Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 07 Noiembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:55:00Champions LeagueValencia – Young BoysOver 1.51.22
17:55:00Champions LeagueCSKA Moscow – RomaX21.30
20:00:00Champions LeagueManchester City – Shakhtar DonetskOver 2.51.32
20:00:00Champions LeagueLyon – HoffenheimUnder 3.51.83
20:00:00Champions LeagueJuventus – Manchester United1X1.16
20:00:00Champions LeagueBenfica – Ajax1 or 21.38
20:00:00Champions LeagueViktoria Plzen – Real Madrid21.31
20:00:00Champions LeagueBayern Munich – AEK AthensOver 3.51.87
22:30:00Argentinian PrimeraCA Independiente – San Martin TucumanOver 1.51.38
18:00:00Danish CupSønderjyskE – Esbjerg1X1.25
14:10:00Slovenian 1. SNLDomzale – ND GoricaOver 1.51.17
12:00:00Polish CupResovia Rzeszow – Lechia Gdansk21.46
12:00:00Polish CupKP Starogard Gdanski – Puszcza NiepolomniceX21.19
17:00:00Polish CupWigry Suwalki – Stomil OlsztynUnder 3.51.32
15:00:00Czech Cup1 FK Pribram – Bohemians 19051 or 21.29
23:45:00Copa SudamericanaAtletico Paranaense – FluminenseOver 1.51.49
17:30:00Egyptian Pr. LeagueIsmaily SC – Wadi Degla1X1.19
17:00:00Moroccan GNF IIttihad Tanger – Raja Casablanca1 or 21.30
11:35:00Chinese Super LeagueChongqing Lifan – Guangzhou Evergrande21.50
11:35:00Chinese Super LeagueShanghai SIPG – Beijing RenheOver 2.51.28
11:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Hebei China Fortune FCOver 1.51.11
11:35:00Chinese Super LeagueChangchun Yatai – Tianjin Quanjian1 or 21.35
11:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Shanghai ShenhuaOver 1.51.13
11:35:00Chinese Super LeagueHenan Jianye – Guizhou Zhicheng11.26
11:35:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Dalian Yifang1X1.32
11:35:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Jiangsu Suning1X1.20
16:00:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Comerciantes Unidos1X1.17
18:15:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Sport Boys Association1X1.24
20:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Alianza LimaUnder 3.51.37
19:00:00EFL TrophyBurton Albion – Middlesbrough U2111.36
19:00:00EFL TrophyForest Green – Arsenal U211X1.20
19:45:00EFL TrophyRochdale – Leicester City U211X1.25
12:30:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Budafoki MTE1X1.22
12:30:00Hungarian NB 2Monori SE – BudaorsiX21.30
18:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Gyirmot SEX21.30
18:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – DunakanyarUnder 3.51.24
18:00:00Hungarian NB 2Zalaegerszegi – Cegledi VseOver 1.51.22
18:00:00Hungarian NB 2Kaposvári Rákóczi – Balmazújvárosi1X1.22
18:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – Kazincbaricika BSCX21.30
18:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – MosonmagyarovarOver 1.51.24
18:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Dorogi FCOver 1.51.20
18:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – SoroksarUnder 3.51.37
17:30:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Free State Stars1X1.16
17:30:00S. African Pr. LeagueKaizer Chiefs – Black LeopardsOver 1.51.39
08:30:00Indian League 1Aizawl FC – North Eastern Re1 or 21.32
12:15:00Saudi Arabian Division 1Al Mujazzal – Ansar Medina1 or 21.28
12:30:00Saudi Arabian Division 1Al Orubah – AbhaX21.28
12:40:00Saudi Arabian Division 1Al Jabalain – Al Ain1 or 21.30
14:35:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Al Kawkab1 or 21.28
14:35:00Saudi Arabian Division 1Al Adalh – AlshoullaUnder 3.51.19
16:00:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – Trakai FK1 or 21.28
16:00:00Lithuanian A LygaVmfd Zalgiris – Zalgiris KaunasOver 2.51.68
18:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK Atlantas KlaipedaOver 3.51.32
12:30:00Montenegrin CupOFK Petrovac – Zeta GolubovciX21.38
12:30:00Montenegrin CupBuducnost Podgorica – Mladost LjeskopoljeOver 2.51.83
14:00:00Montenegrin CupFK Sutjeska – OFK Igalo 1929Over 1.51.33
12:00:00Macedonian CupGjorce Petrov – FK Rabotnicki SkopjeX21.27
12:00:00Macedonian CupSileks Kratovo – FK BelasicaUnder 3.51.15
12:00:00Macedonian CupSkendija Tetovo – Pobeda JuniorOver 2.52.38
12:00:00Macedonian CupAkademija Pandev – Korab DebarOver 2.51.44
13:30:00Italian Primavera CupGenoa – Cremonese1X1.19
18:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – Deportivo Malacateco1 or 21.30
18:30:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo Sanarate FCOver 1.51.23
21:30:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – Comunicaciones1X1.27
22:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Deportivo IztapaOver 1.51.23
10:00:00Armenian CupAlashkert – ArtsakhOver 1.51.23
14:00:00Armenian CupGandzasar Kapan – Ararat-ArmeniaUnder 3.51.38
19:45:00English Isthmian PremierKingstonian – Tonbridge AngelsX21.37
16:00:00Russian Division 2 SouthUrozhay Krasnodar – Krasnodar-3Over 2.51.54
05:00:00UEFA Youth LeagueAstana U19 – Dinamo Zagreb U19X21.17
11:00:00UEFA Youth LeagueCSKA Moscow U19 – AS Roma U19X21.28
12:00:00UEFA Youth LeagueViktoria Plzen U19 – Real Madrid U1921.55
13:00:00UEFA Youth LeagueBayern Munich U19 – AEK Athens U19Over 3.51.47
13:00:00UEFA Youth LeagueLyon U19 – Hoffenheim U191X1.27
13:00:00UEFA Youth LeagueGabala U19 – Hertha Berlin U19X21.21
13:00:00UEFA Youth LeagueValencia U19 – BSC Young Boys U19Over 1.51.06
15:00:00UEFA Youth LeaguePAOK U19 – FC Minsk U1911.28
15:00:00UEFA Youth LeagueSigma Olomouc – Maccabi Tel-Aviv U191 or 21.31
15:00:00UEFA Youth LeagueAltinordu U19 – Montpellier U19X21.25
15:00:00UEFA Youth LeagueJuventus U19 – Manchester United U19X21.32
15:00:00UEFA Youth LeagueMan City U19 – Shakhtar Donetsk U1911.29
15:00:00UEFA Youth LeagueBenfica U19 – Ajax U19Under 3.52.03
17:00:00UEFA Youth LeagueElfsborg U19 – Chelsea U1921.20
17:30:00UEFA Youth LeagueFC Midtjylland U19 – Hamilton Academical FC U19Over 1.51.08
17:00:00Italian Serie C Girone AArezzo – Pro VercelliX21.30
19:30:00Italian Serie C Girone ARobur Siena – Pisa1 or 21.30
19:30:00Italian Serie C Girone ANovara – AlbissolaOver 1.51.29
19:30:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – SiracusaOver 1.51.29
19:30:00Italian Serie C Girone BFano – TernanaX21.25
14:00:00Algerian Ligue 2MC Magra – USM Annaba1X1.15
14:00:00Algerian Ligue 2JSM Skikda – SaidaUnder 3.51.10
21:15:00El Salvador PrimeraCD Aguila – Alianza FCX21.33
21:30:00El Salvador PrimeraCD Pasaquina – AD Isidro Metapan1 or 21.31
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCesarense – Uniao Madeira1 or 21.32
16:20:00Knoxville ChallengerTommy Paul – Bjorn Fratangelo11.77
16:20:00Knoxville ChallengerEmilio Gomez – Reilly Opelka21.34
17:40:00Knoxville ChallengerMikael Ymer – Kamil Majchrzak11.68
17:40:00Knoxville ChallengerTimo Stodder – Jason Jung21.10
19:00:00Knoxville ChallengerPeter Polansky – Christian Harrison11.37
19:00:00Knoxville ChallengerMichael Redlicki – Marcelo Arevalo-Gonzalez21.59