Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 09 Martie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueReal Madrid – Paris Saint-Germain1 or 21.31
20:00:00Champions LeagueManchester City – Sporting LisbonOver 2.51.42
19:45:00Scottish PremiershipDundee – St MirrenX21.38
22:15:00Copa LibertadoresEverton Vina – Estudiantes de La PlataX21.27
22:00:00Copa do BrasilAzuniz FC – MirassolX21.19
15:30:00Czech 1. LigaSlovan Liberec – FK PardubiceOver 1.51.32
17:30:00Czech 1. LigaFK Jablonec – Sparta PragueX21.33
12:00:00Slovenian 1. SNLNK Bravo – Tabor SežanaUnder 3.51.20
14:00:00Slovenian 1. SNLNK Celje – Domzale1 or 21.32
16:30:00Slovenian 1. SNLNK Radomlje – FC KoperX21.38
17:00:00Croatian CupRijeka – NK Osijek1 or 21.28
14:00:00Slovakian CupMŠK Žilina – KFC Komarno11.33
15:00:00Cypriot CupEthnikos Achnas – Enosis Neon Paralimni1X1.20
17:00:00Cypriot CupAPOEL Nicosia – Anorthosis FamagustaUnder 3.51.23
17:00:00Polish 1 LigaLKS Lodz – Puszcza Niepolomnice1X1.20
22:15:00Copa SudamericanaLiverpool Montevideo – River Plate Montevideo1X1.23
06:05:00Australian A-LeagueCentral Coast Mariners – Melbourne VictoryX21.48
08:05:00Australian A-LeagueMelbourne City – Macarthur FCOver 1.51.13
08:45:00Australian A-LeagueWellington Phoenix – Newcastle Jets1 or 21.34
12:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Znicz PruszkowUnder 3.51.26
12:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Stal RzeszowX21.20
13:00:00Egyptian Pr. LeagueGhazl El Mahallah – Coca ColaX21.33
15:30:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Al MasryX21.46
13:30:00Algerian Ligue 1RC Relizane – JS SaouraX21.17
13:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – Hammam SousseX21.40
13:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – US TataouineX21.45
13:00:00Tunisian Ligue 1Club Sportif Sfaxien – US Ben GuerdaneUnder 3.51.10
13:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Club Athletic Bizertin11.29
13:00:00Tunisian Ligue 1AS Slimane – Club AfricainX21.19
13:00:00Tunisian Ligue 1Olympique de Beja – CS ChebbaX21.40
13:00:00Tunisian Ligue 1AS Rejiche – Zarzis1 or 21.43
13:00:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – US Monastirienne1 or 21.41
10:00:00Japanese J-League 2Oita Trinita – Mito Hollyhock1 or 21.33
10:00:00Italian PrimaveraGenoa U19 – Spal U191X1.20
11:00:00Italian PrimaveraAtalanta U19 – Napoli U19Over 1.51.17
12:00:00Italian PrimaveraCagliari U19 – Sampdoria U19Under 3.51.45
13:00:00Italian PrimaveraAC Milan U19 – Lecce U191X1.22
14:00:00Italian PrimaveraPescara U19 – Fiorentina U1921.51
15:00:00Italian PrimaveraBologna U19 – Juventus U19X21.25
17:00:00Italian PrimaveraEmpoli U19 – Roma U19X21.17
17:45:00Europa LeagueBetis – Eintracht Frankfurt1X1.27
17:45:00Europa LeaguePorto – LyonUnder 3.51.43
19:45:00EFL TrophyHartlepool United – Rotherham21.59
12:00:00Czech 2. LigaAC Sparta Praha B – Slovan Varnsdorf1X1.19
13:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Csakvari1X1.22
13:00:00Hungarian NB 2III Ker Tue Upe – SoroksarX21.35
13:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Diosgyori VtkX21.30
17:00:00Hungarian NB 2Pecs – Vasas BudapestX21.24
17:00:00Hungarian NB 2Szeged 2011 – BudaorsiOver 1.51.27
17:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Szombathelyi HaladásX21.27
17:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – BGSZ SiofokX21.38
17:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – FC Ajka1 or 21.32
14:00:00Kuwaiti Premier LeagueAl Shabab Kuwait – KazmaX21.23
16:30:00Kuwaiti Premier LeagueYarmouk – Al NasrX21.23
12:30:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Al Draih1 or 21.35
12:40:00Saudi Arabian Division 1Al Adalh – Al Nahda1X1.12
16:05:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – Najran1 or 21.35
18:30:00Brazilian GoianoIpora GO – Anapolis GO1 or 21.36
22:30:00Brazilian GoianoCrac GO – GoiasX21.28
23:00:00Brazilian GoianoGoianesia GO – Vila NovaX21.26
23:30:00Brazilian GoianoMorrinhos GO – Atletico Goianiense21.56
15:00:00Estonian CupTallinna JK Legion – Paide Linnameeskond21.09
18:00:00Estonian CupFlora Tallinn – FC Levadia Tallinn1 or 21.27
14:00:00Armenian Premier LeagueUrartu – AlashkertX21.38
23:00:00Mexican Liga de ExpansionLeones Negros – Tepatitlan FC1X1.24
13:00:00Montenegrin 1. CFLRudar Pljevlja – Mornar Bar1 or 21.35
15:00:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – Zeta Golubovci11.34
15:45:00Montenegrin 1. CFLDecic – FK SutjeskaX21.30
16:00:00Montenegrin 1. CFLFK Jezero – FK PodgoricaX21.32
16:00:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – OFK Petrovac1 or 21.35
17:50:00Italian Coppa Serie CPadova – Sudtirol1 or 21.35
22:15:00Brazilian BaianoDoce Mel EC BA – Vitoria BA21.66
14:30:00Georgian Erovnuli LigaFC Telavi – Samgurali TskaltuboUnder 3.51.21
18:00:00Brazilian PernambucanoRetro FC Brasil – Ibis11.36
08:15:00Indonesian Liga 1Persela Lamongan – PS TiraX21.25
11:15:00Indonesian Liga 1Madura United FC – Barito Putera1X1.26
13:30:00Indonesian Liga 1Arema – Persib BandungX21.30
13:30:00Uzbek PFLNasaf Qarshi – Metallurg BekabadOver 1.51.34
13:30:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Olympic Tashkent1X1.15
20:10:00Copa ArgentinaArgentinos Juniors – Olimpo11.35
13:30:00Italian Serie DBrindisi – ASD Nocerina 1910X21.40
13:30:00Italian Serie DVilla d’Almè Valbrembana – LegnanoX21.27
13:30:00Italian Serie DCasale – Asti Calcio1X1.19
13:30:00Italian Serie DASD Imperia 1923 – AC Saluzzo Calcio1X1.22
14:00:00Italian Serie DASD Carbonia Calcio – ApriliaX21.24
14:30:00Italian Serie DTeam Altamura – Nardo Calcio1X1.16
11:30:00Malaysian Super LeagueSabah – Petaling Jaya City1X1.22
12:15:00Malaysian Super LeagueJohor Darul – SarawakOver 2.51.56
13:00:00Malaysian Super LeagueKedah – Kuala Lumpur1X1.19
13:00:00Bulgarian Division 2Hebar Pazardzhik – Montana1X1.16
13:30:00Bulgarian Division 2Maritsa Plovdiv – CSKA 1948 IIX21.38
13:30:00Bulgarian Division 2PFC Minyor Pernik – SozopolOver 1.51.39
13:30:00Bulgarian Division 2Marek Dupnitsa – Etar TarnovoX21.17
13:30:00Bulgarian Division 2Dobrudzha Dobrich – Septemvri Sofia21.66
13:30:00Bulgarian Division 2Levski 2020 Lom – Strumska Slava RadomirX21.20
15:30:00Bulgarian Division 2Litex Lovech – Spartak VarnaX21.28
21:00:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Universidad Concepcion1X1.20
23:30:00Chilean Primera BSan Luis Quillota – Santiago WanderersX21.28
23:30:00Chilean Primera BDeportes Copiapo – Barnechea1X1.23
19:00:00Polish Ekstraklasa W.UJ Kraków W. – Rekord Bielsko-Biala W.Over 2.51.35
11:00:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – Chonburi FC11.28
11:30:00Thai Premier LeagueSamut Prakan City – BG Pathum United FCX21.19
12:30:00Thai Premier LeaguePort FC – Chiangrai United1 or 21.30
20:15:00San Marino CampionatoTre Fiori – CailungoOver 1.51.20
20:15:00San Marino CampionatoLa Fiorita – Faetano11.21
20:15:00San Marino CampionatoCosmos – San Giovanni21.22
20:15:00San Marino CampionatoMurata – PennarossaX21.35
20:15:00San Marino CampionatoAC Libertas – Fiorentino1X1.20
05:00:00S. Korean CupPaju Citizen FC – Sangju Sangmu Phoenix21.50
05:00:00S. Korean CupAnsan Greeners – Pyeongchang UnitedOver 1.51.21
05:00:00S. Korean CupFC Anyang – Siheung Citizen FCOver 1.51.25
05:00:00S. Korean CupDaejeon Citizen – Hwaseong FC1X1.18
05:00:00S. Korean CupYangpyeong FC – Gimpo Citizen21.56
05:00:00S. Korean CupChangwon City – Seoul E-Land FCX21.25
05:00:00S. Korean CupGyeongju KHNP – TNT FCOver 1.51.23
05:00:00S. Korean CupDaejeon Korail – Cheonan CityX22.50
05:00:00S. Korean CupUlsan Citizen FC – Mokpo CityX21.40
05:00:00S. Korean CupGwangju FC – Pocheon FCOver 1.51.28
05:00:00S. Korean CupChuncheon – Bucheon FC 199521.54
05:00:00S. Korean CupBusan I Park – Cheongju FCOver 1.51.25
05:00:00S. Korean CupDangjin Citizen – Chungnam AsanX21.24
05:00:00S. Korean CupGyeongnam – Seoul Jungang11.23
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAkhisar Bld Spor – 1922 KonyasporUnder 3.51.22
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKaracabey Birlikspor – Sanliurfaspor1X1.27
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupEskisehirspor – Kirklarelispor21.51
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupIsparta 32 Spor – Anagold 24 Erzincanspor1 or 21.28
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupUtas Usakspor A.s – ZonguldaksporUnder 3.51.15
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupNazilli Bld Spor – Amedspor1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnkara Demirspor – Pazarspor1X1.19
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPendikspor – 1928 Bucaspor1X1.20
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSerik Belediyespor – Idare GenclikX21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAfjet Afyonspor – Somaspor1X1.25
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupNigde Belediyespor – Hekimoglu Trabzon21.19
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTurgutluspor – AS SariyerX21.38
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupErgene Velimese – Bodrum Belediyesi Bodrumspor21.44
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – Corum BelediyesporOver 1.51.28
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupDiyarbakir FK AS 1977 – VansporX21.35
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdiyaman 1954 – OsmanlisporX21.27
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Inegölspor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kelkit Belediyespor – KutahyasporX21.25
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Sancaktepe Belediye Spor – Hendek Spor Sakarya21.32
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kahta 02 Spor – Elazigspor1X1.19
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Artvin Hopaspor – Fatsa Belediyespor1X1.18
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Catalcaspor – Batman PetrolsporX21.28
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Karaman – Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve SporX21.28
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Osmaniyespor – Bursa Yildirim SporX21.28
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Bugsasspor – BergamaX21.20
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Nevsehir Belediye Spor – Erbaaspor1X1.20
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Kestel Spor – DuzcesporX21.24
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Bayrampasa – YomrasporX21.40
11:00:00Turkish Lig 3 Group 276 Igdir Belediyespor – Carsambaspor11.21
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Iskenderun FK – Yeni Orduspor SKOver 1.51.32
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Hacettepe SK – Darica G Birligi1 or 21.48
11:00:00Turkish Lig 3 Group 268 Aksaray Belediyespor – Halide Edip Adivarspor1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Siirt IL Ozel Idaresi Spor – Malatya Yesilyurt BelediyesporX21.25
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Kizilcabolukspor – Sile YildizsporX21.27
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Elaziz Belediyespor – Yeni Altindag BS1X1.23
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Mardin Buyuksehir Belediyespor – EdirnesporX21.20
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Fethiyespor – Ceyhan SKOver 3.51.43
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Erokspor – Kardemir KarabuksporOver 3.51.42
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Agrispor – Sanliurfa BelediyesporX21.28
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Derince Belediyespor – Gumushanespor1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Icel Idmanyurdu Spor – OfsporX21.40
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Modafen – Cankaya FKX21.40
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Turk Metal Kirikkale – Orduspor 19671 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Karsiyaka – Büyükcekmece Tepecikspor1 or 21.35
19:45:00English Isthmian PremierCray Wanderers – Haringey Borough1 or 21.23
18:00:00German Regionall. NortheastAuerbach – AltglienickeX21.18
18:00:00German Regionall. NortheastBFC Dynamo – Babelsberg11.31
18:00:00German Regionall. NortheastCarl Zeiss Jena – MeuselwitzOver 1.51.14
17:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – FC Wegberg-Beeck1X1.22
18:00:00German Regionall. WestWuppertaler – SV 19 StraelenOver 1.51.25
18:00:00German Regionall. BavariaTSV Buchbach – SpVgg Greuther Fürth II1X1.24
16:00:00S. African CupMarumo Gallants – Orlando PiratesX21.22
18:00:00Spanish Liga Primera W.Atletico Madrid W. – Real Madrid W.1 or 21.28
23:00:00Colombian Primera BAtletico – Real San Andrés1 or 21.32
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueHearts of Oak – WAFAOver 1.51.57
18:00:00Brazilian Paulista A2Primavera SP – Juventus SPX21.35
18:00:00Brazilian Paulista A2Rio Claro SP – GO Audax SPUnder 3.51.13
19:00:00Brazilian Paulista A2Red Bull Brasil SP – Velo Clube SP21.60
22:30:00Brazilian Paulista A2São Bento SP – Monte Azul SP1X1.15
23:00:00Brazilian Paulista A2XV de Piracicaba SP – Portuguesa SantistaUnder 3.51.12
23:00:00Brazilian Paulista A2Portuguesa SP – EC Taubate SP1X1.16
23:00:00Brazilian Paulista A2Sao Caetano SP – Atletico Linense SPX21.35
13:00:00Palestine West Bank LeagueIslami Qalqilya – Shabab Al-DhahiriyaX21.35
16:00:00Palestine West Bank LeagueMarkez Tulkarm – Shabab Al AmariX21.28
12:00:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Gor MahiaX21.25
12:00:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – AFC LeopardsUnder 3.51.16
12:00:00Kenyan Premier LeagueNzoia United FC – Bidco UnitedUnder 3.51.19
12:00:00Kenyan Premier LeagueKariobangi Sharks – Mathare United FCOver 1.51.23
12:00:00Kenyan Premier LeagueNairobi City Stars FC – Posta Ranger FCUnder 3.51.20
18:00:00Brazilian Paulista A3Nacional – Matonense SPUnder 3.51.22
18:00:00Brazilian Paulista A3Desportivo Brasil SP – Bandeirante EC SP1 or 21.32
18:00:00Brazilian Paulista A3Uniao Suzano AC SP – Rio Preto SPUnder 3.51.14
18:00:00Brazilian Paulista A3Sao Bernardo – Barretos SPOver 1.51.57
22:00:00Brazilian Paulista A3Sertaozinho – Noroeste SPX21.30
22:30:00Brazilian Paulista A3Marilia SP – Olímpia FC SPOver 1.51.32
23:00:00Brazilian Paulista A3Sao Jose EC SP – Capivariano SPUnder 3.51.19
23:00:00Brazilian Paulista A3Comercial SP – Atletico Votuporanguense1 or 21.35
21:00:00Nicaraguan Primera DivisionSebaco – Real Madriz1X1.28
11:00:00Ugandan Premier LeagueUPDF FC – Arua Hill SC1 or 21.30
13:00:00Ugandan Premier LeagueWakiso Giants FC – Mbarara CityUnder 3.51.24
21:00:00Costa Rican Liga de AscensoC.S. 11 de Abril – AD Cariari Pococi1X1.24
19:00:00Brazilian AlagoanoDesportiva Alianca Al – MuriciX21.30
23:15:00Brazilian SergipanoFalcon FC – Sergipe SEX21.30
18:30:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – Holzwickeder SCOver 2.51.42
23:00:00Brazilian PiauienseAltos PI – AA CorisabbaOver 1.51.26
14:00:00Virtual Champions LeagueManchester City (Virtual) – Sporting CP (Virtual)Over 2.51.44
14:00:00Virtual Champions LeagueReal Madrid (Virtual) – PSG (Virtual)1 or 21.32
12:00:00Greek Super League 2PAS Irodotos – Egaleo AthenX21.38
13:00:00Greek Super League 2Kalamata – AE Asteras Vlachioti11.23
13:00:00Greek Super League 2Xanthi – Niki VolouOver 1.51.51
13:00:00Greek Super League 2Anagennisi Karditsas 1904 – PAOK BOver 1.51.37
13:00:00Greek Super League 2Thesprotos – Almopos ArideasUnder 3.51.26
13:00:00Greek Super League 2Episkopi FC – APS ZakynthosOver 1.51.46
13:00:00Greek Super League 2Kifisias AE – AOC KissamikosX21.40
13:00:00Greek Super League 2Panathinaikos B – ErgotelisX21.32
13:00:00Greek Super League 2Apollon Pontou – Trikala1X1.20
13:00:00Greek Super League 2Po Triglias – Apollon LarisasOver 1.51.58
13:00:00Greek Super League 2Panserraikos – Olympiacos Piraeus BX21.38
13:00:00Greek Super League 2AEK Athens B – Diagoras RhodesOver 1.51.48
13:00:00Greek Super League 2Levadiakos – Kallithea FC AthénOver 1.51.46
13:00:00Greek Super League 2AS Rodos – O F IerapetrasX21.38
13:30:00Greek Super League 2Veria – Larissa1 or 21.35
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Racing Santander – Cultural Leonesa1X1.14
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Llagostera – Villarreal B21.67
19:00:00Indian Wells WTAEkaterina Alexandrova – Elvina Kalieva11.11
19:00:00Indian Wells WTAAnna Bondar – Petra Martic21.52
20:15:00Indian Wells WTAAnastasia Potapova – Misaki Doi11.49
21:30:00Indian Wells WTAQinwen Zheng – Vera Zvonareva11.35
21:40:00Indian Wells WTAClara Burel – Anhelina Kalinina21.67
21:45:00Indian Wells WTAAjla Tomljanovic – Hailey Baptiste11.50