Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 04 Noiembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
15:00:00Eng. Premier LeagueManchester City – SouthamptonOver 2.51.33
16:00:00Eng. Premier LeagueChelsea – Crystal Palace11.28
14:00:00French Ligue 1Nantes – Guingamp1X1.23
16:00:00French Ligue 1Saint-Etienne – AngersUnder 3.51.27
20:00:00French Ligue 1Montpellier – MarseilleX21.45
14:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – Fortuna Dusseldorf11.36
17:00:00German BundesligaMainz – Werder BremenX21.45
11:30:00Italian Serie ALazio – SPAL11.35
14:00:00Italian Serie AChievo – SassuoloX21.32
14:00:00Italian Serie AParma – Frosinone1X1.27
14:00:00Italian Serie ASampdoria – TorinoX21.50
17:00:00Italian Serie ABologna – Atalanta21.74
19:30:00Italian Serie AUdinese – MilanX21.27
11:00:00Spanish Liga PrimeraEibar – AlavesUnder 3.51.22
15:15:00Spanish Liga PrimeraVillarreal – Levante1X1.20
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – SevilleX21.48
17:30:00Spanish Liga PrimeraHuesca – GetafeX21.32
19:45:00Spanish Liga PrimeraBetis – Celta Vigo1X1.24
11:15:00Dutch EredivisieHeerenveen – EmmenOver 1.51.18
13:30:00Dutch EredivisieUtrecht – ADO Den HaagOver 1.51.20
13:30:00Dutch EredivisieFortuna Sittard – ZwolleX21.50
15:45:00Dutch EredivisieFeyenoord – VVV Venlo11.27
13:30:00Belgian First Division AStandard Liege – AntwerpUnder 3.51.39
17:00:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Anderlecht21.68
19:00:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – Zulte WaregemUnder 3.51.56
19:00:00Belgian First Division ALokeren – Eupen1 or 21.32
15:00:00Swiss Super LeagueFC Basel – LuganoOver 1.51.19
15:00:00Swiss Super LeagueLuzern – Zurich1 or 21.34
15:00:00Swiss Super LeagueSion – St GallenUnder 3.51.62
13:30:00English ChampionshipWigan – LeedsX21.35
12:30:00German Bundesliga 2Arminia Bielefeld – FC St. Pauli1 or 21.35
12:30:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – Union BerlinX21.50
12:30:00German Bundesliga 2Heidenheim – Erzgebirge AueUnder 3.51.29
14:00:00Italian Serie BCrotone – CarpiOver 1.51.38
14:00:00Italian Serie BVenezia – Salernitana1 or 21.40
20:00:00Italian Serie BLivorno – PerugiaX21.45
11:00:00Spanish Liga SegundaCádiz – Elche1X1.22
15:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – MallorcaUnder 3.51.23
17:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – CF Rayo Majadahonda1X1.15
17:00:00Spanish Liga SegundaAlmeria – Sporting Gijon1 or 21.38
19:30:00Spanish Liga SegundaZaragoza – Granada1 or 21.35
15:00:00Portuguese Prim. LigaFeirense – Tondela1 or 21.42
17:30:00Portuguese Prim. LigaCD Santa Clara – Sporting Lisbon21.65
20:00:00Portuguese Prim. LigaSporting Braga – Vitoria SetubalOver 1.51.24
12:15:00Scottish PremiershipKilmarnock – AberdeenX21.44
13:30:00Austrian BundesligaSalzburg – SV MattersburgOver 2.51.41
13:30:00Austrian BundesligaAustria Vienna – Wolfsberger1 or 21.36
16:00:00Austrian BundesligaAltach – Rapid ViennaX21.32
10:30:00Turkish Super LigAnkaragucu – Kayserispor1 or 21.38
13:00:00Turkish Super LigAlanyaspor – MalatyasporX21.48
16:00:00Turkish Super LigTrabzonspor – Bursaspor1X1.23
15:15:00Greek SuperleaguePAS Giannina – Lamia1X1.23
17:00:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – OlympiakosX21.24
17:30:00Greek SuperleagueOFI Crete – Apollon Smyrnis1X1.17
11:30:00Danish SuperligaBrondby IF – CopenhagenX21.49
13:30:00Danish SuperligaFC Nordsjaelland – Aalborg BKUnder 3.51.50
15:30:00Danish SuperligaAGF Aarhus – RandersUnder 3.51.28
17:30:00Danish SuperligaEsbjerg – FC Midtjylland21.72
14:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrköping – Örebro11.36
14:00:00Swedish AllsvenskanIFK Göteborg – Malmö21.50
16:30:00Swedish AllsvenskanAIK – GIF SundsvallOver 1.51.24
16:30:00Swedish AllsvenskanHammarby – Häcken1 or 21.33
11:00:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – Akhmat GroznyOver 1.51.36
13:30:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – FC Rostov1X1.22
16:00:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – Ural Yekaterinburg1X1.17
17:00:00Norwegian EliteserienRosenborg BK – Odds BKOver 1.51.23
17:00:00Norwegian EliteserienSandefjord – StartX21.43
17:00:00Norwegian EliteserienTromsø IL – MoldeX21.26
17:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – SarpsborgUnder 3.51.46
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – Ranheim1X1.19
19:00:00Norwegian EliteserienBrann – Strømsgodset IF1X1.25
19:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – FlamengoX21.48
19:00:00Brazilian Serie AParana – Vitoria BAX21.35
19:00:00Brazilian Serie AAmerica Mineiro – CruzeiroX21.28
19:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Corinthians1 or 21.38
21:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Atletico ParanaenseOver 1.51.44
21:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Chapecoense SC1X1.18
16:00:00Czech 1. LigaSparta Prague – Slavia PragueX21.45
14:30:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Korona Kielce1 or 21.35
17:00:00Polish EkstraklasaLech Poznan – Lechia GdanskUnder 3.51.34
14:00:00Argentinian PrimeraArgentinos Juniors – CA IndependienteX21.30
16:15:00Argentinian PrimeraRosario Central – Colon de Santa Fe1 or 21.40
18:30:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – TalleresUnder 3.51.15
20:45:00Argentinian PrimeraRacing Club – Newell’s Old BoysOver 1.51.37
23:00:00Argentinian PrimeraSan Martin Tucuman – San Martin San Juan1X1.23
18:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Cruz AzulX21.45
22:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Santos LagunaX21.40
11:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Ham-Kam1 or 21.33
11:00:00Norwegian Division 1Asane – Strommen1 or 21.31
11:00:00Norwegian Division 1Aalesund – Levanger11.23
11:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – Sogndal1 or 21.33
11:00:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – Nest-Sotra1X1.23
11:00:00Norwegian Division 1Notodden FK – FloroUnder 3.51.44
11:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – JervUnder 3.51.63
11:00:00Norwegian Division 1Mjondalen – Viking FK1X1.31
14:00:00Swedish SuperettanIFK Värnamo – Helsingborgs IFX21.36
15:00:00Belgian First Division BUnion Saint-Gilloise – Lommel United1X1.19
19:00:00Belgian First Division BWesterlo – KV MechelenX21.20
05:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Vegalta SendaiUnder 3.51.55
07:00:00Japanese J-LeagueSagan Tosu – V-Varen Nagasaki1X1.27
20:00:00United States MLSColumbus Crew – New York Red Bulls1 or 21.32
22:30:00United States MLSPortland Timbers – Seattle Sounders1 or 21.33
12:00:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Desna Chernigov1X1.23
15:00:00Ukrainian Premier LeagueFK Lviv – Vorskla PoltavaX21.25
17:30:00Ukrainian Premier LeagueChornomorets Odessa – Zorya LuhanskX21.24
14:00:00Croatian 1. HNLHNK Gorica – Hajduk SplitX21.24
16:30:00Croatian 1. HNLNK Osijek – Dinamo ZagrebX21.19
13:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – Lupo Martini Wolfsburg1X1.22
13:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – St. Pauli IIX21.38
13:00:00German Regionall. NorthVfL Oldenburg – Lubeck21.41
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – 1. FC Germ Egestorf/LangrederUnder 3.51.47
13:00:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – Oldenburg1X1.20
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – Werder Bremen IIX21.24
14:00:00German Regionall. NorthSV Drochtersen/Assel – SSV JeddelohUnder 3.51.44
12:45:00Danish Division 1Fredericia – FC Roskilde1X1.19
12:45:00Danish Division 1Fremad Amager – Næstved BKX21.38
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – Silkeborg IF1 or 21.27
12:45:00Danish Division 1HB Køge – Thisted1X1.16
12:45:00Danish Division 1Hvidovre IF – LFA Nykobing1 or 21.25
12:45:00Danish Division 1Viborg – Lyngby BK1X1.22
13:30:00Dutch Eerste DivisieNEC Nijmegen – Jong AZ AlkmaarOver 1.51.12
13:30:00Dutch Eerste DivisieTelstar – Go Ahead EaglesX21.27
10:30:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – Cherno More VarnaX21.30
13:00:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Botev PlovdivOver 1.51.38
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueEtar Tarnovo – Ludogorets Razgrad21.38
10:45:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – NK Krsko1 or 21.28
13:00:00Slovenian 1. SNLNK Celje – MariborX21.20
15:15:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – Domzale1X1.19
17:30:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – NŠ Mura1 or 21.24
14:00:00Romanian Liga 1Dunarea Calarasi – Viitoral ConstantaX21.25
19:00:00Romanian Liga 1Steaua – Astra GiurgiuOver 1.51.35
15:00:00Cypriot Division 1Pafos FC – APOEL Nicosia21.38
16:00:00Cypriot Division 1Omonia Nicosia – Ermis Aradippou11.27
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Burgos CF – Atletico Madrid BUnder 3.51.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – Cultural LeonesaUnder 3.51.19
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – Navalcarnero1X1.19
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Salmantino – UD Las Palmas Atletico1X1.23
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – Coruxo1X1.19
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Union Adarve Barrio del Pilar – Real Valladolid BUnder 3.51.19
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Deportivo Fabril – Club Rápido de Bouzas1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – Unionistas CFOver 1.51.39
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Guijuelo – PontevedraUnder 3.51.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Sporting Gijon B – Barakaldo1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Arenas Club De Getxo1 or 21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Gimnastica Torrelavega – MirandesX21.22
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – Racing SantanderX21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – SCD DurangoOver 1.51.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Gernika – Real Oviedo BX21.32
19:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Vitoria – UP Langreo1X1.18
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atletico Baleares – Espanyol B1X1.23
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Conquense – CD TeruelUnder 3.51.15
15:30:00Spanish Seg. B Gr.3Peralada – UD Cornella1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Barcelona B – CD Ebro1X1.14
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Alcoyano – Badalona1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Ontinyent – Villarreal B1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – Atlético LevanteUnder 3.51.16
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Castellon – LleidaX21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – HerculesX21.32
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – JumillaUnder 3.51.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Melilla – Almeria B1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Ibiza – Real Balompedica LinenseUnder 3.51.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD Badajoz – Don Benito1X1.16
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – MarbellaUnder 3.51.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD EL Ejido 2012 – CF Talavera de la Reina1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Recreativo Huelva – Malaga B11.36
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4Atletico Sanluqueno – UCAM MurciaX21.38
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4Villanovense – CartagenaX21.22
11:15:00Port. Segunda LigaLeixoes – FC Porto B1X1.27
15:00:00Port. Segunda LigaSC Covilha – Oliveirense1 or 21.38
15:00:00Port. Segunda LigaVitoria Guimaraes B – Estoril PraiaX21.22
15:00:00Port. Segunda LigaVarzim – Sporting FarenseUnder 3.51.18
17:00:00Port. Segunda LigaAcademica Coimbra – Academica ViseuUnder 3.51.29
13:30:00Swiss Challenge LeagueChiasso – AarauX21.40
13:30:00Swiss Challenge LeagueWil – KriensUnder 3.51.37
14:00:00Swiss Challenge LeagueWinterthur – Rapperswil-JonaUnder 3.51.37
15:00:00Swiss Challenge LeagueServette – Schaffhausen1X1.23
12:00:00German 3. LigaHallescher – Meppen1X1.16
13:00:00German 3. LigaFortuna Cologne – SV Wehen WiesbadenX21.35
12:00:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – Chrobry GlogowUnder 3.51.23
15:40:00Irish FA CupCork City – DundalkX21.23
06:00:00Australian A-LeagueCentral Coast Mariners – Adelaide United FCX21.28
09:30:00Austrian 1st DivisionSC Wiener Neustadt – Horn1X1.27
15:00:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – KSV 1919X21.47
17:00:00Israeli Premier LeagueBnei Yehuda – Hapoel Hadera1X1.22
18:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Beer Sheva – Hapoel Tel-AvivOver 1.51.33
19:30:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – Independiente Del ValleX21.33
22:00:00Ecuadorian Serie ABarcelona Guayaquil – AucasOver 1.51.35
14:30:00Welsh Premier LeagueBarry Town – Llandudno FC1X1.16
11:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Energetyk Row Rybnik1X1.24
12:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo1X1.20
13:00:00Polish 2 LigaRKS Radomiak – Gornik Leczna1X1.23
16:00:00Polish 2 LigaGKS Belchatow – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.22
14:00:00Moroccan GNF ICayb Club Athletic Youssoufia Berrechid – Khouribga1 or 21.32
16:00:00Moroccan GNF IRapide Oued Zem – Mouloudia Oujda1X1.20
18:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – Cra de Hoceima1X1.15
13:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – Hammam LifUnder 3.51.15
13:00:00Tunisian Ligue 1Avenir Gabesien – Stade Tunisien1 or 21.33
13:00:00Tunisian Ligue 1Club Athletic Bizertin – Jeunesse Sportive KairouanaiseOver 1.51.39
11:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Torpedo Maz MinskUnder 3.51.14
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaDnepr Mogilev – Torpedo Zhodino21.46
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC BATE Borisov – Neman Grodno11.34
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaLuch Minsk – Shakhtyor Soligorsk21.41
13:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Tallinna Kalev1X1.23
05:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Tokushima VortisX21.41
05:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Avispa FukuokaX21.29
05:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Oita TrinitaX21.31
05:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Tokyo VerdyUnder 3.51.24
05:00:00Japanese J-League 2Gifu – Montedio YamagataX21.41
05:00:00Japanese J-League 2Kamatamare Sanuki – TochigiX21.28
06:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Ehime1 or 21.36
10:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Renofa Yamaguchi1 or 21.32
18:30:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Sport Huancayo1X1.24
20:30:00Peruvian PrimeraComerciantes Unidos – UTC de CajamarcaX21.20
21:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – AyacuchoOver 1.51.20
23:30:00Peruvian PrimeraSport Rosario – EM Deportivo BinacionalUnder 3.51.32
08:00:00Russian Division 1Tom Tomsk – FC Khimki1X1.20
09:00:00Russian Division 1FC Tyumen – FC Nizhny NovgorodX21.30
11:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Sibir Novosibirsk1X1.18
11:30:00Russian Division 1FC Tambov – Baltika KaliningradOver 1.51.30
12:00:00Russian Division 1Chertanovo – Zenit-2 St. PetersburgUnder 3.51.27
12:00:00Russian Division 1Avangard Kursk – Spartak-2 MoscowUnder 3.51.19
13:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Torpedo Armavir1X1.20
14:00:00Russian Division 1FC Sochi – Fakel VoronezhOver 1.51.35
18:30:00Chilean PrimeraAntofagasta – Universidad CatolicaX21.46
21:00:00Chilean PrimeraCurico Unido – Union La Calera1X1.26
23:30:00Chilean PrimeraColo Colo – Palestino1X1.23
09:15:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – Trinec1 or 21.32
13:00:00Czech 2. LigaFC Sellier & Bellot Vlasim – MFk Chrudim1X1.21
16:00:00Czech 2. LigaCeske Budejovice – Vysocina Jihlava1 or 21.31
17:00:00Czech 2. LigaZbrojovka Brno – VitkoviceOver 1.51.18
12:30:00Hungarian NB 2Dunakanyar – Békéscsabai Elõre FCX21.32
12:30:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Kaposvári RákócziX21.35
12:30:00Hungarian NB 2Budaorsi – ZalaegerszegiX21.38
12:30:00Hungarian NB 2Mosonmagyarovar – Monori SE1 or 21.28
12:30:00Hungarian NB 2Soroksar – CsakvariUnder 3.51.35
12:30:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Gyori Eto FCX21.35
12:30:00Hungarian NB 2Budafoki MTE – Cegledi Vse1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Gyirmot SE – BGSZ SiofokOver 1.51.26
17:00:00Hungarian NB 2Balmazújvárosi – Nyiregyhaza Spartacus FCUnder 3.51.24
10:30:00Turkish Lig 1Kardemir Karabukspor – Boluspor21.05
10:30:00Turkish Lig 1Hatayspor – ÜmraniyesporX21.38
13:00:00Turkish Lig 1Adana Demirspor – Afjet Afyonspor1X1.18
16:00:00Turkish Lig 1Eskisehirspor – Osmanlispor21.48
14:15:00Qatari Stars LeagueAl-Duhail SC – Al ArabiOver 2.51.22
16:25:00Qatari Stars LeagueAl-Kharaityat – Al SailiyaX21.16
11:30:00Indian League 1Gokulam FC – Chennai City1 or 21.30
12:50:00UAE Premier LeagueAl Nasr – Al Dhafra1X1.21
15:30:00UAE Premier LeagueSharjah – Ittihad KalbaOver 1.51.11
15:30:00UAE Premier LeagueAl Ain – Banni Yas11.26
18:10:00Argentinian Primera B NacionalCA Platense – Nueva ChicagoUnder 3.51.10
19:30:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – Ferro Carril OesteUnder 3.51.11
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – Deportivo Moron1 or 21.32
21:00:00Argentinian Primera B NacionalCentral Cordoba Sde – OlimpoUnder 3.51.11
19:30:00Paraguayan PrimeraNacional Asuncion – Libertad AsuncionX21.47
19:30:00Paraguayan PrimeraOlimpia Asuncion – Cerro Porteno1 or 21.32
19:30:00Paraguayan PrimeraDeportivo Santani – Sportivo Luqueño1 or 21.26
19:30:00Paraguayan PrimeraSol de America – GuaraniUnder 3.51.31
15:30:00Bosnian Premijer LigaSiroki Brijeg – Mladost Doboj KakanjOver 1.51.27
22:00:00Costa Rican Primera DivisionDeportivo Saprissa – Cartagines11.34
22:00:00Costa Rican Primera DivisionCS Herediano – Alajuelense1 or 21.31
22:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – Municipal Grecia1X1.18
22:00:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – CarmelitaUnder 3.51.34
12:00:00Serbian Super LigaZemun – Napredak1X1.18
15:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – FK Spartak Subotica1 or 21.30
15:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – Vozdovac1 or 21.30
18:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Vojvodina11.24
10:00:00Romanian Liga 2UTA Arad – Universitatea Cluj1 or 21.27
13:00:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – MykolaivUnder 3.51.18
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Team TG FF1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 NorraUmea – Nyköpings BIS1X1.27
14:00:00Swedish Div. 1 SödraMjallby AIF – Kristianstad11.36
15:00:00Swedish Div. 1 SödraFK Karlskrona – Eskilsminne IFX21.32
16:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Angelholms FFOver 1.51.11
10:00:00Armenian Premier LeagueFC Pyunik Yerevan – Banants1 or 21.28
11:00:00Armenian Premier LeagueArarat Yerevan – FC LoriX21.17
12:00:00Latvian VirsligaFS Metta LU – FK JelgavaUnder 3.51.27
12:00:00Latvian VirsligaValmiera FK – Riga FC21.13
12:00:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – Ventspils1 or 21.32
12:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – FK Spartaks JurmalaUnder 3.51.35
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiGabala – Sabah1X1.23
15:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiZira – Sabayil1 or 21.32
12:00:00Moldovan Div. 1Zimbru Chisinau – Dinamo AutoOver 1.51.28
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Lokomotiva Košice1X1.18
12:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – FC STK 1914 ŠamorínUnder 3.51.31
13:00:00Maltese Pr. LeagueQormi FC – Hamrun SpartansX21.18
15:00:00Maltese Pr. LeagueValletta FC – Floriana FC11.32
12:30:00Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – FK RenovaUnder 3.51.18
12:30:00Macedonian 1. MFLSkendija Tetovo – KF Shkupi Skopje11.26
12:30:00Macedonian 1. MFLVardar Skopje – FK BelasicaOver 1.51.31
12:30:00Macedonian 1. MFLPobeda Junior – Sileks KratovoUnder 3.51.14
06:30:00Indonesian Liga 1Perseru Serui – PS Mitra Kukar1X1.23
08:30:00Indonesian Liga 1PSM Makassar – Persipura Jayapura1X1.17
08:30:00Indonesian Liga 1PSIS Semarang – Arema Indonesia1X1.22
08:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – Persija Jakarta1 or 21.30
19:00:00Bolivian Profesional LigaUniversitario de Sucre – Club Aurora1X1.22
21:15:00Bolivian Profesional LigaJorge Wilstermann – Club Destroyers11.25
23:30:00Bolivian Profesional LigaBlooming – Oriente Petrolero1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DGS Arconatese 1926 – SavonaX21.38
13:30:00Italian Serie DBorgosesia – Casale1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DLecco – Fezzanese11.35
13:30:00Italian Serie DUS Inveruno – CarateseUnder 3.51.31
13:30:00Italian Serie DAC Bra – Lavagnese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DLigorna 1922 – Stresa Sportiva1X1.18
13:30:00Italian Serie DSestri Levante – ChieriX21.35
13:30:00Italian Serie DBustese – Pro Dronero1X1.25
13:30:00Italian Serie DDarfo Boario – Scanzorosciate Calcio1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DAC Mantova – Ciserano11.35
13:30:00Italian Serie DPro Sesto – Como1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSan Pietro – Legnago1X1.20
13:30:00Italian Serie DAC Rezzato – Villa Dalme CalcioOver 1.51.15
13:30:00Italian Serie DUSD Caravaggio – Ambrosiana1X1.19
13:30:00Italian Serie DSondrio Calcio – Caronnese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVillafranca – Virtus BergamoX21.38
13:30:00Italian Serie DMontebelluna – ASC St Georgen1X1.19
13:30:00Italian Serie DBelluno – US Levico Terme1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DCampodarsego – ChioggiaOver 1.51.21
13:30:00Italian Serie DASD Cartigliano – USD Adriese 1906X21.35
13:30:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – Union ArzignanochiampoX21.23
13:30:00Italian Serie DTrento Calcio 1921 – Union Feltre ASD1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVirtus Bolzano – EsteX21.35
13:30:00Italian Serie DAC Crema – Sasso Marconi1X1.17
13:30:00Italian Serie DASD Oltrepovoghera – US Pergolettese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DFanfulla – ModenaX21.32
13:30:00Italian Serie DAquila Montevarchi – TriestinaUnder 3.51.29
13:30:00Italian Serie DGavorrano – Real Forte QuercetaUnder 3.51.16
13:30:00Italian Serie DScandicci – Aglianese Calcio 1923X21.32
13:30:00Italian Serie DMassese – Bastia Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DTuttocuoio – ASD CannaraOver 1.51.38
13:30:00Italian Serie DEsperia Viareggio – Prato1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – Isernia1X1.22
13:30:00Italian Serie DASD Romagna Centro Cesena – RecanateseOver 1.51.24
13:30:00Italian Serie DSS Cassino – Lupa RomaOver 1.51.20
13:30:00Italian Serie DVirtus Flaminia – ASD Lanusei CalcioX21.32
13:30:00Italian Serie DMonterosi FC – AvellinoX21.20
13:30:00Italian Serie DOstia Mare – US Ladispoli1X1.18
13:30:00Italian Serie DLatte Dolce Calcio – SFF AtleticoX21.38
13:30:00Italian Serie DASD Trastevere – Latina1X1.23
13:30:00Italian Serie DASD Vis Artena – Albalonga1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – SS Taranto 1927X21.38
13:30:00Italian Serie DTeam Altamura – SorrentoOver 1.51.33
13:30:00Italian Serie DGela – Roccella1X1.20
13:30:00Italian Serie DUS Castrovillari – A.s.d. Sancataldese Calcio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DAcireale – Bari21.63
13:30:00Italian Serie DCitta Di Messina – RotondaUnder 3.51.21
13:30:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – Troina1X1.25
13:30:00Italian Serie DPortici 1906 – Asg NocerinaX21.30
13:30:00Italian Serie DAP Turris Calcio – ASD Cittanovese1X1.23
14:00:00Italian Serie DNardo Calcio – Francavilla 19311 or 21.32
14:00:00Italian Serie DSarnese – ASD Citta Di GragnanoUnder 3.51.29
14:30:00Italian Serie DGravina – AZ PicernoX21.25
15:00:00Italian Serie DFidelis Andria – PomiglianoOver 1.51.19
13:30:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – Liebherr GAKX21.27
16:00:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – San Marcos De Arica1 or 21.27
16:00:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – CobreloaX21.27
16:00:00Chilean Primera BNublense – Deportes Copiapo1X1.20
16:00:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – La Serena1X1.20
16:00:00Chilean Primera BCoquimbo Unido – Puerto MonttOver 1.51.30
16:00:00Chilean Primera BCobresal – Rangers Talca1X1.18
16:00:00Chilean Primera BSantiago Morning – Union San FelipeUnder 3.51.26
11:00:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – Tartu FC SantosUnder 3.51.50
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Maardu LinnameeskondX21.22
11:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – Rakvere JK TarvasUnder 3.51.51
06:30:00Hong Kong Premier LeagueWofoo Tai Po – R&F FC1X1.32
09:30:00Hong Kong Premier LeagueKitchee SC – Hoi KingOver 3.51.26
09:00:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – FK Rostov Youth1X1.25
10:00:00Russian Youth LeagueFC Orenburg Youth – Rubin Kazan YouthX21.22
11:00:00Russian Youth LeagueAnzhi Makhachkala Youth – Yenisey Youth1 or 21.24
09:00:00Russian Division 2 UralUral-2 – Zenit Izhevsk1 or 21.27
09:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Syzran-200321.44
11:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – FC Chelyabinsk1 or 21.28
11:00:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – Zvezda Perm1X1.16
12:00:00Russian Division 2 UralNeftekhimik – Volga UlyanovskOver 1.51.28
05:00:00S. Korean K-League ChallengeBusan I Park – Gwangju FCUnder 3.51.34
08:00:00S. Korean K-League ChallengeAsan Mugunghwa FC – FC Anyang1X1.21
12:00:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – Radnik Sesvete1X1.25
13:00:00Croatian 2. HNLKustosija – HNK Sibenik1 or 21.28
13:00:00Croatian 2. HNLVaraždin – NK Hrvatski Dragovoljac11.36
12:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Klepp W.1 or 21.28
12:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Stabaek W.1X1.30
12:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Valerenga W.X21.48
12:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Røa IL W.11.35
12:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Sandviken W.21.35
12:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Grand Bodø W.Over 1.51.09
13:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – ASV VachOver 1.51.09
15:00:00German Bayernliga1860 Munich II – Schwabmünchen1X1.20
10:00:00German Bundesliga W.Borussia M’gladbach W. – Turbine Potsdam W.21.06
13:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Frankfurt W.1X1.16
13:00:00German Bundesliga W.Werder Bremen W. – Essen-Schönebeck W.21.18
13:00:00German Bundesliga W.Duisburg W. – Wolfsburg W.21.04
14:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Sand W.Over 2.51.39
14:30:00Luxembourg Division 1Victoria Rosport – CS Fola EschX21.19
15:00:00Luxembourg Division 1Etzella Ettelbruck – US Mondorf-Les-Bains1 or 21.24
15:00:00Luxembourg Division 1Racing FC Union Luxembourg – CS Petange1X1.27
15:00:00Luxembourg Division 1US Rumelange – F91 Dudelange21.22
15:00:00Luxembourg Division 1Jeunesse Esch – RM Hamm BenficaOver 1.51.12
15:00:00Luxembourg Division 1US Hostert – Differdange 03X21.17
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Sancaktepe Belediye SporX21.35
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupManisaspor – Inegölspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – KastamonusporOver 1.51.21
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKeçiörengücü – BayrampasaOver 1.51.27
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSakaryaspor – Adana Demirspor11.22
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupMenemen Belediyespor – BugsassporOver 1.51.20
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFethiyespor – Zonguldakspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTuzlaspor – Kirklarelispor11.34
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTarsus Idman Yurdu – Sanliurfaspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupDarica G Birligi – Manisa Buyuksehir BelediyesporX21.35
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFatih Karagümrük – Pendikspor1X1.24
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – Bandirmaspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 3 Group 1Büyükcekmece Tepecikspor – YomrasporX21.35
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Kasimpasa Erokspor – KizilcaboluksporX21.35
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Duzcespor – Adiyaman 19541X1.16
10:00:00Turkish Lig 3 Group 31461 Trabzon – Anagold 24 Erzincanspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Golcukspor – TurgutlusporUnder 3.51.23
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Karacabey Birlikspor – Serik Belediyespor1 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – ChemnitzX21.16
12:30:00German Regionall. NortheastHertha Berlin II – Budissa Bautzen11.35
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Rot-Weiss ErfurtX21.27
12:30:00English Super League W.Arsenal W. – Birmingham City W.11.27
14:00:00English Super League W.Reading W. – Bristol Academy W.Over 1.51.16
14:00:00English Super League W.Liverpool W. – Manchester City W.21.20
15:00:00English Super League W.Yeovil Town W. – Everton W.21.51
15:00:00English Super League W.West Ham W. – Chelsea W.21.34
11:00:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Spartak Nalchik1X1.25
11:00:00Russian Division 2 SouthVP Academy – Volgar Astrakhan21.30
11:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Krasnodar-31X1.20
11:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Biolog NovokubanskX21.32
12:00:00Russian Division 2 SouthMashuk-KMV Pyatigorsk – Angusht Nazran1X1.20
12:00:00Russian Division 2 SouthDruzhba Maikop – FK Chaika21.62
13:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Vladikavkaz – Chernomorets Novorossiysk1 or 21.25
09:30:00Czech Liga U21Baumit Jablonec – Sparta Prague21.25
10:00:00Czech Liga U21FC Hradec Kralove – Mlada Boleslav1 or 21.24
10:00:00Czech Liga U21Fastav Zlin – SlovackoX21.19
10:00:00Czech Liga U21FK Teplice – Dukla PrahaOver 1.51.11
12:00:00Czech Liga U21Banik Ostrava – Vysocina Jihlava11.30
05:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Kataller Toyama1X1.16
18:30:00Argentinian Primera B MetroComunicaciones – Colegiales1 or 21.32
22:00:00Argentinian Primera B MetroEstudiantes – CA San Miguel1X1.13
10:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Athletic Bilbao W.X21.16
11:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Fundacion Albacete W.Over 1.51.17
11:00:00Spanish Liga Primera W.Malaga Cf W. – Madrid CCF W.1X1.23
11:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – Sporting Club de Huelva W.Under 3.51.22
12:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – FC Barcelona W.21.21
12:00:00Spanish Liga Primera W.UD Granadilla Tenerife W. – Sevilla W.Over 1.51.21
17:15:00Spanish Liga Primera W.Atletico Madrid W. – Levante W.11.21
13:30:00Italian Serie C Girone ACarrarese – AlbissolaOver 1.51.23
15:30:00Italian Serie C Girone AArezzo – Cuneo1X1.18
15:30:00Italian Serie C Girone APro Patria – PontederaUnder 3.51.16
15:30:00Italian Serie C Girone AGozzano – Robur SienaX21.30
15:30:00Italian Serie C Girone AVirtus Entella – Pisa1 or 21.32
19:30:00Italian Serie C Girone APro Piacenza – LuccheseUnder 3.51.17
19:30:00Italian Serie C Girone AArzachena – Olbia 19051 or 21.27
13:30:00Italian Serie C Girone BRavenna – Renate1X1.18
13:30:00Italian Serie C Girone BFermana – Teramo1X1.18
13:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – Rimini Calcio1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BAlbinoleffe – Fano1 or 21.35
13:30:00Italian Serie C Girone BSudtirol – Feralpisalo1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – PordenoneX21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BSSD Monza 1912 – Ternana1 or 21.35
17:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – Vicenza1 or 21.27
17:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – VIS PesaroUnder 3.51.18
14:00:00Indian Super LeagueDelhi Dynamos – JamshedpurX21.38
08:00:00Turkish Super Lig U21Göztepe U21 – Caykur Rizespor U21Under 3.51.44
08:30:00Turkish Super Lig U21Trabzonspor U21 – Bursaspor U211X1.22
10:00:00Turkish Super Lig U21MKE Ankaragucu U21 – Kayserispor U211 or 21.27
21:00:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – CD FasX21.42
21:00:00El Salvador PrimeraCD Audaz – CD Pasaquina1 or 21.28
21:15:00El Salvador PrimeraAlianza FC – Luis Angel Firpo11.21
22:00:00El Salvador PrimeraSanta Tecla FC – CD Sonsonate11.35
09:00:00Turkish Lig 1 U21Karabukspor U21 – Boluspor U211 or 21.25
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – Velke Mezirici1X1.32
13:00:00Czech MSFLVrchovina – Slavia KromerizX21.26
09:30:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – BenesovOver 1.51.15
12:30:00Czech CFLViktorie Jirny – Loko Vltavin21.38
13:00:00Czech CFLSokol Brozany – Zapy21.37
13:00:00Czech CFLStechovice – Olympia HKUnder 3.51.62
14:00:00Belgian Super League W.Oud-Heuverlee W. – Heist W.Over 3.52.17
13:30:00Dutch Eredivisie W.Ajax W. – Achilles ’29 W.Over 3.51.16
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTrofense – Vilaverdense11.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSAO Martinho – G.d. Chaves BUnder 3.51.29
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSC Coimbroes – Uniao Madeira1 or 21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPenalva Do Castelo – Maritimo Madeira BUnder 3.51.37
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Lusitano Fcv1 or 21.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalOlhanense – Vasco da GamaOver 1.51.21
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmora FC – SacavenenseUnder 3.51.26
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLouletano – Co Do Montijo1 or 21.28
11:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – Estoril Praia U23X21.18
13:00:00Eckental ChallengerRuben Bemelmans – Antoine Hoang11.41
19:00:00Charlottesville ChallengerTommy Paul – Peter Polansky11.42
09:00:00Bratislava Challenger QualifyingJurij Rodionov – Elmar Ejupovic11.35
09:00:00Bratislava Challenger QualifyingAldin Setkic – Tobias Simon11.80
10:20:00Bratislava Challenger QualifyingLenny Hampel – Ante Pavic21.35
10:20:00Bratislava Challenger QualifyingAlexander Bublik – Patrik Niklas-Salminen11.29