Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 06 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Eng. Premier LeagueSouthampton – ChelseaX21.25
14:00:00Eng. Premier LeagueManchester City – WolverhamptonOver 2.51.41
14:00:00Eng. Premier LeagueArsenal – BournemouthOver 1.51.10
16:30:00Eng. Premier LeagueNewcastle – Manchester UnitedX21.25
14:00:00French Ligue 1Lille – Nimes1X1.17
16:00:00French Ligue 1Rennes – Reims1 or 21.38
20:00:00French Ligue 1Saint-Etienne – LyonX21.32
12:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – AugsburgOver 1.51.14
14:30:00German BundesligaWolfsburg – Union Berlin1X1.23
17:00:00German BundesligaEintracht Frankfurt – Werder BremenUnder 3.51.69
11:30:00Italian Serie AFiorentina – UdineseOver 1.51.28
14:00:00Italian Serie ABologna – LazioX21.35
14:00:00Italian Serie AAtalanta – Lecce11.21
14:00:00Italian Serie ARoma – CagliariOver 1.51.15
17:00:00Italian Serie ATorino – NapoliX21.25
19:45:00Italian Serie AInter Milan – JuventusX21.48
11:00:00Spanish Liga PrimeraMallorca – Espanyol1 or 21.38
13:00:00Spanish Liga PrimeraCelta Vigo – Athletic Bilbao1 or 21.40
15:00:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Atletico Madrid21.69
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – Getafe1X1.23
20:00:00Spanish Liga PrimeraBarcelona – SevilleOver 1.51.17
11:15:00Dutch EredivisieADO Den Haag – Ajax21.13
13:30:00Dutch EredivisieFortuna Sittard – Feyenoord21.34
15:45:00Dutch EredivisiePSV Eindhoven – VVV VenloOver 2.51.30
15:45:00Dutch EredivisieWillem II – AZX21.23
13:30:00Belgian First Division AClub Brugge – Gent1X1.19
17:00:00Belgian First Division AAntwerp – Standard LiegeUnder 3.51.44
19:00:00Belgian First Division AGenk – Mouscron-PeruwelzOver 1.51.19
15:00:00Swiss Super LeagueZurich – Young BoysX21.22
15:00:00Swiss Super LeagueSion – Lugano1 or 21.34
15:00:00Swiss Super LeagueSt Gallen – FC BaselX21.25
12:30:00German Bundesliga 2Heidenheim – Bochum1 or 21.30
12:30:00German Bundesliga 2Nuremberg – FC St. PauliUnder 3.51.52
12:30:00German Bundesliga 2Holstein Kiel – Jahn Regensburg1X1.30
14:00:00Italian Serie BSalernitana – FrosinoneX21.45
14:00:00Italian Serie BCremonese – CittadellaUnder 3.51.32
20:00:00Italian Serie BAscoli – PescaraUnder 3.51.35
11:00:00Spanish Liga SegundaFuenlabrada – Sporting Gijon1 or 21.42
15:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Numancia1X1.19
15:00:00Spanish Liga SegundaZaragoza – Cádiz1X1.27
17:30:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – AlmeriaUnder 3.51.18
19:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – Malaga1X1.22
19:30:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – Girona1 or 21.38
12:00:00Scottish PremiershipLivingston – Celtic21.25
15:00:00Scottish PremiershipRangers – HamiltonOver 2.51.43
13:30:00Austrian BundesligaWolfsberger – SKN St. Pölten11.26
13:30:00Austrian BundesligaHartberg – LASK Linz21.45
16:00:00Austrian BundesligaAustria Vienna – Sturm GrazX21.48
12:00:00Turkish Super LigSivasspor – AnkaragucuOver 1.51.19
14:30:00Turkish Super LigBesiktas – AlanyasporUnder 3.51.46
17:00:00Turkish Super LigGazisehir Gaziantep FK – Istanbul BasaksehirX21.27
17:00:00Turkish Super LigCaykur Rizespor – TrabzonsporX21.46
13:00:00Greek SuperleagueVolos Nps – AtromitosX21.37
15:15:00Greek SuperleagueOFI Crete – PanioniosOver 1.51.39
15:15:00Greek SuperleagueAsteras Tripoli – PAOK21.59
17:30:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – Olympiakos21.52
11:00:00Danish SuperligaEsbjerg – SonderjyskeX21.47
13:00:00Danish SuperligaBrondby IF – CopenhagenX21.43
13:00:00Danish SuperligaOdense BK – AC Horsens1X1.19
15:00:00Danish SuperligaRanders – AGF AarhusX21.43
17:00:00Danish SuperligaSilkeborg IF – FC Midtjylland21.32
14:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – HammarbyUnder 3.51.44
14:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – AFC EskilstunaOver 1.51.30
14:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – Ostersunds FKOver 1.51.20
16:30:00Swedish AllsvenskanMalmö FF – IFK GoteborgOver 1.51.24
16:30:00Swedish AllsvenskanIF Elfsborg – Falkenbergs FF1X1.31
14:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – SJKUnder 3.51.22
14:00:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – Inter TurkuUnder 3.51.35
14:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – Honka1X1.25
14:00:00Finnish VeikkausliigaLahti – KPV Kokkola1 or 21.35
14:00:00Finnish VeikkausliigaMariehamn – IlvesX21.45
14:00:00Finnish VeikkausliigaVaasa – HIFKX21.32
09:30:00Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg – Zenit St. Petersburg21.56
12:00:00Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow – Arsenal TulaOver 1.51.25
14:30:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – FC Rostov1X1.26
17:00:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – Spartak Moscow1X1.27
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – Rosenborg BKX21.36
17:00:00Norwegian EliteserienLillestrøm SK – Bodø/GlimtX21.39
17:00:00Norwegian EliteserienStabæk – Viking FK1 or 21.29
17:00:00Norwegian EliteserienTromsø IL – Kristiansund BK1 or 21.33
17:00:00Norwegian EliteserienRanheim – SarpsborgX21.45
19:00:00Norwegian EliteserienBrann – MoldeX21.42
15:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Flamengo21.54
20:00:00Brazilian Serie ACeara CE – Goias1X1.19
20:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Atletico MineiroOver 1.51.33
20:00:00Brazilian Serie ABotafogo – FluminenseX21.40
23:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Avai1 or 21.40
14:30:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Bohemians 1905Under 3.51.28
14:30:00Czech 1. LigaMlada Boleslav – Viktoria PlzenX21.38
17:00:00Czech 1. LigaFK Jablonec – Slavia Prague21.61
11:30:00Polish EkstraklasaLKS Lódz – Korona Kielce1 or 21.35
14:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Gornik Zabrze1X1.27
16:30:00Polish EkstraklasaPiast Gliwice – Legia WarsawX21.38
15:00:00Argentinian PrimeraVelez Sarsfield – CA Independiente1 or 21.42
17:15:00Argentinian PrimeraAtletico Lanus – Rosario CentralUnder 3.51.20
19:30:00Argentinian PrimeraUnion Santa Fe – Colon de Santa Fe1 or 21.38
21:45:00Argentinian PrimeraRiver Plate – Patronato11.27
18:00:00Mexican PrimeraDeportivo Toluca – Puebla1X1.23
14:00:00Norwegian Division 1Ham-Kam – Skeid1X1.26
14:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Tromsdalen11.28
14:00:00Norwegian Division 1Strommen – Nest-Sotra1 or 21.33
17:00:00Norwegian Division 1Aalesund – RaufossOver 1.51.13
17:00:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – SandefjordX21.43
17:00:00Norwegian Division 1Notodden FK – Ullensaker/KisaX21.34
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – SogndalX21.47
14:00:00Swedish SuperettanHalmstads – Norrby IFOver 1.51.22
14:00:00Swedish SuperettanDalkurd FF – IK Frej Taby1X1.29
16:30:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – BrageX21.38
16:30:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – GAISOver 1.51.33
15:00:00Belgian First Division BUnion Saint-Gilloise – Kfco Beerschot Wilrijk1X1.22
09:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Shimizu S-Pulse1X1.30
11:00:00Japanese J-LeagueShonan Bellmare – Kawasaki FrontaleX21.20
21:00:00United States MLSPortland Timbers – San Jose EarthquakesUnder 3.51.68
21:00:00United States MLSToronto FC – Columbus CrewOver 1.51.15
21:00:00United States MLSAtlanta United – New England RevolutionOver 1.51.11
21:00:00United States MLSDC United – FC CincinnatiOver 1.51.17
21:00:00United States MLSFC Dallas – Sporting Kansas CityOver 1.51.14
21:00:00United States MLSHouston Dynamo – Los Angeles Galaxy1 or 21.26
21:00:00United States MLSLos Angeles FC – Colorado Rapids11.34
21:00:00United States MLSMontreal Impact – New York Red BullsX21.40
21:00:00United States MLSOrlando City SC – Chicago Fire1 or 21.27
21:00:00United States MLSPhiladelphia Union – New York City FC1X1.30
21:00:00United States MLSSeattle Sounders – Minnesota United1X1.30
21:00:00United States MLSVancouver Whitecaps – Real Salt LakeX21.34
12:00:00Ukrainian Premier LeagueSK Dnipro-1 – Shakhtar Donetsk21.15
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – Dynamo Kiev21.25
18:00:00Croatian 1. HNLRijeka – Lokomotiva ZagrebOver 1.51.22
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Holstein Kiel II1 or 21.24
13:00:00German Regionall. NorthLubeck – Werder Bremen IIOver 1.51.16
13:00:00German Regionall. NorthFC Altona 93 – Weiche FlensburgX21.22
13:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – Eintracht Norderstedt1X1.27
14:00:00German Regionall. NorthSV Drochtersen/Assel – Oldenburg1 or 21.25
14:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – Hannoverscher SCOver 1.51.15
12:45:00Danish Division 1FC Roskilde – ViborgX21.17
13:00:00Danish Division 1HB Køge – SkiveUnder 3.51.40
13:00:00Danish Division 1LFA Nykobing – Fremad Amager1 or 21.25
14:00:00Danish Division 1Vejle BK – VendsysselUnder 3.51.39
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueArda FK – PFC Dunav Ruse1X1.16
18:15:00Bulgarian Pr. LeagueLudogorets Razgrad – Levski Sofia1X1.25
14:30:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – Olimpija Ljubljana21.45
17:00:00Slovenian 1. SNLRudar Velenje – NK AluminijX21.17
18:30:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – CFR Cluj1 or 21.38
15:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Ferencvárosi TCX21.32
16:00:00Slovakian Super LigaTrencin – FC Vion Zlate Moravce1X1.19
17:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Slovan BratislavaX21.22
16:00:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – Olympiakos Nicosia11.34
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – Marino Luanco1X1.19
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Santa Eulalia – CD Las RozasUnder 3.51.29
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sporting Gijon B – UD IbizaX21.27
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1CF Rayo Majadahonda – Getafe B1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – Real Madrid CastillaX21.28
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Racing Ferrol – Atletico BalearesX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UP Langreo – UD Melilla1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Las Palmas Atletico – Celta Vigo BUnder 3.51.28
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Atletico Madrid B1 or 21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – Real Oviedo B1 or 21.24
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Osasuna B – UD LogronesX21.25
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – Izarra1X1.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Haro CD – SD Leioa1 or 21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Real Burgos CFX21.40
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Salmantino – Unionistas CF1X1.23
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3SD Ejea – Lleida1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3AE Prat – UD Cornella1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – CD Ebro1X1.15
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Gimnastic Tarragona – CD Castellon1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – Valencia CF Mestalla1 or 21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – UE OlotUnder 3.51.17
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Hercules – Barcelona BX21.28
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4CP Villarrobledo – Yeclano Deportivo1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – Real MurciaUnder 3.51.21
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Balompedica Linense – Marbella1 or 21.32
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4Atletico Sanluqueno – Recreativo HuelvaX21.35
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Merida UD – Villarrubia CFUnder 3.51.23
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Sevilla Atletico1X1.13
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Don Benito – Granada CF B1 or 21.25
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4CF Talavera de la Reina – CD BadajozX21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cordoba – Cadiz B1X1.17
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – Algeciras1X1.14
15:00:00Swiss Challenge LeagueVaduz – Stade Ls Ouchy1 or 21.30
12:00:00German 3. LigaFC Bayern München II – Eintracht Braunschweig1 or 21.25
13:00:00German 3. LigaChemnitz – DuisburgX21.22
18:00:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – Stomil Olsztyn1 or 21.32
09:30:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – FC Liefering1X1.27
17:00:00Israeli Premier LeagueBnei Yehuda – Hapoel Kfar Saba1X1.16
18:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Raanana – Hapoel Tel-AvivX21.28
18:15:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – Beitar Jerusalem1 or 21.28
20:00:00Uruguayan PrimeraLiverpool – Penarol de MontevideoX21.19
20:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – Defensor SportingX21.32
20:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – CA Cerro1X1.16
11:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Stal Stalowa Wola1X1.25
12:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Widzew LodzX21.22
12:05:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.20
14:00:00Egyptian Pr. LeagueEl Gounah – Misr Lel MakasaX21.39
16:30:00Egyptian Pr. LeagueHaras El Hodood – Tanta FC1 or 21.36
16:30:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Pyramids21.73
19:00:00Egyptian Pr. LeagueZamalek – FC Masr11.23
15:00:00Moroccan GNF IFAR Rabat – Olympic SafiX21.35
17:00:00Moroccan GNF IHassania Agadir – RSB Berkane1X1.13
19:00:00Moroccan GNF IDhj Difaa Hassani Jdidi – Wydad CasablancaX21.32
16:00:00Algerian Ligue 1NA Hussein Dey – AS Ain M’lila1X1.20
17:00:00Algerian Ligue 1Bordj Bou Arreridj – JS SaouraUnder 3.51.17
17:00:00Algerian Ligue 1JS Kabylie – Setif1X1.18
18:45:00Algerian Ligue 1Paradou – CR Belouizdad1 or 21.32
12:00:00Belarusian Vysshaya LigaIsloch – Dinamo MinskX21.38
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – FC VitebskX21.38
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – Dnepr MogilevUnder 3.51.26
11:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Nomme Kalju1 or 21.27
13:00:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Jalgpallikool TammekaOver 2.51.51
11:00:00Japanese J-League 2Gifu – Renofa YamaguchiX21.39
17:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Real Garcilaso11.36
19:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Deportivo Municipal1X1.24
21:00:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – FBC MelgarX21.39
21:30:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Universitario de DeportesX21.30
09:00:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – Juventus U19Under 3.51.48
16:30:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – Everton Vina1 or 21.34
19:00:00Chilean PrimeraPalestino – Curico Unido1X1.24
21:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – CobresalOver 1.51.28
09:15:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – VysehradOver 1.51.28
15:00:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – FC Sellier & Bellot Vlasim1 or 21.33
14:00:00Hungarian NB 2Budaorsi – Gyori Eto FCX21.20
14:00:00Hungarian NB 2Kazincbaricika BSC – Szombathelyi Haladás1 or 21.28
14:00:00Hungarian NB 2Dunakanyar – MTK Budapest FC21.43
16:00:00Hungarian NB 2Gyirmot SE – Duna Aszfalt TVSE1X1.16
16:00:00Hungarian NB 2Szeged 2011 – Békéscsabai Elõre FC1 or 21.27
16:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – FC Ajka1X1.23
16:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Dorogi FC1X1.19
16:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – Soroksar1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Budafoki MTE – Nyiregyhaza Spartacus FCUnder 3.51.52
12:00:00Turkish Lig 1Ümraniyespor – Adanaspor1X1.20
14:30:00Turkish Lig 1BB Erzurumspor – Altinordu1X1.15
14:30:00Turkish Lig 1Osmanlispor – HataysporX21.25
17:00:00Turkish Lig 1Adana Demirspor – Menemen BelediyesporOver 1.51.28
20:00:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Deportes Tolima1 or 21.39
21:00:00Colombian Primera AMillonarios – Boyaca PatriotasOver 1.51.39
22:00:00Colombian Primera AAtletico Nacional – Junior FC1X1.15
22:00:00Colombian Primera AUnion Magdalena – Rionegro Águilas1X1.27
23:00:00Colombian Primera ADeportivo Cali – America de Cali1 or 21.34
19:00:00Friendly Intls. W.USA W. – South Korea W.Over 2.51.42
21:00:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Deportivo SantaniUnder 3.51.32
23:00:00Paraguayan PrimeraSol de America – River Plate Asuncion1 or 21.32
14:30:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Velez MostarUnder 3.51.22
16:30:00Bosnian Premijer LigaBorac Banja Luka – ZeljeznicarX21.30
18:00:00Costa Rican Primera DivisionUniversidad de Costa Rica – Municipal GreciaUnder 3.51.38
18:00:00Costa Rican Primera DivisionDeportivo Saprissa – Alajuelense1 or 21.24
22:05:00Costa Rican Primera DivisionLimon – Guadalupe1X1.20
14:00:00Serbian Super LigaFK Indija – FK Mladost Lucani1 or 21.30
15:00:00Serbian Super LigaNapredak – Red Star Belgrade21.18
17:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Vozdovac11.22
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – CaraboboUnder 3.51.43
21:00:00Venezuelan PrimeraTrujillanos – PortuguesaUnder 3.51.29
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Atletico VenezuelaUnder 3.51.29
22:00:00Venezuelan PrimeraAragua – Deportivo La GuairaUnder 3.51.23
23:00:00Venezuelan PrimeraAcademia Puerto Cabello – LALA FC1X1.14
23:00:00Venezuelan PrimeraZamora FC – Deportivo LaraUnder 3.51.25
11:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – Ripensia Timisoara1X1.18
13:00:00Ukrainian Persha LigaFC Ingulets – Obolon-Brovar Kiev1 or 21.27
14:00:00Ukrainian Persha LigaRukh Vynnyky – FC Kremin Kremenchuk11.35
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund IK – Kvik Halden1 or 21.26
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Arendal – Brattvåg1X1.23
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nardo – Hodd1 or 21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Byaasen Toppfotball – BryneX21.27
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – Moss11.32
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Alta – Odds BK 2Over 1.51.14
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – Mjolner1X1.33
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – Senja11.36
13:00:00Swedish Div. 1 NorraUmeå FC – Karlslunds FF1X1.21
13:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Team TG FF1X1.20
14:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – ForwardOver 2.51.34
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Carlstad United1 or 21.27
15:00:00Swedish Div. 1 NorraFC Linkoping City – Sollentuna FK1X1.33
15:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Lunds BK1X1.30
16:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – Assyriska IK1 or 21.32
16:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Landskrona BoISX21.39
12:00:00Armenian Premier LeagueFC Noah – Gandzasar KapanUnder 3.51.19
18:00:00Mexican Liga AscensoLeones Negros UDEG – Potros Uaem1X1.27
15:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiZira – GabalaUnder 3.51.27
17:30:00Azerbaijani Premyer LiqasiQarabag – Sabah11.22
11:00:00Moldovan Div. 1Speranta – Zimbru Chisinau1X1.15
11:00:00Moldovan Div. 1FC Codru Lazova – Sfintul Gheorghe21.21
18:00:00Moldovan Div. 1FC Petrocub – Milsami Orhei1X1.22
18:00:00Moldovan Div. 1Sheriff Tiraspol – Dinamo AutoOver 3.51.59
13:00:00Montenegrin 1. CFLOFK Titograd – FK Iskra DanilovgradUnder 3.51.18
13:00:00Albanian SuperligaFK Laci – Bylis Ballsh1 or 21.30
14:00:00Maltese Pr. LeagueFloriana FC – Tarxien Rainbows11.36
16:00:00Maltese Pr. LeagueHamrun Spartans – Mosta FCOver 1.51.15
11:00:00Georgian U’lesi LigaChikhura Sachkhere – WIT Georgia Tbilisi1X1.14
13:00:00Georgian U’lesi LigaFC Rustavi – Saburtalo TbilisiX21.19
17:00:00Georgian U’lesi LigaFC Dinamo Batumi – Dinamo Tbilisi1 or 21.27
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – AstanaX21.23
20:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Club Aurora1X1.21
20:00:00Bolivian Profesional LigaReal Potosi – Oriente Petrolero1X1.24
20:30:00Bolivian Profesional LigaBolivar – Jorge WilstermannOver 1.51.13
22:15:00Bolivian Profesional LigaSan Jose Oruro – The StrongestUnder 3.51.83
14:00:00Italian Serie DBelluno – ChioggiaX21.38
14:00:00Italian Serie DFoggia – SS Taranto 19271 or 21.30
14:00:00Italian Serie DFossano Calcio SSD – Caronnese1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DPrato – Fezzanese1X1.16
14:00:00Italian Serie DCasale – Lucchese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DA.c. Mestre – Montebelluna1X1.25
14:00:00Italian Serie DUS Ladispoli – ApriliaX21.27
14:00:00Italian Serie DGhivizzano Borgoamozzano – Borgosesia1X1.22
14:00:00Italian Serie DLigorna 1922 – Vado FC1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DLuparense FC – AC Vigasio1X1.17
14:00:00Italian Serie DSavona – LavagneseOver 1.51.24
14:00:00Italian Serie DSondrio Calcio – AC Legnano 1913Under 3.51.29
14:00:00Italian Serie DReal Hyria Nola – Citta Di Messina1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DASD Vis Artena – Budoni1X1.17
14:00:00Italian Serie DAP Turris Calcio – Portici 190611.35
14:00:00Italian Serie DPalermo – ASD CittanoveseOver 2.51.49
14:00:00Italian Serie DSEF Torres – SS CassinoUnder 3.51.45
14:00:00Italian Serie DChions 1972 – AC Delta Calcio Rovigo1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DMuravera – Citta Di Anagni1X1.16
14:00:00Italian Serie DTeam Altamura – US Citta di Fasano1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DASD Corigliano Calabro – Licata1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DSasso Marconi – FanfullaX21.32
14:00:00Italian Serie DVillafranca – Union Feltre ASDX21.35
14:00:00Italian Serie DLentigione Calcio – Mezzolara1 or 21.32
14:00:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – US Follonica Gavorrano1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DTrestina – Ponsacco1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DCampodarsego – Ambrosiana1X1.17
14:00:00Italian Serie DUSD Caravaggio – BusteseOver 1.51.24
14:00:00Italian Serie DS.Nicolo Calcio Teramo – ASD Pineto Calcio1X1.20
14:00:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – Monterosi FCX21.35
14:00:00Italian Serie DJesina – Vastese Calcio1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DGiulianova – RecanateseX21.35
14:00:00Italian Serie DSan Pietro – CarateseX21.32
14:00:00Italian Serie DVirtus Flaminia – Scandicci1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DTroina – US Castrovillari1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DLatina – A.S.D. Pro Calcio Tor SapienzaOver 1.51.16
14:00:00Italian Serie DSorrento – Asg Nocerina1X1.22
14:00:00Italian Serie DA.C. Sangiustese – Olympia Agnonese1X1.14
14:00:00Italian Serie DCiliverghe Mazzano – CorreggeseUnder 3.51.42
14:00:00Italian Serie DCampobasso Calcio – Matelica1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DSammaurese – Progresso Zola Predosa1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DUsd Breno – ASD Savignanese1X1.18
14:00:00Italian Serie DUSD 1913 Seregno Calcio – Tritium Calcio 1908Over 1.51.23
14:00:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – Calcio Biancavilla 19901 or 21.30
14:00:00Italian Serie DScanzorosciate Calcio – US Levico Terme1X1.16
14:00:00Italian Serie DUS Inveruno – Asd NibionnoggionoX21.38
14:00:00Italian Serie DSan Felice Gladiator – Francavilla 19311 or 21.28
14:00:00Italian Serie DPomezia – SangiovanneseX21.40
14:30:00Italian Serie DNardo Calcio – Audace CerignolaX21.27
15:00:00Italian Serie DBitonto – Gravina1X1.15
15:00:00Italian Serie DMessina – Marsala11.31
15:00:00Italian Serie DFidelis Andria – FB Brindisi1X1.25
16:00:00Italian Serie DForli – AC MantovaX21.19
18:00:00Brazilian Serie A U20Gremio U20 – Cruzeiro U20X21.30
14:00:00Austrian RegionalligaSchwaz – ZirlOver 1.51.07
15:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – SV StripfingX21.18
15:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Mattersburg IIUnder 3.51.59
16:00:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Santiago WanderersX21.38
20:00:00Chilean Primera BCobreloa – Deportes ValdiviaOver 1.51.22
21:00:00Chilean Primera BMelipilla – Union San Felipe1 or 21.25
21:30:00Chilean Primera BDeportes Copiapo – Santiago Morning1 or 21.25
11:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – Kohtla-Järve JK Järve1 or 21.19
18:00:00Guatemalan Liga NacionalCoban Imperial – Comunicaciones1X1.19
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – FC Santa Lucia Cotzumalguapa1X1.12
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Antigua GFC1X1.19
22:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Mixco – Siquinala FC1 or 21.25
11:00:00Portuguese League U19Sacavenense U19 – Sporting Lisbon U19X21.30
16:00:00Portuguese League U19Porto U19 – Rio Ave U19Over 1.51.18
09:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – FK Rostov YouthOver 1.51.12
11:00:00Russian Division 2 UralFC Chelyabinsk – Lada TogliattiOver 2.51.45
11:00:00Russian Division 2 UralVolga Ulyanovsk – Kamaz Nab ChelnyX21.32
12:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – Lada Dimitrovgrad1X1.24
12:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – FC TyumenX21.35
13:00:00Russian Division 2 UralAkron Togliatti – FC Ufa IIOver 1.51.14
09:00:00S. Korean K-League ChallengeAsan Mugunghwa FC – Gwangju FCX21.29
13:00:00Armenian First LeagueAni Yerevan – BKMA Yerevan21.42
13:00:00Armenian First LeagueSevan FC – Lokomotiv YerevanX21.20
16:15:00Armenian First LeagueUrartu-2 – Ararat Yerevan 21X1.22
14:30:00Croatian 2. HNLRudes – NK Osijek II1X1.15
14:30:00Croatian 2. HNLNK Croatia Zmijavci – Solin1 or 21.27
14:30:00Croatian 2. HNLBijelo Brdo – HNK Cibalia1X1.16
15:00:00Croatian 2. HNLHNK Orijent 1919 – Hajduk Split II1 or 21.28
22:00:00Honduran Liga NacionalCD Real Sociedad – CD Vida1 or 21.24
23:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – CD Olimpia1 or 21.24
10:00:00Kazakhstan CupKaisar Kyzylorda – Atyrau1X1.22
15:00:00Luxembourg Division 1Racing FC Union Luxembourg – CS Fola EschX21.25
15:00:00Luxembourg Division 1Progres Niedercorn – US Mondorf-Les-Bains1X1.19
12:05:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – Lokomotive LeipzigX21.24
12:30:00German Regionall. NortheastWacker Nordhausen – Energie Cottbus1X1.27
12:30:00German Regionall. NortheastBFC Dynamo – Auerbach1 or 21.24
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Hertha Berlin II21.23
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – AltglienickeX21.38
12:30:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – Optik Rathenow11.31
13:00:00German Regionall. WestBonner – Alemannia AachenX21.28
13:00:00German Regionall. BavariaViktoria Aschaffenburg – TSV Buchbach1 or 21.27
13:00:00German Regionall. BavariaSchweinfurt 05 – Nuremburg II1X1.17
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – FC Augsburg II1 or 21.24
12:00:00Russian Division 2 EastIrtysh Omsk – Dynamo Barnaul11.34
21:30:00Colombian Primera BReal Santander – Leones FCX21.32
09:00:00Philippine Division 1Green Archers United – Mendiola FC1X1.15
20:00:00Brazilian Serie CSampaio Correa MA – Nautico PE1 or 21.25
14:00:00Italian Serie C Girone APro Patria – Lecco1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone AUS Pianese – Juventus U23X21.40
14:00:00Italian Serie C Girone APistoiese – Olbia 19051 or 21.30
14:00:00Italian Serie C Girone AAlbinoleffe – Robur Siena1 or 21.32
14:00:00Italian Serie C Girone AGozzano – CarrareseX21.22
16:30:00Italian Serie C Girone AArezzo – SSD Monza 1912X21.20
16:30:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – Pontedera1X1.15
16:30:00Italian Serie C Girone AUS Pergolettese – RenateX21.28
14:00:00Italian Serie C Girone CBari – CaveseOver 1.51.34
14:00:00Italian Serie C Girone CAvellino – RendeOver 1.51.33
14:00:00Italian Serie C Girone CPotenza – Viterbo CalcioUnder 3.51.18
14:00:00Italian Serie C Girone CTernana – Calcio CataniaUnder 3.51.21
16:30:00Italian Serie C Girone CVibonese – US Casertana 19081 or 21.28
16:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – Virtus Francavilla1X1.12
16:30:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – SS MonopoliX21.23
16:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – Urbs Sportiva Reggina 1914X21.19
16:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – AZ PicernoUnder 3.51.19
14:00:00Italian Serie C Girone BTriestina – Ravenna1X1.17
14:00:00Italian Serie C Girone BSudtirol – Modena1X1.20
14:00:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – Piacenza1 or 21.30
14:00:00Italian Serie C Girone BReggio Audace – GubbioOver 1.51.41
16:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – FanoUnder 3.51.15
16:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – Virtus Vecomp Verona1 or 21.28
16:30:00Italian Serie C Girone BPadova – Union ArzignanochiampoOver 1.51.32
16:30:00Italian Serie C Girone BCarpi – FeralpisaloUnder 3.51.18
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valerenga IF II – Halsen IF11.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Staal Jørpeland1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – Vard HaugesundX21.35
13:45:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – GjelleråsenOver 1.51.04
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Honefoss – SkjervoyOver 1.51.08
22:15:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – CD Chalatenango1 or 21.24
22:15:00El Salvador PrimeraIndependiente FC – CD El Vencedor1 or 21.24
22:15:00El Salvador PrimeraAlianza FC – Once Municipal11.30
13:00:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Bandari FC1 or 21.32
13:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Tusker Football ClubUnder 3.51.21
14:00:00Zambian Premier LeagueLusaka Dynamos FC – Mufulira Wanderers1X1.20
14:00:00Zambian Premier LeagueZesco United – Napsa Stars1X1.15
09:15:00Czech MSFLViktoria Otrokovice – Velke Mezirici1X1.28
09:15:00Czech MSFLSK Sigma Olomouc B – FC Fastav Zlin B11.32
22:00:00Nicaraguan Primera DivisionCD Ocotal – Diriangen FCUnder 3.51.53
13:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCaldas SC – Uniao De Leiria1 or 21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVitoria Guimaraes B – FC Vizela1 or 21.27
20:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMarinhense – TorreenseX21.32
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – Siarka Tarnobrzeg1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Korona II Kielce1 or 21.25
14:30:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Chelmianka Chelm1X1.20
19:00:00Peruvian SegundaAtlético Grau – Alianza Atletico1X1.19
21:00:00Peruvian SegundaJuan Aurich – Comerciantes UnidosOver 1.51.27
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – RKS Radomsko1X1.22
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – Unia SkierniewiceX21.22
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Ursus Warszawa1 or 21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Baltyk GdyniaOver 1.51.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Rekord Bielsko BialaUnder 3.51.44
14:00:00German Oberliga WestfalenHolzwickeder SC – 1. FC Kaan-Marienborn1 or 21.25
14:00:00German Oberliga WestfalenSiegen – FC Gutersloh1 or 21.28
14:15:00German Oberliga WestfalenWestfalia Herne – Wiedenbruck1 or 21.20
14:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – Coastal Union11.29
20:30:00Canadian Premier LeagueForge FC – York 9 FC1X1.14
08:45:00Shanghai ATPFernando Verdasco – Taylor Harry Fritz21.78
09:45:00Shanghai ATPHubert Hurkacz – Zhizhen Zhang11.35
09:30:00Beijing WTAAshleigh Barty – Naomi Osaka21.63
16:00:00ITF M15 SantiagoJuan Manuel Cerundolo – Sebastian Baez11.38
15:00:00Campinas ChallengerJuan Pablo Ficovich – Juan Pablo Varillas21.57
08:00:00Beijing ATP DoublesDodig I / Polasek F – Kubot L / Melo M21.64