Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 05 Mai 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Eng. Premier LeagueHuddersfield – Manchester United21.35
14:00:00Eng. Premier LeagueChelsea – Watford11.35
16:30:00Eng. Premier LeagueArsenal – Brighton11.34
14:00:00French Ligue 1Toulouse – Rennes1 or 21.35
14:00:00French Ligue 1Montpellier – Amiens1X1.19
14:00:00French Ligue 1Nantes – Dijon1X1.25
16:00:00French Ligue 1Monaco – Saint-Etienne1 or 21.30
20:00:00French Ligue 1Lyon – Lille1X1.18
12:30:00German BundesligaSchalke 04 – Augsburg1X1.20
14:30:00German BundesligaFreiburg – Fortuna DusseldorfUnder 3.51.55
17:00:00German BundesligaBayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt1X1.20
11:30:00Italian Serie AEmpoli – Fiorentina1 or 21.30
14:00:00Italian Serie ASassuolo – Frosinone1X1.19
14:00:00Italian Serie ALazio – Atalanta1 or 21.30
14:00:00Italian Serie AParma – SampdoriaX21.40
17:00:00Italian Serie AGenoa – RomaX21.28
19:30:00Italian Serie ANapoli – Cagliari11.28
11:00:00Spanish Liga PrimeraGetafe – Girona1X1.20
13:00:00Spanish Liga PrimeraEibar – BetisUnder 3.51.43
15:15:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – Villarreal1X1.20
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Athletic BilbaoX21.45
19:45:00Spanish Liga PrimeraHuesca – ValenciaX21.32
13:30:00Belgian First Division AAnderlecht – Standard Liege1X1.30
17:00:00Belgian First Division AGent – Club BruggeX21.25
19:00:00Belgian First Division AMouscron-Peruwelz – Zulte WaregemUnder 3.51.91
15:00:00Swiss Super LeagueLugano – Luzern1 or 21.34
15:00:00Swiss Super LeagueSion – Young BoysX21.33
15:00:00Swiss Super LeagueFC Thun – Neuchatel XamaxUnder 3.51.67
12:30:00English ChampionshipReading – BirminghamX21.51
12:30:00English ChampionshipBlackburn – Swansea1 or 21.33
12:30:00English ChampionshipBrentford – Preston North End1X1.28
12:30:00English ChampionshipAston Villa – Norwich CityX21.47
12:30:00English ChampionshipHull – Bristol CityX21.44
12:30:00English ChampionshipDerby – West Bromwich Albion1X1.31
12:30:00English ChampionshipIpswich – Leeds21.54
12:30:00English ChampionshipWigan – MillwallUnder 3.51.45
12:30:00English ChampionshipSheffield Wednesday – QPR1X1.25
12:30:00English ChampionshipRotherham – MiddlesbroughX21.22
12:30:00English ChampionshipStoke – Sheffield UnitedX21.36
12:30:00English ChampionshipNottingham Forest – Bolton11.30
12:30:00German Bundesliga 2Holstein Kiel – Duisburg1X1.23
12:30:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – Erzgebirge Aue1X1.30
12:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – Union BerlinX21.23
14:00:00Italian Serie BBenevento – Padova1X1.18
14:00:00Italian Serie BLivorno – Carpi1X1.16
11:00:00Spanish Liga SegundaLugo – Almeria1 or 21.35
15:00:00Spanish Liga SegundaMallorca – Sporting Gijon1X1.24
17:00:00Spanish Liga SegundaElche – CF Rayo Majadahonda1X1.22
17:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – NumanciaUnder 3.51.22
19:30:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Granada1 or 21.38
15:00:00Portuguese Prim. LigaTondela – CD Santa Clara1X1.20
17:30:00Portuguese Prim. LigaBelenenses – Sporting Lisbon21.46
20:00:00Portuguese Prim. LigaVitoria Guimaraes – NacionalOver 1.51.27
15:30:00Scottish PremiershipRangers – HibernianOver 1.51.26
13:30:00Austrian BundesligaSKN St. Pölten – Sturm GrazX21.34
13:30:00Austrian BundesligaLASK Linz – Wolfsberger1X1.19
16:00:00Austrian BundesligaAustria Vienna – Salzburg21.52
14:00:00Turkish Super LigGoztepe – AntalyasporOver 1.51.27
14:00:00Turkish Super LigAkhisar Bld Spor – Malatyaspor1X1.23
17:00:00Turkish Super LigGalatasaray – Besiktas1X1.28
14:00:00Greek SuperleaguePanathinaikos – Panaitolikos1X1.20
17:00:00Greek SuperleagueLarissa – Olympiakos21.43
17:00:00Greek SuperleagueAtromitos – OFI CreteX21.41
17:00:00Greek SuperleagueLevadiakos – AEK Athens21.20
17:00:00Greek SuperleagueAsteras Tripoli – Panionios11.28
17:00:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – Xanthi11.35
17:00:00Greek SuperleaguePAS Giannina – PAOKX21.33
17:00:00Dutch CupWillem II – Ajax21.24
11:00:00Danish SuperligaAalborg BK – AGF Aarhus1 or 21.33
13:00:00Danish SuperligaSonderjyske – RandersX21.45
15:00:00Danish SuperligaCopenhagen – Brondby IFOver 1.51.15
17:00:00Danish SuperligaOdense BK – FC MidtjyllandX21.40
14:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – Ostersunds FKUnder 3.51.26
14:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – GIF SundsvallOver 1.51.22
14:00:00Swedish AllsvenskanFalkenbergs FF – Malmö FF21.39
16:30:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – HammarbyX21.25
16:30:00Finnish VeikkausliigaKuopio – KPV KokkolaOver 1.51.27
16:30:00Finnish VeikkausliigaLahti – SJKX21.36
12:00:00Russian Premier LeagueKrylia Sovetov Samara – FC Ufa1 or 21.41
14:30:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – Dinamo Moscow1X1.19
17:00:00Russian Premier LeagueFC Rostov – FC KrasnodarX21.32
17:00:00Norwegian EliteserienBodø/Glimt – Lillestrøm SK1X1.20
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – Tromsø IL1X1.26
17:00:00Norwegian EliteserienBrann – RanheimOver 1.51.23
17:00:00Norwegian EliteserienOdds BK – Strømsgodset IF1X1.22
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – MoldeX21.42
19:00:00Norwegian EliteserienRosenborg BK – SarpsborgUnder 3.51.30
15:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Atletico ParanaenseUnder 3.51.18
20:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Santos21.80
20:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Fortaleza CE1X1.24
20:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Flamengo1X1.24
20:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – GoiasOver 1.51.40
23:00:00Brazilian Serie AGremio RS – FluminenseOver 1.51.42
23:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Avai1X1.15
14:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – KarvinaX21.45
14:30:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – 1 FK Pribram1X1.18
17:00:00Czech 1. LigaViktoria Plzen – FK Jablonec1X1.22
14:30:00Polish EkstraklasaZaglebie Sosnowiec – Slask Wroclaw1 or 21.32
17:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Lechia Gdansk1 or 21.35
03:00:00Mexican PrimeraNecaxa – Gallos Blancos Queretaro1X1.24
03:06:00Mexican PrimeraClub Tijuana – Puebla1X1.25
18:00:00Mexican PrimeraDeportivo Toluca – Lobos BUAP1X1.15
22:00:00Mexican PrimeraAtlas de Guadalajara – CF Monterrey1X1.70
14:00:00Norwegian Division 1Sandefjord – Nest-Sotra1X1.22
17:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – Notodden FK1 or 21.33
17:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Skeid1X1.25
17:00:00Norwegian Division 1Ham-Kam – Sandnes Ulf1X1.20
17:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Jerv1 or 21.33
17:00:00Norwegian Division 1Raufoss – Kongsvinger IL1 or 21.33
17:00:00Norwegian Division 1Start – Strommen1X1.21
14:00:00Swedish SuperettanGAIS – Jönköpings SödraX21.47
16:30:00Swedish SuperettanHalmstads – Östers IFUnder 3.51.35
02:00:00United States MLSReal Salt Lake – Portland Timbers1 or 21.29
03:00:00United States MLSSan Jose Earthquakes – FC Cincinnati1X1.26
03:30:00United States MLSLos Angeles FC – Chicago FireOver 1.51.13
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – Valur Reykjavik21.61
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKR Reykjavik – IBV VestmannaeyjarOver 1.51.17
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildGrindavik – Stjarnan Gardabaer21.61
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildFylkir Reykjavik – IA AkranesX21.45
12:00:00Ukrainian Premier LeagueOlimpik Donetsk – Vorskla PoltavaX21.48
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKarpaty Lviv – Arsenal Kiev1X1.23
15:00:00Ukrainian Premier LeagueDesna Chernigov – Chornomorets Odessa1X1.22
15:30:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – NK OsijekX21.19
18:00:00Croatian 1. HNLDinamo Zagreb – Lokomotiva Zagreb1X1.15
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Eintracht Norderstedt1 or 21.25
14:00:00German Regionall. NorthLupo Martini Wolfsburg – Hamburger II21.55
14:00:00German Regionall. North1. FC Germ Egestorf/Langreder – Holstein Kiel II1 or 21.22
12:45:00Danish Division 1Thisted – LFA NykobingX21.38
12:45:00Danish Division 1Lyngby BK – HB Køge1X1.24
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – Fremad Amager1 or 21.30
12:45:00Danish Division 1Hvidovre IF – Næstved BKX21.35
12:45:00Danish Division 1Viborg – FC Roskilde1X1.22
13:30:00Slovenian 1. SNLNŠ Mura – Rudar Velenje1X1.22
15:15:00Slovenian 1. SNLND Gorica – MariborX21.16
16:55:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NK Triglav11.31
13:00:00Romanian Liga 1Voluntari – Iasi1 or 21.38
19:00:00Romanian Liga 1CS Universitatea Craiova – SteauaX21.42
14:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Slovan BratislavaX21.31
16:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – Dunajska StredaX21.42
17:00:00Cypriot Division 1Enosis Neon Paralimni – Ermis Aradippou11.29
17:00:00Cypriot Division 1Anorthosis Famagusta – Pafos FCX21.25
17:00:00Cypriot Division 1Doksa Katokopias – Alki Oroklini1X1.15
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1Real Valladolid B – Salmantino1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – PonferradinaX21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – Union Adarve Barrio del PilarOver 1.51.33
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – Real Burgos CF1 or 21.28
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Club Rápido de BouzasOver 1.51.46
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Las Palmas Atletico – PontevedraX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Navalcarnero – GuijueloX21.15
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Sporting Gijon B – TudelanoUnder 3.51.21
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Amorebieta1X1.17
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – Athletic Bilbao B1 or 21.24
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Racing Santander – SD Gernika1X1.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3UD Cornella – Espanyol BUnder 3.51.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – Atletico BalearesX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Teruel – CD Ebro1X1.14
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – Barcelona BUnder 3.51.16
17:30:00Spanish Seg. B Gr.3CD Castellon – Peralada1X1.15
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Almeria B – UD Ibiza21.66
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – VillanovenseUnder 3.51.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Jumilla – CD EL Ejido 20121 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – San Fernando1X1.22
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Melilla – CD BadajozUnder 3.51.18
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Don Benito – CF Talavera de la Reina1X1.16
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – Marbella1X1.12
11:15:00Port. Segunda LigaBenfica Lisbon B – FC Porto BUnder 3.51.46
11:15:00Port. Segunda LigaPacos Ferreira – MafraOver 1.51.32
15:00:00Port. Segunda LigaEstoril Praia – Academica ViseuUnder 3.51.42
15:00:00Port. Segunda LigaSC Covilha – Leixoes1 or 21.38
15:00:00Port. Segunda LigaSporting Farense – AroucaX21.43
12:00:00German 3. LigaUerdingen – Energie CottbusX21.35
13:00:00German 3. LigaAalen – Eintracht Braunschweig21.65
16:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – MKS Sandecja Nowy Sacz1X1.27
17:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko Biala1 or 21.32
18:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Stomil Olsztyn1 or 21.33
09:30:00Austrian 1st DivisionFC Blau-Weiss Linz – FC Juniors OO1 or 21.29
18:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Tel-Aviv – Bnei YehudaOver 1.51.27
18:30:00Ecuadorian Serie AFuerza Amarilla SC – Deportivo CuencaX21.36
21:00:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Delfin SCX21.42
19:30:00Uruguayan PrimeraCA Cerro – Defensor SportingX21.32
19:30:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Montevideo WanderersX21.35
19:30:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Juventud de Las Piedras1X1.13
22:15:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Atletico Fenix MontevideoX21.35
12:05:00Polish 2 LigaElana Torun – GKS Belchatow1 or 21.30
16:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Rozwoj Katowice1 or 21.23
16:00:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Siarka Tarnobrzeg1 or 21.23
16:30:00Egyptian Pr. LeaguePyramids – Al Masry1X1.15
18:00:00Egyptian Pr. LeagueNogoom El-Mostakbal – Al-Ahly Cairo21.38
15:00:00Moroccan GNF IYoussoufia Berrechid – DHJ1 or 21.28
15:00:00Moroccan GNF IMat Maghrib Association Tetouan – Cra de HoceimaUnder 3.51.14
17:00:00Moroccan GNF IKawkab Marrakech – Ittihad TangerX21.30
12:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – Slavia Mozyr1 or 21.28
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Dinamo Minsk21.63
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC Minsk – Dinamo Brest21.61
08:30:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Henan Jianye1 or 21.38
12:35:00Chinese Super LeagueShenzhen Hongzuan – Shanghai Shenhua1 or 21.32
12:35:00Chinese Super LeagueTianjin Quanjian – Chongqing Lifan1 or 21.38
12:35:00Chinese Super LeagueJiangsu Suning – Dalian Yifang1X1.24
13:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – FC Levadia TallinnX21.32
06:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Tochigi1X1.17
06:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Kyoto1 or 21.36
06:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – JEF United Chiba1X1.22
07:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – V-Varen Nagasaki1 or 21.37
07:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Mito HollyhockX21.38
08:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Fagiano Okayama1 or 21.38
10:00:00Japanese J-League 2Gifu – RyukyuX21.34
02:00:00Peruvian PrimeraFBC Melgar – Sport Huancayo1X1.21
17:15:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Sport Boys Association1X1.24
19:30:00Peruvian PrimeraMolinos El Pirata – Sporting Cristal21.64
21:30:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – EM Deportivo BinacionalX21.41
22:00:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Universidad Cesar Vallejo1X1.20
08:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – FC Seoul1 or 21.38
08:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – Incheon UnitedUnder 3.51.29
17:30:00Chilean PrimeraCobresal – AntofagastaUnder 3.51.30
20:00:00Chilean PrimeraUnion La Calera – Colo ColoX21.43
22:30:00Chilean PrimeraAudax Italiano – Universidad de ChileX21.40
16:00:00Czech 2. LigaMas Taborsko – Usti Nad Labem1X1.18
16:00:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – FC Sellier & Bellot Vlasim1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Kazincbaricika BSCUnder 3.51.30
16:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Dorogi FC1X1.19
16:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Soroksar1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Monori SE – Cegledi Vse1 or 21.24
16:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Balmazújvárosi1 or 21.25
16:00:00Hungarian NB 2Kaposvári Rákóczi – Dunakanyar1X1.15
16:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – Mosonmagyarovar1 or 21.24
16:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Gyirmot SEX21.32
16:00:00Hungarian NB 2Zalaegerszegi – Budafoki MTEOver 1.51.23
17:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – BudaorsiUnder 3.51.41
15:00:00Turkish Lig 1Giresunspor – Adana DemirsporX21.27
17:30:00Turkish Lig 1Genclerbirligi – DenizlisporX21.35
17:30:00Turkish Lig 1Balikesirspor – Gazisehir Gaziantep FKX21.20
20:00:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Hajer ClubX21.35
20:00:00Saudi Arabian Division 1Al Adalh – AL QaisomaOver 1.51.45
15:30:00English National LeagueSalford City – Eastleigh FC1X1.12
19:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Brown De Adrogue – SarmientoX21.27
21:30:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Envigado1X1.16
21:30:00Colombian Primera AAtletico Nacional – Independiente Santa FeOver 1.51.50
21:30:00Colombian Primera ACucuta Deportivo – Junior FCUnder 3.51.40
21:30:00Colombian Primera ADeportes Tolima – Independiente MedellinUnder 3.51.22
21:30:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – Boyaca PatriotasUnder 3.51.33
21:30:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – America de Cali1X1.25
21:30:00Colombian Primera AUnion Magdalena – Once Caldas1 or 21.37
23:30:00Colombian Primera AMillonarios – Rionegro ÁguilasOver 1.51.52
23:30:00Colombian Primera ADeportivo La Equidad – Atletico BucaramangaUnder 3.51.14
19:00:00Bosnian Premijer LigaZeljeznicar – Mladost Doboj KakanjOver 1.51.33
15:00:00Serbian Super LigaFK Backa BP – Rad BelgradeUnder 3.51.22
15:00:00Serbian Super LigaVozdovac – Macva Sabac1X1.11
15:00:00Serbian Super LigaDinamo Vranje – Zemun1 or 21.25
15:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – FK Radnik Surdulica1 or 21.24
17:00:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – VojvodinaOver 2.51.40
17:00:00Serbian Super LigaRed Star Belgrade – FK Mladost LucaniOver 2.51.32
17:00:00Serbian Super LigaCukaricki – Proleter Novi Sad11.23
17:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – NapredakOver 2.51.54
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Deportivo La GuairaX21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraTrujillanos FC – Llaneros FC1 or 21.24
21:00:00Venezuelan PrimeraCaracas – LALA FC1X1.11
21:00:00Venezuelan PrimeraMineros de Guayana – Estudiantes de Caracas1X1.14
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Portuguesa FC1X1.13
21:00:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – CaraboboX21.35
14:45:00Welsh FA CupConnah’s Quay – The New Saints FC21.63
10:30:00Singaporean S-LeagueTampines Rovers – Hougang1X1.25
10:30:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – Geylang International FCOver 1.51.16
11:00:00Vietnamese V-LeagueBinh Duong – Ha Noi FCX21.24
11:00:00Vietnamese V-LeagueDa Nang – Than Quang Ninh1 or 21.25
13:00:00Vietnamese V-LeagueViettel – Song Lam Nghe AnX21.40
13:00:00Vietnamese V-LeagueSai Gon – Hai Phong1 or 21.27
11:00:00Romanian Liga 2ACS Poli Timisoara – Universitatea ClujX21.19
16:00:00Ukrainian Persha LigaFC Metalist 1925 – Rukh Vynnyky11.28
16:00:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – FC Balkany ZoryaOver 1.51.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMikkelin Palloilijat – Nurmijarven JalkapalloseuraOver 1.51.13
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – SalPaUnder 3.51.66
16:30:00Finnish Kakkonen Group BTampereen Ilves II – EspooX21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group CJakobstads Bollklubb – OLS Oulu1X1.22
16:30:00Finnish Kakkonen Group CKajaanin Haka – VPS J Akatemia1X1.22
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – Sola1X1.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – Kvik HaldenUnder 3.51.80
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – Byaasen Toppfotball1X1.30
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Bryne – LevangerOver 1.51.12
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Mjolner – AsaneX21.25
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – Alta1X1.27
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Senja – ElverumX21.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Grorud – Baerum1X1.23
14:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Sollentuna FKOver 1.51.15
14:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Umea1 or 21.30
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Bodens1X1.18
14:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – FC Linkoping CityX21.25
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Sandvikens IFX21.39
15:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Sylvia11.27
15:30:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – Vasalunds IFX21.38
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Landskrona BoIS1 or 21.31
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Oddevold1 or 21.32
14:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Kristianstad11.30
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – UtsiktensX21.42
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Assyriska IK11.32
16:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – IFK VärnamoX21.40
16:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Ljungskile SKX21.22
13:00:00Lithuanian A LygaFK Palanga – Zalgiris Kaunas21.48
15:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK Atlantas Klaipeda11.22
17:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Vilnius – FK PanevezysOver 2.51.55
07:00:00Aus. NPL VictoriaSouth Melbourne – Oakleigh Cannons1 or 21.27
13:00:00Armenian Premier LeagueFC Pyunik Yerevan – Shirak Gumri1X1.16
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueAB Argir – Klaksvik21.33
06:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Blacktown City FCUnder 3.51.39
07:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Manly United1 or 21.25
08:00:00Aus. NPL NSWSydney United – Hakoah1X1.22
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Dukla Banska BystricaX21.38
16:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – FK PopradX21.28
15:00:00Maltese Pr. LeagueSt Andrews FC – St Lucia FCOver 1.51.22
15:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – GrottaOver 1.51.13
15:00:00Icelandic 1 DeildKeflavik IF – Fram Reykjavik1X1.16
15:00:00Icelandic 1 DeildFjölnir Reykjavik – Haukar HafnafjordurOver 1.51.16
15:00:00Icelandic 1 DeildThrottur Reykjavik – NjarovikOver 1.51.13
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – Shakhter Karagandy1 or 21.28
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueZhetysu – TarazOver 1.51.24
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – AtyrauOver 1.51.34
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – Tobol Kostanay1 or 21.28
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAstana – Irtysh PavlodarOver 2.51.69
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Kaisar KyzylordaX21.28
14:45:00Iranian Pro LeagueSaiPa Karadj – Padideh MashhadX21.41
20:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Jorge Wilstermann1 or 21.29
20:00:00Bolivian Profesional LigaReal Potosi – BloomingUnder 3.51.73
22:15:00Bolivian Profesional LigaThe Strongest – San Jose Oruro1X1.25
14:00:00Italian Serie DDarfo Boario – San PietroX21.30
14:00:00Italian Serie DASD Cartigliano – Calcio San Dona1 or 21.24
14:00:00Italian Serie DCitta Di Messina – US Castrovillari1 or 21.25
14:00:00Italian Serie DUS Ladispoli – Citta Di AnagniUnder 3.51.35
14:00:00Italian Serie DNardo Calcio – Real Hyria Nola1 or 21.24
14:00:00Italian Serie DPonsacco – SangiovanneseOver 1.51.32
14:00:00Italian Serie DUC Sinalunghese – Bastia CalcioX21.35
14:00:00Italian Serie DSavona – Ligorna 19221 or 21.27
14:00:00Italian Serie DUS Inveruno – Bustese1X1.17
14:00:00Italian Serie DModena – San Marino CalcioOver 2.51.75
14:00:00Italian Serie DTroina – ASD Cittanovese1 or 21.25
14:00:00Italian Serie DMatelica – IserniaOver 2.51.57
06:00:00Aus. NPL ACTGungahlin United FC – Monaro PanthersOver 1.51.07
06:00:00Aus. NPL ACTTuggeranong United – Canberra Olympic21.43
06:00:00Aus. NPL ACTCanberra FC – Belconnen UnitedUnder 3.52.11
15:30:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – ASK EbreichsdorfX21.16
20:00:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – San Luis QuillotaUnder 3.51.20
20:30:00Chilean Primera BNublense – Cobreloa1 or 21.25
08:30:00Chinese League 1Guizhou Zhicheng – Hangzhou Greentown1 or 21.25
13:00:00Danish Division 2Ringkobing – AB GladsaxeX21.27
14:00:00Danish Division 2Slagelse – MarienlystOver 1.51.38
16:00:00Egyptian CupIsmaily SC – Al Ittihad Al SakandaryX21.35
18:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Comunicaciones1 or 21.24
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – CD Chiantla1X1.20
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Deportivo MalacatecoX21.35
18:00:00Guatemalan Liga NacionalXelaju – Deportivo Sanarate FC1X1.16
18:00:00Guatemalan Liga NacionalPetapa – Siquinala FC21.68
18:00:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – Coban Imperial1 or 21.24
07:30:00Hong Kong Premier LeagueYuen Long – Eastern AthleticX21.28
10:30:00Hong Kong Premier LeagueDreams FC – WarriorsUnder 3.51.64
11:00:00Russian Youth LeagueFK Rostov Youth – FK Krasnodar YouthX21.40
07:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Busan I ParkX21.32
07:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – FC Anyang1 or 21.33
09:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Seoul E-Land FC1X1.26
12:00:00Croatian 2. HNLNK Dinamo Zagreb II – NK Zadar1X1.24
16:00:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – HNK Sibenik1 or 21.25
13:00:00Norwegian Toppserien W.Fart W. – Arna-Bjørnar W.21.35
14:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Klepp W.1 or 21.27
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Trondheims-Ørn W.1X1.28
16:00:00Norwegian Toppserien W.Valerenga W. – Lillestrøm SK W.X21.32
14:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – SpVgg Ansbach1 or 21.18
15:00:00German Bayernliga1860 Munich II – SV Kirschanschoering1X1.23
15:00:00German BayernligaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – SSV Jahn Regensburg II1X1.18
13:00:00German Bundesliga W.Werder Bremen W. – Sand W.Under 3.51.48
13:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Wolfsburg W.21.36
13:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Duisburg W.Over 2.51.38
13:00:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Bayer 04 Leverkusen W.Over 2.51.58
13:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Freiburg W.Over 2.51.58
22:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – CD Platense1X1.03
15:00:00Luxembourg Division 1CS Fola Esch – RM Hamm Benfica11.21
10:00:00Myanmese National LeagueSouthern Myanmar United – Shan UnitedX21.22
10:00:00Myanmese National LeagueRakhine United – YadanarbonX21.35
10:30:00Myanmese National LeagueZwekapin United – Ayeyawady UnitedX21.40
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Nordvarmland FFX21.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Anundsjö IFOver 2.51.25
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – IFK Umea11.32
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSodertalje FK – Huddinge IF21.41
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska FF – Värmbols FC11.29
12:00:00Swedish DamallsvenskanLimhamn Bunkeflo W. – Eskilstuna United W.X21.22
13:00:00Swedish DamallsvenskanKungsbacka Dff – Pitea IF W.21.08
14:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – Kristianstads Dff W.1X1.35
15:30:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Göteborg FC W.1X1.25
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Rockingham City FCOver 1.51.09
15:00:00Eng. National NorthChorley – AltrinchamUnder 3.51.43
15:00:00Eng. National NorthBrackley – Spennymoor Town1X1.20
15:00:00Eng. National SouthWoking – Wealdstone FC1X1.16
15:00:00Eng. National SouthWelling United – Chelmsford1 or 21.24
12:30:00German Regionall. NortheastRot-Weiss Erfurt – Union Fürstenwalde1X1.17
12:30:00German Regionall. NortheastBudissa Bautzen – Hertha Berlin IIX21.25
12:30:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – FC OberlausitzOver 1.51.14
13:00:00German Regionall. WestWattenscheid 09 – Lippstadt 081X1.22
09:30:00Russian Division 2 EastSakhalin Sakhalinsk – Zenit IrkutskOver 1.51.29
12:30:00Russian Division 2 EastDynamo Barnaul – Irtysh OmskX21.19
14:30:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – Mashuk-KMV Pyatigorsk1 or 21.24
10:00:00Czech Liga U21FK Teplice – Fastav ZlinX21.30
10:00:00Czech Liga U21Vysocina Jihlava – Ceske BudejoviceOver 1.51.07
12:00:00Czech Liga U21FC Hradec Kralove – FC Zbrojovka Brno1 or 21.13
05:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – Gainare Tottori1 or 21.27
05:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Fujieda MYFCUnder 3.51.22
06:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Thespakusatsu1 or 21.30
06:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Azul Claro Numazu1 or 21.30
06:00:00Japanese J-League 3FC Tokyo – Cerezo OsakaX21.20
06:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Blaublitz Akita1 or 21.27
07:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Vanraure Hachnohe1X1.23
17:05:00Argentinian Primera B MetroBarracas Central – San TelmoOver 1.51.53
19:30:00Argentinian Primera B MetroClub Atletico Talleres – CA San MiguelX21.35
12:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Athletic Bilbao W.1 or 21.23
12:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – Fundacion Albacete W.Under 3.51.55
12:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Real Betis W.1 or 21.24
12:00:00Spanish Liga Primera W.UD Granadilla Tenerife W. – FC Barcelona W.21.19
12:00:00Spanish Liga Primera W.Malaga Cf W. – Rayo Vallecano W.Over 1.51.20
12:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Sporting Club de Huelva W.21.56
12:00:00Spanish Liga Primera W.Sevilla W. – Levante W.X21.19
16:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – Dalvik Reynir1X1.23
07:00:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Sunshine Coast Fire11.22
10:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Olympic FCX21.19
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Olympia FC1X1.25
23:00:00United States NWSLHouston Dash W. – Orlando Pride W.1X1.12
20:00:00Brazilian Serie CBoa EC – Volta Redonda1 or 21.24
20:00:00Brazilian Serie CTreze – ABC1 or 21.25
22:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Santa Cruz1 or 21.25
23:00:00Brazilian Serie CAtletico Acreano – Ypiranga RSUnder 3.51.21
17:30:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – FC RietiOver 1.51.35
17:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – ViboneseOver 1.51.33
17:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – SiracusaOver 1.51.33
17:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – TrapaniOver 1.51.33
17:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – Cavese21.84
17:30:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – US Casertana 190822.17
14:00:00Italian Serie C Girone BRavenna – Imolese CalcioX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BGubbio – Virtus Vecomp Verona1 or 21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BTeramo – Ternana1 or 21.25
14:00:00Italian Serie C Girone BFermana – SambenedetteseX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BSudtirol – SSD Monza 19121 or 21.25
14:00:00Italian Serie C Girone BGiana Erminio – VIS Pesaro1 or 21.32
16:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Traeff – Årvoll1X1.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Follo – IF Ready1 or 21.17
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – TonsbergX21.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Pors Grenland1 or 21.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Lysekloster – Fana1X1.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vestfossen – OsX21.28
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Junkeren1 or 21.19
13:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Leknes FK – Finnsnes21.27
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – HonefossX21.27
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – Fløya1 or 21.15
09:30:00Turkish Super Lig U21Akhisar U21 – Yeni Malatyaspor U211X1.22
10:00:00Turkish Super Lig U21Göztepe U21 – Antalyaspor U211X1.18
12:00:00Turkish Super Lig U21Galatasaray U21 – Besiktas U211X1.24
22:15:00El Salvador PrimeraCD Audaz – CD Pasaquina1 or 21.24
12:00:00Turkish Lig 1 U21Giresunspor U21 – Adana Demirspor U211 or 21.28
13:00:00Turkish Lig 1 U21Balikesirspor U21 – Gaziantep BB U211 or 21.27
13:00:00Turkish Lig 1 U21Genclerbirligi U21 – Denizlispor U211X1.22
12:00:00Kenyan Premier LeagueAFC Leopards – Mathare United FC1 or 21.30
12:00:00Kenyan Premier LeaguePosta Ranger FC – Bandari FCX21.32
13:00:00Kenyan Premier LeagueZoo Kericho – Sony Sugar FCX21.24
13:00:00Kenyan Premier LeagueKariobangi Sharks – Kakamega HomeboyzX21.32
13:00:00Kenyan Premier LeagueWestern Stima – Gor Mahia21.48
14:15:00Kenyan Premier LeagueTusker Football Club – Sofapaka FCX21.28
14:00:00Brazilian Paulista A3Monte Azul SP – GO Audax SPUnder 3.51.18
03:00:00United States USLLA Galaxy II – Austin Bold FCX21.38
03:00:00United States USLOrange County Blues – Phoenix Rising FCX21.40
03:00:00United States USLReno 1868 – Tulsa Roughnecks1X1.20
03:30:00United States USLLas Vegas Lights – Sacramento Republic FCX21.23
16:00:00Nigerian Premier LeagueHeartland – Yobe Desert Stars FCOver 1.51.29
16:00:00Nigerian Premier LeagueAkwa United – Nasarawa UnitedOver 1.51.29
16:00:00Nigerian Premier LeagueKwara United – Lobi Stars1X1.11
16:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Enugu Rangers1X1.10
16:00:00Nigerian Premier LeagueKano Pillars – Plateau UnitedOver 1.51.29
16:00:00Nigerian Premier LeagueSunshine Stars – Wikki Tourist1X1.10
16:00:00Nigerian Premier LeagueMFM FC – Rivers United1X1.10
16:00:00Nigerian Premier LeagueGombe United FC – Abia Warriors FC1X1.11
05:30:00Aus. NPL Northern NSWMaitland FC – Lambton Jaffas FC1 or 21.24
05:30:00Aus. NPL Northern NSWNewcastle Jets Youth – Valentine FCOver 1.51.20
13:00:00Scottish Premier League W.Spartans W. – Glasgow W.21.03
14:00:00Scottish Premier League W.Rangers W. – Stirling University W.Over 2.51.65
14:00:00Scottish Premier League W.Celtic W. – Hibernian W.21.57
14:30:00Scottish Premier League W.Motherwell W. – Forfar Farmington W.1X1.20
02:00:00Nicaraguan Primera DivisionDeportivo Walter Ferreti – CD Ocotal1X1.18
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Vizela – SAO Martinho1 or 21.20
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaritimo Madeira B – GondomarX21.30
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitano Fcv – Pedras Rubras1X1.19
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalEspinho – Lusitania1 or 21.24
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMerelinense FC – GDU Torcatense1 or 21.22
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMirandela – FafeX21.24
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Oriental Lisboa – Praiense1 or 21.24
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting De Lourel – Sertanense1X1.20
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCasa Pia Atletico – Amora FC1X1.16
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSacavenense – Co Do Montijo1X1.22
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAgueda – SanjoanenseUnder 3.51.26
09:30:00Vietnamese V-League 2Phu Dong – Hong Linh Ha TinhX21.24
10:00:00Vietnamese V-League 2Binh Dinh – Dak Lak1 or 21.27
10:00:00Vietnamese V-League 2Huda Hue – Dong Tam Long An1 or 21.27
10:30:00Vietnamese V-League 2Binh Phuoc – Dong ThapX21.42
11:30:00Vietnamese V-League 2Pho Hien FC – Xm Fico Tay Ninh1 or 21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Stal RzeszowX21.14
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Motor Lublin21.53
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Hutnik Krakow SSA – Chelmianka Chelm1 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski1 or 21.22
08:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Jiangsu Yancheng Dingli1X1.19
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Ruch Wysokie Mazowieckie1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1LKS 1926 Lomza – Lechia Tomaszow Mazowiecki21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Legia II Warszawa1 or 21.22
18:30:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – Bron Radom1X1.19
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Radunia StezycaX21.40
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2Lech Poznan II – Chemik Bydgoszcz11.22
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – OKS Swit SkolwinUnder 3.51.81
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Stilon Gorzow1X1.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Rekord Bielsko BialaUnder 3.51.39
15:00:00Kosovan SuperligaKF Gjilani – KF Flamurtari1 or 21.24
19:30:00Argentinian Superliga CupSan Lorenzo – Argentinos JuniorsUnder 3.51.17
21:45:00Argentinian Superliga CupDefensa Y Justicia – Gimnasia Y Esgrima1X1.13
11:30:00Madrid MastersNick Kyrgios – Jan-Lennard Struff11.80
18:00:00Madrid MastersFelix Auger Aliassime – Denis Shapovalov11.80
10:00:00Madrid Masters WTANaomi Osaka – Dominika Cibulkova11.50
10:00:00Madrid Masters WTAAlison Van Uytvanck – Belinda Bencic21.47
10:00:00Madrid Masters WTAViktoria Kuzmova – Julia Goerges21.85
10:00:00Madrid Masters WTAYafan Wang – Saisai Zheng11.70