Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 03 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueChelsea – Crystal PalaceOver 1.51.18
15:00:00Eng. Premier LeagueEverton – Brighton1X1.24
17:30:00Eng. Premier LeagueLeeds – Manchester City21.44
20:00:00Eng. Premier LeagueNewcastle – Burnley1 or 21.38
16:00:00French Ligue 1RC Lens – Saint-Etienne1X1.24
20:00:00French Ligue 1Nice – Nantes1 or 21.38
14:30:00German BundesligaBorussia Dortmund – Freiburg11.34
14:30:00German BundesligaCologne – Borussia M’gladbachX21.27
14:30:00German BundesligaEintracht Frankfurt – Hoffenheim1 or 21.28
14:30:00German BundesligaStuttgart – Bayer LeverkusenX21.35
14:30:00German BundesligaWerder Bremen – Arminia BielefeldUnder 3.51.41
17:30:00German BundesligaRB Leipzig – Schalke 0411.28
14:00:00Italian Serie ASassuolo – CrotoneOver 1.51.18
19:45:00Italian Serie AUdinese – RomaX21.22
12:00:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Eibar1 or 21.40
15:00:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Villarreal1X1.17
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – Getafe1 or 21.40
17:30:00Spanish Liga PrimeraElche – HuescaX21.32
20:00:00Spanish Liga PrimeraValencia – BetisX21.40
14:00:00French Ligue 2Toulouse – TroyesX21.46
14:30:00French Ligue 2Caen – Amiens1 or 21.44
18:00:00French Ligue 2Paris FC – Le Havre1 or 21.43
18:00:00French Ligue 2Pau – NancyX21.49
18:00:00French Ligue 2Grenoble Foot 38 – ValenciennesUnder 3.51.23
18:00:00French Ligue 2Clermont Foot – Rodez Aveyron1X1.23
18:00:00French Ligue 2Auxerre – Ajaccio1 or 21.43
18:00:00French Ligue 2Chateauroux – Niort1 or 21.41
18:00:00French Ligue 2Sochaux – FC Chambly Oise1X1.21
18:00:00French Ligue 2Dunkerque – GuingampX21.39
15:30:00Dutch EredivisieVitesse – Heracles1X1.20
17:45:00Dutch EredivisieRKC Waalwijk – ZwolleX21.30
19:00:00Dutch EredivisieVVV Venlo – ADO Den Haag1X1.27
20:00:00Dutch EredivisieTwente – Emmen1X1.24
15:15:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Genk21.55
17:30:00Belgian First Division AOud-Heverlee Leuven – Zulte Waregem1 or 21.30
17:30:00Belgian First Division AEupen – Cercle Brugge1X1.27
19:45:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – KortrijkX21.42
18:00:00Swiss Super LeagueLausanne – Zurich1X1.25
18:00:00Swiss Super LeagueLugano – SionUnder 3.51.40
12:30:00English ChampionshipNorwich City – Derby1X1.21
15:00:00English ChampionshipLuton – Wycombe1X1.23
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – Barnsley1 or 21.37
15:00:00English ChampionshipRotherham – Huddersfield1 or 21.38
15:00:00English ChampionshipReading – WatfordX21.34
15:00:00English ChampionshipSheffield Wednesday – QPRUnder 3.51.30
15:00:00English ChampionshipSwansea – Millwall1 or 21.39
15:00:00English ChampionshipBlackburn – CardiffUnder 3.51.31
15:00:00English ChampionshipNottingham Forest – Bristol CityX21.50
12:00:00German Bundesliga 2Heidenheim – SC Paderborn 071 or 21.30
12:00:00German Bundesliga 2Hannover 96 – Eintracht BraunschweigOver 1.51.21
12:00:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – Karlsruhe1 or 21.35
13:15:00Italian Serie BChievo – SalernitanaUnder 3.51.24
15:15:00Italian Serie BEmpoli – SSD Monza 1912X21.42
15:15:00Italian Serie BAscoli – LecceX21.35
15:15:00Italian Serie BVirtus Entella – Reggiana1 or 21.35
15:15:00Italian Serie BUrbs Sportiva Reggina 1914 – PescaraUnder 3.51.23
15:15:00Italian Serie BVenezia – FrosinoneX21.42
15:15:00Italian Serie BSPAL – Cosenza1X1.20
17:15:00Italian Serie BVicenza – Pordenone1 or 21.40
15:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – ZaragozaX21.51
15:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – Ponferradina1 or 21.45
17:15:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – Real OviedoX21.46
17:15:00Spanish Liga SegundaMallorca – TenerifeUnder 3.51.18
19:30:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – UD LogronesUnder 3.51.15
20:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – Malaga1X1.17
16:00:00Portuguese Prim. LigaCD Santa Clara – Gil Vicente1 or 21.38
18:30:00Portuguese Prim. LigaPorto – MaritimoOver 2.51.63
21:00:00Portuguese Prim. LigaTondela – Sporting Braga21.54
16:00:00Austrian BundesligaAdmira Wacker – RiedX21.37
16:00:00Austrian BundesligaWattens – Austria ViennaX21.43
16:00:00Austrian BundesligaWolfsberger – SKN St. Pölten1X1.22
11:30:00Turkish Super LigMalatyaspor – AntalyasporX21.45
14:00:00Turkish Super LigIstanbul Basaksehir – Goztepe1X1.24
14:00:00Turkish Super LigBB Erzurumspor – Caykur RizesporUnder 3.51.31
17:00:00Turkish Super LigFenerbahce – Fatih KaragümrükOver 1.51.19
17:30:00Greek SuperleaguePanaitolikos – Asteras Tripoli1 or 21.33
14:00:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – IF ElfsborgX21.34
14:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – Falkenbergs FFOver 1.51.17
12:00:00Russian Premier LeagueFC Ufa – Rotor Volgograd1X1.25
14:30:00Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg – CSKA Moscow21.70
14:30:00Russian Premier LeagueFC Tambov – Arsenal TulaX21.39
17:00:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – Zenit St. PetersburgX21.41
17:00:00Norwegian EliteserienSarpsborg – Stabaek1X1.26
19:30:00Norwegian EliteserienVålerenga – MjondalenOver 1.51.20
21:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Internacional RS1 or 21.42
23:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Ceara CEOver 1.51.38
15:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – FK TepliceX21.49
15:30:00Czech 1. LigaMlada Boleslav – Ceske Budejovice1X1.21
15:30:00Czech 1. LigaZbrojovka Brno – KarvinaUnder 3.51.35
18:00:00Czech 1. LigaSparta Prague – FK Jablonec11.36
14:00:00Polish EkstraklasaPodbeskidzie Bielsko Biala – Stal Mielec1 or 21.34
19:00:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Gornik Zabrze1 or 21.35
15:00:00English League 1Blackpool – LincolnUnder 3.51.27
15:00:00English League 1Oxford United – CreweUnder 3.51.36
15:00:00English League 1Rochdale – FleetwoodX21.27
15:00:00English League 1Bristol Rovers – Northampton Town1 or 21.38
15:00:00English League 1Shrewsbury – Gillingham1 or 21.38
15:00:00English League 1Wigan – Doncaster RoversX21.40
15:00:00English League 1AFC Wimbledon – Accrington1 or 21.35
15:00:00English League 1Hull – Plymouth Argyle1X1.25
15:00:00English League 1Charlton – SunderlandX21.32
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – IpswichX21.30
15:00:00English League 1Peterborough United – Swindon Town1X1.27
15:00:00English League 1Burton Albion – PortsmouthX21.35
23:00:00Mexican PrimeraAtlas de Guadalajara – Necaxa1 or 21.35
14:30:00Norwegian Division 1Tromsø IL – AsaneOver 1.51.14
14:30:00Norwegian Division 1Raufoss – Ham-Kam1X1.32
14:30:00Norwegian Division 1Ranheim – Sogndal1 or 21.29
14:30:00Norwegian Division 1Oeygarden FK – Ullensaker/KisaX21.45
14:30:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – GrorudUnder 3.51.53
14:30:00Norwegian Division 1Jerv – Strommen1 or 21.30
14:30:00Norwegian Division 1Stjørdals-Blink – Lillestrøm SKX21.21
16:30:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – HalmstadsUnder 3.51.33
16:30:00Swedish SuperettanGIF Sundsvall – AFC EskilstunaOver 1.51.20
16:30:00Swedish SuperettanOrgryte – Brage1 or 21.33
08:00:00Japanese J-LeagueYokohama FC – Kashiwa ReysolX21.28
09:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Sagan Tosu1X1.18
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – Kashima AntlersX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Shimizu S-Pulse1X1.28
21:30:00United States MLSOrlando City SC – New York Red Bulls1X1.27
17:00:00Irish Premier LeagueCork City – St. Patrick’s AthleticX21.18
19:30:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Bohemians DublinX21.22
12:00:00Ukrainian Premier LeagueSK Dnipro-1 – Vorskla Poltava1 or 21.30
15:00:00Ukrainian Premier LeagueRukh Vynnyky – FK Lviv1X1.22
17:30:00Ukrainian Premier LeagueFC Ingulets – MinajUnder 3.51.20
16:00:00Croatian 1. HNLHNK Sibenik – NK Osijek21.42
18:05:00Croatian 1. HNLHNK Gorica – Hajduk SplitX21.32
12:00:00Danish Division 1HB Køge – Fremad AmagerX21.40
12:30:00Danish Division 1Silkeborg IF – Hobro1X1.19
13:00:00Danish Division 1Skive – Kolding1 or 21.30
14:00:00Danish Division 1Esbjerg – Viborg1 or 21.30
15:00:00English League 2Forest Green – Walsall1 or 21.35
15:00:00English League 2Colchester – Oldham1X1.30
15:00:00English League 2Leyton Orient – CheltenhamX21.40
15:00:00English League 2Newport – Mansfield1 or 21.35
15:00:00English League 2Stevenage – Salford CityX21.35
15:00:00English League 2Exeter – Cambridge United1X1.30
15:00:00English League 2Crawley Town – Southend UnitedOver 1.51.26
15:00:00English League 2Harrogate Town – Bolton1 or 21.35
15:00:00English League 2Tranmere – ScunthorpeUnder 3.51.21
15:00:00English League 2Carlisle – Barrow1 or 21.38
15:00:00English League 2Morecambe – Port ValeX21.32
15:30:00Dutch Eerste DivisieNEC Nijmegen – FC EindhovenOver 1.51.15
15:45:00Bulgarian Pr. LeagueMontana – Slavia SofiaUnder 3.51.36
18:15:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Botev VratsaOver 1.51.31
16:00:00Slovenian 1. SNLDomzale – ND Gorica1X1.17
18:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – FC Koper1 or 21.30
13:30:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – FC ArgesOver 1.51.30
16:00:00Romanian Liga 1Astra Giurgiu – VoluntariX21.40
19:00:00Romanian Liga 1FCSB – Dinamo BucharestX21.50
16:00:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – Kisvarda FC1X1.30
18:30:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – Paksi SEUnder 3.51.44
16:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – Dunajska StredaX21.23
18:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – FC Vion Zlate Moravce1X1.17
18:00:00Slovakian Super LigaSered – Zemplin MichalovceOver 1.51.15
18:00:00Slovakian Super LigaSpartak Trnava – FC NitraOver 1.51.30
16:30:00Cypriot Division 1Anorthosis Famagusta – Olympiakos NicosiaOver 1.51.23
18:30:00Cypriot Division 1Pafos FC – Nea SalaminaOver 2.51.59
12:00:00Finnish CupInter Turku – HJK HelsinkiX21.27
13:30:00French Div. 1 W.Reims W. – GPSO 92 Issy W.Over 1.51.16
13:30:00French Div. 1 W.Girondins Bordeaux W. – Guingamp W.Over 1.51.17
11:00:00Port. Segunda LigaFeirense – SC CovilhaOver 1.51.33
15:30:00Port. Segunda LigaOliveirense – Casa Pia AtleticoOver 1.51.24
15:30:00Port. Segunda LigaCD Cova Piedade – AroucaX21.37
16:30:00Swiss Challenge LeagueKriens – WinterthurX21.42
17:30:00Swiss Challenge LeagueAarau – Chiasso1X1.20
18:00:00Swiss Challenge LeagueGrasshopper – WilOver 1.51.12
13:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – SV Türkgucu-Ataspor MunchenX21.30
13:00:00German 3. LigaMagdeburg – Viktoria Köln1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaMeppen – Verl1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaLubeck – Duisburg1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaZwickau – 1860 MunichX21.32
13:00:00German 3. LigaFC Ingolstadt 04 – SpVgg Unterhaching1X1.20
11:40:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Korona Kielce1 or 21.27
11:40:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – MKS Sandecja Nowy Sacz1X1.20
15:00:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Chrobry Glogow1X1.27
11:30:00Austrian 1st DivisionRapid Vienna II – SV LafnitzX21.29
13:30:00Austrian 1st DivisionKSV 1919 – Austria Wien IIX21.41
13:30:00Austrian 1st DivisionFC Blau-Weiss Linz – Dornbirn1X1.20
13:30:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – Vorwarts SteyrUnder 3.51.64
16:00:00AFC Champions LeagueAl Nasr Riyadh – Persepolis1X1.27
21:30:00Ecuadorian Serie ALiga Deportiva Universitaria – Mushuc Runa11.26
21:30:00Ecuadorian Serie AOrense SC – Independiente Del ValleX21.23
19:30:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – Nacional Montevideo21.57
14:30:00Welsh Premier LeagueAberystwyth – Barry TownX21.24
14:30:00Welsh Premier LeagueCefn Druids – Connah’s Quay21.52
14:30:00Welsh Premier LeaguePenybont – Newtown AFCX21.38
14:30:00Welsh Premier LeagueThe New Saints FC – Flint Town UnitedOver 2.51.28
14:30:00Welsh Premier LeagueBala Town – Haverfordwest County11.30
17:15:00Welsh Premier LeagueCardiff Met University – Caernarfon1 or 21.24
15:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Pogon SiedlceUnder 3.51.52
16:00:00Polish 2 LigaChojniczanka Chojnice – Garbarnia Krakow1X1.22
17:00:00Polish 2 LigaBytovia Bytow – Slask Wroclaw ll1X1.20
17:00:00Polish 2 LigaSokol Ostroda – Blekitni Stargard SzczecinskiUnder 3.51.37
17:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – KS Hutnik Krakow SSAUnder 3.51.48
18:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Znicz PruszkowOver 1.51.19
14:00:00Egyptian Pr. LeagueFC Masr – ENPPI21.61
16:30:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – Aswan SC1X1.19
19:30:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – Pyramids21.66
19:00:00Moroccan GNF IRenaissance Ezzmamra – Khouribga1X1.20
19:00:00Moroccan GNF IRapide Oued Zem – Dhj Difaa Hassani JdidiUnder 3.51.16
19:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – Ittihad Tanger1X1.22
19:00:00Moroccan GNF IFUS Rabat – Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid1X1.17
11:00:00Estonian MeistriliigaJalgpallikool Tammeka – Narva Trans1 or 21.28
19:00:00Irish Division 1Cobh Ramblers – Cabinteely FC1 or 21.30
19:30:00Irish Division 1Longford Town – Galway UnitedUnder 3.51.36
08:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Omiya ArdijaX21.43
10:00:00Japanese J-League 2Ehime – Renofa Yamaguchi1 or 21.30
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Ryukyu1X1.18
16:30:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Academia CantolaoUnder 3.51.36
19:00:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Deportivo MunicipalX21.41
21:30:00Peruvian PrimeraAlianza Lima – Deportivo LlacuabambaOver 1.51.42
08:30:00S. Korean K-LeagueGwangju FC – DaeguX21.27
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Pohang Steelers1X1.24
10:00:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – AscoliOver 1.51.15
12:00:00Italian PrimaveraJuventus U19 – AC Milan U19Under 3.51.52
13:00:00Italian PrimaveraCagliari U19 – Sassuolo U191X1.23
15:00:00Brazilian Serie BAmerica Mineiro – Guarani SP1X1.14
20:00:00Brazilian Serie BNautico PE – Confianca1X1.20
20:30:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Chapecoense SCX21.24
20:30:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – CS Alagoano1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie BPonte Preta – Juventude RS1 or 21.32
15:00:00Chilean PrimeraLa Serena – Union EspanolaX21.20
17:30:00Chilean PrimeraAntofagasta – Cobresal1X1.20
20:00:00Chilean PrimeraCurico Unido – Everton VinaX21.35
22:30:00Chilean PrimeraColo Colo – Huachipato1X1.27
15:00:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – Trinec11.24
15:00:00Czech 2. LigaDukla Praha – Lisen1X1.17
15:00:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – FK Varnsdorf1X1.23
15:00:00Czech 2. LigaVysehrad – Usti Nad Labem1 or 21.31
12:00:00Turkish Lig 1Keciorengucu – Altay IzmirX21.22
12:00:00Turkish Lig 1Tuzlaspor – BursasporUnder 3.51.28
14:30:00Turkish Lig 1Giresunspor – Boluspor1X1.23
17:00:00Turkish Lig 1Altinordu – Osmanlispor1X1.15
15:00:00English National LeagueWoking – Solihull Moors F.C.X21.40
15:00:00English National LeagueAltrincham – Weymouth1X1.23
15:00:00English National LeagueWrexham – Boreham WoodUnder 3.51.30
15:00:00English National LeagueBarnet – Eastleigh FCUnder 3.51.30
15:00:00English National LeagueDover – Notts CountyX21.19
15:00:00English National LeagueTorquay – Stockport1 or 21.28
15:00:00English National LeagueHartlepool United – Aldershot1X1.20
15:00:00English National LeagueWealdstone FC – Chesterfield1 or 21.27
15:00:00English National LeagueSutton – Maidenhead1X1.22
15:00:00English National LeagueHalifax – Dagenham and Redbridge1 or 21.30
17:30:00English National LeagueKings Lynn – YeovilX21.28
15:00:00Jordanian Pro LeagueAl-Jazeera Amman – Ramtha1X1.19
20:00:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Boyacá ChicóOver 1.51.37
22:00:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Deportivo CaliX21.22
16:30:00Bahraini Pr. LeagueAl-Riffa – Al-Najma ManamaOver 1.51.13
16:30:00Bahraini Pr. LeagueAl Hidd – Manama Club1X1.22
16:30:00Bahraini Pr. LeagueAl Hala – Al Muharraq21.49
22:00:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – Sportivo Luqueño1X1.23
14:00:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Radnik BijeljinaX21.28
22:00:00Costa Rican Primera DivisionSporting San Jose FC – Limon1X1.25
15:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – CukarickiX21.48
15:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – VozdovacX21.23
15:00:00Serbian Super LigaFK Backa BP – Javor1 or 21.38
17:00:00Serbian Super LigaMetalac GM – Partizan Belgrade21.45
12:00:00Belarusian CupKrumkachy Minsk – Isloch21.50
14:00:00Belarusian CupRuh Brest – FC Minsk1X1.28
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – Gloria BuzauX21.32
09:00:00Romanian Liga 2ACS Sirineasa – Petrolul Ploiesti21.47
09:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – FC Metaloglobus Bucuresti1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – Politehnica TimisoaraX21.35
09:00:00Romanian Liga 2Dunarea Calarasi – CS Aerostar BacauOver 1.51.23
09:00:00Romanian Liga 2Scolar Resita – Unirea 2004 SloboziaOver 1.51.27
11:00:00Romanian Liga 2ASF Comuna Recea – U Craiova 1948 SA21.54
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – SkeidX21.33
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – FløyaOver 2.51.21
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – FlorøOver 1.51.12
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Tromsdalen – Kvik Halden1X1.24
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – FredrikstadX21.17
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Senja – Eidsvold TurnX21.21
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vard Haugesund – Levanger1X1.27
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – Notodden FKX21.21
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Nardo – FlekkeroyX21.29
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Arendal – BaerumOver 1.51.14
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – Rosenborg BK IIOver 2.51.26
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – AskerX21.25
12:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Örebro Syrianska IFOver 1.51.13
14:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – IFK Berga11.23
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – IF BrommapojkarnaX21.27
12:00:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – Torns IFX21.28
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – IFK Värnamo21.48
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Assyriska IKUnder 3.51.59
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – FK Karlskrona11.29
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Skovde1X1.17
15:00:00Swedish Div. 1 SödraMotala – Oskarshamns AIKX21.41
17:00:00Swedish Div. 1 SödraFC Linkoping City – LindomeX21.30
13:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – Zalgiris VilniusX21.28
15:00:00Lithuanian A LygaFK Panevezys – Suduva Marijampole21.37
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – Acacia Ridge All Stars1 or 21.25
10:00:00Aus. Brisbane PLNorth Star Bpl Firsts – Toowong21.21
16:00:00Faroe Islands Pr. LeagueTB Tvoeroyri – ÍF FuglafjørðurX21.45
13:00:00Latvian VirsligaVentspils – Valmiera FK1X1.27
15:00:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – FK Spartaks Jurmala11.32
10:00:00Aus. NPL NSWSydney Olympic – Western Sydney1X1.28
11:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiGabala – FK SumgayitX21.38
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiZira – NeftchiX21.32
14:00:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – MFK DubnicaUnder 3.51.34
14:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – Slavoj TrebisovX21.40
14:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Petrzalka1X1.24
14:00:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – MSK Zilina B11.33
14:00:00Slovakian 2. LigaPuchov – Zp Sport PodbrezovaX21.27
14:00:00Slovakian 2. LigaFK Vysne Opatske – Dukla Banska Bystrica1 or 21.25
14:00:00North Macedonian 1. MFLSkendija Tetovo – Sileks KratovoOver 1.51.27
14:00:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – Akademija PandevUnder 3.51.19
14:00:00North Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – Struga Trim-Lum1 or 21.32
14:00:00North Macedonian 1. MFLFK Belasica – FK RenovaX21.25
15:00:00Icelandic 1 DeildAfturelding – GrindavikX21.38
15:00:00Icelandic 1 DeildMagni – Thor AkureyriX21.28
15:00:00Icelandic 1 DeildIBV Vestmannaeyjar – IF Vestri1X1.24
15:00:00Icelandic 1 DeildFram Reykjavik – Throttur Reykjavik11.28
16:00:00Icelandic 1 DeildKeflavik IF – Leiknir FaskrudsfjördurOver 3.51.37
14:00:00Italian Serie DAC Bra – CaronneseX21.35
14:00:00Italian Serie DBelluno – Ambrosiana1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DA.c. Mestre – ASD Cartigliano1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – ASD Cjarlins MuzaneUnder 3.51.34
14:00:00Italian Serie DLavagnese – CasaleX21.38
14:00:00Italian Serie DChioggia – Chions 19721X1.24
14:00:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – Fossano Calcio SSD1 or 21.28
19:00:00Brazilian Serie A U20Goias GO U20 – Cruzeiro U20X21.35
19:00:00Brazilian Serie A U20Bahia BA Youth U20 – Atlético Paranaense U20X21.32
14:00:00Malaysian Super LeaguePDRM – SelangorX21.24
14:00:00Malaysian Super LeagueFelda United – Terengganu1 or 21.27
14:00:00Malaysian Super LeaguePahang FA – Perak FA1 or 21.28
15:00:00Austrian RegionalligaSV Ried II – Wolfsberger AC Amateure1 or 21.24
15:00:00Austrian RegionalligaBischofshofen – Austria SalzburgX21.32
15:30:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Ask-Bsc Bruck/Leitha1 or 21.27
18:00:00Austrian RegionalligaSturm Graz Am. – Spittal/Drau11.28
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – 1 FK Pribram1X1.24
10:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – FC Zbrojovka BrnoUnder 3.51.85
11:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – Meteor PrahaOver 2.51.12
12:00:00Czech Liga U19Sigma Olomouc – Viktoria Plzen U191 or 21.22
12:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Mlada Boleslav1X1.28
12:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – AC Sparta PrahaX21.22
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Parnu JK VaprusX21.17
11:00:00Estonian EsiliigaMaardu Linnameeskond – FCI Levadia U21Over 2.51.31
11:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – FC Nõmme United21.09
10:00:00Polish Ekstraklasa W.Medyk Konin W. – ROW Rybnik W.Over 3.51.33
10:00:00Polish Ekstraklasa W.APLG Gdansk W. – UKS Lodz W.21.12
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Olimpia Szczecin W. – GKS Katowice W.X21.18
09:00:00Russian Division 2. Group 4FC Orenburg-2 – Lada DimitrovgradX21.32
10:00:00Russian Division 2. Group 4Krylya Sovetov II – Ural-2X21.32
12:00:00Russian Division 2. Group 4Zenit Izhevsk – FC TyumenX21.23
12:00:00Russian Division 2. Group 4Nosta Novotroitsk – Lada Togliatti11.35
14:00:00Serbian Division 1FK Radnicki 1923 – Dinamo VranjeOver 1.51.35
17:00:00Serbian Division 1Borac Cacak – Radnicki Pirot1X1.20
08:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Gyeongnam1 or 21.30
08:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – Suwon FCX21.18
11:45:00Thai Premier LeagueBangkok Glass – Rayong FCOver 2.51.41
12:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Buriram United FCUnder 3.51.34
13:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Police Tero FC1X1.20
14:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Trat FC1X1.17
14:30:00Croatian 2. HNLSolin – RudesUnder 3.51.25
14:30:00Croatian 2. HNLOpatija – NK Osijek IIUnder 3.51.20
14:30:00Croatian 2. HNLKustosija – NK Junak Sinj1X1.16
14:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – HNK Cibalia1X1.16
17:00:00Croatian 2. HNLInter Zapresic – DugopoljeOver 1.51.20
17:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – NK Croatia ZmijavciUnder 3.51.38
13:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Lillestrøm SK W.21.23
14:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Sandviken W.X21.19
14:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Kolbotn W.Over 1.51.15
13:00:00German BayernligaFC Eintracht Bamberg 2010 – Tsv Abtswind1X1.25
13:00:00German BayernligaFC Ismaning – SSV Jahn Regensburg II1X1.30
14:00:00German BayernligaSchwaben Augsburg – TSV Nordlingen1X1.20
14:00:00German BayernligaFC Deisenhofen – 1860 Munich IIOver 1.51.13
14:00:00German BayernligaTSV 1874 Kottern – FC Pipinsried21.52
14:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – 1 FC Sand1X1.24
15:00:00German BayernligaTSV Karlburg – DJK Vilzing21.18
15:00:00German BayernligaASV Cham – DJK Gebenbach1 or 21.22
15:00:00German BayernligaSV Kirschanschoering – SV Donaustrauf1 or 21.24
15:00:00German BayernligaSpVgg Hankofen-Hailing – 1865 Dachau1X1.30
22:00:00Honduran Liga NacionalCD Real Sociedad – Real De Minas1 or 21.28
17:00:00Luxembourg Division 1US Mondorf-Les-Bains – F91 DudelangeX21.19
17:00:00Luxembourg Division 1Swift Hesperange – CS Petange1 or 21.25
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAhlafors IF – Vänersborgs IFX21.20
12:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Vargarda IKOver 1.51.07
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Nordvarmland FF1X1.19
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – IFK Aamaal1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandOddevold – Stenungsunds IFOver 1.51.13
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – FC Stockholm Internazionale1X1.27
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Kungsangens IFOver 2.51.26
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – IFK LidingoX21.30
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Fanna BKOver 1.51.11
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFagersta Södra IK – Enskede IK21.26
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – IFK Osteraakers FK1X1.23
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStöde IF – Notvikens IKOver 1.51.09
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Taftea IK1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – IFK Östersund21.50
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Varbergs1X1.24
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Onsala BKUnder 3.51.68
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – Vastra FrolundaX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIF Limhamn Bunkeflo – KSF Prespa Birlik1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Angelholms FFX21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Assyriska BK1 or 21.23
12:30:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Rosengård W.21.25
13:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – Göteborg FC W.21.27
14:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – Vaxjo W.1X1.23
15:00:00English Isthmian PremierBrightlingsea Regent – East Thurrock United1 or 21.28
15:00:00English Isthmian PremierWingate & Finchley – Lewes1 or 21.28
15:00:00English Isthmian PremierEnfield Town – Kingstonian1X1.20
15:00:00English Isthmian PremierLeatherhead – Margate FC1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Auerbach1 or 21.12
12:30:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – LuckenwaldeOver 1.51.17
12:30:00German Regionall. NortheastChemnitz – Berliner AK 071X1.23
13:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – TSG Balingen 1848Under 3.51.40
13:00:00German Regionall. SouthwestHessen Kassel – KoblenzOver 1.51.18
13:00:00German Regionall. SouthwestEintracht Stadtallendorf – Frankfurt FSV1 or 21.25
13:00:00German Regionall. SouthwestTSV Schott Mainz – Astoria Walldorf1 or 21.24
13:00:00German Regionall. SouthwestUlm 1846 – Bahlinger11.23
13:00:00German Regionall. SouthwestFC 08 Homburg-Saar – ElversbergX21.32
13:00:00German Regionall. SouthwestTSV Steinbach – Hoffenheim IIOver 1.51.22
13:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – Sonnenhof GrossaspachUnder 3.51.52
13:30:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – Kickers OffenbachX21.32
13:00:00German Regionall. WestSV 19 Straelen – SV RodinghausenX21.38
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Borussia Mönchengladbach IIUnder 3.51.45
13:00:00German Regionall. WestBonner – Rot Weiss Ahlen1X1.25
13:00:00German Regionall. WestCologne II – Preussen MunsterX21.32
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – Fortuna Cologne21.37
13:00:00German Regionall. WestFC Wegberg-Beeck – Bergisch Gladbach1X1.25
13:00:00German Regionall. WestHomberg – FC Schalke 04 IIX21.20
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – Oberhausen1 or 21.25
13:00:00German Regionall. BavariaVfR Garching – Memmingen1 or 21.28
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide CityX21.40
12:30:00English Super League W.Aston Villa W. – Everton W.X21.24
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – Fylkir Reykjavik W.Under 3.51.89
18:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – Breidablik W.X21.38
12:00:00Russian Division 2. Group 1Biolog Novokubansk – SC Makhachkala1X1.25
12:30:00Russian Division 2. Group 2FC Tver – Lokomotiv-Kazanka1X1.20
14:00:00Russian Division 2. Group 2Olimp Dolgoprudny – FC MuromOver 1.51.19
14:00:00Russian Division 2. Group 2Torpedo Vladimir – Luki-Energia Velikiye LukiOver 1.51.24
15:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – Znamya Truda1X1.24
15:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Atletico Madrid W.21.13
15:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Deportivo La Coruna W.1 or 21.24
18:00:00Colombian Primera BBogota FC – Orsomarso1X1.20
21:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – ValleduparOver 1.51.37
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – IFÖ BromöllaX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Husqvarna FFUnder 3.51.68
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IFK Hässleholm1X1.27
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Karlshamn – Asarums IF FKX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – IK TordOver 1.51.16
15:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – UMF SelfossX21.19
15:00:00Icelandic 2 DeildKári – NjarovikX21.38
16:00:00Icelandic 2 DeildDalvik Reynir – Haukar HafnafjordurX21.20
16:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – Volsungur HusavikUnder 3.52.00
09:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Eastern Suburbs Brisbane1 or 21.23
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Redlands UnitedOver 2.51.15
10:00:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Brisbane Strikers1 or 21.25
10:00:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Wanderers – Capalaba FC1X1.28
10:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Gold Coast United FC11.32
07:30:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – South HobartUnder 3.52.12
09:30:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Hobart Zebras1 or 21.22
19:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – Ypiranga RS1 or 21.30
21:00:00Brazilian Serie CManaus Fc/Am – Imperatriz MAOver 1.51.32
21:00:00Brazilian Serie CTreze – Botafogo PBX21.38
23:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Remo1 or 21.35
16:30:00Italian Serie C Girone ALivorno – Lecco1X1.20
16:30:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – Juventus U23X21.35
19:45:00Italian Serie C Girone AComo – Pistoiese1X1.22
14:00:00Italian Serie C Girone CPaganese – TernanaX21.35
19:45:00Italian Serie C Girone CViterbo Calcio – Avellino1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BMatelica – Feralpisalo1 or 21.35
15:00:00English Northern PremierWitton Albion – Basford United1 or 21.27
19:00:00Brazilian Paulista A3Rio Preto SP – NacionalUnder 3.51.22
19:00:00Brazilian Paulista A3Sao Bernardo – Barretos SP11.34
19:00:00Brazilian Paulista A3Primavera SP – Noroeste SPX21.30
21:00:00Brazilian Paulista A3Olimpia – Comercial SPX21.30
08:00:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Adamstown Rosebud FC11.36
08:30:00Aus. NPL Northern NSWWeston Workers Bears FC – Lake Macquarie City11.36
09:30:00Czech MSFLFC Vysocina Jihlava B – Slavia Kromeriz21.39
14:00:00Czech MSFLSlovan Rosice – SK UnicovX21.35
14:00:00Czech MSFLUhersky Brod – 1. SC Znojmo1X1.20
14:00:00Czech MSFLVrchovina – Banik Ostrava BX21.23
13:00:00Belgian Super League W.Standard Liege W. – Genk W.11.21
14:00:00Malaysian Premier LeagueKelantan – Negeri SembilanUnder 3.51.28
11:30:00Italian Serie A W.SSD Napoli W. – Inter Milan W.X21.32
11:30:00Italian Serie A W.AS Roma W. – Verona W.Over 2.51.49
14:00:00Italian Serie A W.Fiorentina W. – Sassuolo W.11.32
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – KS Wisloka DebicaX21.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – Lewart LubartówOver 1.51.18
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Podhale Nowy Targ1X1.20
14:30:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Hetman ZamoscOver 2.51.31
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Chelmianka Chelm1 or 21.25
17:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Stalowa Wola – Wisla SandomierzUnder 3.51.40
13:00:00Belarusian Pr. League W.Dnepr Mogilev W. – Neman W.21.15
15:00:00Belarusian Pr. League W.FC Minsk W. – Dinamo-BGU W.1 or 21.25
19:00:00Brazilian Serie DPortuguesa RJ – Nacional AC PROver 1.51.19
19:00:00Brazilian Serie DBangu – Cabofriense RJ1X1.25
19:30:00Brazilian Serie DSE Juventude MA – Altos PIX21.30
19:30:00Brazilian Serie DMoto Clube MA – River PI1 or 21.28
20:00:00Brazilian Serie DCoruripe – Frei Paulistano SEX21.32
20:00:00Brazilian Serie DAtletico Tubarao SC – Sao Caetano SPX21.19
20:00:00Brazilian Serie DGama – Caldense MG1X1.17
20:00:00Brazilian Serie DMarcílio Dias – Novorizontino SPX21.32
20:00:00Brazilian Serie DAmerica RN – Afogados Ingazeira PEOver 1.51.24
20:00:00Brazilian Serie DJacyoba AC AL – Itabaiana SE21.42
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Mks Kaczkan Huragan Morag11.34
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Ursus Warszawa – Sokol Aleksandrow LodzkiX21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – KS Wasilkow11.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Blonianka Blonie – MKS Kutno1 or 21.27
14:30:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice1X1.20
14:30:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – MLKS Znicz Biala PiskaOver 1.51.13
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – Legia II WarszawaX21.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – Ruch Wysokie MazowieckieUnder 3.51.64
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Flota SwinoujscieUnder 3.51.41
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Police – Pomorzanin TorunX21.16
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – Polonia Sroda WielkopolskaX21.17
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – MKS Nielba WagrowiecX21.40
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Kotwica Kolobrzeg1X1.23
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gryf Wejherowo – KP Starogard Gdanski1 or 21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Baltyk Gdynia1X1.30
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Pogon Szczecin IIUnder 3.51.41
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Sokol Kleczew21.47
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Zaglebie II LubinOver 1.51.18
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – Rekord Bielsko BialaX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Polonia Bytom21.49
14:30:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Foto-Higiena GacUnder 3.51.60
14:30:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Gwarek Tarnowskie Góry1 or 21.25
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Chorzow – Polonia Nysa11.25
17:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Lechia Zielona Gora1X1.20
12:00:00Tanzanian Premier LeagueGwambina FC – Ihefu FC1 or 21.38
14:00:00Tanzanian Premier LeagueMbeya City – Tanzania PrisonsX21.38
14:00:00Tanzanian Premier LeagueNamungo FC – MwaduiUnder 3.51.16
14:00:00Kosovan SuperligaKF Besa Peje – Trepca 8921.35
15:00:00English FA Cup Qual.Boston United – AFC Mansfield11.27
15:00:00English FA Cup Qual.Bury Town – Waltham Abbey1 or 21.23
15:00:00English FA Cup Qual.Truro City – Hungerford Town FCUnder 3.51.54
15:00:00English FA Cup Qual.Kidlington – Bristol Manor Farm1 or 21.22
15:00:00English FA Cup Qual.Mossley AFC – Tadcaster Albion1 or 21.22
15:00:00English FA Cup Qual.Chichester City Utd – Risborough RangersOver 1.51.09
15:00:00English FA Cup Qual.Nantwich – Barwell1X1.30
15:00:00English FA Cup Qual.Hyde FC – AFC Fylde21.52
15:00:00English FA Cup Qual.Weston-Super-Mare – Swindon SupermarineUnder 3.51.59
15:00:00English FA Cup Qual.Nuneaton Town FC – Stratford Town FC1X1.24
15:00:00English FA Cup Qual.Moneyfields – Cray Wanderers21.43
15:00:00English FA Cup Qual.Tiverton Town – Taunton Town1X1.32
15:00:00English FA Cup Qual.Darlington – Prescot Cables11.30
15:00:00English FA Cup Qual.Ashton Utd – South ShieldsX21.35
15:00:00English FA Cup Qual.Stalybridge Celtic – Longridge Town11.33
15:00:00English FA Cup Qual.Curzon Ashton FC – FC United of Manchester1 or 21.22
15:00:00English FA Cup Qual.Frome Town – Larkhall Athletic1X1.27
15:00:00English FA Cup Qual.Ilkeston Town FC – Hanley TownOver 1.51.10
15:00:00English FA Cup Qual.Buxton FC – Stafford Rangers1X1.20
15:00:00English FA Cup Qual.Tamworth – Evesham UnitedOver 1.51.11
15:00:00English FA Cup Qual.Grantham Town – Matlock TownX21.38
15:00:00English FA Cup Qual.Folkestone Invicta – Chatham TownOver 1.51.09
15:00:00English FA Cup Qual.Canvey Island – Biggleswade Town1X1.23
15:00:00English FA Cup Qual.Coalville Town – Alfreton Town FCX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Gosport Borough – Hereford1 or 21.23
15:00:00English FA Cup Qual.Cheshunt FC – Cambridge City1X1.20
13:00:00Hungarian NB 1 W.Ferencvarosi W. – MTK Hungaria W.1X1.28
13:00:00Hungarian NB 1 W.Györi ETO W. – Szent Mihaly SEUnder 3.51.75
07:30:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa21.38
07:55:00FIFA Liga ProFin Fints – Veg Vega Squadron Fifa1X1.22
08:20:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaX21.30
08:45:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Veg Vega Squadron FifaUnder 3.51.82
09:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Fin FintsX21.35
09:35:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.03
10:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.29
10:25:00FIFA Liga ProFin Fints – Ina Inactivetv Fifa1X1.25
10:50:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Fin FintsX21.32
11:15:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaUnder 3.51.88
14:30:00FIFA Liga ProAll Allianz – Frz Forze Fifa1X1.26
14:55:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.20
15:20:00FIFA Liga ProAll Allianz – Team Ruspro R111X1.20
15:45:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.18
16:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Veg Vega Squadron FifaX21.26
16:35:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – All AllianzUnder 3.51.68
17:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Frz Forze FifaX21.36
17:25:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – All AllianzX21.38
17:50:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Veg Vega Squadron FifaX21.22
18:15:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Team Ruspro R11Under 3.51.88
11:30:00Virtual BundesligaCologne (Virtual) – Borussia Monchengladbach (Virtual)X21.28
11:30:00Virtual BundesligaBorussia Dortmund (Virtual) – Freiburg (Virtual)11.30
11:30:00Virtual BundesligaEintracht Frankfurt (Virtual) – Hoffenheim (Virtual)1 or 21.32
11:30:00Virtual BundesligaRB Leipzig (Virtual) – Schalke 04 (Virtual)11.25
11:30:00Virtual BundesligaVfB Stuttgart (Virtual) – Bayer Leverkusen (Virtual)X21.30
11:30:00Virtual BundesligaWerder Bremen (Virtual) – Dsc Arminia Bielefeld (Virtual)Under 3.51.43
09:00:00Virtual LaLigaAtletico Madrid (Virtual) – Villarreal (Virtual)1X1.18
09:00:00Virtual LaLigaElche (Virtual) – Huesca (Virtual)X21.40
09:00:00Virtual LaLigaValencia (Virtual) – Betis (Virtual)X21.49
09:00:00Virtual LaLigaReal Sociedad (Virtual) – Getafe (Virtual)1 or 21.41
09:00:00Virtual LaLigaReal Valladolid (Virtual) – Eibar (Virtual)1 or 21.41
10:00:00Virtual Premier LeagueChelsea (Virtual) – Crystal Palace (Virtual)Over 1.51.19
10:00:00Virtual Premier LeagueEverton (Virtual) – Brighton (Virtual)1X1.24
10:00:00Virtual Premier LeagueLeeds United (Virtual) – Manchester City (Virtual)21.38
10:00:00Virtual Premier LeagueNewcastle United (Virtual) – Burnley (Virtual)1 or 21.40
09:00:00Virtual Serie ASassuolo (Virtual) – Crotone (Virtual)Over 1.51.19
09:00:00Virtual Serie AUdinese (Virtual) – Roma (Virtual)21.63
11:00:00Virtual Ligue 1Nice (Virtual) – Nantes (Virtual)1 or 21.38
08:00:00Virtual Turkish Super LigBB Erzurumspor (Virtual) – Caykur Rizespor (Virtual)Under 3.51.31
08:00:00Virtual Turkish Super LigFenerbahce (Virtual) – Fatih Karagumruk (Virtual)1X1.20
08:00:00Virtual Turkish Super LigIstanbul Basaksehir (Virtual) – Goztepe (Virtual)1X1.25
08:00:00Virtual Turkish Super LigMalatyaspor (Virtual) – Antalyaspor (Virtual)1 or 21.37
08:00:00Virtual Russian Premier LeagueSpartak Moscow (Virtual) – Zenit St. Petersburg (Virtual)X21.33
08:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Tambov (Virtual) – Arsenal Tula (Virtual)X21.39
08:00:00Virtual Russian Premier LeagueUfa (Virtual) – Rotor Volgograd (Virtual)1X1.25
08:00:00Virtual Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg (Virtual) – CSKA Moscow (Virtual)21.61
15:00:00Faroe Islands 1 DeildB36 Tórshavn II – Vikingur Gota II21.50
10:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIKlos Gmina Chelm – Granit BychawaX21.15
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIMKS Piaseczno – Drukarz Warszawa1 or 21.16
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIOkecie Warszawa – Zabkovia Zabki21.32
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIEscola Varsovia Warszawa – Józefovia JózefówOver 1.51.08
11:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIMazur Karczew – Unia WarszawaOver 1.51.08
14:30:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIAP Marcovia Marki – Victoria Sulejówek21.20
14:30:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIIOzarowianka Ozarów Mazowiecki – Sparta JazgarzewX21.15
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIHuragan Wolomin – KS Lomianki11.35
10:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIKS CK Troszyn – Bzura ChodakówOver 1.51.08
11:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIHutnik Warszawa – Wisla II Plock1 or 21.16
13:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIMlawianka Mlawa – Kasztelan SierpcOver 2.51.30
13:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIMakowianka Maków Mazowiecki – Wkra ZurominX21.15
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IIZyrardowianka Zyrardów – MKS Przasnysz1 or 21.16
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IINadnarwianka Pultusk – Swit Starozreby21.25
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IProch Pionki – KS WarkaX21.15
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IZamlynie Radom – Mszczonowianka MszczonówUnder 3.51.95
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IPodlasie Sokolów Podlaski – Mazovia Minsk MazowieckiX21.15
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IHutnik Huta Czechy – Wilga GarwolinX21.15
14:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IMazowsze Grójec – Oskar Przysucha1 or 21.16
10:00:00French Open M.Kevin Anderson – Andrey Rublev21.20
10:00:00French Open M.Daniel Altmaier – Matteo Berrettini21.17
11:00:00French Open M.Marton Fucsovics – Thiago Moura Monteiro11.45
11:30:00French Open M.Aljaz Bedene – Stefanos Tsitsipas21.11
12:00:00French Open M.Cristian Garin – Karen Khachanov11.83
12:30:00French Open M.Roberto Carballes Baena – Grigor Dimitrov21.20