Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 01 Mai 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00French Ligue 1Rennes – MonacoX21.32
20:00:00Champions LeagueBarcelona – Liverpool1X1.27
19:45:00English ChampionshipSwansea – DerbyX21.49
11:30:00Italian Serie BPalermo – Spezia1X1.20
14:00:00Italian Serie BCrotone – Benevento1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BFoggia – Salernitana1X1.22
14:00:00Italian Serie BPadova – LecceX21.22
14:00:00Italian Serie BHellas Verona – Livorno1X1.19
14:00:00Italian Serie BCarpi – CremoneseX21.48
14:00:00Italian Serie BCosenza – Venezia1X1.23
14:00:00Italian Serie BPerugia – Cittadella1 or 21.35
17:00:00Italian Serie BBrescia – AscoliOver 1.51.21
13:30:00Belgian CupGent – KV MechelenOver 1.51.21
15:30:00Austrian CupSalzburg – Rapid ViennaOver 1.51.19
16:30:00Finnish VeikkausliigaMariehamn – Kuopio1 or 21.35
20:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Chapecoense SCOver 1.51.47
20:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Flamengo1 or 21.38
20:00:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Palmeiras21.56
23:15:00Brazilian Serie ACruzeiro – Ceara CE11.36
23:15:00Brazilian Serie AAvai – Gremio RSX21.24
17:30:00Bulgarian Pr. LeagueVereya – Botev Vratsa21.14
13:45:00Slovenian 1. SNLDomzale – NŠ Mura1X1.23
16:00:00Slovenian 1. SNLMaribor – NK Aluminij11.28
14:00:00Norwegian CupNordstrand – KFUM Oslo21.09
14:00:00Norwegian CupTonsberg – Sandefjord21.07
14:00:00Norwegian CupHinna – Sola21.57
14:00:00Norwegian CupOppsal IF – Ullern IF1X1.32
14:00:00Norwegian CupTraeff – HoddX21.22
15:00:00Norwegian CupSkjervoy – Tromsdalen21.40
15:00:00Norwegian CupMelbo – Mjolner21.51
15:00:00Norwegian CupRoervik – Rosenborg BK21.02
15:00:00Norwegian CupVerdal – Stjørdals-Blink21.50
15:00:00Norwegian CupSpjelkavik – BrattvågX21.19
16:00:00Norwegian CupBergsøy – Aalesund21.16
16:00:00Norwegian CupHeming – Stabæk21.02
17:00:00Norwegian CupNybergsund IL-Trysil – Kongsvinger IL21.20
17:00:00Norwegian CupAassiden – Kjelsas21.31
17:00:00Norwegian CupEide og Omegn FK – Molde21.02
17:00:00Norwegian CupNorild – Tromsø IL21.01
17:00:00Norwegian CupÅkra – Haugesund21.02
17:00:00Norwegian CupFollo – BaerumX21.20
17:00:00Norwegian CupToten – Raufoss21.05
17:00:00Norwegian CupPorsanger – Alta21.24
17:00:00Norwegian CupGjelleråsen – Lillestrøm SK21.03
17:00:00Norwegian CupOttestad IL – Ham-Kam21.05
17:00:00Norwegian CupSkjetten – LorenskogX21.20
17:00:00Norwegian CupDonn – Notodden FK21.21
17:00:00Norwegian CupMadla – Sandnes Ulf21.25
17:00:00Norwegian CupAaga – Bodø/Glimt21.02
17:00:00Norwegian CupKrakeroy – Grorud21.52
17:00:00Norwegian CupFlekkeroy – JervX21.18
17:00:00Norwegian CupHerd – Kristiansund BK21.07
17:00:00Norwegian CupIF Ready – Skeid21.14
17:00:00Norwegian CupTrygg/Lade – TillerX21.27
17:00:00Norwegian CupLyn – MossX21.40
17:00:00Norwegian CupBergen Nord – Asane21.29
17:00:00Norwegian CupSunndal – Byaasen Toppfotball21.39
17:00:00Norwegian CupKolstad – Ranheim21.13
17:00:00Norwegian CupVindbjart – ArendalX21.04
17:00:00Norwegian CupKvik Halden – Lokomotiv Oslo11.30
17:00:00Norwegian CupNTNUI – Nardo21.18
17:00:00Norwegian CupFram Larvik – Start21.46
17:00:00Norwegian CupEidsvold Turn – Frigg Oslo FKOver 1.51.16
17:00:00Norwegian CupØrn-Horten FK – Pors GrenlandOver 1.51.16
17:00:00Norwegian CupSteinkjer – LevangerX22.35
17:00:00Norwegian CupBrumunddal – Elverum21.42
17:00:00Norwegian CupStryn – Sogndal21.11
17:00:00Norwegian CupSkaanland – Harstad21.44
17:00:00Norwegian CupSprint-Jeløy – Sarpsborg21.01
17:00:00Norwegian CupAalgaard FK – Bryne21.11
17:00:00Norwegian CupIL Brodd – Egersund IKX21.23
17:00:00Norwegian CupFK Sparta Sarpsborg – Fredrikstad21.05
17:00:00Norwegian CupFyllingsdalen – FanaUnder 3.51.67
17:00:00Norwegian CupLysekloster – SotraX21.23
17:00:00Norwegian CupVard Haugesund – Vidar1 or 21.18
17:00:00Norwegian CupVestfossen – Asker21.42
17:00:00Norwegian CupFlint – Strømsgodset IF21.03
17:30:00Norwegian CupArna-Bjørnar – Brann21.04
18:35:00Norwegian CupHonefoss – Mjondalen21.13
17:00:00Slovakian CupSpartak Trnava – MŠK ŽilinaX21.33
17:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – GKS Jastrzebie ZdrojUnder 3.51.33
22:15:00Copa SudamericanaSol de America – Mineros de GuayanaOver 1.51.41
15:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Mokawloon – El DaklyehUnder 3.51.21
17:45:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Al-Ahly Cairo21.43
18:00:00Moroccan GNF IRSB Berkane – Kawkab MarrakechUnder 3.51.16
17:00:00Algerian Ligue 1Constantine – MC Alger1 or 21.28
21:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Sport Huancayo1X1.18
20:00:00Brazilian Serie BOeste – Guarani SPX21.35
10:00:00AFC CupShan United – Ceres La Salle FC21.62
11:00:00AFC CupNagacorp FC – Ha Noi FC21.05
11:00:00AFC CupBinh Duong – Persija JakartaUnder 3.51.36
12:30:00AFC CupTampines Rovers – Yangon UnitedOver 1.51.15
13:00:00AFC CupKitchee SC – Hang YuenOver 3.51.80
15:00:00Icelandic CupAugnablik Kopavogur – IA Akranes21.12
15:00:00Icelandic CupKopavogs – Fjardabyggd11.30
15:00:00Icelandic CupFylkir Reykjavik – GrottaOver 1.51.09
17:00:00Icelandic CupIBV Vestmannaeyjar – Stjarnan Gardabaer21.63
17:00:00Icelandic CupMagni – Breidablik Kopavogur21.19
17:30:00Icelandic CupValur Reykjavik – Hafnarfjordur1X1.02
16:00:00Hungarian NB 2Budaorsi – Monori SE1X1.19
16:00:00Hungarian NB 2Mosonmagyarovar – Vasas Budapest21.64
16:00:00Hungarian NB 2Dunakanyar – Nyiregyhaza Spartacus FC1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Kazincbaricika BSC – BGSZ SiofokUnder 3.51.28
16:00:00Hungarian NB 2Soroksar – Gyori Eto FC1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Békéscsabai Elõre FCX21.38
16:00:00Hungarian NB 2Cegledi Vse – ZalaegerszegiX21.17
17:00:00Hungarian NB 2Balmazújvárosi – Kaposvári RákócziX21.22
18:00:00Hungarian NB 2Budafoki MTE – Duna Aszfalt TVSE1 or 21.24
18:00:00Hungarian NB 2Gyirmot SE – Csakvari1X1.14
15:05:00UAE Premier LeagueAl Ain – Ittihad KalbaOver 1.51.11
17:30:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – Al Mujazzal1 or 21.25
19:00:00English National LeagueAFC Fylde – Harrogate TownUnder 3.51.30
20:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Deportes Tolima1 or 21.37
22:00:00Colombian Primera ARionegro Águilas – Deportivo Pasto1 or 21.36
22:00:00Paraguayan PrimeraCerro Porteno – Sportivo San LorenzoOver 1.51.22
22:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Olimpia Asuncion21.62
15:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – Dinamo VranjeUnder 3.51.23
15:00:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – Vozdovac1 or 21.30
15:00:00Serbian Super LigaVojvodina – Red Star Belgrade21.28
15:00:00Serbian Super LigaZemun – FK Backa BPUnder 3.51.22
17:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – FK Spartak Subotica1X1.19
17:00:00Serbian Super LigaCukaricki – NapredakOver 1.51.30
17:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – FK Mladost LucaniOver 1.51.26
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Monagas SC1 or 21.25
16:00:00Belarusian CupShakhtyor Soligorsk – IslochOver 1.51.39
12:00:00Ukrainian Persha LigaMykolaiv – FC Metalist 1925X21.22
15:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Girnik SportOver 1.51.24
15:00:00Ukrainian Persha LigaPrykarpattya – Volyn LutskX21.17
15:00:00Ukrainian Persha LigaKolos Kovalivka – Agrobiznes VolochyskOver 1.51.27
12:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – ForwardX21.29
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Karlstad BKX21.37
14:00:00Swedish Div. 1 NorraUmea – Akropolis IFX21.46
14:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Carlstad UnitedX21.28
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Nyköpings BIS1 or 21.31
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Rynninge IKUnder 3.51.60
16:00:00Swedish Div. 1 NorraFC Linkoping City – Gefle IF11.31
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Team TG FF11.28
14:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Oskarshamns AIKX21.36
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Lunds BKX21.40
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLjungskile SK – Atvidabergs FFOver 1.51.21
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Tvååkers IFOver 1.51.18
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – TrollhattanX21.35
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Skovde1X1.21
15:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Lindome1X1.30
16:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – Eskilsminne IFX21.42
12:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – FC Pyunik Yerevan1 or 21.28
12:00:00Armenian Premier LeagueAlashkert – Gandzasar Kapan1X1.13
13:00:00Armenian Premier LeagueArtsakh – FC LoriX21.25
15:30:00Montenegrin CupOFK Petrovac – FK LovcenOver 1.51.39
15:30:00Montenegrin CupFK Sutjeska – Buducnost Podgorica1 or 21.30
14:00:00Azerbaijani CupQarabag – GabalaOver 1.51.23
17:00:00Azerbaijani CupZira – FK Sumgayit1 or 21.25
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – Aktobe1X1.24
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTaraz – Okzhetpes1 or 21.30
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – OrdabasyUnder 3.51.19
12:30:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – Kairat AlmatyX21.40
12:30:00Kazakhstan Pr. LeagueAtyrau – Astana21.28
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueIrtysh Pavlodar – ZhetysuX21.35
13:30:00Iranian Pro LeagueTractor Sazi – Persepolis1 or 21.38
16:45:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Esteghlal KhuzestanOver 1.51.50
17:00:00Norwegian Cup W.Amazon Grimstad W. – Snøgg W.Under 3.51.17
17:00:00Norwegian Cup W.Fløya W. – Tromsdalen Uil W.11.25
18:00:00Lithuanian CupFC Hegelmann Litauen Kaunas – Lietava Jonava1 or 21.22
12:30:00Czech Liga U191 FK Pribram – 1 FC Slovacko1X1.22
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – CSD MunicipalUnder 3.51.57
19:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – Antigua GFCX21.35
22:45:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Deportivo Iztapa1X1.16
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – FC Anyang1 or 21.35
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Asan Mugunghwa FCX21.44
11:30:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Gwangju FCX21.38
11:30:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – Jeonnam DragonsX21.42
12:00:00S. Korean K-League ChallengeBusan I Park – Seoul E-Land FCOver 1.51.29
08:00:00Chinese FA CupWuhan Zall – Shanghai SIPG21.55
08:30:00Chinese FA CupChangchun Yatai – Sichuan Jiuniu FCOver 1.51.29
08:30:00Chinese FA CupShandong Luneng – Hangzhou Greentown11.32
08:30:00Chinese FA CupTaizhou Yuanda – Guangzhou R&F21.23
08:30:00Chinese FA CupHeilongjiang Lava Spring – Beijing Gouan21.42
10:30:00Chinese FA CupShenzhen Hongzuan – Shanghai Shenhua1 or 21.23
12:00:00Chinese FA CupChongqing Lifan – Hebei China Fortune FC1X1.14
12:30:00Chinese FA CupDalian Yifang – Shaanxi Changan AthleticOver 1.51.29
12:35:00Chinese FA CupGuangzhou Evergrande – Henan JianyeOver 1.51.29
12:35:00Chinese FA CupTianjin Quanjian – Shijiazhuang Ever Bright1X1.14
12:35:00Chinese FA CupShanghai Jiading City Dev – Beijing KongguUnder 3.51.33
12:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Fart W.Over 2.51.28
12:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Vålerenga W.X21.22
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Stabaek W.Over 2.51.41
13:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Sandviken W.X21.45
14:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Kolbotn W.1 or 21.28
15:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Lyn W.Over 1.51.08
12:00:00German BayernligaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – SchwabmünchenOver 1.51.11
13:00:00German Bayernliga1860 Munich II – TSV Nordlingen1X1.27
13:00:00German BayernligaPullach – Rain/LechUnder 3.51.49
22:00:00Honduran Liga NacionalLobos UPNFM – Real Espana1 or 21.20
23:00:00Honduran Liga NacionalCD Platense – Motagua1 or 21.20
15:00:00Luxembourg Division 1US Hostert – CS Fola Esch21.32
17:00:00Luxembourg Division 1Progres Niedercorn – CS Petange1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – IFK Tidaholm11.30
11:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – Vinbergs IF1X1.19
19:45:00Eng. National NorthAltrincham – Blyth Spartans1X1.20
19:45:00Eng. National NorthSpennymoor Town – Bradford Park1X1.18
19:45:00Eng. National SouthBath City – Wealdstone FC1 or 21.25
13:00:00German Regionall. West1. FC Kaan-Marienborn – Herkenrath1X1.18
15:00:00German Regionall. BavariaSV Heimstetten – VfB EichstättX21.22
16:45:00Swedish Cup W.Göteborg FC W. – Kristianstads Dff W.1X1.24
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IFK Hässleholm1X1.17
15:00:00Brazilian Paulista A2Santo Andre SP – Inter De Limeira SP1 or 21.20
11:00:00Kenyan Premier LeagueNzoia United FC – AFC LeopardsX21.32
11:00:00Kenyan Premier LeagueChemelil Sugar FC – Kariobangi Sharks1 or 21.35
11:00:00Kenyan Premier LeagueSony Sugar FC – Vihiga United1X1.18
12:00:00Kenyan Premier LeagueMathare United FC – Zoo Kericho1X1.18
12:00:00Kenyan Premier LeagueNakumatt – Western StimaX21.35
13:15:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Tusker Football Club1X1.20
14:15:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Posta Ranger FC1X1.14
14:00:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – Msa Dolni BenesovOver 1.51.21
15:30:00Czech MSFLLisen – Odra Petrkovice1 or 21.24
15:30:00Czech MSFLSK Unicov – FK HodoninOver 1.51.12
15:30:00Czech MSFLValasske Mezirici – Vyskov21.30
15:30:00Czech MSFLUhersky Brod – HlucinUnder 3.51.50
15:30:00Czech MSFLRymarov – Slavia KromerizX21.22
09:15:00Czech CFLPisek – Usti Orlici1X1.28
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSanjoanense – Uniao MadeiraUnder 3.51.29
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wislanie Jaskowice – Spartakus Razem Daleszyce1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – Wisla SandomierzUnder 3.51.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Wisla PulawyOver 1.51.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Sokol Sieniawa1X1.27
18:00:00Polish 3 Liga Gr.4Motor Lublin – Stal KrasnikOver 1.51.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Lech Poznan IIX21.20
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Mieszko GnieznoX21.40
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – Polonia Sroda WielkopolskaX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Wierzyca Pelplin – KP Starogard GdanskiX21.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Baltyk Gdynia1X1.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Radunia StezycaX21.20
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Bydgoszcz – Kks Kalisz21.50
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Sokol Kleczew1 or 21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Lechia Dzierzoniów1X1.17
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stilon Gorzow – Stal BrzegX21.38
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Ruch ZdzieszowiceUnder 3.51.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Sleza WroclawX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Agroplan Gluszyna1X1.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Ruch RadzionkowUnder 3.51.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Miedz II LegnicaUnder 3.51.31
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – Gornik Polkowice21.52
11:00:00Portuguese League U23Belenenses U23 – CD Cova da Piedade U23Under 3.51.47
11:00:00Portuguese League U23Rio Ave U23 – Estoril Praia U231X1.18
11:00:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Benfica U231X1.23
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – CD Aves U23X21.32
11:00:00Portuguese League U23Marítimo U23 – Vitoria Setubal U231 or 21.27
11:00:00Portuguese League U23Vitoria de Guimaraes U23 – Feirense U231X1.23
15:00:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – Portimonense U231 or 21.25
12:30:00Munich ATPAlexander Zverev – Juan Ignacio Londero11.23
14:00:00Munich ATPMarco Cecchinato – Martin Klizan11.60
15:30:00Munich ATPThiago Moura Monteiro – Marton Fucsovics21.73
10:05:00Prague WTAMandy Minella – Qiang Wang21.50
10:05:00Prague WTATamara Korpatsch – Anna Karolina Schmiedlova21.60
10:05:00Prague WTAAntonia Lottner – Bernarda Pera11.85