Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 08 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:30:00Spanish Liga SegundaAlmeria – Albacete Balompie1X1.22
19:30:00Spanish Liga SegundaGranada – AlcorconOver 1.51.39
19:30:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Cordoba11.25
19:30:00Spanish Liga SegundaMalaga – Elche1X1.16
19:30:00Spanish Liga SegundaOsasuna – Real OviedoX21.45
19:30:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – Cádiz21.73
20:30:00Brazilian Serie APalmeiras – Atletico ParanaenseOver 1.51.37
23:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – Corinthians1X1.20
23:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Fortaleza CEOver 1.51.38
23:30:00Brazilian Serie ACeara CE – Bahia Salvador BA1 or 21.42
15:00:00Swedish SuperettanVasteras – IK Frej Taby1 or 21.33
15:00:00Swedish SuperettanIF Brommapojkarna – Mjallby AIF1 or 21.32
20:30:00United States MLSSan Jose Earthquakes – FC Dallas1X1.28
19:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Derry CityOver 1.51.32
19:45:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – St. Patrick’s AthleticX21.42
20:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Dundalk21.27
16:30:00World Cup U20United States U20 – Ecuador U20X21.38
19:30:00World Cup U20South Korea U20 – Senegal U20X21.27
14:00:00World Cup WomenGermany W. – China W.11.30
17:00:00World Cup WomenSpain W. – South Africa W.Over 2.51.58
20:00:00World Cup WomenNorway W. – Nigeria W.11.30
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – Chornomorets OdessaX21.30
17:00:00Ukrainian Premier LeagueVolyn Lutsk – Karpaty LvivX21.40
11:00:00Swedish CupBK Astrio – Höganäs BKX21.40
12:00:00Euro U21 Qual.Belarus U21 – Gibraltar U21Over 2.51.35
15:00:00Irish Division 1Bray Wanderers – Shelbourne FCX21.47
17:00:00Irish Division 1Drogheda United – Athlone11.27
18:30:00Irish Division 1Limerick FC – Galway UnitedUnder 3.51.34
19:00:00Irish Division 1Cabinteely FC – Cobh Ramblers1X1.18
19:30:00Irish Division 1Longford Town – Wexford11.28
06:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Fagiano OkayamaX21.45
06:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Montedio YamagataUnder 3.51.18
07:00:00Japanese J-League 2Gifu – Niigata AlbirexX21.25
10:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – Kyoto1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Machida Zelvia1 or 21.35
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Yokohama FCX21.40
11:30:00Japanese J-League 2Ryukyu – Zwiegen KanazawaX21.31
19:15:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – Carlos Mannucci1X1.22
21:30:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – EM Deportivo Binacional1X1.17
23:45:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Sport Huancayo1 or 21.32
15:00:00Brazilian Serie BOeste – Figueirense1 or 21.38
20:30:00Brazilian Serie BCriciuma SC – Vila Nova1 or 21.30
20:30:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Operario PR1 or 21.32
22:00:00Brazilian Serie BCoritiba PR – Parana1X1.14
17:00:00Algerian CupCR Belouizdad – JSM Bejaia1X1.12
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Senja – BaerumX21.41
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Mjolner – Floro1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asane – Oppsal IF11.33
15:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Sollentuna FKX21.38
15:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Nyköpings BIS11.24
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – FC Linkoping CityX21.33
15:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Rynninge IK1X1.26
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – UtsiktensX21.23
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Assyriska IK1X1.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – IFK Värnamo1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLjungskile SK – Landskrona BoISUnder 3.51.36
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – Toowong21.50
06:00:00Aus. NPL VictoriaGreen Gully Cavaliers – Bentleigh GreensX21.27
08:30:00Aus. NPL VictoriaHume City – Altona Magic SC1 or 21.25
10:00:00Aus. NPL VictoriaDandenong Thunder – Oakleigh CannonsX21.28
10:30:00Aus. NPL VictoriaKingston City FC – Avondale Heights21.54
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Manly UnitedX21.18
14:00:00Euro Champ. Qual.Iceland – Albania1X1.16
14:00:00Euro Champ. Qual.Croatia – Wales1X1.14
17:00:00Euro Champ. Qual.Moldova – AndorraOver 1.51.48
17:00:00Euro Champ. Qual.Finland – Bosnia & HerzegovinaX21.40
17:00:00Euro Champ. Qual.Estonia – Northern IrelandX21.22
17:00:00Euro Champ. Qual.Azerbaijan – HungaryX21.28
17:00:00Euro Champ. Qual.Russia – San MarinoX21.28
17:00:00Euro Champ. Qual.Armenia – LiechtensteinOver 2.51.58
19:45:00Euro Champ. Qual.Belarus – Germany21.20
19:45:00Euro Champ. Qual.Turkey – France21.59
19:45:00Euro Champ. Qual.Scotland – CyprusOver 1.51.39
19:45:00Euro Champ. Qual.Greece – Italy21.90
19:45:00Euro Champ. Qual.Belgium – KazakhstanOver 3.51.60
08:00:00Aus. NPL ACTTuggeranong United – Riverina Rhinos FC11.32
08:30:00Aus. NPL ACTMonaro Panthers – Woden Weston1 or 21.22
20:00:00Copa ChileRangers Talca – Universidad de ChileX21.41
20:00:00Copa ChileTrasandino de Los Andes – Everton Vina21.55
20:30:00Copa ChileDeportes Magallanes – Union La CaleraX21.32
20:30:00Copa ChileMelipilla – Union EspanolaX21.37
22:30:00Copa ChileSantiago Wanderers – Audax Italiano1 or 21.32
23:00:00Copa ChileCD Santa Cruz – O’HigginsX21.47
23:00:00Copa ChileDeportes Vallenar – CobresalX21.29
12:30:00Chinese League 1Hangzhou Greentown – Shanghai ShenxinOver 1.51.24
13:00:00Danish Division 2Hillerød Fodbold – Tarup-Paarup1X1.18
12:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – IFK AamaalOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – Lidköpings21.50
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Stenungsunds IFX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Nordvarmland FFOver 1.51.12
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandÖrebro Syrianska IF – Vargarda IK1X1.19
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Vänersborgs IF11.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – IFK UddevallaUnder 3.52.04
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Gamla Upsala SKX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – Valbo FFOver 1.51.12
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Enköpings SK11.35
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Anundsjö IFOver 2.51.18
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – IFK UmeaX21.28
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – YtterhogdalsUnder 3.51.68
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Umea fc AkademiOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandEnskede IK – Assyriska FF1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – IFK HaningeX21.18
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandArameiska-Syrianska – Tyresö FF1X1.27
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – Värmbols FC1X1.25
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – Angelholms FFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Onsala BKX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – BK Olympic1X1.28
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Qviding FIFX21.22
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – Stirling LionsUnder 3.51.72
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – BalcattaX21.35
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Sorrento1 or 21.23
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Floreat AthenaX21.35
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Inglewood UnitedUnder 3.51.75
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Perth SC21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Adelaide United YouthOver 1.51.12
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Adelaide Comets1 or 21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCampbelltown City – Para Hills11.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Raiders – Adelaide OlympicUnder 3.51.55
06:00:00Japanese J-League 3FC Tokyo – Nagano ParceiroX21.35
08:30:00Philippine Division 1Mendiola FC – Air Force FC1 or 21.17
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Räppe GOIFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – IFK Hässleholm1 or 21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – IFK BergaUnder 3.51.41
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – Osterlen FFOver 1.51.07
09:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – South West Queensland Thunder11.31
10:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Eastern Suburbs BrisbaneOver 1.51.04
05:15:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – Devonport Strikers21.13
05:30:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – Kingborough Lions1 or 21.20
07:30:00Aus. NPL TasmaniaClarence United FC – Olympia FC21.01
20:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – Boa EC1X1.13
20:00:00Brazilian Serie CABC – Imperatriz MA1X1.14
21:00:00Brazilian Serie CRemo – Volta Redonda1X1.13
23:00:00Brazilian Serie CAtletico Acreano – Paysandu PAX21.32
23:15:00Brazilian Serie CTombense MG – Juventude RSX21.30
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – RommenX21.32
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sarpsborg 08 II – Traeff1X1.35
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Lorenskog – Spjelkavik1X1.20
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valerenga IF II – Tonsberg1X1.23
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – Lokomotiv OsloX21.35
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vardeneset – FlintX21.32
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Viking FK 2X21.22
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3IL Brodd – MandalskamerateneOver 1.51.05
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – Bryne IIUnder 3.51.84
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Start II1X1.19
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4SK Djerv 1919 – Sogndal II1X1.25
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stromsgodset II – StordUnder 3.51.80
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – ValdresOver 2.51.13
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fjøra – FyllingsdalenX21.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Raufoss II – VerdalOver 1.51.08
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – Brumunddal1X1.22
11:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – Leknes FKOver 2.51.14
14:00:00COSAFA CupBotswana – ZambiaX21.25
12:00:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – Honka W.21.45
12:00:00Finnish Naisten LiigaIK Myran W. – JyPK W.21.45
22:00:00United States USLSwope Park Rangers – Charlotte IndependenceUnder 3.51.33
16:00:00Czech MSFLSK Unicov – Lisen1 or 21.24
16:00:00Czech MSFLSpartak Hulin – FK Hodonin21.47
16:00:00Czech MSFLValasske Mezirici – Odra Petrkovice21.15
16:00:00Czech MSFLUhersky Brod – Viktoria OtrokoviceUnder 3.51.89
16:00:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – VyskovOver 2.51.31
16:00:00Czech MSFLRymarov – HlucinOver 1.51.09
16:00:00Czech MSFLVrchovina – Msa Dolni BenesovUnder 3.51.89
16:00:00Czech MSFLVelke Mezirici – Slavia KromerizX21.27
09:15:00Czech CFLPisek – Olympia HKX21.20
09:15:00Czech CFLPrevysov – Kraluv Dvur1X1.17
16:00:00Czech CFLDobrovice – Benesov1X1.22
16:00:00Czech CFLZivanice – Usti Orlici11.36
16:00:00Czech CFLVysehrad – LitomerickoOver 2.51.31
16:00:00Czech CFLSokol Brozany – Loko Vltavin21.47
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Avia SwidnikUnder 3.51.89
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Rzeszow – Podhale Nowy Targ1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Czarni Polaniec – Spartakus Razem DaleszyceUnder 3.51.39
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Hutnik Krakow SSA – Sola OswiecimX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – MKS Podlasie Biala Podlaska1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Chelmianka Chelm1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Motor Lublin – Wislanie JaskowiceOver 1.51.27
08:30:00Chinese League 2Qingdao Jonoon – Hebei JingyingX21.25
08:30:00Chinese League 2Yinchuan Helanshan FC – Shenyang City FC1 or 21.30
08:30:00Chinese League 2Shanxi Xindu – Xian Daxing ChongdeX21.35
08:30:00Chinese League 2Jilin Baijia – Jiangsu Yancheng Dingli1 or 21.30
09:00:00Chinese League 2Baoding Rongda – Qingdao Red LionsOver 1.51.17
09:00:00Chinese League 2Beijing Ligong – Zibo Cuju21.28
09:00:00Chinese League 2BaoTou Nanjiao – Yanbian BeiguoUnder 3.51.64
09:00:00Chinese League 2Sichuan Jiuniu FC – Kunshan1X1.25
09:00:00Chinese League 2Shenzhen Pengcheng FC – Lhasa ChengtouOver 1.51.41
09:00:00Chinese League 2Hunan Xiangtao – Guangxi Baoyun1X1.20
09:00:00Chinese League 2Yunnan Kunlu – Nanjing Shaye1 or 21.32
09:30:00Chinese League 2Hubei Chufeng Heli – Hangzhou Wuyue Qiantang1X1.14
12:00:00Chinese League 2Jiangxi Liansheng FC – Wuhan Shangwen1X1.23
12:30:00Chinese League 2Zhejiang Yiteng – Fujian Tianxin1X1.17
13:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – Chertanovo W.1 or 21.25
21:30:00Peruvian SegundaDeportivo Coopsol – Juan Aurich1 or 21.22
19:00:00Brazilian Serie DSergipe SE – Coruripe11.21
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – KS Pelikan LowiczUnder 3.51.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Ruch Wysokie Mazowieckie1 or 21.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1LKS 1926 Lomza – Polonia Warszawa21.38
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Ostroda – Olimpia ZambrowX21.17
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Victoria Sulejówek – Unia SkierniewiceX21.22
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Mieszko GnieznoUnder 3.51.46
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2Lech Poznan II – Radunia Stezyca1X1.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Bydgoszcz – Wierzyca PelplinOver 1.51.23
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Kotwica Kolobrzeg1 or 21.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Baltyk Koszalin1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Jarota Jarocin1 or 21.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kks Kalisz – Baltyk GdyniaOver 1.51.14
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Ruch ZdzieszowiceUnder 3.51.37
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Dzierzoniów – Sleza Wroclaw21.56
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – GKS Pniowek 74Under 3.51.41
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Gwarek Tarnowskie GóryX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Radzionkow – Zaglebie II Lubin21.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Stilon GorzowOver 1.51.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Polkowice – Stal BrzegOver 1.51.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Agroplan Gluszyna – Miedz II LegnicaX21.38
19:30:00Italian Serie C PlayoffsBisceglie – LuccheseX21.35
19:30:00Italian Serie C PlayoffsPiacenza – Trapani1 or 21.27
15:00:00French Open Dbls M.Chardy J / Martin F – Krawietz K / Mies A11.53
09:00:00ITF W25 MinskLina Gjorcheska – Francesca Jones11.60
09:00:00ITF W25 MinskEstelle Cascino – Stephanie Wagner21.35
10:00:00Prostejov ChallengerPablo Andujar – Attila Balazs11.28
10:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingJannik Sinner – Lukas Lacko21.34
10:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingThomas Fabbiano – Emil Ruusuvuori11.23