Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 08 Noiembrie

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
14:45:00Friendly InternationalsIceland – Czech Republic1 or 21.35
21:30:00Brazilian Serie APonte Preta – Gremio RS1 or 21.35
21:30:00Brazilian Serie AAvai – Bahia Salvador BA1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie AAtlético Paranaense – Corinthians1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie ASport Recife – BotafogoUnder 3.51.21
23:45:00Brazilian Serie AVitoria BA – PalmeirasX21.35
23:45:00Brazilian Serie AFlamengo – Cruzeiro1X1.20
23:45:00Brazilian Serie ASantos – Vasco da GamaOver 1.51.33
12:00:00Club FriendliesSparta Rotterdam – Volendam11.35
14:00:00Club FriendliesGroningen – Preussen MunsterOver 1.51.17
15:00:00Club FriendliesBorussia M’gladbach – Arminia BielefeldOver 1.51.14
15:00:00Club FriendliesDusseldorf – Fortuna KölnOver 1.51.20
17:00:00German Regionall. North1. FC Germ Egestorf/Langreder – St. Pauli II1 or 21.30
11:00:00Euro U19 Qual.Croatia U19 – San Marino U191X1.42
12:00:00Euro U19 Qual.Macedonia U19 – Switzerland U1921.55
12:00:00Euro U19 Qual.Russia U19 – Gibraltar U19Over 3.51.11
12:00:00Euro U19 Qual.Bosnia-Herzegovina U19 – Georgia U191X1.24
12:30:00Euro U19 Qual.Iceland U19 – Bulgaria U19X21.38
13:00:00Euro U19 Qual.Latvia U19 – Denmark U1921.35
15:00:00Euro U19 Qual.Romania U19 – Greece U19X21.23
16:00:00Euro U19 Qual.Czech Republic U19 – Armenia U1911.27
18:00:00Euro U19 Qual.Luxembourg U19 – Scotland U1921.15
13:00:00Euro U21 Qual.Croatia U21 – San Marino U2121.15
20:00:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – Racing Club Montevideo1X1.24
20:00:00Uruguayan PrimeraDanubio – Plaza ColoniaOver 1.51.33
20:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – CA CerroUnder 3.51.32
20:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – Atletico River Plate (Uru)1 or 21.32
23:00:00Uruguayan PrimeraInstitucion Atletica Sud America – Penarol de Montevideo21.35
10:00:00Japanese J-League 2Ehime – KyotoX21.42
09:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – Volgar AstrakhanX21.42
10:00:00Russian Division 1Tambov – Baltika Kaliningrad1X1.23
11:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Avangard Kursk1X1.22
11:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Dynamo St. Petersburg1 or 21.35
11:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Kuban Krasnodar1X1.24
11:30:00Russian Division 1Tom Tomsk – Krylya Sovetov21.60
12:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Zenit St Petersburg II1X1.17
14:00:00Russian Division 1Tyumen – Fakel Voronezh1X1.14
14:00:00Russian Division 1FC Orenburg – Yenisey1 or 21.35
16:00:00Russian Division 1Khimki – FC Volga-Olimpiyets1X1.22
06:00:00Champions League W.Biik Kazygurt W. – Lyon W.21.01
14:00:00Champions League W.Brescia W. – Montpellier W.21.40
16:00:00Champions League W.Gintra Universitetas W. – FC Barcelona W.21.40
17:00:00Champions League W.Sparta Prague W. – Linkopings W.21.48
18:00:00Champions League W.Fiorentina W. – Wolfsburg W.21.15
19:05:00Champions League W.Chelsea W. – Rosengård W.Over 1.51.18
19:45:00EFL TrophyCarlisle – FleetwoodUnder 3.51.38
19:45:00EFL TrophyBury – Stoke City FC U211X1.18
19:45:00EFL TrophyGrimsby – Sunderland U21Under 3.51.33
19:45:00EFL TrophyBristol Rovers – Swindon1X1.25
19:45:00English National LeagueChester – WrexhamX21.35
20:15:00Colombian Primera AAtletico Huila – Alianza Petrolera1X1.17
22:10:00Paraguayan PrimeraNacional Asuncion – Cerro PortenoX21.17
12:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – AS Stiinta MiroslavaOver 1.51.19
12:00:00Romanian Liga 2Foresta Suceava – ASU Politehnica TimisoaraX21.40
12:00:00Romanian Liga 2Luceafarul Oradea – Pandurii Targu JiuUnder 3.51.40
12:00:00Romanian Liga 2Targu Mures – FC Olimpia Satu Mare1 or 21.30
12:00:00Romanian Liga 2Dacia Unirea – Dunarea Calarasi21.32
12:00:00Romanian Liga 2SCM Pitesti – AfumatiUnder 3.51.25
12:00:00Romanian Liga 2FC Chindia Targoviste – BalotestiOver 2.51.50
12:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – AFC HermannstadtX21.19
12:00:00Romanian Liga 2Academica Clinceni – CS MioveniUnder 3.51.38
17:00:00Romanian Liga 2FC Ripensia Timisoara – UTA AradX21.28
08:00:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Persib Bandung1X1.24
13:00:00Indonesian Liga 1Madura United FC – Bhayangkara Surabaya United1X1.27
18:30:00Belgian Reserve Pro LeagueRoyal Charleroi II – Club Brugge IIX21.20
12:30:00Egyptian CupWadi Degla – Kafr Al-SheikhX22.20
12:30:00Egyptian CupEl-Entag El-Harby – Asyut PetroleumX22.85
15:15:00Egyptian CupAl Masry – Bani EbaidOver 2.51.90
18:00:00Egyptian CupAl Moqawloon Al Arab – El ShamsOver 1.51.32
10:00:00S. Korean National LgeGimhae – Gyeongju KHNP1 or 21.35
10:45:00Thai Premier LeagueBangkok Glass – Pattaya UnitedOver 1.51.13
10:45:00Thai Premier LeagueSuper Power Samut Prakan – Port FC21.12
11:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Nakhon RatchasimaOver 2.51.40
11:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Bangkok UnitedX21.23
11:00:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Navy Football Club11.27
12:00:00Thai Premier LeagueSisaket – Thai Honda FC1X1.28
12:00:00Thai Premier LeagueBuriram United – BEC Tero SasanaOver 2.51.32
13:00:00Thai Premier LeagueUbon Umt Utd – Muangthong United21.30
13:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Chonburi FCUnder 3.51.80
19:45:00English Isthmian PremierLeatherhead – Folkestone Invicta1 or 21.25
11:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Spartak NalchikX21.18
11:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Kuban-2 KrasnodarOver 2.51.65
11:00:00Russian Division 2 SouthFK Biolog Novokubansk – Spartak VladikavkazOver 1.51.37
11:00:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Chernomorets NovorossiyskX21.25
14:00:00Russian Division 2 SouthAfips – Anzhi Makhachkala-2Over 2.52.10
14:00:00Russian Division 2 SouthFK Chaika – FK Angusht NazranOver 2.51.65
15:00:00Russian Division 2 SouthFC Armavir – Druzhba MaykopOver 2.51.65
13:30:00Italian Serie C Girone APontedera – Cuneo1X1.24
15:30:00Italian Serie C Girone APro Piacenza – SSD Monza 1912X21.42
15:30:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – PiacenzaUnder 3.51.22
15:30:00Italian Serie C Girone ALivorno – Viterbese1X1.16
19:30:00Italian Serie C Girone ALucchese – Prato1X1.15
19:30:00Italian Serie C Girone APistoiese – Robur SienaX21.38
19:30:00Italian Serie C Girone AGavorrano – ArezzoX21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BAC Reggiana 1919 – Pordenone1 or 21.38
13:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – Sudtirol1X1.20
13:30:00Italian Serie C Girone BTriestina – Teramo1X1.20
13:30:00Italian Serie C Girone BFeralpisalo – Fermana1X1.19
17:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – Ravenna1X1.23
19:30:00Italian Serie C Girone BPadova – A.c. Mestre1X1.17
19:30:00Italian Serie C Girone BFano – SantarcangeloUnder 3.51.19
19:45:00Italian Serie C Girone BVicenza – RenateUnder 3.51.20
18:30:00Argentinian Primera C MetroLeandro N. Alem – Club Sportivo BarracasOver 1.51.40
18:30:00Argentinian Primera C MetroSan Martin Burzaco – Argentino de Quilmes1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera C MetroExcursionistas – Central Cordoba De RosarioX21.28
18:30:00Argentinian Primera C MetroCanuelas – Ituzaingo1X1.18
18:30:00Argentinian Primera C MetroBerazategui – Club Sportivo ItalianoX21.28
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub El Porvenir – Club LujanX21.28
20:00:00Argentinian Primera C MetroDeportivo Laferrere – Sportivo Dock SudX21.40
18:30:00Argentinian Torneo AJuventud Unida Universitario – CA Union de Villa KrauseOver 1.51.42
19:30:00Argentinian Torneo AUnion Aconquija – Sportivo DesamparadosOver 1.51.47
20:30:00Argentinian Torneo ACD Libertad de Sunchales – CA Douglas HaigOver 1.51.40
23:30:00Argentinian Torneo ADefensores Belgrano VR – Union SunchalesOver 1.51.45
11:45:00Iranian Azadegan LeagueNaft Masjed Soleyman – Mes Kerman1X1.13
18:00:00Swedish Superettan PlayoffsMjallby AIF – Örgryte IS1 or 21.30
18:00:00Swedish Superettan PlayoffsAkropolis – FrejUnder 3.51.53
17:30:00Knoxville ChallengerCameron Norrie – Denis Kudla11.72
22:30:00Knoxville ChallengerTennys Sandgren – John-Patrick Smith11.38
23:30:00Knoxville ChallengerTimo Stodder – Henri Laaksonen21.02
10:00:00Bratislava ChallengerMikhail Kukushkin – Niels Desein11.16
11:00:00Bratislava ChallengerAldin Setkic – Franko Skugor21.62
12:00:00Bratislava ChallengerUladzimir Ignatik – Andreas Seppi21.27