Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 08 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueBayern Munich – ChelseaOver 1.51.13
20:00:00Champions LeagueBarcelona – Napoli1X1.17
15:30:00Belgian First Division AClub Brugge – Royal Charleroi SCOver 1.51.36
18:00:00Belgian First Division AStandard Liege – Cercle BruggeOver 1.51.24
18:00:00Belgian First Division AAntwerp – Mouscron-Peruwelz11.36
20:00:00Italian Serie BChievo – Spezia1 or 21.38
15:00:00Scottish PremiershipHamilton – Ross CountyX21.48
15:00:00Scottish PremiershipMotherwell – Dundee UnitedUnder 3.51.26
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Hibernian1 or 21.39
14:00:00Russian Premier LeagueFC Khimki – CSKA Moscow21.63
16:30:00Russian Premier LeagueFC Tambov – FC RostovX21.25
17:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – Bodø/GlimtX21.30
23:00:00Brazilian Serie AFortaleza CE – Atletico Paranaense1 or 21.35
23:30:00Brazilian Serie ACoritiba PR – Internacional RSX21.22
12:00:00Swedish SuperettanDegerfors – AFC Eskilstuna11.26
16:30:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Umeå FC1X1.21
16:30:00Swedish SuperettanDalkurd FF – Norrby IF1 or 21.33
16:30:00Swedish SuperettanHalmstads – GAIS11.35
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – KooTeePee1X1.19
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – SapporoX21.38
10:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Urawa Red DiamondsUnder 3.51.28
10:30:00Japanese J-LeagueKashima Antlers – Sagan TosuOver 1.51.38
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Yokohama FCOver 1.51.23
11:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Kashiwa Reysol1X1.28
11:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Vegalta Sendai1X1.19
11:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Oita Trinita11.29
14:00:00Irish Premier LeagueWaterford United – Cork City1X1.23
17:00:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Shelbourne FC1 or 21.35
09:30:00Club FriendliesTrinec – SFC OpavaX21.21
09:30:00Club FriendliesDukla Praha – FK TepliceX21.27
10:00:00Club FriendliesStuttgart – SandhausenOver 1.51.15
15:00:00Club FriendliesSalzburg – Nice1 or 21.27
15:45:00Bulgarian Pr. LeagueMontana – Arda FK1 or 21.32
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – Ludogorets Razgrad21.34
17:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – Slovan Bratislava21.30
18:00:00Slovakian Super LigaFC Vion Zlate Moravce – FK Pohronie1X1.23
18:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Trencin1 or 21.29
18:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Spartak TrnavaX21.35
18:00:00Slovakian Super LigaSenica – MŠK ŽilinaX21.28
11:00:00Polish CupLech Poznan II – Elana TorunX21.28
12:00:00Polish CupBlekitni Stargard Szczecinski – Legionovia LegionowoOver 1.51.21
08:00:00Australian A-LeaguePerth Glory – Melbourne VictoryOver 1.51.19
20:30:00Brazilian PaulistaPalmeiras – CorinthiansUnder 3.51.55
13:45:00Uruguayan PrimeraCA Rentistas – Liverpool Montevideo1 or 21.28
16:00:00Uruguayan PrimeraCA Cerro – Plaza Colonia1 or 21.30
18:30:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – River Plate Montevideo1 or 21.30
21:30:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – Torque1X1.22
18:00:00Moroccan GNF IRaja Casablanca – Olympic Safi1X1.16
17:00:00Tunisian Ligue 1Stade Tunisien – Kairouan1X1.17
17:00:00Tunisian Ligue 1CS Chebba – US MonastirienneX21.41
17:00:00Tunisian Ligue 1US Ben Guerdane – Esperance Sportive Tunis21.68
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaZvezda-Va-Bgu Minsk – Neman GrodnoX21.38
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaRuh Brest – Torpedo Zhodino1 or 21.35
18:00:00Belarusian Vysshaya LigaBATE Borisov – GorodeyaOver 2.51.57
14:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Tallinna JK Legion1X1.24
19:00:00Irish Division 1Cobh Ramblers – Galway UnitedX21.39
19:30:00Irish Division 1Longford Town – Athlone11.34
10:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Ryukyu1X1.25
10:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Omiya Ardija1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – KyotoX21.37
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Ehime1X1.20
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – V-Varen Nagasaki1 or 21.31
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Tochigi1 or 21.31
11:00:00Japanese J-League 2Iwata Jubilo – Matsumoto Yamaga1X1.21
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Mito HollyhockX21.32
11:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Ventforet Kofu1 or 21.33
17:00:00Peruvian PrimeraCarlos Stein – Real GarcilasoX21.29
19:15:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Deportivo Municipal1 or 21.30
21:30:00Peruvian PrimeraDeportivo Llacuabamba – AyacuchoX21.20
10:00:00Russian Division 1Yenisey Krasnoyarsk – Dynamo Bryansk1X1.20
13:00:00Russian Division 1FC Akron – Shinnik YaroslavlX21.30
13:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Torpedo MoscowX21.18
14:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Irtysh Omsk1X1.17
14:00:00Russian Division 1FC Orenburg – Neftekhimik1X1.22
14:30:00Russian Division 1Chertanovo – Tom TomskX21.35
15:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – SKA-KhabarovskX21.27
15:00:00Russian Division 1Veles – Krylia Sovetov SamaraX21.20
16:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Fakel Voronezh1 or 21.30
17:00:00Russian Division 1FK Chaika – Spartak Vladikavkaz1X1.23
18:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Volgar Astrakhan1X1.27
11:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – Gwangju FC1X1.20
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Suwon Samsung BluewingsOver 1.51.25
12:00:00S. Korean K-LeagueDaegu – Jeonbuk Hyundai MotorsX21.22
15:00:00Brazilian Serie BJuventude RS – Crb AL1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie BOperario PR – Figueirense1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie BVitoria BA – Sampaio Correa MA1X1.18
23:00:00Brazilian Serie BCruzeiro – Botafogo SPOver 1.51.41
23:00:00Brazilian Serie BAvai – Nautico PEUnder 3.51.16
17:15:00Hungarian NB 2Pecs – Gyori Eto FC1 or 21.30
14:30:00Qatari Stars LeagueUmm Salal – Al Ahli Doha SC1 or 21.27
16:45:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Al-Duhail SC1 or 21.25
17:50:00Israeli Toto CupMaccabi Netanya – Hapoel Kfar-SabaUnder 3.51.24
17:50:00Israeli Toto CupMaccabi Petach-Tikva – Hapoel Hadera1 or 21.32
18:30:00Jordanian Pro LeagueAl Salt – RamthaX21.28
17:00:00Bahraini Pr. LeagueAl-Najma Manama – Al-Shabbab1X1.19
17:00:00Bahraini Pr. LeagueBusaiteen – East RiffaX21.20
21:00:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Olimpia Asuncion21.37
23:30:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – 12 de Octubre de Itaugua11.34
16:30:00Bosnian Premijer LigaOlimpik Sarajevo – Siroki BrijegX21.19
18:00:00Bosnian Premijer LigaVelez Mostar – Zrinjski MostarX21.38
19:30:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – FK KrupaOver 1.51.38
13:00:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – Pkku11.32
14:00:00Finnish Kakkonen Group AEPS – FC Honka AkatemiaX21.35
13:00:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – Pargas IdrottsforeningX21.38
12:00:00Finnish Kakkonen Group CJippo – JJK Jyvaskyla1X1.16
13:00:00Finnish Kakkonen Group CJakobstads Bollklubb – FC Kiisto11.30
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – PS Kemi IIOver 1.51.11
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Skeid – EidsvoldOver 1.51.09
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Floro – AltaX21.28
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Senja – HoddX21.41
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – KjelsasOver 1.51.12
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Flekkeroy – ArendalX21.39
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – Vard HaugesundX21.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – Egersund IK1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Levanger – Nardo1X1.33
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – BrommapojkarnaX21.23
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIK Frej Taby – Örebro Syrianska IF1X1.20
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – IFK HaningeOver 1.51.12
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Gefle IFUnder 3.51.51
15:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Berga – Karlslunds FFX21.20
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Nyköpings BISOver 1.51.08
14:00:00Swedish Div. 1 SödraMotala – Torns IF1 or 21.28
14:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Qviding FIFOver 1.51.17
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Lunds BKX21.35
14:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – Eskilsminne IFX21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Oskarshamns AIK1 or 21.26
08:00:00Aus. Brisbane PLAcacia Ridge All Stars – St George WillawongX21.18
09:00:00Aus. Brisbane PLBayside United – Albany CreekX21.23
10:00:00Aus. Brisbane PLNorth Star Bpl Firsts – Brisbane Knights1 or 21.20
16:00:00Latvian VirsligaVentspils – FK Spartaks Jurmala1X1.30
18:00:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – FK LiepajaOver 1.51.07
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Blacktown City FCX21.25
16:00:00Slovakian 2. LigaMFK Dubnica – Dukla Banska BystricaX21.38
16:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – MSK Zilina B1X1.27
16:00:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – Tatran Liptovsky Mikulas1X1.22
16:00:00Slovakian 2. LigaFK Vysne Opatske – PuchovOver 1.51.15
20:30:00Brazilian BaianoBahia Salvador BA – Alagoinhas Atlético ClubeOver 1.51.34
06:45:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Monaro PanthersX21.24
15:00:00Austrian RegionalligaSVG Reichenau – KufsteinUnder 3.51.75
17:00:00Austrian RegionalligaFC Kitzbühel – SchwazX21.35
17:00:00Austrian RegionalligaSV Kuchl – SAK 1914 SalzburgX21.35
15:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – Vändra JK VaprusOver 1.51.09
17:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Flora U2121.23
17:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – Maardu LinnameeskondX21.16
11:00:00Lithuanian 1 LygaFC Hegelmann Litauen Kaunas – Kauno Zalgiris BOver 3.51.09
15:00:00Lithuanian 1 LygaFK Minija 2017 – FK AtmosphereUnder 3.52.64
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Medyk Konin W. – GKS Katowice W.Over 2.51.21
12:00:00Polish Ekstraklasa W.Czarni Sosnowiec W. – Olimpia Szczecin W.Over 3.51.56
12:30:00Polish Ekstraklasa W.UKS Lodz W. – UJ Kraków W.1 or 21.20
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – GyeongnamUnder 3.51.32
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – FC AnyangX21.40
13:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Lyn W.Over 1.51.08
14:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Rosenborg W.Under 3.51.61
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAhlafors IF – Stenungsunds IFX21.16
12:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – IFK Tidaholm1X1.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – IK Gauthiod1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Oddevold21.44
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnskede IK – Kvarnsvedens IK1X1.20
13:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Hudiksvalls Förenade FFX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFagersta Södra IK – FC Stockholm Internazionale21.18
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFanna BK – IFK Osteraakers FK1X1.20
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Gamla Upsala SK1X1.32
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStöde IF – Skellefteå FF1 or 21.24
12:30:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Piteå IFX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Friska Viljor FCX21.19
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Sandviks IK11.26
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Morön BK1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandRynninge IK – IFK Eskilstuna1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAtvidabergs FF – ForwardX21.35
15:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Gute – Trosa-Vagnharad SKX21.38
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – IS HalmiaX21.35
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – IF Limhamn Bunkeflo1X1.27
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Vinbergs IFOver 1.51.13
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Vastra Frolunda11.21
13:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Göteborg FC W.21.42
13:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – Vittsjö GIK W.X21.23
14:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – KIF Örebro W.Under 3.51.65
16:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Kristianstads Dff W.1X1.32
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – Bayswater CityX21.38
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Perth SC21.23
08:00:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – ECU Joondalup1X1.19
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Inglewood UnitedUnder 3.51.72
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Cockburn CityX21.40
08:00:00Aus. NPL WesternBalcatta – Gwelup Croatia SCX21.19
06:00:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Metro StarsX21.35
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Adelaide United Youth1X1.27
06:30:00Aus. NPL South AustraliaModbury Jets – Adelaide CityX21.35
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCampbelltown City – Para Hills11.32
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Cumberland United1X1.24
13:00:00S. African CupBaroka – Bloemfontein CelticX21.27
18:15:00S. African CupMamelodi Sundowns – Bidvest Wits1X1.20
10:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Yokohama SCC1 or 21.28
10:00:00Japanese J-League 3Gifu – Grulla MoriokaOver 1.51.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Älmeboda/LinnerydUnder 3.51.58
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Dalstorps IF1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – IFK Karlshamn1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIK Tord – Räppe GOIFX21.16
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Husqvarna FFX21.32
08:00:00Aus. NPL QueenslandCapalaba FC – Moreton Bay JetsX21.35
09:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Gold Coast Knights SC21.38
09:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Eastern Suburbs Brisbane11.21
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Peninsula Power21.17
05:00:00Aus. NPL TasmaniaDevonport Strikers – South HobartOver 1.51.07
05:15:00Aus. NPL TasmaniaOlympia FC – Riverside Olympic FC11.36
05:15:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Launceston City1X1.22
07:30:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – Hobart ZebrasOver 1.51.09
19:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – São Bento SP1X1.16
20:00:00Brazilian Serie CItuano SP – Tombense MG1 or 21.30
21:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Santa CruzUnder 3.51.19
21:00:00Brazilian Serie CBrusque – Ypiranga RSOver 1.51.35
23:00:00Brazilian Serie CManaus Fc/Am – Vila Nova1 or 21.30
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaIlves W. – PK-35 Helsinki W.1 or 21.24
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaJyPK W. – HJK Helsinki W.21.17
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaTPS W. – PK-35 Vantaa W.21.48
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaTiPS W. – Kuopion Palloseura W.Under 3.51.41
15:00:00Finnish Kansallinen LiigaÅland United W. – Honka W.1X1.30
18:15:00Israeli Super CupHapoel Beer Sheva – Maccabi Tel-AvivX21.24
22:00:00United States USLMemphis 901 – North Carolina FCX21.25
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Broadmeadow Magic1 or 21.25
05:30:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Maitland FCX21.24
16:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Viktoria Otrokovice11.33
16:00:00Czech MSFLUhersky Brod – Slavia KromerizX21.32
16:00:00Czech MSFLVrchovina – VyskovUnder 3.51.47
20:00:00Brazilian BrasilienseGama – Real FC1X1.25
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Korona II Kielce – LKS Lagow1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – Cracovia Kraków IIX21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Orleta Radzyn Podlaski1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Sokol SieniawaUnder 3.51.47
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Stal Krasnik21.31
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – KS Wiazownica1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Lewart Lubartów – Siarka TarnobrzegX21.24
16:30:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Wisla Sandomierz1 or 21.25
13:00:00Belarusian Pr. League W.Botsor Brest W. – Dnepr Mogilev W.21.14
14:00:00Belarusian Pr. League W.Dinamo-BGU W. – Neman W.Over 3.51.55
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Jagiellonia Bialystok II – MLKS Znicz Biala Piska1 or 21.25
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – KS Wasilkow1X1.20
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – Polonia WarszawaX21.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Unia Skierniewice1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Concordia ElblagOver 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Blonianka Blonie – KS Ursus Warszawa1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – SKS Unia Swarzedz1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Baltyk Gdynia1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Pomorzanin Torun1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – MKS Nielba WagrowiecX21.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Gryf WejherowoX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Flota Swinoujscie – Pogon Szczecin II1 or 21.27
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Miedz II Legnica1 or 21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – LKS Goczalkowice-Zdroj1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Ruch ChorzowX21.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Stal Brzeg1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Nysa – Energetyk Row RybnikX21.40
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia/Stal Swidnica1 or 21.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Gornik Zabrze IIUnder 3.51.47
07:55:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Gambit EsportsX21.35
08:20:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.09
08:45:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Gambit EsportsUnder 3.51.98
09:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – TES Tundra FIFAX21.26
09:35:00FIFA Liga ProGambit Esports – CFC Catalonia FC FifaX21.32
10:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.22
10:25:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – CFC Catalonia FC FifaX21.34
10:50:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – TES Tundra FIFAUnder 3.51.65
11:15:00FIFA Liga ProGambit Esports – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.30
14:30:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – CFC Catalonia FC Fifa21.35
14:55:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Ez1 Ez1D 11 FifaUnder 3.51.78
15:20:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Veg Vega Squadron Fifa21.38
15:45:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaUnder 3.51.94
16:10:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Rob Papa KrychX21.32
16:35:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Ina Inactivetv Fifa11.29
17:00:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.30
17:25:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Ina Inactivetv Fifa11.32
17:50:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Rob Papa KrychX21.35
18:15:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Veg Vega Squadron FifaX21.36
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFK Khimki SRL – CSKA Moscow (Virtual)21.61
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Tambov (Virtual) – FC Rostov (Virtual)X21.26
13:00:00Belarusian Vtoraya LigaIvatsevichi – Baranovichi21.08
16:00:00Virtual Champions LeagueBarcelona (Virtual) – Napoli (Virtual)1X1.20
16:00:00Virtual Champions LeagueBayern Munich (Virtual) – Chelsea (Virtual)Over 1.51.13
09:00:00Prague WTAOceane Dodin – Lesia Tsurenko11.50
09:00:00Prague WTAMayar Sherif – Giulia Gatto-Monticone21.48
09:00:00Prague WTAAliona Bolsova Zadoinov – Ulrikke Eikeri11.23
10:00:00Prague WTAYanina Wickmayer – Nadia Podoroska21.43
10:00:00Prague WTAAnna-Lena Friedsam – Marta Kostyuk21.59
10:00:00Prague WTATamara Korpatsch – Jaqueline Adina Cristian21.80