Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 06 Iunie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
10:20:00Friendly InternationalsJapan – Brazil21.30
11:00:00Friendly InternationalsSouth Korea – ChileUnder 3.51.26
23:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Goias1X1.16
22:00:00Argentinian PrimeraRosario Central – Atletico Lanus1 or 21.32
12:00:00Toulon TournamentJapan U19 – Colombia U19X21.22
15:30:00Toulon TournamentAlgeria U23 – Comoros U20Under 3.51.25
15:30:00Finnish YkkonenTPS Turku – PK-35Over 1.51.29
14:30:00Euro U21 Qual.Cyprus U21 – Greece U21X21.20
16:00:00Euro U21 Qual.Ireland U21 – Montenegro U21Over 1.51.29
16:30:00Euro U21 Qual.Luxembourg U21 – Italy U2121.04
16:30:00Euro U21 Qual.Armenia U21 – France U2121.04
21:30:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – CA Boston River1 or 21.30
23:00:00Brazilian Serie BGuarani SP – Operario PRUnder 3.51.17
18:30:00Argentinian Primera B NacionalDeportivo Riestra – Deportivo Madryn1 or 21.35
21:10:00Argentinian Primera B NacionalVilla Dalmine – Club Atletico Temperley1 or 21.35
16:00:00Finnish Kakkonen Group APkku – PeKa1X1.28
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund – Notodden11.36
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – Sotra1X1.20
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Odd Grenland II – MossX21.24
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Ørn-Horten FK – Strommen1 or 21.27
11:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Traeff – Ullensaker/KisaX21.20
11:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Levanger – HoddX21.38
11:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Alta – Frigg Oslo FKOver 1.51.12
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Brattvåg – Valerenga IF IIOver 1.51.08
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Eidsvold – Asker1 or 21.26
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – KjelsasX21.40
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Gjoevik/Lyn – Tromsdalen1 or 21.27
15:00:00Swedish Div. 1 SödraGAIS – BK OlympicOver 1.51.23
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Equatorial Guinea – LibyaUnder 3.51.15
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHoganas BK – TorslandaX21.24
14:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – Thor/KA W.Over 1.51.16
18:30:00Argentinian Primera B MetroJJ Urquiza – Villa San CarlosX21.38
13:00:00AFC Championship U23Japan U23 – Saudi Arabia U231 or 21.32
15:00:00AFC Championship U23Tajikistan U23 – United Arab Emirates U2321.37
20:00:00Colombian Primera BLeones FC – Boyacá Chicó1 or 21.32
20:00:00Colombian Primera BLlaneros FC – Real Cartagena1X1.18
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Eastern Suburbs Brisbane1 or 21.22
23:00:00Brazilian Serie CRemo – Campinense1X1.19
15:30:00Ivory Coast Ligue 1USC Bassam – Racing Club DabidjanX21.30
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Volda – Lillehammer1X1.22
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Honefoss – FordeUnder 3.51.86
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Eik Tønsberg – Halsen IFOver 1.51.07
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vindbjart – Sarpsborg 08 II1X1.30
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Start II – MandalskamerateneX21.27
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Strindheim – Trygg/Lade11.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – FløyaOver 1.51.08
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – Mjøndalen IIX21.35
22:00:00Jamaican Premier LeagueWaterhouse FC – Vere United FCOver 1.51.37
20:30:00Brazilian Campeonato W.Atletico Mineiro W. – Red Bull Bragantino W.Over 1.51.16
23:15:00Brazilian Serie DTrem Desportivo – Nautico FC RROver 2.51.26
16:00:00UEFA Nations LeagueLatvia – LiechtensteinOver 2.51.86
18:45:00UEFA Nations LeagueAustria – DenmarkX21.45
18:45:00UEFA Nations LeagueCroatia – FranceX21.32
18:45:00UEFA Nations LeagueIceland – Albania1 or 21.38
18:45:00UEFA Nations LeagueBelarus – AzerbaijanX21.42
18:45:00UEFA Nations LeagueSlovakia – Kazakhstan11.26
18:45:00UEFA Nations LeagueAndorra – MoldovaX21.27
23:30:00United States USL League TwoAsheville City SC – South Georgia Tormenta FC 2X21.22
17:00:00Senegalese Ligue 1Teungueth – Casa SportX21.38
17:00:00Senegalese Ligue 1US Gorée – AS Douanes DakarUnder 3.51.08
17:00:00Senegalese Ligue 1AS Dakar Sacre Coeur – Generation Foot FCX21.27
17:00:00Senegalese Ligue 1Cneps – ASC Diambars1X1.17
17:00:00Senegalese Ligue 1Mbour Petite Côte – ASC Jaraaf21.75
17:00:00Senegalese Ligue 1ASEC Ndiambour – AS PikineUnder 3.51.10
10:30:00Stuttgart ATPOscar Otte – Daniel Altmaier11.45
12:00:00Stuttgart ATPMarcos Giron – Jan-Lennard Struff11.56
12:40:00Stuttgart ATPRadu Albot – Joao Sousa11.78
13:30:00Stuttgart ATPLorenzo Sonego – Benoit Paire11.35
09:00:00Hertogenbosch ATPHugo Gaston – Soon Woo Kwon21.25
10:20:00Hertogenbosch ATPDominik Koepfer – Kamil Majchrzak21.48