Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 05 Septembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:00:00EFL CupDerby – Barrow11.36
12:30:00EFL CupPlymouth Argyle – QPRX21.35
13:00:00EFL CupCrawley Town – Millwall21.67
13:00:00EFL CupGillingham – Southend United1X1.19
14:00:00EFL CupBristol City – Exeter1X1.22
14:15:00EFL CupWalsall – Sheffield WednesdayX21.24
15:00:00EFL CupSalford City – RotherhamX21.35
15:00:00EFL CupOldham – Carlisle1 or 21.35
15:00:00EFL CupMilton Keynes Dons – CoventryX21.35
15:00:00EFL CupNewport – SwanseaX21.22
15:00:00EFL CupHuddersfield – RochdaleOver 1.51.19
15:00:00EFL CupSunderland – HullUnder 3.51.35
15:00:00EFL CupLuton – Norwich City1 or 21.30
15:00:00EFL CupIpswich – Bristol RoversUnder 3.51.31
15:00:00EFL CupTranmere – Harrogate Town1X1.30
15:00:00EFL CupNorthampton Town – CardiffX21.30
15:00:00EFL CupScunthorpe – Port ValeX21.48
15:00:00EFL CupBolton – Bradford CityUnder 3.51.30
15:00:00EFL CupForest Green – Leyton OrientUnder 3.51.39
15:00:00EFL CupOxford United – AFC Wimbledon1X1.20
15:00:00EFL CupBarnsley – Nottingham Forest1 or 21.35
15:00:00EFL CupGrimsby – MorecambeUnder 3.51.36
15:00:00EFL CupPeterborough United – Cheltenham1X1.22
15:00:00EFL CupBirmingham – Cambridge UnitedOver 1.51.27
15:00:00EFL CupReading – ColchesterOver 1.51.21
15:00:00EFL CupCrewe – Lincoln1 or 21.32
15:00:00EFL CupSwindon Town – CharltonX21.45
15:00:00EFL CupFleetwood – WiganOver 1.51.25
21:00:00Brazilian Serie AFlamengo – Fortaleza CEOver 1.51.29
23:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Botafogo1X1.20
23:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Puebla1X1.26
14:00:00Swedish SuperettanLjungskile SK – Akropolis IFX21.44
16:30:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – AFC EskilstunaOver 1.51.23
16:30:00Swedish SuperettanGIF Sundsvall – Östers IFUnder 3.51.34
16:30:00Swedish SuperettanOrgryte – Norrby IF1 or 21.33
14:30:00Finnish YkkonenVaasa – EIFX21.28
15:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – Mikkelin PalloilijatOver 1.51.19
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – Musa Pori1 or 21.25
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – MyPa MyllykoskiOver 2.51.38
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Sanfrecce HiroshimaX21.35
10:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Kashima Antlers1 or 21.30
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Kashiwa ReysolX21.32
10:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Kawasaki FrontaleX21.27
10:30:00Japanese J-LeagueShonan Bellmare – Vissel KobeX21.20
10:30:00Japanese J-LeagueOita Trinita – FC TokyoX21.25
10:30:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Gamba OsakaX21.38
10:45:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – Yokohama FC1 or 21.30
11:00:00Japanese J-LeagueCerezo Osaka – Urawa Red DiamondsUnder 3.51.32
14:00:00Icelandic ÚrvalsdeildFjölnir Reykjavik – Breidablik Kopavogur21.39
14:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Bohemians DublinOver 1.51.47
17:00:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Cork City1X1.22
09:00:00Club FriendliesEspanyol – Almeria1X1.18
10:00:00Club FriendliesNK Dubrava – NK Slaven BelupoX21.25
10:00:00Club FriendliesFC Paradiso – ChiassoX21.20
11:00:00Club FriendliesStal Mielec – Wisla KrakowX21.34
12:30:00Club FriendliesVitesse – DarmstadtUnder 3.51.53
13:00:00Club FriendliesErzgebirge Aue – Dynamo Dresden1X1.19
13:00:00Club FriendliesRied – FC Blau-Weiss LinzOver 1.51.06
14:30:00Club FriendliesBologna – Feralpisalo11.26
14:30:00Club FriendliesEintracht Frankfurt – Mainz1X1.23
14:30:00Club FriendliesSchalke 04 – Bochum1X1.18
15:00:00Club FriendliesCrystal Palace – Brondby IFOver 1.51.16
15:00:00Club FriendliesEverton – Preston North EndOver 1.51.16
15:00:00Club FriendliesFC United of Manchester – City Of LiverpoolOver 1.51.08
15:00:00Club FriendliesMarine FC – Chester21.44
15:00:00Club FriendliesWest Ham – BournemouthUnder 3.51.37
15:30:00Club FriendliesStuttgart – StrasbourgUnder 3.51.40
16:00:00Club FriendliesHamburger SV – Hertha BerlinX21.45
16:00:00Club FriendliesUS Pergolettese – AlbinoleffeX21.39
16:00:00Club FriendliesOFI Crete – ErgotelisOver 1.51.35
15:30:00Dutch Eerste DivisieFC Eindhoven – Telstar1 or 21.30
17:45:00Dutch Eerste DivisieMVV Maastricht – Cambuur Leeuwarden21.53
20:00:00Dutch Eerste DivisieRoda – FC OssOver 1.51.16
13:30:00French Div. 1 W.Fleury 91 W. – Montpellier W.21.30
13:30:00French Div. 1 W.GPSO 92 Issy W. – Le Havre W.1 or 21.22
13:30:00French Div. 1 W.Reims W. – Girondins Bordeaux W.21.21
17:30:00French Div. 1 W.Paris SG W. – Guingamp W.Over 3.51.36
11:40:00Polish 1 LigaKorona Kielce – GKS Jastrzebie Zdroj1X1.22
17:00:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – Miedz LegnicaX21.26
18:00:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.35
22:30:00Ecuadorian Serie ALDU Portoviejo – Liga Deportiva Universitaria21.48
16:30:00Uruguayan PrimeraCA Rentistas – Plaza Colonia1 or 21.35
19:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – River Plate MontevideoUnder 3.51.25
21:30:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – Liverpool MontevideoOver 1.51.35
11:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – KS Hutnik Krakow SSAUnder 3.51.27
12:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – Wigry SuwalkiX21.35
14:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Stal Rzeszow1 or 21.30
15:30:00Polish 2 LigaOlimpia Grudziadz – Chojniczanka Chojnice1 or 21.30
16:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Slask Wroclaw ll1X1.25
16:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Motor Lublin1X1.25
16:00:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Kks KaliszUnder 3.51.26
17:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Sokol OstrodaUnder 3.51.26
17:00:00Egyptian Pr. LeagueAswan SC – Smouha SCX21.37
16:00:00Tunisian Ligue 1CS Chebba – AS Slimane1 or 21.36
16:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – Club Athletic BizertinUnder 3.51.19
16:00:00Tunisian Ligue 1Jeunesse Sportive Kairouanaise – US Tataouine1 or 21.35
16:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – Etoile Sportive du SahelX21.19
18:30:00Tunisian Ligue 1Club Africain – US Ben Guerdane1X1.14
11:00:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Shanghai SIPG21.44
13:00:00Chinese Super LeagueQingdao Huanghai – Shijiazhuang Ever BrightX21.29
10:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Ehime1X1.24
10:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Iwata Jubilo1 or 21.31
10:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Montedio YamagataX21.31
10:30:00Japanese J-League 2Kyoto – JEF United ChibaUnder 3.51.28
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – V-Varen NagasakiX21.43
11:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Ventforet Kofu1X1.26
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – ThespakusatsuOver 1.51.28
11:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – Fagiano Okayama1X1.23
11:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Renofa Yamaguchi1X1.24
06:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Torpedo MoscowX21.40
11:00:00Russian Division 1Tom Tomsk – Alania VladikavkazX21.35
12:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – FK Chaika1 or 21.28
13:00:00Russian Division 1Chertanovo – Tekstilshik Ivanovo1 or 21.32
13:00:00Russian Division 1FC Akron – Veles1 or 21.32
14:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – FC Nizhny NovgorodOver 1.51.31
15:00:00Russian Division 1Dynamo Bryansk – Spartak-2 MoscowX21.32
15:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – FC OrenburgX21.20
15:30:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Yenisey KrasnoyarskX21.20
16:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Baltika KaliningradX21.28
16:00:00Russian Division 1Neftekhimik – Irtysh OmskOver 1.51.32
09:30:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Jeonbuk Hyundai Motors21.53
11:00:00S. Korean K-LeagueFC Seoul – Busan I Park1 or 21.30
12:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – DaeguUnder 3.51.40
15:00:00Brazilian Serie BOeste – Juventude RS1 or 21.35
20:30:00Brazilian Serie BCS Alagoano – ConfiancaUnder 3.51.14
20:30:00Brazilian Serie BVitoria BA – Cuiaba Esporte Clube1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – America MineiroX21.17
23:00:00Brazilian Serie BOperario PR – Guarani SPUnder 3.51.13
16:00:00Chilean PrimeraDeportes Iquique – HuachipatoX21.39
18:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Coquimbo UnidoOver 1.51.23
23:30:00Chilean PrimeraSantiago Wanderers – Curico UnidoUnder 3.51.43
14:30:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Black LeopardsOver 1.51.41
14:30:00S. African Pr. LeagueAmazulu Durban – Highlands Park1X1.19
14:30:00S. African Pr. LeagueBaroka – Kaizer Chiefs21.70
14:30:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Stellenbosch FCOver 1.51.41
14:30:00S. African Pr. LeagueBloemfontein Celtic – Maritzburg UnitedX21.40
14:30:00S. African Pr. LeagueBidvest Wits – Polokwane CityOver 1.51.42
14:30:00S. African Pr. LeagueCape Town City FC – Supersport UnitedX21.20
14:30:00S. African Pr. LeagueChippa United – Golden Arrows1 or 21.38
16:30:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Jeddah Club1 or 21.30
16:50:00Saudi Arabian Division 1Najran – Al KawkabUnder 3.51.29
16:55:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Al KhaleejX21.38
16:55:00Saudi Arabian Division 1Hetten FC – Al Qadisiyah FCX21.19
16:55:00Saudi Arabian Division 1Al Bukayriyah FC – Alshoulla1X1.25
17:10:00Saudi Arabian Division 1Ohud Medina – Al MujazzalOver 1.51.20
22:30:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – Guairena FCOver 1.51.28
22:00:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – CS HeredianoX21.35
22:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – AlajuelenseX21.23
09:00:00Romanian Liga 2Turris-Oltul Turnu Magurele – FC Metaloglobus Bucuresti1X1.19
09:00:00Romanian Liga 2Dunarea Calarasi – ASF Comuna ReceaOver 1.51.31
09:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – Unirea 2004 SloboziaOver 1.51.35
12:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – CS Aerostar BacauOver 1.51.34
15:30:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Pandurii Targu JiuOver 2.51.44
18:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – U Craiova 1948 SAX21.40
15:00:00Ukrainian Persha LigaAlliance Lypova Dolyna – VPK Agro Magdalinovka1 or 21.25
17:25:00Ukrainian Persha LigaFC Metalist 1925 – Nyva Ternopil1X1.16
12:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – Senja11.22
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – AltaX21.32
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – SkeidX21.19
15:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – Eidsvold Turn1X1.21
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Fram LarvikOver 1.51.14
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vard Haugesund – NardoOver 1.51.16
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – Notodden FKOver 1.51.10
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Flekkeroy – LevangerUnder 3.51.60
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Tvååkers IF1X1.17
07:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Sydney Olympic1 or 21.24
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – North Shore MarinersUnder 3.51.54
15:00:00Slovakian 2. LigaMFK Dubnica – FK Poprad11.26
15:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – MSK Zilina B11.28
15:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – Partizan Bardejov1 or 21.25
18:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – Zp Sport Podbrezova1 or 21.27
15:00:00Austrian RegionalligaSV Ried II – SC Weiz1 or 21.24
15:30:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – SC Team Wiener Linien1X1.20
16:00:00Austrian RegionalligaSVG Reichenau – SV WörglUnder 3.51.72
16:00:00Austrian RegionalligaGrodig – SV Kuchl21.44
16:30:00Austrian RegionalligaSV Stripfing – FC Marchfeld Donauauen1 or 21.24
17:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – SC Wiener Neustadt1 or 21.24
17:30:00Austrian RegionalligaAllerheiligen – Wolfsberger AC AmateureOver 1.51.09
18:00:00Austrian RegionalligaUSV RB Weindorf St Anna – Spittal/Drau11.35
13:00:00Belarusian Pervaya LigaNaftan Novopolotsk – Lokomotiv Gomel1 or 21.12
14:00:00Belarusian Pervaya LigaFC Oshmyany – Volna Pinsk1 or 21.27
20:00:00Chilean Primera BMelipilla – Union San Felipe1 or 21.30
10:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – Viktoria Plzen U19Under 3.51.70
10:00:00Czech Liga U19Karvina – 1 FC SlovackoX21.35
12:00:00Czech Liga U19Opava – Mlada BoleslavX21.38
18:00:00Guatemalan Liga NacionalAchuapa FC – Coban Imperial1 or 21.32
20:00:00Guatemalan Liga NacionalXelaju – Deportivo IztapaUnder 3.52.03
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo Guastatoya1X1.20
10:45:00Polish Ekstraklasa W.Medyk Konin W. – Czarni Sosnowiec W.X21.30
11:00:00Polish Ekstraklasa W.UKS Lodz W. – Olimpia Szczecin W.Over 2.51.31
16:00:00Polish Ekstraklasa W.ROW Rybnik W. – Rolnik Biedrzychowice W.1X1.30
15:00:00Serbian Division 1FK Radnicki Sremska Mitrovica – FK Radnicki 19231 or 21.30
15:30:00Serbian Division 1GFK Dubocica – Borac CacakX21.32
15:30:00Serbian Division 1FK Imt – Radnicki PirotOver 1.51.39
15:30:00Serbian Division 1Graficar Beograd – FK Kabel Novi SadUnder 3.51.18
17:00:00Serbian Division 1Tabane 1970 – LoznicaOver 1.51.38
10:00:00S. Korean K-League ChallengeGyeongnam – Jeju UnitedX21.32
11:00:00S. Korean K-League ChallengeChungnam Asan – Ansan GreenersX21.45
15:30:00Croatian 2. HNLRudes – Inter ZapresicX21.27
14:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Avaldsnes W.X21.32
14:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Klepp W.X21.20
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Rosenborg W.Under 3.51.51
15:30:00Norwegian Toppserien W.Valerenga W. – Sandviken W.Under 3.51.51
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAhlafors IF – Lidköpings1X1.32
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Stenungsunds IFX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Nordvarmland FFX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Oddevold21.41
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Vanersborgs FK1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandCarlstad United – Grebbestads IFX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – FC Stockholm Internazionale21.43
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Hudiksvalls Förenade FFX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnskede IK – IFK Osteraakers FK1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Gamla Upsala SKOver 1.51.12
13:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Fanna BK1X1.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Skiljebo SKX21.38
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFagersta Södra IK – IFK Lidingo21.38
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Gottne IFX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStöde IF – Sandviks IK1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandNotvikens IK – Morön BK1X1.28
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – IFK Östersund21.37
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – YtterhogdalsX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandForward – Värmbols FC11.29
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAtvidabergs FF – IFK Eskilstuna1X1.20
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Angelholms FF21.46
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – IS Halmia1X1.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Vastra FrolundaOver 1.51.12
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandMalmö – Onsala BK1 or 21.23
13:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Umea W.Over 1.51.19
14:00:00Swedish DamallsvenskanIK Uppsala W. – Vittsjö GIK W.X21.27
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Armadale SC1X1.27
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Balcatta1X1.20
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Floreat AthenaX21.23
08:00:00Aus. NPL WesternGwelup Croatia SC – Rockingham City FCOver 2.51.27
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Inglewood UnitedX21.32
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Sorrento1X1.30
12:30:00German Regionall. NortheastAltglienicke – Auerbach11.33
12:30:00German Regionall. NortheastLichtenberg 47 – MeuselwitzX21.38
13:00:00German Regionall. NortheastCarl Zeiss Jena – Hertha Berlin II1 or 21.25
15:00:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – Berliner AK 071 or 21.25
11:30:00German Regionall. SouthwestStuttgart II – Hessen KasselUnder 3.51.54
13:00:00German Regionall. SouthwestUlm 1846 – Elversberg1 or 21.27
13:00:00German Regionall. SouthwestHoffenheim II – FSV Mainz 05 II1 or 21.25
13:00:00German Regionall. SouthwestKickers Offenbach – BahlingerOver 1.51.18
13:00:00German Regionall. SouthwestTSV Steinbach – Astoria WalldorfOver 1.51.24
13:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – Sonnenhof GrossaspachX21.27
13:00:00German Regionall. SouthwestTSG Balingen 1848 – AalenX21.23
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – FC 08 Homburg-SaarX21.18
13:00:00German Regionall. WestRot-Weiss Essen – Wiedenbruck11.26
13:00:00German Regionall. WestHomberg – Lippstadt 081 or 21.30
13:00:00German Regionall. WestSV 19 Straelen – Fortuna Düsseldorf II1 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Borussia Dortmund IIX21.30
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – Rot Weiss Ahlen1X1.23
13:00:00German Regionall. WestBergisch Gladbach – Fortuna Cologne21.58
06:00:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Adelaide Olympic1 or 21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Modbury JetsOver 1.51.17
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Metro StarsX21.23
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Para Hills11.22
14:30:00English Super League W.Aston Villa W. – Manchester City W.21.05
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Fukushima United1 or 21.28
10:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Fujieda MYFCX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – IFK HässleholmUnder 3.51.53
13:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – Volsungur HusavikOver 1.51.11
07:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United FC – Sunshine Coast Wanderers1X1.32
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Eastern Suburbs Brisbane1X1.25
09:45:00Aus. NPL QueenslandCapalaba FC – Gold Coast Knights SC21.23
10:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Peninsula Power1 or 21.24
20:00:00Brazilian Serie CItuano SP – Sao Jose RSUnder 3.51.18
20:00:00Brazilian Serie CLondrina PR – São Bento SP1X1.24
21:00:00Brazilian Serie CImperatriz MA – Botafogo PBX21.32
23:00:00Brazilian Serie CVila Nova – Santa Cruz1 or 21.32
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaPK-35 Helsinki W. – TiPS W.X21.19
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaIlves W. – Åland United W.X21.16
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaJyPK W. – TPS W.1X1.20
14:00:00Finnish Kansallinen LiigaHonka W. – Kuopion Palloseura W.X21.38
22:00:00United States USLNew York Red Bulls II – Pittsburgh Riverhounds21.52
09:15:00Czech MSFLVyskov – FC Vysocina Jihlava BOver 1.51.07
15:00:00Czech MSFLSlovan Rosice – Viktoria Otrokovice11.21
15:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – Slovacko BX21.19
15:00:00Czech MSFLVrchovina – Slavia Kromeriz1X1.25
13:00:00Belgian Super League W.Club Brugge W. – Genk W.1 or 21.23
13:30:00Belgian Super League W.Standard Liège W. – Oud-Heuverlee W.Over 3.51.48
14:00:00Belgian Super League W.Zulte Waregem W. – Anderlecht W.21.01
19:45:00Italian Serie A W.Sassuolo W. – SSD Napoli W.Over 1.51.16
10:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Avia SwidnikX21.17
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Orleta Radzyn Podlaski1X1.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Lewart Lubartów – Sokol SieniawaX21.35
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Cracovia Kraków II1X1.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – MKS Podlasie Biala Podlaska11.34
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Wisla PulawyX21.23
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Jagiellonia Bialystok II – MKS Kutno1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Blonianka Blonie – MLKS Znicz Biala Piska1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – KS WasilkowOver 3.51.70
15:30:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Sokol Aleksandrow Lodzki1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – Mks Kaczkan Huragan Morag1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – Bron RadomX21.35
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – MLKS Unia Janikowo1 or 21.23
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Gryf Wejherowo1 or 21.24
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Police – Kotwica Kolobrzeg21.34
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – KP Starogard Gdanski1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Flota Swinoujscie21.44
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Pomorzanin TorunOver 1.51.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Baltyk Gdynia21.24
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Energetyk Row RybnikX21.32
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3LKS Goczalkowice-Zdroj – Rekord Bielsko Biala1X1.27
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – Sleza Wroclaw21.52
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Stal BrzegX21.32
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Polonia NysaUnder 3.51.56
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Piast ZmigródOver 1.51.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia/Stal Swidnica – Polonia BytomX21.18
14:00:00UEFA Nations LeagueNorth Macedonia – Armenia1X1.17
14:00:00UEFA Nations LeagueGibraltar – San MarinoOver 1.51.43
17:00:00UEFA Nations LeagueEstonia – GeorgiaX21.20
17:00:00UEFA Nations LeagueAzerbaijan – Luxembourg1 or 21.38
17:00:00UEFA Nations LeagueCyprus – MontenegroX21.32
17:00:00UEFA Nations LeagueIceland – England21.29
19:45:00UEFA Nations LeagueDenmark – BelgiumX21.23
19:45:00UEFA Nations LeaguePortugal – Croatia1X1.25
19:45:00UEFA Nations LeagueSweden – France21.73
15:30:00Hungarian NB 1 W.Györi ETO W. – Ferencvarosi W.21.03
14:30:00Hungarian NB 1 W.Kelen SC W. – Szent Mihaly SE1 or 21.18
17:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – Valour FC1X1.20
20:00:00Canadian Premier LeagueCavalry FC – York 9 FC1X1.22
07:30:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Veg Vega Squadron FifaX21.22
07:55:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.24
08:20:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Rob Papa KrychX21.24
08:45:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.09
09:10:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.20
09:35:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Frz Forze FifaX21.26
10:00:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Veg Vega Squadron FifaUnder 3.51.98
10:25:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Frz Forze FifaX21.30
10:50:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.30
11:15:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Rob Papa Krych21.33
14:30:00FIFA Liga ProFin Fints – Gambit Esports1 or 21.22
14:55:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.35
15:20:00FIFA Liga ProFin Fints – Team Ruspro R111X1.24
15:45:00FIFA Liga ProGambit Esports – CFC Catalonia FC FifaX21.32
16:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.22
16:35:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Fin Fints1 or 21.22
17:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Gambit Esports21.44
17:25:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Fin FintsX21.32
17:50:00FIFA Liga ProGambit Esports – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
18:15:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Team Ruspro R111X1.26
17:00:00US Open M.Jeffrey John Wolf – Daniil Medvedev21.05
17:00:00US Open M.Roberto Bautista-Agut – Vasek Pospisil11.34
17:20:00US Open M.Matteo Berrettini – Casper Ruud11.15
18:00:00US Open M.Alex De Minaur – Karen Khachanov11.60
18:30:00US Open M.Marton Fucsovics – Frances Tiafoe11.66
20:00:00US Open M.Felix Auger Aliassime – Corentin Moutet11.23