Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 04 Iunie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Tenerife1X1.23
19:30:00Brazilian Serie AAmerica Mineiro – Cuiaba EC1X1.20
22:00:00Brazilian Serie ACeara CE – Coritiba PR1X1.20
22:00:00Brazilian Serie AAvai – Sao Paulo SPX21.25
22:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – SantosUnder 3.51.21
23:30:00Brazilian Serie AAtletico Goianiense – CorinthiansX21.45
15:00:00Argentinian PrimeraAtletico Tucuman – Colon de Santa FeX21.45
17:00:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – CA IndependienteX21.40
19:30:00Argentinian PrimeraBanfield – Newell’s Old Boys1X1.25
22:00:00Argentinian PrimeraCA Platense – Godoy CruzX21.35
22:00:00Argentinian PrimeraPatronato – Velez SarsfieldX21.32
23:00:00United States MLSVancouver Whitecaps – Real Salt Lake1 or 21.34
07:00:00Japanese League CupNagoya Grampus – Kyoto1X1.18
07:00:00Japanese League CupCerezo Osaka – Shonan Bellmare1 or 21.35
09:00:00Japanese League CupAvispa Fukuoka – Kashima AntlersX21.32
10:00:00Euro U19 Qual.Ukraine U19 – Serbia U19X21.41
14:00:00Euro U19 Qual.Netherlands U19 – Norway U19Over 1.51.19
13:00:00Euro U21 Qual.Denmark U21 – Kazakhstan U21Over 3.52.27
13:00:00Euro U21 Qual.Belarus U21 – Portugal U2121.16
16:00:00Euro U21 Qual.Andorra U21 – Kosovo U2121.51
17:00:00Euro U21 Qual.Switzerland U21 – Bulgaria U21Over 1.51.21
19:00:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – Cerro Largo FCOver 1.51.37
19:00:00Uruguayan PrimeraDeportivo Maldonado – Albion1X1.17
21:30:00Uruguayan PrimeraCerrito – Plaza ColoniaX21.30
07:30:00Chinese Super LeagueShanghai Port – Wuhan FC1X1.24
08:30:00Chinese Super LeagueShenzhen FC – Chengdu Qianbao1 or 21.35
09:30:00Chinese Super LeagueChangchun Yatai – Guangzhou CityOver 1.51.27
11:00:00Chinese Super LeagueMeizhou Hakka – Tianjin Jinmen Tiger1 or 21.36
11:30:00Chinese Super LeagueHenan Songshan Longmen – Dalian Pro11.26
07:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Niigata AlbirexX21.32
09:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Zwiegen Kanazawa1 or 21.35
19:30:00Brazilian Serie BBahia Salvador BA – Criciuma SC1X1.14
19:30:00Brazilian Serie BNovorizontino SP – Sampaio Correa MA1X1.17
22:00:00Brazilian Serie BTombense MG – Ituano SPX21.35
22:00:00Brazilian Serie BBrusque – Nautico PE1X1.23
13:00:00S. African Pr. LeaguePretoria University – Moroka Swallows1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera B NacionalChaco For Ever – CD Maipu1 or 21.38
19:00:00Argentinian Primera B NacionalSan Martin San Juan – Quilmes AC1 or 21.38
20:35:00Argentinian Primera B NacionalChacarita Juniors – CA AgropecuarioX21.38
22:35:00Argentinian Primera B NacionalAll Boys – Club Atletico Alvarado1X1.20
23:05:00Argentinian Primera B NacionalEstudiantes – Ferro Carril Oeste1 or 21.35
21:15:00Venezuelan PrimeraZulia – Academia Puerto CabelloX21.38
23:30:00Venezuelan PrimeraUcv FC – Estudiantes Merida1 or 21.32
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Staal Jørpeland – Ullern IF1 or 21.27
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Arendal – Vard HaugesundOver 1.51.11
11:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – IFK HaningeUnder 3.51.41
14:00:00Swedish Div. 1 NorraHammarby Talang FF – IF Karlstad FotbollX21.25
14:00:00Swedish Div. 1 NorraMotala – Taby FK1X1.31
14:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – FC Stockholm Internazionale1X1.25
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Gefle IF1X1.23
11:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Torns IFOver 1.51.22
14:00:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – Vänersborgs IF1 or 21.27
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Falkenbergs FFX21.24
14:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Ljungskile SKX21.43
09:00:00Aus. NPL VictoriaHume City – Dandenong CityOver 1.51.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaDandenong Thunder – Oakleigh CannonsX21.23
07:30:00Aus. NPL NSWAPIA Leichhardt Tigers – Rockdale City SunsUnder 3.51.57
09:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Blacktown City FC1 or 21.27
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Namibia – BurundiUnder 3.51.20
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Niger – TanzaniaX21.42
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Congo DR – Gabon1X1.24
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Gambia – South SudanOver 1.51.37
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Mali – CongoOver 1.51.44
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Mauritania – Sudan1X1.20
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Senegal – BeninOver 1.51.43
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Algeria – Uganda11.34
14:00:00Icelandic 1 DeildFylkir Reykjavik – IF VestriOver 1.51.12
14:00:00Brazilian Serie A U20Cruzeiro U20 – Palmeiras U20X21.35
14:00:00Brazilian Serie A U20Flamengo U20 – São Paulo U201X1.25
18:00:00Brazilian Serie A U20Red Bull Bragantino U20 – Internacional U20X21.30
18:00:00Brazilian Serie A U20America MG U20 – Fortaleza U20Over 1.51.23
23:00:00Brazilian Serie A U20Atletico Mineiro U20 – Ceara SC U20Over 1.51.23
19:30:00Chilean Primera BBarnechea – Santiago MorningX21.40
10:00:00Danish Division 2Skive – BrabandUnder 3.51.37
13:00:00Estonian EsiliigaPaide Linnameeskond U21 – Viljandi JK TulevikOver 3.51.52
12:00:00German RegionalligaOldenburg – BFC Dynamo1 or 21.27
11:00:00Lithuanian 1 LygaBFA Vilnius – FC Neptunas Klaipeda21.25
09:00:00S. Korean K-League ChallengeGyeongnam – Gimpo Citizen1X1.28
09:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Jeonnam Dragons1X1.25
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Bucheon FC 19951 or 21.32
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Karlslunds IF HFKX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – Angered BK1X1.27
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Grebbestads IF1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Saffle FFOver 1.51.12
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – FC Gute11.26
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Osteraakers FK – Forsbacka IKOver 2.51.26
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Uppsala – Hudiksvalls Förenade FFX21.40
10:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Friska Viljor FCX21.35
11:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKiruna FF – Skellefteå FFX21.32
11:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSund IF – IFK Luleå21.28
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Storfors AIK11.29
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Ytterhogdals1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandBergnasets Aik – IF ÄlgarnaUnder 3.51.64
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Bodens21.28
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandUnited IK Nordic – Nyköpings BISX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandKarlbergs BK – Enskede IK1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Eskilstuna – Vagnhärads SKUnder 3.51.71
15:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSyrianska FC – Värmbols FCOver 2.51.20
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEskilsminne IF – Landvetter IS11.22
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVarbergs – Husqvarna FF21.47
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Assyriska BK1X1.27
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVastra Frolunda – Sävedalens IFOver 1.51.12
07:00:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – Armadale SC1X1.32
07:00:00Aus. NPL WesternBalcatta – Bayswater City21.37
07:00:00Aus. NPL WesternGwelup Croatia SC – Perth Glory FC YouthX21.32
07:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Perth Redstar FCX21.22
07:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Stirling Lions1 or 21.25
07:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Inglewood United1X1.23
07:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – Croydon Kings11.36
07:45:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Cumberland UnitedOver 1.51.11
07:45:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Campbelltown City1 or 21.27
15:00:00Argentinian Primera B MetroItuzaingo – CA San MiguelUnder 3.51.14
18:30:00Argentinian Primera B MetroCanuelas FC – UAI UrquizaOver 1.51.29
18:30:00Argentinian Primera B MetroArgentino de Quilmes – Defensores UnidosX21.30
18:30:00Argentinian Primera B MetroCA Acassuso – Club Atletico Talleres1 or 21.38
18:30:00Argentinian Primera B MetroComunicaciones – Sportivo Dock Sud1X1.18
13:00:00AFC Championship U23Iraq U23 – Australia U23X21.22
13:00:00AFC Championship U23Turkmenistan U23 – Iran U2321.21
15:00:00AFC Championship U23Qatar U23 – Uzbekistan U23X21.25
17:00:00AFC Championship U23Kuwait U23 – Jordan U23X21.24
19:00:00Colombian Primera BTigres FC – Bogota FCX21.38
23:00:00Canadian ChampionshipForge FC – Toronto FCX21.24
14:00:00Icelandic 2 DeildReynir Sandgerdi – Hottur1 or 21.22
15:30:00Icelandic 2 DeildFjardabyggd – Njarovik21.20
08:30:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Queensland Lions21.35
09:00:00Aus. NPL QueenslandOlympic FC – Gold Coast Knights SCUnder 3.51.84
09:00:00Aus. NPL QueenslandCapalaba FC – Brisbane City21.45
06:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – South Hobart21.14
19:00:00United States NWSLChicago Red Stars W. – OL Reign W.X21.35
23:00:00United States NWSLGotham FC W. – Washington Spirit W.X21.38
14:00:00Brazilian Serie CYpiranga RS – Figueirense1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – ABC1 or 21.32
21:00:00Brazilian Serie CConfianca – Botafogo SP1 or 21.35
22:00:00Brazilian Serie CMirassol – Brasil De Pelotas RSOver 1.51.53
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Sporting Club de Gagnoa – ASI d’Abengourou1X1.22
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Société Omnisports de l’Armée – Lys Sassandra1 or 21.40
17:45:00Ivory Coast Ligue 1Sol FC – Es BafingX21.40
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Lokomotiv Oslo – Froya Fotball1X1.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – Ready Fotball11.26
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Oppsal IF – Os Turn1 or 21.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sandviken – Grorud II1 or 21.23
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Skeid II – Grei11.24
10:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Spjelkavik – Brumunddal1X1.27
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Hødd II – Toten1X1.22
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Elverum – FlorøOver 1.51.13
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Aalesund II – Raufoss IIOver 1.51.11
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3IL Brodd – BremnesOver 1.51.10
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3SK Djerv 1919 – Bjarg1 or 21.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Sandnes Ulf II – Stord1 or 21.23
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Åkra – Viking FK 2X21.19
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Lysekloster – SolaOver 1.51.10
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Haugesund II – Fana21.23
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Follo – Sprint-Jeløy1X1.22
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fram Larvik – Fredrikstad II1X1.23
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Randesund – Pors Grenland21.29
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Bodø/Glimt II – Junkeren21.45
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – OrklaOver 1.51.09
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – Byaasen Toppfotball21.24
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Funnefoss/Vormsund1 or 21.23
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjetten – Lillestrøm SK II1 or 21.23
12:00:00Kenyan Premier LeaguePosta Ranger FC – Wazito FCX21.40
12:00:00Kenyan Premier LeagueKariobangi Sharks – Ulinzi Stars FCX21.38
12:00:00Kenyan Premier LeagueBandari FC – Sofapaka FC1X1.20
23:00:00United States USLPittsburgh Riverhounds – Detroit City FC1X1.23
23:00:00United States USLCharleston Battery – Indy ElevenX21.32
13:00:00Uruguayan SegundaUruguay Montevideo FC – Miramar Misiones1 or 21.32
18:00:00Uruguayan SegundaJuventud de Las Piedras – Sud America1 or 21.35
18:00:00Uruguayan SegundaVilla Espanola – Central Espanol1X1.20
08:30:00Czech MSFLFC Fastav Zlin B – Velke MeziriciX21.22
15:00:00Czech MSFLVrchovina – SK Hanácká Slávia Kromeríž21.33
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub Lujan – BerazateguiX21.40
18:30:00Argentinian Primera C MetroClaypole – Real Pilar FC1 or 21.40
17:00:00Brazilian Campeonato W.Palmeiras W. – Corinthians SP W.1 or 21.28
18:00:00Brazilian Campeonato W.EC São José W. – CR Flamengo W.21.39
07:00:00Japanese L-LeagueNGU Nagoya W. – Cerezo Osaka Sakai W.X21.26
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka – Stal Stalowa WolaX21.19
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Wisla Sandomierz1X1.17
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Cracovia Kraków IIX21.38
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Czarni Polaniec – MKS Podlasie Biala Podlaska1 or 21.30
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – LKS Lagow1X1.27
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Korona Rzeszów1X1.25
14:00:00Brazilian Serie DNova Iguacu RJ – Sao Bernardo FCX21.35
18:00:00Brazilian Serie DLagarto – Jacuipense BAUnder 3.51.17
18:00:00Brazilian Serie DSER Caxias Do Sul – EC ProsperaOver 1.51.37
18:00:00Brazilian Serie DGrêmio Esportivo Juventus – Clube Esportivo AimoreX21.27
18:00:00Brazilian Serie DSanto Andre SP – ParanaX21.25
18:30:00Brazilian Serie DCastanhal EC – Tocantinopolis1X1.17
18:30:00Brazilian Serie DCeilandia Esporte Clube DF – Anapolis GO1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie DURT MG – Inter De Limeira SPX21.20
19:00:00Brazilian Serie D4 De Julho – SE JuventudeOver 1.51.32
19:00:00Brazilian Serie DGremio Anapolis GO – CEOV Operário1 or 21.35
19:00:00Brazilian Serie DRetrô FC – Sao Paulo Crystal FC PB11.27
19:00:00Brazilian Serie DBahia de Feira – Real Noroeste CapixabaX21.38
19:00:00Brazilian Serie DSao Raimundo – SC Humaita ACOver 1.51.21
20:00:00Brazilian Serie DAmérica-RN – ADRC Icasa11.32
20:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – Caldense MG11.36
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – MKS KutnoUnder 3.51.58
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1LKS II Lódz – Blonianka Blonie1 or 21.27
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mamry Gizycko – KS Ursus WarszawaX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.28
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – Polonia Warszawa21.36
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – Swit Nowy Dwor Mazowiecki1X1.30
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pilica Bialobrzegi – Sokol Aleksandrow LodzkiOver 1.51.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Unia SkierniewiceOver 2.51.42
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – GKS Przodkowo1 or 21.30
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kluczevia Stargard – Zawisza Bydgoszcz21.41
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Olimpia Grudziadz21.33
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Nowe Skalmierzyce – Pogon Szczecin IIX21.24
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2MLKS Unia Janikowo – Baltyk Gdynia1X1.18
07:00:00S. Korean K3 LeagueSiheung Citizen – Ulsan Citizen FC1 or 21.35
08:00:00S. Korean K3 LeagueGyeongju KHNP – GimhaeUnder 3.51.30
08:00:00S. Korean K3 LeagueYangju Citizen FC – Mokpo CityX21.35
10:00:00S. Korean K3 LeagueCheongju FC – Changwon CityX21.28
10:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – MKS Kluczbork21.28
11:00:00Polish 3 Liga Gr.3LKS Goczalkowice-Zdroj – Gwarek Tarnowskie GóryX21.38
11:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Rekord Bielsko BialaX21.38
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – GKS Pniowek 741X1.22
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Karkonosze Jelenia Gora – Zaglebie II Lubin21.48
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKP Carina Gubin – Lechia Zielona Gora1 or 21.28
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Stal BrzegUnder 3.51.39
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Bytom – Foto-Higiena GacOver 2.51.44
15:30:00Polish 3 Liga Gr.3Odra Wodzislaw Slaski – Sleza WroclawX21.22
13:00:00UEFA Nations LeagueArmenia – IrelandX21.20
16:00:00UEFA Nations LeagueHungary – England21.39
16:00:00UEFA Nations LeagueFinland – Bosnia & HerzegovinaX21.48
16:00:00UEFA Nations LeagueLithuania – LuxembourgX21.32
18:45:00UEFA Nations LeagueItaly – GermanyX21.38
18:45:00UEFA Nations LeagueMontenegro – RomaniaX21.32
18:45:00UEFA Nations LeagueTurkey – Faroe IslandsOver 2.51.51
17:00:00Ecuadorian CupCD Vargas Torres – Tecnico Universitario21.62
20:00:00Ecuadorian CupGuayaquil SC – Universidad CatolicaX21.16
18:00:00United States USL League TwoToledo Villa FC – Kings Hammer FC21.42
18:00:00United States USL League TwoWeston – Caledonia SCUnder 3.51.42
19:00:00United States USL League TwoManhattan – FA Euro New YorkOver 1.51.21
22:00:00United States USL League TwoNorth Carolina FC II – WakeX21.38
23:00:00United States USL League TwoDayton Dutch Lions – Fort Wayne FCX21.22
23:00:00United States USL League TwoThe Villages – FC Florida U2311.35
23:00:00United States USL League TwoReading United – Ocean CityX21.20
23:30:00United States USL League TwoNorth Carolina Fusion – Charlotte EaglesOver 1.51.07
23:30:00United States USL League TwoPeachtree City MOBA – Asheville City SCX21.35
22:30:00United States USL League OneRichmond Kickers – Tormenta FCUnder 3.51.40
23:00:00United States USL League OneGreenville Triumph SC – Charlotte Independence1 or 21.30
23:30:00United States USL League OneChattanooga Red Wolves – Union Omaha1 or 21.30
18:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – York United1 or 21.30
20:00:00Brazilian AmapaenseSão Paulo Macapa FC – Oratório RCX21.16
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGD Fontinhas – Paredes1 or 21.35
22:00:00United States MLS Next ProColorado Rapids II – North Texas SC21.47
23:00:00United States MLS Next ProInter Miami II – New England Revolution 2X21.40
23:00:00United States MLS Next ProOrlando City B – New York City FC 21 or 21.27
09:00:00Ligi regionalneGwiazda Chudów – Sokól Orzech1X1.25
11:00:00Ligi regionalneBorowik Szczejkowice – Sygnaly Gotartowice (Rybnik)1X1.23
15:00:00Ligi regionalneMKS Ledziny – Iskra Pszczyna11.35
15:00:00Ligi regionalneWyzwolenie Chorzów – Naprzód Lipiny (Swietochlowice)X21.14
15:00:00Ligi regionalnePolonia Marklowice – Dab GaszowiceX21.09
15:00:00Ligi regionalneGórnik Radlin – MKS 32 Radziejów (Rybnik)Over 3.52.44
15:00:00Ligi regionalneLKS Woszczyce (Orzesze) – Unia Bierun Stary (Bierun)Under 3.51.51
16:00:00Ligi regionalneAKS Mikolów – RKS Grodziec (Bedzin)Over 2.51.60
15:00:00French Open Dbls M.Dodig I / Krajicek A – Arevalo M / Rojer J11.74
09:00:00Prostejov ChallengerDalibor Svrcina – Vit Kopriva11.73
09:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingAndreas Seppi – Bradley Klahn11.25
09:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingYuichi Sugita – Gijs Brouwer21.28
11:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingStefan Kozlov – Matthew Ebden11.44
11:00:00Hertogenbosch ATP QualifyingMatteo Martineau – Pierre-Hugues Herbert21.35