22
19:00:00Uruguayan PrimeraRampla Juniors – Cerro Largo FCX21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – River Plate Montevideo1 or 21.25
22:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Nacional Montevideo21.49
14:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Znicz Pruszkow1 or 21.27
16:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Stal Rzeszow1 or 21.27
16:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Olimpia Elblag1X1.24
16:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo1X1.25
16:30:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – Pogon Siedlce1 or 21.27
18:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Bytovia Bytow1X1.20
18:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Gornik LecznaX21.35
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – SlutskUnder 3.51.42
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaDnepr Mogilev – Dinamo Brest21.42
12:35:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Wuhan Zall1 or 21.35
12:35:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Shandong LunengX21.48
14:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – FC Levadia Tallinn21.40
10:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Mito Hollyhock1 or 21.33
10:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Ehime1 or 21.31
11:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – V-Varen Nagasaki1 or 21.28
11:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Zwiegen KanazawaX21.29
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Omiya ArdijaX21.38
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Ventforet Kofu1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Kashiwa Reysol – Renofa YamaguchiOver 1.51.18
11:00:00Japanese J-League 2Kyoto – TochigiOver 1.51.33
08:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Chertanovo1 or 21.32
08:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – Torpedo MoscowX21.25
11:00:00Russian Division 1Yenisey Krasnoyarsk – Neftekhimik1X1.17
13:00:00Russian Division 1Tom Tomsk – Rotor Volgograd1 or 21.32
15:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Baltika Kaliningrad1 or 21.35
15:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Fakel Voronezh1X1.13
15:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Shinnik YaroslavlX21.18
16:00:00Russian Division 1Avangard Kursk – Spartak-2 Moscow1X1.22
16:00:00Russian Division 1FC Khimki – Krasnodar-2Over 1.51.23
17:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – FK Chaika1 or 21.30
11:30:00S. Korean K-LeagueJeju United – Sangju Sangmu PhoenixX21.45
11:30:00S. Korean K-LeagueGyeongnam – Seongnam Ilhwa1 or 21.38
12:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Incheon United1X1.22
20:30:00Brazilian Serie BCoritiba PR – Figueirense1X1.12
23:00:00Brazilian Serie BVitoria BA – Parana1X1.16
23:00:00Brazilian Serie BCuiaba Esporte Clube – São Bento SP1X1.14
17:30:00Chilean PrimeraCobresal – Deportes Iquique1X1.21
20:00:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – Antofagasta1X1.25
22:30:00Chilean PrimeraEverton Vina – Union EspanolaUnder 3.51.36
10:00:00Champions League W.Hibernian W. – Cardiff Met W.11.26
11:00:00Champions League W.Vllaznia W. – Birkirkara W.Over 2.51.55
13:00:00Champions League W.Lillestrøm SK W. – Anderlecht W.Over 1.51.15
16:00:00Champions League W.Sarajevo W. – AS Tel Aviv University W.11.21
16:00:00Champions League W.Gintra Universitetas W. – Wexford Youths W.11.22
16:30:00Champions League W.Spartak Subotica W. – Slovan Bratislava W.Over 2.51.29
17:00:00Champions League W.Olimpia Cluj W. – FC Breznica W.Over 2.51.29
17:00:00Champions League W.Biik Kazygurt W. – FC Flora Tallinn W.Over 3.51.30
17:00:00Champions League W.Twente W. – Besiktas W.Over 3.51.82
17:30:00Champions League W.PAOK W. – Linfield W.Over 1.51.09
09:15:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – Trinec1 or 21.34
09:15:00Czech 2. LigaVysehrad – Baník Sokolov1 or 21.35
16:00:00Czech 2. Liga1.SK Prostejov – FK PardubiceX21.37
14:00:00S. African Pr. LeaguePolokwane City – Amazulu Durban1 or 21.42
17:00:00S. African Pr. LeagueCape Town City FC – Stellenbosch FC1X1.22
19:15:00S. African Pr. LeagueKaizer Chiefs – Black Leopards1X1.18
15:00:00English National LeagueDover – Wrexham1 or 21.30
15:00:00English National LeagueWoking – Harrogate TownX21.32
15:00:00English National LeagueMaidenhead – Hartlepool United1 or 21.30
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – ChesterfieldX21.38
15:00:00English National LeagueHalifax – Dagenham and Redbridge1 or 21.30
15:00:00English National LeagueBromley – TorquayUnder 3.51.37
15:00:00English National LeagueAFC Fylde – EbbsfleetOver 1.51.30
15:00:00English National LeagueBarrow – Eastleigh FC1 or 21.30
15:00:00English National LeagueYeovil – Stockport1 or 21.30
15:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Aldershot1X1.14
15:00:00English National LeagueSutton – ChorleyUnder 3.51.26
17:20:00English National LeagueNotts County – BarnetUnder 3.51.23
22:00:00Colombian Primera AUnion Magdalena – Deportivo CaliX21.33
23:00:00Colombian Primera ADeportivo La Equidad – Atletico NacionalX21.33
21:00:00Paraguayan PrimeraSportivo San Lorenzo – Deportivo CapiataUnder 3.51.42
23:30:00Paraguayan PrimeraSol de America – Cerro PortenoX21.24
16:30:00Bosnian Premijer LigaRadnik Bijeljina – Borac Banja Luka1X1.23
16:30:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – FK Tuzla City1 or 21.30
18:00:00Bosnian Premijer LigaCelik Zenica – ZeljeznicarX21.24
20:00:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Velez Mostar1X1.15
16:00:00Serbian Super LigaTSC Backa Topola – CukarickiX21.38
19:00:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – Vozdovac11.23
19:00:00Serbian Super LigaJavor – Macva Sabac1X1.18
19:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – FK Indija1 or 21.27
20:30:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Metropolitanos FC1X1.18
21:00:00Venezuelan PrimeraCaracas – Deportivo Tachira1 or 21.25
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – Portuguesa FCUnder 3.51.31
22:00:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – Deportivo Lara1 or 21.24
11:00:00Vietnamese V-LeagueQNK Quang Nam – TP Ho Chi Minh1 or 21.25
13:00:00Vietnamese V-LeagueThan Quang Ninh – Nam DinhOver 1.51.18
13:00:00Vietnamese V-LeagueKhanh Hoa – Da NangUnder 3.51.33
09:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – Turris-Oltul Turnu Magurele21.56
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Politehnica TimisoaraX21.19
09:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – Dunarea Calarasi1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2CS Mioveni – Scolar Resita1X1.17
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – Gloria Buzau1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – FC Metaloglobus Bucuresti1 or 21.28
13:30:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Concordia Chiajna1X1.20
15:00:00Ukrainian Persha LigaMinaj – Chornomorets OdessaX21.19
15:00:00Ukrainian Persha LigaGirnik Sport – Obolon-Brovar KievX21.38
16:00:00Ukrainian Persha LigaAgrobiznes Volochysk – FC Balkany ZoryaX21.32
16:00:00Ukrainian Persha LigaCherkaskyi Dnipro – FC Kremin Kremenchuk1 or 21.25
15:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – JäPS1 or 21.25
15:00:00Finnish Kakkonen Group AVJS – Nurmijarven Jalkapalloseura1 or 21.23
15:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – Tampere UnitedOver 1.51.13
15:00:00Finnish Kakkonen Group BTampereen Ilves II – KaaPo KaarinaX21.35
15:00:00Finnish Kakkonen Group CKajaanin Haka – VifkX21.28
15:00:00Finnish Kakkonen Group CRoPS Farmi – Vaajakoski11.22
15:00:00Finnish Kakkonen Group CVPS J Akatemia – Pallo Kerho 37X21.19
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – Bryne1 or 21.25
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – HoddX21.45
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Stjørdals-Blink – NardoOver 1.51.14
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – Sotra SK1X1.29
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Floro – KjelsasX21.42
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Alta – Oppsal IFOver 1.51.08
13:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – ForwardX21.40
14:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Nyköpings BISOver 1.51.17
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Vasalunds IF1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Karlslunds FF11.33
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Torns IF1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Lindome1X1.31
17:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – FK Atlantas Klaipeda11.24
16:30:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – Gandzasar KapanOver 1.51.24
14:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – Valmiera FKUnder 3.51.35
16:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – FS Metta LU1X1.27
23:00:00Mexican Liga AscensoZacatepec – Loros Universidad1X1.21
16:00:00Moldovan Div. 1Sfintul Gheorghe – FC Codru LazovaOver 2.51.36
18:00:00Moldovan Div. 1Milsami Orhei – FC Petrocub1 or 21.24
16:30:00Montenegrin 1. CFLMladost Ljeskopolje – Buducnost Podgorica21.36
16:30:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – OFK Titograd1 or 21.32
16:30:00Montenegrin 1. CFLKom Podgorica – OFK PetrovacX21.35
16:30:00Montenegrin 1. CFLRudar Pljevlja – Grbalj RadonoviciX21.27
14:30:00Welsh League CupSTM Sports AFC – Cwmbran CelticUnder 3.51.77
14:30:00Welsh League CupFlint Town United – Porthmadog1 or 21.20
14:30:00Welsh League CupCarmarthen – Cwmamman UnitedOver 1.51.09
14:30:00Welsh League CupBriton Ferry – Llanelli AFC1 or 21.25
14:30:00Welsh League CupHaverfordwest County – Barry TownX21.16
14:30:00Welsh League CupLlantwit Major FC – Cardiff Met UniversityX21.22
14:30:00Welsh League CupRhyl FC – Connah’s QuayX21.16
14:30:00Welsh League CupAirbus UK Broughton – Llanfair United11.27
16:00:00Slovakian 2. LigaFC VSS Kosice – Partizan Bardejov1X1.19
18:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – MFK SkalicaUnder 3.51.29
18:00:00Georgian U’lesi LigaWIT Georgia Tbilisi – FC Dinamo Batumi21.60
09:30:00Indonesian Liga 1Persija Jakarta – Bhayangkara Surabaya United1X1.23
09:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – PSM Makassar1 or 21.31
09:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – Madura United FCUnder 3.51.40
15:00:00Icelandic 1 DeildHaukar Hafnafjordur – MagniOver 1.51.12
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – Zhetysu1 or 21.28
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAtyrau – Kaisar KyzylordaOver 1.51.24
20:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Always Ready1 or 21.28
22:15:00Bolivian Profesional LigaNacional Potosi – Sport Boys Warnes11.29
06:00:00Aus. NPL ACTRiverina Rhinos FC – Canberra Olympic21.04
08:30:00Aus. NPL ACTMonaro Panthers – Belconnen United1 or 21.22
16:00:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – ASCO Wolfsberg1X1.25
16:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – WSC Hertha WelsOver 1.51.11
18:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Ask-Bsc Bruck/Leitha1X1.22
20:00:00Chilean Primera BDeportes Temuco – Santiago Wanderers1X1.20
20:00:00Chilean Primera BUnion San Felipe – Rangers Talca1 or 21.25
22:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – Barnechea1X1.17
12:00:00Chinese League 1Shaanxi Changan Athletic – Shijiazhuang Ever Bright1 or 21.24
12:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Sichuan AnnapurnaOver 1.51.32
12:30:00Chinese League 1Qingdao Hainiu – Nei Mongol ZhongyouUnder 3.51.20
12:30:00Chinese League 1Changchun Yatai – Guangdong Southern TigersOver 1.51.15
09:15:00Czech Liga U19FK Pardubice – AC Sparta PrahaX21.28
10:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – 1 FC Slovacko1X1.24
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Mlada BoleslavOver 1.51.15
10:00:00Czech Liga U19Meteor Praha – SK Slavia Praha21.13
13:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – Viktoria Plzen1 or 21.20
17:00:00Portuguese League U19SC Braga U19 – Pacos Ferreira U1911.35
17:00:00Portuguese League U19Uniao de Leiria U19 – Academica Coimbra U191X1.23
17:00:00Portuguese League U19Benfica U19 – Vitoria Setubal U19Over 2.51.28
17:00:00Portuguese League U19OS Belenenses U19 – Alverca U191 or 21.23
12:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – FC Sochi Youth11.25
12:00:00Russian Youth LeagueArsenal Tula Youth – Ufa YouthOver 2.51.28
13:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – Ural Yekaterinburg YouthOver 1.51.15
14:00:00Russian Youth LeagueAkhmat Grozny Youth – Spartak Moscow Youth1 or 21.23
12:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Gwangju FCX21.25
11:45:00Thai Premier LeagueChiangmai FC – Chonburi FCX21.28
12:00:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – PTT Rayong FC1X1.27
13:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Prachuap FC1X1.18
14:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – Chainat11.36
14:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Fart W.11.29
14:00:00Norwegian Toppserien W.Valerenga W. – Kolbotn W.1X1.32
14:00:00Norwegian Toppserien W.Stabaek W. – Avaldsnes W.X21.24
15:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Røa IL W.Under 3.51.36
13:00:00German Bayernliga1865 Dachau – Ingolstadt 04 IIX21.24
13:00:00German BayernligaFC Ismaning – Schwaben Augsburg1X1.23
13:00:00German BayernligaTSV Landsberg – PullachUnder 3.51.64
13:00:00German BayernligaFC Eintracht Bamberg 2010 – GrossbardorfX21.25
13:00:00German BayernligaSeligenporten – DJK VilzingOver 1.51.13
14:00:00German BayernligaSV Donaustrauf – TSV 1874 Kottern1 or 21.23
14:30:00German BayernligaTurkspor Augsburg 1972 – SpVgg Hankofen-Hailing1 or 21.22
15:00:00German BayernligaAtsv 1898 Erlangen – 1 FC SandUnder 3.51.71
15:00:00German BayernligaViktoria Kahl – DJK GebenbachX21.17
15:00:00German BayernligaASV Cham – SpVgg AnsbachUnder 3.51.72
16:00:00German BayernligaTSV Nordlingen – TSV 1880 WasserburgX21.32
10:00:00Myanmese National LeagueAyeyawady United – Yangon United1 or 21.27
10:30:00Myanmese National LeagueDagon FC – YadanarbonX21.30
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Torslanda11.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Nordvarmland FFOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Sävedalens IF1X1.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandÖrebro Syrianska IF – IFK Tidaholm11.21
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – IFK Uddevalla1X1.18
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – Valbo FFOver 2.51.31
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Enköpings SK11.21
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – IFK Stocksund21.23
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – FC Gute1X1.27
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – IFK MoraOver 1.51.11
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Skiljebo SK1X1.18
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Taftea IKOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – IFK ÖstersundUnder 3.51.75
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – IFK LuleåX21.40
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK Umea11.29
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – IS Halmia1X1.28
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Hittarps IK1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Eslövs BK1X1.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Stafsinge IF11.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Qviding FIFX21.20
12:45:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Pitea IF W.X21.32
13:00:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Limhamn Bunkeflo W.11.23
14:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Eskilstuna United W.Over 2.51.42
16:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Kristianstads Dff W.Over 1.51.20
14:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – Kungsbacka DffOver 3.52.54
08:00:00Aus. NPL WesternStirling Lions – Bayswater City21.47
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Armadale SCOver 1.51.12
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Perth Glory FC YouthX21.25
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Floreat AthenaX21.25
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Inglewood UnitedX21.35
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – BalcattaOver 1.51.16
15:00:00Eng. National NorthLeamington – Curzon Ashton FC1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthYork City – Brackley1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthAlfreton Town FC – Blyth Spartans1 or 21.19
15:00:00Eng. National NorthSouthport – Guiseley1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthChester – Farsley Celtic1X1.27
15:00:00Eng. National NorthDarlington – Kettering1X1.24
15:00:00Eng. National NorthBradford Park – Kidderminster HarriersX21.27
15:00:00Eng. National NorthGloucester City – AltrinchamX21.32
15:00:00Eng. National NorthTelford – Gateshead1X1.24
15:00:00Eng. National NorthKings Lynn – HerefordX21.35
15:00:00Eng. National SouthDartford – Havant & WaterloovilleX21.27
15:00:00Eng. National SouthDulwich Hamlet – St Albans City1X1.23
15:00:00Eng. National SouthBraintree – Wealdstone FCX21.32
15:00:00Eng. National SouthConcord Rangers – Slough TownUnder 3.51.38
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – BillericayX21.22
15:00:00Eng. National SouthEastbourne – Oxford City1X1.16
15:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – Hemel Hempstead TownX21.27
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – Maidstone UnitedX21.25
15:00:00Eng. National SouthWeymouth – ChelmsfordX21.28
15:00:00Eng. National SouthWelling United – Bath City1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Tonbridge AngelsOver 1.51.22
13:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – Giessen1X1.25
13:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – FSV Mainz 05 II1X1.25
13:00:00German Regionall. SouthwestElversberg – Freiburg II1X1.18
13:00:00German Regionall. SouthwestHoffenheim II – Bahlinger1X1.27
13:00:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – Lippstadt 08Under 3.51.43
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Bonner1 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – Wattenscheid 091 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – HombergOver 1.51.14
13:00:00German Regionall. BavariaSchweinfurt 05 – SV Heimstetten11.27
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – VfR Garching1X1.20
13:00:00German Regionall. BavariaRain/Lech – SV Schalding-Heining1X1.27
13:00:00German Regionall. BavariaNuremburg II – TSV 1860 RosenheimOver 1.51.13
13:00:00German Regionall. BavariaWacker Burghausen – Viktoria AschaffenburgOver 1.51.15
13:00:00German Regionall. BavariaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – FC Augsburg II11.30
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Adelaide RaidersUnder 3.51.55
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Adelaide United YouthX21.32
06:30:00Aus. NPL South AustraliaSouth Adelaide FC – Para Hills21.54
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Campbelltown CityX21.27
08:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Adelaide CityUnder 3.51.51
10:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – West Adelaide FCOver 1.51.12
14:30:00Russian Division 2 SouthAnzhi Makhachkala – Spartak Vladikavkaz1X1.24
08:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – Fujieda MYFCX21.30
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Cerezo OsakaUnder 3.51.40
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – ThespakusatsuX21.25
10:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Gamba Osaka1 or 21.28
11:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Vanraure Hachnohe1X1.25
11:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Yokohama SCCOver 1.51.18
21:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Deportes PereiraX21.20
09:00:00Philippine Division 1Mendiola FC – Ceres La Salle FC21.03
12:00:00Philippine Division 1Global Cebu FC – Stallion FC21.03
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – Husqvarna FFOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Nässjö FFOver 1.51.13
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IFÖ BromöllaOver 1.51.16
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Nosaby IFUnder 3.51.63
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Råslätts SKOver 1.51.09
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – IFK Hässleholm1X1.30
14:30:00Icelandic 2 DeildKFG – Leiknir FaskrudsfjördurX21.23
15:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – Volsungur Husavik1X1.28
15:00:00Icelandic 2 DeildFjardabyggd – Kári1X1.20
15:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – IF VestriUnder 3.51.47
07:45:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – Magpies CrusadersOver 1.51.03
08:00:00Aus. NPL QueenslandSouth West Queensland Thunder – Moreton Bay JetsX21.19
09:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Western PrideOver 3.51.29
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Brisbane StrikersOver 1.51.06
05:30:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – Kingborough LionsX21.25
07:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – South Hobart21.27
17:00:00International Champions CupAtletico Madrid – JuventusX21.50
21:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Atletico AcreanoOver 1.51.46
23:15:00Brazilian Serie CGlobo RN – Botafogo PB1 or 21.25
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Eidsvold Turn – Spjelkavik11.30
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Lorenskog – KrakeroyOver 1.51.03
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – Herd1 or 21.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – Frigg Oslo FKX21.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lyn – IF ReadyOver 1.51.07
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Drobak-Frogn – Ullern IF21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ørn-Horten FK – Follo1X1.20
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – Halsen IFX21.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3IL Brodd – Flint1 or 21.20
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Start II – Storm FCOver 1.51.11
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Donn1X1.30
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vard Haugesund – Sogndal II11.24
13:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Os – VestfossenOver 1.51.04
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Stord1X1.25
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Verdal11.34
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Nybergsund IL-Trysil – TillerUnder 3.51.53
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – Orkla1X1.23
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – MelboOver 1.51.06
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Leknes FK – Honefoss21.32
13:00:00Finnish Naisten LiigaIlves W. – Kuopion Palloseura W.X21.27
13:00:00Finnish Naisten LiigaIK Myran – TPS W.X21.32
13:00:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – TiPS W.21.43
18:00:00United States USLHartford Athletic – New York Red Bulls II21.57
06:00:00Aus. NPL Northern NSWMaitland FC – Valentine FC11.26
16:00:00Czech MSFLHlucin – Odra PetrkoviceX21.38
16:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – SK UnicovX21.38
10:00:00Vietnamese V-League 2Binh Dinh – Dong Tam Long AnUnder 3.51.68
13:00:00Vietnamese V-League 2Phu Dong – Xm Fico Tay Ninh1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Podhale Nowy TargX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Hutnik Krakow SSA – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Avia Swidnik1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Jutrzenka GiebultówOver 1.51.12
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Yinchuan Helanshan FC21.34
08:30:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Shenyang City FC21.31
08:30:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Hebei Jingying21.54
09:00:00Chinese League 2Yunnan Kunlu – Zhejiang Yiteng21.37
09:00:00Chinese League 2Beijing Ligong – Taizhou Yuanda21.42
09:00:00Chinese League 2Lhasa Chengtou – Fujian TianxinX21.35
09:00:00Chinese League 2Baoding Rongda – BaoTou Nanjiao1X1.20
09:30:00Chinese League 2Hubei Chufeng Heli – Shenzhen Pengcheng FC1 or 21.28
12:30:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Hunan XiangtaoOver 1.51.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – Legia II WarszawaX21.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – MLKS Znicz Biala Piska1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Ruch Wysokie Mazowieckie1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – KS WasilkowOver 1.51.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1RKS Radomsko – Mks Kaczkan Huragan MoragUnder 3.51.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Ostroda – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.20
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – KS Ursus Warszawa1X1.22
18:35:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Pogon Grodzisk Mazowiecki1X1.19
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Radunia StezycaX21.19
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2MLKS Unia Janikowo – Chemik Police1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Polonia Sroda Wielkopolska1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Pogon Szczecin II1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Grom Nowy StawOver 1.51.12
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – MKS Nielba Wagrowiec1 or 21.22
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Sokol Kleczew1X1.19
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kks Kalisz – Kotwica Kolobrzeg1 or 21.22
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Slask Wroclaw ll – GKS Pniowek 741X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Polonia Bytom1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Miedz II Legnica1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Lechia Zielona Gora1X1.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Stal Brzeg1X1.28
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Energetyk Row RybnikX21.32
18:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Cavalry FCX21.27
20:30:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Valour FC1 or 21.24
23:00:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – Pacific FC1 or 21.24
20:30:00WAFF ChampionshipKuwait – BahrainX21.35
18:00:00Toronto WTASofia Kenin – Bianca Vanessa Andreescu11.65
23:00:00Toronto WTAMarie Bouzkova – Serena Williams21.16
19:15:00Toronto WTA DoublesKrejcikova B / Siniakova K – Azarenka V / Barty A21.60
20:20:00Aptos ChallengerErnesto Escobedo – Dominik Koepfer21.68
17:00:00Montreal Masters ATP DoublesGranollers M / Zeballos H – Ram R / Salisbury J21.62
12:30:00Manerbio ChallengerFederico Coria – Federico Gaio21.83