Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 03 Septembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00French Ligue 2Lorient – Grenoble Foot 381X1.25
19:30:00German Bundesliga 2Holstein Kiel – Magdeburg1X1.28
20:00:00Spanish Liga SegundaAlmeria – MalagaX21.30
19:30:00Greek SuperleagueLevadiakos – Apollon Smyrnis1 or 21.40
19:30:00Greek SuperleaguePanaitolikos – OFI Crete1 or 21.38
23:00:00Argentinian PrimeraNewell’s Old Boys – Atletico TucumanUnder 3.51.16
18:00:00Swedish SuperettanÖsters IF – Falkenbergs FF1 or 21.35
18:00:00Swedish SuperettanVarbergs – IFK Värnamo1 or 21.35
18:00:00Swedish SuperettanAFC Eskilstuna – GAIS1X1.22
19:00:00Romanian Liga 1Iasi – Concordia ChiajnaUnder 3.51.23
18:00:00German 3. LigaSonnenhof Grossaspach – AalenUnder 3.51.27
18:30:00Israeli Premier LeagueBeitar Jerusalem – Hapoel HaderaOver 1.51.16
19:45:00N. Irish PremiershipCrusaders – Coleraine1X1.23
19:00:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – Al Masry1 or 21.42
17:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Iksal FC – Maccabi Achi Nazereth1 or 21.25
17:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Kfar Saba – Hapoel MarmorekUnder 3.51.19
17:00:00Israeli Liga LeumitFC Rishon Lezion – Hapoel Katamon1X1.22
02:00:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Junior FC1 or 21.40
22:15:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – 3 de Febrero11.35
16:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – Luceafarul Oradea11.23
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – Odds BK 21X1.20
18:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Arendal – Valerenga IF IIOver 1.51.13
17:00:00Estonian EsiliigaKeila JK – Nõmme Kalju FC U211X1.27
09:00:00Russian Youth LeagueUral Yekaterinburg Youth – Anzhi Makhachkala YouthUnder 3.51.58
15:00:00Russian Division 2 UralVolga Ulyanovsk – NeftekhimikX21.27
11:30:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Suwon FCX21.42
12:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Seongnam IlhwaX21.20
13:00:00Armenian First LeagueShirak Gyumri 2 – Lokomotiv Yerevan1 or 21.22
13:00:00Armenian First LeagueFC Alashkert 2 – Gandzasar Kapan 21X1.27
13:00:00Armenian First LeagueErebuni – YerevanX21.27
13:30:00Armenian First LeagueBanants Yerevan 2 – Junior Sevan1X1.30
16:30:00Russian Division 2 WestLuki-Energia Velikiye Luki – Leningradets1 or 21.27
16:30:00Russian Division 2 WestTekstilshik Ivanovo – VelesOver 1.51.22
10:00:00Czech Liga U21Fastav Zlin – MFK Okd Karvina1 or 21.25
10:00:00Czech Liga U21Slovacko – Vysocina Jihlava1X1.27
10:00:00Czech Liga U21Fotbal Trinec – Sigma Olomouc1 or 21.23
12:00:00Czech Liga U211 FK Pribram – Dukla Praha1X1.32
16:00:00Czech Liga U21Bohemians 1905 – Mlada BoleslavX21.27
19:05:00Argentinian Primera B MetroColegiales – EstudiantesX21.18
19:30:00Argentinian Primera B MetroTristan Suarez – CA Acassuso1 or 21.30
19:30:00Argentinian Primera B MetroSacachispas FC – Club Atletico Fenix1 or 21.28
23:30:00Argentinian Primera B MetroTalleres de Remedios de Escalada – CSD Flandria1 or 21.28
21:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Deportes Quindio1 or 21.27
19:30:00Peruvian SegundaDeportivo Hualgayoc – Atlético GrauOver 1.51.14
16:00:00US Open M.Kei Nishikori – Philipp Kohlschreiber11.27
19:00:00US Open M.Novak Djokovic – Joao Sousa11.03
21:00:00US Open M.Marin Cilic – David Goffin11.47
17:00:00US Open W.Madison Keys – Dominika Cibulkova11.45
17:30:00US Open W.Aryna Sabalenka – Naomi Osaka11.70
18:00:00US Open W.Marketa Vondrousova – Lesia Tsurenko21.55