Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 05 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueBrighton – TottenhamX21.25
15:00:00Eng. Premier LeagueLiverpool – LeicesterOver 1.51.20
15:00:00Eng. Premier LeagueBurnley – EvertonX21.42
15:00:00Eng. Premier LeagueWatford – Sheffield UnitedUnder 3.51.32
15:00:00Eng. Premier LeagueNorwich City – Aston Villa1 or 21.30
17:30:00Eng. Premier LeagueWest Ham – Crystal Palace1X1.28
16:30:00French Ligue 1Paris Saint-Germain – Angers11.21
19:00:00French Ligue 1Nantes – NiceUnder 3.51.25
19:00:00French Ligue 1Toulouse – Bordeaux1 or 21.35
19:00:00French Ligue 1Dijon – StrasbourgX21.48
19:00:00French Ligue 1Montpellier – MonacoX21.42
19:00:00French Ligue 1Brest – Metz1 or 21.35
14:30:00German BundesligaBayern Munich – HoffenheimOver 2.51.22
14:30:00German BundesligaFreiburg – Borussia Dortmund21.63
14:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – RB Leipzig1 or 21.30
14:30:00German BundesligaSC Paderborn 07 – Mainz1 or 21.28
17:30:00German BundesligaSchalke 04 – Cologne1X1.22
14:00:00Italian Serie ASPAL – ParmaX21.48
17:00:00Italian Serie AHellas Verona – Sampdoria1 or 21.35
19:45:00Italian Serie AGenoa – MilanX21.40
12:00:00Spanish Liga PrimeraLeganes – LevanteUnder 3.51.27
15:00:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – Granada11.30
17:30:00Spanish Liga PrimeraValencia – AlavesOver 1.51.37
20:00:00Spanish Liga PrimeraOsasuna – VillarrealX21.40
13:45:00French Ligue 2Auxerre – Le Havre1 or 21.40
17:30:00Dutch EredivisieHeracles – Emmen1X1.23
18:45:00Dutch EredivisieVitesse – Utrecht1 or 21.28
18:45:00Dutch EredivisieSparta Rotterdam – Twente1X1.25
19:45:00Dutch EredivisieHeerenveen – Zwolle1X1.20
17:00:00Belgian First Division AEupen – KV MechelenX21.48
19:00:00Belgian First Division AZulte Waregem – Cercle BruggeOver 1.51.16
19:00:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Oostende1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division AKortrijk – Sint-Truidense VV1X1.27
18:00:00Swiss Super LeagueFC Thun – LuzernX21.48
18:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – ServetteX21.48
12:30:00English ChampionshipFulham – CharltonOver 1.51.22
15:00:00English ChampionshipBristol City – ReadingUnder 3.51.44
15:00:00English ChampionshipDerby – LutonUnder 3.51.49
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – HullX21.51
15:00:00English ChampionshipQPR – Blackburn1 or 21.33
15:00:00English ChampionshipMillwall – LeedsX21.23
15:00:00English ChampionshipNottingham Forest – BrentfordX21.42
15:00:00English ChampionshipPreston North End – Barnsley1X1.21
15:00:00English ChampionshipSwansea – Stoke1X1.29
15:00:00English ChampionshipSheffield Wednesday – Wigan1X1.23
15:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – Cardiff1X1.25
12:00:00German Bundesliga 2Hamburger SV – Greuther FurthOver 1.51.18
12:00:00German Bundesliga 2Dynamo Dresden – Hannover 961 or 21.32
12:00:00German Bundesliga 2Sandhausen – Erzgebirge AueUnder 3.51.39
14:00:00Italian Serie BCrotone – Virtus Entella1X1.17
14:00:00Italian Serie BSpezia – BeneventoX21.40
14:00:00Italian Serie BPordenone – EmpoliX21.38
14:00:00Italian Serie BCosenza – VeneziaUnder 3.51.23
14:00:00Italian Serie BLivorno – Chievo1 or 21.38
17:00:00Italian Serie BTrapani – Juve StabiaUnder 3.51.24
15:00:00Spanish Liga SegundaLugo – Las PalmasX21.48
17:00:00Spanish Liga SegundaElche – Rayo VallecanoX21.42
19:00:00Spanish Liga SegundaPonferradina – Mirandes1X1.22
19:30:00Spanish Liga SegundaTenerife – Extremadura1X1.27
15:30:00Portuguese Prim. LigaAves – Tondela1 or 21.35
15:00:00Scottish PremiershipMotherwell – St Mirren1X1.23
15:00:00Scottish PremiershipAberdeen – Hibernian1X1.24
15:00:00Scottish PremiershipHeart of Midlothian – Kilmarnock1 or 21.39
15:00:00Scottish PremiershipRoss County – St Johnstone1 or 21.37
16:00:00Austrian BundesligaSalzburg – AltachOver 2.51.20
16:00:00Austrian BundesligaAdmira Wacker – Wattens1 or 21.30
16:00:00Austrian BundesligaSV Mattersburg – Rapid Vienna21.51
13:00:00Turkish Super LigKasimpasa – Konyaspor1 or 21.35
15:30:00Turkish Super LigGoztepe – Kayserispor1X1.20
18:00:00Turkish Super LigGenclerbirligi – GalatasarayX21.38
15:15:00Greek SuperleaguePanathinaikos – Xanthi1X1.16
17:30:00Greek SuperleagueLarissa – AEK AthensX21.24
15:00:00Danish SuperligaHobro – Aalborg BKX21.25
12:30:00Swedish AllsvenskanGIF Sundsvall – IFK Norrkoping FKX21.22
15:00:00Swedish AllsvenskanAIK – Orebro SK11.36
15:00:00Swedish AllsvenskanIK Sirius FK – Helsingborgs IF1 or 21.32
09:30:00Russian Premier LeagueFC Ufa – Akhmat Grozny1 or 21.43
12:00:00Russian Premier LeagueFC Orenburg – Dinamo MoscowX21.47
14:30:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – FC TambovUnder 3.51.19
17:00:00Russian Premier LeagueFC Sochi – Krylia Sovetov SamaraUnder 3.51.24
17:00:00Norwegian EliteserienOdds BK – Vålerenga1X1.25
21:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Fortaleza CEOver 1.51.35
21:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – SantosX21.45
23:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Corinthians1X1.23
23:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Atletico Paranaense1 or 21.35
15:30:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – Fastav Zlin1X1.22
15:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – FK Teplice1 or 21.38
15:30:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Sigma Olomouc1 or 21.35
18:00:00Czech 1. LigaSparta Prague – Karvina11.24
14:00:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Rakow Czestochowa1X1.27
16:30:00Polish EkstraklasaLech Poznan – Wisla KrakowOver 1.51.20
19:00:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – KGHM Zaglebie Lubin1X1.28
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – PortsmouthX21.45
15:00:00English League 1Fleetwood – Ipswich1 or 21.38
15:00:00English League 1Gillingham – Southend United1X1.20
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – Burton AlbionX21.40
15:00:00English League 1Tranmere – Shrewsbury1 or 21.35
15:00:00English League 1Wycombe – Peterborough UnitedX21.48
15:00:00English League 1AFC Wimbledon – Rochdale1 or 21.35
15:00:00English League 1Rotherham – Coventry1 or 21.32
15:00:00English League 1Lincoln – SunderlandX21.38
15:00:00English League 1Accrington – Oxford UnitedX21.40
17:15:00Argentinian PrimeraGodoy Cruz – Gimnasia Y Esgrima1 or 21.35
17:15:00Argentinian PrimeraArgentinos Juniors – Arsenal SarandiUnder 3.51.20
19:30:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – Central Cordoba SdeOver 1.51.46
21:45:00Argentinian PrimeraEstudiantes de La Plata – CA Huracan1X1.19
23:00:00Mexican PrimeraLeon – Tiburones Rojos de Veracruz11.21
14:30:00Norwegian Division 1Jerv – StartX21.25
12:30:00Swedish SuperettanVarbergs – Vasteras1X1.19
15:00:00Swedish SuperettanMjallby AIF – Östers IFUnder 3.51.30
17:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – IF Brommapojkarna1X1.23
13:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – Haka Valkeakoski Am.X21.17
13:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – EIF1 or 21.23
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – Jaro1 or 21.27
16:00:00Belgian First Division BWesterlo – Excelsior VirtonUnder 3.51.33
19:30:00Belgian First Division BOud-Heverlee Leuven – Lokeren1X1.22
08:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Vissel Kobe1 or 21.32
19:45:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Shamrock RoversX21.20
12:00:00Ukrainian Premier LeagueVorskla Poltava – FC MariupolUnder 3.51.20
15:00:00Ukrainian Premier LeagueDesna Chernigov – Olimpik Donetsk1X1.19
17:30:00Ukrainian Premier LeagueFK Lviv – Zorya Luhansk21.71
14:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – VarazdinOver 3.52.16
16:00:00Croatian 1. HNLDinamo Zagreb – NK Slaven BelupoOver 2.51.50
18:00:00Croatian 1. HNLNK Osijek – HNK Gorica1X1.17
13:00:00German Regionall. NorthHeider – Wolfsburg II21.21
15:00:00German Regionall. NorthSSV Jeddeloh – Rehden1 or 21.24
12:15:00Danish Division 1Hvidovre IF – Næstved BK1 or 21.28
15:00:00English League 2Plymouth Argyle – Scunthorpe1X1.27
15:00:00English League 2Oldham – Cheltenham1 or 21.35
15:00:00English League 2Colchester – Stevenage1X1.23
15:00:00English League 2Crewe – Exeter1 or 21.32
15:00:00English League 2Bradford City – Swindon Town1 or 21.35
15:00:00English League 2Northampton Town – Leyton Orient1X1.30
15:00:00English League 2Grimsby – Mansfield1 or 21.38
15:00:00English League 2Forest Green – Crawley Town1 or 21.35
15:00:00English League 2Newport – Carlisle1X1.23
15:00:00English League 2Cambridge United – Macclesfield1X1.28
15:00:00English League 2Walsall – Salford CityUnder 3.51.29
15:00:00English League 2Port Vale – Morecambe1X1.20
13:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – Botev Plovdiv1 or 21.35
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueEtar Tarnovo – Lokomotiv PlovdivX21.27
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA Sofia – Vitosha BistritsaOver 2.51.67
14:30:00Slovenian 1. SNLAŠK Bravo – NK CeljeX21.30
17:00:00Slovenian 1. SNLDomzale – Tabor Sežana1X1.19
19:15:00Slovenian 1. SNLMaribor – NŠ Mura1X1.13
15:00:00Scottish ChampionshipPartick – Queen of the South1X1.22
15:00:00Scottish ChampionshipGreenock Morton – DunfermlineX21.35
15:00:00Scottish ChampionshipDundee – Arbroath1X1.17
15:00:00Scottish ChampionshipAyr – Inverness Caledonian ThistleUnder 3.51.33
12:30:00Romanian Liga 1Gaz Metan Medias – FC ClinceniOver 1.51.27
18:30:00Romanian Liga 1FCSB – Dinamo Bucharest1X1.20
13:30:00Hungarian NB 1Ujpest – Mezokövesd SEUnder 3.51.19
16:00:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – Puskas AkademiaX21.45
16:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – Zalaegerszegi1 or 21.30
16:00:00Hungarian NB 1Paksi SE – Kaposvári Rákóczi1X1.22
18:30:00Hungarian NB 1MOL Vidi – Debreceni VSC1X1.20
15:30:00Slovakian Super LigaSpartak Trnava – Dunajska Streda1 or 21.34
16:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – Zemplin Michalovce1 or 21.33
16:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – Sered11.22
16:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – Senica1 or 21.32
16:00:00Cypriot Division 1Pafos FC – Omonia NicosiaX21.24
17:00:00Cypriot Division 1Doksa Katokopias – Enosis Neon Paralimni1X1.25
18:00:00Cypriot Division 1Nea Salamina – AEL Limassol1 or 21.30
15:00:00Spanish Seg. B Gr.2Deportivo Alavés B – BarakaldoUnder 3.51.28
15:30:00Spanish Seg. B Gr.2Amorebieta – Real Union B1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Valladolid B – Real Sociedad B1 or 21.27
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Arenas Club De Getxo – Athletic Bilbao BX21.23
18:00:00Spanish Seg. B Gr.2Cultural Leonesa – GuijueloOver 1.51.34
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Espanyol B – La Nucia1X1.20
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Orihuela – Llagostera1 or 21.28
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atlético Levante – FC AndorraX21.35
16:00:00Portuguese League CupSC Covilha – Vitoria SetubalX21.45
18:00:00Portuguese League CupPacos Ferreira – MaritimoUnder 3.51.25
20:30:00Portuguese League CupPortimonense – Rio Ave FC1 or 21.34
11:00:00Port. Segunda LigaAcademica Coimbra – Benfica Lisbon B1 or 21.31
11:00:00Port. Segunda LigaNacional – FC Porto B1X1.18
16:00:00Swiss Challenge LeagueChiasso – Schaffhausen1 or 21.30
16:30:00Swiss Challenge LeagueGrasshopper – Wil1X1.28
17:30:00Swiss Challenge LeagueKriens – AarauX21.40
13:00:00German 3. LigaSonnenhof Grossaspach – FC Ingolstadt 04X21.27
13:00:00German 3. LigaSpVgg Unterhaching – Preussen Munster1X1.18
13:00:00German 3. LigaHallescher – ZwickauOver 1.51.22
13:00:00German 3. LigaHansa Rostock – Meppen1X1.24
13:00:00German 3. LigaViktoria Köln – Waldhof MannheimX21.38
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – Carl Zeiss JenaOver 1.51.19
16:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – RKS RadomiakX21.35
16:45:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Warta PoznanX21.41
17:00:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – MKS Sandecja Nowy Sacz1 or 21.33
17:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Odra OpoleUnder 3.51.42
17:00:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – GKS Belchatow1X1.24
18:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – GKS TychyUnder 3.51.33
13:30:00Austrian 1st DivisionLiebherr GAK – Austria Wien II1X1.28
18:00:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – Dornbirn1X1.27
16:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Tel-Aviv – Hapoel Hadera11.36
17:00:00Israeli Premier LeagueSektzia Nes Tziona – Maccabi Haifa21.50
18:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Haifa – Hapoel Beer ShevaX21.25
15:00:00N. Irish PremiershipWarrenpoint Town – Dungannon21.55
15:00:00N. Irish PremiershipInstitute FC – Ballymena21.57
15:00:00N. Irish PremiershipCarrick Rangers – ColeraineX21.17
15:00:00Scottish League 1East Fife – StranraerOver 1.51.14
15:00:00Scottish League 1Dumbarton – Forfar1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1Clyde – Montrose1X1.20
15:00:00Scottish League 1Peterhead – Airdrieonians1 or 21.27
15:00:00Scottish League 1Raith – FalkirkX21.35
15:00:00Scottish League 2Queens Park FC – AnnanUnder 3.51.33
15:00:00Scottish League 2Cowdenbeath – Edinburgh CityX21.30
15:00:00Scottish League 2Stenhousemuir – Cove Rangers21.40
15:00:00Scottish League 2Brechin City FC – Stirling AlbionX21.35
15:00:00Scottish League 2Albion Rovers – Elgin CityX21.40
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Nacional MontevideoX21.14
20:00:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Rampla Juniors1X1.16
20:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Atletico Fenix Montevideo1 or 21.23
20:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – River Plate Montevideo1 or 21.23
22:30:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – CA Progreso1 or 21.23
14:30:00Welsh Premier LeagueCarmarthen – Connah’s Quay21.60
14:30:00Welsh Premier LeagueAirbus UK Broughton – Cardiff Met UniversityX21.28
14:30:00Welsh Premier LeagueNewtown AFC – Barry Town1 or 21.24
14:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Gryf WejherowoOver 1.51.22
14:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Resovia RzeszowX21.32
14:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Olimpia ElblagUnder 3.51.32
14:00:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Bytovia BytowX21.38
15:00:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – Znicz PruszkowX21.30
16:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – GKS KatowiceX21.30
14:00:00Egyptian Pr. LeagueAswan SC – Al-Ahly Cairo21.28
16:30:00Egyptian Pr. LeagueEl-Entag El-Harby – Al MokawloonX21.41
16:30:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – Ismaily SCX21.46
19:00:00Egyptian Pr. LeagueAl Masry – Al Ittihad Al Sakandary1 or 21.35
16:00:00Algerian Ligue 1MC Magra – MC AlgerX21.27
17:45:00Algerian Ligue 1MC Oran – USM Alger1 or 21.27
18:45:00Algerian Ligue 1Chlef – USM Bel Abbès1X1.18
19:00:00Algerian Ligue 1US Biskra – Constantine1 or 21.27
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – FC BATE Borisov21.58
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaShakhtyor Soligorsk – Torpedo ZhodinoOver 1.51.14
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – Dinamo Brest21.51
11:00:00Estonian MeistriliigaMaardu Linnameeskond – Tallinna KalevUnder 3.51.48
11:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Viljandi JK Tulevik1 or 21.23
14:00:00Estonian MeistriliigaFlora Tallinn – Narva Trans11.23
08:05:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – RyukyuUnder 3.51.37
10:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Machida Zelvia1 or 21.32
19:15:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Ayacucho1X1.20
21:30:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Carlos Mannucci11.24
09:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – FC KhimkiX21.30
09:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – Avangard KurskUnder 3.51.18
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Yenisey Krasnoyarsk1X1.14
13:00:00Russian Division 1Chertanovo – Spartak-2 Moscow1X1.22
15:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Rotor VolgogradX21.19
15:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – Tekstilshik Ivanovo1X1.23
15:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Tom TomskX21.27
16:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Shinnik Yaroslavl1X1.17
16:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Krasnodar-21X1.15
16:00:00Russian Division 1FK Chaika – Neftekhimik1 or 21.27
10:00:00Italian PrimaveraAS Roma U19 – Bologna1X1.27
12:00:00Italian PrimaveraAtalanta U19 – Pescara11.32
13:00:00Italian PrimaveraCagliari – Sassuolo U19Over 1.51.16
16:00:00Italian PrimaveraTorino – Fiorentina1 or 21.20
15:00:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Ponte Preta1 or 21.35
20:30:00Brazilian Serie BParana – Coritiba PRX21.28
23:00:00Brazilian Serie BCuiaba Esporte Clube – Londrina PR1X1.15
23:00:00Brazilian Serie BOperario PR – Brasil De Pelotas RS1X1.15
16:00:00Chilean PrimeraAntofagasta – O’HigginsUnder 3.51.31
19:00:00Chilean PrimeraColo Colo – Universidad de Chile1X1.24
21:30:00Chilean PrimeraUniversidad Concepcion – Union EspanolaUnder 3.51.29
09:15:00Czech 2. LigaDukla Praha – 1.SK Prostejov11.28
09:15:00Czech 2. LigaTrinec – VitkoviceOver 1.51.27
09:15:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – Zbrojovka BrnoX21.25
12:10:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – FK PardubiceUnder 3.51.25
15:00:00Czech 2. LigaLisen – Usti Nad LabemUnder 3.51.58
12:00:00Turkish Lig 1Giresunspor – Akhisar Bld SporX21.38
14:30:00Turkish Lig 1Eskisehirspor – Fatih Karagümrük1 or 21.24
14:30:00Turkish Lig 1Istanbulspor – KeçiörengücüUnder 3.51.28
17:00:00Turkish Lig 1Balikesirspor – Boluspor1 or 21.30
15:40:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Al RayyanOver 1.51.07
17:50:00Qatari Stars LeagueQatar SC – Al Ahli Doha SCX21.20
16:00:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ittifaq – Al-Hilal Riyadh21.45
16:05:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Adalh – Al Shabab (KSA)X21.32
16:20:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faiha – Al Ahli JeddahX21.18
18:10:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Taawon – Abha1X1.14
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al-Baten – Ohud MedinaUnder 3.51.24
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – Solihull Moors F.C.X21.32
15:00:00English National LeagueDover – Notts County1 or 21.27
15:00:00English National LeagueWoking – Wrexham1 or 21.28
15:00:00English National LeagueSutton – Stockport1 or 21.28
15:00:00English National LeagueChesterfield – Eastleigh FCUnder 3.51.32
15:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – Barnet1 or 21.28
15:00:00English National LeagueChorley – Aldershot1 or 21.28
15:00:00English National LeagueTorquay – AFC FyldeUnder 3.51.47
15:00:00English National LeagueBromley – BarrowUnder 3.51.35
15:00:00English National LeagueHartlepool United – Yeovil1 or 21.27
15:00:00English National LeagueMaidenhead – HalifaxX21.35
17:20:00English National LeagueHarrogate Town – Ebbsfleet1X1.20
23:30:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Once CaldasX21.43
23:30:00Colombian Primera AAtletico Huila – Envigado1 or 21.35
12:45:00Friendly Intls. W.England W. – Brazil W.1X1.17
23:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Cerro PortenoX21.25
14:30:00Bosnian Premijer LigaCelik Zenica – Siroki Brijeg1 or 21.25
14:30:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – Zvijezda 0911.25
14:30:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Sarajevo1 or 21.24
14:30:00Bosnian Premijer LigaRadnik Bijeljina – Sloboda TuzlaOver 1.51.27
17:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – Radnicki Nis21.66
17:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – TSC Backa Topola1 or 21.32
17:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – Proleter Novi Sad1X1.22
17:00:00Serbian Super LigaCukaricki – JavorOver 1.51.33
16:00:00Venezuelan PrimeraMetropolitanos FC – Mineros de GuayanaUnder 3.51.31
23:00:00Venezuelan PrimeraCaracas – Estudiantes de Caracas1X1.13
09:00:00Romanian Liga 2Scolar Resita – ACS Sirineasa1X1.24
09:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – Dunarea Calarasi21.36
09:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – FC Metaloglobus Bucuresti21.36
09:00:00Romanian Liga 2CS Mioveni – Csikszereda1X1.19
09:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – CS Sportul SnagovOver 2.51.56
10:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Petrolul Ploiesti21.36
12:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – FC ArgesX21.30
13:00:00Ukrainian Persha LigaCherkaskyi Dnipro – Avanhard KramatorskX21.18
13:00:00Ukrainian Persha LigaAgrobiznes Volochysk – Prykarpattya1X1.17
13:00:00Ukrainian Persha LigaGirnik Sport – MinajX21.28
14:30:00Ukrainian Persha LigaFC Metalist 1925 – Mykolaiv1X1.15
12:00:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – Lahden ReipasUnder 3.51.56
12:00:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – JäPS1 or 21.23
12:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Jippo1 or 21.25
12:00:00Finnish Kakkonen Group AMipk Mikkeli – Mikkelin PalloilijatX21.17
12:00:00Finnish Kakkonen Group AKlubi 04 – KiffenOver 1.51.17
12:00:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – FC Honka Akatemia21.44
12:00:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – KaaPo KaarinaX21.25
12:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – Kapa1X1.24
12:00:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – Tampereen Ilves II1X1.24
12:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – JazzOver 1.51.10
12:00:00Finnish Kakkonen Group BGnistan – EPS11.30
12:00:00Finnish Kakkonen Group COLS Oulu – Kajaanin Haka1X1.24
12:00:00Finnish Kakkonen Group CJakobstads Bollklubb – SC Kufu 981 or 21.20
12:00:00Finnish Kakkonen Group CVaajakoski – GBK Kokkola1X1.30
12:00:00Finnish Kakkonen Group CRoPS Farmi – SJK AkatemiaX21.27
12:00:00Finnish Kakkonen Group CVPS J Akatemia – VifkX21.17
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Stjørdals-BlinkX21.27
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – FloroOver 1.51.12
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – GrorudX21.24
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asker – Elverum1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asane – KjelsasUnder 3.52.00
12:30:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – BodensOver 1.51.14
13:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – Gefle IF1 or 21.27
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Vasalunds IF1 or 21.25
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Kristianstad1X1.23
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – UtsiktensUnder 3.51.48
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – LindomeUnder 3.51.45
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Ljungskile SK21.47
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Oskarshamns AIKOver 1.51.16
11:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – Zalgiris Vilnius21.54
13:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas Klaipeda – FK Riteriai21.44
17:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK PanevezysOver 2.51.42
12:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – Alashkert1X1.25
12:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – FC Pyunik YerevanX21.40
16:00:00Armenian Premier LeagueUrartu – Shirak Gumri1 or 21.24
16:30:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – B36 Torshavn21.35
17:00:00Faroe Islands Pr. LeagueVíkingur Gøta – Klaksvik1 or 21.23
12:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – FK Spartaks JurmalaX21.44
12:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – FS Metta LUOver 1.51.25
13:00:00Latvian VirsligaBFC Daugavpils – Ventspils21.60
14:15:00Latvian VirsligaValmiera FK – Rigas Futbola SkolaX21.20
14:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiFK Sumgayit – Keshla FK1 or 21.27
16:15:00Azerbaijani Premyer LiqasiNeftchi – Sabayil1X1.13
13:30:00Montenegrin 1. CFLOFK Petrovac – Kom Podgorica1 or 21.32
13:30:00Montenegrin 1. CFLFK Sutjeska – Zeta GolubovciOver 1.51.25
13:30:00Montenegrin 1. CFLGrbalj Radonovici – Rudar PljevljaUnder 3.51.20
13:30:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – Mladost LjeskopoljeOver 1.51.30
14:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – MSK Zilina B1X1.19
14:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – Slavoj TrebisovOver 1.51.21
14:00:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – MFK Dubnica1X1.27
14:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Petrzalka1 or 21.24
14:00:00Slovakian 2. LigaFC VSS Kosice – Puchov1X1.22
14:00:00Slovakian 2. LigaSlovan Bratislava B – Ruzomberok BX21.38
18:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – Partizan BardejovOver 1.51.25
14:00:00Maltese Pr. LeagueSt Lucia FC – Senglea Athletic1 or 21.24
14:00:00Maltese Pr. LeagueBalzan Youths FC – Gudja United1X1.22
16:00:00Maltese Pr. LeagueHibernians FC Paola – Birkirkara FCUnder 3.51.38
16:15:00Maltese Pr. LeagueSliema Wanderers – Sirens FC1 or 21.22
09:30:00Indonesian Liga 1Persepar Kalteng Putra – Barito Putera1X1.30
09:30:00Indonesian Liga 1Badak Lampung – Semen PadangUnder 3.51.31
12:30:00Indonesian Liga 1Madura United FC – Persib Bandung1X1.27
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – Taraz1X1.25
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueZhetysu – Irtysh Pavlodar1X1.20
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – AktobeOver 2.51.62
13:00:00Euro Champ. Qual. W.Germany W. – Ukraine W.Over 3.52.58
14:00:00Euro Champ. Qual. W.North Macedonia W. – Serbia W.21.19
20:00:00Bolivian Profesional LigaAlways Ready – Royal Pari Sion11.26
14:00:00Italian Serie DChieri – Real Forte Querceta1X1.24
14:00:00Italian Serie DASD Trastevere – Latte Dolce Calcio1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DTeam Nuova Florida – Ostia Mare1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DUSD Adriese 1906 – ASD Cjarlins Muzane1X1.16
14:00:00Euro U19 Qual. W.Norway W. U19 – Wales U19 W.11.26
10:00:00Euro U19 Qual. W.Serbia W. U19 – Cyprus W. U19Over 3.51.22
12:00:00Euro U19 Qual. W.Ireland W. U19 – Montenegro W. U1911.21
14:00:00Euro U19 Qual. W.Italy W. U19 – Slovenia W. U19Over 2.51.25
15:00:00Euro U19 Qual. W.Scotland W. U19 – Croatia W. U19Over 3.51.66
15:00:00Euro U19 Qual. W.Poland W. U19 – Bulgaria W. U19Over 3.51.54
16:00:00Euro U19 Qual. W.Portugal W. U19 – Albania W. U19Over 3.51.54
19:30:00Euro U19 Qual. W.Northern Ireland U19 W. – Moldova W. U19Over 3.51.54
14:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – Atsv Stadl-Paura11.27
14:00:00Austrian RegionalligaUnion Gurten – Deutschlandsberger SCUnder 3.51.73
15:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – Ask-Bsc Bruck/Leitha1 or 21.23
17:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Mattersburg II1X1.28
23:00:00Chilean Primera BCD Santa Cruz – Puerto MonttX21.35
10:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – Fastav ZlinOver 1.51.09
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – AC Sparta PrahaX21.28
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – FC Zbrojovka BrnoX21.38
10:00:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – Viktoria Plzen U1921.38
10:45:00Czech Liga U19Karvina – Meteor Praha11.36
11:30:00Czech Liga U19Sigma Olomouc – SK Slavia PrahaX21.30
12:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – FK PardubiceX21.38
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – Tartu JK Tammeka II11.24
11:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – Rakvere JK Tarvas11.21
11:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – JK Welco ElekterOver 2.51.20
20:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Deportivo Guastatoya1 or 21.23
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Xelaju1X1.18
22:00:00Panamanian PrimeraSporting San Miguelito – CD Universitario1 or 21.30
11:30:00Portuguese League U19CD Aves U19 – SC Braga U19X21.17
10:00:00Russian Youth LeagueUral Yekaterinburg Youth – Zenit St Petersburg YouthX21.30
10:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – Arsenal Tula Youth1X1.22
11:00:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – Spartak Moscow Youth1 or 21.25
09:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Jeonnam Dragons1 or 21.35
09:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Bucheon FC 19951X1.31
13:00:00Armenian First LeagueWest Armenia – FC VanUnder 3.51.85
13:00:00Armenian First LeagueFC Pyunik Yerevan 2 – Artsakh1 or 21.20
13:30:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – NK Dinamo Zagreb II1X1.16
14:30:00Croatian 2. HNLKustosija – Medimurje Cakovec1 or 21.25
14:30:00Croatian 2. HNLDugopolje – NK Hrvatski Dragovoljac1X1.20
14:30:00Croatian 2. HNLNK Dubrava – Radnik SesveteX21.22
22:00:00Honduran Liga NacionalMarathon – Lobos UPNFM1X1.19
18:00:00Luxembourg Division 1Jeunesse Esch – Differdange 031 or 21.27
15:00:00N. Irish ChampionshipDundela – Ballyclare ComradesOver 1.51.31
15:00:00N. Irish ChampionshipLoughgall – WeldersOver 1.51.31
15:00:00N. Irish ChampionshipPSNI – Ballinamallard UnitedX21.32
15:00:00N. Irish ChampionshipDergview – Knockbreda1X1.22
15:00:00N. Irish ChampionshipArds FC – Queens UniversityOver 1.51.31
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – IFK UddevallaOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – Stenungsunds IF21.39
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Lidköpings1 or 21.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandÖrebro Syrianska IF – Vänersborgs IF11.31
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Nordvarmland FFOver 1.51.09
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Kungsangens IFX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Enköpings SKOver 1.51.06
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Valbo FFUnder 3.51.86
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Gamla Upsala SK1 or 21.24
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – Skiljebo SK1 or 21.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Piteå IF1X1.27
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – IFK Umea1X1.27
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Gottne IF1 or 21.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – Umea fc AkademiOver 2.51.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Anundsjö IFOver 1.51.06
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Onsala BKUnder 3.51.86
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandStafsinge IF – Angelholms FF21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Vinbergs IFX21.32
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Amedspor1X1.18
12:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – Inegölspor1 or 21.27
12:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Tarsus Idman YurduUnder 3.51.38
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – Sancaktepe Belediye Spor1 or 21.27
13:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPendikspor – Bugsasspor1X1.20
17:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSamsunspor – Manisa Buyuksehir BelediyesporUnder 3.51.31
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdana Demirspor – Sivas 4 Eylül Belediyespor1 or 21.27
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – SakaryasporUnder 3.51.29
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKardemir Karabukspor – Idare Genclik21.63
13:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupNigde Belediyespor – ElazigsporX21.23
17:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKahramanmarasspor – Eyupspor1 or 21.28
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Meuselwitz1X1.22
12:30:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Rot-Weiss ErfurtX21.28
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Hoffenheim IIX21.32
13:00:00German Regionall. SouthwestFC 08 Homburg-Saar – Koblenz11.27
13:00:00German Regionall. SouthwestAalen – FSV Mainz 05 IIUnder 3.51.42
13:00:00German Regionall. SouthwestBahlinger – Astoria Walldorf1 or 21.27
13:00:00German Regionall. SouthwestKickers Offenbach – TSG Balingen 1848Over 1.51.18
13:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – TSV Steinbach21.36
13:00:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – SaarbruckenX21.22
13:00:00German Regionall. WestOberhausen – Homberg11.36
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – TUS Haltern1 or 21.25
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – Bergisch GladbachOver 1.51.14
13:00:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Fortuna Düsseldorf II11.24
14:30:00German Regionall. WestWattenscheid 09 – Cologne IIX21.27
14:30:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – Wuppertaler1X1.18
13:00:00German Regionall. BavariaRain/Lech – BayreuthX21.20
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – VfB EichstättX21.40
13:00:00German Regionall. BavariaSV Heimstetten – FV Illertissen1 or 21.25
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Aubstadt – TSV 1860 Rosenheim1X1.27
12:00:00Russian Division 2 CenterRotor Volgograd II – FC RyazanX21.17
12:00:00Russian Division 2 CenterZorkiy Krasnogorsk – FC KalugaUnder 3.51.41
12:30:00Russian Division 2 CenterSokol Saratov – Metallurg Lipetsk11.33
13:00:00Russian Division 2 CenterArarat Moscow – Dynamo Bryansk1 or 21.27
13:00:00Russian Division 2 CenterKvant Obninsk – Khimki-MX21.38
15:00:00Russian Division 2 CenterSaturn Ramenskoye – Salyut Belgorod1 or 21.25
15:00:00Russian Division 2 CenterStrogino – Khimik NovomoskovskUnder 3.51.76
13:00:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Dinamo StavropolOver 1.51.11
13:00:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Biolog Novokubansk1X1.25
14:00:00Russian Division 2 SouthAlania Vladikavkaz – Druzhba Maikop1X1.18
14:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Nalchik – Urozhay Krasnodar1X1.19
11:00:00Russian Division 2 WestZnamya Truda – Zvezda St. Petersburg11.34
13:00:00Russian Division 2 WestLeningradets – Luki-Energia Velikiye Luki1X1.19
13:00:00Russian Division 2 WestFC Pskov-747 – Rodina MoscowOver 1.51.22
14:00:00Russian Division 2 WestFC Dolgoprudny – Torpedo VladimirOver 1.51.22
14:00:00Russian Division 2 WestOlimp Khimki – FK Kolomna1X1.19
15:00:00Russian Division 2 WestLokomotiv-Kazanka – Zenit-2 St. Petersburg21.52
17:00:00Russian Division 2 WestFC Murom – Veles1 or 21.25
10:00:00UEFA Youth LeagueAstana U19 – Maccabi Petah Tikva U19X21.31
21:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Club CortuluáX21.22
21:15:00Colombian Primera BValledupar – Bogota FC1 or 21.24
21:15:00Colombian Primera BTigres FC – Boyacá ChicóX21.30
21:15:00Colombian Primera BBarranquilla – Deportes PereiraX21.27
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Älmeboda/LinnerydX21.17
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – Dalstorps IFOver 1.51.19
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – Räppe GOIF1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – IFK Berga21.31
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Nosaby IF1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – IFK HässleholmUnder 3.51.48
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Osterlen FF1 or 21.24
22:00:00United States NWSLOrlando Pride W. – Washington Spirit W.X21.30
19:45:00Italian Serie C Girone ANovara – Pro Vercelli1X1.14
19:45:00Italian Serie C Girone AComo – Giana Erminio1X1.18
19:45:00Italian Serie C Girone CTeramo – FC RietiX22.10
19:45:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Fermana1 or 21.32
15:00:00Algerian Ligue 2RC Arbaa – Olympique de Médéa1X1.19
15:00:00Algerian Ligue 2A Bou Saâda – El HarrachUnder 3.51.17
15:00:00Algerian Ligue 2ASM Oran – JSM Skikda1X1.17
17:00:00Algerian Ligue 2El Eulma – AS Khroub1X1.22
17:00:00Algerian Ligue 2JSM Bejaia – USM Annaba1X1.17
18:00:00Algerian Ligue 2WA Tlemcen – Saida1X1.17
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – Traeff1X1.27
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Årvoll – Lorenskog21.17
15:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – SpjelkavikX21.32
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ullern IF – Ørn-Horten FK1 or 21.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Drobak-Frogn – Follo21.11
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – Lokomotiv OsloOver 1.51.12
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Frigg Oslo FK – LynUnder 3.51.66
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – NorildOver 1.51.10
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flint – Viking FK 2X21.38
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Bryne II – Storm FC11.30
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – Mandalskameratene1 or 21.20
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vardeneset – VindbjartX21.38
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flekkeroy – IL BroddOver 2.51.18
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Brann II – StordX21.38
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Os – FjøraOver 1.51.06
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4SK Djerv 1919 – Bergen NordOver 2.51.19
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – FK Gjovik-Lyn21.25
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – Brumunddal1 or 21.18
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Strindheim – Kolstad1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Melhus1X1.32
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – Leknes FKOver 3.51.39
22:30:00El Salvador PrimeraCD Aguila – CD Fas1 or 21.25
11:00:00Kenyan Premier LeagueSony Sugar FC – AFC LeopardsX21.35
12:00:00Kenyan Premier LeaguePosta Ranger FC – Kisumu All Stars FC1 or 21.35
12:00:00Kenyan Premier LeagueWestern Stima – Ulinzi Stars FC1 or 21.30
12:00:00Kenyan Premier LeagueChemelil Sugar FC – Kariobangi Sharks21.70
13:00:00Kenyan Premier LeagueMathare United FC – Wazito FCUnder 3.51.17
14:15:00Kenyan Premier LeagueKenya Commercial Bank – Nzoia United FC1X1.23
12:00:00Zambian Premier LeagueForest Rangers – Kabwe Warriors1 or 21.32
14:00:00Zambian Premier LeagueBuildcon F.C. – Zanaco1 or 21.32
14:00:00Zambian Premier LeagueGreen Eagles – Power Dynamos1X1.17
14:00:00Zambian Premier LeagueNkwazi – Lumwana Radiants1X1.17
14:00:00Zambian Premier LeagueKabwe Youth Soccer Acad – Nakambala Leopards1 or 21.35
14:00:00Zambian Premier LeagueRed Arrows FC – Green Buffaloes1X1.17
14:00:00Zambian Premier LeagueNkana FC – Kansanshi Dynamos1 or 21.35
09:15:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Apos Blansko1 or 21.25
09:15:00Czech MSFLSlovacko B – SK Unicov1 or 21.22
14:00:00Czech MSFLUhersky Brod – 1. SC Znojmo1 or 21.23
14:00:00Czech MSFLRosice – Banik Ostrava BX21.38
14:00:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – VrchovinaOver 1.51.17
14:00:00Czech MSFLHlucin – VyskovX21.35
22:30:00Nicaraguan Primera DivisionJuventus Managua – Managua FC1 or 21.22
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalOliveira Hospital – Sporting Clube IdealUnder 3.51.18
14:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGondomar – LusitaniaX21.23
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLeca – CF Canelas 20101X1.20
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Rubras – AroucaX21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSacavenense – Fabril BarreiroUnder 3.51.21
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAnadia – ARC Oleiros1X1.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao Madeira – Maritimo Madeira B1 or 21.27
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalG.d. Chaves B – FafeX21.18
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCsd Camara de Lobos – CDC MontalegreX21.25
21:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – Sintrense1X1.19
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – Jutrzenka Giebultów1X1.17
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – MKS Podlasie Biala Podlaska11.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Sokol Sieniawa1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – KS Hutnik Krakow SSA1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Wisla Sandomierz1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Motor Lublin – Wisla Pulawy1X1.16
17:00:00Peruvian SegundaSantos FC Ica – Cultural Santa Rosa11.32
23:45:00Peruvian SegundaCD Sport Loreto – Los CaimanesOver 1.51.13
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Legia II WarszawaX21.38
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Lechia Tomaszow Mazowiecki1 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Polonia Warszawa1X1.19
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Mks Kaczkan Huragan MoragX21.32
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – Sokol OstrodaX21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – OKS Swit SkolwinX21.30
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Polonia Sroda WielkopolskaX21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – Baltyk Koszalin1 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Grom Nowy Staw – Radunia Stezyca21.47
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Górnik KoninOver 1.51.15
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Chemik Police1 or 21.25
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kks Kalisz – MLKS Unia JanikowoOver 1.51.13
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Sokol Kleczew1X1.19
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Slask Wroclaw ll – Sleza Wroclaw1X1.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Zdzieszowice – Lechia Zielona Gora1X1.17
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – LZS Starowice11.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – GKS Pniowek 741 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Ruch ChorzowX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Polonia BytomUnder 3.51.47
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Zaglebie II Lubin1X1.28
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Foto-Higiena GacX21.35
14:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – Coastal Union11.31
17:00:00Tanzanian Premier LeagueAzam – Namungo FC11.35
11:00:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Feirense U23Over 2.51.37
11:00:00Portuguese League U23Portimonense U23 – Leixoes SC U231 or 21.24
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Estoril Praia U23Under 3.51.57
11:00:00Portuguese League U23Marítimo U23 – Belenenses U23Under 3.51.64
11:00:00Portuguese League U23Famalicao U23 – Rio Ave U23X21.35
11:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – Vitoria Setubal U231X1.24
11:45:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – Vitoria de Guimaraes U23X21.38
18:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – CD Aves U23Over 1.51.10
12:30:00English FA Cup Qual.Halesowen Town – Altrincham21.53
15:00:00English FA Cup Qual.Hednesford Town – Blyth Spartans1X1.27
15:00:00English FA Cup Qual.Kingstonian – Weston-Super-MareX21.35
15:00:00English FA Cup Qual.Chippenham Town – Slough TownX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Abbey Rangers – Whyteleafe FC1 or 21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Dunston Uts – ColneX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Ware – Potters Bar Town FCX21.38
15:00:00English FA Cup Qual.Oxford City – Hampton & RichmondUnder 3.51.39
15:00:00English FA Cup Qual.Kings Langley – Corinthian Casuals1X1.22
15:00:00English FA Cup Qual.Whitby Town – Gloucester City1 or 21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Hayes & Yeading United – Hendon1X1.28
15:00:00English FA Cup Qual.Bristol Manor Farm – Wealdstone FC21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Salisbury – Margate FCUnder 3.51.43
15:00:00English FA Cup Qual.Billericay – Bath CityUnder 3.51.52
15:00:00English FA Cup Qual.Dulwich Hamlet – EastbourneUnder 3.51.32
15:00:00English FA Cup Qual.Maidstone United – Hitchin Town11.36
15:00:00English FA Cup Qual.Welling United – Tavistock FCOver 2.51.41
15:00:00English FA Cup Qual.Maldon & Tiptree FC – Chertsey Town1X1.19
15:00:00English FA Cup Qual.Buxton FC – York City21.30
15:00:00English FA Cup Qual.Havant & Waterlooville – HadleyOver 2.51.29
15:00:00English FA Cup Qual.Peterborough Sports – GuiseleyX21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Royston Town – Beaconsfield Town1X1.22
15:00:00English FA Cup Qual.Ashton Utd – Spennymoor TownX21.35
15:00:00English FA Cup Qual.Brackley – Warrington Town11.29
15:00:00English FA Cup Qual.Nantwich – Morpeth Town1 or 21.23
15:00:00English FA Cup Qual.Blackfield & Langley – Dartford1 or 21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Tooting & Mitcham – Poole TownX21.27
15:00:00English FA Cup Qual.Kidsgrove Athletic FC – Gateshead21.46
15:00:00English FA Cup Qual.Farsley Celtic – SouthportUnder 3.51.39
15:00:00English FA Cup Qual.Tamworth – HerefordX21.32
15:00:00English FA Cup Qual.Lowestoft Town – Carshalton AthleticX21.32
15:00:00English FA Cup Qual.Haringey Borough – Cray Wanderers1 or 21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Sutton Coldfield – Boston United21.42
15:00:00English FA Cup Qual.Belper Town – Rushall OlympicX21.27
15:00:00English FA Cup Qual.Chichester City Utd – Enfield TownX21.18
15:00:00English FA Cup Qual.Leamington – Darlington1 or 21.28
15:00:00English FA Cup Qual.Canvey Island – Bowers & PitseaX21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Weymouth – St Albans City1X1.16
15:00:00English FA Cup Qual.Stourbridge – Stafford Rangers1X1.24
15:00:00English FA Cup Qual.Leek Town – Kings Lynn21.42
20:30:00Canadian Premier LeagueValour FC – FC Edmonton1 or 21.23
23:00:00Canadian Premier LeagueCavalry FC – Hfx Wanderers FCOver 1.51.27
14:00:00Beijing ATPStefanos Tsitsipas – Alexander Zverev21.62
12:30:00Beijing WTANaomi Osaka – Caroline Wozniacki11.35
16:00:00ITF M15 SantiagoAlejo Lorenzo Lingua Lavallen – Sebastian Baez11.35
17:00:00Campinas ChallengerSumit Nagal – Juan Pablo Ficovich11.46
18:00:00Campinas ChallengerJuan Pablo Varillas – Federico Coria21.66
08:30:00Beijing ATP DoublesMurray J / Skupski N – Dodig I / Polasek F21.77