Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 02 Iulie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00African Cup of NationsGroup F 2019Over 1.5
17:00:00African Cup of NationsBenin – CameroonX21.25
17:00:00African Cup of NationsGuinea Bissau – Ghana21.40
20:00:00African Cup of NationsAngola – MaliX21.24
20:00:00African Cup of NationsMauritania – Tunisia21.50
20:00:00African Cup of NationsGroup E 201921.50
16:30:00Finnish YkkonenEIF – KTP1 or 21.27
16:30:00Finnish YkkonenTPV Tampere – TPS TurkuX21.17
20:00:00World Cup WomenEngland W. – USA W.X21.23
15:00:00Club FriendliesLegia Warsaw – CS Universitatea CraiovaUnder 3.51.46
15:30:00Club FriendliesFK Radnik Surdulica – FK Sutjeska1 or 21.25
16:00:00Club FriendliesFK Pardubice – TrencinX21.40
16:00:00Club FriendliesApollon Limassol – Slovan LiberecX21.35
17:00:00Club FriendliesAustria Lustenau – AtromitosX21.27
17:00:00Club FriendliesGuingamp – Le Havre1 or 21.22
17:30:00Club FriendliesSturm Graz – Akhmat Grozny1 or 21.20
17:30:00Club FriendliesAustria Vienna – Slavia PragueX21.35
17:30:00Club FriendliesDinamo Zagreb – Austria Klagenfurt11.25
17:30:00Club FriendliesLevski Sofia – Young Boys21.44
17:30:00Club FriendliesNottingham Forest – DundeeOver 1.51.14
18:00:00Club FriendliesFC Anif / Salzburg II – FC Juniors OOX21.13
18:30:00Club FriendliesSt Gallen – CelticX21.23
19:30:00Club FriendliesStranraer – BSC GlasgowOver 1.51.08
19:45:00Club FriendliesEast Kilbride – StenhousemuirX21.20
19:45:00Club FriendliesAirdrieonians – Albion Rovers1X1.14
19:45:00Club FriendliesCheadle Town – Curzon Ashton FC21.11
19:45:00Club FriendliesDumbarton – DunfermlineX21.23
18:00:00Swedish CupVinbergs IF – Tvååkers IF21.39
18:00:00Swedish CupCarlstad United – Rynninge IK1X1.21
18:00:00Swedish CupIFK Mora – Sandvikens IF21.31
16:45:00Europa LeagueSt. Joseph’s FC – KF Prishtina21.66
18:30:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Lindome1 or 21.30
15:00:00Georgian U’lesi LigaTorpedo Kutaisi – Lokomotiv TbilisiX21.35
16:30:00Georgian U’lesi LigaWIT Georgia Tbilisi – Chikhura SachkhereX21.23
18:30:00Georgian U’lesi LigaSaburtalo Tbilisi – FC Rustavi11.30
10:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Gold Coast Knights SCX21.20
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – Sarpsborg 08 II1X1.23
21:30:00Ecuadorian CupOrense SC – El Nacional1 or 21.20
11:00:00Wimbledon M.James Ward – Nikoloz Basilashvili21.55
11:00:00Wimbledon M.Marco Cecchinato – Alex De Minaur21.21
11:00:00Wimbledon M.Kei Nishikori – Thiago Moura Monteiro11.06
11:00:00Wimbledon M.Steve Johnson – Albert Ramos11.20
11:00:00Wimbledon M.Nick Kyrgios – Jordan Thompson11.42
12:00:00Wimbledon M.Brayden Schnur – Marcos Baghdatis21.85