Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 02 Mai 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:00:00Eng. Premier LeagueManchester United – Brentford1X1.22
18:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – RB LeipzigX21.22
18:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt11.36
18:45:00Italian Serie AAtalanta – Salernitana11.31
19:00:00Spanish Liga PrimeraGetafe – BetisX21.42
18:45:00French Ligue 2Rodez Aveyron – ToulouseX21.22
16:15:00English ChampionshipFulham – LutonOver 1.51.23
16:30:00Spanish Liga SegundaLeganes – Huesca1 or 21.37
19:00:00Spanish Liga SegundaReal Valladolid – Real Sociedad B11.35
19:15:00Portuguese Prim. LigaPacos Ferreira – Tondela1 or 21.35
16:30:00Greek Super LeagueAsteras Tripoli – LamiaUnder 3.51.16
16:30:00Greek Super LeagueIonikos Nikea FC – Apollon Smyrnis21.60
16:45:00French NationalFC Chambly Oise – LavalX21.24
17:00:00Danish SuperligaSilkeborg IF – Aalborg BK1X1.28
17:00:00Swedish AllsvenskanIFK Goteborg – Kalmar FF1 or 21.36
17:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – IFK Värnamo1X1.18
17:10:00Swedish AllsvenskanHammarby – Malmo FF1 or 21.33
23:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – SantosOver 1.51.36
17:00:00Swedish SuperettanDalkurd FF – Östers IFX21.33
17:00:00Swedish SuperettanNorrby IF – Landskrona BoIS1X1.17
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – Keflavik IFOver 1.51.16
19:15:00Icelandic ÚrvalsdeildFram Reykjavik – IA Akranes1 or 21.27
19:15:00Icelandic ÚrvalsdeildVikingur Reykjavik – Stjarnan Gardabaer1X1.18
11:30:00English League 2Salford City – Mansfield1 or 21.35
14:00:00English League 2Port Vale – Newport1X1.22
14:30:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – Pirin BlagoevgradX21.34
17:00:00Bulgarian Pr. LeagueLokomotiv Sofia – Tsarsko Selo 20151X1.25
14:30:00Romanian Liga 1CS Mioveni – Botosani1 or 21.38
17:30:00Romanian Liga 1FCSB – FC Arges11.30
14:00:00Polish CupLech Poznan – Rakow CzestochowaUnder 3.51.32
17:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – Duisburg1X1.19
10:40:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Stomil Olsztyn1X1.18
18:00:00Polish 1 LigaSkra Czestochowa – GKS TychyX21.29
17:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Tel-Aviv – Maccabi Haifa21.48
13:00:00Irish Division 1Waterford United – Athlone11.21
14:00:00Irish Division 1Wexford – Bray WanderersUnder 3.51.34
16:00:00Irish Division 1Galway United – Longford Town1X1.22
16:00:00Irish Division 1Cork City – Treaty UnitedOver 1.51.29
18:15:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Sport Boys AssociationX21.32
20:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Deportivo San MartinOver 1.51.27
18:00:00Hungarian NB 2Szombathelyi Haladás – Vasas BudapestX21.22
13:00:00S. African Pr. LeagueTS Galaxy – Orlando PiratesX21.20
14:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Bromley1X1.19
14:00:00English National LeagueSouthend United – Weymouth1X1.17
14:00:00English National LeagueWoking – Kings Lynn1X1.19
14:00:00English National LeagueAltrincham – Barnet1X1.27
14:00:00English National LeagueYeovil – Wealdstone FC1X1.25
14:00:00English National LeagueChesterfield – StockportX21.23
14:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – Torquay1X1.23
14:00:00English National LeagueEastleigh FC – HalifaxX21.32
14:00:00English National LeagueNotts County – DoverOver 2.51.41
14:00:00English National LeagueMaidenhead – Aldershot1X1.27
14:00:00English National LeagueBoreham Wood – WrexhamX21.24
18:05:00Argentinian Primera B NacionalSacachispas FC – San Martin TucumanX21.22
19:00:00Argentinian Primera B NacionalCD Maipu – Atlético de Rafaela1X1.19
19:00:00Argentinian Primera B NacionalMitre Santiago Del Estero – Defensores de BelgranoUnder 3.51.13
20:05:00Argentinian Primera B NacionalQuilmes AC – Guillermo Brown1X1.20
22:10:00Argentinian Primera B NacionalNueva Chicago – Santamarina de TandilUnder 3.51.14
22:00:00Colombian Primera ARionegro Águilas – Deportivo Pasto1X1.22
13:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – FK Spartak Subotica1X1.25
15:05:00Serbian Super LigaProleter Novi Sad – Metalac GM1X1.25
16:30:00Serbian Super LigaCukaricki – Radnicki Nis1X1.17
21:30:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – CD Hermanos Colmenarez1 or 21.35
17:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Falkenbergs FF1 or 21.30
14:30:00Latvian VirsligaAuda – FS Metta LUOver 1.51.26
16:00:00Latvian VirsligaSuper Nova – FK Liepaja21.09
11:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – Tobol KostanayX21.25
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Akzhayik Uralsk1X1.18
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – Kyzylzhar PetropavlovskOver 1.51.35
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAksu – Kaspiy Aktau1 or 21.32
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueMaktaaral – TarazX21.38
13:30:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Nasaf QarshiX21.25
13:30:00Uzbek PFLPakhtakor Tashkent – AGMK1X1.18
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueWaasland-Beveren II – RWD Molenbeek IIUnder 3.51.77
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueKortrijk II – Lierse IIUnder 3.51.74
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueCercle Brugge II – Zulte Waregem II1X1.30
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueGent II – Royal Antwerp II1X1.22
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueStandard Liege II – Royal Charleroi IIOver 1.51.14
17:30:00Belgian Reserve Pro LeagueGenk U21 – Club NXT1X1.27
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueBeerschot Wilrijk II – Eupen IIUnder 3.51.69
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueUnion Saint Gilloise II – RE Virton II1X1.32
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueLommel SK U21 – Seraing United U21X21.25
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueWesterlo II – Royal Excel Mouscron IIX21.30
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueOud-Heverlee Leuven II – St. Truidense IIOver 1.51.13
18:00:00Belgian Reserve Pro LeagueMechelen II – Anderlecht II21.33
16:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Harju JK LaagriX21.28
16:00:00Estonian EsiliigaPaide Linnameeskond U21 – Viimsi JKOver 1.51.10
16:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – Ida-Virumaa FC AllianceOver 1.51.15
15:00:00Lithuanian 1 LygaZalgiris II – Banga II1X1.22
19:00:00Paraguayan SegundaClub 2 de Mayo – 3 de FebreroX21.36
15:00:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – Inter ZapresicX21.38
15:00:00Croatian 2. HNLNK Dinamo Zagreb II – NK Dubrava1X1.23
17:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – KIF Örebro W.Over 1.51.17
14:00:00Eng. National NorthYork City – AFC FyldeX21.35
14:00:00Eng. National NorthKettering – Alfreton Town FCUnder 3.51.40
14:00:00Eng. National NorthDarlington – Farsley Celtic1X1.18
14:00:00Eng. National NorthChester – Bradford Park1X1.22
14:00:00Eng. National NorthLeamington – Kidderminster HarriersX21.23
14:00:00Eng. National NorthChorley – GatesheadX21.32
14:00:00Eng. National NorthSouthport – Telford1 or 21.30
14:00:00Eng. National NorthBlyth Spartans – Curzon Ashton FC1 or 21.28
14:00:00Eng. National NorthBoston United – Gloucester City1X1.24
14:00:00Eng. National NorthHereford – BrackleyX21.30
14:00:00Eng. National NorthGuiseley – Spennymoor TownX21.27
14:00:00Eng. National SouthChippenham Town – Hungerford Town FC1X1.23
14:00:00Eng. National SouthBillericay – EbbsfleetX21.19
14:00:00Eng. National SouthWelling United – Maidstone United21.52
14:00:00Eng. National SouthOxford City – St Albans City1X1.28
14:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – Slough Town1X1.23
14:00:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Dulwich HamletOver 1.51.15
14:00:00Eng. National SouthTonbridge Angels – EastbourneX21.30
14:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – Havant & WaterloovilleX21.32
14:00:00Eng. National SouthDartford – BraintreeOver 1.51.22
18:30:00Argentinian Primera B MetroCA San Miguel – Argentino de Quilmes1X1.18
18:30:00Argentinian Primera B MetroCA Fénix – JJ Urquiza1 or 21.32
15:00:00Swedish Allsvenskan U21Mjallby AIF U21 – Trelleborgs FF U21Over 1.51.08
23:00:00Brazilian Serie CBotafogo SP – Floresta CE1X1.14
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Viking FK 2 – VidarUnder 3.51.84
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Bjarg – Brann IIX21.23
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Start II – Randesund1X1.22
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Mjøndalen II – Lillestrøm SK II1 or 21.24
22:00:00Jamaican Premier LeagueMolynes United FC – Waterhouse FC21.64
11:30:00Eng. Premier League 2Aston Villa U23 – Newcastle U23Under 3.51.74
12:00:00Eng. Premier League 2Tottenham U23 – Brighton U23Under 3.51.73
15:00:00Eng. Premier League 2Crystal Palace U23 – Leicester City U231X1.30
18:00:00Eng. Premier League 2West Ham U23 – Derby County U231X1.22
18:30:00Argentinian Primera C MetroClaypole – Club LujanUnder 3.51.12
18:30:00Argentinian Primera C MetroCA Atlas – Deportivo LaferrereX21.38
18:30:00Argentinian Primera C MetroLeandro N. Alem – Club El PorvenirUnder 3.51.13
22:00:00Argentinian Primera C MetroExcursionistas – Puerto Nuevo1X1.18
22:00:00Argentinian Primera C MetroCA Ferrocarril Midland – BerazateguiX21.38
23:00:00Argentinian Primera C MetroClub Sportivo Italiano – San Martín Burzaco1X1.18
13:00:00Ugandan Premier LeagueUganda Police – SC VillaUnder 3.51.26
13:00:00English Development LeagueCharlton U23 – Hull City U231X1.23
14:00:00Argentinian Primera W.Club Comunicaciones W. – Estudiantes de La Plata W.X21.27
15:50:00Argentinian Primera W.San Lorenzo W. – Club El Porvenir W.Over 2.51.24
18:00:00Argentinian Primera W.CA Estudiantes W. – Club Ferro Carril Oeste W.1X1.27
22:00:00Brazilian Serie DOeste – Cianorte1 or 21.38
23:15:00Brazilian Serie DTrem Desportivo – Amazonas FCX21.24
13:00:00Rwandan Division 1Rutsiro FC – SC Kiyovu SportX21.19
17:00:00Mexican Primera W.Atlas W. – Club Leon W.Over 1.51.19
22:00:00Mexican Primera W.Deportivo Toluca W. – Pumas UNAM W.Under 3.51.30
13:00:00Tanzanian Premier LeagueBiashara United – Mtibwa SugarUnder 3.51.06
12:00:00Ethiopian Premier LeagueAddis Ababa City FC – Hadiya HosahinaX21.38
15:00:00Ethiopian Premier LeagueFasil Kenema – Welayta Dicha1X1.20
22:00:00Argentinian Copa de la LigaGodoy Cruz – Central Cordoba Sde1X1.27
22:00:00Argentinian Copa de la LigaUnion Santa Fe – Defensa Y JusticiaX21.42
10:30:00Virtual BundesligaBorussia Monchengladbach (Virtual) – RB Leipzig (Virtual)X21.25
10:30:00Virtual BundesligaBayer Leverkusen (Virtual) – Eintracht Frankfurt (Virtual)Over 1.51.14
08:00:00Virtual LaLigaGetafe (Virtual) – Betis (Virtual)X21.46
09:00:00Virtual Premier LeagueManchester United (Virtual) – Brentford (VIrtual)1X1.24
08:00:00Virtual Serie AAtalanta (Virtual) – Salernitana (Virtual)11.28
10:05:00Madrid MastersTommy Paul – Jannik Sinner21.26
10:05:00Madrid MastersAlex De Minaur – Pedro Martinez Portero11.50
11:00:00Madrid MastersBorna Coric – Dusan Lajovic21.83
11:45:00Madrid MastersNikoloz Basilashvili – Fabio Fognini21.41
11:45:00Madrid MastersCarlos Gimeno Valero – Gael Monfils21.17
12:20:00Madrid MastersAslan Karatsev – David Goffin21.60