Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 09 Iunie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Spanish Liga SegundaZaragoza – Numancia1X1.21
16:00:00Friendly InternationalsLatvia – Azerbaijan1 or 21.40
16:30:00Friendly InternationalsHungary – AustraliaX21.40
17:00:00Friendly InternationalsEstonia – Morocco21.61
17:00:00Friendly InternationalsFinland – BelarusUnder 3.51.18
17:00:00Friendly InternationalsSerbia – BoliviaOver 1.51.30
18:15:00Friendly InternationalsSweden – Peru1 or 21.36
19:00:00Friendly InternationalsDenmark – Mexico1 or 21.34
19:45:00Friendly InternationalsSpain – Tunisia11.25
20:00:00Friendly InternationalsFrance – USAOver 2.51.54
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – MoldeX21.41
20:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Sao Paulo SP1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – CruzeiroX21.31
23:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Sport Recife1X1.23
15:00:00Toulon TournamentScotland U21 – Turkey U201 or 21.31
17:30:00Toulon TournamentMexico U21 – England U21X21.39
14:30:00Norwegian Division 1Sogndal – Viking FKUnder 3.51.41
15:00:00Swedish SuperettanHalmstads – FrejOver 1.51.20
15:00:00Swedish SuperettanÖsters IF – Norrby IFOver 1.51.23
15:00:00Swedish SuperettanBrage – VarbergsOver 1.51.25
17:00:00Swedish SuperettanAFC Eskilstuna – Landskrona1X1.16
15:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – Klubi 04Over 1.51.22
15:00:00Finnish YkkonenHIFK – KTPOver 1.51.23
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – Jaro1 or 21.30
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – EIFUnder 3.51.28
15:00:00Finnish YkkonenHaka Valkeakoski Am. – JJK Jyvaskyla1X1.21
17:30:00United States MLSNew York City FC – Atlanta UnitedUnder 3.51.61
22:00:00United States MLSColumbus Crew – New York Red Bulls1X1.30
15:00:00Icelandic ÚrvalsdeildVikingur Reykjavik – IBV VestmannaeyjarUnder 3.51.39
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildGrindavik – Breidablik KopavogurX21.30
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – KA AkureyriOver 1.51.17
19:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Bray WanderersOver 2.51.48
19:45:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Cork City FC21.45
15:00:00Spanish Segunda BMirandes – Extremadura1X1.19
06:00:00Japanese League CupVissel Kobe – Yokohama MarinosUnder 3.51.50
07:00:00Japanese League CupVegalta Sendai – Shonan Bellmare1X1.19
08:00:00Japanese League CupUrawa Red Diamonds – Ventforet KofuOver 1.51.21
08:00:00Japanese League CupIwata Jubilo – Gamba Osaka1X1.24
02:00:00Ecuadorian Serie ADeportivo Cuenca – Delfin SCUnder 3.51.28
22:00:00Ecuadorian Serie AGuayaquil City FC Res. – El Nacional1 or 21.33
19:45:00Irish Division 1Cobh Ramblers – WexfordOver 1.51.26
07:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Matsumoto YamagaX21.29
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Fagiano Okayama1 or 21.33
21:30:00Peruvian PrimeraComerciantes Unidos – Sporting CristalX21.17
21:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Sport Rosario1X1.22
23:45:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – Union ComercioOver 1.51.20
20:30:00Brazilian Serie BSão Bento SP – Fortaleza CEX21.41
20:30:00Brazilian Serie BCriciuma SC – Boa EC1X1.18
20:30:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – OesteUnder 3.51.17
20:30:00Brazilian Serie BCS Alagoano – CRB ALUnder 3.51.22
20:30:00Brazilian Serie BGuarani SP – Vila NovaUnder 3.51.18
23:00:00Brazilian Serie BAtletico Goianiense – FigueirenseUnder 3.51.22
21:30:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Libertad AsuncionX21.27
23:40:00Paraguayan PrimeraDeportivo Santani – Cerro PortenoX21.21
13:30:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – Home United11.28
13:30:00Singaporean S-LeagueHougang – Tampines Rovers21.41
11:00:00Vietnamese V-LeagueQNK Quang Nam – Ha Noi FCX21.24
12:00:00Vietnamese V-LeagueThan Quang Ninh – Hoang Anh Gia Lai1X1.22
13:00:00Vietnamese V-LeagueSai Gon – Song Lam Nghe An1 or 21.31
15:00:00Finnish Kakkonen Group AGnistan – Nurmijarven Jalkapalloseura11.35
15:00:00Finnish Kakkonen Group AJippo – VaajakoskiUnder 3.51.33
15:00:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – MaskuOver 1.51.14
15:00:00Finnish Kakkonen Group AMyPa Myllykoski – ViikingitX21.28
15:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – Grankulla IFK1 or 21.29
15:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – FC HJS AkatemiaOver 1.51.12
14:00:00Finnish Kakkonen Group CTampere United – Pallo Kerho 371X1.20
15:00:00Finnish Kakkonen Group CSC Kufu 98 – Jakobstads Bollklubb1X1.20
15:00:00Finnish Kakkonen Group CVifk – GBK KokkolaX21.31
16:30:00Finnish Kakkonen Group CSJK Akatemia – TPV TampereX21.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fram Larvik – HonefossUnder 3.51.62
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nybergsund IL-Trysil – MossX21.41
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Elverum – Fredrikstad1 or 21.27
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Grorud – Alta1 or 21.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Egersund IK – KjelsasUnder 3.51.51
13:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 2KFUM Oslo – Stjørdals-BlinkOver 1.51.14
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vidar – Flekkeroy1 or 21.25
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Sandvikens IF1X1.32
15:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – Forward1 or 21.28
15:00:00Swedish Div. 1 SödraGrebbestads IF – Atvidabergs FFUnder 3.51.50
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Tvååkers IFUnder 3.51.32
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLjungskile SK – Angelholms FF1X1.27
09:00:00Aus. NPL VictoriaNorthcote City – Hume City1 or 21.27
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Hakoah1 or 21.28
10:00:00Aus. NPL NSWManly United – Sydney OlympicX21.27
10:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Sydney FC Youth1X1.19
10:30:00Aus. NPL NSWSydney United – Rockdale City Suns1X1.32
17:00:00Moldovan Div. 1Zaria Bal?i – FC PetrocubX21.21
17:00:00Moldovan Div. 1Speranta – Zimbru Chisinau1 or 21.34
18:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – KopavogsX21.30
15:00:00Malaysian Super LeagueTerengganu – PKNP FC1X1.20
15:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Kuala LumpurUnder 3.51.53
15:00:00Malaysian Super LeaguePerak FA – Negeri SembilanOver 1.51.15
06:00:00Aus. NPL ACTTuggeranong United – Riverina Rhinos FC11.24
06:00:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Cooma Tigers1 or 21.23
10:00:00Czech Liga U19Karvina – Banik Ostrava1 or 21.23
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – FK Teplice1X1.35
10:00:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – FK Pardubice1 or 21.23
10:00:00Czech Liga U19AC Sparta Praha – SK Slavia Praha11.25
10:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Viktoria PlzenX21.26
10:45:00Czech Liga U19Opava – Bohemians 1905Under 3.51.73
11:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Fastav ZlinUnder 3.51.66
11:00:00Czech Liga U19FC Zbrojovka Brno – 1 FK PribramOver 2.51.26
13:00:00Danish Division 2Næstved BK – Marienlyst11.25
13:00:00Danish Division 2Kjellerup – AvartaUnder 3.51.52
13:00:00Danish Division 2Middelfart – FC Sydvest 05Over 1.51.15
13:00:00Danish Division 2Greve – Odder1X1.23
13:00:00Danish Division 2Skovshoved – Kolding1 or 21.28
13:00:00Danish Division 2Aarhus Fremad – Hillerød Fodbold1X1.24
13:00:00Danish Division 2Dalum – VSK Arhus11.30
13:00:00Danish Division 2AB Gladsaxe – Naesby1 or 21.29
13:00:00Danish Division 2Ringkobing – Hvidovre IFX21.21
13:00:00Danish Division 2Jammerbugt – FremOver 1.51.21
13:00:00Danish Division 2Hellerup IK – B 93 CopenhagenOver 1.51.16
13:00:00Danish Division 2Lyseng – Bronshoj21.25
13:00:00Estonian EsiliigaMaardu Linnameeskond – FC ElvaOver 2.51.62
14:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – Rakvere JK TarvasX21.41
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – Gwangju FC1 or 21.33
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAsan Mugunghwa FC – Seoul E-Land FC1X1.21
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Daejeon CitizenOver 1.51.23
11:45:00Thai Premier LeaguePort FC – Muang Thong United1 or 21.27
12:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Sukhothai FCOver 1.51.18
13:00:00Thai Premier LeagueBangkok Glass – Buriram United FCX21.22
13:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Ubon Umt UtdOver 1.51.14
14:00:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Suphanburi1 or 21.32
12:35:00Chinese FA CupBeijing Gouan – Shanghai SIPG1 or 21.26
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Vargarda IKOver 1.51.19
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – Nordvarmland FFUnder 3.51.61
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Skoftebyns IF1X1.29
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Karlstad BKX21.18
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandFBK Karlstad – Hisingsbacka FCX21.39
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Örebro Syrianska IF1 or 21.26
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Strömsbergs IFOver 3.51.63
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – BKV NorrtäljeOver 1.51.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Taby FK1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – IFK Lidingo21.34
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – IFK StocksundX21.21
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – IFK LuleåX21.18
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Kramfors-Alliansen11.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Hudiksvalls Förenade FFX21.23
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandHärnosands FF – Bodens21.28
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – Gottne IF1X1.24
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – Värmbols FC1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Haninge – Enskede IK1X1.33
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSodertalje FK – IFK Aspudden-Tellus1 or 21.21
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSylvia – Värmdö IF11.26
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNewroz FC – Nora BKOver 1.51.19
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAFK Linkoping – Eskilstuna City11.24
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – Lindome1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIFK Malmö – Kvarnby IKOver 1.51.20
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Vinbergs IF1X1.30
08:00:00Aus. NPL WesternBalcatta – Floreat AthenaX21.36
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Stirling Lions11.36
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Inglewood United1 or 21.26
08:00:00Aus. NPL WesternJoondalup United – Perth Glory FC Youth21.21
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Armadale SCOver 1.51.12
08:00:00Aus. NPL WesternSubiaco AFC – ECU JoondalupX21.36
12:00:00Aus. NPL WesternForrestfield United – SorrentoX21.29
05:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Yokohama SCC1 or 21.31
11:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – Cerezo OsakaX21.42
09:00:00Philippine Division 1Kaya – Ceres La Salle FCX21.22
09:00:00Philippine Division 1JPV Marikina FC – Davao Aguilas FCX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – IFÖ Bromölla1 or 21.27
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Nässjö FF1X1.30
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Asarums IF FKOver 1.51.13
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAssyriska IK – Lindsdals IFOver 3.52.10
20:00:00Brazilian Serie CNautico PE – Remo1X1.22
20:00:00Brazilian Serie CTupi MG – Ypiranga RS1X1.21
21:00:00Brazilian Serie CCuiaba Esporte Clube – Bragantino1X1.22
22:30:00Brazilian Serie CJuazeirense BA – Botafogo PB1 or 21.35
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Oppsal IF – Ullern IF1X1.26
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Krakeroy – Gjelleråsen1X1.27
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Eidsvold Turn – Vestfossen11.22
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Selbak – OstsidenX21.17
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Kvik Halden – ValdresOver 1.51.08
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lorenskog – Skjetten1X1.27
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – Pors Grenland1 or 21.21
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Vindbjart1 or 21.21
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Sola – Donn1X1.29
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Halsen IF – TonsbergX21.41
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Start II – AassidenUnder 3.51.94
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Egersund 2 – Ørn-Horten FK21.16
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Tertnes – IL Brodd1X1.42
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Vardeneset11.28
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Sotra – LyseklosterX21.37
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stord – FanaX21.28
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – FK Gjovik-Lyn1X1.33
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Byaasen Toppfotball – Loten11.28
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – Kolstad1X1.41
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tynset – Melhus1X1.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Ottestad IL – Tillerbyen FKUnder 3.51.77
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – Fløya1 or 21.22
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – JunkerenX21.41
14:00:00Brazilian Paulista U20Botafogo SP U20 – Rio Claro FC U20Over 1.51.19
14:00:00Brazilian Paulista U20Ponte Preta U20 – Desportivo Brasil U201X1.30
19:00:00Brazilian Paulista U20Penapolense U20 – SE Matonense U20X21.18
19:00:00Brazilian Paulista U20Capivariano U20 – Ituano FC U20Under 3.51.46
19:00:00Brazilian Paulista U20Barretos Esporte Clube U20 – Monte Azul U20Under 3.51.39
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Bernardo U20 – Santos U20X21.19
19:00:00Brazilian Paulista U20Ferroviária U20 – Inter Limeira U201 or 21.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Novorizontino U20 – Marilia U201X1.25
19:00:00Brazilian Paulista U20Manthiqueira U20 – GE Osasco U201X1.31
19:00:00Brazilian Paulista U20Nacional Atletico Clube U20 – Guarani SP U2021.45
19:00:00Brazilian Paulista U20Oeste FC U20 – EC Sao Bento U20Over 1.51.19
19:00:00Brazilian Paulista U20Palmeiras U20 – Agua Santa U2011.34
19:00:00Brazilian Paulista U20Portuguesa Desp U20 – CA Juventus U201X1.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Red Bull Brasil U20 – Bragantino U2011.34
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Preto EC U20 – Olimpia FC U20Over 2.51.45
19:00:00Brazilian Paulista U20Santo Andre U20 – Sao Caetano U201X1.28
19:00:00Brazilian Paulista U20São Paulo U20 – Corinthians SP U201X1.23
19:00:00Brazilian Paulista U20XV de Piracicaba U20 – Rio Branco SP U201X1.22
19:00:00Brazilian Paulista U20AE Velo Clube U20 – Uniao Barbarense U201 or 21.27
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – RymarovUnder 3.51.80
16:00:00Czech MSFLLisen – Hlucin1X1.30
16:00:00Czech MSFLVelke Mezirici – Viktoria Otrokovice1X1.27
16:00:00Czech MSFLFK Hodonin – SK Unicov1 or 21.26
16:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Spartak Hulin1X1.27
16:00:00Czech MSFLVyskov – MohelniceOver 1.51.14
16:00:00Czech MSFLValasske Mezirici – Uhersky Brod1 or 21.27
09:15:00Czech CFLPisek – MFk ChrudimX21.27
12:30:00Czech CFLSokol Cizova – Zapy21.38
12:30:00Czech CFLViktorie Jirny – Loko VltavinX21.40
14:00:00Czech CFLSokol Brozany – Domazlice1 or 21.26
16:00:00Czech CFLDobrovice – BenesovUnder 3.51.64
16:00:00Ecuadorian Primera BLDU Portoviejo – Manta FC1X1.19
09:30:00Vietnamese V-League 2Dak Lak – Binh Phuoc1X1.24
11:00:00Vietnamese V-League 2Ha Noi II – Dong Thap1X1.18
15:15:00French Open Dbls M.Herbert P-H / Mahut N – Marach O / Pavic M11.6
09:00:00Prostejov ChallengerLaslo Djere – Jaume Antoni Munar Clar21.82
09:30:00Hertogenbosch ATP QualifyingDennis Novikov – Kevin King11.56
09:30:00Hertogenbosch ATP QualifyingJordan Thompson – Franko Skugor11.43
09:30:00Hertogenbosch ATP QualifyingBjorn Fratangelo – John-Patrick Smith21.84
10:50:00Hertogenbosch ATP QualifyingDonald Young – Miliaan Niesten11.04