Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 04 Martie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Italian Serie BSpezia – Pescara1X1.19
19:45:00Scottish PremiershipLivingston – Celtic21.40
19:45:00Scottish PremiershipRangers – HamiltonOver 3.52.02
19:45:00Scottish PremiershipMotherwell – Ross County1X1.19
19:45:00Scottish PremiershipKilmarnock – AberdeenX21.42
19:45:00Scottish PremiershipSt Mirren – St JohnstoneX21.46
20:10:00French CupLyon – Paris Saint-GermainX21.22
19:45:00English FA CupSheffield Wednesday – Manchester City21.20
19:45:00English FA CupLeicester – Birmingham11.26
19:45:00English FA CupTottenham – Norwich City1X1.19
20:00:00Spanish Copa del ReyMirandes – Real SociedadX21.23
17:30:00German DFB CupBayer Leverkusen – Union BerlinOver 1.51.18
19:45:00German DFB CupEintracht Frankfurt – Werder Bremen1X1.22
19:45:00Dutch CupUtrecht – AjaxX21.20
17:30:00Turkish CupAntalyaspor – AlanyasporX21.38
17:00:00Austrian CupAustria Lustenau – Wacker InnsbruckUnder 3.51.58
16:30:00Greek CupAEK Athens – Aris Thessaloniki FC1X1.14
19:30:00Greek CupPAOK – OlympiakosUnder 3.51.22
22:15:00Copa LibertadoresBarcelona Guayaquil – Independiente Del Valle1X1.24
22:15:00Copa LibertadoresTigre – Palmeiras21.63
22:15:00Copa LibertadoresJorge Wilstermann – Colo Colo1X1.25
22:15:00Copa do BrasilSanto Andre SP – Goias1 or 21.31
22:15:00Copa do BrasilFluminense – Botafogo PB11.35
23:30:00Copa do BrasilBrasil De Pelotas RS – Manaus Fc/Am1 or 21.33
17:00:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – Korona Kielce1X1.17
17:00:00Polish EkstraklasaLKS Lodz – KGHM Zaglebie LubinX21.40
19:30:00Polish EkstraklasaPiast Gliwice – Arka Gdynia1X1.17
19:30:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Legia WarsawX21.22
22:00:00Argentinian PrimeraVelez Sarsfield – Godoy Cruz11.30
17:30:00Danish CupAalborg BK – CopenhagenX21.42
15:00:00Russian CupAkhmat Grozny – Zenit St. Petersburg21.64
15:30:00Russian CupShinnik Yaroslavl – Ural YekaterinburgX21.28
16:30:00Russian CupSpartak Moscow – CSKA Moscow1 or 21.32
12:00:00Ukrainian Premier LeagueFC Mariupol – Vorskla PoltavaUnder 3.51.28
15:00:00Ukrainian Premier LeagueZorya Luhansk – FK Lviv11.36
15:00:00Ukrainian Premier LeagueOlimpik Donetsk – Desna ChernigovX21.22
17:00:00Ukrainian Premier LeagueShakhtar Donetsk – SK Dnipro-1Over 2.51.44
17:30:00Ukrainian Premier LeagueKarpaty Lviv – PFC OleksandriaX21.20
14:00:00Croatian 1. HNLIstra 1961 – NK Osijek21.59
16:00:00Croatian 1. HNLVaraždin – HNK GoricaX21.25
18:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – Dinamo ZagrebX21.30
18:00:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – HeiderOver 2.51.40
14:00:00Slovenian 1. SNLAŠK Bravo – Domzale1 or 21.30
16:30:00Slovenian 1. SNLNK Celje – MariborX21.32
19:00:00Slovenian 1. SNLNŠ Mura – Rudar VelenjeOver 1.51.18
19:45:00Scottish ChampionshipArbroath – DunfermlineX21.35
16:00:00Bulgarian CupBotev Galabovo – Botev Plovdiv21.41
16:00:00Czech CupSigma Olomouc – FK JablonecX21.40
16:30:00Czech Cup1 FC Slovacko – Slovan Liberec1 or 21.33
16:30:00Czech CupViktoria Plzen – Mlada Boleslav11.30
17:00:00Czech CupSparta Prague – Banik Ostrava1X1.19
13:30:00Slovakian CupSered – RuzomberokX21.38
15:30:00Slovakian CupTrencin – Slovan BratislavaX21.23
16:30:00Slovakian CupFC Nitra – FC Vion Zlate Moravce1 or 21.33
17:30:00Slovakian CupDunajska Streda – FK Poprad11.24
19:45:00Scottish League 2Brechin City FC – AnnanX21.32
15:30:00Romanian CupPetrolul Ploiesti – Sepsi OSK Sfantu GheorgheX21.29
18:30:00Romanian CupIasi – CS Universitatea CraiovaX21.20
17:30:00Israeli CupHapoel Tel-Aviv – Hapoel Raanana1X1.16
18:15:00Israeli CupMaccabi Haifa – Hapoel Beer Sheva1X1.23
20:15:00Colombian CopaLlaneros FC – Atletico Huila1 or 21.30
20:30:00Colombian CopaLeones – Boca Juniors de Cali1X1.17
14:00:00Algarve CupDenmark W. – Norway W.X21.38
16:30:00Algarve CupGermany W. – Sweden W.1X1.25
18:00:00Algarve CupNew Zealand W. – Belgium W.X21.35
20:15:00Algarve CupPortugal W. – Italy W.X21.19
13:30:00Hungarian CupDorogi FC – MTK Budapest FCX21.22
17:00:00Hungarian CupPaksi SE – Budapest HonvedX21.40
19:00:00Hungarian CupZalaegerszegi – MOL VidiX21.25
08:30:00Indian League 1Real Kashmir FC – NEROCA FCOver 1.51.17
11:30:00Indian League 1Aciesta Trau FC – Churchill BrothersX21.28
12:45:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Al Nahda21.58
12:55:00Saudi Arabian Division 1Najran – Al Khaleej1 or 21.32
13:05:00Saudi Arabian Division 1Al Jabalain – Al Qadisiyah FCX21.40
13:10:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Al Taqadom FC11.22
15:45:00Saudi Arabian Division 1Al Mujazzal – Al Bukayriyah FC21.41
14:00:00Friendly Intls. W.Northern Ireland W. – Iceland W.21.09
16:00:00Friendly Intls. W.France W. – Canada W.11.33
18:00:00Friendly Intls. W.Netherlands W. – Brazil W.Under 3.51.35
18:00:00Friendly Intls. W.Ukraine W. – Scotland W.21.17
21:00:00Costa Rican Primera DivisionADR Jicaral – CS Herediano1 or 21.27
21:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Santos de GuapilesUnder 3.51.52
23:30:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Universidad de Costa Rica1X1.18
14:00:00Bosnian CupRudar Kakanj – Gosk Gabela1 or 21.32
15:30:00Bosnian CupZrinjski Mostar – FK Tuzla City1X1.15
17:00:00Bosnian CupBorac Banja Luka – Zeljeznicar1 or 21.32
17:00:00Bosnian CupSiroki Brijeg – Olimpik Sarajevo11.35
13:00:00Albanian SuperligaFK Laci – Bylis Ballsh1X1.23
16:00:00Albanian SuperligaSkenderbeu – LuftetariOver 1.51.19
16:00:00Albanian SuperligaKukesi – VllazniaOver 1.51.19
16:00:00Albanian SuperligaPartizani Tirana – Teuta1X1.20
16:00:00Albanian SuperligaFlamurtari Vlore – Tirana21.41
23:00:00Brazilian ParanaenseAtletico Paranaense – Rio Branco PR1X1.17
23:00:00Brazilian PernambucanoPetrolina – Sport Recife21.43
13:00:00North Macedonian CupFK Rabotnicki Skopje – Skendija TetovoX21.22
13:00:00North Macedonian CupAkademija Pandev – KF Shkupi Skopje1X1.24
13:00:00North Macedonian CupFK Renova – Struga Trim-Lum1X1.24
13:00:00North Macedonian CupLabunishta – Bregalnica Stip1 or 21.28
22:00:00Copa ArgentinaEstudiantes de La Plata – Deportivo Laferrere11.21
10:00:00Armenian First LeagueMasis FC – Sevan FC21.38
10:00:00Armenian First LeagueFC Van – Ararat Yerevan 2Over 1.51.07
10:00:00Armenian First LeagueTorpedo Yerevan – Lokomotiv Yerevan21.30
10:00:00Armenian First LeagueBKMA Yerevan – FC Aragats1X1.22
11:30:00Armenian First LeagueAni Yerevan – Shirak Gyumri 2X21.27
16:30:00Belarusian Super CupDinamo Brest – Shakhtyor Soligorsk1 or 21.30
21:00:00Honduran Liga NacionalReal De Minas – Real Espana1 or 21.28
19:00:00Luxembourg Division 1Differdange 03 – Una StrassenUnder 3.51.54
19:00:00Luxembourg Division 1F91 Dudelange – Progres Niedercorn1 or 21.25
20:00:00N. Irish ChampionshipWelders – Ballinamallard UnitedX21.22
13:30:00Omani Pro LeagueOman FC – Dhofar ClubX21.19
13:40:00Omani Pro LeagueAl Nahda – Saham1 or 21.30
15:50:00Omani Pro LeagueSohar – Al SeebX21.35
16:00:00Omani Pro LeagueAl Suwaiq – AL Nassr FC1X1.24
19:45:00English Isthmian PremierKingstonian – Haringey Borough1X1.25
18:30:00German Regionall. WestTUS Haltern – Rot-Weiss Essen21.41
18:30:00German Regionall. WestBonner – Lippstadt 081X1.24
13:00:00UEFA Youth LeagueBayern Munich U19 – Dinamo Zagreb U19Over 1.51.05
15:00:00UEFA Youth LeagueCrvena Zvezda U19 – FC Midtjylland U191X1.27
15:00:00UEFA Youth LeagueSalzburg U19 – Derby County U191X1.21
10:00:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Wanderers – Brisbane Roar Youth21.22
15:30:00Ivory Coast Ligue 1ASI d’Abengourou – Sol FCUnder 3.51.13
16:00:00Ivory Coast Ligue 1Bouaké FC – Sporting Club de Gagnoa1 or 21.32
18:00:00Ivory Coast Ligue 1Africa Sports – TandaUnder 3.51.22
18:00:00Brazilian Paulista A2Monte Azul SP – XV de PiracicabaUnder 3.51.30
18:00:00Brazilian Paulista A2Atletico Votuporanguense – GO Audax SP1 or 21.32
22:15:00Brazilian Paulista A2São Bento SP – Juventus SP1 or 21.30
22:30:00Brazilian Paulista A2Atletico Penapolense – Sertaozinho1 or 21.30
23:00:00Brazilian Paulista A2Sao Bernardo – Rio Claro SP1X1.20
23:00:00Brazilian Paulista A2EC Taubate SP – Sao Caetano SP1 or 21.30
23:30:00Brazilian Paulista A2Portuguesa – Atibaia SP1 or 21.30
22:30:00Brazilian Copa do NordesteCRB AL – Nautico PEUnder 3.51.19
18:00:00Brazilian Paulista A3Capivariano SP – Paulista FC SPOver 1.51.40
18:00:00Brazilian Paulista A3Desportivo Brasil SP – Noroeste SP1 or 21.32
18:00:00Brazilian Paulista A3Primavera SP – Barretos SPX21.40
22:00:00Brazilian Paulista A3GE Osasco SP – Sao BernardoX21.35
23:00:00Brazilian Paulista A3Comercial SP – Atletico Linense SP1 or 21.35
23:00:00Brazilian Paulista A3Marilia SP – Rio Preto SPUnder 3.51.27
23:00:00Brazilian Paulista A3Velo Clube SP – Nacional1X1.20
23:00:00Brazilian Paulista A3Batatais FC SP – Olimpia1 or 21.30
12:00:00Cameroonian Elite OneAS Fortuna Mfou – Yong Sports AcademyX21.38
12:00:00Cameroonian Elite OnePanthère du Ndé – Avion FC Du Nkam1X1.17
14:00:00Cameroonian Elite OnePWD Bamenda – Dragon ClubOver 1.51.35
14:00:00Cameroonian Elite OneCanon Yaoundé – UMS de LoumX21.40
14:00:00Cameroonian Elite OneFeutcheu FC – Tonnerre YaoundéOver 1.51.50
13:00:00Zambian Premier LeagueLumwana Radiants – Zesco UnitedX21.28
09:30:00Bangladesh Premier LeagueRahmatgonj MFS – Bashundhara Kings21.35
12:30:00Bangladesh Premier LeagueDhaka Abahani – Mohammedan Dhaka1X1.19
18:00:00Brazilian PotiguarForça e Luz – Santa Cruz RN1 or 21.28
22:00:00Brazilian PotiguarAssu RN – America RN21.16
18:30:00Brazilian BrasilienseReal FC – Luziania DF11.22
18:30:00Brazilian BrasilienseBrasiliense – UnaíOver 2.51.45
23:00:00Brazilian BrasilienseGama – Capital CFOver 2.51.46
23:30:00Brazilian BrasilienseBosque Formosa Esporte Clube – Paranoa11.22
13:00:00Tanzanian Premier LeagueSingida United – Coastal UnionX21.24
13:00:00Tanzanian Premier LeagueMwadui – Polisi Tanzania1 or 21.38
13:00:00Tanzanian Premier LeagueMtibwa Sugar – Namungo FCX21.35
13:00:00Tanzanian Premier LeagueLipuli – Ndanda1 or 21.38
13:00:00Tanzanian Premier LeagueKMC – JKT TanzaniaX21.28
13:00:00Tanzanian Premier LeagueRuvu Shooting – Alliance FC1X1.19
16:00:00Tanzanian Premier LeagueKagera Sugar – Mbeya CityOver 1.51.57
16:00:00Tanzanian Premier LeagueAzam – Simba SCX21.28
12:00:00Kosovan SuperligaKF Gjilani – KF FeronikeliUnder 3.51.24
12:00:00Kosovan SuperligaKF Ballkani – KF Drita1 or 21.28
22:00:00Brazilian Piauiense4 De Julho – Piaui PIOver 1.51.26
19:00:00Brazilian Sul-Mato-GrossenseSerc MS – CE Nova Andradina MSOver 1.51.35
17:00:00Monterrey WTAElina Svitolina – Olga Govortsova11.22
17:00:00Monterrey WTALauren Davis – Arantxa Rus11.52
16:00:00Monterrey ChallengerJohn-Patrick Smith – Gian Marco Moroni11.74
02:00:00ITF M25 MilduraDayne Kelly – William Ma11.02
02:00:00ITF M25 MilduraBrandon Laubser – Will Maher21.48
02:00:00ITF M25 MilduraJordan Smith – Jayden Court21.44