Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 02 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00French Ligue 1Dijon – RC Lens1 or 21.38
15:00:00Swiss Super LeagueAarau – Neuchatel Xamax1 or 21.31
20:15:00Italian Serie BHellas Verona – Cittadella1X1.24
17:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Almeria1 or 21.32
16:00:00Austrian BundesligaSturm Graz – Rapid ViennaX21.45
15:00:00Friendly InternationalsMalaysia – NepalOver 1.51.19
18:00:00Friendly InternationalsLuxembourg – Madagascar1X1.20
19:00:00Friendly InternationalsTurkey – Uzbekistan11.30
20:00:00Friendly InternationalsFrance – BoliviaOver 3.51.91
21:00:00Friendly InternationalsEl Salvador – Haiti1 or 21.16
15:00:00Danish SuperligaVendsyssel – Lyngby BKUnder 3.51.45
17:00:00Danish SuperligaViborg – Hobro1X1.23
14:00:00Swedish AllsvenskanAFC Eskilstuna – IFK Norrkoping FK21.58
14:00:00Swedish AllsvenskanAIK – Hammarby1 or 21.35
14:00:00Swedish AllsvenskanIF Elfsborg – HäckenX21.50
16:30:00Swedish AllsvenskanHelsingborgs IF – Malmö FF21.66
16:30:00Finnish VeikkausliigaMariehamn – Lahti1X1.20
16:30:00Finnish VeikkausliigaHonka – KPV KokkolaOver 1.51.28
16:30:00Finnish VeikkausliigaKuopio – SJK1X1.23
15:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Vasco da Gama1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Fluminense1X1.19
20:00:00Brazilian Serie ACeara CE – SantosX21.45
20:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Cruzeiro1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – CS AlagoanoOver 1.51.33
23:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – AvaiOver 1.51.39
23:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Palmeiras21.63
17:30:00Czech 1. LigaVysocina Jihlava – KarvinaX21.42
17:30:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Zbrojovka Brno1X1.20
17:00:00Norwegian Division 1Aalesund – Ullensaker/Kisa1X1.20
17:00:00Norwegian Division 1Ham-Kam – Jerv1X1.23
17:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Notodden FKOver 1.51.18
17:00:00Norwegian Division 1Raufoss – Tromsdalen1X1.19
17:00:00Norwegian Division 1Start – SkeidOver 1.51.24
17:00:00Norwegian Division 1Nest-Sotra – Strommen1X1.21
19:00:00Norwegian Division 1Sandefjord – Sogndal1X1.19
14:00:00Swedish SuperettanVarbergs – GAIS1X1.18
16:30:00Swedish SuperettanIF Brommapojkarna – Trelleborgs FF1X1.28
16:30:00Finnish YkkonenTPS Turku – JaroUnder 3.51.26
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – MyPa MyllykoskiOver 2.51.41
16:30:00Finnish YkkonenTPV Tampere – AC Kajaani1 or 21.28
21:00:00United States MLSMinnesota United – Philadelphia Union1 or 21.31
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildBreidablik Kopavogur – Hafnarfjordur1 or 21.30
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKR Reykjavik – KA Akureyri1X1.30
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIBV Vestmannaeyjar – IA Akranes21.50
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildKopavogs – Fylkir ReykjavikX21.40
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan Gardabaer – Valur Reykjavik1 or 21.30
16:30:00World Cup U20Italy U20 – Poland U201X1.24
19:30:00World Cup U20Colombia U20 – New Zealand U201X1.18
16:00:00Slovenian 1. SNLND Gorica – Tabor Sežana1X1.20
16:30:00Romanian Liga 1AFC Hermannstadt – Dunarea Calarasi1X1.22
19:00:00Romanian Liga 1Gaz Metan Medias – Concordia ChiajnaOver 1.51.30
11:00:00Spanish Segunda BAtletico Baleares – Racing Santander1 or 21.32
17:00:00Spanish Segunda BAlcoyano – Celta Vigo B1 or 21.27
17:30:00Spanish Segunda BRecreativo Huelva – Fuenlabrada1X1.15
17:30:00Spanish Segunda BUnion Irun – Jumilla1X1.12
18:30:00Spanish Segunda BUD Logrones – CD Badajoz1X1.13
18:30:00Spanish Segunda BUD Melilla – Villarreal B1X1.18
18:30:00Spanish Segunda BMirandes – Atletico Madrid B1X1.16
18:30:00Spanish Segunda BHercules – Barakaldo1X1.12
18:30:00Spanish Segunda BCartagena – Real Madrid Castilla1X1.17
19:00:00Spanish Segunda BPonferradina – UD Cornella1X1.13
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – LiverpoolX21.35
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Cerro – Montevideo WanderersX21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – CA Boston River1X1.15
20:00:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Penarol de MontevideoX21.23
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Maz Minsk – FC MinskX21.40
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Dinamo Brest21.38
17:45:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – Slavia MozyrUnder 3.51.22
08:00:00Chinese Super LeagueDalian Yifang – Shanghai SIPGX21.22
12:35:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Beijing Gouan21.59
12:35:00Chinese Super LeagueHenan Jianye – Guangzhou EvergrandeX21.24
13:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Flora Tallinn21.18
17:00:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Paide Linnameeskond11.31
05:05:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Omiya ArdijaX21.27
06:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – KyotoX21.35
06:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Tokushima VortisUnder 3.51.22
06:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – RyukyuUnder 3.51.38
06:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Kagoshima United1X1.18
08:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Tochigi1X1.19
08:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – V-Varen Nagasaki1 or 21.33
17:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Real Garcilaso1 or 21.31
19:30:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Deportivo MunicipalX21.43
21:30:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – Sporting CristalX21.37
09:00:00S. Korean K-LeagueGyeongnam – FC SeoulX21.32
09:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Sangju Sangmu PhoenixOver 1.51.23
11:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – DaeguX21.32
11:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Gangwon1 or 21.35
17:00:00Chilean PrimeraEverton Vina – Cobresal1X1.22
22:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Union EspanolaOver 1.51.25
23:30:00Colombian Primera ADeportes Tolima – Atletico Nacional1 or 21.38
12:50:00Friendly Intls. W.Spain W. – Japan W.1 or 21.27
19:00:00Friendly Intls. W.South Africa W. – Norway W.21.24
22:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Aragua1X1.19
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMipk Mikkeli – Nurmijarven Jalkapalloseura1X1.17
16:30:00Finnish Kakkonen Group AJippo – Lahden Reipas1X1.17
16:30:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Pepo LappeenrantaX21.40
16:30:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – P-IirotOver 1.51.14
16:30:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – Tampere UnitedOver 1.51.13
16:30:00Finnish Kakkonen Group BJazz – KaaPo KaarinaX21.28
16:30:00Finnish Kakkonen Group BKapa – EPS1X1.27
13:00:00Finnish Kakkonen Group COLS Oulu – Vaajakoski1X1.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group CKajaanin Haka – JS HerculesX21.19
16:30:00Finnish Kakkonen Group CRoPS Farmi – Pallo Kerho 3711.32
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Sola – Stjørdals-BlinkX21.23
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Bryne – Brattvåg1X1.33
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – HoddX21.46
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund IK – Arendal1X1.27
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Byaasen ToppfotballOver 1.51.14
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Grorud – Kjelsas1 or 21.28
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – BodensOver 2.51.26
14:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – Karlslunds FF1 or 21.29
14:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Team TG FF11.22
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Sylvia1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – FC Linkoping City1 or 21.29
16:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Sandvikens IF1 or 21.29
16:30:00Swedish Div. 1 NorraUmea – Gefle IFOver 1.51.21
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Atvidabergs FFOver 1.51.20
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Tvååkers IFUnder 3.51.50
14:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Torns IFUnder 3.51.49
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Trollhattan1X1.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Kristianstad11.22
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – OddevoldUnder 3.51.53
16:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Ljungskile SKX21.41
16:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Eskilsminne IFUnder 3.51.42
16:00:00Lithuanian A LygaFK Panevezys – FK Atlantas KlaipedaUnder 3.51.43
07:15:00Aus. NPL VictoriaOakleigh Cannons – Hume City1 or 21.27
09:00:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Pascoe ValeOver 1.51.14
07:00:00Aus. NPL NSWSydney Olympic – Mt Druitt Town RangersOver 1.51.08
07:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Marconi Stallion1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL NSWHakoah – Sutherland SharksX21.32
08:00:00Aus. NPL NSWSydney United – Blacktown City FC1 or 21.27
16:30:00Montenegrin 1. CFLRudar Pljevlja – FK Bokelj KotorOver 1.51.27
15:30:00North Macedonian 1. MFLGfk Tikves Kavadarci – LabunishtaOver 1.51.27
17:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Throttur Reykjavik1X1.17
18:00:00Albanian CupKukesi – TiranaUnder 3.51.16
06:00:00Aus. NPL ACTCooma Tigers – Gungahlin United FC1X1.22
20:00:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – Melipilla1 or 21.25
21:00:00Chilean Primera BRangers Talca – Deportes Temuco1 or 21.25
22:30:00Chilean Primera BUnion San Felipe – La Serena1 or 21.27
09:00:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Guizhou ZhichengX21.17
13:00:00Danish Division 2Ringkobing – Hellerup IK1 or 21.27
14:00:00Danish Division 2AB Gladsaxe – KoldingX21.35
14:00:00Danish Division 2Slagelse – Hillerød Fodbold1 or 21.28
17:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Rakvere JK TarvasOver 1.51.11
17:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Tallinna JK LegionX21.18
09:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Asan Mugunghwa FCX21.35
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Gwangju FC1 or 21.35
23:00:00Honduran Liga NacionalCD Olimpia – Motagua1 or 21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – TorslandaOver 1.51.06
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Sävedalens IFX21.28
16:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – IK GauthiodX21.18
16:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – Grebbestads IF1 or 21.22
17:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Örebro Syrianska IF1 or 21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – SundbybergOver 3.51.75
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – IFK Mora1X1.19
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Kvarnsvedens IK1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – Kungsangens IFX21.40
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – IFK Lidingo1X1.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – IFK Stocksund21.38
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – Hudiksvalls Förenade FFX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – IFK Timrå1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – IFK Luleå21.36
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – IFK Östersund1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – Friska Viljor FC1X1.22
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – Skellefteå FF21.19
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandMotala – Enskede IKX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Haninge – FC Stockholm InternazionaleOver 1.51.08
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – Assyriska KF I Norrköping1 or 21.23
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska FF – Sodertalje FK11.23
16:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – AFK LinkopingUnder 3.51.76
11:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – Stafsinge IFOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Onsala BK1X1.30
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Assyriska BKX21.40
11:00:00Russian Division 2 WestVeles – FK KolomnaOver 1.51.18
05:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – Yokohama SCC1X1.20
05:00:00Japanese J-League 3Blaublitz Akita – Fukushima UnitedUnder 3.51.30
06:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Kataller Toyama1 or 21.32
06:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Fujieda MYFC1 or 21.30
08:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Roasso Kumamoto1 or 21.32
21:15:00Colombian Primera BLeones FC – BarranquillaUnder 3.51.22
21:15:00Colombian Primera BReal Cartagena – Club Cortuluá1 or 21.24
23:15:00Colombian Primera BBoyacá Chicó – Llaneros FCOver 1.51.31
23:30:00Colombian Primera BDeportes Quindio – Deportes Pereira1 or 21.25
08:30:00Philippine Division 1Mendiola FC – Green Archers United21.37
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Råslätts SKUnder 3.51.42
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Hässleholms IFUnder 3.51.50
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Nässjö FF11.34
16:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – Husqvarna FFX21.27
13:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – Volsungur HusavikX21.40
07:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Gold Coast United1X1.28
10:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Sunshine Coast FireOver 1.51.07
05:30:00Aus. NPL TasmaniaOlympia FC – Hobart Zebras1 or 21.20
21:00:00United States NWSLSeattle Reign W. – Houston Dash W.1 or 21.24
23:00:00United States NWSLPortland Thorns W. – Chicago Red Stars W.1 or 21.23
20:00:00Brazilian Serie CABC – FerroviarioUnder 3.51.21
20:00:00Brazilian Serie CTreze – Sampaio Correa MA1 or 21.27
20:00:00Brazilian Serie CConfianca – Botafogo PBX21.32
21:00:00Brazilian Serie CLuverdense – Boa ECUnder 3.51.16
22:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Sao Jose RS1X1.18
16:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Traeff – LorenskogX21.17
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – IF ReadyOver 1.51.09
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ullern IF – Drobak-Frogn11.33
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lyn – Ørn-Horten FK1 or 21.18
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – Frigg Oslo FK1 or 21.18
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kongsvinger II – Steinkjer1X1.35
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Gjelleråsen1 or 21.20
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – Skjetten11.33
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Lillestrøm SK II – MelboX21.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – HonefossUnder 3.52.01
13:00:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – Nakumatt11.32
19:00:00United States USLOttawa Fury FC – Charlotte IndependenceOver 1.51.23
05:30:00Aus. NPL Northern NSWValentine FC – Adamstown Rosebud FCUnder 3.51.95
05:30:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Weston Workers Bears FC1 or 21.23
05:30:00Aus. NPL Northern NSWNewcastle Jets Youth – Charlestown City Blues FCX21.28
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLake Macquarie City – Lambton Jaffas FC21.40
05:45:00Aus. NPL Northern NSWEdgeworth FC – Broadmeadow Magic1X1.28
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – Slavia KromerizX21.42
16:00:00Czech CFLZapy – Sokol Brozany11.31
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalEspinho – Casa Pia Atletico1 or 21.11
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – Lusitania1X1.08
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPraiense – Fafe1X1.08
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Vizela – VilafranquenseUnder 3.51.75
10:00:00Vietnamese V-League 2Huda Hue – An Giang1 or 21.25
11:00:00Vietnamese V-League 2Dong Tam Long An – Phu Dong1X1.20
11:00:00Vietnamese V-League 2Hong Linh Ha Tinh – TP Can Tho1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Spartakus Razem Daleszyce – Wisla PulawyX21.20
17:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Motor Lublin21.60
09:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Suzhou Jinfu21.66
09:00:00Chinese League 2Xian Daxing Chongde – BaoTou Nanjiao1X1.17
12:00:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Zhejiang Yiteng1 or 21.28
19:00:00Peruvian SegundaAtlético Grau – Deportivo Coopsol1X1.16
21:30:00Peruvian SegundaCD Sport Loreto – Cultural Santa Rosa1X1.18
21:30:00Peruvian SegundaSport Victoria – Los Caimanes1X1.15
21:30:00Peruvian SegundaCienciano – Comerciantes UnidosOver 1.51.20
21:30:00Peruvian SegundaUnion Huaral – Alianza AtleticoUnder 3.51.39
20:00:00Brazilian Serie DRiver PI – Floresta CE1X1.20
20:00:00Brazilian Serie DAmerica PE – America RNX21.15
20:00:00Brazilian Serie DVitoria PE – ASA21.58
20:00:00Brazilian Serie DJacuipense BA – Campinense1X1.90
20:00:00Brazilian Serie DFluminense de Feira BA – Sergipe SE1X1.16
20:00:00Brazilian Serie DHercilio Luz FC – Novorizontino SP1 or 21.28
20:00:00Brazilian Serie DCianorte – Sao Caetano SP1X1.17
20:00:00Brazilian Serie DCaxias RS – Atletico Tubarao SCOver 1.51.27
21:00:00Brazilian Serie DSao Raimundo PA – Moto Clube MAX21.25
21:00:00Brazilian Serie DMaranhao MA – Central PEX21.24
23:00:00Brazilian Serie DGalvez AC – Manaus Fc/AmX21.20
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Legia II WarszawaUnder 3.51.39
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Sokol Ostroda1X1.22
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – Swit Nowy Dwor Mazowiecki1 or 21.24
17:00:00French Ligue 2 PlayoffsGazelec Ajaccio – Le Mans UC 721 or 21.40
12:00:00Russian Premier League PlayoffsTom Tomsk – FC UfaX21.27
15:00:00Russian Premier League PlayoffsKrylia Sovetov Samara – FC Nizhny NovgorodOver 1.51.37
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Gwardia Koszalin1X1.27
19:30:00Italian Serie C PlayoffsTriestina – Feralpisalo1X1.19
19:30:00Italian Serie C PlayoffsTrapani – Calcio CataniaX21.35
19:30:00Italian Serie C PlayoffsPisa – Arezzo1X1.16
19:30:00Italian Serie C PlayoffsPiacenza – Imolese Calcio1X1.19
22:45:00Argentinian Superliga CupTigre – Boca JuniorsX21.16
17:30:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – Valour FC1X1.22
12:00:00French Open M.Stefanos Tsitsipas – Stanislas Wawrinka11.73
12:30:00French Open M.Juan Ignacio Londero – Rafael Nadal21.01
13:30:00French Open M.Kei Nishikori – Benoit Paire11.50
10:00:00French Open W.Marketa Vondrousova – Anastasia Sevastova11.45
10:00:00French Open W.Kaia Kanepi – Petra Martic21.37
11:00:00French Open W.Donna Vekic – Johanna Konta21.90