Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 06 Septembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:00:00EFL CupBrentford – WycombeOver 1.51.21
15:00:00Brazilian Serie ABragantino – PalmeirasX21.30
20:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Bahia Salvador BAOver 1.51.45
20:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Fluminense1X1.22
22:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Atletico Paranaense1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie AAtletico Goianiense – Gremio RS21.83
13:30:00Swedish SuperettanUmeå FC – BrageX21.40
16:30:00Swedish SuperettanVasteras – Dalkurd FF1 or 21.31
16:30:00Finnish YkkonenJaro – Gnistan11.28
09:30:00Club FriendliesAtlético Levante – HerculesX21.22
13:00:00Club FriendliesFC St. Pauli – Sonderjyske1X1.27
13:30:00Club FriendliesGroningen – Arminia BielefeldX21.43
17:00:00Club FriendliesVIS Pesaro – Ascoli21.52
11:15:00Dutch Eerste DivisieSBV Excelsior – Almere CityUnder 3.51.76
15:45:00Dutch Eerste DivisieDen Bosch – Dordrecht1X1.28
19:00:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – NAC Breda21.39
16:00:00French Div. 1 W.Lyon W. – Paris FC W.Over 3.51.26
11:40:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – GKS Tychy1 or 21.31
15:00:00Polish 1 LigaGornik Leczna – Resovia RzeszowUnder 3.51.29
19:30:00Euro U21 Qual.San Marino U21 – Greece U2121.02
19:15:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Deportivo Cuenca1X1.18
21:30:00Ecuadorian Serie AAucas – Guayaquil City1X1.20
16:30:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Atletico Fenix MontevideoX21.38
19:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Defensor Sporting1 or 21.32
21:15:00Uruguayan PrimeraDeportivo Maldonado – CA Progreso1 or 21.32
14:30:00Egyptian Pr. LeagueEl-Entag El-Harby – Tanta FCUnder 3.51.10
17:00:00Egyptian Pr. LeagueAl Masry – ENPPI1 or 21.40
17:00:00Egyptian Pr. LeagueEl Gounah – Pyramids21.68
19:30:00Egyptian Pr. LeagueZamalek – Talaea El GaishOver 1.51.45
19:10:00Tunisian Ligue 1US Monastirienne – Esperance Sportive TunisX21.28
11:00:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Chongqing LifanX21.31
13:00:00Chinese Super LeagueWuhan Zall – Beijing Gouan21.50
11:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Tochigi1 or 21.35
11:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – RyukyuUnder 3.51.27
09:30:00S. Korean K-LeagueGangwon – Incheon United1X1.20
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Gwangju FCOver 1.51.19
15:00:00Brazilian Serie BChapecoense SC – Avai1 or 21.35
15:00:00Chilean PrimeraAntofagasta – Audax Italiano1X1.24
18:00:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – Colo Colo1 or 21.29
16:30:00Saudi Arabian Division 1Al Thoqbah Club – Al AinX21.35
16:35:00Saudi Arabian Division 1Al Nojoom – Al Jabalain1 or 21.32
16:50:00Saudi Arabian Division 1Al-Baten – Al JeelOver 1.51.38
17:05:00Saudi Arabian Division 1AL Tai – Ansar Medina1X1.20
22:00:00Paraguayan PrimeraSportivo San Lorenzo – Sol de AmericaX21.36
18:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – San CarlosUnder 3.51.34
21:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – Limon1X1.25
11:00:00Romanian Liga 2Scolar Resita – Petrolul PloiestiX21.32
16:30:00Romanian Liga 2CS Mioveni – Gloria BuzauUnder 3.51.27
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Valerenga IF II – FlorøX21.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – Tromsdalen1X1.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Egersund IK – Asker1X1.25
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – ArendalX21.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Rosenborg BK II – Odds BK 21X1.31
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – IFK LuleåOver 1.51.13
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – Nyköpings BIS1X1.21
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Karlstad BKUnder 3.51.58
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Berga – Team TG FF1 or 21.26
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – IK Frej Taby1 or 21.27
14:30:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – SylviaUnder 3.51.70
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – IF Brommapojkarna21.55
12:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Skovde1X1.28
13:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – UtsiktensX21.32
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Qviding FIFUnder 3.51.42
13:00:00Swedish Div. 1 SödraMotala – Lunds BKX21.41
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – FC Linkoping City1 or 21.28
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – TrollhattanOver 1.51.16
16:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – FK KarlskronaOver 2.51.30
09:00:00Aus. Brisbane PLToowong – St George Willawong1 or 21.23
18:00:00Mexican Liga de ExpansionAtlante – Leones Negros UDEG1X1.20
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Puchov1 or 21.27
09:30:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – FK Vysne OpatskeX21.27
15:00:00Slovakian 2. LigaSlovan Bratislava B – Tatran Liptovsky Mikulas1X1.28
15:00:00Icelandic 1 DeildThrottur Reykjavik – IF VestriX21.17
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Fram Reykjavik1X1.30
17:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – Magni1X1.22
15:00:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – SeekirchenX21.38
16:00:00Austrian RegionalligaTelfs – SC Imst 19331 or 21.23
13:00:00Belarusian Pervaya LigaFC Khimik Svetlogorsk – Arsenal Dzerzhinsk21.20
14:00:00Belarusian Pervaya LigaSmorgon – Orsha1X1.28
15:00:00Belarusian Pervaya LigaFC Slonim – Lida21.35
16:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – Rangers Talca1 or 21.30
16:00:00Chilean Primera BBarnechea – Deportes Copiapo1 or 21.30
17:00:00Chilean Primera BCobreloa – CD Santa CruzOver 1.51.22
22:00:00Chilean Primera BNublense – Santiago Morning1X1.23
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – FC Santa Lucia Cotzumalguapa1X1.17
20:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Club Social y Deportivo Sacachispas1X1.19
22:00:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – Comunicaciones1 or 21.28
11:15:00Polish Ekstraklasa W.Wroclaw W. – GKS Katowice W.X21.30
16:00:00Polish Ekstraklasa W.APLG Gdansk W. – Gornik Leczna W.21.16
12:00:00Russian Division 2. Group 4FC Orenburg-2 – Zenit IzhevskX21.25
12:00:00Russian Division 2. Group 4Lada Togliatti – Volga Ulyanovsk21.20
13:00:00Russian Division 2. Group 4Zvezda Perm – Krylya Sovetov II11.22
15:30:00Serbian Division 1Sloga Kraljevo – ZarkovoX21.19
15:30:00Serbian Division 1Dinamo Vranje – FK Trajal Krusevac1 or 21.32
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Seoul E-Land FC1 or 21.30
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Bucheon FC 1995Under 3.51.32
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Jeonnam DragonsUnder 3.51.30
15:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Lyn W.1X1.18
13:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Hoffenheim W.X21.32
13:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Bayer 04 Leverkusen W.1X1.22
13:00:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Werder Bremen W.11.24
13:00:00German Bundesliga W.Duisburg W. – Meppen W.Under 3.51.39
13:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Sand W.Over 3.52.77
15:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Gute – Huddinge IFX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Ullareds IK1X1.32
11:30:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Kristianstads Dff W.X21.28
15:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Djurgardens W.Over 2.51.34
12:30:00German Regionall. NortheastLuckenwalde – BFC DynamoX21.30
12:30:00German Regionall. NortheastOptik Rathenow – BabelsbergX21.22
12:30:00German Regionall. NortheastEnergie Cottbus – Germania Halberstadt11.36
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Lokomotive Leipzig21.56
12:30:00German Regionall. NortheastTennis Borussia Berlin – Viktoria Berlin21.58
15:00:00German Regionall. NortheastChemnitz – Union Fürstenwalde1X1.23
13:00:00German Regionall. SouthwestTSV Schott Mainz – Eintracht StadtallendorfUnder 3.51.40
14:00:00German Regionall. SouthwestKoblenz – Bayern Alzenau1 or 21.30
12:30:00English Super League W.Arsenal W. – Reading W.11.23
14:00:00English Super League W.Brighton & Hove W. – Birmingham City W.Under 3.51.22
14:00:00English Super League W.Bristol Academy W. – Everton W.X21.18
14:00:00English Super League W.Tottenham W. – West Ham W.1X1.25
14:30:00English Super League W.Manchester United W. – Chelsea W.21.57
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.FH Hafnarfjordur W. – KR Reykjavik W.X21.35
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Fylkir Reykjavik W. – Thor Akureyri W.Over 1.51.17
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – IBV Vestmannaeyjar W.Over 3.51.48
17:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Selfoss W. – Stjarnan W.Over 2.51.47
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Throttur Reykjavik W. – Breidablik W.21.02
12:00:00Russian Division 2. Group 3Khimik Novomoskovsk – Znamya Noginsk1 or 21.27
12:00:00Russian Division 2. Group 3FC Krasny – Strogino1 or 21.28
15:00:00Russian Division 2. Group 3Metallurg Lipetsk – Saturn RamenskoyeOver 1.51.26
15:00:00Russian Division 2. Group 3FC Ryazan – Salyut BelgorodUnder 3.51.32
15:00:00Russian Division 2. Group 3Avangard Kursk – Sakhalin SakhalinskOver 2.51.47
16:00:00Russian Division 2. Group 1Kuban Holding Pavlovskaya – Anzhi Makhachkala1X1.23
11:00:00Russian Division 2. Group 2Znamya Truda – Torpedo Vladimir1 or 21.27
11:00:00Russian Division 2. Group 2Zenit-2 St. Petersburg – Lokomotiv-KazankaUnder 3.51.53
13:00:00Russian Division 2. Group 2Rodina Moscow – FK Kolomna1X1.22
14:00:00Russian Division 2. Group 2FC Tver – LeningradetsX21.28
15:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – Olimp Dolgoprudny21.32
08:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – Gifu1 or 21.28
09:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – FC ImabariX21.28
10:00:00Japanese J-League 3Blaublitz Akita – Cerezo OsakaOver 1.51.19
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Kataller ToyamaX21.18
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – IFK Karlshamn11.21
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandKristianstad – Husqvarna FFX21.25
13:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – Dalvik ReynirUnder 3.51.60
17:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – Kári1 or 21.23
20:15:00Icelandic 2 DeildKordrengir – Haukar Hafnafjordur1X1.20
08:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Olympic FCX21.22
19:30:00Brazilian Serie CYpiranga RS – Tombense MG1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie CBoa EC – Brusque1 or 21.32
20:00:00Brazilian Serie CCriciuma SC – Volta Redonda1 or 21.32
22:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Manaus Fc/AmUnder 3.51.26
16:30:00Finnish Kansallinen LiigaHJK Helsinki W. – PK-35 Vantaa W.Over 1.51.19
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – Odra Petrkovice1X1.20
11:15:00Dutch Eredivisie W.Ajax W. – Twente W.1 or 21.25
11:15:00Dutch Eredivisie W.Zwolle W. – ADO Den Haag W.X21.35
13:30:00Dutch Eredivisie W.Excelsior W. – Heerenveen W.21.13
16:45:00Italian Serie A W.Fiorentina W. – Florentia W.Over 2.51.27
19:45:00Italian Serie A W.Verona W. – Inter Milan W.21.40
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Stal Stalowa Wola21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – LKS Lagow1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiUnder 3.51.30
10:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Lokomotiv Moscow W.21.24
16:00:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Zvezda-2005 W.21.36
17:30:00Russian Top Division W.FC Zenit Saint Petersburg W. – Ryazan VDV W.1 or 21.25
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Legia II WarszawaX21.20
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – Polonia WarszawaX21.28
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1RKS Radomsko – Olimpia ZambrowUnder 3.51.39
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – KS Ursus WarszawaOver 1.51.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Unia SkierniewiceUnder 3.51.38
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – MKS Nielba Wagrowiec11.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Elana Torun – Polonia Sroda Wielkopolska1X1.30
14:30:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Lechia Zielona Gora1X1.25
14:00:00UEFA Nations LeagueWales – BulgariaOver 1.51.42
14:00:00UEFA Nations LeagueAndorra – Faroe IslandsX21.28
17:00:00UEFA Nations LeagueHungary – RussiaX21.28
17:00:00UEFA Nations LeagueSlovenia – Moldova11.36
17:00:00UEFA Nations LeagueIreland – Finland1X1.20
19:45:00UEFA Nations LeagueKosovo – GreeceX21.32
19:45:00UEFA Nations LeagueSpain – UkraineOver 1.51.26
19:45:00UEFA Nations LeagueSwitzerland – GermanyX21.23
19:45:00UEFA Nations LeagueSerbia – Turkey1X1.27
19:45:00UEFA Nations LeagueMalta – LatviaX21.31
14:00:00German Oberliga WestfalenFC Gutersloh – SG FinnentropOver 1.51.16
14:00:00German Oberliga WestfalenTSG Sprockhövel – SC Paderborn 07 IIX21.17
14:00:00German Oberliga WestfalenSPVGG Vreden 1921 – Eintracht RheineX21.19
14:00:00German Oberliga WestfalenRSV Meinerzhagen – Hammer SpvgOver 2.51.27
14:00:00German Oberliga Westfalen1. FC Kaan-Marienborn – Preußen Münster ll1X1.22
14:00:00German Oberliga WestfalenTuS Ennepetal – ASC 09 DortmundUnder 3.51.50
14:00:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – Wattenscheid 091 or 21.22
14:15:00German Oberliga WestfalenWestfalia Herne – TSV Victoria Clarholz1X1.20
15:00:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – SiegenX21.32
12:00:00Tanzanian Premier LeagueNamungo FC – Coastal Union1 or 21.38
12:00:00Tanzanian Premier LeagueBiashara United – Gwambina FC1X1.18
14:00:00Tanzanian Premier LeagueDodoma FC – MwaduiX21.38
14:00:00Tanzanian Premier LeagueIhefu FC – Simba SC21.57
14:00:00Tanzanian Premier LeagueMtibwa Sugar – Ruvu Shooting1X1.20
17:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – Tanzania PrisonsOver 1.51.47
17:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Atletico OttawaUnder 3.51.37
20:00:00Canadian Premier LeaguePacific FC – FC Edmonton1X1.25
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIHutnik Warszawa – Mlawianka Mlawa1X1.25
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IPilica Bialobrzegi – Mazovia Minsk Mazowiecki1 or 21.27
19:00:00US Open M.Novak Djokovic – Pablo Carreno-Busta11.03
22:00:00US Open M.Borna Coric – Jordan Thompson11.51
16:00:00US Open W.Jennifer Brady – Angelique Kerber11.51
17:00:00US Open W.Yulia Putintseva – Petra Martic21.54
20:00:00US Open W.Shelby Rogers – Petra Kvitova21.32
16:00:00US Open Doubles M.Eubanks C / McDonald M – Ram R / Salisbury J21.31