Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 08 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – Sporting Gijon1X1.27
15:00:00Spanish Liga SegundaGirona – Rayo VallecanoUnder 3.51.25
17:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – Real OviedoX21.45
17:00:00Spanish Liga SegundaElche – LugoUnder 3.51.32
17:30:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Zaragoza1 or 21.38
15:00:00Portuguese Prim. LigaRio Ave FC – Vitoria Guimaraes1X1.22
14:00:00Friendly InternationalsKenya – Uganda1 or 21.41
15:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – Gremio RS1 or 21.38
20:00:00Brazilian Serie ASantos – Atletico ParanaenseOver 1.51.28
20:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Atletico MineiroX21.38
23:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Chapecoense SC1 or 21.40
15:00:00Belgian First Division BExcelsior Virton – LokerenX21.40
13:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – Hamburger II1 or 21.25
13:00:00German Regionall. NorthFC Altona 93 – St. Pauli IIX21.22
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – Rehden1 or 21.24
14:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – Heider11.35
12:45:00Danish Division 1Næstved BK – FC Roskilde1X1.25
13:00:00Danish Division 1Fredericia – LFA Nykobing1X1.23
14:00:00Danish Division 1Kolding – Fremad Amager1 or 21.25
11:15:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – FC EindhovenX21.38
13:30:00Dutch Eerste DivisieRoda – FC Oss1X1.32
15:45:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – VolendamUnder 3.51.58
10:00:00Spanish Seg. B Gr.1CD Las Rozas – Celta Vigo B1 or 21.32
10:00:00Spanish Seg. B Gr.1CF Rayo Majadahonda – Atletico BalearesUnder 3.51.20
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Santa Eulalia – Real Madrid CastillaX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – UD IbizaX21.38
12:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Las Palmas Atletico – Real Oviedo B1X1.20
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Sporting Gijon B1X1.18
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – Racing FerrolX21.30
10:00:00Spanish Seg. B Gr.2Deportivo Alavés B – Unionistas CF1 or 21.28
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – UD LogronesX21.28
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Valladolid B – SD Leioa1X1.13
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Amorebieta1 or 21.27
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Izarra1X1.16
18:00:00Spanish Seg. B Gr.2Cultural Leonesa – Athletic Bilbao BUnder 3.51.18
18:00:00Spanish Seg. B Gr.2Salmantino – Real Union B1X1.16
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Espanyol B – UD Cornella1X1.17
17:30:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – CD Ebro1 or 21.28
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Gimnastic Tarragona – FC AndorraOver 1.51.37
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – Valencia CF Mestalla1 or 21.27
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3La Nucia – CD CastellonUnder 3.51.15
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Cadiz B – CD Badajoz21.70
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4Algeciras – Yeclano Deportivo1 or 21.28
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4Merida UD – Real Balompedica Linense1 or 21.28
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Villarrubia CFOver 1.51.41
19:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – Sevilla AtleticoOver 1.51.39
19:00:00Spanish Seg. B Gr.4CF Talavera de la Reina – Granada CF B1X1.19
13:45:00French Div. 1 W.Dijon FCO W. – Girondins Bordeaux W.X21.27
08:30:00Japanese League CupFC Tokyo – Gamba OsakaUnder 3.51.28
10:00:00Japanese League CupNagoya Grampus – Kawasaki FrontaleX21.38
10:30:00Japanese League CupKashima Antlers – Urawa Red Diamonds1X1.28
11:00:00Japanese League CupSanfrecce Hiroshima – SapporoUnder 3.51.41
13:00:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – GKS Belchatow1X1.27
14:00:00World Cup Africa Qual.Tanzania – BurundiUnder 3.51.15
14:00:00World Cup Africa Qual.Lesotho – EthiopiaUnder 3.51.15
17:00:00World Cup Africa Qual.Equatorial Guinea – South Sudan11.34
17:30:00World Cup Africa Qual.Sierra Leone – Liberia1 or 21.35
15:00:00Scottish Challenge CupDundee – Elgin City11.34
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – LiverpoolX22.90
12:05:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Znicz Pruszkow1 or 21.30
08:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Renofa Yamaguchi1 or 21.29
10:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Zwiegen Kanazawa1 or 21.35
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – KyotoX21.36
11:00:00Japanese J-League 2Ehime – Tokushima VortisX21.24
17:15:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Academia Cantolao11.27
19:30:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Universidad Cesar VallejoUnder 3.51.36
21:00:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – Universitario de DeportesUnder 3.51.42
22:00:00Peruvian PrimeraAlianza Lima – AyacuchoOver 1.51.24
14:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Baltika KaliningradX21.28
16:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – FC Khimki1 or 21.32
15:00:00Brazilian Serie BCoritiba PR – Atletico Goianiense1X1.20
17:30:00Israeli Liga LeumitSC Kfar Qasem – FC Rishon LezionX21.28
17:30:00Israeli Liga LeumitHapoel Afula – Maccabi Achi Nazereth1 or 21.25
17:30:00Israeli Liga LeumitHapoel Ashkelon FC – Hapoel Petach-Tikva1 or 21.25
17:30:00Israeli Liga LeumitIroni Ramat Hasharon – Hapoel Bnei LodX21.32
17:30:00Israeli Liga LeumitHapoel Katamon – Hapoel Ramat Gan1 or 21.27
19:45:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Once Caldas1 or 21.38
21:45:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – Jaguares De Cordoba1X1.18
23:00:00Colombian Primera AIndependiente Medellin – Atletico NacionalX21.41
23:45:00Colombian Primera ADeportes Tolima – Atletico HuilaOver 1.51.38
15:00:00Friendly Ints. U20Netherlands U20 – Germany U201 or 21.32
18:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Limon1X1.15
22:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – AlajuelenseX21.30
22:00:00Costa Rican Primera DivisionUniversidad de Costa Rica – Santos de GuapilesUnder 3.51.38
16:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – LALA FC1X1.14
21:00:00Venezuelan PrimeraLlaneros FC – Portuguesa FCX21.27
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Estudiantes Merida1X1.18
22:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Tachira – Atletico Venezuela1X1.13
22:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – CaraboboUnder 3.51.22
11:30:00Romanian Liga 2Farul Constanta – Csikszereda1X1.24
14:00:00Ukrainian Persha LigaFC Balkany Zorya – Avanhard KramatorskX21.38
15:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – Prykarpattya1 or 21.28
15:30:00Ukrainian Persha LigaRukh Vynnyky – Chornomorets Odessa1 or 21.27
15:30:00Ukrainian Persha LigaFC Ingulets – Volyn Lutsk1 or 21.25
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Byaasen Toppfotball – ArendalX21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Hodd1X1.24
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – NardoOver 2.51.42
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Bryne – Kvik HaldenX21.36
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – MjolnerOver 1.51.12
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Senja – FloroOver 1.51.13
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Alta – Asane1X1.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asker – Oppsal IFOver 1.51.13
14:00:00Swedish Div. 1 NorraFC Linkoping City – Umeå FC1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Akropolis IFX21.42
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Karlslunds FFUnder 3.51.47
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – SylviaOver 1.51.14
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – Assyriska IK1 or 21.28
14:00:00Euro Champ. Qual.Armenia – Bosnia & HerzegovinaX21.27
17:00:00Euro Champ. Qual.Romania – MaltaOver 3.52.00
17:00:00Euro Champ. Qual.Switzerland – GibraltarOver 3.51.19
17:00:00Euro Champ. Qual.Georgia – Denmark21.55
19:45:00Euro Champ. Qual.Finland – Italy21.74
19:45:00Euro Champ. Qual.Spain – Faroe IslandsOver 3.51.23
19:45:00Euro Champ. Qual.Greece – LiechtensteinOver 3.51.77
19:45:00Euro Champ. Qual.Sweden – Norway1X1.25
13:30:00Slovakian 2. LigaSlovan Bratislava B – Slavoj Trebisov1X1.17
17:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – MagniOver 1.51.18
17:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Fjölnir Reykjavik1 or 21.22
20:15:00Icelandic 1 DeildGrotta – AftureldingOver 1.51.13
19:05:00Copa ArgentinaClub Villa Mitre – Central Cordoba SdeX22.20
20:00:00Bolivian Profesional LigaClub Aurora – Guabira MonteroOver 1.51.18
13:30:00Italian Serie DLentigione Calcio – ForliUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DASD Savignanese – Progresso Zola PredosaUnder 3.51.28
14:00:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – TuttocuoioUnder 3.51.25
14:00:00Italian Serie DScandicci – Monterosi FC1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DBitonto – San Felice GladiatorOver 1.51.27
14:00:00Italian Serie DTeam Nuova Florida – US LadispoliUnder 3.51.45
14:00:00Italian Serie DASD Trastevere – ASD Vis ArtenaOver 1.51.18
14:00:00Italian Serie DPortici 1906 – ASD Lanusei Calcio1X1.20
14:00:00Italian Serie DNardo Calcio – US Citta di FasanoX21.35
14:00:00Italian Serie DReal Hyria Nola – MarsalaX21.38
14:00:00Italian Serie DASD Corigliano Calabro – A.S.D. Marina Di Ragusa1X1.24
14:00:00Italian Serie DTeam Altamura – Gelbison Vallo DLOver 1.51.22
14:00:00Italian Serie DLigorna 1922 – Caronnese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DBorgosesia – Lucchese1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DSanremese – Fezzanese1X1.20
14:00:00Italian Serie DPrato – ASD Seravezza Pozzi CalcioUnder 3.51.28
14:00:00Italian Serie DVillafranca – ASD Cartigliano1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DSavona – Verbania1X1.15
14:00:00Italian Serie DCasale – Lavagnese1X1.24
14:00:00Italian Serie DLicata – ASD CittanoveseUnder 3.51.38
14:00:00Italian Serie DMessina – Acireale1X1.19
14:00:00Italian Serie DSavoia – US CastrovillariOver 1.51.22
14:00:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – Ambrosiana1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DAquila Montevarchi – Trestina1X1.23
14:00:00Italian Serie DGiulianova – Vastese CalcioUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DSEF Torres – BudoniOver 1.51.18
14:00:00Italian Serie DA.C. Sangiustese – Avezzano Calcio1X1.22
14:00:00Italian Serie DCiliverghe Mazzano – MezzolaraUnder 3.51.37
14:00:00Italian Serie DCampobasso Calcio – S.Nicolo Calcio Teramo1X1.14
14:00:00Italian Serie DAC Calvina Sport – Fanfulla1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – ASD Cannara1X1.15
14:00:00Italian Serie DUS Follonica Gavorrano – Sangiovannese1X1.14
14:00:00Italian Serie DReal Forte Querceta – AC BraUnder 3.51.30
14:00:00Italian Serie DVirtus Flaminia – Albalonga1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DVigor Carpaneto – Sasso Marconi1X1.20
14:00:00Italian Serie DChieti – ASD Pineto CalcioX21.27
14:00:00Italian Serie DSammaurese – AC MantovaX21.20
14:00:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – MatelicaX21.30
14:00:00Italian Serie DChieri – Fossano Calcio SSD1X1.17
14:00:00Italian Serie DPalermo – ACD San Tommaso11.22
15:00:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – Citta Di Messina1 or 21.30
15:00:00Brazilian Serie A U20São Paulo U20 – Internacional U201X1.20
16:00:00Lithuanian CupSuduva Marijampole – FK Panevezys11.36
15:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – ASK Ebreichsdorf21.57
19:00:00Copa ChileUnion La Calera – Universidad CatolicaX21.31
21:30:00Copa ChileAudax Italiano – Union EspanolaUnder 3.51.30
17:30:00Chilean Primera BPuerto Montt – Cobreloa1 or 21.24
20:00:00Chilean Primera BMelipilla – Deportes Valdivia1X1.13
20:30:00Chilean Primera BNublense – Union San Felipe1 or 21.25
22:00:00Chilean Primera BDeportes Copiapo – Rangers TalcaUnder 3.51.24
19:00:00Egyptian CupPyramids – ZamalekX21.32
14:00:00German BayernligaDJK Don Bosco Bamberg – GrossbardorfX21.16
15:00:00German BayernligaSSV Jahn Regensburg II – Schwaben AugsburgOver 1.51.12
15:00:00German Bayernliga1860 Munich II – TSV 1874 Kottern1X1.27
16:00:00German BayernligaSchwabmünchen – SpVgg Hankofen-HailingOver 1.51.14
16:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – IFK Uddevalla1X1.28
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Taby FK21.39
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – IFK UmeaOver 1.51.08
14:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Djurgardens W.Over 3.51.83
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – Afjet AfyonsporX21.28
14:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – Manisa Buyuksehir Belediyespor21.65
14:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Bugsasspor1X1.20
14:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – Kirklarelispor1X1.27
14:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – Corum BelediyesporUnder 3.51.38
17:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSamsunspor – PendiksporOver 1.51.27
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – Kastamonuspor1 or 21.27
14:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupErgene Velimese – Utas Usakspor A.sUnder 3.51.34
14:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBandirmaspor – EyupsporOver 1.51.21
14:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Sivas 4 Eylül BelediyesporUnder 3.51.34
12:30:00English Super League W.Chelsea W. – Tottenham W.Over 2.51.26
14:00:00English Super League W.Liverpool W. – Reading W.X21.35
14:00:00English Super League W.Birmingham City W. – Everton W.Over 1.51.25
14:30:00English Super League W.Arsenal W. – West Ham W.Over 2.51.34
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – Keflavik W.1X1.32
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Selfoss W. – Fylkir Reykjavik W.1X1.25
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – IBV Vestmannaeyjar W.Over 3.51.32
17:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.KR Reykjavik W. – Thor Akureyri W.X21.35
14:00:00Russian Division 2 SouthBiolog Novokubansk – Druzhba Maikop1 or 21.30
14:00:00Russian Division 2 SouthAnzhi Makhachkala – Urozhay KrasnodarUnder 3.51.23
15:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Nalchik – Dinamo Stavropol1 or 21.27
15:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – Volgar AstrakhanX21.19
15:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Spartak Vladikavkaz1X1.15
15:30:00Russian Division 2 SouthChernomorets Novorossiysk – Mashuk-KMV Pyatigorsk1X1.17
07:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – Vanraure Hachnohe1 or 21.32
09:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Fukushima UnitedUnder 3.51.27
09:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Cerezo OsakaX21.30
11:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – Rayo Vallecano W.1X1.25
11:00:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Athletic Bilbao W.Over 1.51.18
15:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Real Betis W.X21.38
17:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Real Sociedad W.Under 3.51.60
21:00:00Colombian Primera BLlaneros FC – Universitario De PopayanUnder 3.51.21
21:00:00Colombian Primera BBarranquilla – OrsomarsoUnder 3.51.27
23:00:00Colombian Primera BDeportes Quindio – Valledupar1X1.22
08:30:00Philippine Division 1Air Force FC – Stallion FC21.03
15:00:00Icelandic 2 DeildFjardabyggd – Dalvik ReynirUnder 3.51.65
15:00:00Icelandic 2 DeildIF Vestri – KFGOver 2.51.20
15:00:00Icelandic 2 DeildKári – Leiknir FaskrudsfjördurX21.20
15:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – UMF Selfoss1 or 21.22
15:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – UMF VidirX21.38
17:00:00Icelandic 2 DeildVolsungur Husavik – UMF TindastollOver 2.51.34
23:00:00United States NWSLChicago Red Stars W. – Houston Dash W.1X1.13
22:00:00Brazilian Serie CNautico PE – Paysandu PA1X1.16
14:00:00Italian Serie C Girone APontedera – Olbia 1905Under 3.51.21
14:00:00Italian Serie C Girone APro Patria – US Pergolettese1X1.18
14:00:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – US Pianese1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – RenateUnder 3.51.20
16:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Albinoleffe1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone ARobur Siena – Carrarese1 or 21.30
16:30:00Italian Serie C Girone AComo – SSD Monza 1912X21.27
16:30:00Italian Serie C Girone APistoiese – GozzanoUnder 3.51.20
14:00:00Italian Serie C Girone CUrbs Sportiva Reggina 1914 – BisceglieOver 1.51.33
14:00:00Italian Serie C Girone CFC Rieti – BariX21.17
14:00:00Italian Serie C Girone CRende – TernanaX21.20
14:00:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – CatanzaroX21.28
14:00:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – Paganese1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone CCavese – Vibonese1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – US Casertana 19081 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – Calcio CataniaX21.32
16:30:00Italian Serie C Girone CViterbo Calcio – AZ Picerno1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone BUnion Arzignanochiampo – Gubbio1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BFermana – FeralpisaloX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – Cesena1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BFano – RavennaX21.30
16:30:00Italian Serie C Girone BTriestina – Piacenza1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BReggio Audace – Imolese Calcio1X1.20
16:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Sambenedettese1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – SudtirolX21.38
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rommen – HerdUnder 3.51.92
16:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Molde II – Eidsvold TurnX21.23
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – Drobak-FrognOver 1.51.07
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valerenga IF II – Mjøndalen IIOver 3.51.50
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vestfossen – LyseklosterX21.15
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – Brann IIOver 1.51.07
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Melhus – Orkla1X1.30
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Bodø/Glimt II1X1.28
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjetten – Melbo1 or 21.19
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Leknes FK – HarstadX21.16
20:30:00El Salvador PrimeraJocoro FC – CD El Vencedor1 or 21.27
22:45:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – Independiente FCOver 1.51.31
23:00:00El Salvador PrimeraCD Chalatenango – CD Fas1 or 21.25
22:00:00United States USLPortland Timbers II – Orange County BluesUnder 3.51.48
23:00:00United States USLCharleston Battery – Indy ElevenX21.28
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Vyskov1X1.30
13:30:00Dutch Eredivisie W.Ajax W. – Heerenveen W.11.36
13:00:00Scottish Premier League W.Spartans W. – Hibernian W.21.14
14:00:00Scottish Premier League W.Celtic W. – Forfar Farmington W.Over 3.52.05
14:30:00Scottish Premier League W.Motherwell W. – Stirling University W.Over 1.51.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – Wisla Sandomierz1X1.23
09:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Torpedo Izhevsk W.Over 1.51.18
14:00:00Russian Top Division W.Lokomotiv Moscow W. – Kubanochka Krasnodar W.11.22
15:00:00Russian Top Division W.CSKA Moscow W. – Zvezda-2005 W.Over 2.51.68
19:00:00Peruvian SegundaAtlético Grau – Santos FC Ica1X1.14
21:00:00Peruvian SegundaCienciano – Cultural Santa Rosa11.21
21:30:00Peruvian SegundaUnion Huaral – Comerciantes Unidos1X1.13
21:30:00Peruvian SegundaCD Sport Loreto – Deportivo CoopsolX21.35
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokol OstrodaX21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – KS Pelikan LowiczUnder 3.51.51
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Baltyk Gdynia1 or 21.10
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Sokol Kleczew1X1.28
14:00:00German Oberliga WestfalenHolzwickeder SC – Preußen Münster llUnder 3.51.63
14:00:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – ASC 09 Dortmund21.35
14:00:00German Oberliga WestfalenSC Paderborn 07 II – TSG Sprockhövel1X1.27
14:00:00German Oberliga WestfalenHammer Spvg – 1. FC Kaan-MarienbornX21.18
14:15:00German Oberliga WestfalenWestfalia Herne – Eintracht RheineUnder 3.51.67
15:00:00English FA Cup Qual.Kingstonian – Walton CasualsOver 1.51.13
18:00:00Ecuadorian CupAucas – Liga Deportiva Universitaria1 or 21.25
18:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – York 9 FC1X1.18
15:00:00New Haven WTAUsue Maitane Arconada – Anna Blinkova21.61
18:00:00US Open Doubles W.Azarenka V / Barty A – Mertens E / Sabalenka A11.53
10:30:00ITF M25 La MarsaLouis Wessels – Bruno Sant’anna11.47
17:00:00Genova ChallengerLorenzo Sonego – Alejandro Davidovich Fokina11.50
08:00:00Nanchang WTA QualifyingAldila Sutjiadi – Jana Fett21.45
08:00:00Nanchang WTA QualifyingEmily Webley-Smith – Giuliana Olmos21.26