Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 05 Septembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Spanish Copa del ReyUD Poblense – OntinyentX2
19:00:00Spanish Copa del ReyUP Langreo – UD Logrones1 or 21.30
19:00:00Spanish Copa del ReyClub Rápido de Bouzas – Unionistas CFUnder 3.51.28
19:00:00Spanish Copa del ReySD Gernika – SCD Durango1X1.20
19:00:00Spanish Copa del ReyCD Castellon – Conquense1X1.20
19:00:00Spanish Copa del ReyLleida – CD Teruel1X1.18
19:00:00Spanish Copa del ReyUCAM Murcia – CeutaOver 1.51.23
19:00:00Spanish Copa del ReySadcf Internacional De Madrid Dsl – Fuenlabrada1 or 21.30
19:00:00Spanish Copa del ReyNavalcarnero – Cultural Leonesa1 or 21.30
19:15:00Spanish Copa del ReyBarakaldo – Union MutilveraOver 1.51.23
19:30:00Spanish Copa del ReyMarbella – CD Ebro1X1.22
19:30:00Spanish Copa del ReyUD Cornella – Sant AndreuOver 1.51.22
19:30:00Spanish Copa del ReyYeclano Deportivo – UD MelillaX21.24
19:30:00Spanish Copa del ReyCD Calahorra – Gimnastica TorrelavegaUnder 3.51.22
19:30:00Spanish Copa del ReyMirandes – Racing SantanderUnder 3.51.24
19:45:00Spanish Copa del ReyCF Talavera de la Reina – Real JaenOver 1.51.32
19:45:00Spanish Copa del ReyDon Benito – CartagenaX22.25
08:00:00Friendly InternationalsFiji – Solomon IslandsUnder 3.51.27
23:30:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Sport Recife1X1.18
23:30:00Brazilian Serie ABotafogo – CruzeiroX21.42
16:00:00Danish CupNb Bornholm – Hillerød FodboldX21.23
16:15:00Danish CupKjellerup – MiddelfartX21.19
16:15:00Danish CupHorsholm Usserod IK – Esbjerg21.01
16:15:00Danish CupEgen Ui – Vendsyssel21.01
16:15:00Danish CupBraband – Silkeborg IFX21.18
16:15:00Danish CupFremad Amager – FC Roskilde1X1.30
16:15:00Danish CupLyseng – Hobro21.16
16:30:00Danish CupFC Sydvest 05 – AGF Aarhus21.06
18:00:00Danish CupFC Helsingør – Næstved BK1X1.23
18:30:00Danish CupB 93 Copenhagen – HB Køge21.42
17:00:00Club FriendliesUnion Berlin – Grasshopper1X1.22
18:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – Hamburger IIUnder 3.51.42
16:00:00Czech CupSlovan Rosice – Zbrojovka Brno21.32
16:00:00Czech CupStechovice – Slovan Liberec21.16
16:00:00Czech CupSokol Tasovice – 1 FC Slovacko21.11
16:00:00Czech CupZapy – 1 FK PribramX21.17
17:00:00Czech CupSlavia Kromeriz – Fastav Zlín21.28
15:30:00Slovakian CupNove Mesto nad Vahom – Malzenice1X1.28
15:30:00Slovakian CupSlovan Šimonovany – FC RohoznikX21.75
15:30:00Slovakian CupMladost Kalša – Slavoj Trebisov21.38
15:30:00Slovakian CupFK Slovan Galanta – Sered21.22
15:30:00Slovakian CupFK Kolárovo – MFK Dubnica21.20
15:30:00Slovakian CupMFK Rusovce – MFK Skalica21.20
15:30:00Slovakian CupLokomotiva Zvolen – Inter BratislavaX21.24
15:30:00Slovakian CupVydrany – KFC Kalná nad HronomX21.24
15:30:00Slovakian CupTJ Medzibrod – FTC Filakovo21.42
15:30:00Slovakian CupFK Dunajska Luzna – FC STK 1914 ŠamorínX21.17
15:30:00Slovakian CupMSK Spisske Podhradie – FK Poprad21.16
15:30:00Slovakian CupDr. Dvory Nad Zitavou – FC Nitra21.03
15:30:00Slovakian CupNamestovo – Zemplin Michalovce21.14
15:30:00Slovakian CupFK 09 Bacuch – KFC Komarno21.05
15:30:00Slovakian CupFK Kechnec – Zp Sport Podbrezova21.03
15:30:00Slovakian CupSlovan Hlohovec – Senica21.05
15:30:00Slovakian CupMSK Kysucke Nove Mesto – FC Vion Zlate Moravce21.03
15:30:00Slovakian CupGerlachov – Ruzomberok21.03
15:30:00Slovakian CupOSK Svosov – Trencin21.01
15:30:00Slovakian CupFK Humenne – MFK Vranov nad Toplou1 or 21.20
15:30:00Slovakian CupOŠK Pavlovce nad Uhom – Odeva Lipany21.30
15:30:00Slovakian CupStart Hrabusice – FC VSS Kosice21.16
11:00:00Japanese League CupShonan Bellmare – Cerezo OsakaX21.32
11:00:00Japanese League CupKashima Antlers – Kawasaki FrontaleX21.42
11:00:00Japanese League CupVentforet Kofu – Kashiwa ReysolX21.35
11:00:00Japanese League CupGamba Osaka – Yokohama Marinos1 or 21.27
15:45:00Polish 1 LigaWarta Poznan – Bytovia BytowX21.40
19:30:00Euro U21 Qual.San Marino U21 – Czech Republic U2121.04
01:30:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – Brasil De Pelotas RSUnder 3.51.12
01:30:00Brazilian Serie BFortaleza CE – FigueirenseOver 1.51.32
16:40:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Al JabalainUnder 3.51.24
17:35:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – Ansar Medina1X1.27
17:40:00Saudi Arabian Division 1Al Nojoom – AlshoullaUnder 3.51.24
19:45:00English National LeagueHavant & Waterlooville – Aldershot1X1.22
02:00:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – MillonariosX21.38
22:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Deportivo Pasto1X1.18
03:00:00Friendly Intls. W.USA W. – Chile W.Over 3.51.45
22:00:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – Perez ZeledonUnder 3.51.32
22:05:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Cartagines1 or 21.32
22:45:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Trujillanos FC1 or 21.27
16:00:00Estonian CupMaardu Linnameeskond – Läänemaa JK HaapsaluOver 3.54.00
16:30:00Finnish Kakkonen Group BFC HJS Akatemia – Grankulla IFKX21.23
18:30:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Throttur ReykjavikX21.22
20:00:00Bolivian Profesional LigaJorge Wilstermann – Real PotosiOver 2.51.35
11:45:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Police Tero FC1X1.28
11:45:00Thai Premier LeagueAIR Force United FC – Navy Football ClubUnder 3.51.45
12:00:00Thai Premier LeagueChainat – Ubon Umt Utd1X1.17
12:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – Bangkok GlassOver 1.51.13
13:00:00Thai Premier LeaguePattaya United – Nakhon Ratchasima FC1X1.22
13:00:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – Chiangrai UnitedOver 1.51.17
13:00:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Suphanburi1X1.27
14:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Port FC1 or 21.20
14:00:00Thai Premier LeagueMuang Thong United – Chonburi FCOver 1.51.12
14:00:00Russian Division 2 CenterStrogino – Khimki-M1X1.17
15:30:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Krasnodar-311.28
03:00:00Copa MexicoPachuca – Club CelayaOver 1.51.35
03:00:00Copa MexicoUnam Pumas – Tampico Madero11.35
03:00:00Copa MexicoVenados FC – PueblaX21.25
14:50:00UAE Arabian Gulf CupAl Nasr – Emirates ClubOver 1.51.20
14:55:00UAE Arabian Gulf CupAl Jazira – Al-Fujairah FCOver 1.51.11
17:30:00UAE Arabian Gulf CupSharjah – Al AinUnder 3.51.70
18:00:00US Open M.Marin Cilic – Kei Nishikori11.62
17:00:00US Open W.Naomi Osaka – Lesia Tsurenko11.42
16:00:00US Open Doubles M.Murray J / Soares B – Albot R / Jaziri M11.22
17:20:00US Open Doubles M.Gonzalez M / Jarry N – Bryan M / Sock J21.26
18:00:00US Open Doubles W.Pavlyuchenkova A / Sevastova A – Stosur S / Zhang S11.70
20:00:00US Open Doubles W.Krejcikova B / Siniakova K – Mertens E / Schuurs D11.78