Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 09 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Italian Serie BVenezia – Salernitana1 or 21.38
17:30:00Spanish Liga SegundaGimnastic Tarragona – LugoX21.45
19:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – Las Palmas1X1.20
19:30:00Spanish Liga SegundaTenerife – Zaragoza1 or 21.32
11:00:00Friendly InternationalsJapan – El Salvador11.24
19:00:00Friendly InternationalsUSA – Venezuela1X1.24
20:00:00Friendly InternationalsBrazil – HondurasOver 2.51.42
22:00:00Friendly InternationalsPeru – ColombiaX21.41
22:00:00Friendly InternationalsParaguay – Guatemala11.21
23:00:00Friendly InternationalsMexico – Ecuador1X1.22
23:00:00Brazilian Serie AFluminense – Flamengo21.75
23:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – BotafogoX21.45
23:00:00Brazilian Serie ASantos – Atletico Mineiro1X1.19
14:00:00Toulon TournamentBahrain U23 – Ireland U2121.22
16:30:00Toulon TournamentMexico U21 – China U2311.36
16:30:00Swedish SuperettanDalkurd FF – HalmstadsX21.35
16:30:00Finnish YkkonenAC Kajaani – Haka Valkeakoski Am.X21.19
16:30:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – TPV TampereX21.35
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – JaroUnder 3.51.24
16:30:00Finnish YkkonenMusa Pori – EIFX21.40
12:00:00World Cup WomenAustralia W. – Italy W.1X1.18
14:30:00World Cup WomenBrazil W. – Jamaica W.Over 2.51.30
17:00:00World Cup WomenEngland W. – Scotland W.11.25
11:00:00Spanish Segunda BMirandes – Recreativo HuelvaUnder 3.51.16
17:30:00Spanish Segunda BUD Melilla – Atletico Baleares1 or 21.28
17:30:00Spanish Segunda BRacing Santander – FuenlabradaUnder 3.51.16
17:45:00Spanish Segunda BHercules – UD Logrones1 or 21.30
18:30:00Spanish Segunda BCartagena – Ponferradina1X1.18
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Africain – Esperance Sportive Tunis1 or 21.35
05:00:00Japanese J-League 2Kagoshima United – Tokyo Verdy1 or 21.33
06:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Avispa FukuokaUnder 3.51.18
06:00:00Japanese J-League 2Tochigi – JEF United ChibaX21.31
09:00:00Japanese J-League 2Ehime – Kashiwa Reysol21.53
12:00:00Friendly Ints. U21Lithuania U21 – Latvia U21X21.44
14:00:00Friendly Ints. U21Czech Republic U21 – Slovakia U211 or 21.32
16:00:00Friendly Ints. U21Albania U21 – Wales U21X21.37
21:30:00Venezuelan PrimeraZulia – Mineros de Guayana1 or 21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – Jippo1 or 21.23
16:30:00Finnish Kakkonen Group ALahden Reipas – Mikkelin PalloilijatX21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – ViikingitX21.32
16:30:00Finnish Kakkonen Group AVJS – Mipk Mikkeli1 or 21.23
16:30:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – Kiffen11.34
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGnistan – EspooOver 1.51.12
16:30:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – SalPaX21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group BKaaPo Kaarina – KapaOver 1.51.18
16:30:00Finnish Kakkonen Group CPallo Kerho 37 – OLS Oulu1 or 21.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group CVPS J Akatemia – RoPS FarmiX21.22
16:30:00Finnish Kakkonen Group CGBK Kokkola – Kajaanin HakaOver 2.51.20
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – Fram Larvik1X1.21
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – GrorudX21.46
13:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Vasalunds IF21.62
14:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – UmeaX21.38
15:45:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – Karlstad BKX21.35
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Carlstad United1 or 21.31
16:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – TrollhattanX21.40
16:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Lunds BK1X1.21
07:00:00Aus. NPL VictoriaSouth Melbourne – Port Melbourne Sharks1 or 21.25
06:00:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – Sydney Olympic1 or 21.25
06:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Sydney United1X1.17
06:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Sydney FC YouthOver 1.51.10
06:30:00Aus. NPL NSWAPIA Leichhardt Tigers – Sutherland Sharks1X1.20
08:00:00Aus. NPL NSWHakoah – Rockdale City SunsX21.23
06:00:00Aus. NPL ACTGungahlin United FC – Canberra FC1X1.28
06:00:00Aus. NPL ACTCooma Tigers – Canberra OlympicX21.38
17:00:00Copa ChileBarnechea – AntofagastaX21.43
17:30:00Copa ChileDeportes Temuco – HuachipatoX21.47
20:00:00Copa ChileUnion San Felipe – Coquimbo UnidoX21.39
20:00:00Copa ChilePuerto Montt – Colo Colo21.68
20:30:00Copa ChileNublense – Curico UnidoX21.31
20:30:00Copa ChileSantiago Morning – PalestinoX21.25
21:00:00Copa ChileDeportes Valdivia – Universidad ConcepcionX21.31
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Skiljebo SK11.36
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Karlbergs BKX21.23
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Gottne IFX21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSodertalje FK – FC Stockholm Internazionale21.26
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAFK Linkoping – Newroz FCX21.16
05:00:00Japanese J-League 3Vanraure Hachnohe – Fujieda MYFC1 or 21.28
05:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – SC Sagamihara1 or 21.30
05:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – Azul Claro Numazu1 or 21.32
05:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Giravanz KitakyushuX21.28
06:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Kamatamare Sanuki1 or 21.30
06:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Blaublitz Akita1X1.14
07:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – Gainare Tottori1 or 21.28
11:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Cerezo Osaka1X1.18
19:10:00Argentinian Primera B MetroCA All Boys Santa Rosa – San Telmo1 or 21.27
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Launceston City11.32
22:00:00Brazilian Serie CSanta Cruz – Confianca1X1.12
22:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – Globo RN1X1.12
22:00:00Brazilian Serie CYpiranga RS – Luverdense1X1.18
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – Eidsvold Turn21.18
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Årvoll – NordstrandX21.35
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ørn-Horten FK – Halsen IFOver 1.51.08
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Follo – LynX21.14
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2IF Ready – GreiUnder 3.51.72
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Frigg Oslo FK – Ullern IFX21.35
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – FlekkeroyX21.24
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Lysekloster – Bergen NordOver 2.51.17
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Kongsvinger II1X1.20
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Nybergsund IL-Trysil – FK Gjovik-LynX21.28
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – Melhus1 or 21.16
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – StrindheimX21.32
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Melbo – FinnsnesX21.40
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjetten – Lillestrøm SK IIX21.25
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Junkeren – HonefossUnder 3.52.02
17:00:00Finnish Naisten LiigaKuopion Palloseura W. – Åland United W.1 or 21.19
23:00:00United States USLBethlehem Steel – Nashville SCX21.22
09:30:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – Slovan VelvaryUnder 3.51.38
16:00:00Czech CFLStechovice – Zapy21.53
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – VilafranquenseUnder 3.51.38
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCasa Pia Atletico – Praiense1 or 21.16
12:30:00Chinese League 2Taizhou Yuanda – Dalian Chanjoy11.30
19:00:00Peruvian SegundaLos Caimanes – Union Huaral1 or 21.22
19:15:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Cienciano1 or 21.22
21:30:00Peruvian SegundaCultural Santa Rosa – Atlético Grau1X1.22
21:30:00Peruvian SegundaComerciantes Unidos – CD Sport Loreto1X1.14
21:30:00Peruvian SegundaSantos FC Ica – Sport Victoria1 or 21.22
22:00:00Brazilian Serie DRio Branco AC – Barcelona RO21.30
22:00:00Brazilian Serie DManaus Fc/Am – Santos APOver 2.51.20
22:00:00Brazilian Serie DReal Desportivo Ariquemes RO – Galvez ACOver 1.51.14
22:00:00Brazilian Serie DMoto Clube MA – Atletico Roraima RROver 2.51.42
22:00:00Brazilian Serie DYpiranga AP – Sao Raimundo PAX21.17
22:00:00Brazilian Serie DBragantino Clube do Pará – River PIUnder 3.51.47
22:00:00Brazilian Serie DFloresta CE – Santa Cruz RN1X1.13
22:00:00Brazilian Serie DCentral PE – Uniclinic1X1.14
22:00:00Brazilian Serie DAltos PI – Maranhao MAOver 1.51.16
22:00:00Brazilian Serie DBahia de Feira – America PEOver 1.51.27
22:00:00Brazilian Serie DSalgueiro PE – Fluminense de Feira BAUnder 3.51.31
22:00:00Brazilian Serie DASA – Jacuipense BAX21.35
22:00:00Brazilian Serie DPalmas TO – Corumbaense MSX21.17
22:00:00Brazilian Serie DAparecidense GO – Itabaiana SE1X1.15
22:00:00Brazilian Serie DSinop MT – Ipora GO1X1.19
22:00:00Brazilian Serie DAnapolina – Uniao RondonopolisOver 1.51.27
22:00:00Brazilian Serie DOperario MS – Patrocinense MGX21.30
22:00:00Brazilian Serie DSobradinho DF – Vitoria ES21.26
22:00:00Brazilian Serie DPortuguesa RJ – Caldense MGOver 1.51.35
22:00:00Brazilian Serie DURT MG – Ituano SP21.64
22:00:00Brazilian Serie DSerra ES – Brasiliense21.58
22:00:00Brazilian Serie DTupi MG – Hercilio Luz FCX21.19
22:00:00Brazilian Serie DNovorizontino SP – AD ItaboraiOver 2.51.34
22:00:00Brazilian Serie DBoavista – BrusqueUnder 3.51.40
22:00:00Brazilian Serie DFoz do Iguaçu PR – SC Gaucho RS1 or 21.24
22:00:00Brazilian Serie DSao Caetano SP – Caxias RSX21.30
22:00:00Brazilian Serie DAtletico Tubarao SC – CianorteX21.32
22:00:00Brazilian Serie DAvenida RS – Metropolitano Maringa PR1X1.17
22:00:00Brazilian Serie DJoinville – Ferroviaria SP21.72
22:00:00Brazilian Serie DJuazeirense BA – Interporto TOOver 2.51.42
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Legionovia LegionowoX21.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Bron Radom1 or 21.38
16:00:00Romanian Liga 1 PlayoffsUniversitatea Cluj – AFC HermannstadtX21.48
14:00:00UEFA Nations LeagueSwitzerland – EnglandX21.32
19:45:00UEFA Nations LeaguePortugal – Netherlands1 or 21.35
17:30:00Italian Serie C PlayoffsTriestina – PisaUnder 3.51.26
10:30:00French Open Dbls W.Duan Y-Y / Zheng S – Babos T / Mladenovic K21.25
09:00:00ITF W25 MinskStephanie Wagner – Francesca Jones11.56
10:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingMarcos Giron – Salvatore Caruso21.77
11:15:00Hertogenbosch ATP QualifyingThomas Fabbiano – Jannik Sinner11.66
11:20:00Hertogenbosch ATP QualifyingDaniel Brands – Tommy Paul21.46
13:50:00Hertogenbosch ATP QualifyingAndrea Arnaboldi – Alejandro Davidovich Fokina21.28